Arama sonuçlarınız

1. m!ndf!elds

Grafik tasarım ve yeni nesil oyunlar için sistem

Flood yapıyorum ama yardım edebilecek kimse yok mu arkadaşlar ?
  2. m!ndf!elds

Grafik tasarım ve yeni nesil oyunlar için sistem

Arkadaşlar grafik tasarım programları ve yeni nesil oyunlar için kullanılacak monitör dahil 2500 lira civarında sistem toplamak istiyorum, kendi topladığım ürün bu şekildedir, önerilerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.
  3. m!ndf!elds

Chrome ve IE de font sorunu

Teşekkür ederim SDN Okuru :) sorun çözülmüştür...
  4. m!ndf!elds

Evet o nu da denemiştim, olmuyor.
  5. m!ndf!elds

Arkadaşlar tekrar yazıyorum ama, konu hakkında kimsenin bilgisi yok mu ?
  6. m!ndf!elds

Selam arkadaşlar, birkaç gündür değişik bir problemle başım dertte. Chrome ve Ie'da bazı sayfların font'u değişti ve bozuldu fakat bu sorun firefox'ta bulunmuyor. Chrome'u kaldırıp tekrar kurdum ayarlarını sıfırladım ama nafile hiçbir çözüme ulaşamıyorum. Örnek olarak ekran alıntısı da...
  7. m!ndf!elds

Interstellar'ın Fragmanı Yayınlandı

1 yıl sonra :(
  8. m!ndf!elds

Emmanuel Emenike Fenerbahçe'de!

Emenike Cardozo'ya göre bizim sistemimize daha çok uyuyor hemde daha genç her ne kadar Cardozo'da aklımız kalmış olsada Emenike bu takıma yararlı olacaktır.
  9. m!ndf!elds

Fenerbahçe 2013-2014 Sezonu Formaları

Formalar inanamayacağım derecede çok kötü bu kadar kötü tasarıma sahip formalar nasıl bir araya geldi anlamıyorum. Bu formayı tasarlayan arkadaş bir zahmet bir daha elini sürmesin bu işlere, güzelim çubuklu formamızı ne hale getirmişler...
  10. m!ndf!elds

Batman ve Süperman aynı filmde

DC'nin Justice League isimli çizgi roman serisinde Batman ve Superman daha birçok kahramanlar beraber yer alıyor zaten yeni bir şey değil yani bu yapılan. Ayrıca Amerika'da şuan en çok satanlar listesinin başında yer alıyor bu seri ve filminin de tutacağını çok iyi biliyorlar.
  11. m!ndf!elds

Peugeot RCZ mi Honda Civic HB mi?

Arkadaşların dediği gibi 2.el veya 0 araba ayrımı pek önemli değilse senin için BMW 3 serisi alman daha mantıklı hem daha kaliteli hem daha şık. Ama bu 2 araba arasından alıcam dersen Honda al.
  12. m!ndf!elds

Hep Birlikte Counter Strike Oynuyoruz

2-3 kişi gelirse girilebilir :)
  13. m!ndf!elds

Oscar Cardozo Fenerbahçe'de!

İyi bir forvet ama 30'una basmış bir oyuncuya bu kadar bonservis verip almak ne kadar mantıklı orası tartışılır.
  14. m!ndf!elds

Bruno Alves Fenerbahçe’de!

Çok tecrübeli bir isim ve oldukça agresif, kırmızı kartlarına alışmamız gerekebilir fakat Fenerbahçe'nin yumuşak karnına iyi bir çözüm olacaktır. 31 yaş defans oyuncusu için çokta fazla değil rahat 3-4 yıl oynar fakat verilen 5 milyon €'luk bonservis biraz daha düşük olabilirmiş.
  15. m!ndf!elds

Game of Thrones Sezon 3 - 2013

Çok güzel bir bölüm demek içimden gelmiyor, güzel değil ama çok etkiliyici bir bölümdü. Hatta dizinin geldiği şu noktaya kadar ki en etkiliyici bölümdü diyebilirim.
  16. m!ndf!elds

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

At gözlüğünüzü çıkarmanız lazım, görüntüdeki erzağın bir çoğu oradaki insanlara yardım için bulundurulan, kullanılan malzemelerden oluşuyor. Süt, sirke gibi sıvılar biber gazına karşı en etkili besinlerdir. Geri kalanlarda ekmek ve su gibi ana ihtiyaçlar. Asıl siz oyuna gelmeyin arkadaşlar...
  17. m!ndf!elds

Galaxy S4'ün Fiyatı 400 TL Birden İndi!

100-200 lira farkla belki distribütör garantili almak makuldür fakat 400 liralık bir farkla paralel ithalatı alın da başınız üstüne koyun bence. Denildiği gibi zaten telefonu yere düşürürseniz hiç bir garanti kapsamına giremez, telefonda üretimle alakalı bir sorun çıktığında ise distribütör...
  18. m!ndf!elds

Adil Kullanım Kotası'nı Yenin !

İşe yaramıyor diyenler anlaşılan beceremiyorlar, oldukça güzel bir şekilde çalışıyor bu yöntem.
  19. m!ndf!elds

Fenerbahçe 2-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 12 Mayıs 2013 Pazar

Geçen hafta zaten şampiyon belliydi kesinleşmişti bu neyin sevinci ? İstersseniz gelecek sezon ilk maçtan sonra da sevinin geçen yıl şampiyon olduk dye ?
  20. m!ndf!elds

Fenerbahçe 2-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | 12 Mayıs 2013 Pazar

Fark yemedikleri için sevinen galatasarayı'da alçakgönüllü tavrından dolayı tebrik ederim.
  21. m!ndf!elds

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=5NV6Rdv1a3I
  22. m!ndf!elds

Fenerbahçe'de Değişmesi Gereken Şeyler

Aziz Yıldırım
  23. m!ndf!elds

iPhone 5, Galaxy S4'ten Daha Sağlam!

Aynı açıyla aynı yükseklikten eşit şartlarda yere bırakılıyor telefonlar, s4 şanssızlığından değil de ağırlık merkeziyle alakalı olarak yere daha kötü bir açıyla düşüyor. Normal kullanımda da sonuç benzer olacaktır, gorilla glass 3 hünerlerini pek gösteremiyor anlaşılan.
  24. m!ndf!elds

Adanalı Ronaldo'ya rakip Konyalı Messi!

Benzerlik için bknz. Ümit Sayın ve İniesta :D
  25. m!ndf!elds

THY'den kırmızı ruj yasağı!

Bunu kafasında tasarlayan zihniyetin mantıklı bir açıklaması olamaz. Özgürlüklerin kısıtlandığı bir karara saygı da duyamam. Tamamen saçmalık.
  26. m!ndf!elds

S4 vs Xperia Z vs Htc One (kararsız kaldım)

Nasıl birşey istediğin önemli, donanım olarak kağıt üzerinde s4, one ,xz gbi telefonlar piyasanın en iyileri olabilirler ama cebinde bu büyüklükte telefon taşımak istermisin o nu sor önce kendine. Yazılım kalitesi ve kolaylığı ile ön plana çıktığını düşündüğüm ve boyut olarakta oldukça uygun...
  27. m!ndf!elds

Iphone 5 böyle saçmalık görmedim...

ilk okulda yaptığımız elektriklenme deneyleri aklına gelsin. Al bir plastik kalem vb. aleti, biryere sürt elektriklenmesini sağla sonra oraya yaklaştır bakalım, bu şekilde o tozu ordan oynatman daha kolay olur görüşündeyim. Sonucunu bekliyorum. Edit: sonucunda hiçbir şey de olmayabilir...
  28. m!ndf!elds

DJ Armin Van Buuren, Galaxy S4 için İstanbul'da

Evet trance müzik "pek" sevmesemde bu konserde yer almak isterdim, fotoğraflar için de teşekkürler :)
  29. m!ndf!elds

Armin her ne kadar kaliteli müzik yapsada bana hitap etmior :) ama funky c 'yi severim..arada birkaç bişey kaydetsene telefonunla konser dönüşü bizle paylaşırsın :) gidemeyenlerin de biyerleri şimsesin :D
  30. m!ndf!elds

Başladı mı ? Her ne kadar Armin' in trance tarzı pek hoşuma gitmese de insan merak etmiyor değil :D
  31. m!ndf!elds

Iphone 5 alacağım yardım lütfen !

Tabiki bumper gibi koruyucularla telefonunuzu odlukça iyi koruyabilirsiniz fakat iphone 5 gibi ince yapılı, zarif tasarıma sahip bir telefonun bumper gibi telefonu kabalaştıracak kaplarla kullanılmasını doğru bulmuyorum. Dediğiniz gibi incase gibi slim kaplarla kullanmak çok daha mantıklı ama bu...
  32. m!ndf!elds

Daha açık bir renk biliyormusun ? :D
  33. m!ndf!elds

HTC One Vatan'da

Ön sipariş vs. hikaye..önemli olan stoklara ne zaman gireceği.
  34. m!ndf!elds

Ne dinliyorsunuz?

