Arama sonuçlarınız

1. atospatos

Lenovo Ideapad S400 Şarj Olmuyor

Merhaba arkadaşlar,yaklaşık 1 senelik lenovo s400 ultrabook'umu sorunsuz bir şekilde kullanıyordum.Bazen bataryada sorun çıkmasın diye evdeyken prize takıp bataryayı arkasından çıkardıktan sonra kullanıyordum.Fakat henüz 1 hafta önce bir sorunla karşılaştım.Bilgisayarımı fişten çekiyorum %57...
  2. atospatos

iPhone 5S ile denize girdim

Merhaba Shiftdelete okurları,internette gördüğüm Lifeproof Frē kabını satın aldım.Birçok kez denize girdim ve hiçbir şekilde sorun çıkartmadı,kullanıyordum.Bugün deniz altında çekim yapmak için denize girdim.10 dakika telefona hiç bakmadım 10 dakika sonunda baktığımda telefonun ekranına su...
  3. atospatos

Windows 8 Dosya Silme Sorunu

Merhaba arkadaşlar,düne kadar her şey normaldi.Daha doğrusu idare ediyordum,bilgisayarın çalışması gözle görülür şekilde yavaşladı.Bu sabah bilgisayardan bir dosyayı silmek istediğimde şu hatayı alıyorum "Beklenmeyen bir hata dosyayı silmenizi engelliyor,Bu hatayı almaya devam ederseniz,bu...
  4. atospatos

IPhone Batarya Problemi

Merhaba ShiftDelete Ailesi,yaklaşık 15 gün önce iPhone 5S satın aldım.Başlarda bir sorun olmadığını hatırlıyorum dfakat bu aralar bir sorun fark ettim.Telefonu şarjdan çekiyorum ve 2 dk içinde %98'e iniyor.Telefonu kapatıp açıyorum %100 oluyor ve %98'e uzun süre inmiyor.Yardımcı olursanız...
  5. atospatos

İPhone 5S Gold

Merhaba Değerli ShiftDelete.Net yazarları... Yaklaşık 2 Ay Önce Lumia 820 Aldım.Fakat annemin telefonu eskidi ve Lumia'yı ona vermeye karar verdim(Üniversitede Öğretmen olduğu için Microsoft World vs. bulunduran telefonu daha rahat kullanır diye düşündüm).iPhone 5S'in özelliklerini incelediğimde...
  6. atospatos

Ipod 4G Jailbreak

Merhaba arkadaslar bayaa zamandir jailbreak kullaniyorum ios 6.1.2 ye yikseltip Evasion ile jailbreak yaptiktan bir sure sonra ipod kasmaya ve uygulamalari acmamaya basladi mesela az once Facebook'ta fotograf paylasirken birden beni ana ekrana atti daha once kullandigim uygulamalarda da aynisini...
  7. atospatos

Sahte office yazilimlari!

Arkadaşlar sahte microsoft ürün anahtarıyla microsoft office'yi etkinleştirdiğinizde 5 yıla kadar hapis ve 5.000tl'ye kadar para cezası uygulanıyormuş.Ben de yeni duydum Aman Dikkat!:biggrin:
  8. atospatos

Lenovo S400 Ultrabook Batarya Sorunu !

Arkadaşlar daha 3-4 gün önce lenovo s400 ultrabook aldım fakat şarjı en fazla 2 saat dayanıyor.Sizce normal mi? normal değilse ne yapabilirim garanti kapsamına girer mi??
  9. atospatos

İlk Macintosh!

Arkadaşlar bu video 1984 yılında çekilmiş.Steve Jobs Macintosh'u tanıtıyor!
  10. atospatos

Macbook Mu Lenovo mu?

Arkadaslar yarin yeni bir bilgisayar alacagim ben bu zamana kadar lenovo ultrabook dusunmustum fiyati da bana uygun oldugu icin fakat bir tanidigim MacBook'u indirimli verebilirim dedi asagi yukari ayni fiyata geliyor sizce Lenovo Ultrabook'mu yoksa MacBook Pro veya Air mi?
  11. atospatos

iCloud

Arkadaşlar iCloud Apple kullanıcıları için harika bir sitedir.Cihazınızdaki notları,anımsatıcıları,mailleri,kişileri,takvimi görmenizi ve iWork'e erişbilmenizi ayrıca iPhone'unuz kaybolduğunda bilgisayar üzerinden harita görüntülenmesini sağlar.Harita iPhone'unuzu bulup kaybolduğunda "kayıp...
  12. atospatos

Mekanist?

Arkadaşlar Mekanist Forusquare gibi bişey mi aynıysa hangisi daha iyi?
  13. atospatos

Monsters INC. Run Ücretiz!

Arkadaşlar AppStore'da gezerken Gördüm Monsters INC: Run 1.79 tl den 0tl'e inmiş :)
  14. atospatos

Ekran Kartı ve Ram Nedir?

Arkadaşlar Ekran Kartı Ram ile aynı şey mi?
  15. atospatos

Linkedin ne işe yarar?

