Arama sonuçlarınız

1. H

Galaxy SIII kamera durduruldu hatası

Fabrika ayarlarına geri dönün.
  2. H

TeamViewer Mac Platformunu Destekliyor

Bilgisayar kullanımı konusunda acemi olanlar bile biliyor artık.Çünkü onlara TeamViewer ile yardım ediyoruz :thumbup1:
  3. H

Facebook'a Kullanıcı Adınızla Girin!

Şifreyi zaten arkadaş bildiklerimiz çalar.Ha email,ha kullanıcı adı.İnsanın niyeti bozuk olmayagörsün.
  4. H

Harry Kewell'ın Mektubu!

Harry Kewell da yazsa,bundan pek farklı olmazdı,yazdıklarının hepsi doğru,FIFA 2011 dışında :D
  5. H

Antu :" Gerisini Cimbom Düşünsün"

Daha 12 gün önce 3-0 ifadenizi aldık.İnsanda azıcık utanma olur... Bu tip arkadaşları Galatasaraylıların sabrını test etmek için salmışlar galiba siteye.Yazdıkları hiçbir yorumun mantığı yok.
  6. H

Biri ikisi değil hepsi fenerli.Futbolu sürekli aynı insanlar yönetiyor.Oğuz Sarvan ve benzerleri MHK başkanı oldukça görüşüm değişmeyecek.Bu konuda yalnız olmadığımı da biliyorum.
  7. H

Es Es'ten Cim Bom'a: 7'de 7 yaptırmayacağız

Kendimi tutamayıp karşılık veriyorum.Cevap verdiğim kişileri de uyarın lütfen.
  8. H

Floppy Sürücü Aranıyor ! Ödüllü

Disket sürücüyü napcan Allah'ını seversen.Gören de içinde unuttuğu diskette hazine haritası var sanacak :D
  9. H

Es Es'ten Cim Bom'a: 7'de 7 yaptırmayacağız

Bu ne ezikliktir ki,kendi kazanmasından çok Galatasaray'ın kazanmamasıyla ilgileniyorlar.Eskişehir'e de 3G geçirir,gazlarını alırız.Hayalci fenerliler de avcunu yalar.
  10. H

Toroğlu: Hakeme bir tecavüz etmedikleri kaldı...

Şaka mısın ya.Hagi 5-6 maç ceza aldı Erol Ersoy'a tükürdüğü için.Hep elmayla armudu karşılaştırın,anca onu bilirsiniz...
  11. H

Her Kadıköy derbisinde bir İlker Meral bulduğunuz için içiniz rahat.Yabancı hakemle oynansa Fenerbahçe-Galatasaray derbisi Fenerbahçe galibiyete hasret kalır.
  12. H

Turkcell Fair Play Ligi 6. Hafta

Ankaraspor'la birleşmedeki usulsüzlükten dolayı olabilir. Asıl ben dünkü Kasımpaşa-Galatasaray maçının hakemi İlker Meral'in puanını merak ediyorum.Eğer lisansı iptal edilmezse Galatasaray'ı durdurmak için yapılan bir hamle olduğundan emin olurum. Kulübün ve futbolcuların aldığı para ve kart...
  13. H

Sürpriz buluşma!

Bu aralar herkes İstinye Park'a gidiyor.İstanbul'un yeni buluşma noktası orası oldu sanırım.
  14. H

Dünyanın en çok izlenen dizisi Lost Fox'ta!

En baştan başlayacaklar sanırım.Çünkü CNBC-e yeni bölümlerini veriyor diye biliyorum.
  15. H

Kasımpaşa 1-3 Galatasaray - Turkcell Süper Lig 6. Hafta

Pardon,bizde yerleşmiş Azeri kelimesi.Haklısın Azerbaycan Türk'ü demeliyiz.Uyardığın için teşekkürler.Herkes Galatasaraylı olmasın,o şeref bizde kalsın :biggrin:
  16. H

Ali Güneş: Kırmızı kart ve penaltıydı!

Ne de olsa eski Fenerbahçeli.anELka'nın Konya'da elle kolla gol attığı dönemlerde fenerde miydi hatırlamıyorum,ama o takımın ekmeğini yedi.Bir şeyler işlemiştir kanına :D
  17. H

Helal olsun be.Doğuştan Galatasaraylı bu Azeri arkadaşımız. Özetle 3'er 3'er atıyoruz.Herkesi 3G'ye geçirdik.Darısı 10. haftada Fenerbahçe'nin başına demiş arkadaşımız.
  18. H

Fenerli yönetici: Galatasaray'a imreniyorum!

Her şeyi iyi güzel söylemiş.Galatasaray genel olarak iyi oynuyor.Son 3 maçı 3 golle kazandık,ama iyi gitmeyen şeyler var.Bir tek "Galatasaray'ın bile" gerisinde kaldık demesi talihsiz olmuş.Ne zaman önümüze geçtiniz ki,gerinizde kalalım derler adama.
  19. H

Bugün Türkiye'de en pahalı bilet Fenerbahçe'nindi,55 TL ile.Kendi taraftarı bile bunu protesto etti.Gerçi takım da iyi oynamıyor ama tribünlerdeki büyük boşlukta fiyatların etkisi de büyük. Kasımpaşa başkanı iyi hizmet vermek falan dedi.Allah aşkına böyle dandik stadda ne hizmeti.Stadın 2...
  20. H

ERNST Uçuşta (+16)

Topa müdahale demesin şimdi burda :D
  21. H

Yok artık.Bu kadar bariz,karambol olmayan pozisyondaki elle ellemeyi de göremiyorsa 8 numara miyop gözlük yazdırsın.Biz çaprazdan,zavallı Lig TV'nin uzak çekiminden göremedik tabii ki. Ayrıca Kewell'ı son adam olarak düşüren Ali Güneş'i tekrar atamadı.Hakemle Ali Güneş akraba mı?Niye atamadı bu...
  22. H

Ali Güneş'ten nefis kurtarış (!)

İlk etapta göremedim,ama hissettim.Bu tipte yüzlerce pozisyon gördüğüm için olabilir :lol:
  23. H

İlker Meral denen şahıs eğer bu ligde bir daha maç yönetirse,bu lig,bu federasyon,bu mhk kokuşmuştur.Lanet olsun hakemliğimizi ayaklar altında alan bu zavallılara.Dünya Kupası'na bu karaktersizler yüzünden hakem veremiyoruz.Anca gidin San Marino-Andorra maçını yönetin. Oğuz Sarvan adamsan...
  24. H

Kasımpaşaspor 1 - 0 Galatasaray (ilk gol)

fenerden ala balon var mı alemde :lol:
  25. H

Turkcell Süper Lig 6. Hafta Toplu Sonuçlar ve Puan Durumu

Galatasaray yakında açar farkı,kimse ümitlenmesin :)
  26. H

Real Madrid 5-0 Xerez - Video

Asıl Galatasaray,Barcelona'nın Türkiye şubesi :lol:
  27. H

Fenerbahçe 1-0 İBB - Turkcell Süper Lig 6. Hafta

Tabi tabi.Maçı bağladınız herhalde.Hakem kim,Deniz Çoban mı?Şu Fenerbahçeli Topuz'u atamayan. Bu dediğin fenerli mantığı.Real Madrid'i 2-1 yendikten sonra,Fenerbahçe de bizi yenmişti.Gelip sivri zekalı bir fenerli arkadaşım Fenerbahçe şampiyonlar ligi şampiyonu sayılır demişti.
  28. H

Barcelona 5-2 Atletico Madrid - Video

Sıradaki Madrid gelsin lütfen :)
  29. H

Real Madrid 5-0 Xerez - Video

Çerez gibi takımı bulmuşlar,yeniyorlar.Nou Camp'ta da böyle görmek isteriz sizi sevgili Madridliler :D
  30. H

Fenerbahçe 1-0 İBB - Turkcell Süper Lig 6. Hafta

Halı saha maçları bile daha tempolu oluyor.Sanki ligin son haftası,iddiası olmayan iki takımın mücadelesi gibiydi.Belediye belki gol atar diye izledim,ama nafile.Kazım'ı da yine yuhladılar.İyi futbolcu olsa kendine kulüp bulur gider,ama bu kafayla anca Kasımpaşa'da oynar.
  31. H

Cami duvarına işemedi, daha beterini yaptı

Allahsız.Eceli gelmiş galiba.
  32. H

Sivasspor 1-3 Bursaspor - Turkcell Süper Lig 6. Hafta

Bülent Uygun gitsin,Sivas kalsın.
  33. H

Pazarlamanın İyisi İnternetten Olur

Normal bir şey.Devir internet devri.
  34. H

Beşiktaş 0-1 Kayserispor - Turkcell Süper Lig 6. Hafta

Geçen sene şampiyon olmak Beşiktaş'a yaramadı.Kötü olduklarını,ezeli rakiplerinin süründükleri bir sezonda şampiyon olduklarını kabullenemediler.Geçen hafta Galatasaray taraftarının "Yıldırım Demirören,yeter" demesini dalga geçmek olarak algıladılar.Halbuki dost doğru söyler,acı söyler.Allah...
  35. H

Trabzonspor 3-1 Antalyaspor - Turkcell Süper Lig 6. Hafta

Maçı izleyen var mıydı,Trabzon iyi oynadı mı?
  36. H

GS TV Şifreleniyor!

