Arama sonuçlarınız

1. teokan

Beni muşta ile tehdit eden çocuk

Selamlar tüm yorumlari okudum. Bence en iyisi konusup anlasmak. yada sizi anlastiracak birini bulmak. ki bu hayatinin son hatasi olman dilegiyle. kavga en son secenegin olsun.
  2. teokan

İphone xs Max kılıf önerisi

Otterbox kiliflari da fena degildir
  3. teokan

Askere 6 gün kala sevgilim terketti.

Daha iyi, aglama artik. Daha güzel ve daha iyi kizlar bitmis olamaz degil mi. hicbir kimse vazgecilmez degildir demek oluyor ki sende ondan vazgecebilirsin . Öneml olan sensin sen varsan hersey var son yoksan hicbirsey yok, intikam vs ile zaman harcama zaman en degerli seydir ki degmeyecek...
  4. teokan

Miele Camasir Makinesi

ben de kayinpederden kalma en az 30 yillik makinayi kullaniyorum. biraz fazla camasirda zipliyor ama hala tas gibi makina. alt seviye makinasi yok eski model olabilir.
  5. teokan

Teravih mi Milli maç mı?

Teravih ara sira kilinan namazdir. bizim akilli ilahiyatcilar vb halka 20 rekat hergün verdiler. Hasta bakicinin ilac yazmasi gibi peygamberimiz hergün kilmamis. ki kilmis olsa da bizi baglamaz. peygamberlerin normal insanlardan ayrica yaptigi ibadetler vadir.
  6. teokan

Xperia z telefon numarası silmek

#TeknoYardım ya arkadaşlar lütfen bi sorun var sinirimi bozdu yardımcı olurmusunuz, sony xperia m kullanıyorum, ister telefon rehberine, istersemde sim rehberine bir kayıt eklesem, ve bu kayıdı silmek istesem siliyorum ve sonra bir uyarı veriyor (aşağıdaki kayıtlar silinemedi) fıtık oluyorum...
  7. teokan

Kamerası İyi Olan Telefonlar İçin Öneri Alabilir Miyim ?

tek kriter kamera ise nokia 1020
  8. teokan

Sınıftaki kıza açılıp reddedilmek

birini severken digerini unutmak icin sevmezsin.
  9. teokan

Sınıftaki kıza açılıp reddedilmek

genc dostum ona ormanda agacin cok oldugunu onun da sade o agaclardan biri oldugu hissettir. bunu sende bil ki ormanda cok agac var.
  10. teokan

40" Tv önerisi

Metz , B&O , Loewe bunlari bulabilirsen al derim. yoksa samsung ,sony , lg ,ayni kategori
  11. teokan

Yurtdışından nasıl telefon getirebilirim

ben getirebilirim ama sadece antalya ici alicilara + 50 euro
  12. teokan

Sigarayı Bırakanlara Öneriler Tavsiyeler

Sigara icmekten kurtulmak , sarza gerek kalmayan iphone benzer
  13. teokan

Sigarayı Bırakanlara Öneriler Tavsiyeler

evet bunlar motive edici ve yardimci tavsiyeler. ama Sigarayi birakmak bir basaridir. bu yukarda sayilan yardimci tavsiyelerin hicbiri ve saglik sorunu da olmadan biraktim sigarayi birakmak aliskanliklari degistirmektir. aynen zayiflamakta aliskanligi degistirerek olur.
  14. teokan

50 Milyon Kişinin Kimlik Bilgileri Çalındı!

vatandas olmaktan utananlar tc vatandasligindan cikip baska vatandaslik alabiliyorlarsa alsin bakalim.
  15. teokan

50 Milyon Kişinin Kimlik Bilgileri Çalındı!

yil 2008 bilgileri
  16. teokan

Fenerbahçe - Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 23. Hafta Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta?

yenilen bahane uretmesin hakemi de suclamasin. gerekiyorsa hak ediyorsa hakemi de yensin ama hakeme laf söylemesin
  17. teokan

Paralel ithalat telefon alınır mı ?

yerli telefon mu var ki bu soruyu soruyorsun
  18. teokan

Yardım kameralar hakkinda

video canon
  19. teokan

Karşı Cinste Aradığınız Özellikler

Firlama olsun gözler fildir fildir. timar istesin
  20. teokan

.Vvv Virüs Sorunu

peki buluta felan atmis olma sansiniz yok mu fotograflari
  21. teokan

TRT HD, 1 Şubat'tan itibaren yayınını sonlandırıyor | TRT 4K Frekansı

Bir teknoloji sitesinde bu kadar genc icinde insanlar bu kadar mi gelismeye at gözlügü ile bakar arkadas anlamiyorum.
  22. teokan

Yurt dışı iphone

pasaportu ne kadara veriyorlar-
  23. teokan

Microsoft'tan Android Atağı!

beklenen Lumia 1030 ve hemen gecerim
  24. teokan

LG G3 Kullanıcıları Kulübü

LG G3 sarz olurken arasira titriyor sanki birisi aramis gibi. ama yok öyle arama veya bildirim sarzdan cikarinca bir sorun yok. titreme ara sira oluyor 5 yada 10 dakikada bir, yada yarimsaatte bir. nedenini bulamadim böyle bir sorunu olan lütfen yazsin özelden de yazarsa fena olmaz - - - Mesaj...
  25. teokan

Microsoft Surface Phone Geliyor!

sony z3 kullandiktan sonra 1020 telefonuma dönmek istiyorum
  26. teokan

Ak Partiye Neden Oy Verilmemeli? Nedenleri? Sebebleri?

Allahtan turkiyede yasamiyorum. bu akp karsitligi takinti olmus. bu kadar takintili arasindan demokrasi cikmaz. muhalefette cikmaz zavalli hastalar cikar
  27. teokan

Chp'ye neden oy vermeli / vermemeli?

iktidarin hayalini bile kuramayacklara halk iktidar vermez. bu parti kimin partisi veya amaci ne olursa olsun. chp rüyasinda iktidari görse hortlak görmüs gibi uyanir
  28. teokan

Ak Partiye Neden Oy Verilmemeli? Nedenleri? Sebebleri?

güvensen ne yazar güvenmesen ne yazar. bir oyun var o kadar
  29. teokan

İyi kamerali telefon tavsiyesi

kamera Nokia 1020 Panasonic Lumix Smart Camera CM1lg g4 samsung s6 edge en iyi ve uygun olan Nokia 1020
  30. teokan

Türkiye'de Neden Bilim Adamı Yetişmiyor?

bilim adami yetismez yetistirilir. nasil meyve almak icin toprak su fidan yillarca bakim ve sonunda meyve.
  31. teokan

Windows 10 Klavye Sorunu?

dil indirin
  32. teokan

Adobe photoshop un son sürümü ne !!!!!!!!

erkekleri top gibi boyayan programi kullanma cekic kullan sorun olmaz
  33. teokan

Yurt dışından telefon alanlar bir bakabilirler mi?

imei pasport kayitli ise hicbir sorun olmaz. cakma ise bilmiyorum ama yine birsey olmaz gibi geliyor
  34. teokan

Photoshop Programına En İyi Rakip Program Hangisidir?

photoshop bu islerde kartel
  35. teokan

İlk 10 Kişiye Tam 1 Yıllık Yasal Emsisoft Anti-Malware

bende alabilirmiyim. alinca indirecegim. indirme linki ve seriali beraber gönderebilirsin tesekkürler
  36. teokan

Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

bu sifirlama programi var microsoftun o da mi algilamiyor. ve baska bilgisayar ve farkli usb denedin mi.
  37. teokan

Maxthon 4.4.6.1000

en az 6 yildir tek tarayicim bu. reklam olayi bir süper
  38. teokan

Kaspersky`de dil Türkçe`ye nasıl çevrilir?

sil türkcesini kur ben öyle yaptim
  39. teokan

Samuel Eto'o Antalyaspor'da!

