Arama sonuçlarınız

1. kullanıcı

Kötürüm bir sevda

Yüreğine sağlık. :blushing:
  2. kullanıcı

Yalnızım...

Hepinize teşekkürler. Sizlere sağlık. :flowers:
  3. kullanıcı

Arar oldum...

Teşekkür arkadaşlar. Beğenmenize sevindim. :) @LaWa, Peter Sizden de birşeyler varsa ne mutlu bana. :)
  4. kullanıcı

Yalnızım...

Yalnızım Yalnızım sensizliğe; Uzağım gülüşlerine... Gözbebeklerine... Kaderim yalnızlık belki de? Tek başıma gelmişim dünyaya; Olmasaydı yalnızlık kaderim, Gelirdim bir ikizle dünyaya... Yürüyorum boş yolları sensiz; Yüreğim zaten baştan kimsesiz... Etraf sessiz bir karanlıkta...
  5. kullanıcı

Arar oldum...

Sizin güzelliğiniz arkadaşlar... :flowers: @DarkLady Gece yazmıştım. Sabah açtım konuyu. :blushing:
  6. kullanıcı

Arar oldum...

Arar oldum Arar oldum, Hiç görmediğim gözlerini; Hiç tutmadığım ellerini; Ve hiç duymadığım sesini... Arar oldum geceleri, O sıcacık sözlerini; Yüreğime işleyen kelimelerini; Ve öylece çekip gidişlerini... Arar oldum gündüzleri, Yüreğimde yarattığım hikayeyi; Saflığımda büyüttüğüm...
  7. kullanıcı

Ölüm kokusu...

Dilerim böyle bir durumla karşılaşmazsın. :blushing:
  8. kullanıcı

Ölüm kokusu...

Teşekkür ederim. :flowers:
  9. kullanıcı

Ölüm kokusu...

Sizlere sağlık arkadaşlar. @llavinya Ürkme. Şiir sadece. :)
  10. kullanıcı

Canım sıkkın...

Teşekkürler. Size sağlık. :)
  11. kullanıcı

Canım sıkkın...

Teşekkür ederim. Sana da sağlık. :)
  12. kullanıcı

Ölüm kokusu...

İş-güç derken her gün yeni şeyler öğreniyoruz. :blushing: Bazen böyle bir yana bakınca uzak kalınıyor. :blushing: Kusura bakmazsın umarım... :flowers: Acıklı oldu... :blushing: Hayatın gerçekleri senin de dediğin gibi... :closedeyes: Ben teşekkür ederim bu güzel yorumu bizden esirgemediğin...
  13. kullanıcı

Elektrikli ev eşyaları

Philips: müzik setleri, tv ve kulaklıkları güzel. Saç maşası da vardı sanırım bunun. Beko/Arçelik: beyaz eşyalar (fırın, mikrodalga, çamaşır, buzdolabı, vs), saç kurutma makinesi iyi. Tefal: tenceler ve ütü kalmış aklımda... :dil: Sony: müzik setleri, tv, bilgisayar, kamera iyi. Ev/etraf...
  14. kullanıcı

Ölüm kokusu...

Beğenmenize sevindim arkadaşlar. Sizler sağolun. :blushing:
  15. kullanıcı

Canım sıkkın...

Yok canım katılmayın... Beğenmene sevindim. Sana sağlık. :) Sana sağlık; sen sağolasın. :)
  16. kullanıcı

Bu senin hakkın olsun

Günlüğünüze sağlık tekrar... :)
  17. kullanıcı

Köşede kalmışlardan

Yaşanan her anı kötü de bitse yaşandığı an güzeldir. Kimse neden yaşadım diyemez... :blushing: Önemli olan, geridekileri bilip ileriye bakmaktır... Zor olan kısım da bu ya... :closedeyes: Yüreğine sağlık... :closedeyes:
  18. kullanıcı

Neyi Hak Ediyorsun?

İnsanlar yaptığı şeylerleri o an yapması gerektiği için yaparlar diye düşünürüm. Yapılan şeylerden de pişmanlık duymamak gerek ilerde bence. Çünkü yapmak istediğiniz birşeydi sonuçta; ama doğru ama yanlış... En önemlisi, siz istediniz... :flowers: Bir de güzel söylemişsin... Kıymet denen...
  19. kullanıcı

Boşluk

Güzelmiş. Son iki satır da senden galiba. :D Sana da sağlık o zaman. :flowers:
  20. kullanıcı

Canım sıkkın...

Teşekkür ederim. Size sağlık. :)
  21. kullanıcı

Sevgine Uyandım Bugün

Kalemine sağlık. :)
  22. kullanıcı

Sadece Biz Olmalıyız

O anki yüreğine sağlık. :closedeyes:
  23. kullanıcı

Ölüm kokusu...

Ölüm kokusu Bir kadın cesedi, Uzanmış yatıyor yerde... Ölüm kokusu sarmış heryeri; Gözler ağlamaklı; Yürekler yıkık... Kapı açık; giren çıkan çok. Gelmişler dostlar taziyeye; Paylaşıyorlar acıyı yüreklerinde. Gelen her yeni dost Hafifletiyor acıyı azar azar... Zaman gelip geçince...
  24. kullanıcı

Sessiz Geceler...

Kim yakaladı seni? :blink: Durmam ben kaçarım... :devil2:
  25. kullanıcı

Karalanmış cümleler...

Teşekkür ederim. Sana sağlık. Beğenmene sevindim. Şiir ters olsun ama ruh halin güzel olsun hep. :) Sipariş üzeri şiir yok... :dil: Kaçtım gittim. Yakalasaydın. :dil: Sana sağlık. Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için. Aynı dileklerimle. :flowers: Bu güzel yorum için ben teşekkür ederim...
  26. kullanıcı

Yanlışlardayım...

Efkarlanma efkarlanma. Teşekkür ederim yorum için. :D Hangi arşiv o arşiv? :sleep: Sana sağlık. :) Teşekkür ederim. O kadar çok mu beğendin? :blushing: Sana sağlık. :flowers: Teşekkür ederim. Siz sağolun. Beğenmenize sevindim. :) Teşekkür ederim size sağlık. Beğendinizse ne mutlu bana...
  27. kullanıcı

Doğumgünün kutlu olsun red-bird...

Nice yaşlarında herşey gönlünce olsun arkadaşım. :D :flowers: Kusura bakmayın. Bekleyemeden ben başladım... :w00t: :lol:
  28. kullanıcı

Karalanmış cümleler...

Karalanmış cümleler Bir başlangıçtı karaladığımız cümleler; Peşi sıra akan yoğun duygular... Birbirimizi kırmamak için, Bir kağıda sıraladığımız düşünceler... Okudukça farkettim, ne çok hata yapmışım; Gülen yüzünü görmek isterken, mutsuz kılmışım... Dönüşü yok geriye yaptıklarımın...
  29. kullanıcı

Sessiz Geceler...

Teşekkürler arkadaşlar. Sizlere sağlık. :flowers: @LaWa, llavinya Şimdi kaçmanın tam zamanı o zaman. :dil:
  30. kullanıcı

Yanlışlardayım...

Teşekkürler. Beğendinizse ne mutlu bana. :D Güzel yorum için teşekkürler. Size sağlık. :flowers:
  31. kullanıcı

Yanlışlardayım...