Hayırsever arkadaşlarımız justin.tv'ye versin yayını :)
  37. H

Hangi takımlısın Fenerbahçeli mi? Topuz mu?

Mehmet Topuz'un soyadında bir sorun yok,ama 50000 kişi TOPuz diye bağırınca,o zaman insanın içine düşüyor :D
  38. H

Fenerbahçe seyircisini rahatlatan anons

Muhaha.Geçtiğimiz dalgalar amacına ulaşmış.Nüfus cüzdanında da soyadını değiştirin :))
  39. H

Sarı kırmızı logo taraftarları çıldırttı!

Kadıköy sarı-kırmızı renklere alışkın,bkz : Ulubatlı Souness
  40. H

Yunanistan'da Türk Bayrağı böyle yırtıldı!

Onların seviyesine inmemek lazım.Milletçe ezikler,bir yerden belli etmeleri gerekiyor.
  41. H

Fenerbahçe 1-2 Twente - Video - UEFA Avrupa Ligi

Sen daha orda mısın?Biz o Tobol maçını hazırlık maçı olarak görüyorduk.Dalga geçtiği maç da deplasmanda 1-1 kalıdığımız maç.Rövanşta 2-0 tokatlayıp senin gibilerini üzmedik mi :lol: Ayrıca üslubun hiç hoş değil.Teknik koca falan ne demek.Takımın yenildiği için moralin bozuk olabilir,ama kişisel...
  42. H

İzlenme Rekorları Kıran Müthiş Gol

Güzel paslaşmalar sonucu atılan sıradan bir golü tercih ederim.Bireysel futbol pek hoşuma gitmiyor.
  43. H

Fenerbahçe 1-2 Twente - Video - UEFA Avrupa Ligi

Fenerbahçe bu maçta gerekli hakem desteğini alamamış.Türkiye Futbol Federasyonu'nu kınıyorum.
  44. H

Panathinaikos 1-3 Galatasaray - Video - UEFA Avrupa Ligi

Rakibi hataya zorlamak diye bir kavram da var,bunu da ihmal etmeyelim.Karşılarındaki takım Galatasaray'dı.Panathinaikos'un heyecan yapmasını anlıyorum,kolay değil Avrupa Fatihi'yle oynamak. Maç öncesi destek mesajını yazmıştı.Şimdi de teselli ediyor kendini.Belki Rum'dur,atalarının takımını...
  45. H

Alfabeye 'q,w,x' PKK'lıya kademeli af

Amerika'nın böl,parçala,yönet taktiğini çok güzel uyguluyor hükümetimiz.Tebrik ediyorum kendilerini.Savaşla parçalayamadıkları ülkemizi,içerden parçalayacaklar.
  46. H

Panathinaikos vs Galatasaray /anket/

Beşiktaş maçındaki gibi orta sahayı boş bırakırsak işimiz zor.Aksi halde ibre bizden yana. Yazıklar olsun sana ki Yunan takımının kazanmasına hayırlı diyorsun.Git sana Yunan pasaportu versinler.
  47. H

Eurobasket 2009 - 36. Avrupa Erkekler Basketbol Şampiyonası

19 sayı geriye düşmek bizi baya yıprattı.Son üçlük girse kazanıyorduk.Neyse moralimizi bozmayalım.Herkes Slovenya gibi yüksek yüzdeyle üçlük atacak değil ya.Yenemeyeceğimiz takım yok.Yeter ki önceki maçlardaki gibi iyi savunma yapalım.
  48. H

Fenerbahçe-Twente maçı hangi kanalda?

İçtimai TV Azerbaycan kanalı ve maçlar Azerbaycan saatine göre.Onlar bizden 2 saat ileri,yani GMT+4 saat dilimindeler.Türkiye saatiyle 20:00'da Galatasaray; 22:05'te Fenerbahçe maçı var.
  49. H

Panathinaikos-Galatasaray maçı hangi kanalda?

Niye TNT ile uğraştırıyorlar milleti.Kanal D'de versin reyting patlaması olsun.Bir haftada Aşk-ı Memnu izlemeyiversin millet.
  50. H

Uludağ Limonata Milli İçeceğimiz Olur Mu?

Kola'ya karşı hep şüpheyle yaklaşmışımdır.Bu yüzden alternatif içecekleri tercih ederim.Meyve suyu,ayran gibi.Ama son zamanlarda Uludağ Limonata alıyorum.Ramazan'dan önce gün aşırı içiyordum nerdeyse :D
  51. H

Müdüre küfretmek işten atılma sebebi değil

Bravo,medeniyetin beşiği Avrupa'dan da bu beklenir.Küfürü yasallaştırmışlar,daha neler..
  52. H

Bebeğe ^^en büyük cimbom^^ demişler. Bebek ne mi yapmış? :D

Her şeyi biliyorum,rahat ol.Bilmediğim şeyler hakkında konuşmam.Ayrıca tahrik edici şeyler yazıyorsun.Maydonoz sıfatını sana iade ediyorum.
  53. H

Şampiyonlar Ligi'nde Salı - 15.09.2009

Ali kaynak nerde, kaynak :D Mackolik'ten almışsın görüntüleri :wink:
  54. H

Yıldızlı geceler: 2-5

Zürich'i de yenemezlerse kulübün kapısına kilit vursunlar.
  55. H

Beşiktaş M United Çarşı Yenilmedi

Çarşı çıksın oynasın oldu olacak :D
  56. H

Beşiktaş 0-1 Manchester United - Video - Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maç

Alt tahminim tuttuğu için mutluyum,ama 0-0 olsa daha iyi olurdu.
  57. H

"3 sene şampiyon olmak imkansız değil"

Galatasaray sakatlık krizleri yaşamazsa siz şampiyonluğu unutursunuz.
  58. H

LİG TV koro halinde küfür izletti

Kanalı değiştireceğine,sessiz tuşuna bassaymış ya.Bu konuda bireysel ceza gelmeden çözüm bulunamaz.Kulüplere verilen ceza -sözde kulüplerini seven,onun için ölmeye hazır olan- taraftarların hiç de umrunda değil.
  59. H

UEFA'dan 5. hakem geliyor!

Hakemin içi kötüyse takdir haklarını istediğinden yana kullanır.
  60. H

Ajax'tan ilginç penaltı!

5-0 öndesin,böyle basitliklere ihtiyacın olmamalı Ajax!!!
  61. H

Beşiktaş-Manchester United: İlk 11'ler

iddaa tabiriyle alt biter bu maç. Tebrikleri alayım :mrgreen:
  62. H

Beşiktaş'da 3G Ye Geçti

Tarihimizi sizden öğrenecek değilim.Beşiktaş'ın bir ilki var.O da ilk jimnastik kulübü olması.Demeyeyim diyorum,zorluyorsunuz.Bir de şampiyonlar liginde ilk 8 yiyen takım. Teşekkürler,arkadaşlar okusun da bilgilensin.
  63. H

Kadıköy genelde deplasman takımının tezahüratlarıyla inliyor.Islık tezahürat sayılıyorsa,saygı duyarım.
  64. H

Namağlup şampiyon olma yolunda ilerliyoruz :D
  65. H

Aileler Neden Çocukları İçin Telaşlanırlar?

2.sinde eşcinsel eğilimler görüyorum :D
  66. H

BEŞİKTAŞ - MANU Maçı kaç kaç biter?

Mustafa Denizli'ye bağlı.Gol atacak adamları kenarda tutarsa Beşiktaş 0 olur da,Manhester'ı bilemem.
  67. H

Bursaspor 0-1 Fenerbahçe - Turkcell Süper Lig 5. Hafta

Fenerbahçe'nin ne başarısı var ki hazmedemeyeyim.O takımı destekleyenler dışında herkesin nefret etmesi durumu özetliyor.
  68. H

Sen Fenerbahçe'nin Manisa ve içerdeki Sion maçlarını izlememişsin herhalde.İki maçta da ölümlerden döndü.Neyse ki hakemler var da,bir şekilde atlatıyorsunuz.Galatasaray'ı da hep hakem faktörüyle yeniyorsunuz,ama gözünüz bunu görmek istemiyor.Yabancı hakemlerle oynansa Fenerbahçe-Galatasaray...
  69. H

Toroğlu: Hakeme bir tecavüz etmedikleri kaldı...