Antalyaspor ve buna benzer haberler transfer sezonu bitene kadar cok cikacak. baskan kendi reklamini yapmak icin transfer mevsimini kullaniyor. en sonunda ronaldinyo yerine Baba yi alirlar
  40. teokan

"Erken seçim kaçınılmaz"

sen kimsin ben kimim plakasiz arac ne
  41. teokan

Windows 8.1 pro lisans

o zaman olmaz cd yada bellek olacak ki sistem kurulabilsin. sadece anahtarla kurulum ancak calisan sistemde olur. win 7 kullaniyorsundur win 8 e anahtarla yükseltirsin. ama ilk kurulum mutlaka cd ile olur. yada usb bellek ile - - - Mesaj Güncellendi - - - cd li olan win 8 almalisin.
  42. teokan

Xperia Z2 ve Z3 için Android 5.0.2 Geldi

benimkini kontrol ettim zaten yüklüymüs
  43. teokan

Onlar Konuşur Ak Parti Yapar...

Digerleri izmirli sandigimiz (akp ve hdp) taraftari olan izmirli degil galiba, bu saydiklariniz izmirlilerin görüsü olduguna göre. ben akp liyim neden cumhuriyet düsmani olayim ki. siz chp liler kafayi yemissiniz. cumhuriyet bizim kazanimimizdir. - - - Mesaj Güncellendi - - - Digerleri...
  44. teokan

Üyeler için yorum onayı kaldırılsın

yok kirpsinlar, bazen video yapanlara kalaylayasim geliyor silerler diye kalaylamiyorum
  45. teokan

Karda Bisiklet Kullanmak!

oho burada 70 lik nenelerim bile kar ne ki buzda bile sürüyor. ki ben kendimi söylemiyorum. biraz geis lastik ve dikkat. yürümekten daha güvenli. sen cok acemisin
  46. teokan

İngilizce özel ders videolarım

Ögretmekten cok zaman gecirme gibi
  47. teokan

T mobile

t mobile genelde sim kilitli telefon satar. alirken actirabilirsin. actirmazsan 2 yil kullanamazsin
  48. teokan

aslinda izmir adalet partilidir aydi ve cevresiyle. sonradan chp ye oy vermeye basladilar. ben de anlamiyorum
  49. teokan

Keske izmir de de akp olsaydi da su gecekondularin birazindan kurtulsaydik. dünya sehri olacak IZMIR köhnelesiyor. herkes gider mersine bizimkiler tersine. yatirim icin iktidar partiye ver belediye yi, milletvekilini chp ye.
  50. teokan

Yeni Whatsapp Çıktı, İndir!

malesef sony z3 e güncelleme sonrasi akp yükleyemiyorum
  51. teokan

Z3 android 5.0 gelmedi

androit 5 den sonra apk leri yükleyemiyorum. ayarlardan bilinmeyen yerlerden yukleme secenegini acmama ragmen
  52. teokan

Xperia Z1 için Lollipop Yayınlandı

z1 compact a imei atiliyor mu. forumda yasak ise bilen bir arkadas özel pm atabilir mi. antalya da yapan yer var mi.
  53. teokan

Iphone 6 mi yoksa 7 mi bekleyeyim?

bekleme ya ölürsen ne olacak beklerken. parayi caldirirsan. ya baska ihtiyacin cikarsa. erteleme basiretsizlik isidir. git bir tane al. windows phon da stabil ayrica ben her iki sistemi kullaniyorum.
  54. teokan

TV Aldim

hayirli olsun - - - Mesaj Güncellendi - - - samsung bence güzel ben de bir tane 7090 alacagim
  55. teokan

En havalı Telefon

bence avrupada yaslilar icin telefonlar var al bir tane kesin herkes farkli oldugunu görür.
  56. teokan

Sony z3 compact 5.0 güncelleme gelmedi

hadi gari
  57. teokan

Xperia Z3 Kullananlar Kulübü - Teknik Özellikler Belli Oldu

almanya da tik yok
  58. teokan

Kartvizit Tasarım Acil Yardım

http://www.netfotograf.com/forum/psd-fon/firma-kartvizit-vektorel-sablonlari-63585-1.html burada var örnekler - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  59. teokan

Windows 10'dan Önce Amiral Gemisi Yok!

o zaman batisa bir adim daha - - - Mesaj Güncellendi - - - 930 amiral gemi degildi. 1520 yakin idi, tek amiralgemi 1020
  60. teokan

Nokia 808 Purewiev

ios 9 ve sonrasini alacagi söyleniyor. ama bir ay icinde windows 10 güncellemesi verilecek o kesin.
  61. teokan

Micro SD karta uygulama taşıma

aynen beni z 3 te de ayni sorun var
  62. teokan

Lumia'dan şeytan görmüş gibi kaçın!

iyiki hortlattiniz. lumiayi 2 yildir 2 telefonunu kullaniyorum. süper telefon. su an sony z3 kullaniyorum. i phone 5 s ten sonra. lumia fotograf makinasi tasitmadi
  63. teokan

Telefon Alacağım

windows phone iyi. su an sony z3 kullaniyorum lumia 1020 den gectim. lumia nin tadi bir baska idi
  64. teokan

100 GB Bulut Depolama Herkese Bedava

hayret dün cesitli hesaplara yaklasik 1 tb yer aldim. - - - Mesaj Güncellendi - - - dogru link bugun almanyada da calismiyor
  65. teokan

En iyi lumia

bekle 1030 cikacak diyorlar 50 mp kamera ile. tabiki söylenti
  66. teokan

Sigarayı Bıraktıktan Sonra

sakiz cigne ben birakinca sakiz yardimci oldu
  67. teokan

Xperia Z3 için 5.0 Ne zaman yayınlanacak?

ya ben ilk kez androit aldim sony z3 hangi apslari indireyim
  68. teokan

Hiçbir online oyunda başarım yok!