Harika bir şarkı, harika bir klip !! http://www.youtube.com/watch?v=S3fTw_D3l10
  35. m!ndf!elds

Fitness Salonuna İsim Arıyorum

Baklava :D
  36. m!ndf!elds

Dortmund - Real Madrid | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1.Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Real bu sene patates çıktı, zaten ligdeki durumları da istedikleri seviyede değil.Kupayı Bayern alır bu sene.
  37. m!ndf!elds

Siyah İphone 5' in arka ve yan metal kısımlarının Anodized Aluminyum, beyaz olanın ise Raw Aluminyum olduğu söyleniyor. Anotlama bir kaplama yöntemidir,silahlar vs.de de kullanılır. Aluminyumun saf rengi metalik gridir, cihaz kullanıma bağlı olarak kavlayabilir veya çizilebilir sonuçta...
  38. m!ndf!elds

Kılıf alsan da bir yere kadar koruma sağlayacağını düşünüyorum, jack girişi veya şarj cihaz girişi gbi bölgeler kılıf olsa dahi açıkta kalıyor ve kenarları ister istemez bir süre sonra soyulacaktır.
  39. m!ndf!elds

Daft Punk - Get Lucky ( ft.Pharrell Williams)

Geçtiğimiz aylarda benim gibi kendilerini sevenler için mükemmel bir haberle Random Acces Memory adını taşıyan yeni albümlerini çıkaracağını duyuran Daft Punk ilk single'ını bizlerle buluşturdu. Bu ikilinin müziği konusunda yorum yapmak bana pek düşmez ama yine beklenildiği gibi mükemmel bir iş...
  40. m!ndf!elds

Star Wars: Episode VII

Imdb'deki cast'e göre Han Solo, Leia ve tüm zamanların en sevimsiz jedi'i Luke var :) Hikayesinin Han Solo'nun ve Luke'un çocuklarının etrafında döneceği söyleniyor..Kısaca ergenlik dönemleri,aşkları vs. yani bir teenage serisi. Umarım önyargılı yaklaşıyorumdur olaya ve film çıktığında Disney...
  41. m!ndf!elds

Man of Steel 2013 - Fragman

Fragmanı izlerken Hans Zimner hemen kendisini hissettiriyor. :) Background gerçekten mükemmel, film için oluşturulabilecek en iyi kadro yapılmış belkide. DC Comics'te işleri sağlam tutuyor Marvel'ın gelişi güzel film anlayışını benimsemiyorlar, işleri oldukça ciddi tutuyorlar. Ama tüm...
  42. m!ndf!elds

Star Wars: Episode VII

Kendi adına kültürü oluşan nadide serilerden. Fakat disney gibi u-18 kesime hitap eden bir firma bu seriyi taşıyamayacağı görüşündeyim. Ayrıca JJ.Abrams her ne kadar başarılı işlere imza atmış olsada bu filmin Peter Jackson, Ridley Scott gibi daha deneyimli yönetmenlere emanet edilmiş olmasını...
  43. m!ndf!elds

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Shameless'a başlayalı 1 hafta olmadı ama 2.sezonu yarıladım dizi çok keyifli gidiyor. :)
  44. m!ndf!elds

Psy, ''Gentleman'' İle Yeni Rekorun Sahibi Oldu

Hyuna'yı isteriz :D
  45. m!ndf!elds

Spartacus Efsanesi Bitmedi!

O da gelecektir elbet. :) - - - Mesaj Güncellendi - - - O da gelecektir elbet. :)
  46. m!ndf!elds

Spartacus: War of the Damned

47. m!ndf!elds

Only God Forgives 2013

Ryan Goslin son zamanların en beğenilen aktörlerinden, bu rollerde çok yakışıyor adama. Eğer yönetmen Nicolas Winding Refn ve Ryan Gosling "Drive" filminde yakaladıkların havayı yakalarlarsa bu filmde izlenmeyi hak eder.
  48. m!ndf!elds

İnsanın canını nasıl da sıkıyorlar :(
  49. m!ndf!elds

HTC First çıksa alır mısınız?

Türkiye satış tarihi ve fiyatıyla ilgili herhangi bir bilgi yok mu ?
  50. m!ndf!elds

Hannibal 2013 TV

Diziyi oldukça beğendiğimi söylemeliyim, herkese hitap etmese de türünü sevenlerin oldukça beğeneceği bir yapım olmuş.
  51. m!ndf!elds

HTC'nin Yüzü, Bu Çeyrekte Gülmedi

Htc'nin bu çeyrekte böyle olması çok normal. Yeni telefon alacak hemen her kullanıcı Htc One'ın çıkışını bekliyor incelemek için sonuç olarakta eski modellere olan ilgi oldukça azalıyor.
  52. m!ndf!elds

Akıllı Telefon Savaşlarında Son Durum

sanırım haberde bir sıkıntı var ?
  53. m!ndf!elds

Senaristler gerçek tarihe sadık kalmasalarda bizi mutlu edecek bir son sunsalar nasılda güzel olur :) aksi takdirde mühim sahneleri sanırım izleyemiycem :)
  54. m!ndf!elds

Nirvana - Smells Like Teen Spirit

Bu paylaşımı dün yapsaydın daha manidar olurdu ama yinede efsane Kurt Donald Cobain'i ilk kez dinlermiş gibi aynı keyifle dinlemeye devam ediyoruz..
  55. m!ndf!elds

Jailbreak Nedir ? Ne İşe Yarar?

Güzel bir konuya değinmişsiniz ve sanırım şu sıralar son çıkan 6.1.3 güncellemesi ile Jailbreak yapılamıyor artık. Jailbreak'in geleceği nasıl olacak acaba, yine çeşitli gruplar yeni çıkacak iOS 6.2 için Jailbreak çıkaracaklarmı?
  56. m!ndf!elds

Xbox 720 Üç Dakikalık Çevrimdışı Olma Halinde Oyundan Atacak

Olan bize olacak anlaşılan.
  57. m!ndf!elds

iPhone 4s mi 5 mi ?

Şuan için 4s almak çok saçma, denildiği gibi aralarında 200-300 liralık bir fark için eski teknolojiye para dökmeye gerek yok. Her açıdan I5 daha mantıklı.
  58. m!ndf!elds

HTC One'a Ön Sipariş Patlaması!

Umarım Htc One'ın siyah renginde de Iphone 5 teki gibi soyulma,dökülme olayları yaşanmaz.
  59. m!ndf!elds

Galaxy S4, Snapdragon 600 ile Geliyor

Şu Exynos 5 Octa 'lı S4 ile Snapdragon 600 lü Galaxy S4 arasındaki farkı 8 çekirdek yanılgısına bağlamadan performans olarak anlatabilecek biri var mı acaba ? Yani ülkemize girecek olan hangi versiyon alınmalıdır ?
  60. m!ndf!elds

Samsung Galaxy S4 Yakında Avea'da

Daha HTC One modelinin ön siparişleri başlamamışken bu ne acele ?
  61. m!ndf!elds

UMF (Ultra Music Festival) şu an canlı olarak FreshTenTV'de!

Hakkaten yıkılıyor ya biz neler neler kaçırıyoruz buralarda.
  62. m!ndf!elds

LG Optimus G Resmen Türkiye'de

1400 TL'ye hemen hemen aynı özelliklere sahip ve Google'ı da arkasına alan LG Nexus 4 varken, niye ? bu ürüne 1800 TL verelim ki ? Önce bunu cevaplasınlar.
  63. m!ndf!elds

Age of Empires II HD geliyor!

Yeni işletim sistemlerinde oldukça sıkıntı yaratıyordu eski sürümü, bunun gelecek olması çok iyi oldu. Güzel bir haber :)
  64. m!ndf!elds

Nexus 4 vs S3

Donanımsal olarak bakınca Nexus 4 önde görünüyor, fakat oyunlarda yan yana getirilip test edildiğinde Nexus 4 te bazı aksaklıklar olduğu görülüyor, bazı efektlerin kapalı olması, detayların düşük olması, fps düşüşleri vb. gbi. Acaba bu gibi sorunların ortaya çıkmasının sebebi Android 4.2 nin...
  65. m!ndf!elds

Beyond: Two Souls'dan Yeni Video

Oyun sekterünün nerelere geldiği ve gidebileceği daha net bir şekilde görülmeye başlandı. Hollywood sektörünü geçtiğimiz yıllarda geçmiş olan oyun sektörü anlaşılan daha birçok ünlü yıldızı oyunlarda baş karakterler olarak transfer etmeye devam edecek. Ve kazananda yine aktör ve aktristler olacak :)
  66. m!ndf!elds

Galaxy S3 mü LG Nexus 4 mü?

Şu soruya somut istatistiklerle, bilgilerle cevap verebilecek yokmu ? S3' teki Exynos işlemci ve Nexus'taki Snapdragon arasındaki farklar artılar eksiler, gpu'lar arasındaki istatistikler, karşılaştırmalar kabul gören benchmark testleri gibi.
  67. m!ndf!elds

Htc one x mi lg nexus 4 mü hangisini almalıyım...

Dizayn konusunda fotoğraflarda göründüğünden çok daha şık bir telefon ve eline aldığında o kalite hissini nexus'ta veriyor. Donanımsal farkı şuan anlayamayabilirsin, ama zaman geçtikçe bu fark kendini hissettirecektir. Yazılımsal olarakta saf android güncellemesi ile aradaki fark iyice açılacaktır.
  68. m!ndf!elds

Oscars 2013

Milliyetçiliğin ön planda olacağı ve Argo'nun en iyi filmi alacağı düşüncesindeyim, Hurt Locker örneğinden de gördüğümüz gibi.
  69. m!ndf!elds

(Yeni!) Justin Timberlake - Mirrors

Cry me a River'ı andıran bir havası var. Ama yine de olmuş.
  70. m!ndf!elds

Unreal Engine 4, Playstation 4 Üzerinde PC'den Grafiksel Olarak Geri Mi ?

PS4' ün özelliğinin yetmediğini değil de sunumun aceleye getirildiğini düşünüyorum, sonuç olarak görüntülerde de görüldüğü gibi Depth of Field'in olmamasından dolayı görüntüler çok çiğ ve dolaylı olarakta yapmacık görünüyor. Demo görüntüleri grafik motorunu ve cihazın özelliklerini tam olarak...
  71. m!ndf!elds

Fenerbahçe 1-0 BATE Borisov | UEFA Avrupa Ligi 2. Tur 2. Maç

Ne yazıkki berbat oynadık,bu futbolla bir tur daha gelmez.
  72. m!ndf!elds

Crysis 3 Korsana Yenik Düştü!

