Arama sonuçlarınız

1. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Her ptt şubesinden kargo yollayabiliyor muyuz ?
  2. Burk.Clik

Fuat Avni yakalandı

Az önce hesaptan yakalanmadım diye paylaşım yapıldı. Hesabın birçok kişi tarafından kullanıldığını düşünüyorum.
  3. Burk.Clik

Fuat Avni yakalandı

geçen yıllarda da yakalanmıştı sözde ama onun olmadığı ortaya çıktı. Bence hesabı birden fazla kişi kullanıyor. Haberde ki isim gerçekten o olsa bile hala hesaptan mesajlar atılmaya devam edecek bence.
  4. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Eyv, 6 yıldır manisadayım ilk kez merkez üssü manisa olan bir deprem oldu. Direk sallamadı birde, alt katımıza taşınıyorlardı dedim bunlar birşeyler yapıyor herhalde derken birden şiddetlendi.
  5. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Manisa da deprem oldu, baya güzel salladı ama kısa sürdü Merkez üssü Manisa, 3,7
  6. Burk.Clik

2016-2017 Sezonu Fenerbahçe Formaları

Beyaz forma çok kötü duruyor diğerleri idare eder. Göğüs sponsorundan haber yok herhalde. Avrupa için borajet ile anlaşmışız ama lig maçları için bir açıklama yapıldı herhalde
  7. Burk.Clik

Steam Oyunları Windows 10 Destekler mi ?

Açar, açmayan oyunlarda çalışmayan sürümleri not olarak yazıyorlar mağaza sayfasına.
  8. Burk.Clik

Kinguin'den alışveriş yapma hakkında

Son yazıyorsa büyük bir ihtimal kartın kullanım dışı kalacağı tarihi soruyordur. Genellikle kartın ön tarafında yazar. Ekran görüntüsü koyarsanız daha doğru bilgi verebiliriz.
  9. Burk.Clik

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Bende sıkılıyorum hocam. Bir ara 8 tlye düşmüştü o zaman kütüphanede dursun diye almıştım. Bazen oyun oynamaktan sıkılıp kalkıp spor yapmak, kitap okumak istediğimde açıyorum 1 saat sonra sıkılıp kapatıyorum :D.
  10. Burk.Clik

Ets 2 nin fiyatı buysa tamamen hayal kırıklığı. Bundan çok daha az fiyatları birkaç kez gördü ats çıkmamışken. Şuan ats varken 10 tl nin altına düşmemesi olmamış.
  11. Burk.Clik

8 saatlik flaş indirimler kalktı. Geçen seneki yaz indirimleri flaş indirimlerinin sonu oldu diye hatırlıyorum, ondan sonraki indirimler uygulanmadı. Saatlik indirimler olmayacak, çok çok büyük bir şey olmazsa bugünkü fiyatlar ile 4 temmuz günü indirimler biticek. İlk saatlerde yanlışlıkla...
  12. Burk.Clik

Macaristan - Portekiz | EURO 2016 F Grubu 3. Maç

17 dakikada 4 gol oldu
  13. Burk.Clik

İzlanda ve macarlar yenerse, akşamda italya ve belçika kaybetse arnavutlukta bizimle birlikte üst tura çıkıyor.
  14. Burk.Clik

En iyi üçüncüler B/C/D/F grubundan olursa B grubu üçüncüsü Almanya ile C grubu üçüncüsü Fransa ile D grubu üçüncüsü Galler ile F grubu üçüncüsü Hırvatistan ile Eğer en iyi üçüncüler A/B/C/D grubundan olursa A grubu üçüncüsü Almanya ile B grubu üçüncüsü Hırvatistan ile C grubu üçüncüsü Fransa...
  15. Burk.Clik

Çek Cumhuriyeti - Türkiye | EURO 2016 D Grubu 3. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Ozan ın heykelini yapsalar saçına çimento yetmez yemin ediyorum. *Meşale yakmamak kazım eufa bizi sevmez men eder direk.
  16. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Ersin Düzen, spiker neysede 4 yılda bir düzenlenen onuda geçtim 8 yıl sonra katıldığımız bir turnuvada niye yorumcu olmaz ki ? Maç izlemeyi zevkli hale getiren en büyük unsurlardan biri belkide yorumcular.
  17. Burk.Clik

Amazondan Razer almak

Amazon fiyat değiştirmez,vergi için birşey yapamaz, çok çok özel durumlar hariç kargo ücretinde değişiklik yapmaz. Özellikle son zamanlarda ülkemizden yapılan alışverişlerde kargo ücretlerinde indirime gitmek için ısrar etme, kupon isteme veya destek hattında yardımcı olmaya çalışan birini...
  18. Burk.Clik

Amazondan Razer almak

Önceden aral yurtdışından alınan ürünlerede garanti kapsamında bakıyordu ama artık bakmıyor. Yinede parasını vererek servisten yararlanabilirsiniz. 2 yıl garantiyi amazon mu veriyor yoksa razer mi onu amazon chatte sorun,Türkiyede ki müşteriler garanti uzatmadan da yararlanamıyor olabilir.
  19. Burk.Clik

Amazondan Razer almak

Amazondan almalısın, garanti yaptırmanın anlamı yok maalesef. Ülkemizde garanti geçerli değil, amazonun ilk 1 ay garantisi var sorun çıkarsa bakar.
  20. Burk.Clik

RX 470

Tüm kartların çıkış tarihi 29 haziran, 149$ 470 99$ 460 için geçerli fiyat. Performans olarak 960 ile 970 arasında olacağını düşünüyorum. 460 ile lol,dota gibi moba oyunlarda akıcılık sağlayarak alt sınıfa hitap etmek istediklerine göre 470 de muhteşem bir performans sergilemeyecektir.
  21. Burk.Clik

İspanya - Türkiye | EURO 2016 D Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

An itibariyle turnuvanın bir maçta en fazla gol yiyen takımıyız. Ayrıca farkı bire indiremezsek çek maçını yensek bile gruptan çıkma ihtimalimiz çok düşük.
  22. Burk.Clik

Böyle biterse çek maçını yensek bile en iyi üçüncü olarak çıkamama ihtimalimiz var.
  23. Burk.Clik

Güzel 30 dakikaydı. Umarım turnuva tarihinin en farklı mağlubiyetini almayız.
  24. Burk.Clik

Oyun önerisi steam

23 ünde yaz indirimleri başlıyor o zaman alırsın. Ayrıca hangi çeşit oyunlardan hoşlandığını söylerseniz yardım etmek daha kolay olacaktır.
  25. Burk.Clik

Portekiz 1-1 İzlanda - Video, Maçın Özeti, Golleri | 14 Haziran 2016 Salı

İlk maçlar sonucunda en rezil takım maalesef bizdik. Küçümsediğiniz takımların çoğu haddini bilerek oynadı ve çoğu istediğini aldı. Bugün İzlanda çok mu pas yaptı veya çok etkili mi oynadı, bence hayır. Topu rakibine verdi ve ileriye çıkması gerektiği zaman çıktı. Belli taktikleri vardı ve...
  26. Burk.Clik

God of War

Muhteşem bir konferanstı, gözlerimi kırpmadan izledim. Bazıları ünlüleri topluyor, bazıları cihazlar tanıtıyor ama hiçbiri bunun kadar etkili olamamıştı. Helal olsun valla adamlar işini en iyi şekilde yapıyorlar, 2-3 laf ettiler ardından oyunları dizdiler ağzım açık izledim.
  27. Burk.Clik

70 Tl Gamepad tavsiyesi

Qck+
  28. Burk.Clik

E3 EA Play Etkinliği Canlı İzle (FIFA 17, Battlefield 1 Tanıtımı) 12 Haziran 2016 | E3 2016

Fifa dan oyun içi görüntü olsa iyi olurdu aslında. Sadece kuzenimle maç yapmak için aynı oyuna 100 küsür lira para bayılmak zoruma gidiyor. Ucuz olsun diye bilinmedik ülkelerden alıyoruz, bu yüzden iade de edemiyoruz oyunu. Battlefield 1 tanıtımını çok iyi yapıyorlar, mpyi oynayan birçok tanıdık...
  29. Burk.Clik

Türkiye 0-1 Hırvatistan - Video, Maçın Özeti, Golü | 12 Haziran 2016 Pazar

Büyük turnuvalara çok sık giden bir ülke değiliz, çok kaliteli bir takımda değiliz ama sonuç ne olursa olsun ben sahada belli bir planı olan, taktiksel açından rakibinin altında ezilmeyen bir takım görmek isterdim. Ne yazık ki bugün sahada çoğunlukla isteksiz, taktiksel anlamda elinde hiçbir şey...
  30. Burk.Clik

Türkiye - Hırvatistan | EURO 2016 D Grubu 1. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Sağlık olsun demek istiyorum, yenilmekte bu işin bir parçası demek istiyorum ama öyle bir oyun vardı ki sahada bunlara demeye dilim varmıyor.
  31. Burk.Clik

Dakika 88 gole ihtiyacımız var ve ceza sahasında sadece burak var. Terim acaba bu maçı bu şekilde mi kabullendi merak ediyorum.
  32. Burk.Clik

Bazıları Volkan Demirel alınmadığı için seviniyor ama Demirel çok daha tecrübeli bu kadar kolay oyundan kopmuyor. Takımda çok fazla oyundan kopan oyuncu var.
  33. Burk.Clik

Volkan Babacan oyundan kopmuş.
  34. Burk.Clik

Pozisyon tekrarı bitmeden tekrar kaleye geliyorlar.
  35. Burk.Clik

Sahada ki Türkiye Avrupa kupalarında ki takımlarımızı andırmıyor mu ? Hazırlık maçlarında da pek parlak bir görüntü çizmiyordu takım ama turnuva etkisiyle bir şeyler olur diye düşünmüştüm, şuan yanılmışım gibi duruyor. Rahat geliyorlar aynı zamanda bizde gidemiyoruz rakip kaleye.
  36. Burk.Clik

Bu rakitic te barçada oynuyor arda da. Bu arda iniesta ve rakitic ten forma alabilir mi, bence alamaz.
  37. Burk.Clik

Volkan çok şanslı hakem pozisyonu görse oyundan atılabilirdi.
  38. Burk.Clik

Fatih Terim diyip duruyorlar ya ben her zaman söylüyorum bu adam taktik anlamında, oyunu okuma anlamında rakip teknik adamların çok gerisinde. Arnavutlar bile belli bir taktikle oynuyor, belli bir düzenleri var ama biz çok dağınız, plansız bir takım izlenimi veriyoruz. Bakalım takım gazla...
  39. Burk.Clik

Formsuz adamı oynatmayacaksın. Sahadaysa tek sebebi barçada oynaması. Her şeyi geçtim hırslı değil, en uç noktaya ulaşmış artık yatma vakti gelmiş gibi duruyor. Bu orta saha ile bile adam akıllı pas yapamıyorsak beklenti içinde olmamamız lazım. Ayrıca beklerin arkasına birçok hava topu atıldı ve...
  40. Burk.Clik

Çok güzel yedik. 3-1 4-1 gibi hırvatlar alır gibime geliyor bundan sonra. Gol bulmaya çalışırken çok canınız yanacak bu defans hattı ile.
  41. Burk.Clik

Ozan ve oğuzhan çok heyecanlı, biraz daha soğuk kanlı olmaları lazım. Oyunu soğutmaya çalışıyoruz şuan. Taraftar iyi
  42. Burk.Clik

Takım heyecanını baya belli ediyor, özellikle ozan.
  43. Burk.Clik

Ozan ın golü var bugün yazın bir kenara :D
  44. Burk.Clik

İngiltere - Rusya | EURO 2016 B Grubu 1. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