Hayatımda bu kadar aciz bir hakem yönetimi görmedim.Mehmet Topuz'un hakemi kucakladğını gördüğüm an,"Tamam dedim,az sonra yere çarpacak ve mücadeleyi tuşla kazanacak".Bu hakemlerin Fenerbahçe karşısındaki bu ezikliği nedir?Ya da tuttukları takımı çok üzmek mi istemiyorlar.Nedir doğrusu bizi...
  70. H

Fenerbahçe'nin nesi orjinal ki esprisi orjinal olsun.Tezahüratları bile (ç)alıntı.
  71. H

Birinin Bursasporlu oyunculara orta açmayı öğretmesi gerekiyor.Yerden yuvarlamayla gol bulunmaz.Fenerbahçeli oyuncularda da hakemi itip kakma modası başladı.Mehmet Topuz'dan tuş beklerken son anda hakemi yere çarpmaktan vazgeçti.Tabii sarı kart yok.Kendi hataları yüzünden bol bol kart...
  72. H

Milli gazi Arda görevinin başında

Emre Belözoğlu'nun mayasında bozukluk varmış.Galatasaray kaptanlığı herkese verilmez,bu bile senin dediklerini yalanlamak için yeterli.
  73. H

Taçsız Kral Metin Oktay (1936-1991)

Keşke oynadığı dönemleri görebilseydik.Allah rahmet eylesin.
  74. H

Beşiktaş'da 3G Ye Geçti

İLK'lerin ve EN'lerin takımı Galatasaray'dan nice 3G+ zaferler bekliyoruz :D
  75. H

Milli gazi Arda görevinin başında

Olmaz mı,Arda'mız gazi olmuş,ben de gözünün altındaki morluk neydi diyorum.Aydınlanmış oldum.
  76. H

How I Met Your Mother Sezon 5 Ön Gösterim

Evet diziyi Barney sürüklüyor.Özledik gerçekten.
  77. H

Futbolu Bırakırım Tehdidi

Fanatik Fenerbahçeli arkadaşım bile bu adamın sorunları var diyor.İngiltere kariyeri erken bittiği için kendine kızıp etrafına saldırıyor görüşünde birleştik.Siz ne diyorsunuz?
  78. H

Birand'dan Yeni Avrupa Ligi Açıklaması

Galatasaray'ın iç saha maçlarını da gider,kahvede izleriz.
  79. H

Rijkaard ve Denizli'nin açıklamaları!

Nobre ve Holosko ilk 11'de olsa,Beşiktaş bizi yenebilirdi.Biz de Milli maçlarda bu kadar yorulmasak daha farklı olabilirdi.
  80. H

Manchester City 4-2 Arsenal - Video

İlk golü Arsenal kalecisine yazmak lazım.Şık bir kafa golüydü :D Manchester City iyi kadro kurmuş.Manchester United,Chelsea ve Liverpool'a rakip olurlar.
  81. H

Stoke City 1-2 Chelsea - Video

Stoke City'nin golünde Chelsea defansı mahalle takımı görüntüsü sergiledi.Hele ki golden önce 2 numaralı Chelsea oyuncusunun bir göğüs kontrolü denemesi var,kamera şakası gibiydi :D
  82. H

Tottenham 1-3 Manchester United - Video

Gol yollarında beceriksiz oldukları için 0-0'ı zorlamaktan başka puan alma şansları yok.Üzücü,ama gerçek.
  83. H

İngilizler Abdülhamid'i neden sevmezdi?

Ben de İngilizleri sevmem.Çünkü sürekli topraklarımızda gözleri vardı.Belki hala var,pek çaktırmıyorlar.
  84. H

Türkiye 7.8 milyarlık dolarlık füze alıyor

ABD nereyi uygun görürse!!! :hammer::hammer::hammer:
  85. H

Galatasaray 3-0 Beşiktaş - Video - Turkcell Süper Lig 5. Hafta

Haklısın gerçekten.Geçen sene şampiyonluğu hak edecek bir futbol oynamamışlardı.Neyse önümüzdeki maça bakalım artık.
  86. H

Panathinaikos-Galatasaray maçı hangi kanalda?

En güzeli bir kahvede ya da kafede dev ekranda izlemek.Artık sigara da içilmiyor.3-5 TL tuttuğumuz takımlara katkımız olsun(Dolaylı da olsa).
  87. H

Fransa İçişleri Bakanının olay sözleri

Cezayir'de yaptıkları soykırıma bakmadan bize soykırımcı diyen bir zihniyetten doğru bir hareket beklemiyorum.
  88. H

Canlı yayın kazası: Bu sene moruz Fener'e...

Bunun daha devamı var.Stüdyodaki sunucu aferin gibi bir şeyler diyor :D
  89. H

Bursaspor - Fenerbahçe Maçı Tahmin Anketi

Ben Bursa'ya güveniyorum.Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu yok,onun eksikliğini hissedecekler.2-1 Bursa kazanır.
  90. H

Zico'yu kovdular!

Neskens varken Zico'ya ekmek yok :D
  91. H

Seyrantepe'de karar verildi!

Bitsin şu stad,bitsin çilemiz. Parayı devlet vereceği için en ucuza mal edecek olana veriyorlar.
  92. H

Fatih Terim istifa etmeli mi?

Rijkaard gelsin :)
  93. H

Galatasaray-Beşiktaş derbisini kim kazanır?

Oranlar şaka gibi.Galatasaray başaltına güreşen bir Anadolu takımı ile oynarken bu oran veriliyor nerdeyse.
  94. H

G.Saray, Beşiktaşlı taraftara yağmurluk dağıtacak

Tutup da sarı-kırmızı yağmurluk vermesler bari :D
  95. H

Terimle Farkımız Ne?

Fatih Terim'e nefretlerini kusan arkadaşlar çoğunlukla Fenerbahçeli.Eğer takım tutuyor olsa Emre Belözoğlu Milli Takım'ın kapısında giremezdi. Ersun Yenal'ı önerenlere de ben karşı çıkıyorum.Her yerde Fenerabahçeliliği anılıyor.Fenerbahçe'yi 5-1 yendiğimiz Türkiye Kupası Finali'nde Galatasaray...
  96. H

Beşiktaş-Manchester United Maçına Doğru

Manchester'in bu seneki durumunu bilmiyorum,ama bu maçta puan keybedeceklerini sanmıyorum.Avrupa'da onları rahat rahat yenecek bir tek Barcelona var.
  97. H

İngiltere 5-1 Hırvatistan - Video

İntikamlarını çok pis aldılar.4-1 ve 5-1.
  98. H

Tutmayın Baros'u: 7-0 - Video

:thumbup:
  99. H

Terimle Farkımız Ne?

Fatih Terim'in bana göre tek hatası sinirlerine hakim olamaması.Bazı oyuncu seçimlerinde hata yapsa da dünya çapında bir teknik direktör.Tek adam olmayı sevdiği için çok kötü yardımcılar seçiyor kendine.En önemli maçta 25. dakikadan itibaren teknik direktörsüz kaldık.Sanırım bundan sonra yabancı...
  100. H

Bosna Hersek 1-1 Türkiye - Video

Ceyhun Gülselam gibi tecrübesi olmayan adam bu maçta oynatılmaz.Önder ve Hamit'in çıkarılması doğruydu,ama Tuncay ön libero oynadı.Açıkçası bir varlık gösteremedi ve Emre ile Arda'nın oyundan düşmesine sebep oldu.Gökhan Gönül'ün yerden orta açamama gibi bir sorunu var sanırım.Ayrıca Arda bazı...
  101. H

Helal olsun 12 Dev Adam.Size şampiyonluk yakışır.
  102. H

Galatasaray'ı yenebiliriz

Arda'yla Keita kim diyen biriyle futbol tartışamam.Kendi futbol bilgime saygısızlık etmiş olurum.
  103. H

Gurbetçiler Bosna-Türkiye maçını seyredemeyecek!

justin'den izlerler en azından :thumbup:
  104. H

Küçük Kızın Ablalarına Acı İtirafları

O değil de videoyu Okan mı çekti,Gökhan mı :D
  105. H

Gurbetçiler Bosna-Türkiye maçını seyredemeyecek!

Yayın konusuna el atılmalı.Ayrıca maç içinde sanal reklam kesinlikle kalkmalı.Birçok pozisyonun içine ediyorlar!!
  106. H

Bosna Hersek-Türkiye maçını kim kazanır?

Tuncay'ı forvette,Mustafa Sarp'ı orta sahada oynatmamız lazım.İyi kontratak yapan Bosna'yı durdurmak için defansif orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var.Kazım falan kesinlikle oynamamalı.
  107. H

Vodafone Su Altında!

Kimse geçmiş olsun dememiş.Koyun can derdinde,kasap mal derdinde. Selden zarar gören herkese geçmiş olsun.Türk ya da İngiliz!!!
  108. H

Beş kişiden dördü lisanssız yazılım kullanıyor

:thumbup: Bardağın dolu tarafını görmek lazım.
  109. H

Galatasaray'ı yenebiliriz

Arda'yla Keita'yı kim durduracak.Biri bana bunu söylesin,ondan sonra Beşiktaş'ın kazanma ihtimalini konuşalım.
  110. H

Dünyayı ayağa kaldıran penaltı!

Jonas Erikson istifa,istifa!!!Kesinlikle hücum faul var :)
  111. H

G.Saray'ın millileri derbi öncesi Rijkaard'ı sevindirdi

Adnan Polat ve diğer yöneticileri kutluyorum.Transfer konusunda çok başarılılar.Ayrıca Arda'ya kaptanlık verme fikri de çok iyi sonuç verdi.Adnan Polat ve Haldun Üstünel parti kursunlar,tek başlarına iktidar olurlar :D
  112. H

Facebook burada çalışıyor

Adamlarda para var,huzur var :D Aynı anda aynı şeyi yazmışız :D
  113. H

Böyle çirkin minare görülmedi!