Yanlışlardayım Yanlışlardayım, Son günlerde... Bilemediğim, Bir gizemde... Farkındayım; Ama, sen değilsin belli ki. Sessizce gidiyorum, Dönüp arkamı; Her yanlış anladığında... Daha fazla yanlış anlaşılmamak adına, Terkediyorum gökyüzü gözlerini... Soruyorum defalarca kendime...
  32. kullanıcı

Sessiz Geceler...

Sessiz Geceler Bazen düşler gerek sessizliğe. Bir gülüş gerek sensiz yüreğime. Sessizlik gider sen gülünce; Yüreğim seni düşler sessizce... Gözyaşlarım dökülür yüreğime; Bir sen gelmeyince gecelere... Düşler buluşur sensizliğimde; Kovalar birbirlerini tüm gece; Gözler yorgun yatağa...
  33. kullanıcı

Kalp odamdan

bırak içinden geldiği davran... davranırken de sadece yaşama seni mutlu edecek pencereden bak; diğer pencerelerde neler olduğunu bilerek... :sleep:
  34. kullanıcı

Dünyam Sen Kokuyor

Paylaşım için teşekkürler. :flowers:
  35. kullanıcı

Bilemedim...

Teşekkürler. Sizlere sağlık. :D
  36. kullanıcı

Geceler...

Teşekkür ederim arkadaşlar. Beğenmenize sevindim. :D @DarkLady, Peter Şimdi geldim. Kusura bamayın... :flowers:
  37. kullanıcı

Beni Sen Öldür Gülüm

Paylaşım için teşekkürler. Devamını bekleriz. :flowers:
  38. kullanıcı

Hayallerimle Sen...

Devam devam. :D Yüreğine sağlık.
  39. kullanıcı

Düşlerde Direnmek

Paylaşan ellerine sağlık. :flowers:
  40. kullanıcı

Susuyorum

Paylaşım için teşekkürler. :D
  41. kullanıcı

Kim bilir?

Hüzünlü. Teşekkürler. :blushing:
  42. kullanıcı

Yüreksiz sevda..

Teşekkürler. Yenilerini bekleriz. :blushing:
  43. kullanıcı

Ne bir yüzük Ne de bir saray :)

Teşekkürler. Gülücükler eksik olmasın hayatınızdan. :sleep:
  44. kullanıcı

Geceler...

Teşekkür ederim okuduğun ve beğendiğin için. :D
  45. kullanıcı

Geceler...

Geceler Arama artık beni gecelerinde, Yokum... Bakınma sakın sevgi nehrinde, Kayboldum... Sorma buralarda beni kimselere, Bilinmezim... Hala peşimdeysen eğer sessizce, İmkansızınım... Düşlerindi beni uzaklara götüren; Seninleyken yüreğimi yalnız hissettiren. Gülüşlerindi beni...
  46. kullanıcı

Bilemedim...

Beğenmenize sevindim. Ben teşekkür ederim. :D Öyle derler, değil mi? :huh: Sana sağlık... :D Güzel yorumun için teşekkürler. Size sağlık. :D
  47. kullanıcı

Meşgulüm...

Ben teşekkür ederim. Sizin harikalığınız. :flowers:
  48. kullanıcı

Bilemedim...

Hmm... :huh: Var mı?.. :dil:
  49. kullanıcı

Feda edilen ne?

Hüzünlü kelimeler... :blushing: Yüreğine sağlık. Hüzün uzak olsun yüreğinden. :flowers:
  50. kullanıcı

Boş bir varsayım

Kimden alıntı? Nerden alındı? :blink: Ellerine sağlık. :flowers:
  51. kullanıcı

Vuslat

Paylaşım için teşekkürler. Ellerinize sağlık. :)
  52. kullanıcı

Sanırım ...

Güzel yüreğine sağlık. :flowers: Şiir de tam kalbe benzemiş bu arada. :D
  53. kullanıcı

Bilemedim...

Bilemedim Bilemedim, Yüreğindeki sensizliğimi; Düşlerindeki kimsesizliğimi... Sevinirken akşamlarımda, Buldum bir dost diye; Yürüyormuşum habersiz Yapayalnız gecelerimde... Bu muydu değerim yüreğinde? İstediğinde ilgilenip, İstemediğinde terkedip gitmek... Benimse istediğim sadece, Yaşamaktı...
  54. kullanıcı

Bazen...

Teşekkür ederim. Sizin yüreğinize sağlık... :D
  55. kullanıcı

Son Satırlara Yaklaşırken

Teşekkürler, hüzün kokan kelimelerine sağlık... :crying: Her bitiş, yeni bir başlangıç aslında. Güzel yeni başlangıçlara... :thumbup:
  56. kullanıcı

Bazen...

Bakalım... Kelimeler çıkmak isterlerse... :blushing:
  57. kullanıcı

Sebebim Yok...

Ben tekrar teşekkür ederim. O senin mükemmeliğin... :D
  58. kullanıcı

Bazen...

Sizlere sağlık arkadaşlar... :blushing: Beğenmenize sevindim. :D
  59. kullanıcı

Sebebim Yok...

Sizlere sağlık arkadaşlar. :blushing:
  60. kullanıcı

Bir aşka kaç aşk sığar?

Güzel paylaşım. Teşekkürler. :D
  61. kullanıcı

Susarak Uğurladın Beni Senden

Sanırım herkes susarak teşekkür etmiş sana. O suskunluğu ben bozayım istersen... :D Paylaşım için teşekkürler. :flowers:
  62. kullanıcı

Tek başına

Paylaşan ellerinize sağlık. :flowers:
  63. kullanıcı

Seni Seviyorum...

Paylaşım için teşekkürler. :flowers:
  64. kullanıcı

Uzaktan sevmek

Güzelmiş... :blushing:
  65. kullanıcı

Sevgi

Paylaşım için teşekkürler. :D
  66. kullanıcı

Hasretlik....

Hmm, gizli bir şairimiz de varmış. Kalemine sağlık. :flowers:
  67. kullanıcı

Senden kalan yalnızlık...

tek başına o sahilde olup kendi kendini dinlemek en güzeli bazen... geçmişte yaptıkların, gelecekte yapmak isteyeceklerin... hepsi bir çırpıda geçer düşlerden... huzur verir ümitler yüreğe, düşler sessizken... :blushing:
  68. kullanıcı

Bazen...

Bazen Bazen bir soğukluk kaplar içini; Sensizliğimdir yüreğindeki... Bazen bir titreme gelir içine; Eksikliğimdir düşlerindeki... Bazen bir sıcaklık kaplar yüreğini; Senin sevgindir gördüğün gözlerimdeki... Bazen dalar uykuya gözlerim, Huzur bulunca ellerinde saçlarım. Bazen duramaz...
  69. kullanıcı

Meşgulüm...

Teşekkür ederim arkadaşlar, beğenmenize sevindim. :D
  70. kullanıcı

Aşık Değilsin / Sibel Gürsoy

Şarkı bildik de şarkıcıyı kaçırmışım galiba 1 yıl önce... :helpsmilie:
  71. kullanıcı

Beni bu havalar mahvetti

Evet, sen buralara uğrama bu aralar... :( Güzel paylaşım için de teşekkürler. :flowers: Bu havalarda, alacaksın sevgilini; gezeceksin sarmaş dolaş küçük bir şemsiyenin altında... :blushing:
  72. kullanıcı

Meşgulüm...

Meşgulüm Ne olmuştu da içim huzursuzdu? Sensizlik mi vardı yüreğimde; Yoksa, ilgisizliğinin kırgınlığı mı? Bilemedim... Belki ikisi de... Huzursuz yüreğim olmadan sevgin; Huzursuz bedenim sarmadan kolların beni; Huzursuz gözlerim görmeden seni... Söyle nerelerdesin bensiz? Neler...
  73. kullanıcı

Deniz Gözlü...

