Arama sonuçlarınız

1. M

Soru Php Dosya Kontrolü Sorunu

Merhaba. Bir sorunum vardı. Form'dan gelen değer ile json dosyası oluşturuyorum. Aynı dosya var mı yok mu kontrol etmek istiyorum. Json dosyasını "$icerikid" değişkenine gelen değer ile oluşturuyorum. Mesela input'a "elma" değerini girersem, "elma.json" dosyası oluşuyor. Aşağıdaki kodlarda aynı...
  2. M

Soru Kamera Ayaklığının Tık Tık sesini Premiere Pro'da Nasıl Kaldırabilirim

Kamerayı, kamera ayaklığına sıkıca sabitlemişler. Kamera açısını değiştirince ayaklıktan tık tık diye ses geliyor. Ses, kayda girmiş. Bu sesi premiere pro'da nasıl kaldırabilirim veya azaltabilirim. 1653775372 Kimsenin bilgisi yok mu bu konuda?
  3. M

Soru Adobe Programlarının Son Sürümlerini Kaldırabilecek Donanım Tavsiyesi

Merhabalar. Adobe programlarının son sürümlerini kaldırabilecek donanım tavsiyesi almak istiyorum. Kasa olacak. Kullanılacak programlar: illustrator, indesign, photoshop, premiere pro. Bunların hepsi son sürüm olacak. Yani anakartı, işlemcisi, ram'i, ekran kartı vs. ne olmalı en az.
  4. M

Soru Php'de Site İçi Aramada Sayfalama Yapma Problemi

Merhabalar. Arkadaşlar, aşağıdaki kodlarla site içi arama yaptığımda çıkan sonuçların sayfalama işlemini yapmaya çalışıyorum. Aradığım kelimeye göre sonuçlar listeleniyor. Ama hepsi 1. sayfada listeleniyor. 2. sayfa ise boş çıkıyor. Kodlar aşağıda, bir bakabilir misiniz? index.php <div...
  5. M

Soru Siteye Kod Eklemeyi Nasıl Yapabilirim

Merhaba arkadaşlar. Aşağıdaki resimde kod ekle resmi var. Bu resme tıklayınca textarea içine aşağıdaki gibi kod eklenmesi lazım. Kod alanı textarea nın dışına ekleniyor ve içine de yazı yazılamıyor. Aşağıdaki kodlara bir bakabilir misiniz eksiğim nedir? Bu arada sayfanın gerekli olan yerlerini...
  6. M

Soru Bir siteye ulaşım sorunu

Arkadaşlar merhaba. "prototurk.com" adlı siteye ulaşım sağlayamıyorum. Programlama ile ilgili bir site. Acaba beni mi engellediler, sizler de bir girip bakabilir misiniz, ulaşım sağlayabiliyor musunuz?
  7. M

Soru Python'da css veya javascript de kullanımı var mı

Merhabalar. Python'da javascript kullanılıyor mu. Belki css kullanılmıyordur ama Javascript kullanılıyor mu acaba? Ve nerede kullanılıyor? Python ile web sitesi yapmak işi bildiğim kadarıyla o kadar geniş çerçevcede değil. Şu ana Javascript öğreniyorum ama javascript'i öğrenip ustalaşmak...
  8. M

Soru Eğitim Seti Videosunu Büyütme

Merhabalar arkadaşlar. Ben bir siteden eğitim videosu seyrediyorum. Yalnız yazılar küçük. Acaba bu videoyu nasıl, daha iyi görülebilir hale getirebilirim. Ekran çözünürlüğünü 150% yaptım ama fayda etmedi.
  9. M

Soru Php Txt Dosyasına Dizi Şeklinde Veri Yazdıramama Problemi

Merhabalar. Php'de txt dosyasına veri yazdırma ile ilgili bir problemim vardı. Kısaca şöyle anlatayım. Bir form'um var. aşağıdaki şekilde düzenledim. Form kodlarını yazmadım uzamasın diye. Şimdi ben bu form'dan giden verileri bir dizi olarak "formislem.php" sayfasından çekip, txt dosyasına...
  10. M

Soru Php Sepet İşlemlerinde Sadece İlk Ürünü Kayıt Edebiliyorum

Arkadaşlar merhaba. Benim şöyle bir problemim var. "urunlerim.php" sayfasında iki tane ürün listeletiyorum. İlk ürünün "sepete ekle" butonuna tıkladığımda veritabanına kayıt edebiliyorum bu ürünü, farklı bir tabloya. Yalnız 2. ürünün "sepete ekle" butonuna tıkladığımda ise kayıt gerçekleşmiyor...
  11. M

