Arama sonuçlarınız

1. Tanshaydar

Marka Adı olan Alanadını Alabilmek?

Merhabalar; Birkaç ay önce bir işletme sahibi arkadaşa bir web sitesi hazırlamıştım. İşletme olduğu için com.tr uzantılı bir alanadı almış. Geçen ay farkettim ki aynı alanadının .com uzantılı bir websitesi kullanılıyor. Arkadaşım marka tesciline sahip. Yani işletme adı tescilli bir marka ve...
  2. Tanshaydar

Amnesia: The Dark Descent Türk yapımı mod desteğinizi bekliyor

Merhaba arkadaşlar; Geçen sene Aralık ayında başlayıp bu sene 13 Ekim'de çıkardığım Amnesia: The Dark Descent isimli oyunun motorunu kullanarak yaptığım White Night isimli mod, hem Türkiye içerisinde hem de uluslararası arenada oldukça ilgi gördü ve büyük başarı yakaladı. TrGamer ve ModSentry...
  3. Tanshaydar

IESHIMS.dll dosyası gerekiyor

Başlıktan belli, evet arkadaşlar. İgili dosyayı, yan ieshims.dll dosyasını arıyorum. İnternette bulduğum bir yer bana 1 dolara indirebileceğimi söylüyor, ben de yemezler dedim. Mâlum dll sitelerinin hepsinde dolaştım ama bulamadım. Bu dosyayı nasıl elde edebilirim?
  4. Tanshaydar

64 bitte Paylaşımlı Ekran Kartı

Arkadaşlar merhaba; Aslında bu bir sorun değil; ama aklıma takıldı. Dizüstü bilgisayar kullanıcısıyım, HP Pavilion dv6187 eu Ekran kartım ise Nvidia GForce Go 7200 Turbo Cache Şimdi, bu ekran kartının kendine ait belleği 64 MB; ama sürücülerini yükleyince sistem belleğini paylaşımlı...
  5. Tanshaydar

Vista 64 bit birkaç soru

Arkadaşlar merhaba; Dün elime Windows Vista Business 64bit SP1 orjinal olarak elime geçti. İşlemcim AMD Turion64x2 olduğundan işlemcimden tam performans almak istedim. Vista'nın 64 bit desteğinin daha iyi olduğunu bildiğimden de zaten format atmayı düşündüğüm sistemi formatladım. Ancak şu...
  6. Tanshaydar

Yeni Anakart Çipseti?

İyi günler, Bir arkadaşım anakartını yakmış. Yeni alacak ama karar veremiyor. "intel d35jo ana kartim yandigi icin asus p5Q-c ana kart almaya karar verdim islemcim intel Q6600 ekran kartim nvidia 8800gt onerileriniz nedir" diyor. Tavsiyeniz?
  7. Tanshaydar

Yalan mı? Hata mı?

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle böyle bir konu var mı bilmiyorum, hangi kelimelerle arama yapacağımı kestiremedim, bakabildiğim arka sayfalarda da göremedim. Durum şu, normal MSN açıkken bir anda birisi eklemiş mesajı geliyor, ben de "hayırdır inşallah" diyerek kabul ediyorum. Ve ekleyen...
  8. Tanshaydar

9.60 beta 1 RC

Siz Google Chrome ile oyalanadurun, biz gerçek tarayıcı ile hayatımıza devam edelim. Opera, 9.50 ile yaptığı atılımın içerdiği bugları teker teker düzeltiyor. Onlarca yeni özellik ve düzeltme içeren haftalık derlemeler sonunda RC sürümlerine geldi. Windows Unix Hayırlı uğurlu olsun :)
  9. Tanshaydar

Opera 9.6'ya çeyrek kala (Haftalık Derlemeler)

Birçok kullanıcıya, ve bana göre piyasanın en iyi internet tarayıcısı olan Opera, 9.5 sürümü ile yaptığı atılıma 9.6 ile devam edecek. Şimdilik 9.51 ve 9.52 gibi haftalık güncelleştirme olan Opera 9.6'nın beta sayılacak derlemesi indirmeye sunulmuş durumda. Tabi bu derlemeler beta...
  10. Tanshaydar

Silent Hill: Homecoming - E3 2008 Trailer

Ve sonunda yayınlandı: Silent Hill: Homecoming E3 2008 Trailer!!!... Günlerdir nefeslerimizi tutarak beklediğimiz E3 Trailerı sonunda yayınlandı Yaklaşık bir buçuk (01:30) dakika olan trailer, kimilerine göre mükemmel, kimilerine göre sıradan. Anlamanın tek yolu var, izleyin! Silent Hill...
  11. Tanshaydar

Opera 9.51 RC3

9.51'in final sürümüne doğru rc'ler çıkıyor. Opera 9.50'yi çıkarmakta biraz acele etti sanki. Neyse, yine birkaç düzenleme var. Stabil sürüm değil; ama güncellemenizi tavsiye ederim. Windows Unix Kaynak ve daha fazlası: http://snapshot.opera.com/unix/snapshot-2061/
  12. Tanshaydar

Varolan Linux üzerine XP kurduktan sonra Lİnux'u kaybetmek?

Arkadaşlar, Bilgisayarda dual boot kullanıyorum. Linux ve Windows kullanıyorum. Windows kısmına format attım; ama şimdi boot sırasında Linux'u görmüyor. Halbuki işletim sistemi orda durmakta. Ne yapmam gerekiyor?
  13. Tanshaydar

Takip Ediliyorsun :} (MSN hırsızlığında Son Nokta)

İnanması güç; ama MSN hırsızlığında gün geçmiyor ki yeni fikirler ortaya çıkmıyor olsun. Aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın, ben gülmekten yarıldım. Daha bir şey diyemiyorum. Hala gülmektan yarılıyorum; ama maalesef bu sayfaya gerçek msn adresi ve şifrelerini girecek insanlar var :(