Sizlere sağlık arkadaşlar. Beğenmenize sevindim. :D
  74. kullanıcı

Sebebim Yok...

Teşekkür ederim. Okuyan gözlerine yorum yapan ellerine sağlık. :D Kara toprak... Çık aradan... LaWa istemiyormuş... :hammer: Teşekkür ederim yorumun için. :rolleyes:
  75. kullanıcı

Ölmek Çare mi?

Kaleminize sağlık. :crying: Geçmişte olup biteni bilip, geçmişte yaşamadan önümüze bakmak en güzeli... :yes:
  76. kullanıcı

Gönüllü Yazıldım

Paylaşım için teşekkürler... :D
  77. kullanıcı

Deniz Gözlü...

Teşekkür ederim arkadaşlar. Beğendinizse ne mutlu bana. :D Peterciğim deriz öyle. :blink: LaWa, eklemene sevindim. Sevdiğim bir parça. :blushing:
  78. kullanıcı

Sebebim Yok...

Sebebim Yok Sebebim yok iyi olmak için. Uzaktayım kara gözlerinden Göremediğim içinin güldüğünü. Kalbim kan ağlar, sızlayan yüreğinle. Bedenim kaskatı kesilir, hıçkırıklarınla. Ruhum terkeder bu bedeni, gözyaşlarınla. Yok bir sebebim, iyi olmak için dünyaya. Bir sana iyiydim; sen de...
  79. kullanıcı

Deniz Gözlü...

Deniz Gözlü Bakınca deniz gözlerine Vururdu gönül kıyıma Yüreğinin sıcaklığı... Hele bir de duyunca O neşeli sesini Gelgitler başlardı yüreğimde... Savruldum her gülüşünle Yüreğinin bir başka yerine... Tutuldu nutkum Gözlerin gözlerimle buluşunca... Umursamadın sense Deniz Gözlüm...
  80. kullanıcı

Bekliyorum...

Güzel bir düşünce... Eksilmesin yüreğinden böyle güzel düşünceler... :w00t:
  81. kullanıcı

Bekliyorum...

Kim bilir, Ne kadar geç kaldık düşüncelere... Yetişmedik, Düşlerimizi gerçekleştirmeye... Pişmansak, Kabul etmiş oluruz hatalarımızı... Oysa, Yaşananlar tecrübedir yüreklerimize... :blushing: Teşekkür ederim ilgin için. :D Ama inan ki bazı şeyler kolay olmuyor... :blushing:
  82. kullanıcı

Bekliyorum...

Teşekkür ederim arkadaşlar. Beğenmenize sevindim. Utandırdınız beni. :blushing: @DarkLady Hmm... Henüz değil... :blink: :huh:
  83. kullanıcı

Öldüm

Şiir'in orjinal başlığı Vera'ya... Paylaşım için teşekkürler... :D
  84. kullanıcı

Yüreğim Duymuyor Seni...

Teşekkür ederim. Beğenmene sevindim. :D İlgin için teşekkürler. :cool:
  85. kullanıcı

Hava Ambulansı Sayısı 17'ye Ulaştı

17/75000000 şansım var? :blink:
  86. kullanıcı

Stresin Düşmanı: Çayır Kokusu

Burnumda tüttü... :blushing:
  87. kullanıcı

İstanbul'a "Sessiz Asfalt"

01 Asfalt birşeye benzemez ve yerine milyon dolarlık proje yaparlar... 02 Sonuç? GOTO 01... :dil:
  88. kullanıcı

En sevdiğim

:blushing: O senin yüreğinin güzelliği...
  89. kullanıcı

Bekliyorum...

Bekliyorum Bilmem farkettin mi, Biri var seni bekleyen Her gece pencerenin altında... Anlar sönünce ışığın Yattığını sıcacık yatağına Ve uyuduğunu tüm sevimliliğinle... Bir süre sonra yanınca o ışık, Meraklı bakışlar atar pencereye; İçerde neler oluyor diye... Sönünce ışık rahatlar...
  90. kullanıcı

En sevdiğim

Hmm... İlginç... :sleep:
  91. kullanıcı

Yüreğim Duymuyor Seni...

Ben teşekkür ederim ilgin için. :D Hmm, telif hakkı için ö.m.'larına bakabilirsin. Banka hesap numaram ektedir... :dil:
  92. kullanıcı

En sevdiğim

:huh: :blink: Birşey mi kaçırdım? :blushing:
  93. kullanıcı

Yüreğim Duymuyor Seni...

Hmm... Tamam tamam, sustum... :blushing:
  94. kullanıcı

Yüreğim Duymuyor Seni...

Beni niye kattın işin içine? :blink: Teşekkür ederim. :blushing: Sana sağlık... :D
  95. kullanıcı

En sevdiğim

Bazen yanımızda olmaz en sevdiğimiz... Peki bizi en çok seven? İşte o yanımızdadır. Gözlerimizin içine bakar karşılıksız. Hiçbir şey beklemeden. Sadece görmek ister gözlerimizin içinin güldüğünü. Görünce de uzaklaşır; bakar uzaktan... Tökezleyeceğimiz anı kovalar ve çıkar o an gelince...
  96. kullanıcı

Yüreğim Duymuyor Seni...

Yüreğim Duymuyor Seni Kaybettim, yüreğimdeki seni. Kaybettim, yüreğimde sana çıkan yolu. Kaybettim, sana ait tüm sevgi sözlerimi. Hor gördün hislerimi. Kabul etmedin duygularımı. Saf ve tertemizdi sana ait olanı. Anlamadın; istemedin aslında anlamak. Nasıl bir sevda olabilirdi bu...
  97. kullanıcı

Dayanmıyor...

Teşekkür ederim. Okuyan gözlerinize ve beğenen yüreğine sağlık... :D
  98. kullanıcı

Dayanmıyor...

Görmek ve bakmak... :dil: Teşekkür ederim. Beğenmene sevindim. :blush: Sana sağlık. :D
  99. kullanıcı

Gülüş

Geçmiş olsun. :( Çabuk iyileşmen ümidiyle... :)
  100. kullanıcı

GözLerin Hani

Beğenip bizimle paylaşan yüreğine sağlık. :huh:
  101. kullanıcı

Gülüş

Paylaşan parmak uçlarına sağlık... :D
  102. kullanıcı

aXXo Hapiste mi?

Ortalardan kaybolmayı sever o... Bir ara gene yoktu ortalarda... :huh:
  103. kullanıcı

Umut Mezari

Paylaşım için teşekkürler; güzelmiş... :crying:
  104. kullanıcı

Dayanmıyor...

Teşekkür ederim. Beğenmene sevindim. :)
  105. kullanıcı

Dayanmıyor...

Teşekkür ederim. Okuyan gözlerinize sağlık. :blushing: Fırsat buldukça neden olmasın. :yes:
  106. kullanıcı

Dön Gel.. Yalnız Aşkla Dön Gel...

Madem öyle bir de youtube'dan dinleyelim... :D YouTube - FUNDA ARAR - YAK GEL / YENI KLIP 2009
  107. kullanıcı

Dayanmıyor...

Teşekkür ederim. Beğenmene sevindim. Süperlik senden olsa. :D
  108. kullanıcı

Dayanmıyor...

Çoook derin... :D
  109. kullanıcı

Dön Gel.. Yalnız Aşkla Dön Gel...