Soru Php Üye Oturumuna Göre Listeleme Nasıl Yapılır

Arkadaşlar merhaba oturum açan kişinin bilgilerini kullanıcı adına göre nasıl listeletebilirim? Aşağıdaki gibi yazdığımda bütün üyeler listeleniyor çünkü. $kullanicilarigoster = $db->query("SELECT kullanicilar_adisoyadi, kullanicilar_kullaniciadi, kullanicilar_eposta, kullanicilar_telefon...
  12. M

Soru Format Sonrası Resimler Görünmüyor

Resimlerim aşağıya eklediğim resimdeki gibi görünüyor. Büyük simge halinde görünümü de böyle. Önceden resimlerin ne olduğunu görebiliyordum. Yardımcı olabillir misiniz? 1629921742 Hallettim arkadaşlar. Teşekkürler.
  13. M

Soru Atom Editör'de İmleç Bir Anda Kayboluyor

Arkadaşlar merhaba. Atom editörde çalışırken klavyede nereye basıyorsam imleç birden kayboluyor. Sonra geri de getiremiyorum. Nasıl geri getirebilirim acaba?
  14. M

Responsive Ile İlgili Bir Problem

Merhabalar. Arkadaşlar ben bir site yapmaya çalışıyorum. Css alanına media query vererek responsive hale getirmeye çalışıyorum. Sayfayı hazırlıyorum, hazırlarken de sık sık geçmişi temizliyorum. Bilgisayarı yeniden başlattığımda ise bazı css ayarlarının bozulduğunu görüyorum. 2 saat önce...
  15. M

Php Bu Kodlara Nasıl Sayfalama Uygulayabilirim

Merhaba arkadaşlar. Resim albümü oluşturup, listeletmeye çalışıyorum. Aşağıdaki kodlarla albümleri ve albümlerin içindeki resimleri listeletiyorum. 1. resme bakabilirsiniz. Şimdi ben bu kodlarla aynı zamanda sayfalama da yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim acaba? listele.php <?php...
  16. M

Php Aynı Başlıkların Listelenmesini Nasıl Önleyebilirim

Merhaba arkadaşlar. Benim bir sorum olacaktı. Resim albümü oluşturuyorum. Albüme resimler yüklüyorum. İki adet tablom var. "resimalbumu" tablosu ve "albumeresimyukle" tablosu. İkisi birbirine bağlı. Yani resimleri yüklerken albümü seçiyorum ve o albüme o resimler gidiyor. Yani "Ankara Resimleri"...
  17. M

Javascript ile Select Option İçin Alt Kategori Belirleme

Select Option ile "Konya" yı seçtiğimde "Konya" nın id'si gelsin istiyorum. "Ankara" yı seçtiğimde "Ankara" nın id'si gelsin istiyorum. Resme bakabilirsiniz. En son Ankarayı ekledim id si 37. Konya yı ekledim 36. id ile. <h4><u> Albüme Resim Yükle </u></h4> <form action="a.php"...
  18. M

Tablo İlişkilendirme ile İlgili

Merhaba arkadaşlar. Ben bir şey soracaktım. Şimdi ben bir resim albümü oluşturdum. Bu resim albümüme resimler eklemek istiyorum. Mesela "İstanbul Resimleri" isimli albüme İstanbul ile ilgili; "Ankara Resimleri" isimli albüme "Ankara" ile ilgili resimler yüklemek istiyorum. Bunun için albümün...
  19. M

Php Veritabanından Çektiğim Veriyi Döngüyle Çoğaltma

Arkadaşlar merhaba. Resimdeki gibi veritabanından veriyi çekiyorum. Ama döngüyle birden fazla veriyi nasıl çekebilirim, bilemedim. Eklediğim resimden bakabilirsiniz. <?php $resimalbumusorgusucek=$db->query("SELECT * FROM resimalbumu"); $resimalbumucek =...
  20. M

Pdo ile Update İşlemini Yapamadım

Merhaba arkadaşlar. "cokluresimlistele.php" sayfasında resimleri listelettiriyorum. Listeleme için 1. resme bakabilirsiniz. Güncelleme yapmak için "duzenle.php" sayfasında da id'ye göre resmi açtırıyorum. Güncelleme için 2. resme bakabilirsiniz. Güncelle butonuna bastığımda sayfada hata veriyor...
  21. M

Resimleri Sınıflandırma Konusunda Akıl Almak İstiyorum

Merhabalar arkadaşlar. Şimdi benim bir problemim var. Admin klasörümün içinde yönetim panelimde "cokluresimlisteleformu.php" sayfası var. 1. Resim. Bu sayfadan çoklu resim yüklediğimde, bu yüklediğim resimleri "images/cokluresimlistele" klasörümde depoluyorum. Aynı zamanda da veritabanında hem...
  22. M

Slider Yapma Problemi

Arkadaşlar merhaba. Daha önce Slider'a resim ve başlık ekleme özelliği ile ilgili bir soru sormuştum. Slaytta Caruosel Slider idi. Carousel'e nasıl ekleme yapabileceğimi sormuştum. Ve sonunda internetten de o sorunun cevabını bulup paylaşmıştım. Aynı problemle yine karşı karşıyayım. Ama bu sefer...
  23. M

Php Path Verme

Merhabalar. "htdocs/deneme/slider.php" yolu olan bir ".php" sayfası; bir de "htdocs/deneme/images/upload" isimli bir klasörlerim var. Benim istediğim şu: "upload" klasörümün içindeki resmi "slider.php" den çekmek istiyorum ama yol veremedim. Kodlar aşağıda. <?php $database = new...
  24. M

Php Link Yapısı Oluşturma

Merhabalar arkadaşlar. Ben bir link yapısı kurmak istiyorum. Şu şekil: header.php <?php if(isset($_REQUEST["SK"])) { $SayfaKoduDegeri = $_REQUEST["SK"]; } else { $SayfaKoduDegeri = 0; } ?> Yukarıdaki kodlar sayfanın en başında olacak. Linklerin...
  25. M

Css'de Dropdown Menü'de Genişlik Sorunu

Merhabalar. Dropdown menü oluşturmaya çalışıyorum. Açık mavi alanı sarı alana tam yayamadım. Yardımcı olabilir misiniz? style.css body { margin:0px; padding:0px; border:0px; background:white; } ul.Menu { width:100%; margin-top:0px; height:50px...
  26. M

Web Kamerası Önerisi Verebilir misiniz

Merhabalar. Web kamerası önerisi alabilir miyim sizden? 1,5 metreye 1 metre boyutlarında beyaz bir yazı tahtası var. Okullardaki beyaz tahtadan. Web kamerasını tahtanın çaprazına veya karşısına konulup öğrencilere ders anlatılacak. Tahtaya yazı yazmak için siyah veya mavi renkte tahta kalemi...
  27. M

Index Sayfasını Yüzde Yüz Olmuyor

Arkadaşlar merhaba. Sayfayı mobil boyutta açtığımda amblem solda mobil menü simgesi en sağda oluyor ama sayfayı kaydırmak gerekiyor, simgeye ulaşabilmek için. Resmini ve kodları ekliyorum. Yardımcı olabilir misiniz? 1. Resim - Sitenin normal görünümü 2. Resim - Sitenin mobil görünümü ama en sol...
  28. M

Firefox da ve Chrome da Css Çalışmıyor

Merhabalar. Sıfırdan bir template alıştırması yapayım dedim. Firefox olsun chrome olsun kesinlikle çalışmıyor. Tarayıcıyı kapatıyorum her seferinde öyle çalışıyor. Cache belleği silip sayfayı yenilemem de fayda etmiyor. Yardım edebilir misiniz? 1600293641 stil.css .container {...
  29. M

Resimler Yan yana Sıralanmıyor

Arkadaşlar merhaba. "admin.php" sayfasından veritabanına resim ve başlık ekliyorum. Kök dizindeki "resimgalerisi.php" sayfasına da bu resimleri veritabanından çekiyorum. Resimleri ekledikçe alt alta ekleniyor. "<div>" e "row" ve "col" vermeme rağmen yine de yan yana olmuyor. Resim ekliyorum...
  30. M

Şu Kodları Anlatabilir misiniz?

