Arama sonuçlarınız

1. tufanbeyli1

43 " TV tavsiyesi ve TV box

4000 TL bandında ekran kalitesi güzel 43" TV neyi oneririsiniz? Smart TV özelliği olamayan bir TV alip gXiaomi mi S 4k TV box alıp anroid tv olarak kullanmak mantıklı mı sizce?
  2. tufanbeyli1

LG G3 32gb acilmiyor

Bizimkisi bi umut işte
  3. tufanbeyli1

LG G3 32gb acilmiyor

Hiç açılmıyor ekran kara
  4. tufanbeyli1

LG G3 32gb acilmiyor

Bu parça ne işe yarıyor aceba
  5. tufanbeyli1

LG G3 32gb acilmiyor

Adana 1588543425 Benim anakart
  6. tufanbeyli1

LG G3 32gb acilmiyor

Malesef garanti yok içerisinde kurtarmam gerek fotoğraflarım var
  7. tufanbeyli1

LG G3 32gb acilmiyor

Telefonum düşmesi sonucu açılmıyor ekran kartını kontrol ettiğimde fotoda belirttiğim parçanın yerinde olmadığını gördüm.tamiri mümkün müdür?
  8. tufanbeyli1

Şasi Numarasını Vermek?

Yoo olmaz ona göre parçalara bakacak fiyat çıkaracak
  9. tufanbeyli1

Hyundai Accent Blue Modelleri Plus 1.6 Dizel

Aracın + ları Tasarım iç dış güzel Motor performansı gerçekten çok güzel Motor dizel olmasina rağmen sessiz Şehir içi trafikte çok seri Yakıtı ekonomik Aracın - leri Hız sabitleyici yok Arka koltukta kol dayama yok 7"dokunmatik multimedya sistemi mevcut arka kamerayı da destekliyor ama fabrika...
  10. tufanbeyli1

Android One Son Güncelleme ile Hata

Gelse iyi olacak bir cihaz her güncellemede biraz daha kötüleşir mi? Bu öyle işte
  11. tufanbeyli1

Android One Son Güncelleme ile Hata

Android one 5 ocak 2017 yamasını indirince tacpack hatası veriyor bide güç düğmesine 3 sn basınca telefon direk kapanıyor
  12. tufanbeyli1

Driver İstekleriniz - Driver Arayanlar Buraya

ati mobility radeon x1300 win7 64 bit için acil sürücü lazım
  13. tufanbeyli1

ati mobility radeon x1300 win7 64bit için sürücü lütfen
  14. tufanbeyli1

Android one 4g 4.5g. Sorunu

Bayide gelen mesajı baz alıyor
  15. tufanbeyli1

Bi deneyelim Kayıtlı imei
  16. tufanbeyli1

Nasıl çözeceğiz peki?
  17. tufanbeyli1

Bu gün turktelekom avea ya 4.5 g sim kart değişim için gittiğimde 5555 e mesaj gönderdim ve telefonunuza 4.5 g ye uyumlu değil diye geri bildirim aldık Android one 4 g yi 4.5 g ye uyumlu diye aldık şimdi ne bu?
  18. tufanbeyli1

GM discovery-nokia lumia 620

yorum yapan arkadaşlara teşekkürler bende gm discovery 16 gb beyaz aldım inş hayırlısı olmuştur
  19. tufanbeyli1

GM discovery-nokia lumia 620

Gm discovery 16gb 654 tl nokia lumia 620 700tl sizce hangisi ve neden form sakinlerine $imdiden tesekkurler
  20. tufanbeyli1

Şok da 189 tl ye tablet pc

hocam sizin tavsiyeniz nedir?
  21. tufanbeyli1

Şok da 189 tl ye tablet pc

sizce bu tablet bilgisayar alınırmı ? http://www.sokmarket.com.tr/pdf/22Agustos.pdf
  22. tufanbeyli1

yokmu bi bilen gören arkadaşlar insanlık namına lütfen
  23. tufanbeyli1

İşletim Sistemi : .................... win 7 32 bit Donanım Türü : .................... ekran kartı Markası : .................... ati Modeli : ................... ati moblity redaonX1400 dell inspiron 6400 dizüstü bilgisayarım için sürücüye ihtiyacım var yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  24. tufanbeyli1