4 maçın 2 sini skor geri kalan 2 sinide 1/0/2 olarak tutturdum [emoji41]
  45. Burk.Clik

Fransa - Romanya | EURO 2016 Açılış Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

245 Puanı kaptık, o topu kazanacağım :D
  46. Burk.Clik

Martial profilden W.Smith e çok benziyor.
  47. Burk.Clik

Yanlış mı gördüm bilmiyorum ama Zara nın dişleri saçları kadar sarıydı :D. Fransa 2-1 Romanya oynadık bekliyoruz
  48. Burk.Clik

Ödüllü UEFA EURO 2016 resmî fantezi futbol oyunu

6 kişi olduk
  49. Burk.Clik

Humble monthly

Bilmiyorum, bildiğim aylık alanların hepsi abone. Öyle bile olsa iptal edilebilir olması lazım aboneliğin.
  50. Burk.Clik

Humble monthly

Bilmiyorum, bildiğim aylık alanların hepsi abone. Öyle bile olsa iptal edilebilir olması lazım aboneliğin.
  51. Burk.Clik

Humble monthly

52. Burk.Clik

Humble monthly

Aylık bundle veriyor. Onu alanlar genellikle abone oluyor, işleyişi haftalık bundler gibi olmayabilir belki. Birden fazla oyun veriyor sitesinde bundan önce aylarda neler verdiklerini görebilirsin.
  53. Burk.Clik

Game Of Thrones Yayın yasağı

Dizilab da dün vardı. Dns etki etmez, kaldırıldı engellenmedi. Ünlü torrent siteleri var kickass gibi, bölümleri indirip altyazı başka siteden indirebilirsin.
  54. Burk.Clik

Euro 2016 Fantasy Football

İlk mesajı düzenlemek istedim fakat olmadı. Web sayfası: UEFA.com Android için : UEFA EURO 2016 Fantasy - Google Play'de Android Uygulamaları
  55. Burk.Clik

Euro 2016 Fantasy Football

Euro 2016 ya sayılı günler kala Fantasy futbolla heyecanımızı azda olsa arttırabileceğimizi düşündüm. UEFA: UEFA EURO 2016 Fantasy UEFA EURO 2016 Fantasy on the App Store Oluşturduğum ligin kodu 466248IF Katılmak isteyen arkadaşları bekliyorum.
  56. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Geceleri tawn of salem oynamak isteyen varsa ismim BurkClik ekleyebilirler. Kasabayı dolduracak kadar kişi çıkartabilsek çok daha güzel olur aslında.
  57. Burk.Clik

Ayla Çelik'ten Milli Takıma Özel Şarkı

İyi güzelde bunu ancak turnuva başlamadan önce duyarız. Maçtan hemen önce açsam uykumu getirir bu benim. Arar buluruz gibisi gelmedi daha, maçtan önce, sonra, golden sonra her yere gidiyor muhteşem gaz veriyor. Bu daha çok yenilmişiz, dertlenmişiz geri dönerken çalacakmış gibi :D
  58. Burk.Clik

EURO 2016'daki Tüm Takımların Kadroları

Büyük bir ihtimal her iki kanalda yayınlayacak. Lig tvde yorumcu olarak Alex olacak ama spiker kim bilmiyorum. Trt umarım şampiyonlar ligi maçlarını sunan spikerle devam etmez. Birde milli maçların trt de diğer maçların lig tv de olabileceği söylentileri var. Normal şartlarda yayın haklarına trt...
  59. Burk.Clik

İşte A Millî Takım'ın 23 kişilik EURO 2016 kadrosu

Semih Kaya da torpille girmiş kadroya. Adam bu sezon vasatın üstüne çıkamadı. Ersan veya Yalçın çağırılabilirdi. Ömer Toprak belkide en iyi Türk stoper olmasına rağmen kadroya alınmıyor. Defans çok fena alarm veriyor inşallah defans hattımız yüzünden elenmeyiz. Gökhan Töre 2 maç cezalıydı zaten...
  60. Burk.Clik

İşte A Millî Takım'ın 23 kişilik EURO 2016 kadrosu

Töre yi götürmeyeceksin o zaman Ömer Toprak ı alsana be adam. Defansta sıkıntı varken bir inat uğruna yapılacak iş mi bu
  61. Burk.Clik

Emre Mor için Fenerbahçe'de ilk temaslar olumlu sonuç verdi

Türkiyeden futbolcu çıkmaz demiyoruz çıkar ama 10 yılda 1-2 tane anca. Bu adam Türkiye yerine Avrupa da oynamaya devam etse hem taktiksel açıdan hemde futbol disiplini olarak daha fazla mesafe alacaktır. Stsl her açıdan futbolcu geliştirmek için Avrupa liglerinin gerisinde, Avrupa nın Katar ı...
  62. Burk.Clik

Borussia Dortmund'dan Ömer Toprak için 22 Milyon Euro

Milli takımda stoper sıkıntısı var ama Töre ile kavgalı diye bu adamı çağırmıyor. Töre hem 2 maç cezalı hemde alternatifi fazla.
  63. Burk.Clik

PayPal Türkiye Faaliyetlerini Durdurdu

Yurtdışından oyun alırken kullanıyordum, diğer türlü güvenlik konusunda içim rahat etmiyordu. Bakalım ne olacak bundan sonra.
  64. Burk.Clik

Düşük Sistemli Oyun Önerisi

Crack yapmanız lazım
  65. Burk.Clik

Türkiye 1-0 Karadağ - Maçın Özeti, Golü | 29 Mayıs 2016 Pazar

Umarım Emre Mor Türkiye ye gelip futbol hayatını bitirmez. Şurada 15 gün kalmış turnuvaya ama oynanan futbol umut vermiyor. Gruptan çıkabileceğimizi düşünüyordum ama bu maçtan sonra 3. veya 4. olacağımızı düşünüyorum.
  66. Burk.Clik

800Tlye Kulaklık,Mouse,Klavye Önerisi (CSGO)

Gümrüğe takılma diye bir olay söz konusu değil. Gereken vergiyi amazon ödeme esnasında alıyor zaten. Gümrükten geçerken daha az vergi alınırsa 2-3 ay içinde farkı hesabınıza yatırıyorlar. Sim kart destekleyen ürünler, ilaçlar vb. birkaç ürün gümrükten geçmiyor. İsterseniz 2000$ a bilgisayar alın...
  67. Burk.Clik

EURO 2016 favorileriniz

Almanya-Fransa finali görmek güzel olurdu. Favorim Fransızlar bu turnuvada. Gönül isterki Türkiye kazansın ama oynadığımız oyun bana fazla umut vermiyor. Olurda geçen ki gibi gazla çalışırsa oyuncular yarı final görebiliriz yine.
  68. Burk.Clik

Lenovo Z500 Ideapad Oyunlarda Kasma Sorunu

Boştayken sıcaklık değeriniz normal duruyor. Oyunlara dahili ekran kartıyla giriş yapıyor olabilir misiniz ?
  69. Burk.Clik

Lenovo Z500 Ideapad Oyunlarda Kasma Sorunu

Sıcaklık değerleri nasıl ? Normal değilse üst sınırlarda dolaşıyorsa termal macunu yenileyin.
  70. Burk.Clik

800Tlye Kulaklık,Mouse,Klavye Önerisi (CSGO)

Fareyi kullanıyorum 1 yıldır, oyunlarda yaklaşık olarak 3 milyon tıklamaya ulaşmışım ama hala ilk günkü gibi. Kulaklık ve strafe klavye için indirim kovalıyorum. Kulaklık olarak başka markalara bakabilirsin ama klavyede corsairden şaşma. Malzeme kalitesi olarak en iyileridir, ayrıca switchleride...
  71. Burk.Clik

Bu araç alınabilir mi?

Çok büyük bir ihtimal perte çıkmıştır bu araç. Sanayide toplamışlardır şimdi de hiçbir şey olmamış gibi satıyorlar. Bırak 45 bini 65-70 e koysa yine oldukça hızlı satılır volvonun ikinci elini kötü olmasına rağmen. Eğer yakından görecekseniz tanıdığınız bir usta ile gidin, tanıdık expertize...
  72. Burk.Clik

2016 Şampiyonlar Ligi'ni kim kazanır? Real Madrid - Atletico Madrid Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Penaltılara gitsede heyecan olsa biraz.
  73. Burk.Clik

2016 Şampiyonlar Ligi'ni kim kazanır? Real Madrid - Atletico Madrid Maçı Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Atl.Madrid varsa bir maçta böyle oluyor. Adamlar ligde de böyleydi çok katı oynuyorlar. Az atıp az yiyorlar.
  74. Burk.Clik

Öpüşürken öyle kafaya vurulur mu sakatlayacaklardı adamı :D
  75. Burk.Clik

Akk ilgili bikaç soru

Ben biliyorum zaten bunu :D arkadaş için attım 30 gb veri indirdim gerisi müzik,video,internette dolaşma diye yazdım altına. Birşeyler download etmenin dışında da kotanın dolabileceğini göstermek istedim.
  76. Burk.Clik

Iphone 6 64gb mı iphone 6s 16 gb mı

100 uygulama+250 foto var. Ayrıca 400 şarkıyı tekrardan indirmek zorunda kaldığım için spotify şuan olması gerekenden fazla yer kaplıyor. Bunların dışında dropbox ve google fotoğraflar uygulamasınıda yedeklemek için kullanıyorum. Yaklaşık 2000 fotoğrafım bulutta eğer telefonda olsaydı ve spotify...
  77. Burk.Clik

Akk ilgili bikaç soru

30 Gb lık veri indirdim yada indirmedim. Geri kalanı video,müzik, internette dolaşma.
  78. Burk.Clik

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Rekabetçi modunda yapılmıyor diye biliyorum, ayrıca her sunucuda da geçerli değil. 1.6 da oldukça popülerdi, base de hızlanarak karşı base e giriyorlardı.
  79. Burk.Clik

İşte GTX 1080 ve 1070'in Türkiye Fiyatı!

Amazon gibi yerler varken Türkiye den almak mantıksız. Umarım Türkiyeye gönderim hemen olurda Türkiyede ki satıcıların elinde kalır kartlar.
  80. Burk.Clik

Overwatch Çıktı! Sistem Gereksinimleri ve Bilgiler

100 tl civarlarına düşsede alsak, 180 tl vermek gelmiyor içimden. Oyun hakkındaki yorumların birçoğu olumlu. Biraz zaman geçsin oyuncu kitlesinde azalma olacak mı merak ediyorum.
  81. Burk.Clik

10 mbps yardim

Hangi iss ?
  82. Burk.Clik

10 mbps yardim

Ne için kullanacağınıza bağlı. Normal şartlarda yeterli. Sosyal ağlarda dolaşıp, oyun oynuyorsanız yetecektir. 7/24 internete dosya yüklemesi yapıyorsanız 100/100 alın ama 100/10 ile arasında dağlar kadar fiyat farkı olur.
  83. Burk.Clik

Jose Mourinho'nun Fenerbahçe'ye gelmesine 2.25 oran

Gelirse iş yapamaz. Takımı tanımıyor bir kere, takımda bildiği isimlerin sayısı 4-5 tir belki. Oyuncu almak istese ffp yüzünden alamaz. Türkiye liginide bilmediğinden ligde başarılı olacağını düşünmüyorum ama avrupada başarılı olabilir(bknz:Zico). Mantıklı birkaç seçenek var. VP kalabilir...
  84. Burk.Clik

AMERIKADAN 6S PLUS ALICAM ? GARANTİ

2 ay içinde yurda giriş-çıkış gerçekleşmesi gerekiyor kayıt yaptırılacak pasaportun. Yanlış hatırlamıyorsam 4 ay kayıtsız bir şekilde kullanabiliyorsunuz.
  85. Burk.Clik

SDN Counter Strike: Global Offensive Oynayanlar Kulübü

Rütbeniz olduktan sonra bu sorunla karşılaşmayacaksınız. İlk 10 galibiyet için geçirli bu olay.
  86. Burk.Clik

Hangi klavyeyi alsam?