Reklamın iyisi kötüsü olmaz.İnsanlara orda caminin olduğunu göstermek ve hatırlatmak için etkili bir yöntem.
  114. H

İşte Arda'nın fiyatı!

Arda kardeşim,başarılarının devamını dilerim.Geçen gün 30 milyon euro eder,etmez tartışmaları vardı burda.Şimdi 40 milyon konuşuluyor.Sene sonunda Barcelona'da görücez herhalde bu gidişle seni :thumbup: Semih'le Arda'nın mevkileri aynı değil.Elmayla armudu karıştırmayalım. Hayırdır.İstanbul'u...
  115. H

Kapinizi Tanimadiginiz Insanlara Açarmisiniz?

Dürbünden bakıyorum.Dilenciyse açmıyorum.Anketçilere açmamla,kapatmam bir oluyor.Onun haricinde şüpheli bir tip gelse açmam.
  116. H

Krizden hiç etkilenmeyen sektör

Ölen sayısı azalmıyor ki.Hatta stres yüzünden artıyordur bile.
  117. H

Bunu Niye Daha Önce Kimse Düşünmedi?

SDN'de ne cevherler yatıyor da haberimiz yokmuş.:thumbup:
  118. H

İlk Milli Uydumuz

Tübitak'ı kutlarım.Bir de kendi uzay üssümüzü kursak da burdan kendimiz yollasak.
  119. H

Panathinaikos- Galatasaray, Fenerbahçe-Twente maçı Azeri İçtimai Tv de şifresiz

İnternetten izledim.Takılmadan izlenebiliyor. mms://85.132.81.6:1044
  120. H

Keskin nişancılardan kurtuldu, Bosna'nın kahramanı oldu

Servet bu arkadaşın hakkından gelir :D
  121. H

Sercan babasını yalanladı!

Sercan iyi yapmış.Profesyonel oyuncunun da böyle davranması gerekir.Babasının da ağzını kapatması oğlunun geleceği açısından daha sağlıklı olur.Topuzgiller konuştu da ne oldu.Skandala ailecek imza attılar. Sercan konusuna geri dönersek,bu sene olmazsa seneye alırız belki.Çünkü bu sene bütçede...
  122. H

Tebrikler 12 Dev Adam.Litvanya+hakemlere 8 fark atmak kolay değil :D
  123. H

Rijkaard neden kovuldu?

Bütün kupaları alalım da,sonra sıkılır gider :D
  124. H

Gökhan Zan ve Kazım Bosna Hersek maçında yok!

Arda tek kişilik takım gibi.Bu arkadaşların eksikliğini fark ettirmez bize :D
  125. H

İspanya 5-0 Belçika - Video

İspanya'nın yedekleri bile Bosna'yı yener.Hatta aslar o maçta kendini sıkmaz,mümkünse tamamen yedeklerle çıksınlar.Tabii önce bizim Bosna'yı yenmemiz lazım.Aksi halde Dünya Kupası'nı futbolcularımız ve Fatih Terim TV'den izler.
  126. H

Terim zeminden şikayetçi!

Kayserili değilim de stad yapılırken haberleri takip etmiştim.Diğer staddan söküp getirmişler.Yeni çimlerin hazır hale gelmesi daha uzun sürecek diye böyle bir şey yapmışlar.
  127. H

UTorrent te indirme sorunu

Sorunun çözülmüş,ama imkansız demene anlam veremedim.Ben olasılıktan bahsetmiyorum.Paylaştığın resimde 0 gösteriyor.Ayrıca en başta kırmızı ok var.Bu da sorun olduğunu gösteriyor.Belki diğerlerinin değil de senin bağlantında bir sorun olmuştur.
  128. H

Rar neden bozuluyor ?

Ben de bu sorunu yaşıyorum arada.AVG inen dosyanın içeriğini kafasına göre siliyor.Nerdeyse tüm özelliklerini devre dışı bıraktım,ama hala bir yolunu bulup keygen ya da crack kelimesini gördü mü siliyor :hammer:
  129. H

Var mısın Yok musun Sercan?

+1. 1 kuruş bile kazansa kar etmiş olacak :mrgreen:
  130. H

UTorrent te indirme sorunu

Ortaklar(seeds) ve eşler(peers) 0 yazıyor.Şu an kimse ilgi dosyaları paylaşmıyor.Seed sayısı ne kadar yüksek olursa o kadar hızlı indirirsin. Bildiğim kadarıyla ortaklar dosyanın tümüne sahip olan,eşler senin gibi o dosyayı indirmekte olan kişiler/bilgisayarlar.
  131. H

Pepsi,Turkcell gibi sponsorlardan bilet çıkıyor millete.Sinemaya,tiyatroya gider gibi maça gidiyor insanlar da.Bahsettiğim şehirlerdeki tribün grubu liderleri tüm stadın tezahürat organizasyonunu yapabilir.Gerçi onlar da kendi takımlarının tezahüratını Milli Takım'a uyarlıyor.Birileri Milli...
  132. H

Ankaragücü ve Ankaraspor'a ihtarname çekildi!

Dere geçerken at değiştirilmez diye bir atasözü var.Bunu duymamışlar sanırım.Zaten böyle bir şeye ceza verilemezse birileri de yedek takımını kurar.Her sene 6 puan garanti.
  133. H

Firefox un ayıbı

Türkçe'yi bu kadar seviyorsanız gidin Açık Kaynak programların Türkçeleştirilmesi'nde çalışın.Mozilla kendisi çeviri yapmıyor,işi gönüllüler yürütüyor.
  134. H

İspanya 5-0 Belçika - Video

Dünya Kupası'nda da şampiyon olurlarsa hiç şaşırmam.
  135. H

Arjantin 1-3 Brezilya - Video

Messi Barcelona'da oynadığı kadar etkili olamıyor Arjantin Milli Takım'ında.Tusubasa gibi takımını süreüklemesini bekledim ben de :D
  136. H

Özelde Diş Tedavisi Yok

Ağız ve diş sağlığı tüm vücudun sağlığını etkiliyor.Diş çürüğünün kalp krizine bile neden olduğunu duymuştum.Ama sevgili büyüklerimiz diş sağlığını önemsiz gördüklerinden böyle buyurmuşlar.Kendilerini kınıyorum.
  137. H

2009-2010 Turkcell Süper Lig Şampiyonu kim olur?

Galatasaray'ın taraftarı Beşiktaş'ın 2 katına yakın.Yarısı anlamasa bile en fazla eşit olurlar.
  138. H

Saha gerçekten felaket.Yeni stad yapmışlar çimler facia.Bir de ayağa top oynamak isteyen biziz.Ancak düşmanın teknik bir takımı durdurmak için böyle kötü bir zemin seçer.Hadi stadı açmak için aceleye getirdiniz geçen sene,eski Kayseri Stadı'nın çimlerini buraya taşıdınız.Kardeşim üzerinden...
  139. H

Türkiye 4-2 Estonya - Video

Galibiyeti tek kişiye mal etmek istemiyorum,ama nerdeyse bütün ataklarda ve gollerde 10'un payı var.O yüzden oooo Arda Turan oley,Arda Turan oley,Arda Turan oleeeeeeeeeeeeey diyorum :clap::clap::clap: Allah nazarlardan korusun.
  140. H

2009-2010 Turkcell Süper Lig Şampiyonu kim olur?

Kaç milyonuncu anket bu?Siteye yeni giren herkes bir hareket getirmeye çalışıyor.Eski anketlere bakın,hepsinde Galatasaray önde.Boşuna yormayın kendinizi.
  141. H

Fatih Tekke, Terim'in şeklini bozdu!

Fatih Terim'in tarzı şekilden şekile girmek.Düz durunca kendini iyi ifade edemiyor. Kuyruk acısının itirafı :4:
  142. H

Türkiye'nin en yaşanabilir illeri listesi!

Her yeri görmedim,ama bence Aydın o listede daha yukarılarda olmalı.Toprağa insan ekseler o bile meyve verir nerdeyse.Gerçi tarım kriterler arasında yok galiba.İzmir ve Denizli'ye yakın olduğu için sanayi gelişmiyor.Onun dışında çok güzel bir iklimi var,yılda 4-5 ay kış yaşanıyor en fazla.
  143. H

Arda gibi futbolcu az bulunur.Ağzından çıkana dikkat et.Geçen hafta Nihat efendiyi gördük İnönü'de.Kızgın kumlardan serin sulara atlar gibi kendini yere attığında aklınız neredeydi? Eskiden Beşiktaş taraftarı daha saygılıydı,son senelerde Galatasaray'a karşı aşırı çirkinleştiniz.Belki herkese...
  144. H

Türkiye'nin 'en müsrif' futbol takımı!

Aziz Yıldırım'daki para bizde olsa her sene Şampiyonlar Ligi'nde zirveye oynarız.O kadar karavana transfere rağmen başarılı kabul ediyorlar,tek yaptığı stadı yenilemek.Bir de olası muhalefeti yok etmek.Sonra Aziz Yıldırım mafya dediğimizde belgen var mı diyorlar.
  145. H

Neyi guncelliyoruz? Niye guncelliyoruz?

Lütfen SDN yönetimini eleştirmeyin :D
  146. H

İzmir'de Ramazan davulcusunu vurdular!