Basari ayri birsey degildir. Basari = calisma + zeka vb benzeri seylerin sonucudur. demekki bunlardan bazilari eksik sende eksik olani arastirip o taraftaki acigini kapat. biz türklerde genelde calisma , sabir ve sebat etmede sorunlar oluyor. belki sende de bu sorunlar olabilir
  69. teokan

1 Tb lık hard disk tavsiyesi lazım

toshiba
  70. teokan

Fotoğraf Makinesi Öneri

Sony Cyber-shot DSC-RX100 III
  71. teokan

Modem ışıkları yanıyor fakat internet gidip geliyor?

internet kablosunun bilgisayara girdigi aparat yanmistir bende yildirim carpmasi sonucu olmustu. bazen de isik yansa bile hatta wlan baglansan bile modem bozulmus olabiliyor,
  72. teokan

Kahvaltıdan önce en az 3 sigara

yakinda allah rahmet eylesin deriz
  73. teokan

Kucuk bir isletmeye virus programi tavsiyeniz

kasper total protect yada pure
  74. teokan

Kahvaltıdan önce en az 3 sigara

ne kahvaltidan sonra ne de önce 3 yil oldu biraktim. stress aliyor saniyordum. oysa stresi kendisi yapiyormus.
  75. teokan

Photoshop ile resimde istemediğimiz kısımları çıkarma işlemi

ya arkadaslar bu detayli sac kesmeyi türkce anlatabilecek birisi var mi. nettekiler pek anlasilir degil.
  76. teokan

Dyon Delta24 basic LED , DVD, DVB-S2/T/C HD, 2xHDMI USB A+

Dyon Delta24 basic LED , DVD, DVB-S2/T/C HD, 2xHDMI USB A+ bu tv hakkinda deneyimi olan var mi? - - - Mesaj Güncellendi - - - Lütfen
  77. teokan

Polis molotof atana karşı silah kullanabilecek!

bu sorunu cözmez. asil olan atani yakalayip yeterli sekilde cezalandirmak daha iyi olurdu. silah siksan ne olacak sakat ve engelli sayisini artirirsin malülen emekli yapar bir de para ödersin.
  78. teokan

15 Yaşındayım Fitness'a Başlamak İstiyorum Ve Sorularım Var.

en iyi yol kaloriyi harcama degil daha az kalori almak. demek oluyor ki az yiyecegiz. ve yaglari da yakacagiz demek ki tempolu yürüyüp bol su icecegiz. seker ve undan uzak duracagiz. ekmegi azaltacagiz sekeri kesecegiz. yani her ikisini dörtte bire indirecegiz.
  79. teokan

Smart Tv Hakkında Tavsiyeleriniz

dogru 4 k tv ler var. duyduguma göre, normal görüntüyü hd veya full hd olan görüntüyü 4 k görüntü seviyesine getiren tv oldugunu duydum. galiba lg de varmis.
  80. teokan

Smart Tv Hakkında Tavsiyeleriniz

fiyatini bilmiyorum ama sony kdl 40 w 905 a güzel bir tv. ekrani süper akilli tv ama özelliklerine internetten ulasabilirsin. ekrani 4 k tv lerden daha netti.
  81. teokan

XBMC Paylasim Otagi

xbmc den anlayan arkadaslari buraya davet ediyorum. ben kurdum cok süper uyduya gerek olmadan tv seyretmek icin süper. bir de turk tv kurabilsem iyi olacak:tt1::tt1: - - - Mesaj Güncellendi - - - sonunda
  82. teokan

Xperia Z3 ve Z3 Compact'ta Pembe Kamera Sorunu!

tabiki cok güzel kamerasi var ama nokia 1020 ve panasonic cw-1 den sonra
  83. teokan

Bir Kızı Unutmanın En İyi Yolu Sizce Nedir?

Biraz filozofik olacak ama unutma zorunlulugu yok. biz insaniz bilgisayar gibi formata ihtiyacimiz yok, hayat aci tatli gecesi gündüzü siyahi beyazi ki olmazsa olmazi grileri ile hayattir. insan güzel zamanlarini ve bunlari beraber yasadigi birini neden unutsun ki.
  84. teokan

Hangi telefonu almalıyım

kamera diyorsaniz yeni bir telefon tanitildi panasonic http://www.forbes.com/sites/paulmonckton/2014/09/17/panasonic-dmc-cm1-preview-the-worlds-best-camera-phone/ - - - Mesaj Güncellendi - - - https://www.youtube.com/watch?v=PGypwEYfUWA - - - Mesaj Güncellendi - - - para sorun degilse bu...
  85. teokan

Windows7 Ultimate 32 bit Orjinal Lisans

ben 190 euroya almistim - - - Mesaj Güncellendi - - - 64 bit
  86. teokan

Dreambox'ı Bilgisayar Ekranına Taşıyın

bu diger alicilarda var mi
  87. teokan

Konya Büyükşehir Stadyumu kapılarını açıyor!

futbolu tv den izleyen biri olarak süper olmus demekten kendimi alamiyorum. ayrica konya doganhisar ahalisne selamlar
  88. teokan

Lumia 930 vs 1020 vs 1520

androitten sonra sikilirsin. ben 1020 kullaniyorum. ama basit düsün en yenisini aktuelini al.
  89. teokan

iPhone 6 Hakkında Her Şey

malesef!!!! kamera sinifta kaldi yine. fanlara güvenerek nereye kadar. hep fiyasko arkadas artik windows yada blackberry
  90. teokan

Kate Upton Bulutu Bitirir mi?

özelden atabilecek arkadas var mi. link olarak olmasin lütfen direk resimler iyi olur. indirmede sorun yasiyorum.
  91. teokan

Yeni bir Uydu alicisi almak istiyorum.

Yeni bir Uydu alicisi almak istiyorum. 1 _ Iyi görüntü almak istiyorum 2 _ Kanal gecisi hizli olsun 3 _ Biss vb sifreleri cözsün mümkünse otamatik yapsin buisi. 4 _ Internet baglantisi olsun 5 _ Hbb olsa iyi olur 6 _ Mediaplayer özelligi olsa da fena olmaz. Kathrein UFS 935 HD+ Xoro HRS...
  92. teokan

Dayanıklı Bir Telefon arıyorum

sinom veya caterpillar
  93. teokan

NOKİA Lumia 1020

internet hizi yavas degil LTE hizi var daha ne olsun. ben g4 kullaniyorum. gayet hizli. oyun bilmiyorum hic oynamiyorum. sadece kamerasi biraz yavas ama foto da foto yani, dslr gibi masallah.
  94. teokan

5 Yıl Kullanabileceğim Telefon?

yok öyle 3 kurusa bes yil
  95. teokan

LG g2 mi? NOKİA LUMİA 1020 Mİ?

ben nokia 920 den 1020 ye gectim.oyun oynamadigim icin bilmiyorum hizini.ama fotografi seviyorsan 1020 nin üzerine yok.fotolar gercekten büyük oldugundan cok seri fotograf cekemiyorsun.lg g2 yide biraz kurcaladim. fena telefon degil. ama androit hakkinda bir bilgim yok. telefonun ekrani hem...
  96. teokan

LG g2 mi? NOKİA LUMİA 1020 Mİ?

ben nokia 920 den 1020 ye gectim.oyun oynamadigim icin bilmiyorum hizini.ama fotografi seviyorsan 1020 nin üzerine yok.fotolar gercekten büyük oldugundan cok seri fotograf cekemiyorsun.lg g2 yide biraz kurcaladim. fena telefon degil. ama androit hakkinda bir bilgim yok. telefonun ekrani hem...
  97. teokan

Ev için klima önerisi lazım

Klima Mitsubishi.
  98. teokan

En iyi Laptop markaları hangisi?

beles 1 tane bir laptop verecekler olsa siz hangisini alirdiniz. iste o laptop en iyisi
  99. teokan