Corsair k95 veya k70 e bakın. Piyasada ki en kaliteli mekanik oyuncu klavyeleridir. Malzeme kalitesi konusunda hiçbir klavye corsair ile yarışamaz. Ayrıca cherry mx switchli klavye almanı öneririm. Razer klavyelerde daha kalitesiz kailh switchler kullanıyor.
  87. Burk.Clik

Akustik gitar tavsiyesi (professional olanlar tavsiye versin)

Arkadaş sadece akustik gitar arıyor sanırım. Siz elektro akustik gitar tavsiye etmişsiniz. Ayrıca gitar alınmadan önce kesinlikle ele alınma, klavyesinin rahatlığına filan bakılmalı. İnternetten almayı düşünüyorsanız sipariş vermeden önce herhangi bir mağazada sipariş vereceğiniz gitarı inceleyin.
  88. Burk.Clik

Monitörü İkinci Ekran Olarak Nasıl Kullanabilirim ?

Dizüstünde yaptığım bazı işler için ekranın yetersiz geldiğini düşünerek monitör almaya karar verdim. Monitörü ikinci ekran olarak kullanmak istiyorum. Her ekranda ayrı masaüstüleri olması mümkün mü ? Biraz araştırdım fakat bir sonuca ulaşamadım. Ekranı genişletip monitöre yayma olayı var ama...
  89. Burk.Clik

Logitech G230 vs Steelseries Siberia 150

G230 un müzik kalitesi bana göre kötü, oyunlarda ise idare eder bir performansı var. Siberia yı kullanmadım onun hakkında yorum yapamayacağım.
  90. Burk.Clik

Java İçin Kaynak

Sıfırdan Java - YouTube Java Tutorial For Beginners (Step by Step tutorial) - YouTube İnternette bir yığın yazılı kaynak da var.
  91. Burk.Clik

Fenerbahçe'nin Final Four Maçları Ne zaman, Hangi Kanalda?

Futbolda ki gibi tek maçta satmıyorlar illa izlemek için paket almak lazım.
  92. Burk.Clik

Yurtdışından telefon alma

Sim kart takılan cihazlar gümrükten geçmiyor.
  93. Burk.Clik

Gtx 980 Tİ vs Gtx 1080

Zaten Türkiye den almanın anlamı yok. Anakart gibi bazı gelmeyen parçaları buradan alıp geri kalan parçalar amazondan alındığında oldukça fazla tasarruf ediliyor. Müşteri memnuniyeti konusunda da birçok firmadan daha iyiler
  94. Burk.Clik

[YARDIM] 35-45 Bin TL Arası 2. El Araç Tavsiyesi

7 ileri kuru kavrama dsg ler sorunlu. Biraz araştırırsanız birçok kullanıcının bu konuda şikayetçi olduğunu göreceksinizdir. Alacağınız aracın büyük ihtimalle garantisi bitmiş olacak, bu yüzden şanzıman değişmek zorunda kalırsa 5bin tlye yakın para istiyor servis. İnternette düzinelerce yazı var...
  95. Burk.Clik

Megane 3 ve 2010-11 aurislere bakın. İç hacim olarak rakiplerinden bir tık daha iyiler. Parça sıkıntısıda çekmezsiniz bu araçlarda. Çok kaliteli araçlar mı bence değiller ama belirttiğiniz fiyata en mantıklı araçlar bunlar. Biraz eski çok km premium araçlarda bakabilirsiniz kalite istiyorsanız...
  96. Burk.Clik

Megane 3 ve 2010-11 aurislere bakın. İç hacim olarak rakiplerinden bir tık daha iyiler. Parça sıkıntısıda çekmezsiniz bu araçlarda. Çok kaliteli araçlar mı bence değiller ama belirttiğiniz fiyata en mantıklı araçlar bunlar. Biraz eski çok km premium araçlarda bakabilirsiniz kalite istiyorsanız...
  97. Burk.Clik

Franz Kafka

Milena'ya Mektuplar. Okumadım ama çok adını duydum, çoğu kişi tarafından tavsiye edilen bir kitap.
  98. Burk.Clik

Sedan mı istiyorsunuz hb mi istiyorsunuz ? Bagaj, iç hacim ve yakıt ne kadar önemli ? İkinci el değeri önemli mi, servis masrafları önemli mi gibi soruları yanıtlamamışsınız. Bence tavsiye almadan önce çok detaylı bir şekilde araçları araştırın, araçlar hakkında birşeyler öğrenin. Buradan fazla...
  99. Burk.Clik

Youtube da müzik paylaşma

Youtube un izin vermediği müzikler dışında müzik kullanırsan telif hakkından dolayı videolarınız silinir. Müziği kendiniz söyler veya çalarsanız kısacası müziği kendiniz yorumlarsanız telif sıkıntısı çekmezseniz. Para kazanmakta kolay değil. Videonun olduğu sayfada ki reklamların tıklanmasından...
  100. Burk.Clik

Battlefield 1

Bu arada videoda ki görüntüler oyun içinden değil. Oyun içi görüntüler için EA nın oyun fuarını beklememiz gerekecek.
  101. Burk.Clik

Battlefield 1

Arap olarak Osmanlıya karşı savaşılacağını biliyorum. Atlar üstünde gördüklerimiz Araplar zaten. İtalya ve Arap çöllerini içeren haritalar olacağını biliyorum ama Çanakkaleyi barındıran bir kısım olur mu bilmiyorum. Single playerda olmasada mp de Osmanlı olma ihtimalimiz çok çok yüksek.
  102. Burk.Clik

Battlefield 1

Kinguinde 113 tl, fiyat oldukça uygun. Premium beklemek istemeyenler kaçırmasın bence. Sanırım atlar ve çöllerin olduğu haritalar dlc ile gelecekmiş bu yüzden premiumu beklemek daha mantıklı geliyor. Almışken bütün özelliklerden faydalanmak lazım. Umarım oyunda Türkleri veya Osmanlıyı...
  103. Burk.Clik

Amazon

Sıkıntı çıkma ihtimali çok yüksek. Amazon tarafından satılmıyor ürün. Alacağınız üründe bir sıkıntı çıkarsa ortada kalırsınız. Ayrıca amazon satmadığı için büyük bir ihtimal kargo takibide yapamazsınız. Amazon tarafından satılan ürünlere bakmanızda fayda var.
  104. Burk.Clik

Amazon

Gümrüğe takılmaz. Amazon dışındaki satıcılardan satın almamaya dikkat edin.
  105. Burk.Clik

iPhone da Müzik dinlemek

Bu tarz uygulamalarda çevrimdışı müzik dinleme, ard arda şarkı değiştirme, şarkı aralarında reklam olmaması premium üyelikler ile sağlanıyor. Para vermezseniz internete bağlı olmak koşuluyla bazı özelliklerden yoksun bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.
  106. Burk.Clik

iPhone da Müzik dinlemek

Jb ile mümkün olabilir ama jb yapmaya değmez bence. İlla korsan kullanmakta ısrarcıysanız yine netten indirip itunes üzerinden telefona atın. Nette ufak bir araştırma yaparsanız telefona nasıl müzik atacağınızı bulabilirsiniz. Ayrıca telefonlara 2bin 3bin verip müzik dinlemek için aylık 10₺...
  107. Burk.Clik

2. Dönem TEOG Sınavları sona erdi; sınavınız nasıl geçti?

Bilemiyorum. Meb yayınlayana kadar cevaplar için doğru demek doğru olmaz zaten. Resmi olarak yayınlanıyor mu onuda bilmiyorum. İnternette dolanan cevaplara göre yanlışı yokmuş. En doğrusunu sorular ilk elden verilince göreceğiz.
  108. Burk.Clik

Türkçe ve matematikte bizimkinin yanlışı yok. Dinden 2 yanlış gelebilir diyor ama katsayısı düşük olduğu için çok önemli olmaz diyor.
  109. Burk.Clik

Bizimkinin Türkçesi sıkıntılı biraz. İlk sınavda Türkçeden 4, din ve ingilizceden birer yanlışı vardı gerisini yapmıştı. Bu sınavda bütün soruları doğru yapmayı hedefliyordu, sonuçları merakla bekliyoruz.
  110. Burk.Clik

Kardeşim girdi benimde. Türkçe ve dinin ilk sınava göre daha zor olduğunu söyledi. Matematiği güzel geçmiş, hepsinin doğru olmasını bekliyorum dedi.
  111. Burk.Clik

Razer DeathAdder Chroma hakkında bir sorun

Düşecekmiş gibi sallanmıyor fakat ses olmadığını söylersem yalan söylerim. Fazla kullanmadığımdan yada dikkatimi çekecek kadar rahatsız etmediğinden olsa gerek sorun diye düşünmedim. Fareyi kulladığım zamanlarda odaklandığım işten beni uzaklaştıracak kadar ses olmuyor açıkcası.
  112. Burk.Clik

Giga 4.5 g

Test çeşidinin wifi olarak göstermesinin sebebi ne ?
  113. Burk.Clik

Bir teknoloji devi daha Çinliler'e satıldı

Türkiyede üretilip avrupaya filan ihraç ediliyor herhalde. Kutunun üstünde Türkçe hiçbir ibare bulunmuyordu çünkü.
  114. Burk.Clik

Ne dinliyorsunuz?

Türkçe dinlemeyi seven varsa eski yeni, rap hariç her türün olduğu listem
  115. Burk.Clik

Bir teknoloji devi daha Çinliler'e satıldı

Bir ara vestel sharp televizyonlarını vestel logosu basıp satıyordu. Fabrikadan alırsanız direk sharp ın kutusu ile veriyorlardı hatta.
  116. Burk.Clik

4.5G İnterneti Bilgisayara Bağlama

Yüklenecek veri bellidir. Hızınız artınca herhangi bir siteye girdiğinizde fazladan neden veri harcasın. Google.com a girmek istiyorum, elimde hem 10mbps hemde 100 mbps internet olsun. Google.com u kullanabilmem için karşıdan yüklenmesi gereken veri x kadar olsun. 10mbps ile girdiğimde x kadar...
  117. Burk.Clik

4.5G İnterneti Bilgisayara Bağlama

Farketmez. 4,5 ile girdiğinde de aynı işi yapacaksın 3g ile girdiğinde de aynı işi yapacaksın. 1gb lık veri alışverişi yapacaksan her iki şekilde de 1gblık veri harcamış olacaksın. Yalnız bağlandığında dikkat et arkaplanda çalışan uygulamalar tüketim açısından beklenmedik sonuçlara yol açabilir.
  118. Burk.Clik

YouTube Çok Yavaş

Dns ayarları ile oynamadım,vpn kullanmıyorum. Uzun süredir sıkıntısız çalışıyor.
  119. Burk.Clik

YouTube Çok Yavaş

Kısıtlama filan yok. Ttnet kullanıyorum bende ama youtube da sıkıntı yok. Dün gece canlı yayın, birkaç video filan izledim hiçbirinde sıkıntı yaşamadım.
  120. Burk.Clik