Paylaşan ellerinize sağlık. :D
  110. kullanıcı

Dayanmıyor...

Sana sağlık... :blushing:
  111. kullanıcı

Dayanmıyor...

Dayanmıyor Dayanmıyor sensizliğe yüreğim. Sızlıyor hiç olmadığı kadar. Orda olduğunu bilip de Küçüğüm, Bakamamak deniz gözlerine; Tutamamak yumuk yumuk ellerini; Dokunamamak dalga dalga saçlarına; Sarılamamak titrek vücuduna; Hissedememek yüreğini yüreğimde... Zor; hem de çok zor...
  112. kullanıcı

Sensizlik...

Teşekkür ederim. Beğenmene sevindim. :D Sana sağlık. :yes: Kuzey kuzey doğudan... :dil: Esiyor bir yerlerden... Yüreğimi yakalıyor... :blushing: İlhami gel seni çağırıyorlar... :dil:
  113. kullanıcı

Sensizlik...

Beğenmene sevindim... :D Okuyan gözlerine sağlık. :D
  114. kullanıcı

30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun

30 AĞUSTOS Her yıl bugün olur, Otuz Ağustos İçime bir ordu havası dolar. Başlar dimdik, gözler çelik, yüzler pos, Bayrak imil imil, geçer ordular... Geçer tunç adımlar demir göğüsler, Geçer Mehmetçikler, geçer subaylar, Hepsinin alnında zaferden süsler. Geçer hayalimde bir bir...
  115. kullanıcı

Zehir Oldu Gitti Gençlik Yılları

Koy koy; yılların şairi. Bencillik etme. Bizle de paylaş... ;)
  116. kullanıcı

Sensizlik...

Hmm... O güzel düşünceler senin yüreğindeki güzellikten olmasın... :yes: Kelimelere değer katan o yürek... :blushing:
  117. kullanıcı

Sensizlik...

Hmm... Gönül hırkızı olduk iyi mi? :scared: Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için. İçime ne geliyorsa yazmaya çalışıyorum; yazarken de hissetmeye... Umarım becerebiliyorumdur... :blushing: Senin güzel yüreğine sağlık. :thumbup:
  118. kullanıcı

Sensizlik...

Hihi... Beğenmene sevindim... :laugh: Senin güzelliğin olsa. :wink: Teşekkür ederim. Senin de beğenmene sevindim. Sizin hoşluğunuz... :D
  119. kullanıcı

Sensizlik...

Sensizlik Bilemedim ne kadar zormuş; Anlıyorum şimdilerde, Sensizliğin ne demek olduğunu... Oysa ne de güzeldi, Doyasıya bakmak gözlerine; Kokunu hissetmek ciğerlerimde; Seni hissetmek kollarımda... Şimdi kimsesizim dört duvar arasında. Bilirsin; sensizken, Kimsesizmişim gibi gelir bana...
  120. kullanıcı

Sırlar...

Teşekkür ederim; beğenmene sevindim. :laugh:
  121. kullanıcı

Günlüğe merhaba

:D Ne kusuru canım... Bizzat teşekkür ederim. :flowers: Neyse, konuyu dağıtmayalım. Sonra mod kilit vurmak durumunda kalır... :blushing:
  122. kullanıcı

Günlüğe merhaba

LaWa bugün konu hortlatma gününde. Ama, iyi ki hortlatmış... :D Önce sana sağlık, sonra da llavinyaya... :D
  123. kullanıcı

Sırlar...

Hmm... :sleep: Belki anlaşılmışsa sır olmaktan çıkar. Ya anlaşılmamışsa?.. :blush: Ben teşekkür ederim, ince düşüncelerin için. :laugh:
  124. kullanıcı

Bağrı yanmış insanların şehrinden

Hmm... :unsure: Dinlediğim klasik müzikle pek güzel gitti sanki... :closedeyes: Yüreğinde gizli kelimelere sağlık... :flowers:
  125. kullanıcı

Bilim ve Teknik dergisi aldınız mı?

TÜBİTAK'a destek olmalı... :D
  126. kullanıcı

Belalım ::Değişik bir versiyon...

Teşekkürler... Güzelmiş... :D Ellerine sağlık... :D
  127. kullanıcı

İzledim...

Ben de bu şiirin beğenmediğin kısımlarını öğrenmek istemiştim... :huh: Teşekkür ederim ilgin için de... :yes:
  128. kullanıcı

İzledim...

Teşekkür ederim; okuyan gözlerinize sağlık... :D
  129. kullanıcı

İzledim...

Farkedemedim herhalde... Bahseder misin biraz? :huh:
  130. kullanıcı

İzledim...

Ayıdım, ayırdım... :devil2: Teşekkür ederim; sana sağlık. Beğenmene sevindim. :D Teşekkür ederim. Öhöm, öhöm... Şairlerin olgunluk çağı mı? :huh: Efem, utandırdınız beni... :blushing: O senin yüreğine yakışıyordur... :D Hmm... "Olmak ya da olmamak; işte bütün mesele bu..." W...
  131. kullanıcı

İzledim...

Sana sağlık... :D Dönüp geleceksek vedalaşmalara ne gerek var ki?.. :closedeyes: Değil mi? :yes:
  132. kullanıcı

İzledim...

Henüz öyle bir düşüncem olmadı... :blushing: Düşüncen için teşekkürler... :flowers:
  133. kullanıcı

Ağlama

Formül bendeydi; ama, koşa koşa gelirken ayağım çölde karıncanın tekine takıldı ve düştüm; elimdeki kağıt da Atlas okyanusuna uçuverdi. :blink:
  134. kullanıcı

İzledim...

Teşekkür ederim... Sizin yüreğiniz güzel... :D Nasıl bir değerlendirme? Kitap gibi mi? :huh:
  135. kullanıcı

Küçüğüm...

:4: Şşş... Çaktırma... :closedeyes:
  136. kullanıcı

İzledim...

İzledim İzledim seni öyle uzaktan; Hani "Geleceğim, bekle beni." demiştim ya. Geldim; ama, uzaktan izledim sessiz sessiz seni. Ne de güzel oturmuştun sahildeki kayalıklara; Sanki dünyanın sekizinci harikası yapılmıştı o kayalıklara. Saçının herbir teli dansediyordu rüzgarın her esişiyle...
  137. kullanıcı

Yarım kaldı...

Teşekkürler. Sana sağlık... :D
  138. kullanıcı

Küçüğüm...

Beğenen yüreğine sağlık. :D
  139. kullanıcı

Senfoni

Yağmurda ıslanmak... :wub: Ellerinizden öperim efenim... :D Teşekkürler... :wink:
  140. kullanıcı

Ağlama

Mesaj dolu bir şiir. Paylaşan ellerine sağlık. :flowers:
  141. kullanıcı

Sonsuzluk

Tam benlik olmuş resimlerle... :D Bu güzel paylaşım için teşekkürler... :flowers:
  142. kullanıcı

Gözlerine Bakarken

Paylaşan ellerine sağlık. Güzel bir şiiri Nazım Hikmet Ran amcanın... :D
  143. kullanıcı

Küçüğüm...

Yine de teşekkürler... :thumbup:
  144. kullanıcı

Yarım kaldı...

Bir ara... :mrgreen: Beğenen yüreğine sağlık... :flowers:
  145. kullanıcı

Küçüğüm...

Müsade sizindir efendim... :yes: Sana sağlık... :blushing:
  146. kullanıcı

Küçüğüm...