Suriyeliler, çadır kentlere gönderiliyor

dogru ben yanlis yapmisim. butun suriyelileri kurban bayrami da geldi kurban edin kurtulalim oldu mu?
  100. teokan

eger komsuna yardim edemiyorsan yasama buna mazeret mi olur. insan olmak böyle birsey.
  101. teokan

Zavalli numarasi yapmissin. Türkiye topraklari dogarken bizlere mi tapulandi yoksa yahudilerin vaadedilmis topraklari gibi buralar bizim mi. eger evlatlarini düsünüyorsan onlara paylasmayi ögret. sadece cok mali oldugunda degil hic olmadiginda gülümsemeyi paylassin. yoksa sizleri buralar...
  102. teokan

Burada söylediklerinizin cogu hatta tamamina yakini irkcilik iceren cümleler. Kanunen suc isliyorsunuz. Site de buna araci oluyor. gelenlerin sucu olur mu olamaz. bu organizasyonu yapamayan sosyal kurumlar ve misafirperver oldugunu söyleyen biz türklerin hic sucu yok degil mi. irkcilar...
  103. teokan

SDN Metro Tema olsun mu?

site tamamen gözden gecirilip. kullanilmayan basliklar kaldirilmali. daha cok profesyonel konulara inilerek. detay verilmeli. yeni tema hic iyi degil.
  104. teokan

Almanyadan Telefon Alacağım Görüşlerinizi Bekliyorum

ben blackberry ve windowsphone kullaniyorum. digerleri halkkinda bilgim yok. ben uzaktayim bremen yakinlarindayim. verdigim adreslerden ister siparis verirsin yada magazasina gidip alirsin. ben genelde siparis veriyorum ödemesini ürünü magazadan teslim alirken ödüyorum. tabiki hangi magazaya...
  105. teokan

Almanyadan Telefon Alacağım Görüşlerinizi Bekliyorum

bakacagin yer media markt olmasin. neresine gideceksin almanyanin. debitel den bak. nokia 930 sony z2 lg g3 bunlari bu fiyata 500 civari rahat bulursun. telefona karar ver bana yaz yardimci olurum. yani almanyadayim - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  106. teokan

Samsung tv kendi arasinda parca degisimi

selamlar sayin site sakinleri. benim samsung 37 ekran lcd tv var Produkt: LE37B579A5SXZG Seriennummer: AZMA3SKZ102057R BN94-02874P (ASSY PCB MAIN-AAE;LE37B579A5SXZG) bilgiler yukarida. Bunun icindeki Uydualicisi bozuldu, ayri Uydualicisi ile normal gösteriyor benim evin yakinina yildirim...
  107. teokan

Televizyon Tavsiyesi ( 39"+ ,3D,Uydu Alıcılı,Dlna,MHL,Smart,DVB-S2 (800-1600 TL))

selamlar, Sony KDL 40 W 905 A tv budur
  108. teokan

Sitemiz hacklenmedi!

giris sayfasi kötü hem de cok kötü olmus. ben herkese sizin giris sayfasini önerirken, siz böyle yaptiniz
  109. teokan

1500 TL Üstü Akıllı Telefonlar [2014]

konu iyi
  110. teokan

Sony Xperia Z2 oyunsuz

hangileri cözüldü
  111. teokan

Sony Xperia Z2 oyunsuz

oyun kesinlikle oynamam. sony z2 almayi düsünüyorum. karsilasacagim sorunlar ne olabilir. 4 k cekimi önemli degil asil kamerasi önemli. nokia 1020 var bende zaten. ondan daha iyisini beklemiyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - lütfen bu gece bilgilenmem lazim. mümkünse telefona sahip olan...
  112. teokan

Fotoğraf Makinesinden anlayanlar bakabilir mi ?

bence Sony Cyber-shot DSC-RX100 omazsa Sony Cyber-shot DSC-RX100 Mark II
  113. teokan

Smart tv film izleme programı

o süper bir konu. bana da sony de yarayan lazim
  114. teokan

'Yalnız olmadığımız 20 yıl içinde kanıtlanacak'

evet kim ispatlayacak. bizde tanisabilecekmiyiz.
  115. teokan

Emeklilik yaşı 43'e düşüyor!

sex iscilerinin ki de düsmeli. 35 en son sinir olmali yukarisi camur
  116. teokan

1.Kalite Kopya Note 3 Almak Mantıklı Mı?

cok merak ettim 1. sinf replika pldugunu nasil anladin
  117. teokan

LG G3'ten daha iyi bir telefon önerirmisiniz?

htc one m8 in cift sim ve 13 mp lik versiyonu cikti belki türkiye ye gelir.
  118. teokan

Türksat 4A

bugünden aratalim mi?
  119. teokan

Yemek tarifleri sitesi için isim bulamıyorum

justfood.
  120. teokan

FOX TV HD Türksat 4A Uydu Frekansı - Türksat 4A Şifresiz HD Kanallar

bu kanal avrupada yok degil mi
  121. teokan

Türksat 4A

benim uydu alici tv nin icinde gömülü halde. samsung
  122. teokan

Windows Phone 8.1 Güncellemesi Başladı

almanya 920 ye gelmedi
  123. teokan

Türksat 4A

yok almanya icin soruyorum
  124. teokan

Türksat 4A

hayir bugünden arama yapabiliriyiz.
  125. teokan

Artık telefonlarda "Nokia" yazmayacak!

:tt1:
  126. teokan

Türksat 4A

Selamlar, Türksat ​4 A uydusu hizmete girdi. Simdiden kanallari arama yapmamiz gerekiyor mu? saygilar :hammer::w00t: - - - Mesaj Güncellendi - - - selamlar ilk konum hatalar affola.
  127. teokan

Nokia Lumia Alıyorum Öneriniz Var Mı?(Bütçe 1600 Tl)

selam 920 var bende 2 yildir kullaniyorum. simdi 930 yapacagim. sorun var mi hayir ama 2 yil oldu ve artik degisme zamani. nokialar bozulmuyor. nokia c7 vardi 2 yil kullanim sonunda kardesime verdim o hala kullaniyor hic te sorun yok. ama daha hizlisi ve kamera konusunda daha iyisi varken...
  128. teokan

En iyi kameraya sahip telefon

selamlar, nokia 1020 ye lens takiliyor denmis. bunun asli nedir, saygilar
  129. teokan

Photoshop Express Windows Phone'da!

digerlerinin yaptigindan bir fazlasi yok. eksgi var ve bazilarida ücretli, siradan bir app
  130. teokan

En Dayanıklı Telefon

cat telefonlara bak derim. zürkiye de var mi bilmiyorum
  131. teokan

Windows Phone 8.1'e Güncelleme Geliyor

evet dogru
  132. teokan

Windows Phone 8.1'e Güncelleme Geliyor

almanyada halen yoktu bu ögleyin denemistim
  133. teokan

Sony Xperia Z2 mi iPhone 6 mı?