Boyum Uzamaz Heralde :(

Boyca büyümeyi sağlayan uzun kemiklerde bulunan epifiz plağıdır. Epifiz plağı kıkırdak yapılı olup 19-23 yaşları arasında kemikleşmeye başlar ve boyca uzama durur. Tabii bu yaş aralığı ortalama sayılar, daha küçük yaşlarda veya daha büyük yaşlarda da uzama durabilir.
  121. Burk.Clik

Sabah uyanınca ağız kokusu

Düzenli bir şekilde ağız bakımını yaparsanız o kokunun azaldığını göreceksiniz. Her gece yatmadan önce dişlerin fırçalanması sabahları kalktığınızda o kokunun birazda olsa azalmasına sağlayacaktır. Ayrıca uyandığınızda ilk işte dişlerinizi fırçalamak olsun. Çoğu şey gibi alışkanlık haline gelip...
  122. Burk.Clik

SSD tavsiyesi

Performansı evodan farksız, fiyatı ise daha uygun.
  123. Burk.Clik

Yurt dışından telefon almak

Hayır ama bazı şartlar var. 2 ay içinde yurda giriş çıkış yapması ve 2 yıl içinde başka cihaz kaydedilmemiş olması gerekiyor.
  124. Burk.Clik

Macbook pro SSD değişimi

Youtube veya googleda macbook pro early 2015 ssd upgrade diye aratın
  125. Burk.Clik

Yurt dışı ipad pro 9.7 sim kart takılır mı ONEMLİ

130 tlydi en son. 2 yıl içinde herhangi bir cihaz kaydı yapılmamış ve 2 ay içinde yurda giriş çıkış yapmış olan herhangi bir pasaport işinizi görür. Bu dediğim telefonlar için, siz btkya mail atıp detaylı bilgi almalısınız.
  126. Burk.Clik

E-devletten yapabilirsiniz. Bunun için harç yatırmalısınız ve pasaportun 2 ay içinde yurda giriş çıkış yapması ve 2 yıl içinde hiç cihaz kaydedilmemesi lazım.
  127. Burk.Clik

Kullanabilmen için imei kaydı ister büyük bir ihtimal. Btkya mail atıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  128. Burk.Clik

Çin Alışveriş Siteleri (En İyileri, En Güvenlileri)

Ayakkabı geçiyor. Amazon tarafından satılan, Türkiye ye gönderilen ürünleri almaya dikkat edin.
  129. Burk.Clik

Vergi sınırı geçen ürünlerde gümrüğe ödemeniz gereken vergiyi amazon sizden alıp gümrüğe ödüyor. Alırken ödemeniz gereken kargo ve vergi fiyatı gözüküyor zaten. Gümrükte daha az vergi alınırsa amazon artan kısmın iadesini yapıyor. Ayrıca her ürün gümrükten geçmiyor.
  130. Burk.Clik

Sim kart takılabilen cihazlar gümrükten geçmiyor diye biliyorum. Ürün geri yollanır. Geçse bile imei kaydı yapılması gerekiyor Türkiyede kullanmak için.
  131. Burk.Clik

Samsun Müftüsü'nden çok tartışılacak sözler

İtalik olarak yazılmış kısımda zina derken her iki tarafında kendi istekleriyle evlilik dışı ilişkide bulunmasını mı kastettiniz ?
  132. Burk.Clik

Harry Potter'ın yeni filmi

Harry Potter filmi demek ne kadar doğru bilmiyorum. Her ne kadar isimler geçsede eski filmlerden bilinen oyuncular olmadığından Harry Potter tadını asla veremeyecektir.
  133. Burk.Clik

Günlün Kullanım İçin Dizüstü Tavsiyesi

Fiyatını hakeden bir cihaz değil. Gönül isterdi daha ucuz olsun ama vergiler olsun, koyulan kar payı olsun fiyatı bu seviyeye getiriyor. Beklentilerime en iyi hitap eden cihaz o. Mağazada görme fırsatı buldum ekranı gerçekten çok güzeldi. Hafif,taşıması kolay ve depolama birimi olarak ssd...
  134. Burk.Clik

Hp düşünmüyorum. Daha önce kullandım pişman oldum. Kışın odayı kaloriferden daha iyi ısıtıyordu. Ayrıca minimum full hd çözünürlükte bir cihaz bakıyorum. Hocam birde asustaki işlemci hpdekinden daha performanslı gibi duruyor. Intel Core i3 6100U vs M 5Y71
  135. Burk.Clik

Hocam ekran kartının önemi yok, g550jk var elimde zaten. Maksadım kasa kalitesi yüksek günlük kullanım için ideal bir dizüstü arıyorum. Aslında ilk mesajımda da belirtmiştim hafif ve 15,6' dan küçük bir model arıyorum. Ben performanstan önce kasa kalitesine,tasarımana bakıyorum. Eğer linkini...
  136. Burk.Clik

Office kullanılacak, günlük kullanım için taşıması kolay bir dizüstü bakıyorum. Uzun yıllar kullanılacağı için minimum 8gb ram,15,6' den küçük ekran ve full hd ekran olması en önemli şartlarım. ASUS T300CHI-FH011H 2 Sİ 1ARADA NOTEBOOK - Teknosa Aklıma yatan model bu. Fiyat olarak daha yukarı...
  137. Burk.Clik

Sizce Iphone 6 plus Fiyatı Haziran Ayında 2500 TL Olur mu?

Çok büyük bir ihtimal yeni modeller tanıtılana kadar fiyatında değişme olmaz
  138. Burk.Clik

Gaming mause tavsiyesi

1 yıldır qck+ ile kullanıyorum oldukça memnunum.
  139. Burk.Clik

Harici disk alacagım önerin lütfen

WD 2TB Blue My Passport Ultra Portable External Hard Drive - USB 3.0 -
  140. Burk.Clik

Honda Civic

Sitesinden donanım seçenekleri hakkında detaylı bilgiye rahatça ulaşabilirisiniz. Dream,premium diye sıraladığınız kelimeler donanım çeşitlerini temsil ediyor. Ayrıca otomobillerle fazla ilgili değilseniz makyajlı kasa ile eski kasayı ayırt etmeniz zor. 2016da makyaj almadı kasası yenilendi...
  141. Burk.Clik

"Arda Turan, Barça'ya uyum sağlayamadı"

Arda çalışkan, yetenekli bir futbolcu ama barcelona seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. O kadronun, o oyunun içinde kayboluyor.
  142. Burk.Clik

Satılık Steam Hesabı

Hocam 150tlye alıcı bulamazsınız. Oyunların indirimli fiyatlarını toplayıp biraz aşağısına vermeniz lazım. 50 tl ye alıcı bulursanız hemen satın. Oyunlarınızın indirimli fiyatları 43,42₺ Home · SteamDB Buradan kendinizde bakabilirsiniz fiyatlara.
  143. Burk.Clik

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Türkiye çıkış tarihi ile kesin bilgi var mı ? Biraz bakındım ama birşey bulamadım. Bimekste bir ara dağıtım 20 nisan olarak gözüküyordu ama en son baktığım o tarihte yazmıyordu.
  144. Burk.Clik

ı phone 6s duşermi

Bırak 6s i 6 bile 2500 olmaz hazirana kadar. Yeni model tanıtılana kadar fiyatlarda değişikliğe gideceklerini sanmıyor. S7 ise hazirana kadar fiyatı düşmez ama günlük indirim filan olur hepsiburadada veya benzer sitelerde, o zaman fırsatı değerlendirip alacaksın.
  145. Burk.Clik

CS:GO Ne zaman indirime girecek? (7 Nisan 2016)

İndirim tarihleri belli değil. Yaz indirimlerine kadarda gireceğini sanmıyorum. Geçen sene yaz indirimleri haziranın sonuna denk geldi diye hatırlıyorum. Bu senede aşağı yukarı o zamanlar olur yaz indirimleri.
  146. Burk.Clik

Max 2500-2600 liraya dizüstü

Hp nin yeni cihazlarında ısınma sorunu var mı bilmiyorum ama eğer bu sorunu çözdülerse tercihin Hp olmalı. 2500 tl verip ekranın full hd olmaması hiç hoş değil. Bu zamana kadar hp,toshiba,dell ve msi kullandım. Hp ve toshiba soğutma konusunda gerçekten beterlerdi. Kullandığım dell workstation...
  147. Burk.Clik

Fiberleyemiyom beyler

En fazla 17 mbps gördüm. Ortalama 10mbps hız alıyoruz. Turkcell ile denediğimizde de 11mbps gördük. Yer Manisa merkez. Buda şimdi yapmış olduğum ölçüm.
  148. Burk.Clik

İnternet hızı hakkında

10 mbps ile maksimum saniyede 1 mb indirebilirsiniz zaten. Akk ye girdikten sonra saniye 300kb ile indirme yapacaksınız.
  149. Burk.Clik

SSD Önerileriniz Bekliyorum

Tavsiye ettiğim ssd Türkiye de satılmıyor. Kullanıcı incelemelerini incelerseniz fiyatına göre muhteşem bir performans verdiğini göreceksiniz. Evo 30 dolar daha pahalı ama aynı performansı veriyor ikiside. Ssd alacaklara ilk tavsiyem bu oluyor.
  150. Burk.Clik

SSD Önerileriniz Bekliyorum

f/p canavarı [emoji1303]
  151. Burk.Clik

50 Milyon Kişinin Kimlik Bilgileri Çalındı!

Hocam bunlar yeni değil sanırım. Çok eski bilgiler bunlar. 5 yıldır bulunduğum adresten önceki adresi gösteriyor. Bir ara böyle bir durum olmuştu çalındığı kabul edilmişti aynı şeyleri servis ettiler sanırım.
  152. Burk.Clik

3000 tl ye bilgisayar toplama

Bütçede esneme yapmayacaksanız ekran kartı,hdd,ssd,ram ve monitörü amazondan alarak önemli ölçüde kar edebilirsiniz veya aynı fiyata daha performanslı bir bilgisayar toplayabilmek mümkün. Amd kartlarda arada fazla fark olmuyor ama nvidia fiyatları ile arada uçurumlar var.
  153. Burk.Clik

Renault Talisman Icon 1.6 Dci 130 hp EDC İnceleme

Fiat egea c segmenti bir araba. Fiat bu zamana kadar d segment sedan ürettiğini hatırlamıyorum. F/p olarak bakacak olursakta en mantıklı seçim insignia ve superb(manuel) oluyor. Eğer tercih otomatik dizel olacaksa passat ve superb en son tercih edilmesi gereken araçlar segmentinde. Araçlarında...
  154. Burk.Clik

Renault Talisman Icon 1.6 Dci 130 hp EDC İnceleme

Rakibi passat,mondeo,insignia. Fiyat olarakta satış temsilcisi megane ve talismanda düzenlemeye gidebileceklerini söyledi. Şuan kısıtlı kota olduğu için bir süre fiyat böyle devam edecektir. Ne zaman kotada sınır olmaz ve fiyattan dolayı beklenenden az satış gerçekleşirse o zaman ciddi...
  155. Burk.Clik

Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesine İhtiyacım Var

O zaman chroma olmayan modelini alabilirim. Razer deathadder chroma kullanıyorum ama aldığımdan beri renkleriyle hiç oynamadım. Ergonomisi nasıldır sizce ? Kullanırken rahatsızlık versin istemem. Hyperx ile kraken 7.1 i detaylıca araştırıp en kısa zamanda birisini seçeceğim.
  156. Burk.Clik

Hocam güzel diyorsunuzda arada 120 tl fark var. Birde benim dizüstünün dahili mikrofonu çalışmıyor. Telefonumun kulaklığını taktığımda da onun mikrofonuda çalışmadı bu yüzden ses kartlı ve usb girişli bir kulaklık arıyorum. Eğer o şekilde de çalışmazsa mecbur servise gidecek. Chroma ile normal...
  157. Burk.Clik

Hyperx cloud 2, g35 ve corsair gaming h2100 arasında seçim yapmak istiyorum. Öncelikli tercihim hyperx. Kullananların çoğu oldukça memnun. Diğer 2 kulaklık kablosuz ve corsairin Türkiyede satışı maalesef yok bu yüzden eğer corsairi tercih edersem amazondan almak zorunda kalacağım. Hyperx hem usb...
  158. Burk.Clik

Paris'te terör saldırısı: 129 kişi öldü | Fransa'da olağanüstü hâl ilan edildi

Bazı sitelerde olayı işidin üstlendiği yazıyor, ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer işid yaptıysa bu işin ucu bizede dokunacak. Fransa yandaşlarını ve natonun desteğini alarak suriyeye girmek isterse bizde bundan kesinlikle etkileniriz. Bir ister istemez insanın aklına bu olayı avrupanında...
  159. Burk.Clik

Katar - Türkiye hazırlık maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Ben Yunus Mallı yı ilk 11 de bekliyordum. Daha önce izledim, nasıl bir oyuncu olduğunu merak ediyorum.
  160. Burk.Clik

Tesla Resmi Olarak Artık Türkiye'de!