Teşekkür ederim, okuyan gözlerinize ve yorum yapan ellerinize sağlık. :yes: Bence gerekmez... Alışkanlık zamanla kazanılan birşey. O yüzden sadece vakit geçse yeter... :wink: Paylaşırsan sevinirim... :blushing:
  147. kullanıcı

Küçüğüm...

Ufaklık, gözlerinden öperim... :4: Sana sağlık... :flowers:
  148. kullanıcı

Küçüğüm...

Küçüğüm Küçüğüm, ne güzel zaman geçirmişiz birlikte; Ama, gelip çattı şimdi ayrılık vakti. Büyüttüm seni herşeye rağmen; Önayak oldum karşılaştığın tüm engellere. Beraber attık bebek adımlarını; Şimdi sıra geldi kendi başına yürümeye. Küçüğüm, korkma; yanındayım hep. Ayrılmayacak bu...
  149. kullanıcı

Yarım kaldı...

Sana sağlık, Peterciğim. :yes: Aksine, okuduğunuz ve beğendiğiniz için o şeref bana ait. :blushing:
  150. kullanıcı

Yarım kaldı...

Teşekkür ederim. :blushing: Sizin de... :flowers:
  151. kullanıcı

Yarım kaldı...

Yarım kaldı Yarım kaldı aşkımız; O an kimsesizdi yüreklerimiz. Küçücük bir sorun, Nasıl büyüdü gün ve gün? Bilemedik korumayı sevdamızı; Ve olduk iki yabancı... Zaman geçti gitti beklemeden; Sen de gittin kollarına, başka birinin. Bense kaldım buruk sana; Sarıldım sımsıkı bağrıma...
  152. kullanıcı

Söyle Rahatla

Ne eksik? Sen mi yoksa? İstediğim şeylere kavuştum; Bir sevdan kaldı geriye... :closedeyes:
  153. kullanıcı

Yandıkça Güzelleşiyorum

Değişiklik yapayım... :closedeyes: Beyin hücrelerine sağlık... :D
  154. kullanıcı

Özdemir Asaf

Olur mu arkadaşım? Böyle yapılmaz yahu... Tam çıkıyorum diyorum... Özdemir Asaf'tan dizeler dizilmiş birbiri ardına... Ellerine ve yüreğine sağlık... :flowers:
  155. kullanıcı

Söyleyemedik

Hmm... :closedeyes: Pinhani'den gelsin... YouTube - Pinhani- Hele Bi Gel
  156. kullanıcı

Kandır Beni

Sanırım o kişi, konuyu açan kişi oluyor... :closedeyes:
  157. kullanıcı

İki aşık

:blushing: Hatta (utancından masanın altına girmiş gülümseme)... Teşekkür ederim... :flowers: Aynı dilekler hepimiz için... :wub:
  158. kullanıcı

İki aşık

Teşekkür ederim efendim. Okuyan gözlerinize sağlık. :flowers: Az önce çızıttırıverdim. :blushing: Beğendinse ne mutlu bana. Ben teşekkür ederim ilgilendiğin için. Senin yüreğinin güzelliği... :flowers: Teşekkür ederim. Sana sağlık... :flowers:
  159. kullanıcı

Kandır Beni

Ekle ekle; beklerim... :flowers:
  160. kullanıcı

İki aşık

İki aşık Saat 00:00'ı bulur... Dakikalar dakiları kovalamıştır; Ama, sevgi dolu yürek görünmez ortalıkta... Onikinci defa çalarken saatin çanı, Yüreğim yenik düşer hayata... Kapanırken gözlerim fani dünyaya yavaşça, Girer içeri Sevgili son defa görmek için sevdiği adamı... "Elveda" der...
  161. kullanıcı

Kandır Beni

Kandırayım seni. Hiç beğenmedim; olmamış... :dil: Kandın mı? Güzel paylaşım; yüreğine sağlık... :D
  162. kullanıcı

Video Şiirler, Öyküler (Güncellenecek)

Parmak uçlarınıza sağlık... :wub:
  163. kullanıcı

Son defa...

Ben teşekkür ederim ilgin için. :flowers:
  164. kullanıcı

Son defa...

@ spybot, LaWa, son.durak.27, seciL, Peter, llavinya Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Sizlere sağlık. :flowers: @ Peter Telif hakları kanuna göre... falan filan... Banka hesap numaramı yolluyorum... :dil: Tabii ki yayınlayabilirsin. ÖM olarak adresi de atarsan sevinirim. :D @...
  165. kullanıcı

Bir yer var mı bildiğin?

:blushing: O sizin güzelliğiniz... :yes: Teşekkür ederim. :flowers:
  166. kullanıcı

Aşkın İzinsiz Gösterisi

Teşekkürler. Paylaşan ellerinize sağlık. :flowers: Dip not: Noktalama işaretleri olsa daha güzel olur sanırım. :blushing:
  167. kullanıcı

Söyleyemedik

Güzelmiş. Paylaşan ellerine sağlık. :flowers:
  168. kullanıcı

Son defa...

Son Defa Son defa, Bakacaktım gözlerine; Tutacaktım ellerini; Sarılacaktım boynuna... İzin vermedin... Görmek istemedin, Hasta yatağında beni... Ne olurdu son bir defa Görseydim gül yüzünü; Göreceğime üzerine dökülen karatoprağı... Bırakıp gittin beni; Sensiz ve sevginsiz...
  169. kullanıcı

Barış Akarsu - Gözlerin..

Paylaşım için teşekkürler... :( Allah rahmet eylesin... :closedeyes:
  170. kullanıcı

Özel Ders by Alengirli :)

Duvarlara ... Gibi bir afiş yapıp asabilirsin. Tanıdık birinden başlayabilirsin. Onlar tanıdıklarına yönlendirir. Aklıma gelen birkaç fikir... :closedeyes:
  171. kullanıcı

Bir yer var mı bildiğin?

Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. :D
  172. kullanıcı

Bir yer var mı bildiğin?

Teşekkür ederim. Hoşunuza gittiyse ne mutlu bana. :flowers:
  173. kullanıcı

Hak edilmeyen zamanların sesi

Hüzünlü olmuş; teşekkürler... :crying:
  174. kullanıcı

Bir yer var mı bildiğin?

Beğenmenize sevindim. :D Okuduğunuz için teşekkür ederim. :)
  175. kullanıcı

Son kez

Ağzını hayra aç. :blink: Allah gecinden versin... :flowers:
  176. kullanıcı

Bir yer var mı bildiğin?

:blushing:
  177. kullanıcı

Son Akşam Yemeği

Sevimli. :flowers:
  178. kullanıcı

Bir yer var mı bildiğin?

Teşekkür ederim canımcığım. Sana sağlık. :D
  179. kullanıcı

Opera 10 Beta 3 Bizlerle

Dene, gerçekten güzel. :yes:
  180. kullanıcı

Opera 10 Beta 3 Bizlerle

Çaktırmayın arkadaşlar... :closedeyes: 10.00 Beta 3 Build 1703
  181. kullanıcı

Söyle Rahatla

Hmm, ilginç... :blink:
  182. kullanıcı

Son kez

:blushing:
  183. kullanıcı

Bak Ne Diyor

Yaz bence, kaybolmasın. Ne de olsa, sanal ortam... :closedeyes:
  184. kullanıcı

Bak Ne Diyor

Kopyala yapıştır mı yapsam? Bu günlük değil ki... :huh: Yüreğinden dışarıya çıkmak için çırpınan kelimelere sağlık. :crying:
  185. kullanıcı

Son kez

Hmm... :crying: Yüreğinde coşup günlüğüne dökülen duygu seline sağlık... :crying:
  186. kullanıcı

Bir yer var mı bildiğin?