Bu kodlar "çoklu resim yükleme" kodları. Kodlar çalışıyor, herhangi bir problem yok. Benim sormak istediğim: "Mesela ilk satırlarda "$error = array();" demiş. Şimdi benim buradan anladığım: "Error" değişkenini dizi haline getiriyor ama niye getiriyor. Mantığı nedir anlayamadım. Kodları yukarıdan...
  31. M

Tıkladığım Linke Göre Listeleme Yapma

Merhaba arkadaşlar. Benim şöyle bir problemim var. İki tane "php" sayfam var. İlk sayfam "slider.php" ve ikinci sayfam "mansethaberler.php" "slider.php" sayfasına veri tabanından "başlık" ve "resim" çekiyorum. Çektiğim bu başlık ve resim "mansethaberler.php" sayfasında listeleniyor. Ben şöyle...
  32. M

Aynı Sayfada Farklı İçerik Gösterme

Merhabalar. "index.php" de bir manşet slider'ım var. Bir sitede gördüm, slider'daki resme tıklıyor ve bir sayfaya yönlendiriyor. Sayfa adresi şu şekilde: "www.site.com/haber/5023" ve açılan her haber bu sayfada açılıyor. Yani "5024", "5025" şeklinde değil. Hep bu sayfada açılıyor. "5023"...
  33. M

Php Dizin İşlemleri'nde Yol Verme

Merhabalar. Admin klasörünün içinden kök klasörde bulunan bir klasöre "yol" vermek istiyorum. Yol şöyle " www/admin/adminbir/adminiki " "adminiki" klasörünün içinde "admin.php" sayfası var. Bu "admin.php" sayfasından resim yükleme yapıyorum ve "yol" olarak da "www" klasörü içinde bulunan...
  34. M

Html img İçinde Php ve Path Kullanımı

Kök klsörünün içinde " index.php " dosyam var. Yine kök klasörünün içinde "upload" klasörü ve "upload" klasörünün içinde de "images" klasörü var. "images" klasörünün içindeki "resim.jpg" isimli resmi, aşağıdaki "img" nin içinde kullanmam lazım. Bağlantı kırık görünüyor. Verdiğim "yol" resme...
  35. M

Forumlarda Özel Mesaj Atma Özelliği

Merhaba arkadaşlar. Aklıma bir soru takıldı. Forumlarda özel mesaj atma özelliği ne amaçla kullanılıyor. Mesela bu forumda da var mı?
  36. M

Carousel Slider'a Otomatik Olarak Ekleme Yapma

Arkadaşlar merhaba. Şöyle bir problemim var. Carousel slider'ın ikinci ve üçüncü slayt kısımlarını sildim. İlk resimdeki başlık ve editör ile carousel slider'a ekleme yapıyorum. Ama İlk slaytın altına ekleme yapıyor. Nasıl düzenleyebilirim bunu acaba. Resiimde görüldüğü üzere. 1595534676 <div...
  37. M

Görüntü 180 Derece Ters Dönmüş Nasıl Düzeltilebilir

Merhabalar elimde bir video var. 180 derece ters dönmüş durumda. Nasıl düzeltebilirim acaba? .vob uzantılı
  38. M

Bulut Alanı Önerisi

Merhabalar. Bir web sitesi aldım internetten. 6 tane pdf yükleyeceğim Ücretsiz veya olabildiğince ucuz ve mümkünse yerli bir bulut sistemi lazım bana. 6-7 gb gibi yeter diye düşünüyorum.
  39. M

Dernek Web Sitesi İçin Öneri

Merhabalar. Bir dernek web sitesi gerekli bana. Wordpress tema da olabilir aslında. Bildiğiniz güzel bir tema var mı ve mümkünse ücretsiz daha iyi olur.
  40. M

Formdan Gönderilen Verileri Sırasıyla Listeleme

Merhabalar. Şu resme bakabilir misiniz? 3 adet yanyana "card" kullandım. Admin panelindeki formdan "resim, başlık, konu, ekleyen, yayınlanma zamanı" olarak veritabanına bölümler oluşturdum. Formdaki gönder butonuna bastığımda veritabanına kayıt olduğu gibi aynı anda listeleme yapacak. Yani...
  41. M

CKeditor'e Resim Yükleme ile İlgili

Arkadaşlar CKeditor ile resim göndermek istediğimde, resim upload sitelerinden aldığım link ile resim yükleyebiliyorum galiba. Şöyle bir şey yapsam mesela. Resimi sunucuda bir klasöre yüklesem ve oradan mı alsam veya başka ne yapılabillir acaba?
  42. M

Ücretsiz Web Editörü Arıyorum

Merhabalar. Şu resimdeki gibi bir editör arıyorum. Yapmakta olduğum web sitesinin admin paneli kısmına web editörü koymak istiyorum. Yani admin panelinde siteye bir yazı koymak istediğimde resimdeki gibi web editörü. Mesela CKEditor var, sonra wysiwyg editör var bunlar gibi. wysiwyg editörü...
  43. M

Video Kamera Önerisi

Merhabalar. Genellikle doğada; köy, kasaba vs. yerlerde çekimler yapmayı planlıyorum. Aynı zamanda youtube'a da atacağım videoları. Video kamera öneriniz ne olur acaba? 2500-4000 civarında olabilir fiyatı.
  44. M

mysqli_real_escape_string kullanımı

Merhbalar. Şu kodlarla "mysqli_real_escape_string" kullanımı nasıl olacak acaba? neresine yazacağız? $kullanici_adi = trim($_POST['kullanici_adi']); Doğru kullanımı aşağıdaki şekilde mi? $kullanici_adi = trim(mysqli_real_escape_sting($_POST['kullanici_adi']));
  45. M

Aynı Kullanıcı Girişi Olmaması İçin

Merhabalar. Veritabanında aynı kullanıcı olmaması için veritabanında "kullanıcı" kısmını "benzersiz" olarak tanımladım. Kayıt olacak kişi kayıt formunda aynı kullanıcı adını yazdığında veritabanına herhangi bir şekilde de kayıt yapmıyor. Buraya kadar sıkıntı yok. Ama kayıt olacak kişiye de uyarı...
  46. M

CPanel'de Veritabanı İşlemleri'nde Sorun

Merhabalar. Bir Site hazırladım ve internette görmek için yükledim. Dosyalarım localhost'ta iken veritabanı bilgilerini; " host: localhost;" , "kullanıcı: root" gibi oluşturmuştum ama şimdi gerçek sunucuya geçince o bilgileri değiştirdim. Yalnız oturum açamıyorum şu an. Sayfa boş geliyor. Benim...
  47. M

Veritabanını Bilgilerini Nasıl Ayarlayacağım

Merhabalar. Bir Site hazırladım ve internette görmek için yükledim. Dosyalarım localhost'ta iken veritabanı bilgilerini; " host: localhost;" , "kullanıcı: root" gibi oluşturmuştum ama şimdi gerçek sunucuya geçince o bilgileri değiştirdim. Yalnız oturum açamıyorum şu an. Sayfa boş geliyor...
  48. M

Kartlar Yukarıya Çıkmıyor

Arkadaşlar merhaba. Kartlar sarı bölgenin aşağısında kaldı. ( - margin-top ) verdiğimde ise sol tarafındaki akordion linkler açılmıyor. Ne yapabilirim.
  49. M

Tekrar Anasayfa'ya Geldiğimde Admin Butonu Kayboluyor

Merhaba arkadaşlar. "Admin" kullanıcı adıyla oturum açtığımda "index.php" ye gidiyor. "Admin" ile oturum açtığımda görünecek olan "Admin" isimli bir buton ekledim. Normal kullanıcılar göremeyecek şekilde yani. Şimdi "Admin" ile giriş yaptım ve karşıma "index.php" geldi. "Admin" butonuna...
  50. M

Admin Sayfasından Kök Klasöre Yönlendirme

Merhabalar. "Admin" olarak siteye giriş kök klasördeki "index.php" sayfasına "Admin" butonu ekleyemedim. Bende "Admin" olarak giriş yaptığımda beni direk "admin" klasöründeki "admin.php" ye yönlendiriyor. "admin.php" ye de "Anasayfa" butonu koydum ve bağlantısını da kök klasör içindeki...
  51. M

Menünün en aşağısındaki fazlalık neden var?

Arkadaşlar merhaba. Resimdeki menünün en aşağısındaki fazlalık neden var acaba? Kodlara bakabilir misiniz? .css kodları * { margin: 0px; padding: 0px; } #leftSideBar { width: 200px; height: 100%; background-color: #17a2b8; } #leftSideBar ul li { list-style: none...
  52. M

Javascript'siz Slider'da id Sorunu

Merhabalar. Ben internetten bir slaydır yapımına baktım da; resimlerin görünmesini sağlayamadım. Kodları aşağıda veriyorum. "slider.php" sayfasının kodları aşağıda <center> <div id="container"> <input type="radio" name="icon" id="btn1"> <input type="radio" name="icon" id="btn2">...
  53. M