Önemli olan başındakilerin Türk olması değil, firmanın bir Alman firması olması. O yüzden Türk yapımı bir oyun olarak görmeye gerek yok seriyi.
  73. m!ndf!elds

Age of Empires II İçin Yeni Ek Paket Geldi

Harika oldu bu teşekkürler :)
  74. m!ndf!elds

Meireles'in cezası 4 maça indirildi

Aynı görüntünün önden çekilmiş,ağzının net bir şekilde görüldüğü görüntüsü varken ne diye yandan tahmin yürütmeye kalkarsınız ki ? http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rOQpvj3VLF8
  75. m!ndf!elds

Meireles'in cezası 4 maça indirildi

İşinize gelince Pfdk kararlarını önemseyin,toz kondurmayın.. işinize gelmeyince yok yanlı pfdk,yok fenerasyon vs. vs...oh ne güzel hayat,taktığınız o pembe gözlüklerden bir çift de biz alalım.
  76. m!ndf!elds

Call of Duty Blackops 2 yorumlarınız

ahaha yeni gördüm :D
  77. m!ndf!elds

Call of Duty Blackops 2 yorumlarınız

Türkiye'deki İngilizce bilmeyenler için durum böyle olabilir ama Black Ops 2 dünya genelinde hemen hemen herkes senaryosunu anlayarak oynuyor ve üst düzey bir satış rakamına ulaşmış durumda hala da rağbet görmeye devam ediyor. Bir sinema filminde olduğu gibi oyun sektöründe de herşey sesler veya...
  78. m!ndf!elds

Aykut Kocaman görevine geri döndü!

Yahu adam bırakıyor devam edecek gücü kendimde bulamıyorum diyor yönetim çıkıp istifayı kabul etmiyor, olacak iş mi bu.
  79. m!ndf!elds

Meireles'e 12 maç ceza!

Hala hakemin mimikleri diyorsunuz, tükürdüğünü söylediğiniz kişinin önden çekilmiş görüntüsü var bakın, ve hala tükürdüğünü söylüyorsanız hangi boyuttan baktığınızı merak ediyorum kusura bakmayın.
  80. m!ndf!elds

Meireles'e 12 maç ceza!

Ne demek görüntülerin bir hükmü yok, o izlediğiniz görüntüler yayıncı kuruluşun kendi görüntüleri, daha açık bir kanıt olabilir mi ? Birde hala montaj olabilir diyorsunuz. İnsanlar duyduğuna mı inanmalı yoksa kendi gözüyle gördüğüne mi ?
  81. m!ndf!elds

Meireles'e 12 maç ceza!

Fazla birşey yazmaya gerek yok,burda konuşulan muhabbet Meireles'e verilen ceza ile ilgili.O yüzden konu dışına çıkmıyorum, buyrun belirgin şekilde tükürüyor dediğiniz görüntü, http://www.youtube.com/watch?v=T4HUHqEZ3UA Hala belirgin biçimde tükürdüğünü düşünüyormusunuz ?
  82. m!ndf!elds

Meireles'e 12 maç ceza!

Verdiğiniz aynı videodaki 3.26. saniyeyi izleyin o dediğiniz hareketin önden çekilmiş görüntüleri yer alıyor,farklı bir an ve görüntü değil, tükürdü dediğiniz görüntünün önden çekilmişi. Ondan sonra gelin yorum yapın lütfen,kim fanatiklik yapıyor yada yapmıyor diye.
  83. m!ndf!elds

Meireles'e 12 maç ceza!

Sürekli geçmişi deşmek bize bir yarar sağlamayacağı gibi yerimizde saymamıza ve bu tarz olayları sürekli göz ardı etmemize sebep olacaktır. O yüzden geçmişe değil bu gün olanlara ve önümüze bakmalı, hatanın nereden kaynaklandığına kafa yormalıyız. Birazcık empati...
  84. m!ndf!elds

Meireles'e 12 maç ceza!

Şunu düzeltelim, olay sırasında hakemin gözleri kapalı değil, Meireles hakeme karşı o sesini yükselttiği anda dediğiniz gibi ağzından saçılan tükürüklerle gözlerini kapatıyor olabilir. Ama kesinlikle olay sırasında gözleri kapalı ve tükürdüğünü zannedecek bir durumda değil.
  85. m!ndf!elds

Meireles'e 12 maç ceza!

Şu iki videoyu karşılaştırıp hala tükürdüğünü söyleyen varsa, kendini kandırıyordur. Arkadaşlar taraflı olmamayı öğrendiğiniz takdirde lütfen yorum yapınız. Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmayınız. Verilen cezadaki eliyle yaptığı hareketten dolayı 4-5 maçlık ceza doğru olabilir fakat...
  86. m!ndf!elds

Allahcc Hacklendi !

Evet taptığı şeye karşı hoşgörülü,saygılı olmak zorunda değil ama sizin inanıyor olmanıza yani düşüncelerinize saygılı olmak zorunda haklısınız.
  87. m!ndf!elds

Allahcc Hacklendi !

Adı üstünde "inanç" bu herkes istediği şeye inanır,inanmakta da özgürdür. Kimsenin de karşısındakinin inançlarına müdahele veya hakaret etmeye hakkı yoktur. İnsanın bir başkasının düşüncelerine, değerlerine karşı hoşgörüsü olmadığı takdirde o "inanç"larının bir anlamı yoktur.
  88. m!ndf!elds

Galatasaray'ın rakibi Schalke 04 | Şampiyonlar Ligi 2. Tur

Başarılar Galatasaray'a. Gelebilecek belkide en iyi kura gelmiş ama yinede çantada keklik olarak görmemek lazım,grubunu lider bitirmiş bir takımdan söz ediyoruz. :)
  89. m!ndf!elds

Google & LG Nexus 4 Özellikler ve Genel Destek

Kararsız olmakta haklısınız sonuçta alınan telefonunda insanın içine sinmesi gerekiyor. :) Ama özellikle güncelleme konusundan dolayı ve fiyat/performans açısından daha uygun bir telefon görünmüyor şuan, 50 tl'ye çok güzel radyolu mp3 playerlar mevcut :) eğer Amerikadan bu telefonu getirtme gibi...
  90. m!ndf!elds

Fenerbahçe Ülker 74-67 Galatasaray MP | BEKO Basketbol Ligi 11. Hafta Maçı

Bu galibiyetle liderliğide almamız takım için iyi oldu, biraz kendilerine güvenlerinin yerine gelmesi lazım. Son maçlarda çok bocalıyorduk, bir çıkış yakalamamız lazımdı. Galatasarayı da tebrik etmek lazım, maçın sonlarına kadar mücadeleyi bırakmamışlar.
  91. m!ndf!elds

Fenerbahçe 2-0 Sivasspor | Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 1. Maç

Daha yazık oldu diyemeyiz bence ama formsuzluğunun zirvesinde olduğu çok bariz..Kendiside çabalıyor ama kaplumbağa hızında ilerliyor gelişmesi.
  92. m!ndf!elds

Fenerbahçe 2-0 Sivasspor | Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 1. Maç

Salih bugün çok iyiydi,böyle maçlar haricinde de lig maçlarında da oynamalı daha fazla.
  93. m!ndf!elds

Google & LG Nexus 4 Özellikler ve Genel Destek

Evet radyosu bir eksiklik doğru fakat bu özellikler çerçevesinde ve bu fiyata bir ürün almak her yiğidin harcı değil :) Bu fiyata (349$) Amerikadan veya Avrupan getirtebiliyorsanız, radyo sizin için 2.plana atılmalı yada radyolu bir mp3 player kullanmalı. Sonuçta aynı yada benzer özelliklere...
  94. m!ndf!elds

En iyi yerli oyun yarışması

Sen derken bende o elemandan bahsediyorum zaten, neyi görmüşte acaba böyle bir yorum yapmış :)
  95. m!ndf!elds

Gerçi başlıktada yerli oyun diyor ama anlamadım sen nereyi görüpte yorum yaptın :)
  96. m!ndf!elds

Yazıyı okudun mu, yerli yapımlar diyor :)
  97. m!ndf!elds

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Yahu çok ilginç 21 Aralıktan sonrası için İstinye Park IMAX'de rezervasyonlar kapalı ayrıca hiçbir seans da görünmüyor. :D 21'i biraz fazla fazla tesadüf olmuş :D
  98. m!ndf!elds

En Beğendiğiniz Film Müzikleri?

http://www.youtube.com/watch?v=wBfKXHoSvDM Bu şarkıyı kullanan o kadar çok film var ki :) Kullanmamak hata olurdu zaten. :)
  99. m!ndf!elds

Crysis 3 Türkçe dublaj kesinleşti

Uncharted 3 oynayanlar seslendirmelerin ne kadar güzel olduğunu hatırlar, daha da iyi iş çıkaracaklarını düşünüyorum.
  100. m!ndf!elds

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

O genelde ülkemizdeki vizyon tarihi ile ilgili bir durum, bazı filmler ülkemize aylar sonra gelebiliyor sonuç olarakta filmin dvd ve blu-ray'i çıkmış oluyor ve torrentlere düşüyor. Ya da dvd si çıkmadan önce sinema filmi vizyona girdikten birkaç gün sonra sinema çekimi çıkabiliyor ki bu çokda...
  101. m!ndf!elds

Crysis 3 Türkçe dublaj kesinleşti

Sitesinden gördüğüm kadarıyla son derece profesyonel bir firma, birçok bildiğimiz yapımda isimleri geçiyor,Dark Knight Rises, Hobbit, Skyfall ve Uncharted 3. Sanırım Crysis 2 nin dublaj çalışmasını yapan firma bunlar değil çalışmları arasında görünmüyor çünkü. Bu sefer dublajın iyi olacağını...
  102. m!ndf!elds

Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | 2012/2013

Yaptığının yanlış olmadığını söyleyebilecek pek fazla insan olduğunu düşünmüyorum, hakeme tepki gösterebilirsin fakat bu şekilde olmamalıydı. Yaptıysan da cezasını çekeceksin bu kadar basit. Formayı da yalandan öpüp sadece para cezasını hafifletmek için yapacağını sanmıyorum bu kadar yüksek...
  103. m!ndf!elds

Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | 2012/2013

Tebrikler Galatasaray,öyle yada böyle sonuçta maçı kazanmasını bildi. Yenilgiden çok Meireles'i kaybedeceğimize üzülüyorum,en aşağı 10 maç ceza alır.
  104. m!ndf!elds

Dünyanın en büyük ve görkemli camileri

Fakat Sultan Ahmet Camii Mimar Sinan'ın öğrencisi olan Mimar Sedefkar Mehmet'in bir eseridir. :) Mimar Sinan'ın kalfalık eseri Süleymaniye Camii, ustalık eseri ise Selimiye Camii'dir. Hepsinin ismi birbirine benzer karıştırmak normaldir :)
  105. m!ndf!elds

