Arama sonuçlarınız

1. teokan

Dyon Delta24 basic LED , DVD, DVB-S2/T/C HD, 2xHDMI USB A+

Dyon Delta24 basic LED , DVD, DVB-S2/T/C HD, 2xHDMI USB A+ bu tv hakkinda deneyimi olan var mi? - - - Mesaj Güncellendi - - - Lütfen
  2. teokan

XBMC Paylasim Otagi

xbmc den anlayan arkadaslari buraya davet ediyorum. ben kurdum cok süper uyduya gerek olmadan tv seyretmek icin süper. bir de turk tv kurabilsem iyi olacak:tt1::tt1: - - - Mesaj Güncellendi - - - sonunda
  3. teokan

Yeni bir Uydu alicisi almak istiyorum.

Yeni bir Uydu alicisi almak istiyorum. 1 _ Iyi görüntü almak istiyorum 2 _ Kanal gecisi hizli olsun 3 _ Biss vb sifreleri cözsün mümkünse otamatik yapsin buisi. 4 _ Internet baglantisi olsun 5 _ Hbb olsa iyi olur 6 _ Mediaplayer özelligi olsa da fena olmaz. Kathrein UFS 935 HD+ Xoro HRS...
  4. teokan

Samsung tv kendi arasinda parca degisimi

selamlar sayin site sakinleri. benim samsung 37 ekran lcd tv var Produkt: LE37B579A5SXZG Seriennummer: AZMA3SKZ102057R BN94-02874P (ASSY PCB MAIN-AAE;LE37B579A5SXZG) bilgiler yukarida. Bunun icindeki Uydualicisi bozuldu, ayri Uydualicisi ile normal gösteriyor benim evin yakinina yildirim...
  5. teokan

Sony Xperia Z2 oyunsuz

oyun kesinlikle oynamam. sony z2 almayi düsünüyorum. karsilasacagim sorunlar ne olabilir. 4 k cekimi önemli degil asil kamerasi önemli. nokia 1020 var bende zaten. ondan daha iyisini beklemiyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - lütfen bu gece bilgilenmem lazim. mümkünse telefona sahip olan...
  6. teokan

Türksat 4A

Selamlar, Türksat ​4 A uydusu hizmete girdi. Simdiden kanallari arama yapmamiz gerekiyor mu? saygilar :hammer::w00t: - - - Mesaj Güncellendi - - - selamlar ilk konum hatalar affola.
  7. teokan

Donmayan Toner var mi?

Hayirli aksamlar seyrek kullanilan(ayda 1 yada 2 belki 2 ayda bir) yazicinin toneri kuruyor. Degisik maddelerle islatsam da olmuyor. Demek istedigim kurumayan toner yada yazici türü var mi. saygilar
  8. teokan

Apple tv jailbreak

arkadaslar apple tv ye jailbrek atiliyormu nereden bulabilirim. tesekkürler