Arama sonuçlarınız

1. olympuskiller

Armin Van Buuren ,dj Tiesto Ve David Guetta

Az önce radyoda duydum Armin van Buuren, Dj Tiesto ve David Guetta Power Fm 'de programa başlayacaklarmış hemen power fm sitesine girdim ve inanamadım Armin 'in ASOT ve Tiesto 'nun Club Life'nı artık Türkiye de bir radyodan dinliyor olabileceğiz .Daha önce Di FM den dinliyordum ya da download...
  2. olympuskiller

Fenerbahçe' de Semih Şentürk'ün oynatılmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bildiğiniz gibi son dönemde spor kamuoyunun en çok konuştuğu konulardan birisi bu.Bir Galatasaraylı olarak sade vatandaşların bu konudaki fikirlerini öğrenmek istedim .
  3. olympuskiller

Fenerbahçe' de Semih Şentürk'ün oynatılmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aragones, Türkiye - İspanya maçları öncesinde Semih'i engelliyor:wassat: Yok ben kötü düşünmek istemiyorum, hocanın Guiza tercihi doğru Yeter artık Semih'in bu çektiği Fenerbahçe Semih' i hak etmiyor,Semih Avrupa'ya gitsin
  4. olympuskiller

Ermeni Aydınlardan da Özür Kampanyası

Radikal gazetesinde bugün yer alan habere göre; Avustralya’nın Sydney kentindeki Macquarie Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Türk Ermeni Diyalog Grubu Eşbaşkanı Dr. Armen Gakavian da bir karşı özür kampanyası hazırlıyor. Kampanya için hazırlanan taslak bildiri metni şöyle...
  5. olympuskiller

Samsung j700 Video Sorunu

Arkadaşlar Samsung j700 kullanıyorum telefonu temmuz ayında aldım ve gayet memnunum fakat ufak bir problemim var. Telefon Mp4 formatında video çekiyor fakat pc den Mp4 formatında video atınca açmıyor, o atılan video görünmüyor,ancak 3gp ye çevirirsem videoyu açıyor.Acaba Mp4 formatı kendi içinde...
  6. olympuskiller

Kaos Düşkünleri

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Türkân Saylan Türkiye’nin Nisan 2007’den bu yana bunalımda olduğunu savundu, kaos uyarısı yaptı. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Genel Başkanı Prof. Türkân Saylan, Türkiye’nin içinde bulunduğu bunalımı hak etmediğini...
  7. olympuskiller

Adsl İptali hakkında

Ben telekomun kotalı adsl sini kullanıyorum.Göz göre göre fazla vermektense aboneligimi iptal ettirmek istiyorum.Telefon hattını iptal ettirmeden yani telefon numarası değişmeden Telekomun adsl aboneligini hangi şartlarla iptal ettirebilirim ? bilgisi olan arkadaşlar bi ilgilenirlerse çok...