Elektrikli araçlarda ötv %15-18 mtv ise yok. Belki başka ülkelerden bile az vergi alınıyor olabilir elektrikli araçlarda. Fransız kalırsanız sebep teslanın fiyat politikası olacaktır. Bu araç için 300k normal. Giriş fiyatı 100k € olacakmış bu arada.
  161. Burk.Clik

League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Normal oyunda istediğin hero ile istediğin yere git. Alıştıktan sonra dereceli de seçip gidebilirsin. En fazla neden onu seçtiğini sorarlar sende açıklarsın, sırf farklı bir hero seçtiğin için kavga çıkmaz takımda Türk yoksa. Normal oyunda denemeyip derecelide hero denemek saçma zaten...
  162. Burk.Clik

Harici monitörden full hd görüntü alamıyorum.

Ekran kartınız full hd çözünürlüğü desteklemiyor olabilir.
  163. Burk.Clik

Hesabı taşımak mantıklı olan zaten hocam. Skin almıyorsan sürekli weste geçmelisin. Birazda ingilizcen varsa takımla anlaşarak çok güzel oyunlar çıkartabiliyorsun. Eğer sürekli rp alıyorsan weste geçmeni tavsiye etmem weste rp fiyatları uçuk. Her yıl westten tr ye geçişler bedava oluyor şuan onu...
  164. Burk.Clik

1 yıl önce trden weste geçtim. Arada dağlar kadar fark var. Trollerden besleyenlerden sıkıntısı olan weste geçsin. Flame neredeyse yok denecek kadar az, zaten birçok milliyeti barındıran bir sunucu olduğu için fazla muhabbet olmuyor. Herkes kazanmak için başlıyor oyun çok kötü gitmedikçe teslim...
  165. Burk.Clik

Asus Turbo GTX vs. Asus Strix GTX 970

Ben olsam msi veya galax ex oc alırdım. 970 lerde en çok msi tavsiye ediliyor.
  166. Burk.Clik

Ps 4 için led tv önerisi

Hocam Asus un ips led monitörlerine bakabilirsiniz. Oldukça kaliteli ekranlar fakat oyun için olan modellerinin fiyatı çok uçuk. Bence vatana gidip kendi gözlerinizle hem bu önerdiğim monitöre bakın hemde aklınızda olan tv modellerine bakın. Ayrıca asusun ips led monitörlerinede bakabilirsiniz...
  167. Burk.Clik

Ps 4 için led tv önerisi

http://www.vatanbilgisayar.com/benq-27-rl2755hm-1ms60hz-full-hd-gaming-led-monitor.html?srt=PU Monitör bakın hocam o zaman. 1 ms veya 2 ms 27,32 inç arasında bulabilirsiniz.
  168. Burk.Clik

Ps 4 için led tv önerisi

Hocam fabrika çıkış mağazasından vestel almıştık 4 yıl önce, oldukça memnunuz cihazdan. Siz kötü yorumlara aldanmayın. Birde LG televizyonumuz onu daha yeni aldık, renkleri keskinliği vestele göre daha canlı. Şuana kadar iki üründe hiçbir sıkıntı çıkmadı. Tavsiyem LG veya Samsung markalarına...
  169. Burk.Clik

4200 TL Sistem tavsiyesi (Monitor Dahil)

Monitör 2 ms. Oyun içinse sistem monitör bu olmalı. Ayrıca klavye ve mouse u sonra alırsan sisteme ssd ekleyebilirsin.
  170. Burk.Clik

EURO 2016'ya bilet nasıl alınır? Bilet fiyatları ne kadar?

Çeyrek final, yarı finale çıksakta hem maç izlemeye hemde gezmeye Fransaya gitsek. Sistem toplayacaktım sırf bu yüzden vazgeçtim.
  171. Burk.Clik

Oyun PC OC Ötesi GTX 960 Sistem Topladım, Yorumlarınız ? +1ms Asus Monitör 3800 TL.!

Oyun ağırlıklı olacaksa kesinlik 970 almalısın 3800 tl vereceksen. Herşeyden kıs ama 970 al.
  172. Burk.Clik

16 Dolara Akıllı Bileklik: Xiaomi Mi Band 1S

Amazon veya alibaba dan alınabilir herhalde.
  173. Burk.Clik

Arkadaşlar bilgisayar toplayacam 5000 tl oyun için

Monitör lazımsa ssd yi çıkartıp monitör alabilirsin.
  174. Burk.Clik

9. Sınıf Zorluğu

O dediğinizi yapan hoca sayısı çok çok azdır. Çoğu hakkınız neyse onu verir. Derste çok aktif olmanız, sınavlarınızın yüksek olması yüksek sözlü notu almanız anlamına gelmez. Bunların yanında derse ve hocaya da saygınız olması lazım. Siz birşey yapmadıkça hoca sizi toplum içinde rencide etmez...
  175. Burk.Clik

9. Sınıf Zorluğu

Lisenin en kolayı yılı 9. Tabii bunu üst sınıflara geçmeden anlamanın imkanı yok. Ayrıca sınıfta kalmak geçmekten daha zor. Kalmak için ekstrem birşeyler yapman lazım.
  176. Burk.Clik

Pc toplama

Tek tek değiştirmeniz biraz zor gibi. Şimdi işlemci ile anakartı değiştirirseniz anakart ddr4 olduğu için şuanki ramleriniz işlevsiz hale gelir. Ddr4 ram almak zorunda kalacaksınız. Yaklaşık 200 liralık bir boşluk var. O boşluğuda işlemci soğutucu almanız gerekiyor eğer bu işlemciyi seçerseniz...
  177. Burk.Clik

iPhone 6s - Kız Kıza #1

Hocam bende normal incelemelerde 5-6 dk izledikten sonra sıkılıp kapatıyorum. Bu daha samimi olmuş. Sohbet havası olması, teknik verilerden uzak olması daha güzel olmuş. Normal bir incelemede o kadar çok gereksiz detay oluyorki sıkılıyorum.
  178. Burk.Clik

Bellek Arayüzü ve 4K Filmler Hakkında

1080p üstü kullanacaksanız, r9 390 a bakabilirsiniz, 2k ve 4k performansı 970 den daha iyi.
  179. Burk.Clik

iPhone 6s - Kız Kıza #1

Gayet güzel olmuş. Oldukça doğal buldum, teknik verilerden uzak biraz daha gündelik yaşantıya yakın bir anlatım var. Sohbet havasında geçmeside ayrı güzel olmuş.
  180. Burk.Clik

max 2500tl toplama pc

En üstte 8 gb ram var. 2500 ün biraz altında. Elinizde hdd,kasa olsaydı daha iyi bir sistem ortaya çıkabilirdi
  181. Burk.Clik

max 2500tl toplama pc

Kasa farkeder tabii hocam, siz kasanızın modelinide yazın uyarsa değiştirmeye gerek olmaz.
  182. Burk.Clik

max 2500tl toplama pc

Kasa,hdd de lazım mı ?
  183. Burk.Clik

max 2500tl toplama pc

Hocam sadece anakart ram ekran kartı ve işlemci mi alacaksınız ? Yoksa kasa,monitör,hdd filanda lazım mı ? Ve sadece vatandan mı alacaksınız ?
  184. Burk.Clik

GALAX GTX970 EX OC BLACK EDİTİON deneyimi olan ?

http://youtu.be/Fp0_zU5kjcI 970 ler arasında en sağlam kartlardan bir tanesi.
  185. Burk.Clik

Donanım Tavsiye Öneri

İkiside fps olarak aşağı yukarı aynı performansı veriyor. Nvidia güç tüketimi, yazılım desteği ve oyun desteği açısından amd den daha iyi.
  186. Burk.Clik

Donanım Tavsiye Öneri

Eskiden amd ekran kartlarından çok başım ağrıdı. O zamandır beri kimseye tavsiye etmiyorum, gelişmeleride takip etmiyorum. Şuanki durumları ne bilmiyorum ama bu fiyat aralığında genellikle 970 tavsiye ediliyor. Güç tüketimi olsun, güncelliği olsun daha iyi bir kart. 3k ve üstüne sistem...
  187. Burk.Clik

Metin2 ban yedim

Benim oynadığım zamanlar yang satışı illegaldi, ban yediğine göre şuanda öyle. Çektiğin parayı almalılar, almaları lazım ki emek verip oynayanların hakkını gasp etmeni engellemek için. Eğer alırlarsada birşey yapamazsın.
  188. Burk.Clik

Donanım Tavsiye Öneri

Şuan 3.500 tl doların düşmesini beklemek istemiyorsa Eğer dolar düşerse 1 ayda 2,5 a filan düşeceğini hiç sanmıyorum, olduki düştü diyelim 3,4k gibi bir fiyata denk geliyor. 3,5 3 k para verilecekse ddr4 toplanmalı.
  189. Burk.Clik

100 TL mosue önerisi

Razer da kullanıyorum, 2 makro tuşu var ama aldığım günden beri kullanmadım. Alırken sadece tıklama ömrüne dikkat et hangisi daha uzun ömürlüyse , kaliteli malzeme kullanılmışsa onu al. Zaten oynadığın oyunu etkilemeyecek sadece aldığın zevki arttıyor
  190. Burk.Clik

Donanım Tavsiye Öneri

Bu devirde 3 3,5 k ya sistem toplanacaksa yeni nesil işlemci ve ddr4 olmalı. Ssd öncelikli olmamalı, daha sonra ihtiyaç duyulursa alabilirsiniz.
  191. Burk.Clik

çok acil yardim edin lütfen

Sınıfta kalırsan 3 sene sonra sınava gireceksin. 12 sınıfta üniversite sınavına giriliyor. Temel olmadan açık liseye geçersen çok büyük bir ihtimal üniversite sınavında çuvallarsın.
  192. Burk.Clik

Hyundai'nin Lüks Segmenti; Genesis

Sürülüp sürülmemesi farketmez. Büyük bir ihtimal istedikleri satış rakamlarını yakalamayacakları için pazara resmi olarak girmeyecektir ama almak isteyen kullanıcı herhangi bir hyundai bayii ile iletişime geçerek özel olarak aracı getirttirebilir. Hyundai premium bir marka algısı oluşturmuyor,bu...
  193. Burk.Clik

Kafana göre heyet alamazsın. Belki özel hastanelerde paranı konuşturursan heyet verirler ,hastaneye göre değişiyormuş sanırım, 300-400 e verende 1500 e verende varmış tabii şuan veriyorlar mı bilmiyorum. Heyet alma nedenin saçma, bunu neden olarak kabul etmeyeceklerdir bu yüzden heyeti unut...
  194. Burk.Clik

4000 ' tl ye SİSTEM tavsiye acil bakın

Hocam benim kasada da güç kaynağı var ve bilindik bir marka. Sizin sistemdeki kasa markasını daha önce duymamıştım kasada bir sorun çıkarsa başınız ağrımasın, ayrıca 200 tl daha pahalı. O 200 tl ile amazondan 250 gb ssd alabilirsiniz. En son kararı siz vereceksiniz iyice araştırın ondan sonra alın.
  195. Burk.Clik

Heyet raporunu unut hocam. 3 ay daha katlanıp sonra açığa geçeceksin veya sınıf tekrarını kabullenip devamsızlıktan kalacaksın.
  196. Burk.Clik

Gözden birşey kaçırmadıysam uyumsuzluk yok. Bu arada benim listedeki kasayı alıp 200 tl kar edebilirsiniz. O paraylada şuan 120 lik ssd alırsınız daha sonrada bir 120 lik alıp raid yapabilirsiniz. Yalnız raid yapmak hakkında fazla bilgim yok, okuduğum kadarıyla biraz karışık normal bir kullanıcı...
  197. Burk.Clik

Gigabyte iyi bir marka ama genellikle msi 970 tavsiye edildiğini gördüm. İşlemciyi kesinlikle değiştirmelisin bu arada. Elindeki rami satıp ddr4 sistem kurmalısın.
  198. Burk.Clik

Sınav Sonuçları, Artık Telefonlarda!

Şuanda sadece önceden girilmiş sınav sonuç belgelerini görebiliyoruz. Sitenin ufak bir mobil sürümü veya aisin bir mobil sürümü yapılırsa daha faydalı olabilir. Ayrıca bildirim için izin istedi, sanırım başvuru tarihleri ve açıklanan sınav sonuçlarını bildirecek.
  199. Burk.Clik

Geleceğe dönük sistem toplamalısınız. Ddr4 uyumlu anakart ve yeni nesil işlemci almalısınız.
  200. Burk.Clik

250 tl kadar fiyata etki etmez dolar. Ssd yi çıkarıp işlemciyi yeni nesil işlemci ile değiştirin. Ssd daha sonra alınır. Hatta biraz daha bütçeyi arttırıp ddr4 lü bir sistem almanız ilerisi için daha sağlıklı olacaktır.
  201. Burk.Clik

Asus X550JX

Model numaraları aynı. Biri 4 ken biri 2 olamaz. Asus x550 modellerinde ekran kart belleği 2 gb olması lazım. 4 olsa bile 200-300 tl fark verilmez.
  202. Burk.Clik

Millî Takımımızın kalesini kim korumalı?

Volkan Demirel olmalı. Şuan en formda isim.
  203. Burk.Clik

Sizce olur mu?

Okul olmadan dershanenin bir anlamı yok. Okulda derslerdi sınavlardı derken azda olsa temel olur. Hocanın söyledikleri kulağında kalır, daha sonra dershaneye gittiğinde orada sana ayrıntılarıyla konuyu anlatmazlar. Kendilerince önemli yerleri vurgulayarak özet geçerler sende temelindeki bilgiler...
  204. Burk.Clik

Araba Tavsiyesi ? Mazda mı Bmw mi ?

626 çok sağlam arabadır. Bmw nin kalitesi tartışılmaz tabii ama temiz bulmadıktan sonra fazla sıkıntı çıkartabilir. Bmw nin sıkıntısı mazdadan büyük olur. Mazdanın atmosferik motorları çok iyi, teknolojik aksamı az olduğu için fazla sıkıntı çıkarmaz. Alacağınız arabanın temiz olduğuna dikkat...
  205. Burk.Clik

PS4 vs PC

Psde de alışıyorsun. Zaten oto aim gibi olaylar var sıkıntı olmuyor. Koltukta yayıla yayıla oynamanın yeri ayrı.
  206. Burk.Clik

Bu Laptop Oyun ve Proje Çizmek için Nasıldır?

Herşey donanım değil. Bu adam gerektiğinde kampüste bir kafeye oturduğunda bilgisayarını rahatça çıkartabilmeli. Kasa kalitesi olarak kesinlikle Asus bunlardan daha iyi, çoçuklardan daha çok genç ve olgun insanlara hitap ediyor. Oyun performansı olarak monster kadar olamaz belki ama arkadaşın...
  207. Burk.Clik

2016 giriyoruz neredeyse hd ekran almak mantıksız. Min full hd alınmalı ilk attığınızım jxli versiyonuna bakabilirsiniz farklı bir seçenek istiyorsanız.
  208. Burk.Clik

Bence gerek yok, alırsanız lükse kaçmış olursunuz. Daha sonra ihtiyaç duyarsanız min 250 gb kaliteli bir ssd alıp takılabilir.
  209. Burk.Clik

Yeterli hocam. Bende g550jk var kasa dışında aynı ürün. Ben olarak ssd aldım ama takma fırsatım olmadı. Gta v i yüksek ayarlarda açıyor, ssd yide inşaat mühendisliği okuyordun onun için almıştım ama okulu dondurduğum için çizim gibi olaylarda deneme fırsatım olmadı.
  210. Burk.Clik

Yerli Otomobil Cadillac BLS

General Motors dan altyapıyı satın almışlar hocam. İstese aynı kasayla çıkartabilirler ama kasanın değişeceği söyleniyor zaten. Eğer motor üretimi varsa diğer bu kasada diğer ekipmanlar ile uyumu test ediliyor olabilir. Tabii gösterilip yakın zamanda seri üretim için adımlar atılmaz ise oy için...
  211. Burk.Clik

Türkiye - İzlanda | EURO 2016 Elemeleri A Grubu 10. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Kazak maçı bitsin artık
  212. Burk.Clik

Türkiye - İzlanda | EURO 2016 Elemeleri A Grubu 10. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Yemeyiz inşallah. Acayip tırsıyorum
  213. Burk.Clik

Yaptığı hareket çok gereksizdi.
  214. Burk.Clik

Yerli Otomobil Cadillac BLS

Hocam büyük bir ihtimal Saab ile çalışıyorlar zaten. Saab durumu karışıktı, boşta üretim yapamayan bir markaydı bazı şartlar yüzünden. Büyük bir ihtimal altyapı aynı kalarak Türkiyede yazılımdır motordur bu gibi şeylerle iyileştirilerek bizlere sunulacaktır diye düşünüyorum.
  215. Burk.Clik

Yerli Otomobilden İlk Görseller!

Tasarım cadillactan değil büyük bir ihtimal saab 9-3 ten. Saab ı durumu ortada büyük bir ihtimal marka ile anlaşıp saab ı bünyelerine katmış olabilirler. Saab ve Cadillac GM markası altında olduğu için bir zamanlar aynı altyapı üzerine kurulu araçları mevcuttu. Bu araçların tasarımları patentli...
  216. Burk.Clik

Memnun Musunuz ?

Adam akıllı bir parti olmadığı için, şuankinden başka bir partinin başa gelsede durumun değişmeyeceği için geçen ki seçimde boş oy atmıştım. Seçim sonuçlarında teröristlerin meclise girdiğini görünce bu seçimde oy kullanmaya karar verdim. Tek umudum teröristlerin mecliste söz sahibi olamaması...
  217. Burk.Clik

Yerli Otomobilden İlk Görseller!

Cadillac ı anımsatıyor, iç tasarımda oldukça sade. Kısa zamanda seri üretime geçilirse ekonomi canlanabilir. Bence sadece elektrikli üretmek mantıklı bir hamle olacaktır. Artık benzin ve dizelden yavaş yavaş elektriğe geçilmeye başlandı. Önümüzdeki on yılda elektrikli araçların benzinli ve...
  218. Burk.Clik

Hakkım?

Cs go daki sistemi özetleyeyim. Bazen oyun sonları kutu veya silah düşüyor. Silahlar genellikle değersiz oluyor, düşen kutunun fiyatıda kutu eğer oyuna yeni eklenmemişse çok ucuz fiyatlara pazarda satılıyor. Eğer sandığı açmak istersen yaklaşık 6 lira vererek 1 tane kutu için 1 anahtar...
  219. Burk.Clik

A Millî Futbol Takımımız Euro 2016'ya katılabilir mi?

Nedense en iyi üçüncü olarak gideceğiz gibi geliyor bana. 7 yıldır büyük turnuvalara katılamıyoruz, artık bu özlem bitsin.
  220. Burk.Clik

Alışveriş Hakkında Yardım

Belli bir sınır var, tam hatırlamıyorum ama 75€ olması. Üstü alışverişlerde gümrüğe takılır büyük bir ihtimal. Takılan ürünü Türkiyeye sokmak için %20 vergiyi ödemeniz gerekiyor diye biliyorum. Edit : 85$ güncel vergi sınırı. Amazondan aldığınızı varsayarak konuşuyorum. Eğer € üzerinden...
  221. Burk.Clik

Yıllardır aklımdaki soru

Hocam döner sermaye olmasa zaten neredeyse bir hemşire kadar maaş alıyorlar. Devlette doktorun maaşını yükselten döner sermayesi zaten. Ankarada yeni doğan bölümünde çalışan çocuk doktoru 20 bin tl alıyor. Devlette daha fazla kazananı duymadım ama özelde aylık 40bin tl kazanan kadın doğum...
  222. Burk.Clik

Deezer mı Spotfiy mı?

Her ikisinide kullanmış biri olarak yaklaşık 1 yıldır spotify premium kullanıyorum. Şarkı yelpazesi olarak çok daha geniş, daha kullanışlı arayüze sahip. Başka bir cihazda spotify açıksa telefonunuzdan kontrol edebiliyorsunuz.
  223. Burk.Clik

Laptopumun ekran kartını değiştirebilir miyim?

Ekran kartınız mxm olmadığı için değiştiremezsiniz.
  224. Burk.Clik

Şike davasında beraat kararı!

Bundan sonra ne olacak merak ediyorum. Aziz Yıldırım gerçekten bırakacak mı, tazminat davaları açılacak mı çok merak ediyorum.
  225. Burk.Clik

Hakkım?

Ne hakkı Allah aşkına ? Alt tarafı oyun oynuyoruz amaç eğlence burada. Bu işi para için yapmaya başlarsan eskisi gibi tat alamazsın. Oyunların bu şekilde ticarete dökülmesine karşıyım. Kimse sizi zorla asosyalliğe itmiyor, kendi tercihleriniz bu sonuçları doğruyor. Cs go oyun sonlarında...
  226. Burk.Clik

Kasimoğullari otomotiv hakkinda bilgisi olanlar ????

Alacağınız aracın fiyatı kadar bakım masrafıda ödersiniz hocam. Büyük bir ihtimal araçların hepsi perte çıkmış, zar zor toplanmış araçlar bunlardan hayır gelmez.
  227. Burk.Clik

Ödüllü Yarışmada 8. Gün - YARIŞMA BİTTİ

Acaba Erdi ile olan davul videosu mu :D
  228. Burk.Clik

iPhone 6s, Kırmızı Ekran Hatası Veriyor!

Mavi ekrandan daha şekil duruyor [emoji106]🏻
  229. Burk.Clik

Kasimoğullari otomotiv hakkinda bilgisi olanlar ????

Bu yüzden ucuz. Ucuz etin yahnisi yavan olur. Kilometreden mi düşürdüler, komple boyalı mı, araç perte mi çıkmış belli değil. Bana kalırsa hiç yanaşmayın, güvenilir bir izlenim bırakmadılar bende. Edit: Bütün ilanlar aynı, bu araçların çoğu fiyatlarından fazla bakım masrafı istiyor. Bu...
  230. Burk.Clik

Fallout 4 | **Pipboy Edition Türkiye'de!**

Allah kimseyi arala muhtaç bırakmasın. Aklı olan araldan uzak durur zaten.
  231. Burk.Clik

Kitap okumanın faydası var mıdır ?

Kitap okuyan kendini belli eder hocam. Kelime dağarcığı okumayana göre daha geniştir, birşeyler yazmak istediklerinde çok daha güzel yazılar ortaya çıkartırlar. Yaratıcıdır,daha toplu konuşur. Eğer okuduğu kitaplar bilgi vermek amacı ile yazılmışsa bilgi dağarcığıda gelişecektir. Kitap okumayı...
  232. Burk.Clik

Koruyucu Jelatin Çıkarmak...

Hocam bırak takma jelatin. Dünya para bayılıyoruz telefonlara ekranları yerine 5 kuruşluk jelatinlere dokunuyoruz. Bırak çizilsin,tadını çıkarta çıkarta kullanın şu telefonları.
  233. Burk.Clik

Yıllardır aklımdaki soru

Edit: Almanca veya İngilizce medikal dilini geliştirirsen çok daha fazla kazanabilirsin. Amerikada yıllık kazancı 600k $ a kadar çıkan doktorlar olduğunu duymuştum. Tabii bu doktorlar normal doktorlar değil. Genellikle organ transplantasyonu yapan kişilerin aldığı söyleniyor. Düzenle yerine...
  234. Burk.Clik

Yıllardır aklımdaki soru

Doktordan doktora değişir. Ankarada yeni doğan bölümünde çalışan çocuk doktoru aylık ort 20k civarı alıyor. Aile hekimleri bölgesi ne kadar kalabalıksa o kadar para alıyor 10-12k ya çıkabiliyor bu rakam. Kadın doğum uzmanları elit mekanlarda muayene açarsa çok uçuk rakamlar alabiliyor. Porsche...
  235. Burk.Clik

iPhone 6s'i nereden alabilirim?

Evet. Her yeni iPhone çıktığı gece satışları olur. Manisada yaşıyorum i6 çıktığında Vatan gece satışı yapmıştı burada. O zaman tüm Türkiyede yapmıştı Vatan. Yanlış hatırlamıyorsam Teknosada yapmıştı. Kesin alacaksanız gece satışına gidin yoksa gündüz gittiğinizde istediğiniz renk veya...
  236. Burk.Clik

iPhone 6s'i nereden alabilirim?

Büyük bir ihtimal hepsi 16 ekimde getirecektir. Hatta 15 ekimi 16 ekime bağlayan gece satışlar olacaktır. İsterseniz gece kuyruğa girip ilk alanlardan olabilirsiniz.
  237. Burk.Clik

Ps4 Fifa 16 nasıl türkçe yapılıyor

DH da fifa 16 ps4 konusuna sorununuzu söylerseniz size yardımcı olacaklardır. Dil paketi olduğunu sanmıyorum çünkü Türkiye psn de oyun mevcut. Bilgisayarla durum aynımı bilmiyorum ama misal meksika originden oyun alırsanız ban riskiniz var aynı durum psnde de varsa fazla kurcalamamanızı...
  238. Burk.Clik

Ps4 Fifa 16 nasıl türkçe yapılıyor

Türkçe menü olması için Türkiyeden satın almanıza gerek yok. Endonezya ve Rusya psnde de oyun Türkçe geliyor. Ayrıca kimse Türkçe spiker çıkacak demedi zaten kimsenin öyle bir beklentisi yoktu. Biraz daha araştırılınca Türkçe dil desteğinin Endonezya ve Rusya ile sınırlı olmadığı ortaya...
  239. Burk.Clik

Ödüllü Yarışmada 4. Gün - YARIŞMA BİTTİ

eSa 5.11.2011 Redfoks 31.01.2009
  240. Burk.Clik

CS: GO ping sorunu

Ben hiç farkedemedim hocam. Paketi değiştirmeden önce aşağı yukarı 60 ping ile oynuyordum şimdi 100 e yakın oynuyorum. Fark yokmuş gibi geliyor, çok dikkatli olmak lazım demek ki. Bugünlerde 120 ile 85 arasında oynuyor pingim, psikolojik etki dışında hiçbir etkisi olmuyor. Sadece aniden 85 ten...
  241. Burk.Clik

CS: GO ping sorunu

Ttnet kullanıyorsanız ping için birşey yapmıyorlar. 85 pingde de oldukça rahat oynanıyor 85 yerine 50 de oynasanız farketmezsiniz bile. Eğer pinginizde dalgalanma yoksa sıkıntı çekmezsiniz.
  242. Burk.Clik

Tesla Model X SUV Tanıtıldı

Akıllı olmasına gerek yok elektrikli olsun yeter. Yakıtı az olsun vergisi az olsun benim için yeterli. Şuan Fluence in elektrikli motoru var ama satışı aktif değil. Manisa belediyesinde birkaç tane mevcut.
  243. Burk.Clik

Tesla Model X SUV Tanıtıldı

Yanlış hatırlamıyorsam önümüzde ki yıl Tesla Türkiyede ufak bir istasyon ağı kuracak. Merkez istasyonlar İzmir,Ankara,İstanbul olmak üzere bu şehirleri bağlayan yollar ve şehirler üzerinede irili ufaklı istasyonlar kuracaktır.
  244. Burk.Clik

Barcelona - Bayer Leverkusen Şampiyonlar Ligi E Grubu 2. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Barça çok cansız oynuyor. Şuanki görüntüye göre maçın ibresi leverkusene daha yakın.
  245. Burk.Clik

FIFA 16 Playstore'da (189 TL)

Oldukça yüksek fiyata çıkmış. Bunu bekleyenler boşuna beklemiş oldular.
  246. Burk.Clik

Bankaların yeni oyunu: Çocuklara bile ek kart!

Bendede ek kart var ama ana kart sürekli dolu olduğu için kullanması nasip olmadı. En güzeli hiç bankalarla işin olmayacak.
  247. Burk.Clik

Okul Dondurma ve Mazeret

Eğer donduramazsam okula gitmeyeceğim. Kaç yıl kalırsam kaydım silinir ?
  248. Burk.Clik

Okul Dondurma ve Mazeret

Celal Bayar inşaat mühendisliği
  249. Burk.Clik

Okul Dondurma ve Mazeret

Hazırlık okudum 1 sene. Hocam istediğiniz zaman sınava girip yeni bir üniversiteye kayıt olabiliyorsunuz hocam. Mazeretsiz dondurmada yapmıyorlar. Mazeret olmadan yapınca kuruldan geçmiyor. Ben kaydımı donduracağım eğer istediğim bölüme yerleşirsem şuan okuduğum yerden kaydımı sildirip...
  250. Burk.Clik

Okul Dondurma ve Mazeret

Fakirlik belgesi mazeret olarak geçiyor. Bölüm başkanlığı sağlık raporu, muhtarlıktan alınmış fakirlik belgesi, askere gitmek için veya yurtdışında eğitim gibi nedenlerle doluyormuş. Üniversitede kimse bedavaya kitap vermiyor hocam. Teknik resim dersi için minimum 200 tllik eşya gerekiyor...
  251. Burk.Clik

Okul Dondurma ve Mazeret

Okulu dondurup tekrar sınava hazırlanmak istiyorum ama benden mazeret belgesi istediler. Sağlık raporu almak neredeyse imkansız bu yüzden diğer seçenek fakirlik belgesi. Muhtarı ikna edip alabilir miyiz ? Eğer alırsam daha sonra aldığım bu belge bana sorun yaratır mı ?
  252. Burk.Clik

iPhone 6s Türkiye Satış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!

Çok normal ???? 2 ay önce kuzene irandan 1800 tlye i6 aldık. Onlar ne kadar vergi uyguluyor bilmiyorum ama Türkiyeden ettikleri karı hiçbir ülkeden ettiklerini zannetmiyorum. Milletimiz parası olmasada alıyor, bunu gören appleda basıyor zammı. Ekim 16 sında zorluda akasyada sıra olacağına adım...
  253. Burk.Clik

Yurtdışında iphone dan daha pahalı olan telefonlar Türkiye de daha ucuz. Apple en fazla karla satan firma.
  254. Burk.Clik

Okul dondurma ve Askerlik Hakkında

Öyle yapacağım yarın öğrenci belgesini alıp tecil ettireceğim ardından donduracağım.
  255. Burk.Clik

Şöyle bir sıkıntı var benim lise diplomamamın aslı üniversitede. Dondurmadan önce öğrenci belgesi alsam veya tecil ettirdikten sonra dondursam olur mu ki.
  256. Burk.Clik

Biraz daha açabilir misiniz ? Öğrenci belgesi almam gerekiyor mu tecil ettirmem için ?
  257. Burk.Clik

09.10.1996 doğumluyum. Bu sene okulu dondurup tekrar hazırlanma kararı aldım ama bazı kişiler askere çağrılabilirsin dedi. Daha önce böyle bir durum yaşamış veya yardımcı olabilecek var mı ?
  258. Burk.Clik

6nın fiyatıda düşmez o zaman
  259. Burk.Clik

Okul dondurma, KYK kredisi ve askerlik

Öncelikle herkese hayırlı geceler. 19 yaşında Manisada inşaat mühendisliği okumaktayım. 09.10.1996 doğumluyum. İlk sene zor bazı nedenlerden dolayı istemeyerek tercih yapmak zorunda kaldım. Bundan dolayı her zaman kafamda tekrar hazırlanmak vardı. Bu sene okul puanım kırılmayacağı için...
  260. Burk.Clik

Fifa 2016 Ön Sipariş Hakkında

Oyun çok güzel olmuş. Yapısal olarak 15 ten açıkça farklı. Demodaki uzaktan şut sorunu iyileştirilmiş, kaleciler demoya göre daha iyi olmuş. 2 maç atabildim bu gece fut a başlayacağım inşallah.
  261. Burk.Clik

Cüneyt Çakır'a MHK'den şok ceza

Uzaklık,topun hızı, konum, etki gibi faktörleri varmış. Yüzeysel bakmamak lazım. Kurallar bu kadar basit olsaydı her önüne gelen hakem olurdu
  262. Burk.Clik

Cüneyt Çakır'a MHK'den şok ceza

Kurallara göre penaltı değil. Biz çok yüzeysel değerlendiriyoruz. Tek elit hakemimizide yakmaya çalışıyorlar herhalde.
  263. Burk.Clik

Meksikada bile 30$ dolardı. 75 tl ye kar payınıda çıkarsak neredeyse imkansız gibi
  264. Burk.Clik

Edit: Az önce g2a den 117 tl ye aldım. Kodlar dağıtılmaya başlanmış 24 üne kadar bütün kodları dağıtacaklarını söylediler. Kod geldiği an ön yükleme yapacağım. 24 eylül 01.00 da oyuna giriş yapılabilecek.
  265. Burk.Clik

PES 16 vs FIFA 16

Pes fifaya göre tenis maçı kıvamında geçiyor. Pes bana çok pastel gözüktü. Fifa gerçekçilik anlamında daha önde. Fifada pas oyun kurman gerekiyor, hem eğlendiriyor hem düşündürüyor sürekli yeni birşeyler bulmak zorundasın. Oyun yeterince yavaşlatılmasada kabul edilebilir bir ölçüde yavaş. Eğer...
  266. Burk.Clik

Yeni Honda Civic Sedan Karşınızda

Orası öyle ama mercedes bmw her ay satış kotasını dolduruyor. Hatta sıra bekleyen bile var. Premium segmente durum böyle. Alt taraflarda 3-4 ay bekleyen var araba almak için. Araba pahalı ama milletimiz alıyor demekki gücü yetiyor. 3-4 yılda araba değiştiriyor çoğunluk. Vergiler konusunda berbat...
  267. Burk.Clik

PES 2016 PC Demosu Çıktı!