İstinye Park IMAX'de neden acaba ayın 20'snden sonraki seanslar görünmüyor bir bilgisi olan var mı ?
  106. m!ndf!elds

En ön sıradakiler damardan hastası demekki Orta Dünya'nın :D boyun fıtığına yol açacak birşeyi göze almışlar :D
  107. m!ndf!elds

Hobbit'in IMAX deneyimini hayırlısıyla bende haftaya yaşıycam da 21'ini atlatabilirsek :D En arkada oturma olayını bende duydum, ortalarda oturan seyircilerin tenis maçı izler bir vaziyete girdiğini de duydum, o yüzden aman dikkat :D
  108. m!ndf!elds

Life Of Pi (2012) - Fragman

Esrarengiz bir biçimde konuşan sensin :D
  109. m!ndf!elds

Vizyon tarihi. :)
  110. m!ndf!elds

Nedir o mani olan şey ? :)
  111. m!ndf!elds

O zaman kitabı beğenirsiniz umarım. :)
  112. m!ndf!elds

Ayrıca kitabını da okumanızı tavsiye ederim, filmde olayları birleştirmede çok yardımı olacak. :) Pi'nin Yaşamı - Yann Martel
  113. m!ndf!elds

Kesinlikle harika bir film gibi duruyor, hakkında yapılan yorumlara göre filmi IMAX salonlarda izlemek lazımmış.İmkanı olan İstanbul İstinye Park'ta izlesin derim.
  114. m!ndf!elds

The Hobbit: An Unexpected Journey Yeni 2.Fragmanı Yayınlandı !

İstinye park'ta IMAX'li salonları tüketmiş millet ya ayın 20'sinde bile salondaki adam akıllı yerleri kapmışlar,IMAX'te öyle önlerde izlenmez ki,ekranın neresine bakacağını şaşırıyor insan en iyisi en arkaya alabilecek bir tarih ve seans yakalamak. :)
  115. m!ndf!elds

Guillermo del Toro'dan Pacific Rim !

Görsellik konusunda kendisini zaten Hellboy serisi ile kanıtlamış biri Guillermo del Toro, ama bana göre en iyi filmi Pan's Labyrinth. Bu başarısını bu filmlede sürdüreceğine eminim, ayrıca bakalım Michael Bay'ın Transfromers'larına görsel anlamda bir ders verebilecek mi. :)
  116. m!ndf!elds

Guillermo del Toro'dan Pacific Rim !

Pacific Rim (2013) Guillermo del Toro'nun yeni bilim-kurgu filmi Pacific Rim, insanlığı tehdit eden Japonların ünlü Kaiju canavarına karşın insan yapımı Jaeger adlı robotun mücadelesini anlatacak. 200 milyon dolarlık bütçesi ile senenin en iddialı yapımlarından biri olmaya oldukça yakın...
  117. m!ndf!elds

Fenerbahçe - Göztepe | Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur Maçı Hangi Kanalda?

Krasic ve Recep için çok iyi oldu gol atmaları.. Darısı pazar günkü Galatasaray maçına. :)
  118. m!ndf!elds

Life of Pi (2012) Vizyon Tarihi :28 Aralık 2012 Yönetmen: Ang Lee ( Brokeback Mountain, Hulk ) İzleyiciye çok farklı bir deneyim yaşatacak olan LIFE OF PI, bizleri genç bir çocuğun inanılmaz macerasına sürüklüyor – heyecan verici, spiritüel, keyifli, tüyler ürpertici, espirili...
  119. m!ndf!elds

Man of Steel'in 2. Trailerı Yayınlandı

Filmin yönetmen koltuğunda genelde bu tarz filmler çekmiş Zack Snyder var,senaryo konusunda ise Nolan ve Dark Knight serisinde beraber çalıştığı David.S.Goyer var. Filmden kaliteli işler beklemek pekte uçuk olmaz,hatta beklememek uçuk olabilir :) Fakat bir başyapıt çıkmayacağı film çekilmeden...
  120. m!ndf!elds

Man of Steel 2013 - Fragman

Niye böyle düşündüğünü anlamadım, bence Man Of Steel oldukça başarılı bir yapım olacak, en azından yapımcı kadrosu ve oyuncu kadrosu oldukça başarılı. Yönetmen koltuğunda hemen hemen tüm filmlerini beğendiğim Zack Snyder, senaryosunda ise Call Of Duty: Black Ops serisinin senaryo yazarlığını...
  121. m!ndf!elds

Film budur dediğiniz filmler hangileri ?

İşin içinde Andrey Tarkovskiy varsa o filmden birşeyler beklemek gerekir :) Bir süredir eski filmlere geri dönüş yapmayı düşünüyordum, Tarkovskiy filmleriyle buna başlayabilirim :)
  122. m!ndf!elds

Belkide haklısın biraz fazla gelebilir ama şu günlerde o kadar çok uyduruk,ruhsuz film iyi film olarak gösteriliyor ki..Tarsem gibi zihni,görselliği,sanatsallığı farklı boyutta çalışan bir yönetmenden tarafından ortaya çıkan bu masal tadındaki film bana göre kendi türündeki filmler arasında bir...
  123. m!ndf!elds

Genelde bilinen piyasa filmlerinin tümü yazılmış :) ama kimse bu filmden bahsetmemiş ve pekte bilindiğini düşünmüyorum, bana göre tam bir başyapıt, sanat eseri Tarsem Singh yapımı The Fall http://www.imdb.com/title/tt0460791/
  124. m!ndf!elds

After Earth - Trailer #1

Bu video sanırım bir nebze daha iyi,en azından 720p çözünürlükle izlenebiliyor :) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zaN0HV_N6UA 6.His gibi bir şaheserden sonra genelde patates filmlerle bknz. The Last Airbender karşımıza çıkan M. Night Shyamalan yönetmen koltuğunda...
  125. m!ndf!elds

Panathinaikos 69-55 Fenerbahçe Ülker | THY Euroleague C Grubu 9. Maç

Sato hariç diğer tüm oyuncular nedense işin ciddiyetinde değildi, anlam veremediğim bir gevşeklik takıma hakim. Pek ümidim kalmadı ama son maçı alıp top16 ya kalırız umarım.
  126. m!ndf!elds

Bir Kişiye 100 bin TL Veriyorum! Hayrına...

Çıkarsa 1 taneden çıkar olayı pek mantıklı değil bence. 2 tane alsa belkide 2.si onun kaderindeki tutacak kupon yada 30.su bunu bilemeyiz. Rüyasında görmüş heveslenmiş doğal olarak ve 30 tane kuponu almış arkadaşımız,hayırlısı olur inşallah :)
  127. m!ndf!elds

2013'te gelecek BMW modelleri

Şu 1 serisinin ön farlarını sevemedim gitti.
  128. m!ndf!elds

Sizce Mısır Mitolojisi mi ? Yunan Mitolojisi mi ?

İskandinav mitolojisi de oldukça ilgi çekicidir,göz atmanızı öneririm. Thor, Loki , Heimdall , Odin vd. :)
  129. m!ndf!elds

The Hobbit: An Unexpected Journey Yeni 2.Fragmanı Yayınlandı !

Bu olayın asıl ilgili şahsı Star Wars serisi, yeni üçleme eski üçlemenin başlangıcını,nasıl geliştiğini anlatıyor :) Hobbit için de ilk önce hangisinin izlenmiş olduğu çok önemli değil ama bence önce yüzük serisi ardından olayların başlangıcına bir nevi değinecek olan Hobbit serisini...
  130. m!ndf!elds

Kayserispor 1-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | 2012/2013

İşin avrupası mı kaldı ya, liderliği garantilemişler yedek ağırlıklı kadro çıkacağı da belli..ama anlaşılan ligin ciddiyetini hala kavrayabilmiş değiller.
  131. m!ndf!elds

MW3 servera giremiyorum

Kaba tabiri ile otomatik nişan alma..kendin nişan almadıktan sonra oynamanın ne manası varsa.
  132. m!ndf!elds

MW3 servera giremiyorum

Teknogods ile oynanıyor ama kime göre neye göre..her serverda autoaim kullanan en az bir oyuncuya rastlıyorsunuz.Buna rağmen keyif alırım diyorsanız kendi bileceğiniz iş.
  133. m!ndf!elds

Source Engine 2 Onaylandı

Şuanki Source Engine bile harikalar yaratabiliyorsa, yeni gelecek olan grafik motorunun neler yapabileceğini kestirmek hiç zor değil :)
  134. m!ndf!elds

World War Z - Fragman

Film oldukça dikkat çekici duruyor, hikaye nasıl olur bilinmez ama görselliğin ön planda olacağı belli..ayrıca filmdekiler zombie'den çok infected human'a benziyor :)
  135. m!ndf!elds

World War Z - Fragman

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=HcwTxRuq-uk Buyrun orjinal video :)
  136. m!ndf!elds

Bilgisayarlar 2020'de Beyin Gibi Çalışacak

Skynet vari birşeyler geliyor hemen insanın aklına :)
  137. m!ndf!elds

En iyi FPS oyunları?

Simülasyon tarzı bir oyun oynamak isteyen Battlefield 3 oynayabilir, ama arcade oynamak için Cod serileri ve özellikle Quake 3 paha biçilemez. Herşey grafik veya gerçekçilik değildir, önemli olan oyunun bilek gücünü ortaya çıkarabilmesidir. Özellikle Quake 3 sadece aim'ine güvenen insanların...
  138. m!ndf!elds

Battlefield 1942 PC'ye Ücretsiz!

Elim ayağım tutmuyormuş gbi hissettim ne uçak kullanabiliyorum ne de tank..zamanımızın hızlı fps oynanışına alışmışım, bir türlü eski ayar tutmuyor :)
  139. m!ndf!elds

En iyi Online Oyun

Team Fortress 2.. profesyonel yapımlar oynamakta fayda vardır,güncellemeleri bile ayrı keyif :)
  140. m!ndf!elds

Türk bayrağı açana polis tekmesi!