Konuyla tam alakası yok,ama söylemeden geçemedim.Bence davul geleneği kalkmalı.Kim davul sesiyle uyanıyor?Artık hepimizin alarm saatimiz var,uyanmak için onları kullanıyoruz.Ve annem geçen gün korsan davulcuya para vermiş.İki gün sonra gerçeği geldi.Bu devri geçmiş adet kalkmadığı...
  147. H

Fenerbahçe tribün gücü listesinde ilk 50'de!

Onları fişleyip,stada girme cezasına tabi tutuyorlar.
  148. H

Nihat Estonya maçında yok!

Hiçbir futbolcunun sakatlanmasını istemem,ama Nihat'ın ilk 11'de olmamasına sevindim.
  149. H

Rus Kızları mı Türk Kızları mı? - Hacıyatmaz

Facebook'ta grup vardı bir ara: "Sınır ötesi operasyon yapılacaksa,Ukrayna'ya yapılsın diyenler" adında :D
  150. H

Sakalını Kes Baskısı

dede gibi olmuş,böyle giderse emekli ederler
  151. H

Lionel Messi'den dudak uçuklatan imza!

Yaşayan efsane,Lionel Messi.
  152. H

Yuvaya dönüş modası!

Herkes ülkesinde son günlerini geçirmeyi düşünüyor.Nihat biraz erken döndü.Orda ekmek kalmadığını düşündüğü için sanırım.
  153. H

Street Fighter IV Yardım !!!

Aşağıdaki bağlantıda sistem gereksinimleri var(SDN makalesi) : Street Fighter 4?ün Sistem Gereksinimleri | ShiftDelete.Net | oyun, street fighter 4, capcom Bu da gamespot sitesinden alınmış gereksinim listesi ...
  154. H

Fenerbahçe tribün gücü listesinde ilk 50'de!

Bence kapasite kullanımına bakmalılar.Fenerbahçe %60-70 arası dolulukla oynamış.Galatasaray %80 civarı(20.000' yakın) bir ortalama ile oynadı geçen sene.Bu sene %100'e yakın gidiyor.
  155. H

Lincoln resmi siteden çıkartıldı!

Daha tam kurtulamadık,inşallah en kısa zamanda.
  156. H

Street Fighter IV Yardım !!!

Ekran kartı ve işlemcinin teknik özelliklerini paylaşırsan bir fikir verebiliriz. Everest,CPU-Z,GPU-Z gibi programlarla teknik detaylara ulaşabilirsin.
  157. H

Bunu Papa bile yapmaz!

Ben erkene alınsın demiyorum ki.Bayrama denk gelmemesi için bayramdan sonraki çarşamba-perşembeyi adres gösteriyorum.Örnek verdiğimiz ligler haftada 3 maç yapıyor.
  158. H

Süper Lig'in en pahalısı kim?

29,9'a bile olmaz :mrgreen:
  159. H

Süper Lig'in en pahalısı kim?

Tabata 8 milyon,Mehmet Topuz 9 milyon euro ise Arda'nın bonservisi en az 30 milyon euro.Hodri meydan.
  160. H

Bunu Papa bile yapmaz!

Önceki senelerde de bayrama maç gelirdi.Kimse bir şey demezdi. Eğer bayramda maç istemiyorlarsa,6. hafta 23-24 Eylül günlerinde,yani haftaiçi oynansın.Buna da karşı çıkarlar,3 gün arayla 2 maçı kaldırmayız derler.Sonra biz nasıl Avrupa Ligleri ile yarışacaz?
  161. H

Brain Buddies oynayan var mı?

Beterin beteri varmış.7771 ne ya?Para mı yedirmiş oyunun geliştiricilerine :D
  162. H

Brain Buddies oynayan var mı?

Benim arkadaş listemi görseydin oturur,ağlardın.Birinci sıradaki arkadaşımın 4047 puanı var.Ben 3134 ile 9.'yum :cursing:
  163. H

Umarım G.Saray kaybetmiştir!

Sen Güiza'ya katıl,ben de senin yorumuna katılıyorum,ama gülmekten :4:
  164. H

Hangi ligi daha çok beğeniyorsunuz?

Katılıyorum.İngiltere Ligi'ndeki yayın ekibi çok başarılı.Bizde gölge ile ışık arasındaki geçişlerde ekranda ya çok parlak ya da çok karanlık görüntü oluşuyor,İngiltere'de nerdeyse geçişleri anlayamıyoruz.Ayrıca kamera mesafesi de çok iyi.Maçı hissediyoruz.Ayrıca adamlar pozisyon...
  165. H

En Fıstık Spor Spikerleri

Sara güzel ama oyum Melissa'ya.
  166. H

Tuttuğunuz takımı nasıl seçtiniz?

Benim hikayem de tam tersi.Bir gazoza Beşiktaşlı olmuştum.Beşiktaş'ın efsane olduğu yıllar,1992 sanırım.Kuzenim beni kandırmıştı.Ama bir Türkiye Kupası Finali öncesi babama dedim ki(babam Galatasaraylı'ydı):Eğer bizi yenip kupayı alırsanız Galatasaraylı olacağım.1-0 ve 2-2'lik maçlar...
  167. H

Galatasaray Klibi - 4 Mevsim Gibisin, Her Günün Ayrı Güzel

Galatasaray bu aralar hep ilkbahar-yaz gibi.İnşallah bu sene sonbahar-kış görmeyiz hiç :thumbup: Galatasaray - Levadia Tallin maçının gollerini içeren bir klip,Rafet El Roman - Dört Mevsim Gibisin şarkısı eşliğinde.Artık izlemiş kadar olmuşsundur :)
  168. H

Derbiye erteleme yok!

Yensek de yenilsek de gelirim.Yenilirsek tebrik ederim.Yenersek de tebrikleri kabul ederim. Golleri Keita,Arda,Baros(2) atar,4-1 olur diyorum,siz ne diyorsunuz :thumbup:
  169. H

Sevişmeyi öğren:):)

çok fena :devil2:
  170. H

Ali Sami Yen'de 4-1 tarifesi var bu sene.Üzgünüm Beşiktaş.
  171. H

Derbiye erteleme yok!

Fenerbahçe Bursa'ya yenilecek ve biz de 3 puan farkla liderliğimizi sürdüreceğiz. iddacılara tüyo:banko 1 ve üst diyorum.
  172. H

Firefox 4 Ne Zaman Gelecek?

Açılışı biraz daha hızlı olsa RAM tüketimini azaltsalar güzel olur.
  173. H

N900 İçin Ön Sipariş Başladı

Bizde en az 1200 euro'dan satılır :D
  174. H

Kıbrıs'ı sarsan Kur'an Kursu baskını

Kıbrıs'ın ne Türklüğü kaldı,ne de Müslümanlığı.Kendilerini İngiliz sanıp,İngilizce Türkçe karışımı bir dil konuşuyorlar.
  175. H

Ufuk Ceylan Galatasaray'da!

Orkun'un da tikleri vardı.Bir gün kaşını gözünü yamulturken gol yiyecez diye korkuyordum :lol:
  176. H

'Trabzon ruh sağlığımı bozdu' davası

Böyle tipler çıkıyor,sonra Lazlarla niye dalga geçiliyor diye sitem ediliyor.Adamlar şaka gibi :D
  177. H

H. Şükür: Futbolcuların oruç tutması doğal!

Sanırım kendimi iyi ifade edemiyorum.Kesinlikle ibadetle çalışmak bir demek istemiyorum.Sadece ibadeti, mesleğini icra etmesine engel olursa,orda sıkıntı başlar demek istiyorum.Şahsen futbolcu olsam ben oruç tutmam.Gün boyu fiziksel bir iş yapmasam da iftarı zor ediyorum,hele ki yaz gününde...
  178. H

Ankaragücü'nden 6 transfer

Gökçek tüm parayı Ankaragücüne yatırdı anlaşılan.transfer yapacağına metroları bitir sayın Gökçek!!!
  179. H

Anderlecht-Standard Maçında İnanılmaz Faul(+16)

İçinde en ufak merhamet olsa böyle faul yapmazdı. Hatta ayağını kırdığı oyuncunun tüm sağlık masraflarını ve futboldan uzak kaldığı dönemde kulübünden alacağı ücreti de böyle faul yapanlara ödetmek lazım.En azından ödeyeceği paradan korkar da böyle faul yapmaz.
  180. H

Ampul Sönüyor

Bu benim aklıma gelmişti.Ülkemizde de özendirmek yetmiyor.Zorunlu tutmak lazım insanları.Yoksa 2100 yılına kadar Dünya'yı yok edeceğiz.
  181. H

İphone'um Çalındı :'(

Benim kardeşimin telefonu da çalınmıştı.Emniyete IMEI'sini ve faturasını verdik.6 ay sonra bulundu.Tabii ki yıpranmış olarak.
  182. H

Yok hocam sen bizi haber kaynağımızsın.Ama Turkspor'da Yaser Ankaragücü'ne gidiyor yazmışlar.İkileme düştüm. http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=52749
  183. H

"Çalışmak ibadettir" sözünü duymadınız mı? Bilmeyenler araştırsınlar : Google
  184. H

Hayırlı olsun.650.000+Aykut verilecek diye duymuştum. Turkspor Yaser Ankaragücü'ne gitti yazmış.
  185. H

Trabzonluların Sağlam Hocamıza Yaptıkları

Günlük yaşamında küfürü noktalama işareti yerine kullanan ve kendinden başka hiçbir şeyi düşünmeyen bencil insanlarımız oldukça stadlarda küfür bitmez.Ceza çözüm olmuyor.Önce insanları eğitmek lazım.
  186. H

Turkcell Süper Lig 4. Hafta Toplu Sonuçlar ve Puan Durumu

Sivas da gidici :laugh: Bülent Uygun'a gıcık oluyorum.
  187. H

Yaz gününde tüm maçlar 21:00'da başlıyor ve Lig TV haftada 4 maç veriyor.O yüzden Cuma-Cumartesi-Pazar-Pazartesi oynanıyor şimdilik.Havalar serinleyince Pazartesi maçları biter.
  188. H

Lincoln'ün transferi yattı!