4 5 sene beklemek bu devirde artik olmaz. bu sadece sizin isteginiz ama zor olacak bir istek. bence kamera denince nokia akla gelir. al bir 1020 yada yeni cikan 930 kamera olarak iyidirler ve windows phone isletim sistemi de bayagi stable. iphon son zamanlarda stabil olma özelligini kaybetti bu...
  134. teokan

Cortananın Türkçe dil desteği için oylama başladı

okey
  135. teokan

Teknoser Yeni Operasyon Merkezini Açtı

oki
  136. teokan

Çanaksız Uydu İzleme

bildigin normal antenler ile. tel antenler ile
  137. teokan

Yazin yurtdişindan telefon aliyorum fiyat siniri yok!

aslinda fiyatlar cok ucuz degil. ben almanya ile kiyasladim pahali desem olur.
  138. teokan

Telefon konusunda kararsızım

tabiki wp kullanmayan birisi olarak bu yorumu yaptiginizi düsünüyorum. - - - Mesaj Güncellendi - - - skpe den ben görüntülü konusuyorum. normalini bilmiyorum
  139. teokan

Yazin yurtdişindan telefon aliyorum fiyat siniri yok!

parabirimi öyle degil kur 1 tl = 1,46 pl slot
  140. teokan

En iyi Monitör?

eizo bulabilirsen al dediklerini karsilar
  141. teokan

Hangi telefonu almalıyım (anket)

z2 otamatik modda ve kötü magaza isiklari altinda foto cektim. nokia 1020 nin yanina yaklasamadi. kameranin 21 mp olmasi aldatmasin bir nokia 1020 degil. ama telefon harbiden isildiyor yani akiyor süper görünüm incelik. yan asfalt agladi desem olur kameraya kötü demiyorum kimse yanlis anlamasin...
  142. teokan

Htc one ile fotoğraf denemesi

tabiki cep telefonlari son zamanlarda cok iyi cekiyor. baski yapacaksan normal fotograf makinasi en iyisi
  143. teokan

Karadeniz petrol kaynıyor!

petrol pahalandi ve yatirimin geri donme olasiligi oldugundan. bizde petrol az. su da az keske daha cok suyumuz olsaydida ovalarimizda sulu tarim yapabilseydik asil petrol bu. gelismek ve rahata ulasmak icin petrole degil bilgiye ihtiyac var. bak almanya japonya ya petrol mü var. petrol iranda...
  144. teokan

Karadeniz petrol kaynıyor!

herkes petrolün nerede oldugunu biliyor. birinci dünya savasini nedenlerinden biride budur. turkiyenin hakim toprak ve sularinda herkesin anladi anlamda birsey yok. oyle ise benim dedenin bag evindeki lambada da gazyagi var. iste ancak o odayi aydinlatir.
  145. teokan

Apple, Beats'i Satın Alıyor!

apple in diger atagi zeiss lens firmasini almak olmali
  146. teokan

Chrome'da yeni sekmede v9tr.com açılma sorunu

son yüklediklerinin icinde yüklenmistir tarih olarak bak bilmedigin yuklemedigin seyleri kaldir. - - - Mesaj Güncellendi - - - Alintidir Hosts Dosyası Nasıl Yenilenir?25 Eylül 2011 / Yazar: Ayberk KİMSESİZ / Kategori: Yazılım İpuçları Windows’un hosts dosyası bazen virüsler, reklam...
  147. teokan

Lumia 925 hakkında sorularım

ben 920 kullaniyorum. 8.1 i yuklersen geliyor ve icerigini kendin belirliyorsun. ama win 8 de yok. mtlaka 8.1 yuklemelisin. bunun icin gelistirici kaydi yaptirman lazim. google de arat bulursun.
  148. teokan

Telefon Tavsiyesi

ya ben windowsphone kullanicisiyim. androit kasiyor diyorsunuz. nedir bu kasma olayi. anlamadim. hic androit kullanmamis birinin anlayacagi sekilde anlatirmisiniz. ben de sony z2 almayi düsünüyorum
  149. teokan

Z1 compact kamera sorunu

nokia 925 ile kiyaslarsaniz nasil yada nokia 1520 ile kiyaslanirsa
  150. teokan

En İyi Tarayıcı

maxthon bence en iyisi. baslangic sayfasina virus girdi sorunu yok. ana tarayicimdir.
  151. teokan

Cristiano Ronaldo gibi vücut nasıl yapılır ?

ihtiyacin olmayan seyi yapma israf olur.
  152. teokan

Xperia Z2 Satışa Çıktı!

euro - - - Mesaj Güncellendi - - - bu gibi http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/sony-xperia-z2-in-schwarz-zum-sensationspreis!!!!/202606557-173-3172?ref=search
  153. teokan

Xperia Z2 Satışa Çıktı!

zaten satiliyordu... ki 2. eli simdilerde 470 -530 arasinda 2. el derken kutusu acilmamis olan
  154. teokan

Hangi telefonu almalıyım (anket)

blackberry z30
  155. teokan

Mavi Ekran Hatası neden olur?

pc nin kaldiramayacagi programi yükleme. virus programi gibi.
  156. teokan

Sony Xperia Z1 Compact kılıf önerisi

malesef türkiye de degilim
  157. teokan

Sony Xperia Z1 Compact kılıf önerisi

(stil gut ) slim bulabilirsen
  158. teokan

Sony Xperia Z2 Kullananlar Kulübü | Xperia Z2 Teknik Detay Sorun ve Çözümleri

nakit para icin. örnegin. nokia 930 599 euro ama kontratli hersey dahil 389 euro. aldigin simkarti kir at kendi hattini kullan. 2 yil dolmadan 3 ay öncesine kadar kontrati uzatmiyacagini firmaya taahutlu mektupla bildir bitti.
  159. teokan

Sony Xperia Z2 Kullananlar Kulübü | Xperia Z2 Teknik Detay Sorun ve Çözümleri

yahu almanyada geldi 2. ele bile düstu. http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/sony-xperia-z2-zu-verkaufen-!!!/200863948-173-3172?ref=search http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/sony-xperia-z2-black,-ohne-simlock-neu-ovp/201027829-173-9554?ref=search
  160. teokan

Taşınabilir Disk G/Ç hatası yardıma muhtaç...

ben kirdim kurtuldum. harbiden cok ugrastim sordu sorusturdum olmadi. bir ara bazi bilgileri diske bagladigim laptopta kurtardim.
  161. teokan

Xperia Z2 mi Lumia 1020 mi ?

evet nokia gercekten cok süper. 1020 yi gec benim 920 bile z1 den daha iyi foto ceker.
  162. teokan

nokia iyidir
  163. teokan

Lumia 1520 x Note 3

selam bence de nokia bir adim önde bir windows phone kullanicisi olarak. hic androit kullanmadim. her ikisini kullanan bir arkadas var ise burada insan androitte neler yapabilir. androit candir demeyin. benim gibi kafasi fazla basmayan birinin anlayacagi düzeyde anlatirsaniz sevinirim,
  164. teokan

konu cok güzel. acan arkadasa tesekkür ediyorum. cok farkli görüsler okudum, ben söyle sormak istiyorum. kamera yönünden hangisi daha net ve gürültüsüz FOTO cekiyor. video istemiyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - z2 hala olmadigi icin bugün lumia 1020 ve z1 i deneme sansim oldu. harbi...
  165. teokan

