Arama sonuçlarınız

1. Naaa

Galaxy Wonder Şarj sorunu

galaxy wonder bencede çok güzel telefon. 10 liralık pil alıp isyan etmek yanlış.
  2. Naaa

PES 14 mü FIFA 14 mü ?

2012 den itibaren fifa.
  3. Naaa

En İyi 10 Yabancı Dizi

liste pek olmamış..
  4. Naaa

Schumacher yoğun bakımda!

gece sabaha karşı kalkıp canlı olarak japonya yarışlarını izlediğimi bilirim kaç kez.. artık yarışmıyor ama farkeder mi , inşallah iyileşir.
  5. Naaa

2013 Yılın Spor Oyunu

2012-2013-2014 kesinlikle ve açık ara fifa serisi.
  6. Naaa

Tsubasa - Radi Hoca

2 dakika tahammül edemedim..
  7. Naaa

Polise ilginç telefon !

yurdum insanı :) yardımsever , misafirperver.
  8. Naaa

Uydunet Bir Kaç Sorum Var.

13 gün için tahmini 25-30 lira verirsin. - - - Mesaj Güncellendi - - - 126 yı arayarak bölgende var mı yok mu öğrenebilirsin veya uydunet internet sayfasından da öğrenebilirsin.
  9. Naaa

Dünyanın en cesur kadını!

helal olsun. sonu harika..
  10. Naaa

neden "126" yı arayıp sormuyorsun :)
  11. Naaa

Bu Beşiktaş'ı 10 kere yeneriz!

----
  12. Naaa

uydunet candır.. bu arada faturayı e-posta olarak alırsak 1 ay bikaç paket bedava veriyorlarmış . 2 tane paket adı yazıyordu muhtemelen sinema paketi.
  13. Naaa

Bu Beşiktaş'ı 10 kere yeneriz!

afedersin dünkü ... gelmiş koca beşiktaş camiasına 10 kere oynasam 10 kere yenerim diyor. sen kimsin arkadaş derler adama önce ?!
  14. Naaa

DELL marka laptop nasıl?

dell dünyada 1 numaradır derlerdi zamanında. o bir yana da.. insan konu açarken dikkat eder yazım hatası var mı konu bütünlüğü falan nasıl diye. neyse.
  15. Naaa

WhatsApp Sov Yapıyor!

başkası daha iyisini "yapabilene kadar" en iyisi bu.
  16. Naaa

1 Ocak 2014 Tarihinden İtibaren Geçerli Tarife Güncellemeleri

uydunete geçin rahat edin.
  17. Naaa

Ücretsiz DivX Dönüştürücü

teşekkürler akşam deneyeceğim 5 tane dvd yi divx formatına çevirmek için (düğün dvdleri) .
  18. Naaa

Bu iki pc arasında fark var mı ?

kendimi senin yerine koydum da bir an. ben yeni pc alacam 4 defa aynı arızadan garantiye yollayacagım falan filan.. 4.seferde o pc yi tamire değil de her hangi bir hp temsilcisine monte ederdim diye düşünüyorum.. karşılaştırmaya gelince "bence" değişimi kabul et.
  19. Naaa

Burcu Çetinkaya, Toyota GT86 ile Alişan'ı korkuttu.

dostum bazen benim cevaplarımı benden önce yazıyorsun bu ilk degil:)
  20. Naaa

Galatasaray'ın rakibi Chelsea!

lütfen sizi seven saygı duyan beşiktaş taraftarlarını (hepsi değil) bu yoldan geri çevirmeyin.
  21. Naaa

Galatasaray'ın rakibi Chelsea!

gs için süper oldu(drogba falan..). eleme şansı %30 bence.
  22. Naaa

Youtubeden kolayca video indirmek

ben bilmiyordum teşekkürler çok güzel bir paylaşım.
  23. Naaa

Android Download Manager!!

böyle bi özelliğe gerek olmadıgından dolayı -yok- sanırım..
  24. Naaa

Marmara'da deprem!

bende hissetmedim
  25. Naaa

İlk fotoğraflarım lütfen bakın :)

güzel güzel devamını getir çektikçe daha da gelişeceksin bu işin eğitimi yoktur kendi kendini geliştireceksin..
  26. Naaa

7 Yıl İçinde İstanbul Ve Çevresinde Deprem Olma İhtimali %50!

deprem olayı beni ciddi anlamda geriyor her okudugumda duydugumda..
  27. Naaa

Galatasaraylı oyuncular şok oldu!

fotoğrafta hiç şok olmuş gibi değiller :)
  28. Naaa

Fenerbahçe - Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 13. Hafta | 2013/2014

fener deplasmanlarını hep sevmişimdir.
  29. Naaa

İşte Sergen'in transfer listesi!

sergeni severim. umarım başarılı olur.
  30. Naaa

TTNET Müşteri Hizmetleri Şikayet ! Bilgisayar (7/24) Açık Kalsın Bekleyin Bizi !

sözleşmede kampanyada hani altta inanılmaz ufak harflerle bişey yazıyor ya.. işte ondan dolayıdır :D
  31. Naaa

Hırsızlığın böylesi! Kaçışa dikkat.. :)

kaçışını 6 defa falan izledim :D
  32. Naaa

Ben de Özledim 6. Bölüm Fragmanı | 29 Kasım 2013 Cuma | 23:30 | Star

bu dizi gerçekten güzel olmuş
  33. Naaa

Beşiktaş Ronaldinho ile resmen görüşüyor!

yaşı başı geçtikten sonra türkiyeye gelen futbolculara ayar oluyorum (drogba hariç). gelmesin bu adam istemiyorum ben takımımda.
  34. Naaa

Adil Kullanım Kotası Kaldırılsın Kampanyası

ne yapın edin uydunete geçin. ttnet baştan değişmeli, problem kota değil problem ttnet.
  35. Naaa

Bir zamanlar neydin sen Nokia 6600

bu telefon iğrençti bence. efsane telefon için bakınız : panasonic gd90 .
  36. Naaa

İstanbul Güngören'de Minibüs Köprüden Uçtu

minibusler komple kaldırılmalı ! olayı görmedim bilmiyorum ama eğer istanbulluysan bilirsin ki mutlaka minibus şöförünün hatasıdır ! 2 kişi ölmüş ya ...
  37. Naaa

Çocuk yapana 1 yıl su bedava!

hadi adam böyle bir teklifte bulunabilir diyelim , bunu haber diye sunanlara ayar oluyorum .. :)
  38. Naaa

Fransa 3-0 Ukrayna | 2014 Dünya Kupası Elemeleri Play-Off 2. Maçının Özeti, Golleri

dün bu maç ve portekiz maçı sayesinde futbol heyecanı adına tavan yaptıran anlar vardı. dünya kupasındaki hiçbir maç böyle zevkli olmayacak (gruplardaki son maçlar hariç).
  39. Naaa

Beşiktaş'ta yeniden Beko dönemi!

pardon yanlışım varsa düzeltin ama fener ve gs formalarında "enn az" beşiktaş forması kadar reklam yok mu ?
  40. Naaa

İlk yerli piyade tüfeğini ocakta ihraç etmeye başlıyoruz!

nasıl bir model yaparsan yap illa ki benzeyecek dostum :) fakat dediğiniz gibi bu biraz fazla benzemiş. ama ne olursa olsun bu durum benim gururlanmam için bir engel teşkil etmiyor..
  41. Naaa