Ne kadar anlatırsan boş aslında, beyindeki düşünceleri daha doğurusu sabit fikirleri değiştirmek ne yazık ki çok zor..ama 29 Ekim Cumhuriyet bayramı kutlamaları için belli yerler belirlenmiş ve oralarda kutlanmak zorunluluğu nedir Allah aşkına? İnsanlar kendi bayramlarını yaşlısıyla-genciyle...
  141. m!ndf!elds

Disney, Lucasfilm'i Satın Aldı

Lucas'tan birşey göremeceğimiz belliydi artık..Disney'inde bu seriyi çocuk serisine çevireceğini hiç sanmıyorum, sonuçta SW hayranları yaşça büyük bir kitle.
  142. m!ndf!elds

Türk bayrağı açana polis tekmesi!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramında olanları hala bir grup provakatöre bağlayan zihniyet kusura bakmasın ama o at gözlüğünü çıkarsın..o meydanda Cumhuriyet bayramını kutlamaya çalışan ardından da Ata'sını anmaya Anıtkabire yürümek isteyen halk,yurdun 4 bir yanından gelen genciyle-yaşlısıyla...
  143. m!ndf!elds

David Fincher İmzalı Halo 4 Videosu

Fincher imzalı video gerçekten harika ama haberin kapağındaki iki resimden sağdaki Gears of War isimli oyundan Marcus Fenix adlı oyunun baş karakterlerinden biri :) orda ne arıyor onu anlamadım.
  144. m!ndf!elds

Call of Duty'nin Grafiksel Evrimi

COD 2 den beri bu seriyi multiplayer olarak oynamaktayım. Bu seride taktik kurgusunun olmamasının söylenmesi tabiki komik :) Belki ortalıktaki serverların çoğu dediğiniz gbi taktikten yoksun "dan,dun" oyunlar ve oyuncularla dolu doğrudur, fakat bu BF3 te de aynı Cod'da da.. fakat eğer sürekli...
  145. m!ndf!elds

Call of Duty'nin Grafiksel Evrimi

Aslında resimleri biraz büyük boyutlarda koysaydınız bu ayrımı çok açık bir şekilde görebilirdiniz. Call Of Duty: Black Ops 2 Call Of Duty 2
  146. m!ndf!elds

PlanetSide 2 Beta Kodları Dağıtıyoruz

[email protected] e-posta adresini yazmayı unutmuşum, hatırlatma için teşekkürler. :)
  147. m!ndf!elds

PlanetSide 2 Beta Kodları Dağıtıyoruz

Siftah benden olsun :) Acaba İlgili kodlardan alabilirmiyim ?
  148. m!ndf!elds

Uzayın sınırından atlayış - Red Bull Stratos | CANLI İZLE |

İleri bir tarihe ertelenmiş sanki ama tam emin olamadım.
  149. m!ndf!elds

Mutsuz Sonla Biten Film Önerisi

Requiem for a Dream...çok çok başarılı bir film. kimsenin yazmamasına şaşırdım :) daha öte mutsuzluklarla dolu bir film daha olamaz.
  150. m!ndf!elds

Nokia C3-00 Kullananlar

@hsngrms sorunumu çözmem için verdiğin çözümü ddenemeden önce fabrika ayarlarına döndürmeyi denedim ve hard formata gerek kalmadan sorunu hallettm, fakat sorunun çözüldüğüne dair cvbımı buraya yazmayı unutmuşum :) şimdi tekrar bir sorunum var, arka planda açık kalan uygulamarı (ör. watsapp,viber...
  151. m!ndf!elds

AEL Limassol 0-1 Fenerbahçe | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 3. Maç

Tamam, genel olarak Aykut hocayı ve yönetimini beğenmiyoruz ama takım iyi oynadığında, galbiyet aldığımızda da arada bir hakkını verip kutlamak lazım bence.Bunu hak ediyor Aykut hoca :)
  152. m!ndf!elds

En popüler ilk 5 siteniz

turkweb adlı sitede veya herhangi ilgili sitede octoshape servisini nasıl kullanabilirz ? @muratflash
  153. m!ndf!elds

Ps3 alacağım

Grafik konusunda PS3 ile orta derece bir PC' yi bile karşılaştırmaya gerek yok..donanımsal olarak PS3, PC'lerin çok gerisinde kaldı bu çok açık.. @sebastiantrnin dediği gibi spor oyunarında fark pek belli olmayabilir ama özellikle çevre etkileşiminin, çevre kaplamalarının çok olduğu...
  154. m!ndf!elds

300: Rise of an Empire 2014

Zack Snyder'in yönetmediği bir film, 300'ün devamı olamaz..olsada aynı keyfi veremez.
  155. m!ndf!elds

2013'te Çıkacak En Yeni 6 Model

Hepsi farklı sınıf arabalar, almışken bir Aston Martin bir de Range Rover al madem... :)
  156. m!ndf!elds

Yeni Forum Rütbeleri ve Grafiklerimizi Beğendiniz Mi?

Ankette "Evet" ler önde gidiyor ama yorum yazanların çoğu beğenmediğini dile getirmiş, hangisi dikkate alınacak merak ediyorum..Bence de logolar eskisine nazaran bir yenilik getirmiyor, eski haliyle kalmalı ya da yeni bir logo seti hazırlanmalı.
  157. m!ndf!elds

Fenerbahçe - Spartak Moskova | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç Hangi Kanalda?

tur bizim için oldukça zor, 1-0 yapıp durumu korumak isteyecektir aykut hoca fakat en kötü senaryoda bu ne yazık ki..ne zaman istediğimiz skoru elde etsek,aykut hoca takımı geriye çekti ve hep kaybettik..ne yazıkki yine aynı şey olacak.
  158. m!ndf!elds

Beşiktaş - Galatasaray maçını kim kazanır? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Galatasary taraftarı dün o kadar konuştuktan sonra hala kendi takımlarını savunabiliyorlar,umut'un golündeki ele "çarpma" neyse dünde mehmetin eline "çarpma"sı aynı şey...Burağın pozisyonuna birşey demeye gerek bile yok, kendini yere attığı çok açık, ki atmasa bile dışarda "düşüyor"...
  159. m!ndf!elds

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Wes Anderson'un Moonrise Kingdom'u var, 2012'nin şimdilik en iyisi...gerisine gerek yok.
  160. m!ndf!elds

300: Rise of an Empire 2014

Zack Snyder'siz bir 300'ün aynı tadı vericeğini sanmıyorum :)
  161. m!ndf!elds

12 metrelik dev köpekbalığı

Yakalanan tür olan rhincodon typus yaşayan en büyük balık türüdür ve genellikle planktonla beslenip bu boyutuna rağmen oldukça zararsızdır :)
  162. m!ndf!elds

Fenerbahçe'nin yıldızları İstanbul'a geldi

Kupa'da Dia ile Sow bir nebze uyumlu görünüyorlardı, Aykut hoca biraz değişikliğe gidip sağ açıkta Dia'yı oynatabilir.
  163. m!ndf!elds

Fenerbahçe 4-1 Konya Torku Şekerspor | Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur

İyi iyi Bienvenu'nun gecesi oldu biraz kendine güveni gelir umarım.
  164. m!ndf!elds

Moussa Sow Fenerbahçe'ye evet dedi!

Yılan hikayesine dönemese iyidr, kaç oldu prensipte anlaşıldı haberi çıkıyor. Hadi bakalım hayırlısı.
  165. m!ndf!elds

Awesome-HD üyeliği suan acık

Teşekkürler :)
  166. m!ndf!elds

Awesome-HD üyeliği suan acık

cimbomlu kadir kullanmıyorsan alabilirim. [email protected] mail atarsan sevinirim.
  167. m!ndf!elds

NBA yeni sezonda D-Smart ve CNN Türk'te! NBA Yayın Akışı (Tüm Sezon)

Teşekkürler @cengaver51 .
  168. m!ndf!elds

1500-2000 TL'ye Oyun Bilgisayarı

Teşekkür ederim arkdaşlar ilginiz için, ulash evde ps3'de mevcut fakat insan yinede iyi bir masaüstü gereğini hissediyor.Konsolların grafik açısından yetersizliği artık göze batmaya başladı,next-gen konsollar gelene kadar böyle devam :)
  169. m!ndf!elds

Hayatınızda İzlediğiniz en kötü film?

Zevklerin ve renklerin tartışılmaması gerektiğini Leon,The Curious Case of Benjamin Button ve No Country for Old Men gibi oldukça başarılı yapımların isimlerini en beğenilmeyen filmler arasında görünce tekrar anladım...
  170. m!ndf!elds

1500-2000 TL'ye Oyun Bilgisayarı

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi 1500-2000 TL aralığında Oyun bilgisayarı toplamak istiyorum,yardımcı olur musunuz ? Bu arada bilgisayarı full hd 107 ekran lcd'de kullanacağım,o yüzden monitör kullanmayacağım. Şimdiden teşekkür ederim.
  171. m!ndf!elds

2011'in En Güzel Oyunu

Portal 2 listede olmalıydı.
  172. m!ndf!elds

Bu Laptop Alınır mı?

Packard Bell'i tercih etmelisin kesinlikle.
  173. m!ndf!elds

Fenerbahçe 4-2 Ankaragücü | Spor Toto Süper Lig 13. Hafta

Eğer mod la alakalı bilmediğimiz bir sebep yoksa,çünkü daha önceki haftalarda konular açılıyordu. Diğer takımların maçlarının ardından ilgili konuların açılıp bu maçın konusunun açılmaması ilginç.
  174. m!ndf!elds

İnternet hızında dalgalanma sorunu

Arkadaşlar bir süredir internet hızımda dalgalanma yaşıyorum. hızım 8 mbit e kadar netlimitsiz,uzun süredir bu tarifeyi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. yaklaşık bir haftadır dosya indirirken hızım bi 800 lere çıkıyor bir anda da 10 lara akdar düşebiliyor ve bu sürekli kendini tekrar...
  175. m!ndf!elds

Toshiba L 655 ekran sorunu

Merhabalar, Toshiba l 655 1h4 laptop kullanıcısıyım ve bir sorunla karşı karşıyayım. Ekranın siyah renkle görünen yerlerinde bi bozukluk var siyahların koyu olduğu yerler tam renginde değil hafif şekilde karıncalı karıncalı görünüyor ve gözü oldukça rahatsız ediyor. Bununla alakalı bir görüntüyü...
  176. m!ndf!elds

Manchester United 1-6 Fenerbahçe

Alt yapıda iş var :)
  177. m!ndf!elds

UFO'ların varlığı kanıtlanıyor mu?