@AliA,Peter,Aşk ve Sen?,LaWa Teşekkür ederim arkadaşlar. Sizlere sağlık. Beğenmenize sevindim. :flowers: @Aşk ve Sen? Kimse yok şuan için. :closedeyes: İlgin için teşekkürler. :D
  187. kullanıcı

Bir yer var mı bildiğin?

Bir yer var mı bildiğin? Bir yer var mı bildiğin, Badem gözlerinden uzakta; Şen sesinden daha uzakta ve O sımsıcak yüreğinden en uzakta? Söyle Sevdiğim, Böyle bir yer var mı bildiğin? Söyle Can-Yarım, Bakmadım mı gözlerine sevgiyle; Dinlemedim mi sözlerini can kulağıyla ve...
  188. kullanıcı

Haketmedim...

Teşekkür ederim şiir dostu. :flowers: Beğenmene sevindim. :D
  189. kullanıcı

Hayatın Can Damarını Koparma

Tatlı günlüğüne sağlık. :D
  190. kullanıcı

İyimser Ol Uzun Yaşa

Ben gibi sanırım... :huh:
  191. kullanıcı

Haketmedim...

Ben buna neden cevap vermemişim ki? Hmm, sanırım vatani görev. :huh: Teşekkür ederim. Şşş, çaktırma... :closedeyes: Teşekkür ederim. :D Diyebilirsin tabii ki. :yes: Benimle alakası yok. :closedeyes: Teşekkürler dostum. :D Topluca sizlere sağlık arkadaşlar. Beğenmenize sevindim. :D
  192. kullanıcı

Ayşegül Aldinç / Beni hatırla / Al beni

Evet, açılıyor... :clap:
  193. kullanıcı

Turizm Kriz Dinlemiyor

Türkiye'de kriz olduğunu kim söyledi ki?.. :huh: YastıkBank... Duymadınız mı?... :dil:
  194. kullanıcı

Ayşegül Aldinç / Beni hatırla / Al beni

Teşekkürler paylaşım için. :flowers: Dip not: 1. video bende açılmadı. Nedenini anlamadım açıkçası. Sitesinden açıyor... :blink:
  195. kullanıcı

O gün...

Sana sağlık Peterciğim. :D Senin süperliğin. :thumbup:
  196. kullanıcı

Sizce dünyanın en iyi stadları

Küçük bir hatırlatma: İyiler vardır... Daha iyiler vardır... Ancak ve ancak bir tane en iyi vardır...
  197. kullanıcı

Söyle Rahatla

Kapatmalıyım kendini yaşama. Ne var ki bu yaşamda? Sen varsın Sevdiğim sadece. Bir gün terkedeceksin beni sen de... :blink: -------------- Güzel şiir olur bu mısralardan... :D
  198. kullanıcı

Ödüllü Anket: WinFast TVPro 1680 sizin olabilir mi? Tek soru, kolay cevap!

Güzel bir noktaya değinmişsin. :D O zaman "kablo ile bağlanılır" seçeneği istiyorum... :dil:
  199. kullanıcı

O gün...

Size sağlık. :) Sizden bir parça bulabildimse ne mutlu bana. :D Kim bilebilir ki çıkıp çıkmayacağını? :blink: Beğenmenize sevindim. :) Burulmayın lütfen. Sadece bir şiir. :yes: İlgilendiğiniz için ben teşekkür ederim. :) Kendi çapımda karalıyorum işte. :blush: Sana sağlık. :D
  200. kullanıcı

Beklemek...

Teşekkür ederim. Senin güzelliğinden olsa. :) Ben teşekkür ederim okuduğunuz için. :) Ömür geçiyor beklemelerle... :blink: Oooo... O senin mükelliğin canım. :D Not: Ayarlamaya çalışırım. :yes:
  201. kullanıcı

Bostan'dan bir hikaye

Paylaşım için teşekkür ederim. :)
  202. kullanıcı

Ödüllü Anket: WinFast TVPro 1680 sizin olabilir mi? Tek soru, kolay cevap!

Ürünün özelliklerinden anladığım kadarıyla hepsiyle kullanılabiliyor. :huh: Bu arada şu parça ofiste mi? :closedeyes:
  203. kullanıcı

O gün...

Teşekkür ederim; sana sağlık. :)
  204. kullanıcı

Beklemek...

Beklemek Bir dost bekliyordum bu gece; Gelmedi o dost; gelmedin. Sessiz gecemde sessizliği bozan Dalgaların sesleri; hani çok sevdiğin. İşte ordayım bu gece; Senin bana gösterdiğin O eşsiz mehtabı olan Koydayım yıldızlarla beraber; Ama, yoksun sen yanımda. Bu yüzden çıkmıyor tadı Bu...
  205. kullanıcı

Bensiz Geceler, Sensiz...

Bensiz Geceler, Sensiz Özledim gecelerdeki Seslerini ve gülüşlerini. Şimdi geceler bensiz; Çünkü yüreğim sensiz. Kayboldum gündüzlerde; Çünkü yoksun gecelerimde Terkettiğinden beri Karatoprağa beni. Kavuşuyor gözyaşlarım karatoprakla, Ulaştırmak için sevgimi sana. Gecelerde...
  206. kullanıcı

Hayata Kafa Tut

Güzel paylaşım. Teşekkürler. :flowers:
  207. kullanıcı

O gün...

Teşekkür ederim amesfacığım. Beğenmene sevindim. Senin güzelliğin olsa gerek. :D
  208. kullanıcı

O gün...

O gün Nasıl çıkmıştın karşıma o gün? Kalbim kırık... Ruhum yıkık... Sense gülümsüyordun doğaya... Gözlerin parlıyordu bir inci misali; Anlatıyorlardı sevgiyle bakmayı dünyaya. Ama, paramparçaydı kalbim; Bakamıyordu gülerek etrafa... O an baktım belki, Küçük bir gülümsemeyle sana...
  209. kullanıcı

Kalbenimle/Emel Müftüoğlu

Rica ederim; lafı olmaz. :)
  210. kullanıcı

Sabahın ayazında...

Dokunaklı... :flowers:
  211. kullanıcı

16 Ağustos 1999

Yüreğine sağlık. :crying:
  212. kullanıcı

Yalancı Şair

Geç gördüm. Kusura bakmayın. :crying: Teşekkür ederim. Vazifemi yerine getirdim. Tatlı bir burukluk kaldı yüreğimde. :) Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için canım. :flowers: Teşekkür ederim. :D Kimi getirdi acep? :huh: Ben teşekkür ederim. :flowers: Yazmaya çalışıyorum işte... :blushing:
  213. kullanıcı

Sakın Gitme

Yüreğindeki o tatlı şiir sevdası eksik olmasın. :yes:
  214. kullanıcı

Özlemişim Seni

Günlüğünün sayfalarına sağlık. :crying:
  215. kullanıcı

O en vazgeçilmez anlara zincirlenip yaşamak....

Güzel duygularına sağlık. :D
  216. kullanıcı

İyi de sen üçkağıtçılık yapıp başlığı değiştirmişsin. :confused1: Al bakalım videoyu... http://www.timsah.com/getswf/v/CdM000H09dR
  217. kullanıcı

Korkuyorum

Bugün Emel Müftüoğlu'ndan takılıyoruz galiba. :huh: Teşekkürler. :)
  218. kullanıcı

Seviyorum

Yüreğine sağlık. :D
  219. kullanıcı

Gitme...

