Arama sonuçlarınız

1. L

Lol - knight vs. Oyunlari kasmadan bu pc ile oynayabilir miyim

İyi forumlar arkadaşlar... MSI CR61 3M-009XTR FreeDOS Notebook CR61 3M-009XTR AMD Quad-Core A4-5000 İşlemci AMD Radeon HD 8330 4 GB DDR3 RAM 500 GB HDD 15.6" 1366x768 DOS işletim sistemi Bu özelliklerde bi bilgisayarda lol , knight vs. Online oyunları kasma yapmadan oynayabilir...
  2. L

Nokia 700 telefonumun dokunmatik ekranı kalkıyor...

ben bilecik/bozüyükte oturuyorum ve yakınlarda kvk şubesi yok telefoncuya götürsem sırf masraf için bütün ekranı değiştirir bunuda biliyorum. Şuan Galaxy Y Pro kullanıyorum ama nokiaya geçicem biraz deniycem eğer sorun olursa yapıştırıcam mecbur
  3. L

Ve anlatmaya çalıştığım ekran kısmı da bu ; http://www.akilliphone.com/watermark.php?src=images_buyuk/f28/Nokia-700-Orjinal-LCD-dokunmatik_6528_2.jpg gitsem adam busefer tekrar ekran değiştircek ucuz ve kalıcı bi yöntem gerekli .s
  4. L

arkadaşlar yeni öğrendim annem ve babam telefonu tamirden alırken adam abi ekranı yapıştırıcıyla yapıştırdım demiş . bende yapıştırmayı denesem olur mu acaba ve bu konu hakkında bilgisi olan var mı
  5. L

dediğim gibi telefonu 2. el aldık o yüzden 400 tl. varsa garantisi faturası herşeyini istedik yokmuş onlarda biz fatura keselim dediler 400 tlye kestiler . zaten ben birdaha o telefoncuya gitmem fakat benim bu problemim nasıl çözüler veya kaça patlar bu konuda bilgilenmek istiyorum . telefonda...
  6. L

malesef. sadece 400 tlye aldığımıza dair bi fatura kestiler . ayrıca artık telefonda bazen basmamaya başladı .s
  7. L

Telefoncudan 2. el almıştık aynı yere yaptırdık bilecik bozüyükte
  8. L

Not: Dokunmatiğimde bozulmaya başladı arkadaşlar of .s
  9. L

İyi günler arkadaşlar öncelikle umarım konuyu doğru yere açmışımdır diyorum ve moderatör arkadaşlarımızın affına sığınıyorum. Nokia 700 (Beyaz) kullanıcısıyım ve bu konuyuda şuan telefonumdan yazıyorum. Cep telefonum bir kere dokunmatiği durduk yere bozulduğu için tamire gitti 80 küsür tl...
  10. L

Symbian Kullananlar Kulübü

Nokia 700 :)
  11. L

En fazla 900 tl ye kadar telefon önerisi

Nokia 700
  12. L

2 Telefon arasında seçim

İyi akşamlar arkadaşlar 2 telefon arasında seçim yapmam lazımda acil olarak cevap yazarsanız sevinirim . [1] Turkcell Maxi Plus 5 [ 1 Haftalık ] > 400 TL [2] Samsung Galaxy Ace [ 4 Aylık ] > 440 TL _____________________________________________________ Sadece 2 telefon arasında seçim...
  13. L

Yurtdışından Alışveriş Yapmak! [GlobeBox]

Ben yurtdışından birşey almak istesem sadece cep telefonu alırım herhalde . 1- Telefon 2- Benzin daha ucuz orda . Diğer herşey burdan temin edilebilir , telefonda alamıyoruz işte :)
  14. L

4000 tl toplama bilgisayar

Ekran kartı sağlam fakat okadar yüksek ve maliyeti fazla bir ekran kartınada gerek yok bence . 4 bin tl bütçe belirtmiş arkadaş ama ucu ucuna tamamlamaya lüzum yok birazda cebinde kalsın
  15. L

Yurtdışından Alışveriş Yapmak! [GlobeBox]

Geriye ne kaldı :( :D
  16. L

Pamukta Fasulye Yetiştirmek...

Fasülyede pamuk yetiştirdiğim çok oldu ama onu denemedim hiç :huh: :mrgreen:
  17. L

Video çekme ve düzenleme programı

Yardım edebilecek yok mu
  18. L

Photoshopta Tekrar gösterme kutucuğu yardım...!

Dediğim gibi programla uğraşmayın kendinize benim gibi bir arşiv oluşturun içinden seçtiğiniz fontları kullanın
  19. L

500 tlye kadar samsung dişinda telefon ?

Ben aslında bütçeme uygun olarak Nokia 603 gibi bir telefon buldum ama acaba uygun mudur ? Dediğim gibi daha çok arttıramam keşke olsa ama .s
  20. L

Doğru diyorsunda o telefon neredeyse 700 tl . 500 bile çok aslında benim bütçeme ama sınır o malesef .s
  21. L

İyi günler arkadaşlar . Bana samsungun sıradan tasarımının dışında sağlam dokunmatik sahibi ve hızlı bir telefon önerisinde bulunabilirmisiniz ? -500 TL
  22. L

Hayatta Kalma Oyunu Öldürdü

Dibi gözükmüyo oranın pek sanmıyorum .s
  23. L

Hayatta Kalma Oyunu Öldürdü

Yok artık ya .
  24. L

Düzenli Spor Programı ? [ Yağ Yakmak İçin ]

Asıl sorunum gerçekten göğüs bölgesinde . O bölge ile ilgili başka çözüm önerileriniz varmı ? Sabah akşam kendime bir program ve diyet listesi hazırladım onlarıda eklemek istiyorum
  25. L

Bu Fotomontajı nasıl yapabilirim?

dediğim gibi en iyi öğrenme şekli kurcalayarak öğrenmek . aç bir fotoğraf üstünde bütün seçenekleri dene kısayolları keşfet ..
  26. L

Photoshopta Tekrar gösterme kutucuğu yardım...!

Bende dediğinizi tam anlamadım ama Google amcaya free fonts yazarsanız binlerce anında indirebileceğiniz fontlar var. Bunları Bilgisayarım > C > Windows > Fonts içine atıp photoshopu açarsanız font bölümünde rahatça kullanabilirsiniz .
  27. L

Bu Fotomontajı nasıl yapabilirim?

Maalesef eğitim olmadan montaj olduğunu belli etmeyecek kadar güzel bir çalışma çıkartamazsınız ortaya , internetteki eğitim videolarından yanısıra kendiniz programı kurcalayarak öğrenmeniz daha kalıcı ve etkili olur
  28. L

Web Master sitesi logosu [Kendi Yapımım]

Photoshop üzerinden yapıyorsanız internette hazır fontlar var güzel onlardan kullanabilirsiniz , arka plana sade ve yazıyı etkilemeyen web ile ilgili ufak 1-2 ikon , resim iliştirebilirsiniz .
  29. L

Bu kadar güzel bir kadın varolabilir mi ? :)

Esmer olan bi derecede sarışının 2. resminide koyduğunu görünce iştahım kaçtı açıkcası :P :D
  30. L

İkinizede çok teşekkürler arkadaşlar kendimdende birkaçşey katarak uygulıycam bunları ... mehmet0321 erenberk Ayrıca göğüsteki yağları daha hızlı bir şekilde yakmak için bir yol varmı asıl sıkıntım orada
  31. L

Seni zevkinle başbaşa bırakıyorum :D Audrey vazgeçilmez <3
  32. L

Doğru diyorsun :D
  33. L

Merhaba arkadaşlar bende şuan 5 - 6 kilo fazlalık var bunlar normal olarak bacak göbek ve göğüs çevresine yerleşti . Bunları kısa süre içerisinde nasıl bir programla yakabilirim ? Örn aşırıya kaçmamak şartıyla bir diyet listesi ve tecrübelerinize dayanarak günlük spor programı olarak yardımcı...
  34. L

Vay siz benim audrey'i mi beğenmezsiniz ha size inat her gün güncellerim bende resimleri :D
  35. L

Oldu bil :D
  36. L

Bölüşmem ben ben sizi adı bilinmeyen hatunlar bölümüne alıyım yavaştan :D
  37. L

Yok yok vazgeçtiremezsiniz tamam @4 biraz derinden vurdu ama olmaz yani olmaz :D
  38. L

O bölümü biliyorum :D Fakat çok doğal bir güzelliği var tabiki zevkler tartışılır ama ama sıradan yüzlerdense bu kadınınki çok hoşuma gidiyor :)
  39. L

Audrey Tautou :wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub: Aşık oldum var mı çaresi ? :( :wub:
  40. L

Çok basit bir yazılım isteği

Bu arada , auto samp keybinder , keypresser gibi programları denedim , keypresser not defterinde tam istediğim gibi bi sonuç vermesine rağmen oyunda çalışmıyor
  41. L

Eski bilgisayarım için tavsiye

Keşke imkanım olsa bende isterim hızlı bi bilgisayar olsun çünkü ben yavaş işten hiç haz etmem ama işte durum yok :D
  42. L

Animasyonlu avatar , logo için ??

Örneğin şöyle bişey ; Daha güzelleri vardıda bulamadım şimdi böyle ateş dönüyo yazı altından çıkıyo felan :)
  43. L

Flood yapmak istemiyorum fakat yardımcı olabilecek bilgili birisi yok mu ? .s
  44. L

Bıktıran AVG Güncellemeleri ! [Tavsiye]

İyi günler arkadaşlar bende şuan AVG Antivirüs 2012 Free Edition yüklü. AVG güzel bir antivirüs programı olmasına rağmen güncellemeleri bilgisayarı çok kastırıyor . Bu güncellemeleri kapatma şansı varmı ? Yoksa önerebileceğiniz başka bir program var mı ??
  45. L

Animasyonlu avatar , logo için ??

İyi günler arkadaşlar ben photoshopu orta-üst düzey olarak kullanabiliyorum fakat üzerinde örneğin animasyonlu şekilde yazı çıkıp bu tekrarlanıcak , böyle bir işlemi resmin üstünde hangi program ile yapabilirim ??
  46. L

Video çekme ve düzenleme programı

İyi günler arkadaşlar bana fraps gibi bir video çekme programı ve düzenlemek için profesyonel bir program lazım. Çoğu kişi bandicam ve sony vegas ı tavsiye etti düzenleme olarak Corel Ve Ulead kullanıyorum ama sizinde fikrinizi almak istedim bazı projelerin sunumu ve reklam çalışmaları için...
  47. L

Başka bir çaresi yokmu bunun ya .s
  48. L

İnternet , SMS ve Dakika olarak en avantajlı operatör ?

İyi günler arkadaşlar ben şuan aveadayım fakat sms dışında , çekme kalitesi , sınırsız internet , dakika gibi ve bize sunulan fırsatlardan memnun değilim . Tecrübeleriniz dahilinde bu maddelerin kalite ve fiyat olarak operatörlerin avantajını yazarsanız sevinirim :)
  49. L

Tuş atamak için oyun konsolu bulamadım , makro programları içinde netframe 4.0 üstü güncelleme istiyor benim bilgisayar 7 senelik olduğu için kurmuyor . yardımcı olabilecekseniz gerçekten mutlu olurum
  50. L

İndirdim şimdi deniyorum yorumun için çok teşekkürler :)
  51. L

Örnek olarak verebileceğiniz ucuz bir model varmı teknomarketlerden elde edebileceğim ?
  52. L

İyi günler arkadaşlar. Benim bilgisayar oldukça eski hızını arttırmak adına birkaç birşey eklemek istiyorum yada farklı bir önerisi olan varmı tecrübe ve bilgilerinizden yararlanmak istiyorum . Anakart : Fujitsu siemens D1961 Ekran kartı : ATI Radeon PRO Family 9200 (128 MB) Ram : 512 MB...
  53. L

Pedal olayını biliyorum fakat çok fazla teknik hata ve garanti problemi yaşandığını duydum o yüzden bende pedalı ayağıma değil elime almak istemiyorum :) Belki küçük bir kodlamayla hallolur diye düşündüm :) Maalesef çok az #C - Pascal biliyorum onlarda hesap makinesi yapacak kadar :P :) Çok...
  54. L

Biliyorum aslında bende Bilgisayar öğrencisiyim fakat daha çok grafik tarafına yönlendiğim için programlamadan geri kaldım. ACTool u denedim dediğiniz gibi hata verdi. Fakat oyunda işlevi olmayan örneğin "v" harfine kombine edilirse sorun çıkmayacağını sanıyorum :)
  55. L

İyi akşamlar arkadaşlar ben MMORPG oyuncusuyum yani K.O. . Ve bana birşey lazım oldu örneğin ; insert tuşuna kombine edilmiş bir buton , tıklandığında not defterine harfin yineleme hızında örn "888888888888288888888888288888888888" yazabilecek , tekrar inserte basıldığında duracak bir yazılım...