İnsanlık tarihini düşünmeye gerek yok, evrende eğer bizden başka canlılar varsa bunların illa bizden çok daha ileri bir teknolojiye sahip olup bizi ziyarete gelmeleri gerekmiyor belkide yıllar sonra onları arama çabasına giricek olan canlılar bizleriz,belkide onlar bize UFO diye hitap...
  178. m!ndf!elds

Ayağında göğüs ucu çıktı!

ee hani meme ucu göstermek yasaktı,ayıptı... :D
  179. m!ndf!elds

Dünya Fenerbahçe'liler Günümüz Kutlu Olsun

Sayfa amacından şaşmasın arkadaşlar. Tüm Fenerbahçe'lilerin 19.07 Dünya Fenerbahçe'liler günü kutlu olsun,yeri ve zamanı önemli değil hep destek,tam destek...
  180. m!ndf!elds

2011 - 2012 Sezonu Fenerbahce SK Formaları

Klasik çubuklu dışındakileri pek beğenmedim,hele ki Emre'nin üzerindeki berbat.Geçen seneki mavi formamız ne güzeldi.
  181. m!ndf!elds

SDN Fenerbahçe Kulübü

Shakhtar maçı keyifli olur eğer programlarda bi deişiklik olmazsa.
  182. m!ndf!elds

Crysis 2 DirectX11 Güncellemesi çıktı!

Teşekkür ederim, sorun çözüldü :)
  183. m!ndf!elds

Crysis 2 DirectX11 Güncellemesi çıktı!

64-bit Windows 7 kullanıorum patchlerin hiç birini yapamadım.Patchleri kurmaya çalışırken oyunu bulamıyor ve hata veriyor.Sorunu bilen var mı?
  184. m!ndf!elds

Bu notebook nasıl ?

Makina fazla gereksiz pahalı. Diğer Lenovo çok daha mantıklı bence.
  185. m!ndf!elds

Reyes, Forlan, Ujfalusi borsaya bildirildi! Ujfalusi Galatasaray'da!

Çok iyi transferler gerçekten Galatasaray'ı tebrik etmek lazım.
  186. m!ndf!elds

Fenerbahçe'den Diarra'ya servet...

Real Madrid'in orta sahasında oynuyor ve 26 yaşında gerçekleşirse eğer kesinlikle çok yararlı bir transfer olacaktır.
  187. m!ndf!elds

E3 2011'in Bombaları Patladı

AC:Revelations ve Star Wars'ın sinematikleri harika olmuş.
  188. m!ndf!elds

Bilim dünyasını şaşırtan buluş

Hiçbir şey okuyup,araştırmayın. Kafanızı toprağa gömüp bekleyin,hiçbir şey yapmayın sadece körü körüne tartışın. El'in adamıda okusun,araştırsın sizin yapamadıklarınızı yapsın.
  189. m!ndf!elds

Hamit Altıntop resmen Real Madrid'de!

Vay be.Hayırlı olsun :)
  190. m!ndf!elds

Çizgi Romandan Oyunlara Marvel Efsanesi

Bakıldığında piyasadaki Marvel karakterlerinin bolluğu göze çarpsada,DC Comics'in de sayılı olan karakterleri Batman,Superman,Joker gbi oldukça başarılıdır.Özellikle DC sinema sektöründe daha kaliteli yapımlara imza atmıştır,özellikle Batman Dark Knight ile...
  191. m!ndf!elds

Portal 2

Kesinlikle mükemmel zeka ürünü bir seri Portal. Özellikle ilkini oynadıktan sonra 2.yi oynamak büyük keyif veriyor,hikaye ve anlatımı çok başarılı :)
  192. m!ndf!elds

Assassin's Creed, Osmanlı'da Neler Yapacak?

Sünnetde olucakmıyız ? :D
  193. m!ndf!elds

Assassin's Creed, Osmanlı'da Neler Yapacak?

Tam Türkçe dil desteği olamsa bile Türkçe kelimeler geçicektir,Brotherhood'da İtalyancada olduğu gibi.
  194. m!ndf!elds

Dünyanın En Değerli Markası Hangisi?

Marka özentiliğine gerek yok kalitesini konuşturması yetiyor :)
  195. m!ndf!elds

Türkiye elendi! - 56. Eurovision Şarkı Yarışması Yarı Finali

Tek kelimeyle hüsran.
  196. m!ndf!elds

AC: Revelations ilk ekran görüntüleri !

Taramalar harika görünüyor,merakla bekliyoruz :)
  197. m!ndf!elds

Videoya bakmamıştım, teşekkürler :)
  198. m!ndf!elds

Bunu öğrendiğimiz iyi oldu teşekkürler,birde saat kaçta olduğunu öğrenebilirmiyiz acaba?
  199. m!ndf!elds

Nuri Şahin resmen Real Madrid'de!

Hayırlı olsun, hem Türk futbolu hemde Nuri için çok güzel bir haber.
  200. m!ndf!elds

Kardemir Karabükspor 0-1 Fenerbahçe - Spor Toto Süper Lig 32. Hafta

O değilde Maşallah Karabük iyi asıldı maça,son dk da kaleci bile geldi korner atışında. bilmeyende düşmemeye oynuyorlar zannedicek.
  201. m!ndf!elds

Hamit Altıntop resmen Real Madrid'de!

Ne diyelim hayırlısıysa olsun :)
  202. m!ndf!elds

Rage Böyle Oynanıyor

İlginç bir oyun olcağı belli ama bir Doom bir Quake olamıycak gibi geliyor.Bakalım hayırlısı...
  203. m!ndf!elds

İşte Assassin's Creed'in Osmanlı Görüntüleri

Belki bir zahmet Türkçe altyazı eklerler.
  204. m!ndf!elds

İşte Assassin's Creed'in Osmanlı Görüntüleri

Osmanlı'nın en güçlü zamanlarında ülkeyi karıştırmaya çalışan tarikatçılara karşı savaşacağız.Brotherhood'daki thief ve mercenaries gibi bizdede tokatçılar falan olsa fena olmaz :)
  205. m!ndf!elds

Yılın çaylağı Blake Griffin

Yılın çaylağı da,MVP'si de ödülleri hakediyor yerinde seçimler olmuş.
  206. m!ndf!elds

Büyük haber ! Yeni Assassin's Creed Osmanlı'da Geçebilir !

Yeni video yayımlandı,bakmanızı tavsiye ederim :) Bu video fazlasıyla konuşulucak ona eminim.
  207. m!ndf!elds

Laptop Seçimi (Asus, Toshiba, Dell)

3 yıl süredir Toshiba kullanıyorum nazar değmesin de hiçbir sorunuyla karşılaşmadım. Aslında bu işler biraz kullanıcıya bağlı birazda şans faktörüne bağlı.
  208. m!ndf!elds

Evet bende onu izledğim için söyledim,kısacası yeni oyunun nerde veya nerelerde geçiceği hakkında bir kanıya varmamız şimdilik olası değil.Ama nerde geçerse geçsin yine bize düşen oynamak :)
  209. m!ndf!elds

Yeni oyunun Rusya taraflarında,Mısırda,Uzak doğuda geçiçeği hakkında da kaynaklar ve haberler vardı,bunlar anlaşıldığı gibi amacına ulaşmış reklam çalışmaları.Oyunun nerde geçiceğini kestirmek pek kolay değil,E3 e de az kaldı bekliyip görücez.
  210. m!ndf!elds

Galaxy Ace - HTC wildfire - LG optimus one

Htc, Samsung ve Lg'ye göre daha tercih edilesi bir marka.
  211. m!ndf!elds

Fenerbahçe'nin Bombasını Açıklıyoruz !- Ajansspor

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110422/iste_fenerin_bombasi_.html işte bahsettikleri isim Vagner Love.
  212. m!ndf!elds

Skandallarıyla akılda kalan,kulübünde mutsuz olan ve Fenerbahçe'nin uzun süredir gündeminde olan bir isim...bu kriterlere göre düşünmek lazım.
  213. m!ndf!elds

İnsan birkaç saat sonrasında söyler,bu ne böyle ertesi güne randevu vermiş.Kim olabilir acaba :)
  214. m!ndf!elds

Rusyadan Şok Uzaylı Görüntüleri! Gözlerinize İnanamayacaksınız! (Video)

Hem yarı fosilleşmiş halde hemde karlar üstünde ilginç.
  215. m!ndf!elds

Alex Türk oluyor!

Oynayamaz Brezilya Milli takımında oynadı.
  216. m!ndf!elds

Alex Türk oluyor!

İsmi ne olucak acaba :) böyle alışmıştık iyiydi, Ali de Souza falan kulağa garip geliyor :)
  217. m!ndf!elds

En İyi Mortal Kombat Karakterleri

Raiden ilk 3'ü hakediyordu bence :)
  218. m!ndf!elds

6.400 Dolarlık Teknolojik Klozet

Kendisi falan yıkamasın aman yanlış bişey yapar belli olmaz sağı solu teknolojinin.
  219. m!ndf!elds

Nokia C3-00 Kullananlar

Merhabalar. Bende C3-00 kullanıcısyım ve telefonumdan oldukça memnunum.Fakat bu konuyu okurken aklıma güncellemek geldi ve telefonumun yazılımını güncelledim.Fakat güncellemeden sonra hangi programı açmaya kalksam "Class Not Found java/lang/ClassNotFoundException " gibi bir hata...
  220. m!ndf!elds

Portal 2'nin Yeni Videosu Yayınlandı

Videoları özellikle izlemiorum,oyunun tadı kaçmasın diye; o derece bekliyorum yani :)
  221. m!ndf!elds

Galatasaray 1-2 Fenerbahçe - Maç Sonu

Emre ve Dia gibi bir dinamo'nun oynamaması büyük eksiklik.Stoch'ta uzun süredir oynamıyor hiç hazır olduğunu sanmıyorum.Fenerbahçe için bu eksikler çok önemli,uzun süredir kadro bu 2'li ile devam ediyordu.Galatasaray içinde artık ölüm kalım mücadelesi ellerinde tek bu maç kaldı, ibrenin Gs'den...
  222. m!ndf!elds

Tsunamiden Kaçan UFO!

Doğru helikopter mi uçak mı belli değil o yüzden, Unidentified Flying Object diyebiliriz.
  223. m!ndf!elds

Crysis 2 Hangi Platformda Daha İyi Görünüyor?

Full oynamaya gerek yok bence ortalama ayarlarda bile PC'nin daha güzel olucağı belli.Xbox'un silah ayrıntıları zaten herşeyi belli ediyor.
  224. m!ndf!elds

Crysis 2 PC Demo'yu İndirin Deneyin

Ya tam hesabımı aktive edicem şimdide site üzerinde çalışılıyor 3-4 saate açılcak diyor.
  225. m!ndf!elds

Günün YouTube Videoları

Portishead - Roads , harika bir şarkı.
  226. m!ndf!elds

Yılın Görsel Efekt Bombaları Geliyor

Hepside izlenmesi gerek filmler bence ayrıca Terra Nova bildiğim kadarıyla bir film değil dizi olucak.
  227. m!ndf!elds

Xbox 360 ve Kinect Mucizesi!

Destekli oyunlar da çoğaldıkça tadından yenmez.
  228. m!ndf!elds

Sizce COD mu MOH mu?

Bence bu sefer Moh daha iyi olmuş,grafik ve özellikle sesler açısından Moh daha ön planda,senaryo olarak ama tabiki Cod.
  229. m!ndf!elds

Medal of Honor 2010 İçin %100 Türkçe Yama

Teşekkürler ingilizcesi yeterli olmayanların çok işine yarayacaktır.
  230. m!ndf!elds

Orta Dünya'ya Dönüyoruz!

The Battle for Middle Earth serisinden sonra hiç bir oyun keyif vermedi, umarım bu güzel olur.
  231. m!ndf!elds

Call Of Duty: Black Ops PC İnceleme!

İşe yararmı bilmiyorum ama AiO Runtimes adında bir programda kurdum,istersen bir dene.
  232. m!ndf!elds

Birinin yalan söylemesine gerek yok,ilk başta düşük ayarlarda oynatmayan makina gerekli sürücü güncellemeri ve oyunun çıkan ilk patch'i sonrası yüksek ayarlarda çok ufak bir kasmayla rahat oynatır seviyeye geldi.Bence sen makinanı bi gözden geçirmelisin.
  233. m!ndf!elds

hd 2600 serisi ekran kartına sahibim,ilk çıkan patch'ten sonra bu ekran kartıyla bile sadece aa ve shadows kapalı diğe tüm ayarlar full'de kasmadan rahat oynayabiliyorum.Sizde neden böyle bir sorun var anlamış değilim.
  234. m!ndf!elds

Medal Of Honor Mükemmeldi!

Oyun kesinlikle mükemmel olmuş. Grafikler,sesler,kurgu,optimizasyon... hepsi oldukça başarılı.Bence bu oyun hakettiği ilgiyi göremedi ve düşük puanlar aldı.
  235. m!ndf!elds

COD: Black Ops İyi Başladı

MW3'ü Sledgehammer Games ile Infinity Ward ortak olarak yapıcak ve 2011 in 4.çeyreğinde çıkıcak. Edit: En son okuduğumda konu bu yönde gelişmekteydi fakat az önce tekrar baktım bunu üzerine bir gelişme yok,daha tam olarak ne olucağı meçhul :) Bu arada Sledgehammer Games'in başında Death...
  236. m!ndf!elds

Black Ops'un Gizli Bölümlerini Oynayın

Daha ilk 3 bölümü oynama şansı bulabildim,ve şu ana kadar oldukça zevk aldım oyundan,ingilizcem çok iyi olmasada anladığım kadarıyla senaryoda çok iyi olmuş.Treyarch patch'i çıkarmadan önce oyunu az daha siliyordum ama patch'ten sonra sanki farklı bir oyun oldu yağ gbi akıyor oyun :)
  237. m!ndf!elds

Iverson Beşiktaş'ta

Iverson'ı izlemek büyük keyif vericek,ister faydalı olsun ister olmasın.
  238. m!ndf!elds

Galeri: BMW'nin 6 Bombası, Paris'te Patladı!

Her zaman olduğu gibi mükemmel bir tasarım olmuş. Bu yarıştada tabiki BMW diğerlerinden bir adım önde.
  239. m!ndf!elds

1.700 e kadar laptop

HP DV6-3040ST (WW039EA) : Notebook | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor Verildimi bilmiorum ama kesinlikle mükemmel bir makina,ekran kartından tut işlemciye kadar.Bu fiyata alabileceğin en iyi makinalardan biridir.
  240. m!ndf!elds

Türkiye'de En Hızlı İnternet Kimde?

Adil kullanımda çok can sıkacak türden değil bilinçli bir kullanıcı için 50 gb oldukça yeterli,sonuçta bu fiyata bu hız birde yanında ttnet den kurtuluş,paha biçilemez :)
  241. m!ndf!elds

Uzaylı olduğu kanıtlandı :)

Hakkaten ya ayak 90 dereceyle duruyor,maşallah :)
  242. m!ndf!elds

BioShock: Infinite 10 dakikalık oynanış videosu

http://www.dailymotion.com/video/xewga3_bioshock-infinite-tgs-2010-gameplay_videogames Daha çıkış tarihi bile açıklanmayan BioShock'un yeni oyunun ilk oynanış videosu çıktı. Tek kelimeyle Mükemmel ! Edit:Arkadaşlar eklediğim video nedense tam ekran modunda açılmıyor,ilgili siteye girip tam...
  243. m!ndf!elds

Lenovo Y560 & Hp Dv6 3050 Et Sizce Hangisi?

Lenovo'yu tercih etmelisin,fakat hp nin fiyatını göremedim hp daha ucuz ise hp de alabilirsin.
  244. m!ndf!elds

Star Wars: The Force Unleashed II'den Yeni Video

İlk oyunu bitirdim,çok başarılı olmasa da oynmaya değerdi. 2.oyunu da bekliyorum bakalım nasıl olucak :)
  245. m!ndf!elds

Twitter Batırmaca!

Güzelmiş :)
  246. m!ndf!elds

Universite açılıyor

Abonesi olduğunuz bir arkadaş grubunuz olsun ama sürekli onlarlada takılmayın,arada çeşitlilik iyidir. Ayrıca ilk iki sene devlet yurdunda kalmaya bakın çok güzel arkadaşlar ediniceksiniz ve çok güzel zamanlarınız geçicek,son iki sene de eve çıkmaya bakın ki kendi kendinize yaşamayı öğrenirsiniz :)
  247. m!ndf!elds

Pisuardaki akıllı sinek(HABER)

Akıllıca da ya sineğin gerçek olmadığını düşünüp sinirini yerlerden çıkarırsa nolucak :)
  248. m!ndf!elds

Türk Telekom: 16 ülke Türkiye'nin dilinden konuşacak!

Önemli bir gelişme,ama bu olayın bize yansıması sanırım 3-5 seneyi bulur.
  249. m!ndf!elds

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

Fena değil aslında,oldukça kullanışlı olmuş.Ama kendine has bir çizgisi olsa daha iyi olurdu.
  250. m!ndf!elds

Xbox 360 Satın Almak - Yardım

Bence biraz daha sabret Kinect çıksın,slim'le beraber aynı fiyata alırsın.Kinect'in keyfini almalısın :)
  251. m!ndf!elds

PES 2011 PC Demo Download'a Hazır!

Oyunun dinamikleri oldukça hoş olmuş,daha demo olduğu için kamera açılarıyla falan oynayamıyoruz ama genel olarak hoşuma gitti.
  252. m!ndf!elds

En Garip Film Afişleri

En sondaki Arnoldlu Star Wars afişi harika olmuş :)
  253. m!ndf!elds

Ezel'de Kıvanç Tatlıtuğ (behlül) Şoku

Konuk oyuncuymuş,3-5 bölüm sonra Kenan'dan tokadı yer oturur aşağıya.
  254. m!ndf!elds

Resident Evil: Afterlife'dan İnanılmaz Başarı!

Seriyi izlemeden bunu izleme,hemen hemen hiç bir şey anlamayabilirsin.Sadece Wentworth Miller'i izlemiş olursun :)
  255. m!ndf!elds

Yeni Anayasa Hayırlı Olsun

Hiçbir şeyin farkında değil bu millet,yazık çok yazık...
  256. m!ndf!elds

Süper Kahraman Olunabilir mi?

Herşey para demek değildir,diğer süper kahramanların ne suşu vardı da; radyoaktif örümcek ısırığına maruz kaldılar veya nükleer bir patlamadan sağ çıktılar da süper kahraman oldular.Bir Iron Man olmaktansa Spider-Man olmak daha büyük bir ihtimal :)
  257. m!ndf!elds

ATI Adı Artık Yok

AMD'nin marka olarak büyümesini artıracak bir durum,artık hem ekran kartı piyasasında yer alıcak hemde işlemci piyasasında.
  258. m!ndf!elds

Paramore Da Geldi

Aynı şekilde Paramore Türkiye'ye geldi zannettim :) Hoşgeldin Paramore,iyi bayramlar...
  259. m!ndf!elds

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası

Bugün mükemmel oynadılar ve galibiyeti hak ettiler.Umarım havaya girip Sırbistanı küçümsemezler,çok zor bir maç bizi bekliyor çünkü.
  260. m!ndf!elds

Söyle Rahatla

Ah ttnet bide üstüne sen gel bütün bunların,zaten güzelim Bono'yu kaçırdık.Başka bahara artık...
  261. m!ndf!elds

Need for Speed: Hot Pursuit İle Yarış Deneyimi

Bir umut ışığı görüyorum,güzel olucak bu oyun :)
  262. m!ndf!elds

U2'nin Biletleri Tükeniyor

Gidemiyorum... :(
  263. m!ndf!elds

12 Dev Adam'a Müjdeli Haber

Bende Slovenya'nın önemli oyuncularından 1-2 sinin sakatlandığını sanmıştım.Neyse bu da iyi bir haber tabiki :)
  264. m!ndf!elds

Mafia 2 Yi Nasıl Buldunuz?