Ellerine sağlık... :closedeyes:
  220. kullanıcı

Negatif

Teşekkürler... :crying:
  221. kullanıcı

Sana...

Yüreğine sağlık... :closedeyes:
  222. kullanıcı

Çok ayıp; çok ayıp. Çık çık... :dil: Paylaşım için teşekkürler. :D
  223. kullanıcı

Özledim

Susma hakkımı kullanıyorum ki, konu dağılmasın... :closedeyes:
  224. kullanıcı

Özledim

Yok yok... Bu lafın altında birşey var sanki? :blink:
  225. kullanıcı

Sensizlik...

:D Anlaştık. :wink:
  226. kullanıcı

Özledim

Peki, ağlayayım... :crying:
  227. kullanıcı

Sensizlik...

:( Üzülme canım; ben de üzülürüm sonra. :crying:
  228. kullanıcı

Sensizlik...

Sensizlik Sensizlik işlemiş yüreğime; Gözlerin gözlerime değdiğinde bile; Sensizim inan ki. Böyle mi olacaktı be sevda? Kayıp mı olacaktı bilinmez duygularda? Yanlış giden neydi? Yüreklerdeki sonsuz sevgi miydi? Belki kördük herşeye; Aşkın gözü körmüş ya... Sanırım köreltmiş aşk...
  229. kullanıcı

Özledim

Teşekkürler; güzel yüreğine sağlık. :D
  230. kullanıcı

Hadi Gel!

Güzel ve dokunaklı... :huh: :closedeyes:
  231. kullanıcı

Çaylar :D

Teşekkürler, enfesmiş... Boğaza karşı simitle ne de güzel gitti... :laugh:
  232. kullanıcı

Eee, ikram yok mu? :huh:
  233. kullanıcı

Hmm çay güzele benziyor da bayatlamamıştır umarım... :huh: Ben benim pembe gömlekli takım elbiseli resmimi buraya hiç koymayayım o zaman... :bored:
  234. kullanıcı

Bir itirafçının not defteri...

Hmm, mesaj alındı. Filmi kaçırmışım 8 seneyle... Alıp izlerim artık... Tavsiye için teşekkürler. :D
  235. kullanıcı

Beğenen yüreğine sağlık. :D O nasıl bişi? :huh: Hemen araştırmalı. :yes:
  236. kullanıcı

Bir itirafçının not defteri Yürüyordum her zamanki güzergahımda. Derken bir defter buldum yerde Gazete kağıtlarıyla sarılmış bir halde. Tükenmez kalemle bir not düşülmüş üzerine: "Bir itirafçının not defteri". Sayfaları karıştırdım hızlıca, Hepsi de doluydu kalp-yaşlarıyla Daha önce kırılan...
  237. kullanıcı

Ulaşılmazlığa...

Sizin yüreğinizin güzelliğinden olsa gerek. Teşekkür ederim. :D
  238. kullanıcı

Söyle Rahatla

Birşey yapmalı... :huh:
  239. kullanıcı

Ulaşılmazlığa...

Teşekkür ederim düşüncen ve inceliğin için. Umarım geçer gider. Sadece geceleri geç yiyip yatma derim. Gece uyurken kötü etkileri olabiliyor. Belki bundandır. Bir bardak su içmeyi de unutma. ;)
  240. kullanıcı

Ulaşılmazlığa...

:scared: Fantastik Dörtlü çizgi romanındaki yanan adam hoşuma gidiyor ve bir de güneş gözlüğü kullanmayı severim (gözler biraz hassas da :blushing:). Bu yüzden... Sen sakın yanma rüyalarında. Bizzat elinde suyla söndürüver ateşini. :wink: Bir de o son cümle yakışmadı kanımca. :( Hmm...
  241. kullanıcı

Tohuma dönmek

Vay canına; ben niye bunu daha önce düşünemedim? :scared: Kütüphanen nerdeydi? Şşş, kimse duymasın... :devil:
  242. kullanıcı

İmkansızın ötesinde

:confused1: ve :huh: ve de :scared: Öhöm öhöm. Sonsuzda bir de olsa, her zaman bir ihtimal vardır. :wub: Ayrıca sağolasın. :lol:
  243. kullanıcı

Ulaşılmazlığa...

Çok rahatım; hem de çok... Hiç bu kadar rahat olmamıştım... :confused1: :helpsmilie::dil:
  244. kullanıcı

Ulaşılmazlığa...

Güzel bir noktaya değinmişsin. Belki büyük aşkları büyüten sadece düşüncelerde kapladığı büyük yerdir. :huh: Ben teşekkür ederim. Beğendinse ne mutlu bana. :D Sence? :huh:
  245. kullanıcı

Ulaşılmazlığa...

Senin güzelliğin olsa gerek. :yes: (Bela?! :cursing:)
  246. kullanıcı

Ulaşılmazlığa...

Sadece basit bir şiir. :wink: İlgin için teşekkürler. :)
  247. kullanıcı

Gittin (2)...

:closedeyes: Beğendinizse ne mutlu bana. :D
  248. kullanıcı

Evleniyorum! (Evlendim)

Hayırlı olsun. Hayırlı bir birliktelik dilerim. :D
  249. kullanıcı

Ulaşılmazlığa...

Ulaşılmazlığa Ulaşılmazlığına tutulmuş yüreğim... Yan yana oturduğumuz zaman bile; Göz göze geldiğimiz zaman bile Ve vücutlarımızın birbirine kenetlendiği zaman bile... Ulaşılmaz bir duygusun yüreğimde... Belki, seni ben büyütüyorum düşlerimle Ve veriyorum haketmediğin değerleri... Senden...
  250. kullanıcı

Gittin (2)...

Güzel düşüncelerin için teşekkürler. :D
  251. kullanıcı

Gittin...

Teşekkür ederim. Size sağlık. :D Senin güzelliğin olmasın? :blushing: Sana sağlık. :D
  252. kullanıcı

Yüreğinin kapısını aç ve özgür bırak beni

Güzel paylaşım. :crying:
  253. kullanıcı

Gittin (2)...

Eski dostlar eskide kalmamalı bence. Sonuçta onların da yaşanmışlık değerleri var. Ayrıca herkesin yeri farklıdır. :closedeyes: Teşekkür ederim okuyan gözlerine sağlık. :laugh: Giden gider... Sorun değil. :cool: Vatani görev... :wink: Sana sağlık. :D
  254. kullanıcı

Tohuma dönmek

Günlüğüne sağlık... :D Şu günlüğün bulunduğu yer neresi demiştin? :dil: :devil2:
  255. kullanıcı

İmkansızın ötesinde

İmkansız diye birşeyin olduğuna inanmadığımı belirterek başlayayım cümlelerime. (Mektup yazar gibi olduk. Öncelikle büyüklerimin ellerinden ve küçüklerimin gözlerinden öperim... Tamam tamam uzatmayayım... :dil: ) Yüreğine sağlık; bu satırları yazan ellerinden öperim; güzel olmuş. :laugh:
  256. kullanıcı

Bir sana bir de yaşanmamışlığa

Günlüğüne sağlık tekrar... :D
  257. kullanıcı

Ölüm kokusu

Ben bir koku alamıyorum. Nezle mi oldum ne? :huh: Haaapşuuuu... :confused1: Neyse efendim, yürekçiğinize sağlık. :laugh:
  258. kullanıcı

Can Yavrum

Güzel paylaşım; teşekkürler. :D
  259. kullanıcı

Gittin...