Dropdown menü başka sayfada çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar. Dikey açılır menü oluşturdum bir tane. Index sayfasında çalışıyor ama başka sayfada çalışmıyor. Dropdown kısmındaki "href" içinde diyez # işareti var. Başka sayfada bastığımda dropdown menü'ye # işareti çıkıyor. Halbuki "index" sayfasında çalışıyor. Nasıl yapabilirim acaba...
  54. M

css ile video galerisine sabit boyut verme nasıl yapılır

Merhabalar. Yaptığım siteye bir video slaytı koydum. Slayt'da sadece html kodları var. Vidyonun biri "400px" yüksekliğinde bir diğeri "500px". Slayt ile vidyodan vidyoya geçerken boyut farkından dolayı oynamalar oluyor. "max-height" ile de sorunu çözemedim. Ne yapmam gerekli, bir bileninz var...
  55. M

Bootstrap'da 3 resim arasına boşlık bırakma nasıl oluyor

Merhabalar. Ben 3 tane resmi yanyana koymak istiyorum. Her resme col-lg-4 verdim. Genişlikleri 100% olacak şekilde ayarladım. Aynen resimde olduğu gibi görünüyor. Benim istediğim ise aralarında biraz boşluk bırakabilmek. col-lg-3 yapsam çok boşluk kalıyor. Yardım edebilirseniz sevinirim...
  56. M

Bootstrap'da Div'e Genişlik Nasıl Verilir

Merhabalar. Carousel Slider ve bir tane menü'yü yanyana koydum. Slider'ın class'ına "col-md-8" verdim. Menü'nün "ul" class'ına ise "col-md-3" ve arkaplana ise "mavi" renk verdim. "ul" un class'ına "4" veriğim vakit mavi renk ile slider arasında boşluk kalmıyor. Şu anda Slider "col-md-7" ve "ul"...
  57. M

Giriş İşleminden Sonra Giriş Sayfası Hangi Sayfaya Yönlendirmesi Lazım

Merhaba arkadaşlar. Arkadaşlar php ile siteyi hazırladım ve üye girişine geldim. Şimdi üye girişi için "üye girişi" sayfasından "kullanıcı adı olarak : " "mali", "şifre olarak : " "000" giriyorum ve beni tekrar "index.php" sayfasına yönlendiriyor. Şimdi benim anladığım kadarıyla iki tane...
  58. M

Slider İçine Döngüyle Veri Yazma

Merhabalar. Öncelikle şöyle anlatayım. "Index.php" sayfamda bir form var. Form; bir "gozat" butonu ve bir de "gonder" butonundan oluşuyor. Bu form aracılığı ile bilgisayarıma daha önce indirmiş olduğum resmi localhost'umdaki "img" klasörüne gönderiyorum. Ve bu "img " klasörüne gönderdiğim...
  59. M

admin sayfasının yapımı

merhabalar. web sitesinin index.php sayfasında yapmış olduğum yazı, resim ve baslığı arkaplandan yani admin.php sayfasından değiştirilebilecek şekilde bir site yapmak istiyorum. Aynı blog mantığı. Altalta 7 tane yazı var. bu yazıların başlığı, konusu ve resmi var. Mesela yazıyı, başlığı yazıp...
  60. M

VeriGuncelleme Yapamıyorum

Merhabalar. Veri güncelleme yapamıyorum arkadaşlar. Kodları yazıyorum aşağıya bir bakabilir misiniz? veritabani.php ----------------- <?php $baglan = mysqli_connect("localhost", "root", "", "verilerim"); $baglan->set_charset("utf8"); if(!$baglan){...
  61. M

Divleri Ortalayamıyorum

merhabalar. sitede şu şekilde bir sayfa yapmaya çalışıyorum. en altta iletişim bilgilerinin olduğu yerde siteyi yapan kısmını sağa bir türlü yanaştıramadım. Hangi kodu kullanmam lazım. Kodları da aşağıya yazıyorum. .css kısmı .alt-footer { height:100px; width:100%; background-color:rgba(228...
  62. M

Mysql Bağlantılı Sayfamdan Veri Çekme

Arkadaşalr merhaba. Ben internette de uzun uzun araştırdım ama bir türlü adam akıllı bir cevap bulamadım. benim yazdir.php diye bir dosyam var. İçeriği şu : <?php $sorgu = mysql_query("SELECT * FROM bilgilerim); while ($listele=mysql_fetch_array($sorgu)) { echo $listele."<br>"; } ?>...