Joomla haber modülü

joomla 2.5 için güzel bir haber modülü önerebilecek olan varmı?(ör:shifdelete.net inki gibi olabilir )
  25. tufanbeyli1

Resimli Manşet Haber Modülü

hocam linkler uçmuş verdiğiniz indirme bağlantısı joomla 2.5 için mi idi
  26. tufanbeyli1

Hardiskteki veri kurtarma programi varmi

recuva http://www.piriform.com/recuva
  27. tufanbeyli1

Microsoft un imaj alma-atma programı??

http://www.cozumpark.com/blogs/windows_7/archive/2010/02/14/window-7-i-letim-sistemi-zerinde-imaj-almak.aspx geç oldu ama işine yarar sanırım
  28. tufanbeyli1

Led tv tavsiye

2.linkteki daha güzel 4 adet hdmi girişi var kontrast oranı daha yüksek firmanın 2 yıl garanti vermesi güzel 1 yıl garanti verenlerde var çünkü
  29. tufanbeyli1

Tek bir USB Belleğe 5 tane Çalışabilir(Live) İşletim Sistemi Kurma(Videolu Anlatım)

bu isoları nerden indirebilirim özellikle xp ve win 7
  30. tufanbeyli1

Messenger'da yeni sürüm var uyarısını kaldırma

http://rapidshare.com/files/28892004...KCE_uLuBeY.rar link göçmüş üstad
  31. tufanbeyli1

Windows live 2011 yükleme hatası

http://g.live.com/1rewlive4-all/tr/wlsetup-all.exe indirdim olmadı hocam
  32. tufanbeyli1

Güncel WLM + Plus 40 mb (Katılımsız)

WLM 9(14.0.8117.416) & Plus 4.84 __kadıköyRAP__.exe(link uçmuş haberiniz ola)bilgilerinize
  33. tufanbeyli1

yokmu bu konu hakkında bilgi sahibi olan?
  34. tufanbeyli1

işleitm sistemim win7 home basic 64 bit windows live 2011 i yüklerken hata:0x80040609 kaynak:wllogin-amd64 hatası alıyorum denemediğim yol kalmadı (live messengeri windows install clean up,iobit uninstall programları ile tamamen kaldırdım) yine olmadı bir çözümü varmıdır acep?
  35. tufanbeyli1

Android Uygulama İstekleri

telefonum lg p350 android 2.2 froyo kurtarır mı acep
  36. tufanbeyli1

Android Uygulama İstekleri

fm bandından yayın yapan radyoları dinleyebileceiğim (internet bağlantısınız) bir android uygulaması var mı?Paylaşırsanız sevinirim
  37. tufanbeyli1

Android de video izleme

verdiğiniz linkden indirdim ve problem çıkarmadan yüklendi.Youtube videolarında sorun yok ama mynet te illa indirip izleyebiliyorum.Sorun neden dir acep?
  38. tufanbeyli1

Android de video izleme

ben android 2.2.2 kullanıyorum kurtarır mı aceba --- Mesaj Güncellendi --- buraya girdiğimde cihazınızla uyumlu değil uyarısı veriyor
  39. tufanbeyli1

Android de video izleme

Android için adobe flash player 10.1 linki verebilirseniz problemim çözülücek galiba
  40. tufanbeyli1

Android de video izleme

telefonumda internet üzerinden video izlemek istediğimde(örneğin youtube den) önce videoyu indirip sonra izleyebiliyorum.bilgisayarda ki gibi indirmeden izeleme için ne yapmayalıyım? Telefon LG P350 ,Android 2.2 Froyo
  41. tufanbeyli1

Trteam.org Davetiye Dağıtımı

[email protected] bana da gönderebilir misin?
  42. tufanbeyli1

Ekran kartı yükseltme

mevcut dizüstü bilgisayarımın ekran kartını yükseltebilir miyim?bu iş için dikkat etmem gereken şeyler nelerdir?üzerindeki intel hd 3000
  43. tufanbeyli1

Gizlenmiş WiFi ağını Bulma

elle denedim bi türlü olmadı
  44. tufanbeyli1

Gizlenmiş WiFi ağını Bulma

Android 2.2 Froyo ile Ağ Adını ve Şifresini bildiğim gizlenmiş wifi ağına bağlanamıyorum daha doğrusu ağı bulamıyorum gizlenmiş ağları gösterecek bir program var mı?Paylaşırsanız sevinirim.
  45. tufanbeyli1

Notebook Tavsiye

http://www.casperdepo.com/casper-nirvana-15-6-notebook/245-casper-nirvana-cma2410-4k05b-b.html alaı bir hafta oldu ben memnun teknik destek olarak ta iiler
  46. tufanbeyli1

Intel Core i3-2410M, İşlemci Hızı 2.20 GHz

Intel Core i3-2410M, İşlemci Hızı 2.20 GHzbu işlemciye sahip http://www.casperdepo.com/casper-nirvana-15-6-notebook/231-casper-nirvana-cma2410-4k05b.html 1140 tl vermeye değer mi bilgisayarın günlük kullanıcısım(photoshop kullanımında kasmaz demi?)
  47. tufanbeyli1

Windows 7'de Windows Belirtilen Aygıta,yola... erişilemedi hatası

"Windows Belirtilen Aygıta,yola veya dosyaya erişemedi.Öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir". hatası alıyorum. amacım d sürücüsündeki ekran kartı sürücümü kurmak ama birtürlü yapamadım bu hatayı aldım.(herhangi bir antivirüs pro su yüklü değil)
  48. tufanbeyli1

Driver İçin Gereken Driverler: İşletim Sistemi : win 7 32 bit Donanım Türü : .ekran kartı Markası : ati Modeli : ati mobility radeon x1400 bulabilirseniz sevinirim
  49. tufanbeyli1

Widget i nasıl kullanibiliyoruz

Allah senden razı olsun
  50. tufanbeyli1

Widget i nasıl kullanibiliyoruz

android marketten saat widget i indirdim telefonada kurdum ama bi türlü kullanmadım yani saati bi türlü göremedim widget kurulumu ve kullanımı hakkında bilgisi olan varsa paylaşır mı?
  51. tufanbeyli1

Hotmail de başka hesap açma

win 8 de illa kurarken ki Windows live hesabımdan başka bir hesabıma nasıl girerim.başka Windows live hesabımı açamadımda
  52. tufanbeyli1

LG - P350 | 299 TL | Telefon alacaklar baksın :)

aldım memnunum
  53. tufanbeyli1

Windows 8 de bilgisayarım simgesi

kadıköyRAP teşekkürler
  54. tufanbeyli1

Windows 8 de bilgisayarım simgesi

windows 8 de bilgisayarım simgesi ni getirebilen var mı (kısayolu olan değil) sağ tıklayınca aygıt yaöneticini falan görüntülediğimiz simge
  55. tufanbeyli1

Lg pc suite 4

evet hocam ta kendisi
  56. tufanbeyli1

Lg pc suite 4

yok hocam oradan telefonunun sürmünü yükselten program geliyor
  57. tufanbeyli1

Lg pc suite 4

r ama bana 4 ü lazım
  58. tufanbeyli1

Lg pc suite 4

LG PC SUİTE 4 programını indiren indirebilen indirebilecek bir yer bilen var mı?
  59. tufanbeyli1

Hepsiburada.com Yardım

bu sorun bankadan kaynaklanıyor bankalar taksitle yaptığın alış verişin ödemesinide taksitle yapıyor benimde başıma bir çok kez gelmiştir.
  60. tufanbeyli1

Garanti Bankası

bende aynı sorunu yaşadım ve nette yaptığım kısa bir araştırmada KuveyetTürk ün almadığını öğredim ve bankaya gittim ve gerçektende öyle bir kesinti yapmayacaklarını taahhüt etti bende hesap açtırdım internetten EFT de de para kesmiyor ilgilenen arkadaşlara duyurulur
  61. tufanbeyli1

Bilgisayarını Kaybedenlere Müjde!

yazılım elde bilgiler bana nasıl ulaşacak ben bilgisayaımın nerde olduğunu nerden bilecem?
  62. tufanbeyli1

Her Mesleğin İlan-ı Aşkı

polis:kanun nanıma dur!(siren sesi) eşgalin bende seviyorum seni
  63. tufanbeyli1

Msn Virs

şifrenizi değiştirim ve bilgisayarlarınız güvenli modda bi antivirüs programıyla taratın