Oyun çıktığı gün torrente düştü Adamlar demoyu yeni çıkartıyor.
  268. Burk.Clik

Direksiyon Sınavı Hakkında sorular

1) hep debriyaj ile gireceksin. Devir çok düşük gaz verirsen istop eder araba 2)Dizelde oluyor benzinlide 3)yokuşta debriyajla ilerliyorsan zaten tam yokuş değildir. Yarım debriyaja getirip frenden çektin mi araba geriye kaymaz ama harekette etmez. Çok az gaza basıp kaldıracaksın. Fazla...
  269. Burk.Clik

Gamer klavye alıcam hangisi ?

Hocam bütçen müsaitse g910 unu alabilirsin. Sonuçta zevk işi bunlar zengin olmaya gerek bunları almak için. Oyundan aldığın zevki arttırıyor.
  270. Burk.Clik

Zenfone 2 Cebe Sığar mı ?

Zamanında note 2 kullanmıştım. O sıralar bazı pantolonlarımın cebini genişlettirmiştim. Genişletmediğinde cebime sığsa bile oturduğumda rahatsız oluyordum. Şort filan giydiğimde de elimde taşımak zorunda kalıyordum. 2 sene kullandıktan büyük ekranın gereksiz olduğunu anladım.
  271. Burk.Clik

Yeni Honda Civic Sedan Karşınızda

Şuanki güncel kasaya göre oldukça güzel. Dizel otomatik ile geleceği konuşuluyor. Eğer zf ile gelirse rahat 70 bin tl den başlayan fiyatlarla satılır. İç tasarımda radikal bir değişiklik yapmışlar gayet hoş olmuş. Yalıtım sorununuda çözmüşlerde satış rakamları artacaktır.
  272. Burk.Clik

Robin van Persie'nin Yandex reklam filmi - Video

Ahmet Çakar mesajı almıştır herhalde :D. Anlaşılacağı üzere önümüzde ki yaz transfer dönemedi oldukça hareketli geçecek gibi. Fenerbahçe bu yıl 1-2 gömlek daha büyüdü gibi. Umarım bu sponsor olayından istediğimiz paraları alırız.
  273. Burk.Clik

BioShock Collection Listelendi!

Bence anlatılışta gayet sağlamdı. Tabii diğer oyunlarınıda oynamak, direk en son oyunu oynadıysa anlam bütünlüğünü yakalayamamış olabilir.
  274. Burk.Clik

BioShock Collection Listelendi!

Ölmeden önce oynanması gereken oyunlardan biri
  275. Burk.Clik

Ssd ve ssd icin donusturucu kasa

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ssd-caddy-9-5-mm-dvd-to-ssd-kizak-2-hdd-baglama-184096610 Ssd veya hdd caddy diye aratarak uygun boyutlardaki kızağı bulabilirsiniz.
  276. Burk.Clik

FIFA 16 PC Demo İndir

Oyun girmeden önce bir pencere açılıyor oyunu başlat ayarlar ve çıkış diye. O pencereden Türkçe yapmak dili değiştirmiyor. Her zamanki gibi oyun ilk açıldığında dil seçtiriyor o sırada dili seçiyoruz. Eğer oyun bölgeye özel çıkmıyorsa her zaman ilk sırada ingilizce seçeneği mevcut
  277. Burk.Clik

Ç. Rizespor 5-1 Antalyaspor -Video, Maçın Özeti, Golleri | 19 Eylül 2015 Cumartesi

Eto'o gibi 10 adam daha lazımdı istikrar için. 4 hafta takımı tek başına sırtladı bir yerde kopacağı belliydi bu maç o maç oldu.
  278. Burk.Clik

BF3ü Nereden Almalıyım?

Tam sahibinden gibi değil. G2A kendi ürünlerini satıyor ama bu site üzerinden ürün satmak isteyenlerede izin veriyor. Güvenilir site paranız boşuna gitmez ama riskli bir site. Biraz araştırırsanız verdikleri keyler iptal olabiliyor. Geçen sene Fifa yı oradan alan birinin keyi iptal olmuş, oyunda...
  279. Burk.Clik

Uyku Kaçırma Garantili Korku Filmleri #1

1 i beğenmiştim ama izledikten sonra etki bırakacak cinsten değildi. 2 yi sinemada izledim oldukça kötüydü film. Diğer serileri izlemedim. Musallat,Gen ve semumu izledim bunlara ek Türk korku filmi olarak. Belki başka filmlerde izlemiş olabilirim ama hatırlamıyorum.
  280. Burk.Clik

FIFA 16'nın demosunu oynarken fark ettiğimiz 14 değişiklik

Hız biraz daha azaltıla bilirmiş hocam. Şuanki de yeterli ama ceza sahasına girince çoğunlukla gol oluyor pozisyonlar. Kaleciler biraz daha kötü gibi demoda kaleciler beni etkileyemedi. 15 oynarken çok gol pozisyonuna giriyorduk ama kaleciler muhteşem işler çıkartıyordu.
  281. Burk.Clik

Kulağımda sorun var mıdır?

Doktor ilaç veriyor sen kullanayım mı diye burada soruyorsun. Daha önce kulağım iltihaplanmıştı aquapark yüzünden. 1 hafta sadece sol kulağım sesleri algılayabiliyordum. Tek bir kulağın duymaması bile berbat birşey. İlaç kullanmazsan geçeceğini sanmıyorum.
  282. Burk.Clik

Uyku Kaçırma Garantili Korku Filmleri #1

Yabancı korku filmleri korkutmuyor nedense. Türk korku filmlerinde için içine din girince o zaman tırsıyorsun biraz
  283. Burk.Clik

FIFA 16'nın demosunu oynarken fark ettiğimiz 14 değişiklik

Efsanevi zorluk derecesi artık daha mantıklı oynuyor. Fifa 15 te yaptıkları pasları takip edeceğim derken gözlerim yoruluyordu. Şimdi daha mantığa sığan, gerçeğe yakın bir oyun sergiliyor. Defansı çalım atarak geçmek oldukça zorlaşmış. Oyuncular daha çabuk yoruluyor ve bunu oyunda daha çok...
  284. Burk.Clik

iPhone 6 16 gb'lık modeli yeterli olur mu?

Kullanıcıya bağlı. Artık telefon hafızasında müzik resim tutma dönemleri bittiği için hafızada boş yerler kalıyor. Bulut uygulamaları ve spotify tarzı uygulamalar sağolsun.
  285. Burk.Clik

Ekim'in sonlarına doğru iPhone 6 64 gb kaç TL olur?

Şuan 3100 tl. Eğer indirim gelirse max 2800 olur ama 3000 e satılacağını düşünüyorum.
  286. Burk.Clik

Bayramda Uygun Fiyatlara Eskişehir Tur Fırsatı

Her bayram oradayım, deponun yarısına götürür getiririm :P
  287. Burk.Clik

PES 2016 İnceleme

Oyuncuların alt kısımları olmamış şortlar çok garip duruyor. Ayrıca lisans sorunu başlı başına bir sorun. Alman ligi yok oyunda şili var. Büyük bir ihtimal en çok sattığı yerlerin liglerini koymuşlar. Havadan ara pasları güzel fakat şutlar top balon gibi uçuyor. Kaleler sahanın bir parçası...
  288. Burk.Clik

Pes 16 cok büyük bi sorun

2015 de öyleydi. Yalnız lisans sorunu çok büyük. Türkiye nin kadrosu bile saçma. Lisans sorunu düzeltilmedikçe oynanmaz.
  289. Burk.Clik

Bimeks Gamer Kulaklık 49.90 Fiyat En Ucuz

Hocam çift jak bu alet. Bunu tek jaka dönüştürebilir miyiz ki ?
  290. Burk.Clik

Fenerbahçe 1-3 Molde - Video, Maçın Özeti, Golleri | 17 Eylül 2015 Perşembe

Rezillik. Bu sene yönetim herşeyi yaptı iş td ye kaldı. Durum pek parlak gözükmüyor umarım yanılırım.
  291. Burk.Clik

Fenerbahçe - Molde maçını şifresiz izle | Fenerbahçe - Molde maçı hangi kanalda?

İsteksiz takım. Geridesin hala ileri çıkmıyor takım. Çok yavaş kalıyoruz. 40 yaşındaki Molde li oyuncu bizimkilerden daha güçlü, fiziki açıdan daha iyi. Pres yapmıyoruz fernandoa çıldırdı zaten.
  292. Burk.Clik

Pes 2016 ps3 gameplay videosu el clasico (gelişme var)

Adamlar sanki korsanı kendileri yayınlıyorlar o derece hızlı düştü torrente. Yalnız steam fiyatı 75 tl oldukça uygun fiyata satılıyor. Fifa yı almak için meksika originde bile 120 tl bayılmak gerekiyor
  293. Burk.Clik

Fenerbahçe - Molde maçını şifresiz izle | Fenerbahçe - Molde maçı hangi kanalda?

Vitor Pereira Kuralları Madde 1- Aynı anda iki Volkan sahada olamaz. Nedeni bu hocam.
  294. Burk.Clik

Oyunda birden fps düşüyor

Kusura bakmayın fanı gördüm ama macunu görmemişim. Büyük bir ihtimal ısıdan kaynaklanıyor fps sorunu. Eskiden hp kullanıyordum belli aralıklarla 10 fps ye kadar düşüyor sonra eski haline dönüyordu. Isı sorunu hallettikten sonra sıkıntı geçmişti.
  295. Burk.Clik

iOS 9 yükledikten sonra iPhone takılmaya başladı mı?

Hocam bazı uygulamalarda ilk önce siyah ekran geliyor ondan sonra açılıyor buda sanırım uygulamanın ios 9 güncellemesi yapınca düzelir. Bunun dışında yavaşlama aman aman bir yavaşlama değil, cihaz hala stabil çalışıyor rahatsız eden bir yavaşlama değil benim açımdan.
  296. Burk.Clik

Oyunda birden fps düşüyor

Termal macunu yenilediniz mi hocam ?
  297. Burk.Clik

2200 lira bütçeye hangi iPhone telefonu önerirsiniz?

Sana bağlı. Kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Bana yetiyor hatta artıyor bile.
  298. Burk.Clik

DirectX 12 Sorunu

Intel: Haswell (4. nesil) ve Broadwell (5. nesil) işlemcilerdeki tümleşik grafik yongaları AMD: Radeon HD 7000, Radeon HD 8000, Radeon R7 ve Radeon R9 serisi ekran kartları. AMD A4/A6/A8/A10-7000 (Kaveri), AMD A6/A8/A10 PRO-7000 (Kaveri), AMD E1/A4/A10 Micro-6000 (Mullins) ve AMD...
  299. Burk.Clik

DirectX 12 Sorunu

Büyük bir ihtimal ekran kartınız desteklemiyor.
  300. Burk.Clik

Deezer Kullananlar

Bir ara deezer ve spotify ı aynı anda kullandım. Deezer müzik yelpazesi açısından spotify in gerisinde kaldığı için spotify dan premium üyelik almıştım. Arayüz olarakta spotify daha kullanışlı benim açımdan.