Halı saha maçında adama ihtiyacımız var.Lincoln'ü çağıralım bari :D
  189. H

Flaş! Fatih Tekke Trabzonsporlu oluyor!

Fatih Tekke ya da bir başkası.Kesinlikle forvet almaları gerekiyor.Umut ve Gökhan büyük takım futbolcusu değil!!!
  190. H

8 GB Belleğe Ne Gerek Var?

Bugün değilse de yakın gelecekse işe yarar.Ama şu an için lüks.
  191. H

Donanımı "güvenli kaldır" yapınca kablosuz ağ bağlantısı yok oluyor(yardım)

Wireless kartın USB portunu kullanıyor olabilir.İlla ki dışardan USB yuvasını takılı olmak zorunda değil. Donanımı kaldır seçeniğini tıklayınca karşına gelen pencerenin ekran görüntüsünü alıp burada paylaşır mısın?Daha sağlıklı bir fikir verebiliriz.
  192. H

Transferin 1. dönemi sona eriyor!

Kulüple organik bağların olduğunu düşünüyorum :thumbup:
  193. H

Eğer futboluna engel olmuyorsa tutsunlar.Ama sahada ayılıp bayılacaklarsa,bu oynadıklara kulübe,ülkelerine ve taraftarlarına ihanet olur.İşini hakkıyla yapmak da bir nevi ibadettir.
  194. H

Galatasaraylı Alparslan Kayserispor'da!

Kulübede çürüyeceğine Kayseri'de maç deneyimi kazansın.
  195. H

Emre P.. kurusu demiş

Galatasaray camiasının ahını aldı.Bakalım daha neler olacak.
  196. H

Güiza'nın hayalleri bir başka bahara kaldı.Galatasaray,Ankaraspor'u 2-0 yendi.Averajla liderliğimizi sürdürüyoruz.
  197. H

Ankaraspor 0-2 Galatasaray - Turkcell Süper Lig 4. Hafta

Artık gol fazlasıyla değil,averajla lideriz :D. Bir de Elano hala uyum sorununu aşamadı galiba.Etkisiz bir görüntü çizdi.
  198. H

Sercan Fenerbahçe'de mi?

Katılıyorum.Futbolcu değirmeni onu da öğütür.
  199. H

Hayalsiz de yaşanmıyor be Güiza,sen de haklısın :D
  200. H

Emre'ye en az 3 maç ceza geliyor!

Emre Belözoğlu acilen psikiyatrsite gitmeli.Bu kadar çirkefliği aklı ve ruh sağlığı yerinde biri yapamaz.
  201. H

Fenerbahçe 2-1 Manisaspor - Turkcell Süper Lig 4. Hafta

Ben Fenerbahçeli olsam kendi futbolcularımızdan çok hakemleri severdim.Çünkü onlarla maç kazanmak daha kolay. Manisa'nın verilmeyen bir penaltısı,ofsayt iddiası ile kesilen net bir pozisyonu ve de yediği son golün ofsayt olması.Fenerbahçe lehine ne kadar çok hata yapılıyor.Yoksa bunlar raslantı mı?
  202. H

Feysbuk Hakkında Bir Soru

Ben Facebook videolarını,başka bir sitede paylaşmak için önce indiriyordum,sonra tekrar yüklüyordum.Facebook üye girişi gerektiğini düşündüğümden böyle yapıyordum.Download Helper'ın işe yaradığını duymak güzel.
  203. H

Microsoft interneti karıştırdı !

Boşuna demiyoruz Firefox kullanın,başınız ağrımasın diye :D
  204. H

"Domuz Surat" Rooney

:thumbup: $$$ €€€ £££
  205. H

Flaş! Caner Galatasaray'da!

Bir anda tanıyamadan Rusya'ya gitmişti.İyi olmasa oraya gidemezdi.Hayırlı olsun.
  206. H

WPA Şifresi Bir Dakika da Kırılacak

Ağa bağlanmak demek,modeme bağlanmak demek.Modeme erişebelirsen,ağa dahil olmuş olursun.MAc filtresi ağa erişmeni,yani modeme erişmeni engeller. MAC filtresini aşmanın yolu;ilgili kablosuz ağı dinlemek,bu ağa bağlanan bir cihazın MAC adresini tesbit etmek,sonra macchanger ile kendi MAC adresini...
  207. H

Beşiktaş derbiyi erteletmek istiyor

İki tane mağlubiyeti üst üste kaldıramazlar.Ertelensin,daha sonra yine yeneriz.
  208. H

WPA Şifresi Bir Dakika da Kırılacak

Dünya üzerinde kırılamayacak şifre yok.Sadece çözmek zaman alır. Kendi MAC adresi,o filtre içinde değilse modem ayarlarına şifreyi bilse bile erişemez.Ama kablosuz ağları dinleyip MAC adresi taklit eden programların olduğunu duydum.Hatırladığım kadarıyla Linux'ta macchanger gibi bir komutla...
  209. H

Rappidden Beklemeden Download!Garanti!

jDownloader programında modemi baştan başlatma scripti oluşturuluyor.böylece bilgisayar başında beklemeye gerek kalmıyor.
  210. H

Kombineleri Tabata için almadık başkan!

Merak etmeyin arkadaşlar.5.haftadaki derbi Demirören ve Denizli'nin son maçı olacak.Sizleri bu muhteşem ikiliden kurtarmak boynumuzun borcu :D
  211. H

Office 2003 Daha Çok Tercih Ediliyor

2010 Techinal Preview sürümüne geçtim.
  212. H

A Milli Takım aday kadrosu açıklandı!

--Volkan Demirel-- --Gökhan Gönül,Gökhan Zan,Servet Çetin,Hakan Kadir Balta-- --Hamit Altıntop,Arda Turan,Mustafa Sarp,Tuncay Şanlı-- --Semih Şentürk,Sercan Yıldırım-- İdeal 11'im :)
  213. H

Beşiktaş 0-0 Gaziantepspor - Turkcell Süper Lig 4. Hafta

Mustafa Denizli'yi Ali Sami Yen'de veda maçına bekliyoruz.İstediği ebatta bavulunu hazırladık.Dubai biletleri de bizden :D Geçen sene Beşiktaş'ın şampiyonluğu ile ilgili görüşlerimizi beğenmeyenler,sanırım biz haklı çıktık :D
  214. H

Barcelona 1-0 Shakhtar Donetsk - UEFA Süper Kupa

Tüm Barcelona camiasını ve Barcelona-severleri kutlarım :D
  215. H

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin UEFA maç programı!

Bir de tam 10 değil.10'u 5 geçe :lol:
  216. H

Bu Fotoğrafı 2 Yılda Çekti

Ben olsam Photoshop kullanırdım :D
  217. H

Fenerbahçe ve Galatasaray ikinci torbada!

Bu kupa hiç de küçümsenecek gibi değil.Her torbada ciddi takımlar var.Ama hedefimiz şampiyonluksa,kim gelirse gelsin fark etmez.
  218. H

Windows 7 Desktop Gadgets çalışmıyor

UAC'yi Windows'u kurar kurmaz kapatırım.Sorunu düzeltemedim.Bir süredir erteliyordum,artık RTM sürümüne geçtim.
  219. H

Toulouse 0-1 Trabzonspor - UEFA Avrupa Ligi Play-Off 2. Maç

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin bizi utandırdığı akşmada Trabzonspor'un kazanmasına sevindim.
  220. H

Levadia Tallinn 1-1 Galatasaray - Video - UEFA Avrupa Ligi Play-Off 2. Maç

Galatasaray'a bu sonuç yakışmadı.İlk yarı skoru garantiye alıp,ikinci yarı gençleri sahaya sürebilirdi.Turu garantlemiş bile olsak,bu tip maçları kazanmalıyız. Katılıyorum.2 puan kaybettik.Sonraki senelerde bir üst torbadan seçilmemiz için alınacak her puanın önemi var.
  221. H

Fenerbahçe 2-2 Sion - Video - UEFA Avrupa Ligi Play-Off 2. Maç

Yıllar önce Galatasaray bu Sion'u içli dışlı yenmişti.Bu maçın son 30 dakikasını izledim.Fenerbahçe çok kötü oynadı.
  222. H

Tuncay resmen Stoke City'de!