Arkadaşlar Linkedin ne işe yarar?
  16. atospatos

Garmin nuvi

Arkadaşlar bana yaklaşık 3-4 sene önce Garmin Nüvi Diye bir navigasyon cihazı geldı harika birşey hala kullanıyorum gayet güzel arabanın hızını falan da gösteriyor.Tavsiye ederim 2013 modelini
  17. atospatos

Takipçi Hilesi

Arkadaşlar bir ara Twitter takipçi hilesi yapmıştım ama bir şey fark ettim ben istemeden kendi kendine birilerine takipçi istekleri göndermeye,takip etmeye başladı ama sonra bir çözüm yolu buldum Ayarlar'a tıklayıp ordan uygulamalara tıklıyorsunuz ve oradaki takipçi uygulamasını...
  18. atospatos

Pardus Nedir?

Arkadaşlar evde cd'lerime bakarken PARDUS diye bişey gördüm Turuncuydu herhalde işletim sistemi ama windows 7 kadar verimli olur mu? programlar açısından falan şu anda windows 7 kullanıyorum
  19. atospatos

Crysis'de bölümü geçemiyorum

Merhaba Arkadaşlar PS3'de Crysis oynuorm fakat bi bölüm var Nathem Gould'la buluş diye.Nathem'i bir türlü bulamadım 1 saat boyunca aradım ama bölümü geçemiyorum.Nasıl geçeceğimi bilen varsa cevap yazabilir mi??
  20. atospatos

Jailbreak Güvenli Mi?

Arkadaşlar cihazım jailbreakliyken Garanti CepBank'ı yükledim Fakat Giriş yaparken bir uyarı geldi."Telefonunuzun sürümünde yasal olmayan değişikler(Jailbreak) yapıldığı anlaşıldı güvenliğiniz için giriş yapmayın" gibi bişey geldi.Yani Jailbreak bizim kredi kartı bilgilerimizi öğrenebilir mi?
  21. atospatos

Jailbreak'i sildim...

Merhaba Arkadaşlar ben iPod Tocuh 4.nesil kullanıyorum fakat whatsapp vs. kullanmam gerektiği ve bazı oyunları ücretsiz indirmek istediğim için Jailbreak atıım(iOS 6.1.1)fakat iPod fena halde kasmaya başladı.Yani WEB sayfasında gezinirken bile sayfayı açamıyor kapanıp beni ana menüye...
  22. atospatos

Club Penguin Free item&coins hack 2013

Merhaba Arkadaşlar yeni bir blog var Club Penguin kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıyorsunuz istediğiniz parayı veya eşyayı da yazıp gönderdiğinizde en geç 30 dk da hesabınıza yükleniyor Link: http://freecphacks.blogspot.com/
  23. atospatos

Tp-link kapsama alani sorunu

Arkadaşlar önceden Datron marka kablosuz modem kullanıyordum fakat o bozulunca TP-LINK marka model aldım fakat eski modemim gibi her yerden çekmiyor onun kapsama alanını(çekim gücünü) arttırabilir miyim?:confused1::confused1::confused1:
  24. atospatos

Fileice!

Arkadaşlar bir dosya indireceğim zip dosyasının içinde tıklıyorum şifre soruyor sonra bir metin belgesi görüyorum tıklıyorum ingilizce şifreyi şu adresten indirebilirsiniz diyor gidiyorum adrese fileice çıkıyor yok 10tl telefon kredisi bilmem ne nefret ediyorum!!!!!!!!!!!!!!!! Aynı görüşte...
  25. atospatos

Lenovo ve Packard Bell, sizce hangisi ?

Merhaba Arkadaşlar bu aralar ultrabook bakıyordum Lenovo S400-59352470 R ultrabook gördüm. 2.000 tl den 1.399 tl ye inmiş sonra biraz daha bakındım ve PACKARD BELL EASYNOTE TV44-HC-607TK gördüm fiyatı uygun geldi o da yaklaşık olarak o fiyatlardan inmiş.Fakat büyüklük olarak biraz fazla büyük...
  26. atospatos

iOS 6.1.1 SORUNLU!

MERHABA ARKADAŞLAR iOS 6.1.1'DE SORUNLAR VAY DİYE BİŞEY DUYDUM ACABA DOĞRU MUDUR? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM BEN YÜKLEDİM AMA SORUN BULAMADIM -....
  27. atospatos

Lenovo S400-59352470R ultrabook sizce nasıl ?

Merhaba Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır Darty mağazasına her gün uğruyorum ve bilgisayar vs. bakıyorum.Bu aralar çalışmam için bir ultrabook düşünüyorum.Tam bu aralar ultrabook bakarken LENOVO S400-59352470 R ultrabook gördüm.Sizce nasıl bir bilgisayar 2.000 'den 1.399 tl'ye inmiş...
  28. atospatos

Samsung galaxy s3 mini mi,ipad 3 mü?

Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce Turkcell T20 satın aldım fakat hem telefondan sıkıldım hem de suya düştü kablosuz internete girmiyor...servis 300 tl istiyor yaptırmayı da düşündüm ama değer mi bilimiyorum...1 aya kadar iPad istiyordum yılbaşında almaya karar verdim fakat şimdi telefonum...
  29. atospatos

Ios da virus ??

Arkadaslar ios aygitlarina virus bulasmiyor diye bir soylenti duydum bu dogru mudur yardimci olursaniz sevinirim
  30. atospatos

Sony TV Sorunu!

Arkadaslar normalde soylentilere inanmam ama bana cogu kisi sony tv lerin dayaniksiz oldugunu soyledi servisi de iyi deilmis ama ben sony i seviyorum konu hakkinda bilgisi olan var mi?? Yardimci olursaniz sevinirim
  31. atospatos

Ağ Sorunu!

Arkadaşlar Turkcell T20 kullanıyorum kablosuz internete girebiliyordum.Ama şimdi giremiyorum Ayarlar'dan kablosuz ağ bağlantısını aç'a tıklıyorum ama bir müddet bekletiyor ve altında HATA yazıyor.Aynı Şekilde sadece şebekeden girebiliyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim 2 saat içinde TURKCELL...
  32. atospatos

iPod Touch Şarj Yardım!!!! Acilll

Arkadaşlar bugün ipod touch aldım fakat teknosa daki satış temsilcisi yarıya kadar dolu olucak şarjı bitirin ve şarja takın 8 saat şarjda durması gerek dedi.Fakat ipod full gösteriyor 4 saat sonra falan tam dolu gösteriyor ne yapmam gerek??? acil yardım...
  33. atospatos

Trojen???

Arkadaşlar bu aralar ismini çok duyduğum virüs adı da Trojen benim bilgisayarıma bulaştı.Antivirüs programı hemen temizledi bu virüs hakkında ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?
  34. atospatos

Malware???

Arkadaşlar Malware Antivirüs'ün özelliği nedir Malware ne demektir???
  35. atospatos

Sickly Forumexe!!!

Forumexe den nefret EdiyoruuuuUUUUUuuuMMMMmmmm!!! :cursing::cursing: Birkere üye oldum bir baktım önüne geleni banlıyor.Canı Sıkılınca banlıyor.Beni banladı üstelik uyarmadan saçma sapan bir site bir daha Forumexe'nin adını anarsam atospatos deilim :biggrin::biggrin: yine andım ama bu ilk ve...
  36. atospatos

Fiber Optik Zorunlu Mu?

Arkadaşlar biyerden duymuştum artık normal kablosuz modemler kullanılamayacakmış.Fiber Optik İnternet ilerde zorunlu olcak sanırım doğru mu?
  37. atospatos

Turkcell t20 root???

Arkadaslar turkcell t20 deki turkcellin gereksiz uygulamalarini kaldirmak istiyorum bunun icinde root gerekli nnasil aticam bilen var mi???
  38. atospatos

Android HD Widgets Free!!

Arkadaşlar aşağıda size şu anda Google Play Store'da Ücretli olan HD Widgets'in bedava linkini veriyorum hemen tıklayın indirin... Atospatos Beğeni pls.
  39. atospatos

Ipod touch'u sarj ederken dikkat!!

arkadaslar ipod touch satın aldığınızda icinden sadece usb sarj kablosu çıkıyor onu prize takabilmek icin usb girisli adaptör lazım fakat benim bir arkadaşım iPod'a sarj cihazı aldı fakat ucuz bir makine olduğu için ipod touch yandi. alirken dikkat edin ucuz adaptör almayın en azından 20 tl ye...
  40. atospatos

Flash Player???

Arkadaşlar Chrome'u bıraktıktan sonra Mozilla Kullanıyordum herşey normaldi fakat birşey Fark Ettim Mozilla Firefox'dan youtube'a girince bir video açıcam siyah beyaz bir ekran çıkıyor (karıncalanmış bir ekran) ve "An error occurred.Please try again later." yazıyor ve video açılmıyor neden...
  41. atospatos

Chrome'da Bir Gariplik Var!

Arkadaşlar Uzun zamandır Google Chrome kullanıyorum....Hızından ve sade basitliğinden dolayı eskiden Mozilla Kullanıyordum Sonra Opera sonra Chrome Ve şimdi Mozilla Kullanıyorum tekrar çünkü Chrome'da Beni Rahatsız eden şeyler var... Mesela> Chrome'u açıyorum ve hemen birkaç eklenti Yükleniyor...
  42. atospatos

İPod 4G(4.nesil) 8gb almak istiyorum ...

Merhaba Arkadaşlar....Uzun zamandır iPod Touch Almak istiyordum ama o zamanlar daha 3g vardı şimdi Elektronik Mağazasında iPod Touch 4g gördüm ama kamerası olması çok hoşuma gitti...Ama Şu Andaki Bütçem 8gblık alabilecek kadar.Yani 32 gb la arasında 100 tl falan olsa neyse ama Darty de 8gb'ı 559...