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

kamera ile fotograf cektin iyi olmus. bu fotografi tv ye veya büyük ekrana aktar o zaman anlarsin. sosyal medya ise niokia n95 te bu ve bundan iyi foto ceker. fotografin herhangi bir bölümünü alip islemek istesen bozulmayi o zaman anlarsin. telefon kötü demiyorum. kamerasi kötü. ki bunu htc de...
  166. teokan

HTC One M8 Kullananlar Kulübü

birakin htc yi kamerasi birseye benzemiyor. videoyu iyi cekiyor ama fotograflar bir felaket. nokia ve samsungla bu yönden kiyaslanmaz. ama kasa iyi de raliye mi sokacan cogumuz kilifla kullaniyoruz.
  167. teokan

Sıkı bir Blackberry hayranına telefon önerirmisiniz?

z30 varken onu al
  168. teokan

Facebook Hesabı Nasıl Geri Alınır?

evet yeni hesap acmak cok zahmetli degil mi? dilekce verecen para yatiracan, gün bekleyecen. reklam verecen, sanirsin dünyalar var icinde. ac yenisini
  169. teokan

Kemal Kılıçdaroğlu istifa edecek mi?

birak o tranvay akp nin yanlis isi idi. benim evin yanindan geciyor du. cok acele ve kötü planlama ile yapildi. cok daha iyisi yapilmali. hatta antalya bunu kaldiramadi. cok eski binalar. sarampol gulluk bahceli isiklar gibi eski semtler yikilip yeniden yapilmali ve metro cok iyi olur antalya...
  170. teokan

2150 TL'ye telefon önerisi

nokia 3310 bence pil ömrüde fena degil
  171. teokan

Windows Phone 8.1 Tanıtıldı!

http://wparea.de/2014/04/microsoft-stellt-windows-phone-8-1-offiziell-vor/ https://www.youtube.com/watch?v=cAu0YgPnuXM
  172. teokan

Karşınızda Nokia Lumia 930!

videosuna nasil ulasabiliriz
  173. teokan

Donmayan Toner var mi?

selamlar yok mu bilgi
  174. teokan

Donmayan Toner var mi?

Hayirli aksamlar seyrek kullanilan(ayda 1 yada 2 belki 2 ayda bir) yazicinin toneri kuruyor. Degisik maddelerle islatsam da olmuyor. Demek istedigim kurumayan toner yada yazici türü var mi. saygilar
  175. teokan

Kedidir kedi gerçek oldu!

kedi zoraki trafoya sokulmussa. yenilme ihtimali olanin yapma olasiligi cok hem de cok yüksek. sagin buna ihtiyaci yok hep yeniyor. kim yapti yahu kim hala merak ediyorum.
  176. teokan

Uygun fiyatlı yazıcı arıyorum

süper konu. konuyu acan arkadasa tesekkürler. affiniza siginarak bir soru sormak istiyorum. benim evde nadiren yatici kullaniyorum. bu nedenle toner dondugu icin belli bir süre sonra yazmiyor. toneri donmayan tür yazicilar var mi.
  177. teokan

Sony Xperia Z2 & LG 802 G2 & Discovery Elit & HTC One M8

arada kalmak icin en fazla üc cihaz gerekir. sen yamulmussun. ben acikca yazayim sony z2 yi bekliyorum nisan ortasinda saturn e gelirsanirim. htc almaya yönelmistim ama kamerayi görünce vazgectim. yarin nokia ne yapacak bekliyorum, eger sony den daha iyi birseyler ortayya koyarsa nokia alirim...
  178. teokan

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olur?

Dogru akp icin hayal izmir. ama izmir icin de gelisme hayal
  179. teokan

Flaş! YouTube kapatıldı! 27 Mart 2014

adaleti iktidarrmi getirsin adalet sarayina. ozaman hakimlere gerek yok
  180. teokan

Flaş! Facebook Kapatılıyor

türk insani icin bence cok anlamli sitelerdi. hatta interneti sosyal medya olarak gören bir millet olduk ya.
  181. teokan

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?

oyum yok ki vereyim. köy muhtarimiz degismez. ben de ona veriyorum. iyi olmasada orta bir solcudur. köyün en solu odur bir de ben
  182. teokan

30 Mart 2014 Yerel Seçimleri'nde oyunuzu hangi partiye vereceksiniz?

ben bir sol aile ve cevrede yetisdigim icin ne saga ne de ortaya oy vermem. o mhp lilerden az cekmedik. bir zamanlar mafya ayagina neler yaptilar.
  183. teokan

Beni uzun zaman götürecek telefon

i phone 8 somsung galaxy s9 htc two 4 bekle biraz daha
  184. teokan

Lumia Kullananlar Kulübü (Bütün Modeller)

lumialarda sorun yok o nedenle kimse forumlara takilmiyor.
  185. teokan

Neden Zayıflayamıyorum?

selam sismanlar. eskiden bende hep komik dietler yapardim olmazdi. ama buldum. cok basit degil ama cözüm bu. aliskanliklar degismeli yeme aliskanliklari. sekerli unlu va yagli yiyecekler en az yarya indirilmeli. kola vb sekerli icecekler cok azaltilmali. susayinca su icmeli vücudun susamasi...
  186. teokan

Twitter Kapatılmıştır

birakin ne kapatilmasi ben twtter dayim su an
  187. teokan

En iyi İngilizce Eğitim Seti

hersey güzel gramer kitai ve alistirma kitabi al. cok calis düzenli ve tekrar ederek once grameri kafana yerlestir. konusma sonra gelir. ingilizce ve almanca kitap okuyan yazilar yazan ve televizyonlarini izleyen birisi olarak yaziyorum
  188. teokan

Yeni telefon alicam sizce hangisi

vestel 2025 i bekle diyecegim ama yok öyle bir tel. beklersen tren kacar. bugün en iyisini al gelecek yil da yeniden al. neyi bekliyorsun. onu bekle bunu bekle. asgari isteklerini belirle ona en uyani al.
  189. teokan

[REHBER] LG G2 4.4.2 KitKat Sürüm Yükleme

almanyada kitkat lg g2 ye geldi bugun itibari ile
  190. teokan

1 Terabayt Hafıza 10 Dolar!

denedim olmuyor 5 tarayici denedim. ama yine de sagol
  191. teokan

onayliyorum bir ekran cikiyor. herhalde capslock cikiyor ben göremiyorum bu nedenle giremiyorum. rica etsem benim icin bir mail alabilirmisiniz. sonra ben sifresini degistiririm - - - Mesaj Güncellendi - - - kodu girin diyor ama kod görünmüyor
  192. teokan

üye olamiyorum bu mail.ru ya
  193. teokan

ücretsiz olanlari tekrar yazarmisiniz. kim ne kadar veriyor tesekkurler mail ru veriyor 100 gb diye duydum ama hesap acmasi sorun. rusca - - - Mesaj Güncellendi - - - kim o 2 tb veren pm atarmisiniz tesekkur
  194. teokan

İngilterede youtube videolarını önce bakan görecek

yahu büyük devletlerin hepsi yapiyor. suyun kaynagi orasi ne kadar vanayi acarlarsa o kadar bilgi ve erisim. o internet özgür olayini bize dayatiyorlar. bizde de kücükte olsa vana olmasini istemiyorlar
  195. teokan

[REHBER] LG G2 4.4.2 KitKat Sürüm Yükleme

orginal i ne zaman geliyor bu 4.4.2 kit kat in
  196. teokan

En iyi lumia

nokia icon ama amerika da
  197. teokan

İlk Android Cihazınız Hangisi?

yok öyle bir cihaz. almadim
  198. teokan

Windows 7 Yavaş Açılıyor Yardım Eder misiniz?

acilista acilan programlar yavaslatir. 2 ssd disk al rahat et.
  199. teokan

[Kampanya] Yandex Disk Denemeye Değer 15GB

birakin bunlari mail.ru 100 gb yer veriyor
  200. teokan

Nokia Yardım

dam basinda saksagan vur beline kazmayi
  201. teokan

Bu gibi resim nasıl yapılır...

süper aciklanmis
  202. teokan

Tr-v9.net Başlangıç Sayfasını Nasıl Kaldırabilirim ?

find22 diye arama kendi sorununu ara örnegin senin sorunun v9 bunu ara - - - Mesaj Güncellendi - - - eger sorunu cözemedin ise daha önceki bir tarihe geri dönebilirsin
  203. teokan

Tr-v9.net Başlangıç Sayfasını Nasıl Kaldırabilirim ?

program indirip daha da bozma - - - Mesaj Güncellendi - - - CÖZÜM BURADA Bulamazsanız/ düzeltemezseniz başlat menüsünde arama kısmına regedit yazıp kayıt düzenleyicisini açın. CTRL+ F kombinasyonunu kullanarak 22find diye aratın. aşağıdaki kayıtların kendilerini silebilirsiniz...
  204. teokan

C alanı nı genişletmek Gerçekten Acelem var

Easeus partion master home edition free başlat Eğer boyutlandırılmamış alanın yoksa : Öncelikle D:/ bölümüne sağ tıkla Resize yi seç ve D:/ nin boyutunu küçült ok de. Eğer istersen bu açılmış olan boş alanda yeni bölüm oluşturabilirsin. Yeni bölüm oluşturmak için boş alana sağ tıkla create nev...
  205. teokan

Kurtlar Vadisi Pusu'ya bomba transfer

her bölümünü
  206. teokan

En iyi televizyon markası.

yazdiklariniz icinde ekran olarak tek gecilecek olan tabi ki Sharp ama bir de alman metz ve löwe var ki kaliteli ürünleri var söyle anlatayim son kullanma tarihi yok desem olur
  207. teokan

Tarayıcılara bulaşan reklamlar

You are here: Home ∼ Genel ∼ 22find ve desk36522find ve desk365Tabiki tarik yazdı, yamulmuyorsam 25 Ocak 2013 tarihinde... | 17 Responses Bugün bilgisayarım açık halde dururken birden chrome kendini kapattı. açıldığında 22find adında bir site karşıma çıktı, ekranımın sol alt...
  208. teokan

Tarayıcılara bulaşan reklamlar

maxthon tarayici kurun reklamlari avliyor - - - Mesaj Güncellendi - - - tarayici acilisinda geliyor ise yanlislikla kurulan program vardir. host dosyasina bulasmistir. eger öyle ise yazin baska birsey anlatayim
  209. teokan

En iyi antivirüs proğramı hangisi?

kas 2014 - - - Mesaj Güncellendi - - - g data 2014
  210. teokan

Blackberry z10 mu lumia 1020 mi ?

blacberry z30 alabilirsin diyecegim ama 2 secenek verdiginden 1020 alternatifsiz
  211. teokan

Kurtlar Vadisi Pusu 209. Bölüm Fragmanı | 26 Aralık 2013 Perşembe | 20.00 | atv

tek bölüm atlamadim
  212. teokan

En İyi '20' Bilim Kurgu Filmi

bu filmler arasinda kötü yok ama matrix bir cigir acmistir
  213. teokan

Lumia 1020 nasıl bir telefon?

nokia varken donanim vs ile kendinizi yormayin her 3 ayda yeni donanim cikiyor. ama 41 mp kamera pek cikmaz ki cok süper akici bir telefon.
  214. teokan

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

GLOBY7 ye cok tesekkürler davetiye icin
  215. teokan

İstanbul buluşmasına var mısınız?

siyasi bir sey olmiyacak sadece bilim ve tekno olacaksa tamam.
  216. teokan

Sony Xperia Z1 Kullananlar Kulübü

tabiki z1
  217. teokan

Turkdepo.biz Davetiye Dağıtımı [SDN'ye Özel 2 Aylık Sınırsız Davetiye !]

davetiye icin tesekkürler general54, bende sorun oldu davetiyenin gecersiz oldugu uyarisi aldim. yaptigim yanlis olabilir mi
  218. teokan

Turkdepo.biz Davetiye Dağıtımı [SDN'ye Özel 2 Aylık Sınırsız Davetiye !]

hep yaziyoruz istiyoruz gönderen yok. bosuna mail yazmayin zamaninizi harcamayin
  219. teokan

Sony'den Xperia Z1'i Bir Hafta Deneme İmkanı

bence ikiside hizli ama lg nin ekrani süper. insaatci degil ve heryil tel degistiriyorsaniz lg alin
  220. teokan

Pro Full Antivrüs

ewet teknosaya gidip aliyorsunuz. ben aldim 100 lira civari
  221. teokan

222. teokan

Kendim Akıllı TV yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

selam konuya yardim
  223. teokan

Detaylı Akıllı Telefon TAVSİYE İsteği Buyrun...

dostum yilbasinda türkiyedeyim. almanya media markt a bak begendigin birini online öde imei actirma sorunun yok ise getirebilirim, ben pedere getirip actiriyorum,
  224. teokan

Türkiye, ABD'yle savaşacak yenip "süper güç" olacak

cirit atmada yeneriz gibime geliyor.
  225. teokan

Samsung Galaxy S3 e windows yuklemek

peki sayin Dekan bey nokia c7 ye baska sistemkurulabilir mi. c7 atil bozulsa da birsey olmaz. simdi sen getir dersin getiremem yurt disinda yasiyorum - - - Mesaj Güncellendi - - - peki sayin 7.42 Dekan bey nokia c7 ye baska sistemkurulabilir mi. c7 atil bozulsa da birsey olmaz. simdi sen...
  226. teokan

Samsung Galaxy S3 e windows yuklemek

olur tabi imkansiz zaman alir
  227. teokan

[email protected] varsa lütfen
  228. teokan

davetiye alan oldumu
  229. teokan

En Iyi Türk Torrent Sitesi

hadi artik bir davetiye
  230. teokan

En Iyi Türk Torrent Sitesi

bana bir adet gönderebilirmisinz [email protected]
  231. teokan

yok mu tavsiye
  232. teokan

bugün minix neo 5 i gördüm 56 euro minix neo 7 125 euro birde sony yapmis 165 euro ama diyorum ki en iyisi olsun bu forumda iyi tavsiyeler olacagini düsünüyordum
  233. teokan

WhatsApp kullananlar tehlikede!

bence suyun icinde de civa var. yahu kendimizi ne kadar önemli görüyoruz. kim ne yapsin siradan insanin telini sms ini, bunlar hep reklam. - - - Mesaj Güncellendi - - - bence suyun icinde de civa var. yahu kendimizi ne kadar önemli görüyoruz. kim ne yapsin siradan insanin telini sms ini...
  234. teokan

ama en iyisi hangisi yurtdisindayim bari alip döneyim - - - Mesaj Güncellendi - - - yok mu tiyo
  235. teokan

sizce en iyi androidli cihaz hangisi onu lalim. su an almanyadayim a yrica
  236. teokan

Apple tv jailbreak

herkes öyle diyorlar android iyi diyorlar bende öyle düsünüyorum
  237. teokan

Apple tv jailbreak

peki androitte nasil oluyor bari iyi mi. daha cihazi almadim.
  238. teokan

Apple tv jailbreak

evet google de vardir ama aceminin gözü kapali olur aleti bozmaktan korkuyorum, saglam bir arkadas dan olsa ne güzel olur du
  239. teokan

Nokia Neden Sağlam?

duman kullan cok özgür
  240. teokan

Apple tv jailbreak

arkadaslar apple tv ye jailbrek atiliyormu nereden bulabilirim. tesekkürler
  241. teokan

bende davetiye olayini görmeden daldim üye olayim diye olmadi. lütfen bana da gönderecek bir arkadas var mi [email protected] tesekkürler - - - Mesaj Güncellendi - - - bilen varsa sormak isterim bugun alma sansim var mi
  242. teokan

Nokia Neden Sağlam?

Türkiye nokia dan daha iyisini üretene kadar takoz diyenler. baskasinin seyi ile gerdege girenler gibi konusarak zevk aliyorlar. o cöp bu cöp sanki 22. yüzyila gectiniz.
  243. teokan

Windows 8.1 Pro Öğrenciler için Bedava! Microsoft Office Pro Plus 2013 'te öyle!

basliga bazi ögrenciler icin yazsaniz fena olmaz
  244. teokan

Yandex Diskte 211 GB Alan

yok mu bu kurulum versiyonunu verecek olan
  245. teokan

Chrome'da yeni sekmede v9tr.com açılma sorunu

Alintidir Hosts Dosyası Nasıl Yenilenir?25 Eylül 2011 / Yazar: Ayberk KİMSESİZ / Kategori: Yazılım İpuçları Windows’un hosts dosyası bazen virüsler, reklam yazılımları, casus yazılımlar ve trojanlar tarafından değiştirebilir. Değiştirilmesi şu anlama geliyor; artık internet bağlantınız...
  246. teokan

Lumia 925 Çok Acil !!!

anlasmadan soracaktin
  247. teokan

Sevgilisizlikten kafayı yemek üzereyim

Sen buraya takildikca sevgilin olmaz. Bence git bir kizin kahramani ol kahramani olmak icin kiz icin birsey yapmana da gerek yok. Aslina bakarsan kizlar parayi cok sever öyleki anlatamam. demek oluyorki senin paran yok sana da kahraman olma sansi kaliyor. Haydi hayirlisi.
  248. teokan

Gitti gidiyor ucuzluğu

Kalite ucuz olmaz
  249. teokan

IPhone5s ve Galaxy Note3 arasında kararsız kaldım

anlamadim nasil bu ikisi arasinda kaldin. bunlar cok farkli telefonlar. i phondan insan sikilir. note tam genc isi
  250. teokan

İnternetin içinde gizli bir ağ!

ya birakin bunlar deli sacmasi. aranizdan giren var mi. yok sadece orada burada okudunuz o kadar benim gibi. - - - Mesaj Güncellendi - - - tor u bende kullaniyorum ama sadece internette izimi kaybettireyim diye ama inanin devletler hepsine hakim.
  251. teokan

Nokia Lumia vs. mi?Yoksa LG G2 mi?

Lumialar kutulardan sikilmaz isen cok güzel 920 kullaniyorum. elimde tespih görevi de görsün dersen androitli daha iyi. Yok ben ofis word exel outlook vs ile isim olur fotografin da en iyisini cekeyim telefonum donmasin vs dersen Lumia.
  252. teokan

Okan Bayülgen - Beyin Bedava | Haberturk

Bu adamda ne mi buluyorlar diyen arkadasa cevap. Bulamadilar daha arama-arastirma-inceleme safhasindalar cevher cikacak diye merakla bekliyorlar. oldu mu cevap
  253. teokan

Başka Ülkenin Üniversite Diploması Türkiye'de Geçerli midir?

avrupa birligi üyesi ülkelerininki gecerli diye biliyorum
  254. teokan

Office 2007 Home & Student

ürün anahtarini tabiki satabilirsin, CD veya DVD si varsa daha iyi olur. Defalarca kurmak ta bir sorun yok.
  255. teokan

Arkaplan Arşivi

bing toolbar en iyisi deneyin
  256. teokan

Hangi telefonu alayım?

yurtdisi cihaz öneriniz nedir
  257. teokan

Almanya 2-7 Türkiye | Yardım Maçının Özeti, Golleri

Türkiyenin gencleri cocuklari yaslilari Almanlari yeneriz. Peki yenmesi gereken Milli takimimiz neden yenemez, var mi bir cevabi var ama hangi birini sayayim.
  258. teokan

Düğün fonları (PSD Formatında)

güzel calisma
  259. teokan

Gm discovery mi yoksa windows phone'mu

ben baska bir sistem kullanmadigim icin digerlerini bilmiyorum symbian ve simdide windowsphone
  260. teokan

Gm discovery mi yoksa windows phone'mu

windows kullanicisiyim. sistem stabil ama o kadar, cünkü o kadar sinirlamada tabiki stabil olur. digerkini bilmiyorum
  261. teokan

Maxthon kullananlar?

reklam ve baslangic sayfasi virüsleri maxthon a islemiyor
  262. teokan

Telefonuma Android yükleme

olur sanirim youtube de olmali
  263. teokan

Yine akıllara zarar türk filmi senaryosu.. Grandus Malafatus :) 16+

Grandus Malafatusfena degil
  264. teokan

Arkadaşlar uydu alıcısı pc ye bağlanabilirmi

türkiye disina yayini yok diyor.
  265. teokan

Maxthon 3

ben yillardir kullanirim süper birsey
  266. teokan

Nokia lumia 920 galaxy s4 iphone 5

lumia gercekten cok stabil ve hizli, benim arkadaslarin laptoplarina 5 cekiyor, virüs sorunu yok, uygulamalar stabil,
  267. teokan

3 Dev arasında kalmak HTC one, Galaxy s4, Xperia Z

en iyisi aranizda deneyen var ise Bilir Blackberry son cikardigi süper bir telefon
  268. teokan

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

zamundaya giremiyorum
  269. teokan

Virüs programı tavsiyelerinizi alabilirmiyim? Eset kullanıyorum memnun değilim.

sistemin yeni ise kaspersky yada esed son sürümleri yoksa avira da yeter
  270. teokan

Aşık oldum sanırsam

neden seni secsin, bence bir hatta birden fazla neden yarat bu kizin seni secmesi icin en iyisi birilerini bul senin hakkinda olumlu informasyonu kiza belli bir dozda pompalasinlar