Sene sonunda bu takım da küme düşerse,Tuncay'dan bilirler :D
  223. H

Flaş! Tabata Beşiktaş'ta!

Tabata iyi futbolcu ama 8 milyon euro etmez.
  224. H

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri!

Rakiplerin ve Beşiktaş'ın gücü belli.Çok fazla düşünmeye gerek yok,o kanıya varırken.
  225. H

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri!

Gelebilecek en güçlü 4. takım geldi.Beşiktaş bu grupta sonuncu olur.
  226. H

Seyrantepe'de Şok Gelişme..

Yeter artık,dalga mı geçiyorlar.Bu kadar ciddiyetsiz bir devlet kurumu görmedim!!!
  227. H

Bütün yasaklı sitelere erişin! üstelik programsız

Arkadaşım OpenDNS ile rahatça giriliyor. Aşağıdaki IP'leri 208.67.222.222 208.67.220.220
  228. H

Frank Rijkaard orucu serbest bıraktı

İçimizden biri Frank Rijkaard :D Yeter ki performansımız düşmesin.
  229. H

En iyi futbol takımı marşı seçiliyor!

Bir klasik :thumbup:
  230. H

Shakhtar Donetsk 2-0 Sivasspor - UEFA Avrupa Ligi Play-Off 2. Maç

Şu Sivas'ın yerinde Galatasaray veya Fenerbahçe olsaydı,Şampiyonlar Ligi'nde 2 takımla mücadele ederdik.
  231. H

Tam 9 Yıl Oldu (UEFA SUPER CUP)

Maç sonrası otobüs sallamıştık,düşünün ne kadar sevindiğimizi :D
  232. H

Kullandığım 5 araçtan sadece hava durum eklentisi açılmıyor.Resimde de boş olan yerde o vardı.Ve en alttaki aracı uzun süredir sorunsuz kullanıyordum. Yakında RTM sürümünü kurmayı düşünüyordum,7137 ile bu kadarmış :D İlginiz için teşekkür ederim.
  233. H

Diyarbakırspor 1-3 Fenerbahçe - Turkcell Süper Lig 3. Hafta

Bir kere Galatasaray taraftarı açık ara lider.Kaç kere anket yapıldı,hep biz lider olduk. Özetlerde Fenerbahçe'nin daha fazla pozisyonu vardı.Zaten denk güçlerin mücadelesi değildi.Liderliği Fenerbahçe'den aldığımız için mutluyum.2 maçtır son dakika golüyle liderliği elimizden almışlardı...
  234. H

Niye Mesaj Çektin ?

Ben de yüzlerine söylerdim.Asıl onların yaptığı ayıp,milleti kandırmaya çalışıyorlar.
  235. H

Manisaspor 1-0 Trabzonspor - Turkcell Süper Lig 3. Hafta

Haftaya puan kaybederlerse Avni Aker'de olay çıkar. Trabzon'un yapması gereken Ajax modeli ile altyapıya önem vermek.Yoksa üç büyüklerle hazır oyuncu alarak yarışamazlar.
  236. H

Facebok'un Yönetmeni Belli Oldu!

Facebook olmalıydı,evet :mrgreen: ------------- Recep İvedik bunlardan önce Facebook'u beyaz perdeye taşımıştı : -Salih abi,sen Facebook'a üye misin :thumbup:
  237. H

"Takvim","saat","cpu-ram göstergesi","hava durumu" ve "bilgisayarı kapat" araçlarını kullanıyorum.Aşağıdaki resimde hava durumu aracı açılmıyor(boşukta o vardı).Sanırım sorun hava durumu aracı ile ilgili.
  238. H

Uzun zamandır Windows 7'yi sorunsuz kullanıyorum.2 gündür Desktop Gadgets açılırken hata verip kapanıyor : Bu da hatanın detayları : Problem signature: Problem Event Name: APPCRASH Application Name: sidebar.exe Application Version: 6.1.7137.0 Application Timestamp...
  239. H

Galatasaray 4-1 Kayserispor - Turkcell Süper Lig 3. Hafta

Her hafta oynadığımız rakipleri küçümseyenler,sıra Fenerbahçe ve Beşiktaş'a geldiğinde ne diyecek acaba?"Vay be Galatasaray harbiden iyiymiş.Yok yok,çok iyiymiş" falan mı :D
  240. H

Süper Lig maçlarını D-Smart mı alacak?

Konuyu hortlatalım.Maçları TRT alsın,evimizde rahat rahat izleyelim.Futbol TRT'de izlenir :clap::mrgreen::thumbup:
  241. H

Bedavaya maç izleyecekler!

TRT-Türk Telekom ile ortaklık yaparsa çok rahat alır.
  242. H

Gençlerbirliği 0-0 Beşiktaş - Turkcell Süper Lig 3. Hafta

Maçı izlemedim.Ama Nihat Beşiktaş'ın dengelerini bozdu diye düşünüyorum.Milli Takım'a alınmasına da sıcak bakmıyorum.
  243. H

Türkler 'geciktirmeli'yi çok tuttu

Kadın prezervatifi de var :wink:
  244. H

Ziraat Türkiye Kupası TRT'de!

İnşallah o da olur.Bu arada kupanın elemelerini yayınlamayacaklar.Herkes memleketinin takımını - tek maç için bile olsa - televizyonda görse daha iyi olurdu.
  245. H

Windows 7 RC Sürümü Denediniz mi?

Daemon yerine bir sürü başka program var.Mesela PowerISO.Tavsiye ederim.
  246. H

Internet Kullanmaya Kaç Yaşında Başladınız?

14 ya da 15'tim sanırım.98-99 civarına denk geliyor.18 yaşında, yani 2002'de kendi bilgisayarım oldu.
  247. H

Usain Bolt için ilginç iddia!

Altın yumurtlayan tavuğu kesmiyor.Zeki adammış.
  248. H

Kız olduğumu anlamanız için şortumu mu indireyim?

Günümüzde tıp baya ilerledi.Mümkün.
  249. H

Fenercell'den 6-0 tarifesi!

Ezik deyince biz kötü oluyoruz.Hiç yakışmıyor kendini büyük olarak kabul eden bir camiaya ve onun uzantılarına.
  250. H

Windows 7 RC Sürümü Denediniz mi?

RTM sürüm çıkana kadar her gün yeni bir sürüm sızdırılıyordu nerdeyse.SDN'yi takip edip de Windows 7'yi denemeyen çok azdır.
  251. H

FIFA maç sırasında 'dua'yı yasaklıyor!

Vuvuzela'yı yasaklayın,başka bir şey istemeyiz.
  252. H

Avrupa'da Korsan İstilası

Hepimiz korsanız :mrgreen:
  253. H

Al Sana Açılım

Tebrik ederim.Ben de böyle düşünüyorum.Kimse bize, millet olamayan İsviçre,Kanada gibi ülkeleri örnek vermesin.İsteyen Türkiye'de istediği dili konuşsun,ama resmi dil konusunda kimse boş hayallere kapılmasın!
  254. H

Galatasaray nereye koşuyor?

Sen maçlarımızı izliyor musun,yoksa ezbere mi yazıyorsun?Maçları izleyip de bu yorumu yazdıysan iyi niyetinden şüphe ederim.
  255. H

Patronlar Facebook'tan Şikayetçi

Ben de hocalarımı eklemiyorum :D
  256. H

Galatasaray nereye koşuyor?

Galatasaray'ı yendiği zayıf rakipleriyle karşılaştırmayın.Geride kalan birkaç senede bu tarz rakipler karşısında ne yaptığına bakın.Helsinborg,Tromsö,Austria Wien gibi saçma sapan takımları yenemedik.Oynadığımız futbol dan-dun diye tabir edilen şişirme toplardan ibaretti. Ama bu sezonki...
  257. H

Brezilya'da bile haber oldular

Aslında 90 dakika boyunca 61. dakikadaki gibi coşkulu olmalılar(bakınız:Ali Sami Yen Stadı)
  258. H

Ziraat Türkiye Kupası TRT'de!

Kimse kupaya göz dikmesin.TRT ekranlarında Galatasaray'ımız kupa hasretine son verecektir(5 senedir kazanamıyoruz,bana çok geldi :D).
  259. H

Frank Rijkaard tarih yazar mı?

Gerçekleri tarih yazar,tarihi de Galatasaray!
  260. H

Frank Rijkaard tarih yazar mı?

Gerçekleri tarih yazar,tarihi de Galatasaray!
  261. H

Haberi okudum,kişisel görüşümü belirttim,ayrıca "futbolcular memnunsa sorun yok" yazım sonuna.
  262. H

Bence takıma zararı olur,dikkatleri dağıtır,ama futbolcular memnunsa sorun yok.
  263. H

2009-2010 Beko Basketbol Ligi Fikstürü

Galatasaray'ımıza başarılar.
  264. H

Türkiye Kupası'nda radikal değişiklik

Galatasaray 5. olduğu için, seri başı olan Beşiktaş,Sivasspor,Trabzonspor veya Fenerbahçe'den biri ile grup aşamasında eşleşecek.
  265. H

Bayern Münih Sergen'den nasıl vazgeçti? - Video

Adama 10 gün izin verirlerdi.Gider 10 kilo alırdı :D
  266. H

Avrupa Ligi maçlarımızın yayın programı

UEFA Avrupa Ligi Maçları D-Smart'ta UEFA AVRUPA LİGİ PLAY-OFF MAÇLARI Hüseyin Avni Aker Stadı’ndaki Trabzonspor-Toulouse karşılaşması 20 Ağustos Perşembe günü Futbol Smart / Loca 2 'de canlı olarak 19:45 'de. Cenevre'de oynanacak FC Sion - Fenebahçe karşılaşması 20 Ağustos...
  267. H

Sonunda Aslantepe Fenerbahçeliye kaldı :D

fenerden gelecek iyilik Allah'tan gelsin.
  268. H

Argodan Ceza Yemişim Ama Argo Nerede ?

Emniyet kemerini bağlamayı unutmuşsun :lol:
  269. H

Elano bedavaydı

Lütfen ezik medyanın haberlerini buraya taşımayın.Bakınız:Milliyet,Fanatik,Fotomaç,Fotospor,Sabah,Hürriyet spor servisleri.
  270. H

Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları

Maccabi Haifa,Zürich,Debrecen gibi takımlar Şampiyonlar Ligi'ne katılsa ne olur,katılmasa ne olur.Şampiyonlar Ligi ayağa düşecek iyice.
  271. H

Türkiyenin Gururu GALATASARAY

Tek derdi Galatasaray'ı yenebilmek olan Fenerbahçe ile tartışıp kendinizi yormayın.Bu yüzden bizim onlara taktığımız 4 harfli sıfatı hak ediyorlar.
  272. H

'Manchester'da oynayan ilk Türk olmak istiyorum'

UEFA Kupası kazanmak bir tek Sercan'la olmaz.Hem daha lig şampiyonluğu yok Bursa'nın.Önce bir bu ligde ispatlayın gücünüzü,sonra Avrupa.Dost doğru söyler,acı söyler.
  273. H

Türkiye Milli Takımın Dünyada ve Avrupadaki sıralaması

Evet Fil Dişi Sahilleri.Daha geçenlerde hazırlık maçı yapıp berabere kaldık.Hiç de boş takım değiller. Sıralamalar aylık yapıldığı için,sürprizler olması normal.Biz uzun zamandır resmi maç yapmadık.
  274. H

Milli Eğitim 15 bin öğretmen atayacak

Bilgisayarla hile(torpil) yapmak hiç de zor değil.Bazı okullarda gecenin ilerleyen saatlerinde kadro açıp,birilerine haberli tercih yaptırıldığını duydum.
  275. H

Stadyumlarda sigaraya SON!

Sigarının üretimini de yasaklasınlar :D
  276. H

Flaş! Ankaragücü ve Ankaraspor birleşti!

Ankaraspor;Ankara Büyükşehir Belediye Spor'du.Bu takıma katkı yapmasına bir şey demedik.Ama tutup da belediyenin olmayan bir takıma bir kuruş verirse Ankara'da yaşayan biri olarak hakkımı haram ederim.
  277. H

En Güvenlisi Internet Explorer 8!

Yalandan kim ölmüş.İnanan kullansın.
  278. H

Kalbine internet bağlantısı takıldı

Çok güzel bir buluş.Millet tebrik edeceğine,dalga geçmiş :thumbdown:
  279. H

Karımı öldürdüm ama bi sorun niyee ????

Ben olsam hemen o mahalleden taşınırdım,tabi bu sefer komşularla ilgili bir ön araştırma yapardım.O da olmazsa kadından boşanırdım.Ne gerek var görgüsüz bir kadın için hapis yatmaya.
  280. H

Kadıköy böyle tempo görmedi

Maçı izlemedim,ama Sivasspor'un ölçü olacağına inanmıyorum.Bu sezon gelen geçen onlara fark atıyor.Ama Fenerbahçe'nin iyi olmasına da üzülmem,yoksa Galatasaray erkenden şampiyonluğunu ilan eder,ligin tadı tuzu olmaz.
  281. H

Galatasaray suç mu işliyor? Transfer yasağı mı gelecek?

Oyuncuların gönlü var mı diye nabız yokladılar ve sonra kulüple temasa geçtiler.Bonserviste anlaşılmazsa seneye bedava alabiliriz.Manisa aklı gitmekte olan oyuncuları tutmak için uğraşmamalı.Ne onlara yar olur,ne de başkasına.
  282. H

Usain Bolt uçtu: 9.58

Yarışı 36 adımda tamamlamış.En yakın rakibi 46 adım atmış. Undefined Running Object sıfatını fazlasıyla hak ediyor.
  283. H

Microsoft, Firefox'a İnanmıyor!

Bence Microsoft,Firefox'un yükselişinden çekiniyor.Avrupa'da satacağı Windows 7'lerde IE kurulu olmayacak.Windows 7 kullanıcılarını Firefox kapacağı için şimdiden karalama kampanyasına başlamışlar.
  284. H

Facebook Yeni Google Olmak İstiyor

Bir şeyleri değiştirmesi ve geliştirmesi lazım.Çünkü çok çabuk tüketip atıyoruz(Sıkılıp üyeliğini iptal edenler oluyor).
  285. H

Netscape Efsanesi Geri Dönüyor!

Duymaktan da öte.Kullanmıştım bile.Mozilla'yla aynı altyapıyı kullanıyordu.O yüzden Firefox ile sarmaş dolaş göstermişler.
  286. H

Polis ne kadar ileri gitti sizce?

Bir polis klasiği!!! Polislerin birçoğu görevi kötüye kullanıyor.Dün trafiğin ortasında,bir döner kavşakta araçlarına başka bir polisi bindirdiler.Tabi zavallı sürücüler bu keyfi hareketi beklemek zorunda kaldılar.Ama bir şey yapamıyorsun.Uyarsan görev başındaki memura hakaretten içeri...
  287. H

Biz 3G'yi tanımaya çalışırken 4G geldi.

Türkiye tam bir teknoloji çöplüğü.Üretmediğimiz için eskimekte olan her şeyi buraya kakalıyorlar.Yetkililerden teknoloji ve sanayi açılımı bekliyoruz.
  288. H

Microsoft Word Amerika'da yasaklandı.

Microsoft napar eder bu işin içinden sıyılır.Diğer şirketin de satışları artar.
  289. H

Lugano'da Mutlu Son...

Türk futbolu adına kötü haber.Atatürk'ün dediği gibi; sporcu zeki,çevik olduğu kadar "ahlaklı" da olmalı.İnşallah geçmişteki hatalarını tekrarlamaz ve takımına faydalı olur.
  290. H

Galatasaray 4-1 Denizlispor - Turkcell Süper Lig 2. Hafta

Maçın ilk 20 dakikası ve ikinci yarının tamamı güzledi. Volkan Yaman bu şansı da değerlendiremedi.İlk yarı sol kanatta çok yardımcı olamadı.Kewell attığı goller sayesinde sahada kaldı.Bence vasattı.Hakan Balta girince sol kanat hücumlarımız güçlendi. Keita'nın ayağına top yakışıyor,ama biraz...
  291. H

Arkadaşımla şakalaşırken...

zamane çocukları.her yerde cinsellik göre göre,şakalar da değişmiş :)
  292. H

Ateşli Genç Sarışın +16

sarışının ateşi kalmamıştır artık :D
  293. H

AliA Konu Dışı Bölümüne Mod. Olmuştur

Ben dünya üzerinde tarafsız bir insan olduğuna inanmıyorum.Herkesin ilgilendiği bir konuda tuttuğu taraf olur.Asıl ben tarafsızım diyenden korkacaksın.AliA ne kadar fanatik Galatasaraylı olsa da her takıma eşit yaklaşmaya çalışıyor.En azından benden daha tarafsız davranıyor :D
  294. H

6 Ligde Kim Şampiyon Olur ?

+1 :clap:
  295. H

Sizce Dünyadaki En Yetenekli ilk 3 Futbolcu ?

Messi bence futbolcu değil.Sihirbaz gibi bir adam.Onu futbolcu kabul edersek : 1. Messi 2. Messi 3. Messi
  296. H

AliA Konu Dışı Bölümüne Mod. Olmuştur

Yönetim sonunda çağrılarımıza kulak vermiş.AliA'nın bu görevi başarıyla yerine getireceğine inanıyorum.Hayırlı olsun. Edit : Spor bölümünü de verin :biggrin:
  297. H

İşte Ankaragücü ve Bursaspor kardeşliği!

Keşke sadece birbirleriyle değil,herkesle dost olsalar.Ankara'da yaşayanlar Ankaragücü ile karşılaşan İstanbul takımlarının maçlarına gitmeye çekiniyor.Şampiyonluk kutlamalarımızda gözümün önünde bir Galatasaray'lıyı bıçakladılar.Ankara polisi bu tip olayları görmezden geliyor.
  298. H

Ödüllü Anket: WinFast TVPro 1680 sizin olabilir mi? Tek soru, kolay cevap!

Çıkmaz demedik,şansımızı denedik :D
  299. H

Saw VI (Testere 6)

I wanna play a game :D
  300. H

Perşembe akşami futbol bayrami var!.

Yayıncı kuruluşlar belli mi?Galatasaray'ın maçını D-Smart verir sanırım.