Arama sonuçlarınız

1. HYuksel

Hangi android launcher kullanıyorsunuz..

Merhaba arkadaşlar; androidin en güzel özelliği sanırım kişiselleştirilebilme özgürlüğü. Play store üzerinde birçok launcher var. Ben Microsoft Launcher kullanıyorum (Samsung Note Fan Edition).. çok pratik, hızlı ve estetik bir launcher. Sizler hangi launcher kullanıyorsunuz. Deneyimlerinizi...
  2. HYuksel

Sony KD-49XD7005 Alınır mı?

Sony KD-49XD7005 almayı düşünüyorum, özellikle kullanan varsa yorumlarını bekliyorum..
  3. HYuksel

SDN Ana Sayfası Torrent Sitelerinin Ana Sayfalarına Dönmüş

Kardeşim tamam anlıyoruz, reklam can damarınız ama gelirleri artırayım diye sitenin ana sayfasını öpmeye lüzum yok. Estetik haz sitelerin tekrar ziyaret edilme tercihlerinden birisidir. Reklam çöplüğüne dönmüş halde ana sayfa. Son günlerde siteye girmeye çalıştığınızda önce iki tane tam ekran...
  4. HYuksel

Battlefield 4 Multiplayer Nasıl Oynalınır..

Merhaba, Battlefield 4 online oynamak için origin üzerinden satın almak mı gerekiyor yoksa var mı bir yolu
  5. HYuksel

Windows 10 Aktivasyon

Windows 10 aktivasyonu yapılabiliyor mu KMSPico vb.. var mı bir yolu? Deneyen, başaran..
  6. HYuksel

Milyonlarca kez izlenen video...

Bu video milyonlarca kez izlenmiş, neyini izlemiş bu amerikalılar anlamadım sorun bende galiba https://www.youtube.com/watch?v=ZJpq_S-tBKg
  7. HYuksel

Katy Perry Superbowl finalindeki şovu

https://www.youtube.com/watch?v=vhLVEdPjZYg
  8. HYuksel

İos 8 Linkleri

ios 8 download linkleri yayınlanmak üzere
  9. HYuksel

Samsung Grand Neo'dan başka telefon önerisi?

Grand Neo almayı düşünüyorum 700 tl fiyatı var. Acaba bu fiyata tavsiye edebileceğiniz başka bir telefon var mı?
  10. HYuksel

Samsung Grand Neo .......

11. HYuksel

Ne kadara satabilirim: PS3 Slim 320 GB+2 orjinal kol+3 oyun (Blur,GT5,God of War)

Merhaba ilan verip satmayı düşünüyorum sizcene kadara satabilirim: PS3 Slim 320 GB (2004B Versiyon) +2 orjinal kol+3 oyun (Blur,Gran Turismo 5,God of War Collection)
  12. HYuksel

Android ile YouTube videolarini kaydetme

ios ta instatube ile kaydediyorum.Android ile YouTube videolarini kaydetme nasip oluyor.
  13. HYuksel

200 TL altı TABLET alsak mı ki...

Piyasada mevcut, dark evopad benzeri tabletler işe yarar mı? alıp kullanan varsa tecrübelerini aktarsın bizlere..
  14. HYuksel

Bu Telefon Alınır mı?? LG P760 Optimus L9

LG P760 OPTIMUS L9 almayı düşünüyorum.Fiyatı 800-900 seviyelerinde, tipini beğendim ekranı büyük. Kafamdaki soru işareti ise bu fiyat seviyesinde daha iyi bir ALTERNATİF var mı?? - - - Mesaj Güncellendi - - - Biraz acil cevap bekliyorum. YARDIM..
  15. HYuksel

TVYO'dan kayıt yapma..

Chrome ya da firefox kullanarak TVYO'dan kayıt yapabiliyorduk ama şimdi adamlar sistemlerini mi değiştirdiler artık bilemiyorum, olmuyor.. Var mı bir yolunu bilen..
  16. HYuksel

15 TL'ye Kingston 2gb 1333mhz Ddr3 Notebook Ram

Gold kampanya yapmış Kingston 2gb 1333mhz Ddr3 Notebook Ram 15 TL, bence çok uygun fiyatı. İhtiyacı olanlara duyurulur.. http://www.gold.com.tr/OK8172241/Bugunun-Flas-urunleri_10473726
  17. HYuksel

SSD'den sonra Uyku problemi...

Kingston v+200 SSD satın aldım ve sistemimi kurdum. Gerçekten müthiş bir performans artışı sağladı. Ama bir sorun var ki bilgisayar uyku moduna geçtikten sonra tekrar açılışta resetleniyor. Bu konu ile ilgili internette araştırma yaptığımda aynı sorunu (SSD taktıktan sonra) yaşayan birçok...
  18. HYuksel

1 GB DDR2 Notebook RAM 14 TL

Laptopumun RAM'i arızalandı bende internetten araştırmaya başladım uygun fiyatlı RAM bulmak için ve http://www.akselpazar.com/'da 1 GB DDR2 RAM'i 14 TL'ye buldum, ihtiyacı olanlara tavsiye ederim..
  19. HYuksel

2 GB DDR3 desktop için bellek 15 TL

Gold'da gördüm bugün 2 gb ddr3 1333 mhz. ram 15 tl, fiyat çok uygun gibi geldi bana, ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.. http://www.gold.com.tr/U202449/Crucial-Rendition-RM25664BA1339-Ram
  20. HYuksel

Turksat üzerinden hangi HD kanalları ücretsiz izleyebiliyoruz..

Turksat üzerinden hangi HD kanalları hd uydu alıcı ile ücretsiz izleyebiliyoruz..
  21. HYuksel

Bluetooth Stereo Kulaklık tavsiyesi

Bluetooth Stereo Kulaklık almak istiyorum, uygun fiyatlı tavsiyesi olan var mı? Bir de ses engelleme teknolojisine sahip model bilen var mı acaba?
  22. HYuksel

USB 3.0 uzatma kablosu 2.0'dan farklı mı

Arkadaşlar bazı sitelerde usb 3.0 uzatma kablosu satılıyor, bu usb 2.0 uzatma kablosundan farklı bir kablo mu ?? örnek...
  23. HYuksel

Lenovo N200 Windows 8 kurulum hatası

Lenovo 3000 N200 kullanıyorum, işlemci: C2D (T5250) 2GB RAM. Windows 8 kurulum sırasında hata veriyor. Bu laptopu kullanıp ta w8 kurmayı başarabilen var mı? :cursing:
  24. HYuksel

S3 Mini vs Sony Arc S hangisini almalı?

S3 Mini vs Sony Arc S / Hanisini almalı?
  25. HYuksel

PHIATON marka kulaklık almak istiyorum nerede satılır bu...

PHIATON marka kulaklık alacağım, bunun benzeri bir kulaklık daha önce görmedim. Sorun şu ki satan bir yer bulamadım..
  26. HYuksel

Unlocking4u sitesinden iphone unlock yaptıran var mı?

iphone 4 04.10.01 baseband var, Geveyden kurtulmanın yollarını arıyorum.
  27. HYuksel

SSD Almayı Düşünüyorum Ne Tavsiye Edersiniz ??

64 GB 2.5" SATA3 SANDISK 490/240 almayı düşünüyorum, fiyatı 150 TL civarında, siz ne tavsiye edersiniz?