Abazalar Bodrum'da filmine tepki!

hepsini geçtim... ben yönetmen olsam adı "abazalar bodrum'da" olan bir filmi kendime yakıştıramam.
  42. Naaa

FIFA 14 Online Oyuncular Kulübü (PC)

pc evde. cuma cumartesi pazar evdeyim(evlilik hazırlıkları falan herşey karışık bu ara). cmrtesi atarım ;) ama taktik 4-5-1 . fransa ligi . aynı zamanda tüm topçular fransız (cavanni hariç,onun yedeği de menez) puan:80 . kadro fifa13 de ki gibi görkemli olmadı ama iyi top oynuyor. şu an...
  43. Naaa

hafta sonu deneyelim :) cavanni için özel önlem alman gerekecek sabri mabri dinlemez :p
  44. Naaa

İbrahim Akın Aksion Dergisine Konuşu

boş konuşuyor... - - - Mesaj Güncellendi - - - o da ayrı ve ciddi bir ayrıntı.. o konuya girmemek için yorum yapmaktan kaçındım.
  45. Naaa

Hayatımda en pişman olduğum şey: Dsmart net.

dsmart.net hakkında bilgilendirme için teşekkürler. artık almayı düşünenler 4 defa daha düşünürler..
  46. Naaa

İstanbul'a hızlı tren geliyor!

hala tadilat aşamasında sanırım haydarpaşa-tuzla-izmit ?
  47. Naaa

Bu stadyum vajinaya benziyor!

daha da sıcak olacak .. futbolcular sıcaktan kavrulacak bu statta :D
  48. Naaa

o kırmızı şeritli savunmanla her ara pasında kaleciyle karşı karşıya kalır rakip.san marino gibi olursun:D
  49. Naaa

Bu vuruşun tarifi yok!

ben kaleci olsam bilerek yerdim ki yıllarca jeneriklerde boy göstereyim.
  50. Naaa

Fenerbahçe'de kanaryanın yerine boğa mı geliyor?

beşiktaşlıyım. fenerbahçeye boğa yakışır , hem atmasyonda olmaz kadikoydeki boğa heykeliyle bir bağ kurularaktan.. ama yılların amblemi simgesi sarı kanarya tabiri nasıl değiştirilir işte o konuda bir sıkıntı yaşayabilir fenerbahçe kulübü.
  51. Naaa

Real Madrid 103-57 Anadolu Efes | THY Avrupa Ligi B Grubu 5. Maç

olur böyle ayda yılda bir. abartmamak lazım. ama madridin buraya geleceği maça gitme isteği dogdu bir an içimde !
  52. Naaa

Sevgilisi olan kıza...

karakter meselesi.. sevgilisi olan bir kızla asla ve asla işim olmaz.
  53. Naaa

Google Chrome 31 Yayınlandı

ben bu sürümü pas geçeceğim 32 den devam ederim.
  54. Naaa

Yüzyılın App'i DakiKaç

olsun öyle olsa bile yine yazık..
  55. Naaa

Babam Sınıfta Kaldı yayından kaldırıldı!

kolay kolay tv de dizi izlemem. bu dizi gerçekten kendini izlettiriyordu. basitti ama güzeldi.
  56. Naaa

Yüzyılın App'i DakiKaç

yazık vallahi üzüldüm..
  57. Naaa

Marmaray artık ücretli!

komedi.. sanki müze anasını satayım..
  58. Naaa

Uydunet 10 ve 20 Mb/s 50 gb kampanyası

ey dostum masraf üstüne masraf bitmiyor resmen.. :) ama kendi evimizde bizde uydunet kullanıyorduk yaklaşık 4-5 yıl oldu gerçekten çok memnunuz bir defa baş ağrıtmadı hız da yıllarca 256 idi sonra 512 oldu şimdi 3-4 aydır da 1 mbit e çıktı :)
  59. Naaa

anlamadığım nokta şu arkadaşlar. ben uydunete geçip bu kampanyadan yararlanacağım modemle alakalı hiçbir şey yazmıyor. dışardan modem getirsem olur mu yoksa mutlaka uydunetten mi almam gerekir sizce.
  60. Naaa

ekstra olarak gelen ekipten modem mi satın aldın ? bende geçeceğim de 15 güne kadar.
  61. Naaa

Bütün illerin şehiriçi ulaşımında tek kart dönemi!

abartmıyorum uzunçayırda dakika başı geliyor ve saçma sapan duruyor trafiği kitliyor o hattın şoforu olabilmen için de şehir eşkiyası diploması istiyorlar sanırım.
  62. Naaa

Plazma Lcd Led Tv tavsiye (Kasım 2013)

iyi dilekler ve araştırma için çok teşekkür ederim. piyasada o kadar çok seçenek var ki seçmek gerçekten çok zor önerdiklerine dikkatlice bakacağım:)
  63. Naaa

Atatürk'ü 1 milyon kişi ziyaret etti!

her sene artacak bence o sayı. zamanla şahit olacağız.
  64. Naaa

bütçe : 1000-1599 TL (1200-1400 arası ideal). ekran : 40 " - 50" ( 40 , 42 inç ideal, fiyat açısından..). kullanım : salonda film dizi vs.. (pc ye bağlanıp oyun performansı istenmiyor). durum : yeni evlenecek çift için , maksimum 10 gün içerisinde alınacak.
  65. Naaa

sen bi kaç gün kullan önce :p şaka bir yana alırken arasında kaldığın başka bir ürün var mı ? hani daha ucuz da olabilir bu fiyattan.
  66. Naaa

CyanogenMod CM11 ile KitKat Geliyor

ben 9.0 final sürümünü kullanıyorum güncelleme yok görünüyor. otomatikman 10 veya 11 e güncellemiyor sanırım .
  67. Naaa

marka olarak ne önerirsiniz
  68. Naaa

dün saat 21:50 sıralarında mediamarkt de fiyatlara ve modellere bakınırken personelin 400-500 tl civarındaki fırsat fiyatı yazılarını çıkartıp altındaki eski fiyatların yazılı oldugunu gördüm. sordum bugüne özel tüm ürünlerde indirim oldu yarın sabahtan itibaren fiyatlar yine indirimsiz fiyat...
  69. Naaa

Arkadaşlar Merhaba , http://www.kilimmobilya.com.tr/Urunler/1547/venus-plazma-tv-unitesi.aspx linkteki tv ünitesi için evimize bir tv almak istiyoruz (ünitenin ölçüleri yazıyor). öncelikle kaç inç almamızı önerirsiniz. fiyat 1500-1600 tl yi aşmayacak şekilde önerilerinizi , yorumlarınızı bekliyorum.
  70. Naaa

Trabzonspor'dan Türkiye rekoru!

tebrikler trabzonspor.
  71. Naaa

Ders kaynatmam için tavsiyeleriniz neler

yaş ?
  72. Naaa

Bütün illerin şehiriçi ulaşımında tek kart dönemi!

bence minibus olayı komple kalkması veya kalkmasın sadece harem gebze minibusleri kalksın :D
  73. Naaa

https://help.ea.com/en/origin şurdan bi dene şansını , elbet bir yolu vardır rahat ol bence.
  74. Naaa

Turuncu indirim diye bişey yok!

ttnet bir teknosa iki.. çok çok çok muhtaç kalmadıkça işim olmaz. ttnetten fifa13 ü baya indirimli aldım orası ayrı :D
  75. Naaa

Google Play' Yeni Kitaplar Geldi

ilk türkçe kitap store da ki yerini alana kadar kullanmayacağım. bugün bi yükledim gayet hoş olmuş ama yorumumu yapıştırıp sildim. bence yakın zamanda türkçe bir çok kitap eklenir :)
  76. Naaa

Sizce Alayım mı

24 taksitle laptop mu alınırmış. sen taksitini bitirene kdr bu laptop tedavülden kalkar :) he birde ben olsam evkurdan laptop almam . hepsiburada.com u önerebilirim, evkurdan iyi olacağına garanti verebilirim :) - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  77. Naaa

Dany'nin kızından Atatürk şiiri!

helal olsun ...
  78. Naaa

10 mb + teledunya kampanyasını alacağım fakat modem yok sanırım içinde. http://www.kablonet.com.tr/kampanya-ust-internet
  79. Naaa

1TB'lık Kingston USB Bellek - Ön Sipariş

hayatımda ilk defa bi ürünün fiyatına bu kadar şaşırdım sanırım :D KDV Dahil : 4.567,46 TL
  80. Naaa

32. İstanbul Kitap Fuarı Etkinlik Prog.| TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi 2-10 Kasım 2013

konu kitap olunca maşallah yorumlar altı altına sıralanmış :D
  81. Naaa

Advanced SystemCare 7 Final!

kesinlikle clean master.. bir de ayarlardan "ekran kapatınca otomatik sonlandır" seçeneğini seçtin mi şarj gerçekten farkediyor.
  82. Naaa

Turkcell whatsapp vs vodafone whatsapp

açıklıyorum : arkadaşın seni kekliyor , internet paketi var .
  83. Naaa

WhatsApp'a Yeni Bir Virüs Daha Bulaştı

lütfen konuyu "komedi" bölümüne taşıyınız :)
  84. Naaa

Advanced SystemCare 7 Final!

programın altındaki yorumlar pek de öyle demiyor dostum :) senin yorumunu görünce araştırdım da pek de mantıklı gelmedi.
  85. Naaa

Ayıya kafa atıp kurtuldu!

dayı ne içmiş acaba .. :D
  86. Naaa

Kablosuz Mouse Pil Tüketimi

Logitech marka kablosuz kullanıyorum 4-5 ay gidiyor ki mantıklısıda bu zaten. senin üründe bir problem var bence :)
  87. Naaa

Dünyanın en kötü korneri!

ben olsam, koşarkenki istikametim soyunma odası olurdu :D
  88. Naaa

Sinan Yılmaz - Marmaray Şarkısı

http://www.izlesene.com/video/dunyada-marmaray-ornekleri/7095592 biraz alakasız ama :)
  89. Naaa

Saç Kıran Tedavisi !?

arkadaşıma olmuştu birkaç yıl önce. o da sarımsakla tedavi yapıp gayet olumlu sonuç almıştı. konu hakkında aklımda kalan tek detay bu.
  90. Naaa

Maks. 1000 TL TV Önerisi?

bizdekide samsung 3d olayı da var ama ne 3d yi nede facebook twitteri falan hiç kullanmadım desem yeridir ki teknolojik aletlere aşırı ilgim oldugu halde. şimdi evlilik zamanı şu tv yi düşünüyorum bende http://sonyavrasya.com/asp/product/1674/Sony-KDL-32EX310-32-82-Ekran-Edge-Led-Tv yaklaşık...
  91. Naaa

2013'te 93 Milyar Dolarlık Oyun Satıldı

3 defa orijinal oyun satın aldım şimdiye kadar. pes 5 fifa 13 fifa 14
  92. Naaa

Sahibinden.com Şikayet

şikayet edeceğim tabi. ses çıkartmamak mı senin doğru gördüğün davranış biçimi. bu kafayla gitme kaybedersin benden sana abi tavsiyesi. daha da uzatmıyorum çünkü seviye yerlerde.
  93. Naaa

Sahibinden.com Şikayet

sen ve Liweru ya çocuksunuz yaş 14-15 falan yada ne bileyim. neyse
  94. Naaa

Sahibinden.com Şikayet

gerekirse 1 tl için bile kafa ütülerim. veya gerekirse sana 7 değil 70 tl veririm boş boş konuşmaman için. beyin bedava , klavye ucuz.. yazın....
  95. Naaa

Age of warring empire

travian tarzı sanırım ?
  96. Naaa

Sahibinden.com Şikayet

evet ismi sahibinden ama emlakçılar fink atıyor :)
  97. Naaa

Sahibinden.com Şikayet

orayı bir defa kullandım ve turkcell den çatır çatır paramı geri aldım. herkese tavsiy e derim.
  98. Naaa

Sahibinden.com Şikayet

para da benim. alternatif çok kalırım da giderim de..
  99. Naaa

Sahibinden.com Şikayet

12,90 tl olan ilan tarihi dopingi veya bold yazı tipi bir anda 19,90 tl ye çıkartılmış. bazılarına komik gelebilir bu durum fakat %50 lik bir artış söz konusu. artış dediğin % 10 , % 20 olur benim bildiğim. yanlışsam düzeltin .
  100. Naaa

Fernandes bedavaya Fenerbahçe'ye gidebilir!

kimse beşiktaştan üstün değil. değil fernandes ilk 18 toplansa bile..
  101. Naaa

Her polis, artık kendi hırsızından mesul!

bizim apartmanda geçenlerde yan daireye hırsız girdi 2 tane çocuk yakalayıp serbest bıraktılar. yani ne desem boş.
  102. Naaa

Marmaray hakkında ne düşünüyosunuz?

gelmiş bana imdat kolundan bahsediyor... yahu adam gerçekten komik :)
  103. Naaa

Recep İvedik 4'ün Vizyon Tarihi Açıklandı

bu yoruma aynen katılıyorum. tamam zevkler renkler falan tartışılmaz ama.. kalite resmen sıfır yahu ! yani ortada kayda değer bir emek,bir yaratıcılık olsa tamam diyeceğim..
  104. Naaa

FIFA 14 Türkçe Yama Nova Edition [v-2]

21,6 mb olarak gözüküyor.
  105. Naaa

Football Manager 2014 İnceleme

türkçesi olan bir menejerlik var piyasada . o nasıl acaba ?
  106. Naaa

Teknosa'dan Ankara'ya 26. Mağaza

50 tane açsın yine gittim.
  107. Naaa

Bi müşteri hizmetlerinin beni azarlamadigi kalmişti...

başlığı okuyunca bir tek ben mi güldüm :D
  108. Naaa

Hizlial.com sitesi sipariş sorunu

işte bu da demek oluyor ki 2tane flash belleğin gelmedi diye koca bir alışveriş sitesine koca bir başlıkla pok atmayacaksın. karalamak bu kadar kolay olmamalı. bu siteden hiç alışveriş yapmadım ama tekrar söylüyorum her hangi bir şeyi karalamak bu kadar kolay olmamalı.
  109. Naaa

Marmaray hakkında ne düşünüyosunuz?

niye ? iktidar yalakası olmayan bir gazeteyi okumak veya okunduğunu duymak çok mu garibine gitti.
  110. Naaa

12 Yaşındaki Öğrencisi Tarafından Hastanelik Edildi

o veletin anasının babasının ayıbıdır bu. yazık...
  111. Naaa

İnternetiniz gidebilir!

eskiden internet mi vardı
  112. Naaa

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun - Türkiye Cumhuriyeti'nin 90. Yılı

ATAM nur içinde yat.. ne mutlu TÜRKÜM diyebilene....
  113. Naaa

hala ultimate team takımımı oturtamadım. fransa liginden kurdum ama takım vasatın üstüne çıkamıyor iyi futbolcular çok pahalı.
  114. Naaa

Daha uzun şarj süresi için yapılması gerekenler

bir tek bunu yapmıyorum ben. 2g olarak kullanmak şarja fazla bi etki eder mi ? birde cyonogen mod9 finali kulllanıyorum 2g 3g seçeneği mevcut.
  115. Naaa

Samsung'tan Sporculara Bedava Note 3

güzel ülkemde olimpiyatları izleyen herkese dağıtsalar yinede bütçeleri sarsılmaz ...... :)
  116. Naaa

Dünyanın en ateşli taraftar listesinde tek Türk takımı

listede beşiktaşın olmayıp galatasarayın olması gerçekten saçma , bu araştırmanın değeri benim gözümde sıfır.
  117. Naaa

Cani annelerin skandal sitesi!

hayattan soğurum diye içeriği okumadım !
  118. Naaa

Alttan metro üstten metrobüs

daha durun seçime haftalar kala asıl taramalı tüfek atışları başlayacak :D
  119. Naaa

Ram temizleme uygulaması Clean Master vb.

ben bu uygulamaya hayranım (kalp) :) ayarlardan düzenleyince süper oluyor ama senin dediğin ayrıntıyı gözümden kaçırmışım..
  120. Naaa

İşte Türk Yapımı Bilgisayar Oyunları

mesut özilin oyun versiyonu :) bende kabul etmiyorum
  121. Naaa

Dolap Boyama (Yenileme)

iyi günler evimize taşınmadan mutfak dolaplarını boyamak istiyoruz. internetten araştırma yaptım bazı yerlerden fiyat aldım ve sizlere de sormak istedim. yaptıran veya duyan var mıdır aranızda. örnek link :http://10marifet.org/yazi/koskoca-dolabi-boyadim-yenileme/
  122. Naaa

BBM, iOS ve Android'e Geldi

ram kullanmıyor ama sürekli arka planda çalışıyor o nasıl olacak peki ? birde bomboşken ram kullanmamasıyla arkadaş listesi doluyken ram kullanması arasında fark olacaktır elbet.. bu arada bende bu rakam 25 mb olarak görülüyor.
  123. Naaa

Mehmet Özdilek Gençlerbirliği'nde!

ya ciddi anlamda hani yılmaz vural olcaktı :D ?? resmen başlığı görünce gülesim geldi
  124. Naaa

markette yok diyenlere : benim telimde var yükledim şu an : galaxy wonder arkdaşımın teli : galaxy mini i8150 onda yok . uyumlu değil diyor an itibariyle.
  125. Naaa

whatsapp ın yerini tutar mı indirelim mi bizlerde ?
  126. Naaa

Çocuklar Duymasın'ın yeni Duygu'su kim oldu?

aylardır merak içindeydim acaba kim olacak diye
  127. Naaa

Yüksek boyutlu android oyun önerin beyler

ilk cümleyi okudum ve ofiste sesli güldüm . ve ortam inanılmaz sessizdi. teşekkür ederim........ :)
  128. Naaa

Türkler Android Uygulamayı Paralı Koyamıyor mu?

ben hala alamıyorum..
  129. Naaa

Ünlü oyuncudan F.Bahçe Dergisi'ne yalanlama!

fb dergisi değil sadece bunu yapan,türk medyasında bu fazlasıyla var. bu başlı başına bir terbiyesizliktir "suçtur". - - - Mesaj Güncellendi - - - "adım gibi eminim" ki adam haklı.
  130. Naaa

FiFA 2014'ü beğendiniz mi? Görüşleriniz

yağmurlu havada havadan ara pası olayına girme :p yerden ayağa paslar , ve uzaktan şutlar ;) I love fifa
  131. Naaa

Pepee TRT'den kovuldu!

hepimiz pepeyiz !
  132. Naaa

oyun esnasında sesli chat olayı var ama bende nedense olmuyor. voice chat işaretli bu arada.. laptoptan oynuyorum.
  133. Naaa

Telefonum evde çekmiyor

hangi mağara dostum :)
  134. Naaa

İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk kadro dışı!

önceden kavga etti diye suçlu toramandır demek ne kadar basit ne kadar saçma. ona bakarsan da sezer fenerbahçeden geldi toraman da yıllardır kaptan? bende böyle mi diyeyim sana !? ne olursa olsun ikiside bir daha dönmemek üzere gönderilmeli ki öyle olacak zaten. yönetime güveniyorum bu konuda...
  135. Naaa

Kimler candy crush saga oynuyor?

beyin gerektirmeyen saçma sapan bir oyun. oh rahatladım :D
  136. Naaa

Instagram'a Yeni Özellikler Eklendi

bana da gelmedi şimdi baktım. (android)
  137. Naaa

Yüzdeki Sivilce ve İzler için bildiğiniz bitkisel yöntem?

sene oldu 2013 şunun bir çözümü bulunamadı hala :)
  138. Naaa

Mehmet Scholl'un oğlu Guardiola'ya emanet

peter crouch versiyon 2020
  139. Naaa

60 bin asker polis olacak

zamanında uygulanmış bir sistem benim bahsettiğim. varsayım üzerine konuşmadım.
  140. Naaa

yorumun maksatı gayet açık . kaçakçılığın oldugu sınır bölgeleri askerden alınıp polis teşkilatına devredilirse kaçakçılık artar. internette kısa bir araştırma yapsan bile bu sonuca ulaşabilirsin.
  141. Naaa

[Galaxy Wonder][Galaxy W][ I8150] Root Yapma

cyanogenmod 9 final yaz ve çıkanlardan birinden yükle dostum aşağı yukarı hepsinde aynı anlatım var. yorumlara bakıp yüklersin. bende telefonda bu işlerden pek anlamam ama adamlar öyle bir anlatmış ki yükleyememek daha zordur heralde :)
  142. Naaa

Yeni çektiklerim. Buyrun :)

ışık ile alakalı problemler var ama sende "yetenek var" dostum devam et.
  143. Naaa

[Galaxy Wonder][Galaxy W][ I8150] Root Yapma

cyanogenmod 9 final i yükle ben bunu kullanıyorum sorunsuz.
  144. Naaa

Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

iyi olmuş , ee sizin gibiler olmasa uyanıklar nasıl geçinecek.
  145. Naaa

Canlı yayında hocayı soyup, kovdular!

ayıp..
  146. Naaa

Yandex Navigasyon Çıktı

yolun üzerindeki şeritler çok büyük,neredeyse haritayı kaplayacak.. ama yinede fena değil.
  147. Naaa

The Hobbit: The Desolation of Smaug 2013

merakla merakla ve merakla bekliyorum
  148. Naaa

Marmaray bilet fiyatları ne kadar?

fiyat otobuse bindiğin fiyatla aynı. neyin peşindesiniz :)
  149. Naaa

Pes 2014'ü beğendiniz mi? Görüşleriniz

fifa için bir hafta diyorum (alışma süreci). sonra bırakamazsın.
  150. Naaa

Fenerbahçe'ye ceza yolda!

feneri günahım kadar sevmem. ama trabzon başkanının yaptığı provakasyonun ta kendisidir.
  151. Naaa

van ilinde sınır bölgesinde asteğmenlik görevi yürüttüm zamanında.. bir dönem o bölge polise devredilmiş ve sonuç olarak kaçakçılık almış başını yürümüş.bunu herkes böyle biliyor böyle anlatıyor.. umarım yine öyle bir şey yapılmaz......
  152. Naaa

asker polisin içine girdikçe polis teşkilatı düzelir.
  153. Naaa

Hacıosmanoğlu hakkında hapis istendi

al birini vur ötekine....
  154. Naaa

Telefon şarjdayken oyun oynuyorum sıkıntı olur mu?

patlar sende oyun efekti sanarsın bişey olmaz yani.
  155. Naaa

Samsungda dava açtım

daha konunun başlığını doğru açamamışsın imla hatası var davayı nasıl açtın :D - - - Mesaj Güncellendi - - - öyle deme.. ben o siteye turkcelle alakalı bir şikayet yazdım 1-2 gün geçmeden yaklaşık 100 tl yi kredi kartıma iade ettiler.
  156. Naaa

İstanbul'un trafik sorunu neden çözülemiyor?

raylı sistem. olabildiğince fazla hemde.
  157. Naaa

En Gerçekçi Cosplay'ler güncel

gerçek sanmış sanırım :D
  158. Naaa

Samsung Yine Kopyaladı

sdn de apple a karşı bir fantazi samsunga karşı da bir önyargı mevcut. incelemelerizde , başlıklarınızda daha dikkatli daha objektif olmanız gerekiyor.
  159. Naaa

Hileli sucuğu pizza ile vatandaşa yediriyorlar!

böyle yapanlara bela okumak sevaptır.
  160. Naaa

Fotoğrafçılıkta yeniyim :)

fotoğrafçılık "görme" ile alakalıdır. bir bakarsın kafanda tasarlarsın "oo kareye bak" dersin. bu yeteneğin varsa peşini bırakma. fotoğrafların fena değil , zaten yeni başladıgını belirtmişsin fotokritik.com sitesine üye ol orada her fotoğraf paylaşımında olumlu-olumsuz eleştiriler alacak ve...
  161. Naaa

PES 2052 Yılı Kapak Tasarımları

1 tane saç dökülmemiş. 1 (bir) :D
  162. Naaa

Instagram zirveye çıkarken Vine dibe vurdu!

instagram candır.
  163. Naaa

İkinci üniversite seçimi ?

bu aynen öyle cevabı banaydı dimi :)
  164. Naaa

İkinci üniversite seçimi ?

normal 4 yıllık üni mezunları da bu sekmeden (ikinci üniversite sekmesinden) kayıt oluyorlar yanılmıyorsam ?
  165. Naaa

Belgesel Sitesi Açacağım Alan Adı Arıyorum

sanırım konuları karıştırdın :D
  166. Naaa

edit: fazlasıyla almaya başladım :)
  167. Naaa

1 yıllık Glary Utilities Pro lisansı! (Son Saatler)

3-4 sene önce severek kullanırdım sonra birden unuttum nedense bu programı.
  168. Naaa

Oyunda İlgi Futbolda

bende fifa 14 ü buradan aldım ve ilk defa ttnet den memnun kaldım (hala şoktayım) :)
  169. Naaa

Fifa 2014 de herhangi bir lige başlamak? bulamadım acil yardım

dostum akşam bakıp detaylı yazacağım :) online oynadığım için henüz normal lige bakmadım yoksa şimdi de yazardım.
  170. Naaa

Uygulamalar tam olarak taşınmıyo Galaxy s4

bir zamanlar bu sorunla çok uğraşmıştım. çözümü bir türk yapımcıdan gelmiş. google play de link2sd diye bir program mevcut ve yarana ilaç gibi geleceğine eminim.
  171. Naaa

Şimdi yakaladım onu da :D

dostum yer artvin mi rize mi :) ??
  172. Naaa

İşte yeni Çöp kamyonları

beta sürüm :D
  173. Naaa

İran sessiz sedasız 3 Türk şirketini satın aldı

bir daha adımımı atmam ne onur air e ne de ulusoya veya varana.
  174. Naaa

İddaa Ana Konu

takip :)
  175. Naaa

Fifa 14 ultimate edition 6.66gb kurulum

almak isteyen varsa 125 tl olan pc sürümünü 69 tl ye ttnet playstore den alabilir. ben aldım 4tane de gold paket veriyorlar. ilgililere duyurulur.
  176. Naaa

PES 2014 İnceleme

tam okuyamadım ama helal olsun.
  177. Naaa

online oynayan arkadaşlar. ben geçen seneki o havayı o zevki alamadım . sizde de durum aynı mıdır ?
  178. Naaa

Kaleci 90+3'te vole ile beraberlik golünü attı

düşünsene deplasmana vermişsin son maçın yüklü para alacaksın ve bu golle yatıyorsun :D o kaleciyi bulurummmm :D
  179. Naaa

Samsung Galaxy Note 3'ü alanlar ne ile karşılaşıyor?

bir kutu ancak bu kadar güzel açılır :D
  180. Naaa

App Store Dudak Uçuklatıyor!

hiç merak etmedim :)
  181. Naaa

Şaka gibi! Akaryakıta yine zam geldi

şaka değil şakşak geçiyolar hani biz anlamıyoruzya......................................
  182. Naaa

Türkiyenin en büyük fotoğrafı!

yeter bu dostum kasmaya gerek yok.
  183. Naaa

Türkiye'de bu oyun oynanmaz

oyunun amacı nedir ?
  184. Naaa

Orman'a 'Sahaya iner ceza aldırırız' şantajı

demekki o şekilde işin içinden çıkamayacağını düşünüyor. herkes biliyor ki bu olayın çarşıya karşı organize edilerek yapıldığını. 1453 denen grubu biraz araştır yeter. he başkan neden bunu dile getiremiyor.. tekrar söylüyorum ya bulaşmak istemiyor bu pis işlere ya da işin için de daha da farklı...
  185. Naaa

Kış erken geliyor!

sarıyer..hemde tepesi :) seni çok iyi anlıyorum..
  186. Naaa

Orman'a 'Sahaya iner ceza aldırırız' şantajı

o sahaya girenlerin beşiktaşlı olmadıgına emin olabilirsin.
  187. Naaa

teşekkür ederim dostum . hep bi yardım ediyorsun :) 4 gold paket kaçar mı hiç :p
  188. Naaa

kod istedi ilkini girdim ve yükledi. problem olur mu ? veya ikincisinide kod ekleme kısmından ekleyeyim mi
  189. Naaa

etkinleştirme kodu var birde fut kodu var ben etkinleştirme kodunu girdim yukluyorum fut kodu nereye girilecek arkadaşlar ? bide ultimate paketi almadım ben o kod nedir anlamadım oslun
  190. Naaa

FIFA 14'ü Mobilde Oynadık

bence bırakın bu işleri babalar gibi 70 tl verin fifa 14 pc versiyonunu alın :) normalde 125 tl türk telekom play storede indirim kodu ile 75 tl. ben olsam bu fırsatı kaçırmazdım ki kaçırmadım da :)
  191. Naaa

FIFA 14'ü Mobilde Oynadık

not : ücretsiz deniyor fakat ilk maç ücretsiz ve daha sonrasında oynamaya devam etmek için 6 usd lik bir ücret talep ediliyor.
  192. Naaa

Kadın tarafından dolandırılan bir erkek öyküsü

okumayanlar ? :)
  193. Naaa

sanırım ea sports ekibi demo için gelen görüşler doğrultusunda oyunun çıktığı ilk günden bir yama yayınlamış. konu hakkında bilgisi olan var mı
  194. Naaa

bende gece 11-12 gibi anca yazarım :)
  195. Naaa

Youtube'da şok değişim! Bundan böyle videolar...

sayende 6 tane beğeni aldım :D
  196. Naaa

Merhaba!

alıntı yaparken isme bakmam dostum yazılan yoruma bakar ona göre yazarım. bi daha olsa yine yazardım emin ol :) başka konularda aynı fikirlerde beraberce yorum yazmak dileklerimle ;)
  197. Naaa

Arda Turan'ın yüzü FIFA 14'te / VİDEO

bir sorum olacak. benim evdeki net hızım çok düşük . oyun muhtemelen 8-9 gb olacak.. ben oyunun çıktığı gün oyun dosyalarını torentten iş yerinden indirsem harici diske (cuma günü) akşam da eve gidince şifreyi girsem orijinden olurmu ? yoksa oyunu mutlaka orijinden mi indirmem gerekir. mazruf...
  198. Naaa

Merhaba!

hoşgeldin dostum.. - - - Mesaj Güncellendi - - - yaklaşık 70 tane bu tarz mesaj gördüm ki sende görmüşsündür. bir kişi siteye üye oldugunu kendini tanıtmak ister ve herkesin tarzı farklıdır. bu arkadaşta ilk planda kenardan olup biteni izleyeceğim sonra yorumlara dahil olacağım demiş. ne var...
  199. Naaa

tamam ;) mümkünse fut olsun ultimate ;)
  200. Naaa

Bankayı ihbar etti ikramiyeyi kaptı

kimse (haber dahil) halkbankın yaptığı DOLANDIRICILIK noktasına değinmemiş.
  201. Naaa

Fifa 14'ün İnceleme Puanları Gözüktü!

tsubasa pas verse 9 numara ofsayt :p
  202. Naaa

herkes hoşlandıgı oyunu oynasın bu kişinin enn doğal hakkı:) gönül bu ota da konar b.ka da :D
  203. Naaa

Dünyanın dengesini değiştirecek alışveriş

değişik.. tamam bereketli hatta en bereketli ama ilerisi için insana şüphe uyandırıyor. hollandadan büyük bir arazi.. çin alıyor , rusyanın dibi falan :) neyse bakalım zaman ne gösterir.
  204. Naaa

Yeni parçalar için tavsiye

amaç nedir ?
  205. Naaa

teşekkürler ;) bu senede varsın dimi online olayında
  206. Naaa

dostum merhaba. bende bu şekilde alacağım geçen sene çıktığı gün d&r dan almıştım. örneğin geçen sene de 27 eylül çıkış tarihi diyelim tam o gün kutulu olarak raflardaki yerini almıştı. playstoreden dediğin gibi alırsam o gün kargo ile kutulu olarak bende mi olacak yoksa mail yoluyla şifre mi...
  207. Naaa

Onursal Üyelerimiz ve Yeni Rütbe

bide çekilişle 10 kişiye verilsin :D ondada şanslı üye yazsın :D
  208. Naaa

Jeneriklik gol!

heh işte adı aklıma gelmedi :) - - - Mesaj Güncellendi - - - japon vardı bide herkesin kalesi küçük ve ayrı :D
  209. Naaa

Jeneriklik gol!

tövbee :D - - - Mesaj Güncellendi - - - bizdede omuz modaydı bi ara :D bi oyun vardı ilk kaybeden anne çıkıyodu. bacak arası 5 sayılıyodu kafa 2 şut1 omuz 3 :D
  210. Naaa

SDN - Haftanın Android Uygulamaları

kesinlikle yapılmalı.
  211. Naaa

3. cumleden sonra okumayı bıraktım. 6 sene lisanslı futbol oynadım amatör kulüplerde de olsa çogu istanbul ve türkiye şampiyonasına katıldım. futboldan anlamıyor olsaydım inan pes oynardım. herkesin kişisel tercihi , sen pes oynamaya devam et.o oyun için de emek sarfediliyor bazılarının oynaması...
  212. Naaa

İstanbullulara müjde!

ee seçimlere ne kaldı :)
  213. Naaa

cuma gününe kdr düşsünde iş yerinden indireyim :D
  214. Naaa

Beşiktaş 1-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | Maç Tatil Edildi

söylenecek söz yok . bu kişi hala gözaltına alınmamıştır eminim.
  215. Naaa

Haftanın İnternet Siteleri

bu köşeyi seviyorum araştırıp güzel siteler çıkartıyorsunuz önümüze. teşekkürler.
  216. Naaa

FIFA 14 Demo çıktı

tek kelime ile harika olmuş... daha söyleyecek laf yok. eksisini bulamadım.bazı arkadaşlar pas ve top kontrolü konusunda sıkıntı çekmişler. ama o top kontrolündeki bazı hatalar o kadar gerçekci olmuşki.. tekniği olmayan adama hızlı pas verirsen kontrol esnasında bocalaması kadar doğal bir şey...
  217. Naaa

Fifa 14 tuş ayarları sorunu

kapatıp açtıktan sonra hep sıfırlanması diye bir özellik hiç bir oyunda olmaz. adamlar koca oyun yapıyor böyle bir hataya göz yumarlar mı sence :) demo oldugu için bu. aynı sıkıntıyı bende çektim bugun fakat kesin ufak bir yaması mevcuttur forumlarda.
  218. Naaa

Aynı kız farklı ülkelerde doğsaydı nasıl görünürdü?

çabukk seçin kızlar bitmeden :D bana farketmez nefes alsın yeter fjkgfjdlglf
  219. Naaa

Sizce en iyi ses sistemi markası hangisi?

logitech
  220. Naaa

Kartalın gözünden uçuş anı!

sarsıntılı bir iniş olmuş. bu konuda kendini geliştirmeli :D
  221. Naaa

Mucize bitki safranın kilosu 20 bin lira!

zaten kazançlı bişey olsa bizlerle paylaşırlar mı ? ya bırahhhh :)
  222. Naaa

Su arıtma cihazı satıcılarından 'deney' kandırmacası

su arıtma cihazı almayın. suyun mineralleri de kalıyor arıtmada..
  223. Naaa

Yargıtay'dan "Etek altı" kararı

bu ne saçmalık. yüzü görünmüyor olabilir eeee. nasıl iştir bu ben anlamıyorum anlamıyoruM ! polisin 18 yaşından küçük hırsızı hemen dışarı salması çocugun her hafta hırsızlık yapması gibi. ben ülkemdeki bu tip suçlara verilen cezaları anlayamıyorum kafam almıyor !
  224. Naaa

Pes 2014 Demo Ve Fifa 14 Demo İncelemesi.

3 yıldır tartışmadır fifa. ama pes in de güzel olması gerekiyor ki rekabet olsun.. rekabet olmazsa fifa da salar.
  225. Naaa

Organize gol böyle olur!

mükemmel....
  226. Naaa

FIFA 14 Demo çıktı

ben henüz oynamadım tam sürüm çıkana kadar fifa13 ultimate team e devam ;)
  227. Naaa

Youtube'da şok değişim! Bundan böyle videolar...

dostum senin şu foto beni benden alıyor :D :D
  228. Naaa

Fifa 14'te Yer Alacak Ligler Kesinleşti

oyunu orijinal alacaktım vazgeçtim demek isterdim ama yine de alacağım :)
  229. Naaa

Vali boş dersi bastı!

her okulda olur böyle. hangimize denk gelmedi okurken:)
  230. Naaa

BMW'ye kızdı, son model otomobilini parçaladı!

böyle bir haberi takmayacak şirket düşünemiyorum..
  231. Naaa

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

sanırım fifa14 ü pepsi kapağı ile de indirimli olarak alabiliyoruz ? not: ilk defa ttnet abonesi olmadığım için pişman oldum. bu günleri de gördük..
  232. Naaa

Yarım Saattir Beni Elliyor

kız tam ruh hastası :)..
  233. Naaa

Ve Yıldırım açıkladı

bıktım artık bu adamdan. gerçekten bıktım.
  234. Naaa

Ttnetten Müjde

ttnet , müjde , iyi haber ? şimdi bişey derdim ama.....
  235. Naaa

Hayatını kurtaran dedeyi ölüm meleği sandı!

vuahahahah
  236. Naaa

Bundesliga tarihinde en kötü kaçan 10 gol!

2.sırada seçilendeki topçuyu linç etseler hakim ceza yazmaz :D
  237. Naaa

PES 2014'ün Takım Listesi Açıklandı

uiyyy kin kustun dostum yorumu okurken bağırma haykırma sesini duydum sanki :D
  238. Naaa

Saçma sapan bir gol!!

böyle şeyler olabilir normal ama kaleci o topu çizgiden çıkartmaya çalışırken el yerine ayağını kullanıyorsa o kalecinin derhal lisansı alınmalı elinden diyorum ben ( geçmiş zamanın lisanslı amatör takım kalecisi olarak) :)
  239. Naaa

ODTÜ Hacklendi

afedersin de odtü devlet üniversitesi değil mi?
  240. Naaa

Kilo alma problemim.

zayıf olmak güzeldir. bende senin yaşındayken çok zayıftım ve kilo almak için çabalıyordum ama o yaşta olmuyor gerçekten zor kilo almak. ama bi 18-20 ol farkında olmadan toparlarsın. he illa ki bu yaşta kilo alcam diyosan sana özet geçiyorum : örnek günlük kalori ihtiyacın 1500 sen 2000 kalori...
  241. Naaa

Galaxy S3 ümün ekranı kırıldı

çarpana kafa atman gerekiyodu ama geçmiş artık sağlık olsun :D
  242. Naaa

Vekiller 300 bin kez porno izlemiş!

:) milletin fena hoşuna gidiyor böyle haberler
  243. Naaa

Türk'ün diğer Milletlerden farkı. İzlemelisiniz :)

o kadar da değil dostum :)
  244. Naaa

San Marino'nun yıllardır beklenen golü

sanırım 7 yıldır gol atamıyorlardı :)
  245. Naaa

FIFA 14'ü Xbox LIVE'dan İndiremiyorum Yardım

bence direk ea sports a veya origin e mail at.
  246. Naaa

Max 400 TL Android Cihaz Tavsiye

yeni üye olmaman ilk mesajın olmaması gerçeğini değiştirmiyor. ayrıca gün içerisinde en çok ziyaret ettiğim bölüm olan "forumda son başlıklar" kısmının yüzde 40 lık oranının bu tarz haberlerle dolmasından şikayetçiyim. ve doğal olarak şikayetimi dile getirdim. aynı zamanda daha ilk mesajıyla...
  247. Naaa

Romanya 0-2 Türkiye - Video | 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 8. Maç

istek azim olsun gerisi boş.. AÇILIN TÜRKLER GELİYORR :) !
  248. Naaa

Max 400 TL Android Cihaz Tavsiye

yeter bıktım şu kadar param var şu özellik olsun cart curt. git telefon forumlarında paylaş bu nedir ya . millet alacağı tel veya tablet için soru sormak için üye oluyor sonrada basıp gidiyor. adamın ilk mesajı konu açmış anasayfada en üstte çıkıyor . bu ne saçmalıktır SDN ?
  249. Naaa

Türkiye Bor'u saflaştırmayı başardı

kim sattıysa onun kulaklarını çınlatmak lazım.........................
  250. Naaa

FIFA 14 Demo çıktı

fifa 12 ile pesi bıraktım. yükleyip 3-5 gün oynaman yeterli. ilk baştan garip değişik gelmesi çok normal..
  251. Naaa

Alex de Souza Fenerbahçe çizim (Alex"le sonsuza)

harika olmuş. umarım kendini biraz daha geliştirip ileride bu işten çok büyük paralar kazanırsın.
  252. Naaa

FIFA 14 Demo çıktı

bende soruma cevap almış oldum :) torrent
  253. Naaa

Devler'den buruk veda: 77-89

rakibe handikap verdiler hep. ve hep "bu işte bi iş var hemde tek maç" diyerekten oynamadım. sağlık olsun :) ama çok para kaldıran olmuştur türkiye maçlarından. dün bilyonerdeki oynanma istatistiklerine bakmıştım %82 rusyaya oynamıştı ;)
  254. Naaa

FIFA 14 Demo çıktı

oha süper haber :) işyerinden indirsem sonra eve setup dosyasını götürsem olur sanırım ? edit: origin hesabım mevcut. fifa13 de zaten orijinal oynuyordum. evdeki internetin hızı 512 kb / uydunet. evden indirmesi uzun sürer diye soruyorum.
  255. Naaa

Devler'den buruk veda: 77-89

4 mağlubiyetin üçünü adım gibi biliyodum hatta ilk maç fillandiya dahil. çünkü handikap çok fazlaydı. ve tek maçtı iddaada hepsi. oynamadım bile bile. yoksa banko kazanırdım 200-300 lira.
  256. Naaa

Galaxy S4 Mini Sadece 199 TL

açmayın kardeşim şöyle saçma konular. sonra bazıları inanıyor gidip alıyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - cevap veriyorum : beyin bedava.
  257. Naaa

PES 2014 Gareth Bale videosu yayınlandı

vayy arkadaş ben böyle sürükleyici video görmedim görmemde heralde :D
  258. Naaa

Romanya - Türkiye | 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 8. Maç Hangi Kanalda?

andorralı olsaydım şu an intihar etmiştim :D
  259. Naaa

Telefon tavsiyesi

konu açarken başlık önemli , yazdıktan sonra bi kontrol etseydin 2 saniyeni alırdı.
  260. Naaa

300-400 Tl arası android telefon.

görünüş olarak lumia. ama özellik bakımından kesinlikle galaxy mini.
  261. Naaa

Ben hırsızım, güzel yaşamak benim de hakkım!

şeref mağduru.
  262. Naaa

300-400 Tl arası android telefon.

samsung galaxy mini
  263. Naaa

FIFA 14'te 5 Yıldıza Sahip Oyuncular

yanlış anlaşılma olmasın messi oyundaki en yüksek değerdeki oyuncu (geçen hafta açıklandı bu liste de).
  264. Naaa

NBA 2K14'ten Euroleague Videosu

euroleague olması bile yeter..
  265. Naaa

Bir "Fizy" paketi nasıl olurdu?

değişik , güzel bir fikir.
  266. Naaa

Sahibinden.com'da Samsung s3 mini 260 lira

çin veya dubai malı değil direk adamın kendi üretimi bence :D bi tane pejo reklamı vardı o geldi aklıma ahaha
  267. Naaa

Karda zıplayan komik maymun

videoya koptum senin yoruma bi daha koptum :)
  268. Naaa

2020 Olimpiyatları Tokyo'da!

yarışan 3 şehirin oyları çok yakın duruyor . istanbul ve tokyo bir adım önde gibi. türk basınının araştırma sonuçları bu şekilde. inşallah kazanırız...
  269. Naaa

Polisler artık giremeyecekler...

karakollarda 3g vın ile bağlanan rütbeliler var evet... 9 ay o bahsettiğin karakollarda kaldım. dışarıya çıkmak yasaktı ve hepsini geçtim bina veya insan göremiyorduk. yani bırakta o durumda en azından vın kullanarak insan dünya ile olan ilişkisini kesmesin...
  270. Naaa

Türkiye - Andorra | 2014 FIFA Dünya Kupası Elemeleri D Grubu 7. Maç Hangi Kanalda?

fatih terime güveniyorum.
  271. Naaa

Polisler artık giremeyecekler...

polisler bulur bir yolunu
  272. Naaa

Yanıma Erkek Oturtmam (METROBÜS)

laiktin elden gitmedi dostum :) hiç bir zaman da gitmeyecek. bunu herkes biliyor , inkar edenler dahil.
  273. Naaa

Yanıma Erkek Oturtmam (METROBÜS)

kadının yaptığı tam bir terbiyesizlik. ama asıl kızdıgım kadının yanındaki genç kız. kalkmalıydı , oturmamalıydı. hatta buyrun beyefendi siz benden önce geldiniz siz hakettiniz oturmadı demeliydi kibarca. öyle sırıtarak kitaba bakarak olmaz bu işler.
  274. Naaa

İlk Apple ürününüz hangisi?

harika bi cevap :) bende sendenim dostum daha siftah yok :D
  275. Naaa

Score! Android ve Windows 8 Yolunda

vayy :) bu oyunu gerçekten android için bekliyordum geç bile kaldılar.
  276. Naaa

Karakterim çalındı !

iyi olmuş dicem olmicak:) en iyisi bişey demiyeyim:)
  277. Naaa

Kurtlar Vadisi'nde çok şey değişecek

artık bitirsinler "bence"...
  278. Naaa

PES 14 mü FIFA 14 mü ?

fifa da şut çeşitliliğinin kralı var bi video çeksem aklın şaşar dostum :) lütfen bilmeden yorum yapmayalım..
  279. Naaa

Adventure Time

bi kırsatını bulup bakacağım.. bilgilendirme için teşekkürler.
  280. Naaa

Advenced system care hakkında

Ben 2-3 yildir pro sürümünü kullaniyorum memnunum. Memnunum ama pc yi de kiytirik sitelere girmeden kullaniyorum belkide ondandir memnuniyetim..
  281. Naaa

PES 2014 mü Fifa 2014 mü

tabi ki fifa.
  282. Naaa

Keremcem - Keremcem - 2013 - Yeni Albüm

doktor bu ne... (cmylmaz)
  283. Naaa

Yeni bir element keşfedildi: Ununpentiyum

vay arkadaş bizim forumda ne kadar çok bilmiş varmış :)..
  284. Naaa

Minecraft' ta 3 Haftalık Çalışmanın Sonucu SS li... Forum Üyesi TunahanV' ye Aittir

aynen :D görünce gaza geldim
  285. Naaa

Uydunet internet kesintileri sorunu !

cevabımı tekrar yineliyorum. 5 yıldır falan uydunet kullanıyorum daha hiç problem yaşamadım..
  286. Naaa

Beşiktaş 2 - 0 Gaziantepspor | Spor Toto Süper Lig 3. Hafta | 2013/2014

saldır beşiktaşım !
  287. Naaa

Coca-Cola logodan vazgeçti, Facebook trafiğini yüzde 870 artırdı!

böyle boş şeylere hala inanıyor olabilmenize şaşıyorum... içme zaten zararlı . ama komik olma lütfen.
  288. Naaa

Adamın facesini çaldım ne yapcam

500 tane forum var bence git oralarda aç konuyu.
  289. Naaa

Terim Milli Takım kadrosunu açıkladı!

ben beğendim kadroyu. adam daha yeni geldi ya ayıptır hemen bi başlamayın..
  290. Naaa

Logitech'ten Yeni Dokunmatik Mouse

logitech markası ses sisteminden gamepad olayına kadar kesinlikle teknoloji sponsorumdur. ama ne bileyim garip geldi bana. alanlara sevenlere almak isteyenlere saygılar tabi
  291. Naaa

Logitech'ten Yeni Dokunmatik Mouse

dokunmatik mouse... inanılmaz gereksiz ve kesinlikle dokunmak istemediğin zamanlarda çok nadir olsa da dokunur diye düşünüyorum ben.. çok saçma bi ürün olmuş.
  292. Naaa

Beşiktaş'ta Ekotto sesleri...

Tottenham sol kanat göçecek demek ki :) bale ve ekotto
  293. Naaa

Beşiktaş - Gaziantepspor | Spor Toto Süper Lig 3. Hafta | 2013/2014

bu gazla bu maçı alırız biz.. ayda yılda bi lider olmuşuz :D
  294. Naaa

Tutmayın ARDA'yı!..

el hareketi şahane :D
  295. Naaa

Kendi Elleriyle Sıfırdan Lamborghini Üretti

ben burda ne reklamlar gördüm üye ilk mesajında reklam yapıyor , reklam amaçlı kayıt yapıyor. onlara tepki koymak,en azından konu açma sınırı getirmek gerekir. şu an tartışılan konu ile alakalı olarak problem görmüyorum. bu konuda en az senin kadar titizim dostum merak etme ;)
  296. Naaa

Kendi Elleriyle Sıfırdan Lamborghini Üretti

ayrıca güzel bir site. emeğe sağlık.. ve saygı.
  297. Naaa

Waze Çok İyi. Ama!

türkçe fakat harita yok ortada.. ayrıca arama kısmına istanbul yazsam bile saçma sapan yerler çıkıyor..
  298. Naaa

Bursaspor'dan UEFA'ya başvuru!

la zaten elendiniz. insan bu teklifi dile getirmeye utanır ya :D para para para....
  299. Naaa

Galatasaray oyunda; Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor anlaşamadı

türkiye ligi kesin olmayacak yani.. tüpkafa yüzünden. ne küfür ederdim şimdi ama boşver.........................
  300. Naaa

Asla Finanse Edilmeyen Buluşlar

dipnot: linkteki site gayet güzel olmuş. takip edilesi..