Arama sonuçlarınız

1. A

Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

Davetiye yollanan var mı bana gelmedi,rica ediyorum [email protected]
  2. A

Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

Davetiye varsa ben de rica edebilir miyim [email protected] mesaj atabilirsiniz teşekkürler
  3. A

Anladık ios kısıtlı ama ne kadar kısıtlı??

Dostum air kullanıyorum,phone drive,file MasterCard,fileapp Pro gibi programlarla dosyada indrirsin rarı da açarsın word dosyasında açarsın sorun olmaz, Bak ben tıp öğrencis.yim hocaların verdiği slaytları facee atıyorlar oradan indirip tak diye phone drivea atıyorum oradan çalışıyorum, O...
  4. A

USB'den Windows 8 Kurulumu

antivirüsten arkadaşlar,aynı hatayı alıyordum yukardaki arkadaşın dediği gibi antivirüsü devre dışı bıraktım gayet te güzel oldu.. :)
  5. A

Forum.donanimhaber.com

donanimhaber nereye sdn nereye... şaka yapıyor olmalısınız..sdn daha dünkü bebe:hammer:
  6. A

AMD Açık Fizik Girişimini Duyurdu

physx den iyi olamaz hiçbiri adamların teknolojisi 1 numara.. sadece physx bile nvidia geforce alma nedenidir artık.. batmande nvidia kullanıcılarının yasadıgı zevki ati kullanıcıları yasayamadı.. physx eninde sonunda kabul edilcek..
  7. A

Adminleri göreve çağırıyorum !

valla hem komik hemde takipçi modlarımız varmıs :D:D
  8. A

İki Belge Arasındaki 7 Fark

Ogretmenin maası kadar fiyatı olcağı için ogretmen biraz zor alır bu pogramı:D
  9. A

Xbox 360'lar Telef Oldu

Microsoft burdan da kar etmenin yolunu bulur :D Ps3 de orjinal oyun zorunlulugu olmasa x box 360a bakılmaz aslında da :D
  10. A

SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Çok saolun arkaslar artık firefox kullanmamım bi manası kalmadı:)
  11. A

SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

safari+internet explorer kullanıyorum genellikle.. Ama reklam engelleme eklentisi nedeniyle bazı sitelerde de firefox.. Bu arada Operada reklam engelleme nasıl yapılıyor bilen var mı
  12. A

id Software: Donanımcılar Korsandan Memnun

Ben en çok gtx280 çıkmasını isterdim cin malı felan dusunsenize 300ytlye gtx280 alıyoruzz:D
  13. A

[ANKET] Yeni ADSL fiyatlarını beğendiniz mi?

arkadaş bence ttnette çalışıo ^^
  14. A

PlayStation3 için Lcd Monitör tavsiyesi

42"sony lcd tv al full hd olanlardan icin rahat etsin ...
  15. A

512 MB Uygun Fiyatlı Ekran Kartı Arıyorum. Önerileriniz?

SPARKLE 8800GT 256 MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 256 bit, 600/1400 256mb ama o onerdikleri 512mbların hepsinin tozunu attırır merak etme Fiyat : 129 USD + KDV Nakit / Havale 191,04 YTL ;)
  16. A

Toplama Pc Tavsiyesi

ciddi olamaz bunu toplayan herhalde bide benim topladıgım sisteme bak nerdeyse aynı fiyat..
  17. A

Pidgin 2.4.3 Download

dil secenegindeki kurdi nedir yaw bu nee yawwwwwwwww
  18. A

En Hızlı Tarayıcı Hangisi

ben hala ie7 kullanıyorum firefox cok yavas aciliyor acilirken safaride cok ram yiyor operayı es geciniz hatyla dolu her tarafı ve cogu siteyi yamuk yumuk acio..
  19. A

Google'a Milyar Dolarlık Dava

o cezayı yerse ... da yer.:D
  20. A

Rusya mı İspanya mı?[Anket]

Rusya cıkcak..
  21. A

SDN Fenerbahçe Kulübü

benide ekleyiverin bi zahmet:D
  22. A

Fatih Terim istifa etti.

bence biraz gec kaldi gitmekte..
  23. A

Euro 2008 Şampiyon Hangi Ülke Olacak ? ( anket )

Almanya olcak.almanya türkiye macinda cok kotu oynadi ama bence sampiyon olccaklar..
  24. A

Flaş !! Fenerbahçe Luis Aragones ile İmzaladı

yuh ya manyak mı bunlar adam kac yasinda..
  25. A

BenQ Full HD E2200HDA

güzelmiş:D
  26. A

Flaş...Flaş... "H.Şükür Konyasporlu diyebiliriz"

zuhahaha:D
  27. A

IE8 Uyumluluk Sorunlarını Bitirebilecek mi?

İE8 i bilmem ama İE7 bütün sitelere uyumlu girebiliyor ama Opera ve firefox coğu sitelere girmiyor asabımı bozuyor (&)
  28. A

HP Pavilion dv4, dv5 ve dv7

bende 5157ea var 1.66ghz çift işlemci 2mb l2 cache 1.5gb ram geforce go 7400 ekran kartı yetiyor bana fazlasıyla..:D
  29. A

Erkeklere robot kadın müjdesi

en çok ne işe yarıomuss :}
  30. A

Firefox Rekora Koşuyor!

Ne sozu yaw banane firefox bana para mı verio söz verince pff...
  31. A

Opera 9.5 Yenilikleri

Kötü..Aynı safariye benzemiş..Sayfalar cok seri ve hızlı aciliyor ama hem islemciye yuk bindiriyor hemde daha actiginizda 70mb ramınızı yemis oluyor..Gorunuse cok onem verimişler..
  32. A

Bu da Samsung'un iPhone'u - Omnia i900

Sanmam cunku samsungun telefonları hic kaliteli olmuyor..İcine cok ozellik koyduysalar hele ise samsungsa kesin yavvaştır .. Ben yinede yeni gelcek iphone nu bu +özelliklerine rağmen tercih ederim..
  33. A

SDN Sistem Canavarları!

Bende yazam o zaman:D Pavilion dv5157ea İntel Core Duo 1.66Ghz 2mb L2 cache 533 1.5Gb DDR2 533 (1GB+512MB) Nvidia geforce go 7400 512mb(128 paylaşımsız gerisi çalıntı ) Hitachi 80GB HDD 15"4 HD Parlak Ekran Uzaktan Kumanda :}
  34. A

Sapphire'den QuadHD monitör!

ne film izlenir bunda bee..Bu arada tebrikler shiftdeleteden daha hızlı vermsin haber,.:D
  35. A

Fenerbahçe spor kulübü

Modum supersiniz ;D :D
  36. A

Devil May Cry 4 Demo!

güzel yaw bu oyun..
  37. A

Roma Olimpiyatİ

10567 103.sıraya yerleştim hiçte zorlamadım...Dha iyisini yaparım birazdan.. Şimdi 47.sIRAYA yerleştim 11918 puanla :D Mod: Üst üste mesaj yazmayalım...
  38. A

Tuğba Özay'ı Hapisten Kurtarma Oyunu

Aman kalsın orda ne gerek var yaw çıkarmaya..
  39. A

American Pie

Olsa olurda pek oynayabileceğimi sanmıyorum babam bilgisayara girip bakarsa bu oyun ne yavrum. ? Virüs baba virüs varya bu viirüsler..:D
  40. A

Fallout 3

çok güzel bir oyuna benziyorr..Begendim vall of duty benzetmişler birazcık sanki...
  41. A

Bilgisayarda Yumurta Pişirin!

Bencede palavra ...Tavayı ısıtmışlar sonrada ustune yumurtayı koymuslar yumutrtada pişmiş bizi keklemeye çalışıolar bence::D
  42. A

Güvenlik Boşa Masraf mı?

napalım yaw bekleyelim gelsin virusler cokertssinler mi bilgisayarı..Antivirüse para veren kim :D verenler düşünsün :} :}Her şeyin bir çözümü varıdr yaww:D ;D
  43. A

En İyi Sinema Sitesini Seçiyoruz

Arkadslar sizce en iyi sinema sitesi hangisi ??? Benim bildiim en iyi site www.sinemalar.com ;) sizce hangisi Arayüzüyle Tarzıyla benim gozumdeki en iyi site sizinki ne tavsiyelerinizi bekliyorum.. Siteyi soylerken lutfen nedeninide belirtelimm ;) Moderatör Not: Film izleme siteleri ile...
  44. A

Antivirüs Yazılımları Anketi

Eset smart yani Nod32 kullanıyordum..Bundan önce Avira Antivir kullanıodum arada bir gercek zamanlı koruması kapanıodu..Bide baslangicta biraz yavas aciliodu Bende Nod32 kullanmaya basladım..İkiside cok guzelll...Ne de olsa Alman Malı:D
  45. A

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Ölüm Bekçisini izledim ama hiç beğenmedim;)
  46. A

Film Önerisi ?

HALLOWEEN sonuncusu süperr..Soonraa Pan'ın Labirentine güzel diyorlar ama izlemedim..Korku sayılmaz ama Kapan Fermat's Room / La Habitación De Fermat güzel filmm ..Boş Oda da izlemek istediğim güzel bir film sana da tavsiye ederim eğer aralarında izlediklerin varsa bana da...
  47. A

En İyi Tarayıcı

+1907 Bende İEden vazgecmem.Cok seviyorum..Yemisim hackerleri hahah..Forever İEEEE
  48. A

Gazetelerin wap sayfalarının adresleri

Hepsi guzel ama Zaman gaztesindeki haberler daha kaliteli ve doğru;)
  49. A

En Hızlı Tarayıcı Hangisi

Safari de 1 sayfa acikken en az 60-80 mb ram yer gerisini siz dusnun Opera ise cogu siteye uyumsuz sevmiyorum..Firefox desen bence cok yavas..Benim favorim yine testte sonucuda olsa İE7:;; ;)
  50. A

En İyi Tv İzleme Sitesi Ve Başka Videolarda Var

eet biliyorum bu siteyi reytingler felanda verilio guzel site.
  51. A

JVC de YouTube'landı

Jvc gibi kaliteli ve büyük bir markanın bir youtubeden etkilenmesi şaşırtıcı:D
  52. A

Giriş Seviye GeForce 9 Çıktı

Şekli 8800 ultraya cok benziyor.Şekil güzel bence güzel bir kart..Tutulur..
  53. A

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Ölüm Bekçisi en son izlediğim ama birkaç güne de Nabız filmini izlicem yada Flawless..Bende Jumperi izlicem liseteme aldım..:D
  54. A

Windows Vista SP1'den beklediğinizi aldınız mı?

Kurmadım daha:(
  55. A

Ses gelmiyor fb liler nerdee???

Leverkusen Chelsea biz 2 yedik siz 5 biz şampiyonlar ligindeydik siz uefada hahaha::DD
  56. A

Son güülen iyi güler ;D :P
  57. A

Lider Galatasaray

1 hafta sevinsinler bırakın yaww:D
  58. A

Bizim bu macta aglamamız gerekiyorsa ooooo000oooo.Siz leverkusenden 5 yerken herhalde.......:DBir fenerli olarak inşalllaaaahhhhh Sivas şampiyon olur...
  59. A

Türkçe Vista Service Pack 1 Burada!

Kota olmasa indircem ama bi dahaki, ayı beklicez artık:D
  60. A

Tepki Süresi Nedir??

Berkin arkadasim açıklaman için çok teşekkürler.O kadar aradım bulamadım sayende öğrendim:D Saol..
  61. A

En iyi spor gazetesini seçiyoruz.

Hiçbiri Hepsi bişeyler sallıyo:D
  62. A

Tepki Süresi Nedir??

Arkadaşlar googleden çok araadım ama net bir cevap bulamadım.Aslında konuyu nereye açacağmı da bulamadım fkt sonunda buraya açmaya kara verdim arkadaşlar Lcdlerde Tepki süresi büyük olursa mı daha iyi olur yoksa az olursa mı??Meesela 5Ms mi daha iyidir.Yoksa 8ms mi yoksa 3ms mi???Arkadaşlar...
  63. A

Popçu Beyonce, hip-hopçu Jay-Z ile evlendi

Hatta bunların videoları da çıkmıştı(Evlilik Fotoğraf Videoları) (A) :*:D ;D :P Bu arda havuzda bile leptopunu yanında taşıo hangi sitelere giro acaba:D
  64. A

İndirme Yöneticisi

IDM Ve Orbit ikisde çok iyi fakat orbit ücretsiz oldugundan orbiti kullanıyorum..
  65. A

İnternet hızı artık % 600

Flashget yalan yaww.1Mpit internet hızımla Orbitle 105kb ın altına indiğim olmuyor.Bzen 95KB Felan oluyor orbiti tavsiye ederim....
  66. A

İntel Pentium Dual Core işlemciler hakkında ?

Ben Dual Core deilde L2 Cache 2MB olan Core Duo kullanıyorum.Hiçbir sorun yok..Fakat Geforce Go 7400 çok ısınıyor..
  67. A

İnternette Trend Micro Koruması

Güzel ama deneme sürümü bedava olsa iyi olurmuş.
  68. A

45 Nanometrede Pasif Soğutma

Sonuç güzel intel yine yapcanı yapmış..
  69. A

Silverlight destekli YouTube rakibi

Güzel youtubeden daha gzel duruyor..
  70. A

ATi Radeon HD 3870 X2'den Yeni 3DMark 06 Dünya Rekoru

9800 X2 oyunlarda görün bakalım..2 tane crossfire HD 3870*2 ye fark atıyor.Anca 3D Mark scorunda nvidiayı geçiyor oyunlarda çok büyük fark yiyor 9800 X2 den..
  71. A

Microsoft'tan yeni yazılım

Open office mi:D Microsoft office gibisi yok..
  72. A

K-Lite Codec Pack 3.90 Çıktı

Bende daha eski süürüm var indirmiyorum her hafta güncellicez mi yaw.Çok fazla fark olmadiindan indirmiyorum..
  73. A

Yatakta matematik anlatıyorum

Başlığı ilk önce gorunce hiçbirşey anlamamıştım..Ama şimdi anladimm:DYazıkkk.....
  74. A

Hürriyet Türkiye'yi İkinci kez böldü

Bu ülkeyi bölmek isteyelnlere yazıklar olsun...
  75. A

Donanim haber

Her probleme çözüm buluyorlar Favori sitelerimden biri:D
  76. A

Windows Vista mı? Yoksa XP mi?

Forever vista sistem iyi vista iyi;) :]
  77. A

Microsoft, Yahoo'yu zorla satın alacak!!

Bu biraz zor işte Yahoonun eli armut mu topluo....
  78. A

Avast mı antivir mi????

Anket eklesem çok iyi olxaktı da napalım...
  79. A

Avast mı antivir mi????

Sdnnin sistemini bilmiyourm şimdi bu konuya yeni konu açamdan anket nasıl açarım?
  80. A

Avast mı antivir mi????

Peki bunlar dışında hangi alternatifler tavsiye edersiniz??
  81. A

Avast mı antivir mi????

Zaten avast kullanıyorum fakat hala güenenmiyorum..
  82. A

Avast mı antivir mi????

Arkadaşlar hala kararsızım sizce avast mı anitivir mi ?
  83. A

LG'den Dünyanın En Hızlı Harici Blu-Ray Yazıcısı

O paraya süper bilgisayar toplarsın....
  84. A

MetaRAM+Nehalem = 192 GB RAM?

2gb neyimize yetmiyor yaww..Kullnılmıyacak rram gereksizdir...
  85. A

Nvidia GeForce 9M Serisinin Modelleri Su Yüzünde

9800ler felan türkiyede olmaz sanmıyorum Anca alinware koyar....Yda belki monsterrr
  86. A

Microsoft, Tekrar Düşünüyor

Bence Yahoo satlmamalı microsoft tekel yapmaya başlar kötü olurr..
  87. A

Güvenlik Kombinasyonu Anketi

On Acsess olarak Antivir VEYA Avast Ve Windows Defender On Demand olarak Ad Awaree Bunlar fazlasıyla yerterli...
  88. A

Yasal ve İllegal bilgisayar güvenlik yazılım kullanımı

Ücretsiz kullanıyorum leptopun birinde Gerçek Zamanlı Olarak:Avast Home Edition 4.8 +Windows Defender Ve Ad Aware .Diğer leptopumda ise Avira Antivir ve Ad Aware kullanıyorum.Bence hiç para vermeye gerek yok böyle yazılımlara...
  89. A

Arctic Cooling Soğutmalı Club3D 9600GT 512MB OC Edition

Sogutması baya iyi duruyor....iraz büyük gibi
  90. A

Google.com ve tr

Yahoo güzel mail hizmeti ve arama motoru veriyor türkçe olsa tamammen onu kullancam ama elimiz googleye mahkum...
  91. A

Google - Adsense

Yahoonunda reklamları var onları kullanın;)
  92. A

Oyunlar1.com

Kötü deil bence ne olsa çocuklar için...
  93. A

Frmtr.com

Her googlede arattıginizda Frmtr çıkar kötü bir site deil fakat çok reklam var...
  94. A

Samanyolu Haber

Taraflı olması normal..Diğer Kanald Hürriyet Milliyet Vatan vs sanki tarafsız.Akpyi svmezler ama bende Samanyolunu pek sevmem CcC..
  95. A

Antispyware Yazılımları Anketi

Ad Aware en başarılısı...Deneyimlerinden çıkarak söylüyorm...
  96. A

Mozilla, Apple'ı sahtekarlıkla suçluyor!

Yaww Firefox Pazar payının düşmesinden korkuyor bunun başka açıklaması mı var bende deneyeceğim Safariyi bakalım nasıl..Firefox pek kuullanmam İE7 Kullanırım ama Safariyi de bir alternatif olarak deneyeceğim...
  97. A

Hangi internet tarayıcısı daha iyi?

Forever İnternet Explorer.....;)