Part la uğraşma,gir torrent dünyasına keyfine bak :)
  265. m!ndf!elds

Mafia 2 Yi Nasıl Buldunuz?

Chapter 5 e kadar oynadım,şimdiye kadar oldukça zevk veren bir oyundu.Özellikle oyunun başı çok etkkileyicydi.
  266. m!ndf!elds

15 Tatilde Alacağım Sistem (yorumlarınızı Bekliyorum)

Bütçen kaldırsada bu kadar aşırı pahalı bir sisteme hiç gerek yok babanın parasına yazık, günah vallaha :) Bu fiyatın yarısına seni 3-5 sene rahat götürücek makina toplayabilirsin,biraz araştır istersen.
  267. m!ndf!elds

Fener'e Kombinede Büyük Hüsran

0 Başarı ama 15 bin kombine.Aslında hiçte fenda bir rakam değil.Fenerbahçe başarısızda olsa transferde yapmasa olacak minimum kombine sayısı budur,başarı ve transferler ile bu rakam 30' un üstüne çıkar.
  268. m!ndf!elds

Robinho Transferi Neden Olmadı ?

Hakkaten ya.Sürekli geldi,gelicek haberleri vardı şimdide niye gelmedi...Bırakın bu işleri yahu gelmedi işte.
  269. m!ndf!elds

Canlı Yayında Oynuyorum

Ne oldu,ne döndü yetişemedik ya :)
  270. m!ndf!elds

Prekazi'den Cimbom'a Yaylım Ateşi!

Yönetimin Prekazi'ye yaptığı ayıbı bıraktım, ortada kalan futbolcuya da yazık değilmi.
  271. m!ndf!elds

İşte Apple'ın Son Bombaları

Burdaki fiyatları nasıl olur acaba.
  272. m!ndf!elds

Fatih Tekke Beşiktaş'ta

Kiralık olarak anlaşıdığı söyleniyor.
  273. m!ndf!elds

Fenerbahçe'de 16 Eksik

Yobo'yuda unutmamak lazım :)
  274. m!ndf!elds

Fatih Tekke Beşiktaş'ta

Bencede yanlış bir transfer,adam 34 yaşında ve formundan oldukça uzakta.Santa Cruz,Robbie Keane gibi isimlerden bahsedilirken Fatih Tekke'nin alınması çok kötü.
  275. m!ndf!elds

NFS: Hot Pursuit'un Sistem Gereksinimleri

Evet işlemci ve ram gereksinimleri mininmum olabilir ama ekran kartı isteği kesinlikle minimum değil.
  276. m!ndf!elds

NFS: Hot Pursuit'un Sistem Gereksinimleri

İlginç bir sistem geresinimleri,ati nin tüm serileri saymış.hd2000 serisi ile hd5000 serisi arasında dağlar kadar fark var neresi minimum bunun anlamadım.
  277. m!ndf!elds

Fatih Tekke Beşiktaş'ta

Beşiktaş yönetimi, transfer sezonunun bitiminin son gününde Rusya'nın Rubin Kazan takımında forma giyen Fatih Tekke ile her konuda anlaştı. Doğan Haber Ajansı'nın servis ettiği haber şöyle devam ediyor: "Siyah beyazlı kulüp, bir süredir temas halinde bulunduğu yabancı forvet adaylarından...
  278. m!ndf!elds

Yobo İstanbul'da!

Buyursun,umarım yararlı olur kendileri.
  279. m!ndf!elds

Fenerbahçe'nin Yeni Kaptanları

Alex seneye yolcu demekki anlaşıldı.
  280. m!ndf!elds

Duyuru: Arda Turan

İspanya liginde gol kralı olmuş bir oyuncunun Tsl de bu kadar başarısız ve kazma olabileceğini tahmin etmek zor. Arda da aynı şekilde İspanya'ya gidip başarısız olabilir ki Arda'yı düşündükçe çok çabuk gaza gelip şımarabilen bir oyuncu.Çok bile vermişler, Gs teklifi kabul etmediğine yanıcak...
  281. m!ndf!elds

Yobo Fenerbahçe'ye Doğru

1.88 boyunda ve oldukça hızlı bir oyuncu aldık,İngiltere'de 8 sene oynamış bir savunma oyuncusu burda hiç zorlanmayacaktır.İsabetli bir transfer.
  282. m!ndf!elds

Yobo Fenerbahçe'ye Doğru

Bir defans oyuncusu için 30 yaş çokta kötü değil ayrıca Yobo ismi duyulmuş ve iyi bir savunma oyuncusu.İngiltere gibi furbolun hızlı oynandığı bir ligde savunma oyuncusu olmak kolay değildir.
  283. m!ndf!elds

Galeri: Güç Nihayet Serbest Kalacak!

İyi kötü farketmez,her türlü Star Wars serisi oyunları oynarım.Bu oyunu da doğal olarak merakla bekliyorum.Sam Witwer'da bu role oldukça yakışıyor.
  284. m!ndf!elds

Yobo Fenerbahçe'ye Doğru

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Everton forması giyen 30 yaşındaki Nijeryalı savunma oyuncusu Joseph Yobo'nun Fenerbahçe ile anlaştığı iddia edildi. Everton takımında Heitinga, Distin, Jagielka gibi futbolcuların arasında forma savaşı veren deneyimli futbolcunun transferin...
  285. m!ndf!elds

"Milan da, Real de Gelse Satmam"

Zaten her iki takımda can atıyor Arda'yı almak için :)
  286. m!ndf!elds

Serkan Resmen Fenerbahçe'de

Evet kaleci ihtiyacımız vardı,hayırlı olsun. Birde stoper transferi yaparlarsa iyi olucak.
  287. m!ndf!elds

Robbie Keane Iddiası!

Son gün ya,ver gazı taraftara...
  288. m!ndf!elds

Kesenin Ağzı Açılıyor!

Huntelaar için biraz geç kalındı sanırım,Schalke ile anlaştığı söyleniyor.
  289. m!ndf!elds

Kahramanlar Dönüyor mu?

Bende yeni sezonu bekliyordum,son 2 sezon ne kadar vasat olsada son sezonun sonlarında biraz toparlamıştı.Neyse dizinin sonunun çekilecek olduğunu bilmekte güzel.
  290. m!ndf!elds

F.bahçe'ye Bir Senegalli Daha

Transfer döneminin bitimine 24 saat kala transfer çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe'nin, Fransa'nın Saint Etienne takımında top koşturan Moustapha Bayal Sall ile görüştüğü ve prensipte anlaştığı ileri sürüldü. Sezon başından bu yana savunmadaki zaafları gözlemleyen Aykut Kocaman'ın isteği...
  291. m!ndf!elds

Uzaylılar Seks Yapar Mı?

Evreni düşündükçe,milyonlarca sistem,onların içinde milyonlarca galaksi,onların içinde milyonlarca gezegen...vs...elbet farklı varlıklar evrenimizde mevcut olabilir.Gördüğümüz Ufo'lar dünya dışı biryerden gelmiş yada Nazi Almanyasının çalışmalarını başlattığı projelerinin devamı olabilir.Bunlar...
  292. m!ndf!elds

Brad Pitt Hangi Oyunun Filminde Oynayacak?

Clint Eastwood çok iyi uyardıda artık biraz yaşlandı abimiz :) Hugh Jackman , Russell Crow ,Christian Bale ... Aslında bu role uyabilecek çok isim var ama bu kişi sarışın Brad değil :)
  293. m!ndf!elds

Göktaşı Yağmuru Böyle Gerçekleşti!

Mükemmel !
  294. m!ndf!elds

Fenerbahçe - Manisaspor - Spor Toto Süper Lig - 3.hafta

2.yarının başlarında biraz oyundan düştü Fenerbahçe ama daha sonra toparlamasını bildi ve Niang tam bir forvet gibi yakaldığı pozisyonları affetmedi.
  295. m!ndf!elds

Rodrigo Kartal Oldu

Kiralık alınması önemli değil ki,Beşiktaşın satış opsiyonunu da aldığı söyleniyor,eğer Beşiktaş bir yıl sonra bu futbolcuyu beğenir veya parlatabilirse bu Beşiktaş için yatırıma açılacak bir kapıdır.
  296. m!ndf!elds

Rodrigo Kartal Oldu

Kendisini hiç tanımıyorum ama Real Madrid altyapısından çıkması ve oldukça genç olması nedeniyle gelecek için iyi bir yatırım olabilir.
  297. m!ndf!elds

Galatasaray Sonunda Bomba'yi Patlattı !!!

Ön yargılı yaklaşmamak lazım,genç bir oyuncu Gaziantepspor de ilgilendiğine göre yetenekli bir elemandır.Umarım Galatasaray'a yararlı olur yoksa bu sene gidişatları çok kötü.
  298. m!ndf!elds

Misimovic Geliyor Iddiası..

Artık alsa ne olur almasa ne olur Galatasaray,iş işten geçmiş oyuncu alıyorlar.İşte günü kurtarmak amaçlı yapılan transferler bunlar oluyor.
  299. m!ndf!elds

MW2'de Dünya Rekoru!

Nasıl bir dünya rekoruysa,çok saçma...
  300. m!ndf!elds

Superonline İnternet Hizmeti !

Adana'ya döndüğüm an aboneliğimi başlatıcam,her ne kadar bazı paketlerde 50 ,100 gb gibi adil kullanım koşulu olsada bilinçli bir kullanıcının bu sınırı aşmayacağını düşünüyorum ve sabırsızlanmadan da edemiyorum. :)