Beğenen yüreğine sağlık. :D
  260. kullanıcı

Gittin (2)...

Gittin Gittin bakmadan yüzüme Son kez olsun. Çarptın kapıyı üzerime Son hışmıyla yüreğinin. Geliyor duvarlar üzerime Bakarken ardından. Yanlış anladın oysa; Yenik düştün kadın duygularına. Bakmıştım sevgiyle O kadının gözlerinin içine; Tutmuştum sevgiyle O kadının ellerini...
  261. kullanıcı

Gittin...

Şşş... :closedeyes:
  262. kullanıcı

Gittin...

Sana sağlık. :D SDN için biraz mırıldanır mı modumuz? (masum insancık ifadesi)
  263. kullanıcı

Merhabalar Evim evim güzel evim

Nerelere kayboldun ki sen? Merak etmiştim doğrusu... :huh:
  264. kullanıcı

Kayıp hayalet...

:D Kimse yazdırmadı şükür. İlgin için teşekkürler. :)
  265. kullanıcı

Bazen zor geliyor yaşamak

Yüreğine sağlık. :)
  266. kullanıcı

Sıradan...

Size sağlık. :)
  267. kullanıcı

Gittin...

Evet, bana ait. Beğenmenize sevindim. Size sağlık. :) Teşekkür ederim. Size sağlık. :) Senin harikalığın olsa gerek. :flowers: Ben teşekkür ederim. :)
  268. kullanıcı

Kayıp hayalet...

Okuduğunuz için ben teşekkür ederim. :) Kimmiş o kişi? :confused1: Beğenmene sevindim. :D Okuduğunuz için ben teşekkür ederim. :)
  269. kullanıcı

Gittin...

Gittin Gittim arkama bakmadan. Kalınca baş başa kara geceyle, Ben anlattım; yıldızlar dinledi, Sahipsiz kalan bu sevdayı... Dediler "Konuş onunla." Neye yarardı ki, diz çöküp Sevdiğimi söylemem mezarın başında?.. Yoktun artık; İki farklı dünyadaydık... Defalarca göz göze...
  270. kullanıcı

Sıradan...

:w00t: Teşekkür ederim. :)
  271. kullanıcı

Sıradan...

Güzel yorumun için sana da teşekkürler. :yes:
  272. kullanıcı

Sıradan...

Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. :blushing: Sizden de bekleriz. :yes:
  273. kullanıcı

Sıradan...

Güzel yorumun için teşekkürler... :D
  274. kullanıcı

Sıradan...

Teşekkür ederim. :blushing: Sizin süperliğinizden olsa. :yes:
  275. kullanıcı

Sıradan...

Sıradan Sıradan bir tozum ben Kaldırım taşının üzerindeki... Binlerce kişinin bilmeden Çiğneyip geçtiği... Bir kez olsun Farketmedi kimse beni... Oysa ben hep orda Kimsenin bakmadığı yerde Bekledim, sessizce; "Farkeder belki biri" diye. Ama bir temizlik aracı Süpürdü beni birden...
  276. kullanıcı

Alışkanlık...

Güzel bir yorum... Ama sevmek de zamanla alışkanlık olabiliyor... O zaman kötü... :bored: Teşekkür ederim; sana sağlık arkadaşım. Yazsaydın keşke. :yes: Kendi çapımda karaladığım satırlar. İdare ediver... :huh: Biraz da onun etkisi var... :closedeyes: Bilgilendirme için...
  277. kullanıcı

Başlıksız...

Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim.
  278. kullanıcı

Sen farkında değilsin

Güzelmiş... :yes:
  279. kullanıcı

Değil

Paylaşım için teşekkürler... :closedeyes:
  280. kullanıcı

Cebeci istasyonu ve sen

Hmm... Paylaşım için teşekkürler... :laugh:
  281. kullanıcı

Gitme Vaktidir Şimdilerde

Teşekkürler... :crying:
  282. kullanıcı

Ey Sevda

Paylaşan ellerine sağlık. :laugh:
  283. kullanıcı

Gün Bitmeliydi Ardından

Paylaşım için teşekkürler... :laugh:
  284. kullanıcı

Yalandı...

Yorum yok... :confused1:
  285. kullanıcı

Başlıksız...

Ara sıra şu sıralar. :blushing:
  286. kullanıcı

Gelmedin...

Beğenmenize sevindim. :blushing:
  287. kullanıcı

Manzume ve şiir

Hmm. :huh: Bu güzel konu için teşekkürler. :closedeyes:
  288. kullanıcı

Alışkanlık...

Alışkanlık Unutmuşum deniz gözlerini; En sevdiğim sözlerini. Alışkanlık olmuş zaman; Unutturmuş yaraları, yürekleri burkan. Alışkanlıkları bile unutturuyorsa zaman, Boşa geçmiş yaşanan onca zaman. Sahteymiş demek ki; İnsanlığın hissettikleri... kullanıcı
  289. kullanıcı

USB Bellek üzerinde ki boyutlar, bir tür kazıklama yöntemi mi?

bilgisayarlar ikili sistemde işlem yaparlar. buna göre 2'nin 1000'i geçen katı için 2'nin 10'uncu kuvvetini almak gerekir ki o da bize 1024'ü verir. 1 Kilo = 1024 olur kısaca. Birimleri şöyle olur kabaca: 1 Byte = 8 bit 1 KB (kilobyte) = 1024 B 1 MB (megabyte) = 1024 KB 1 GB (gigabyte) =...
  290. kullanıcı

Gel ki

yok yok. böylesi daha heyecanlı olur... :devil: :thumbup:
  291. kullanıcı

Geriye bakma

Yüreğine sağlık; güzel bir yazı olmuş. :closedeyes: Hayat toz pembe değil mi? Bizler elimizdeki fenerleri açmıyoruz ve karanlığın hayatın rengini örttüğü simsiyah bir dünyada buluyoruz kendimizi. elimizdeki feneri bile görmüyoruz bizi karanlıktan çıkaracak. :confused1: Geçmişi kulağımızın...
  292. kullanıcı

Gel ki

Şu günlüğü bir ele geçirsem... :closedeyes: :devil:
  293. kullanıcı

Adı ne; olmadığın mevsimin?

Güzel paylaşım... :D
  294. kullanıcı

Sahip çık sevgine

Günlüğüne sağlık. :sleep:
  295. kullanıcı

Can

Kalemine sağlık. :D Aksine süründürünce de kıymete biniliyor. :hammer:
  296. kullanıcı

Gelmedin...

Gelmedin Bekledim her zamanki yerde; Deniz fenerinin olduğu sahilde. Gelmedin; aramadın üstüne. Karardı kalbim bu gece... Bekledim sabırla seni; Deniz fenerinin aşkını beklediği gibi. Gelmedi ne bir gemi ne başka birşey; Senin gelmediğin gibi... Bütün gece, ışıldadı durdu özlemini...
  297. kullanıcı

Yalan

Yüreğine sağlık. :)
  298. kullanıcı

Yalandı...

Kızma canım. Hatırlamıyorsan çoktaan alıntılamışsın demek ki... :blushing:
  299. kullanıcı

Sırlar...

kem küm... özür... :blushing:
  300. kullanıcı

Zormuş...

Teşekkür ederim. Düşüncene dikkat etmeye çalışırım. Alışmışlığın dışına çıkabilecek miyim acep? :huh: Size sağlık. :sleep: