Arama sonuçlarınız

1. Tys23

Soru ₺9.000 ekran kartsız sistem önerisi

Arkadaşlar Ryzen 7 2700X, B450M S2H, 16 GB RAM, 600W PSU ve 1660 Ti'lı kasamı 12.500-13.000 satmak üzereyim. 9-10 bin TL arasına çok daha iyi islemci ve sıvı sogutmali ekran kartsız sistem toplayabilir miyim? Nereden alabilirim hazır toplanmış olarak? 1 TB NVMe SSD'm mevcut. R9 270X kartım...
  2. Tys23

Sabiha Gökçenden Gebze'ye Nasıl Giderim ?

Gebze'de bir firma da çalışmak üzere Gebze'ye gitmem gerek. Hiç İstanbul'a ve Kocaeli'ne gitmedim. Bu yüzden yardımcı olabilecek var mı ? 250G falan varmış bunun için Kocaeli Kart nereden alabilirim ? Ayrıca Havalimanı içerisinde İstanbul Kart , Kocaeli kart alabilir miyim ? Yardımcı olursanız...
  3. Tys23

Ne Tavsiye Edersiniz ?

Merhaba arkadaşlar 2020 Kimya mühendisliği mezunuyum ve herkes gibi bende iş arıyorum. Ankara'da bir firma iş teklifinde bulundu ama 2 ay 2500+AGİ 3.aydan itibaren 2800+AGİ+Asgarin ücretin 3'te 1'ni ikramiye olarak yani 3600 ₺ maaş teklif ettiler. Sizce kabul etmek mantıklı mı ? Geçinemeyeceğimi...
  4. Tys23

Tenda AC5 - Keenetic City - Mi Router 4A Gigabit

Görseldeki 3 router arasında kaldım. Tenda donanım olarak ağır basıyor, keenetic yazılım olarak ağır basıyor. Xiaomi ise bilinirlik olarak ağır basıyor. ASUS DSL AC52U modemimden alacağım Router'a kablo ile bağlayıp hem kablolu hem kablosuz olarak kullanacağım
  5. Tys23

Satılık 2 Adet Vdsl Modem

Elimde 2 adet VDSL modem var. Siyah olan Asus DSL AC52U araştırabilirsiniz. İstediğim fiyat 400 TL pazarlık olur. Kutu , fatura ve garanti yok malesef. Beyaz olan Airties 5650 Kutu , fatura ve garanti yok. İstediğim fiyat 250 TL pazarlık olur. İki modemi de Vatan Bilgisayardan biri kendi adıma...
  6. Tys23

Servis Sağlayıcı Önerisi

Şuan Türk Telekom 35 Mbps kadar kullanıyorum Snr değerlerim 20 civarı hat zayıflaması yok Türk Telekom 120 fiyat çektiği için başka firmaya geçmek istiyorum Türknet , Milleni, Netspeed hepsinde o kadar çok memnun olmayan var ki kararsız kaldım ne yapmalıyım ?
  7. Tys23

Lenovo İdepad 120S

16.03.2019 Tarihi itibari ile Media Mark mağazısından aldık fiyatı yüzünden uygun geldi aldık kurulum yaptık ama kasmalar donmalar Cpu %100 vb.sorunlar.Araştırınca Cpu çöp çıktı. Geri iade edebilir miyiz ?
  8. Tys23

Kaplamatik Telefonunuz İçin Skin

Kaplamatik adlı skin sitemiz çoğu cihaz için skin ( kaplama) üretmek ve satmaktadır. Xiaomi , Oneplus , Huawei gibi markalarında skinleri bulunmaktadır. Sitemiz 23.05.2018 tarihinde gün içerisinde açılacaktır.
  9. Tys23

İki Tv'yi Birbirine Bağlamak

Merhaba arkadaşlar dün Vestel 49UD9400 model tv aldım. Eski tv'yi mutfağa koymak istiyorum ancak uydu için kablo vb. bir sürü şey gerek. Hdmi kablo ile bu iki cihazı bağlasak olmaz mı ? Yeni tv'den eskisine hdmi kablo çeksem görüntü alabilir miyim ? Ayrıca dizüstü bilgisayarımı hdmi kablo ile...
  10. Tys23

One Plus 5 Skin

One Plus 5 alarak güzel bir iş yaptığımı düşünüyorum ancak cihazın arka tarafının korunması gerek. Dbrand sitesine denk geldim ve güzel ürünleri var. Bu siteden alıp kullanan var mıdır ? Türkiye satan var mıdır ?
  11. Tys23

Oneplus 5 - Huawei P10 - Xiaomi Mi 6

3 Cihazı arasında kalsanız önceliğiniz performans ve kamera olsa hangisini seçerdiniz ?
  12. Tys23

Spotify Sorunu

Ben ögrenci indirimi icin 3 kere başvurdum her defasında ücreti çektiler ancak provizyonda duruyor ve premium olmadım ne yapmalıyım ? Ayrıca 3-6-9 aylık üyelik var mıdır nasıl edinebilirim ?
  13. Tys23

Zte Axon M

14. Tys23

Kadıköy'De Laptop Tamircisi

Toshiba bir cihaz var ancak cihaz da kırılma yok ve renk bozukluğu var cihazda ya mıknatıs yada darbe. Kadıköy başta olmak üzere en güvenilir yer neresidir. Arkadaşım cihazı götürecek kadın olduğu ve bu işlerden anlamadığı için önceden Yazıoğlunda cihazın parçalarını eski parçalar ile değişip...
  15. Tys23

Motorlu Taşıtlar Sınavı

Arkadaşlar 7 Ekim'de girdim sınava bugün açıklandı ancak 69.388 almışım da bu nasıl mümkün olabilir ? 72 alıyordum kontrollerde. Nereye itiraz etmeliyim ?
  16. Tys23

Efsane Harita Dust 2 Güncellendi...

Efsane harita Dust 2 10 dk önce yayınlanan bir güncelleme ile yeni görünümüne kavuştu...
  17. Tys23

İphone X Türkiye Fiyatı

Goodbye İphone :D Ben cihazı 3700-3800 civarı alırım Tr'dekilere kolay gelsin...
  18. Tys23

Satılık Airties 5650 Modem

AIRTIES AIR 5650 300MBPS KABLOSUZ-N ADSL2+ 4 PORT MODEM / VDSL2 ROUTER Ürün budur cihazın sorunu yok 2015 yılında almıştım 3 sene garantili faturası yok ama Vatan'dan fatura çıkartırım sorunsuz cihazdır. Fiyat 150 liradır. İndirim yapılmaz
  19. Tys23

Tax Free Olayı

İsveçten İphone 7 aldık ancak Tax Free orda gümrükte dilekçe tarzı birşey doldurun paranız iade edilecek dedi ayrıca kutuyu açmadık o şekil sorun çıkar mı havalimanında ? @Hakkı Alkan
  20. Tys23

Xiaomi Mi Mix 2

Çerçevesiz ekran olayının mimarlarından olan Xiaomi yeni Mi Mix 2 modeli ile bu seviye en üst çıtaya çıkarıyor.
  21. Tys23

Desteğiniz Lazım

Oyunix Gökçenin Kanalı Arkadaşlar minik kardeşim icin abone olabilir misiniz 5-10 kisi olsa yeterli sevinçten uçuyor da yardımınız gerek
  22. Tys23

Xiaomi Mi Mix 2

Mi Mix 2 böyle olacak.
  23. Tys23

İzmir'de Olan Yardım Edebilir Mi ?

Yarın İzmir'e geliyorum'da yardımcı olabilecek var mı ?
  24. Tys23

Patlayan yeni Samsung, Note 8 23 Ağustos'ta tanıtılıyor.

Yeni patlayan cihaz 23 Ağustos'ta tanıtılıyor.
  25. Tys23

Samsung'a Büyük Şok

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Samsung'un Başkan Yardımcısı Jay Y. Lee hakkında 12 yıl hapis istendi. Güney Koreli şirketin başkan yardımcılığı görevinde olan ve Şubat ayından beri tutuklu olan Lee, bugün hakim karşısına çıktı. Hakkında rüşvet, usulsüzlük ve yolsuzluk yaptığı...
  26. Tys23

Pes 2018 Sistem Gereksinimleri

27. Tys23

Note 5 Büyük Sorun

Arkadaşın telefonu wipe'ladım ancak Samsung'un 24 bekletme olayını bilmiyordum çocukta şifreyi bilmiyor şifreyi değiştik 24 saat bekledik ama bu evde bir çok kez denemiş bu yüzden 24 saat bekleme süresi tekrar etmiş kendini. Odin ile stock rom attım ancak yeniden 1 gün bekleme süresi verdi...
  28. Tys23

Steam Cüzdan

Cs:Go'dan düşen skinleri sattım 23.75 Tl'lik bir cüzdan oldu bu nakite çeviremez miyim ?
  29. Tys23

Transformers 5 Son Şovalye

Film'e gitme fırsatı buldum. Transformers'ın bütün filmleri birkaç izlemiş biri olarak en güzeli ve en iyisi buydu film ilk bölümleri sıkıcıydı 70 dk kısım sıkıcı ama sonrası çok keyifliydi filmde güzel şeyler oldu gitmenizi tavsiye ederim .
  30. Tys23

Wonder Woman

Film'e giden var mı arkadaşlar dün gitme fırsatım oldu ilk film için sade ve güzel denilebilecek bir film olmuş ve Gal Gadot tabiri böyleyse cuk diye oturmuş role son 30 dk film'in güzel sahneler içeriyor. Wonder Woman (2017) - IMDb
  31. Tys23

Karayip Korsanları 5

Filmden yeni çıktım bu efsane film'e gidin arkadaşlar.. Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) - IMDb
  32. Tys23

Türk Telekom Türkiye Geneli Sorun

50 Mbps paketimde 3 Mbps alınca aradım az önce Türkiye geneli sıkıntı varmış. Gün içerisinde halletmeleri bekleniyormuş..
  33. Tys23

Snr Değeri Birden Düştü

Gelen Snr değeri 28-29'dan 12'lere düştü ama birden düştü. Sorun ne olabilir. Kablolarda sorun yok direkt telefon kutusundan cat 6 kablo ile modeme bağlı ve şimdiye kadar sorun yoktu. Kablo açıkta yağmurun etkisi olabilir mi ?
  34. Tys23

İphone 8 Kesinlikle Bu

Çok acayip bir tasarım olmuş.
  35. Tys23

Bursaspor 0 - 2 Beşiktaş

Süper Lig'de Beşiktaş Bursaspor'u 2-0 mağlup ederek zirveyi Medipol Başakşehir'den geri aldı! Şampiyonluk yolunda kritik bir virajı hasarsız dönen Kartal'ı galibiyete Cenk Tosun ve Aboubakar taşıdı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Bursaspor...
  36. Tys23

SDN Ramazan Sohbetleri 2017

Evet arkadaşlar Ramazan ayı gelmek üzere biraz erken açılmış olacak ama şimdiden hayırlı Ramazanlar.
  37. Tys23

Spotify Sorunu

3 ay 1 lira olan ardından 14 lira olan paketi kullandım 6 ay boyunca ancak böyle aylık yenilenmesinden sıkıldım. Böyle 3-6-9-12 Aylık paketleri yok mudur ? Yada müzik indirip telefona atabileceğim bir site önerebilir misiniz ?
  38. Tys23

Milli Oldunuz Mu ?

Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi herhangi spor dalında veya bir branşta ülkemizi temsil ettiniz mi :D Not : Lise 1'de Adıyaman'da Türkiye takımına kadar ilerlemiştim okul 5 ders dikiş atınca futbolu sonlandırdım.
  39. Tys23

Sorunu Nasıl Giderebilirim ?

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır forum çok yavaş geliyor konulara cevap yazamıyorum 1 Gbps interenete sahip okul neti ile bile ağır kalıyor forum sorunlar bende mi yoksa sunucu çok mu kötü ? En hızlı açılan forumdu şuan en yavaş tepki veren forum .
  40. Tys23

Türk Telekom İçin Ne Yapmalıyım ?

24 Mbps'e kadar 100 Gb Akn'li Vdsl kullanıyorum. Hattım 64 Mbps'e kadar destekliyor. Az önce aradım 35 Mbps'e kadar olan aynı Akn'li paketinize geçmek istiyorum tahattütüöm 26 gün sonra bitiyor dedim 86 lira fiyat çektiler. Sizce ne yapmalıyım ? Tahattütün bitmesini bekleyip yeniden mi arıyayım...
  41. Tys23

Call Of Duty WW2

Oyun onaylandı ve 26 Nisan'da tanıtımı yapılacak. Amerikalıların bir lafı vardır bilir misiniz ? - Cod eskiye döndüyse Battlefield'a güle güle :D Call of Duty®
  42. Tys23

Bu Değerlere Hangi Sağlayıcı ?

Ttnet 24 Mbps kullanıyorum 23 Mbps Download 3 Mb Upload var modem değerlerimde bunlar 1 aya tahattüt bitiyor Ttnet devam mı ( 35 Mbps ile ) yoksa başka sağlayıcı mı
  43. Tys23

Hangi Sağlayıcıya Ulaşmalıyım ?

Merhaba arkadaşlar yakın bir dostum bir köye imam olarak atandı ancak köyde telefon kablosu yok sizce ne yapmalı 3 sene orada kalacak
  44. Tys23

Basket Topu

Spalding Tf 150 topum var benzinlikte şisirecem de basıncı nasıl ayarlamalıyım ?
  45. Tys23

Nvidia ve Amd Gelecekte Ne Durumda Olurlar ?

Ben Amd'ciydim önceden ama laptoplar'da Amd kötü olduğu için Nvidia'a yöneldim ki hala'da mobil sınıfta Nvidia kral. Masaüstü ve diğer seçeneklerde ise bence şimdilik hala yazılım ve donanım olarak Nvidia kral. Ama Amd yavaştan geliyor gibi sizce bu çekişme ileride nasıl olur ?
  46. Tys23

Ölü Piksel

Arkadaşlar Mi 5 kullanıyorum ölü pikseller var dokunmatik mi değişmeli yoksa ekran mı ? XİAOMİ Mİ5 ORJ EKRAN DOKUNMATİK ÇITALI FULL | Akilliphone.com XİAOMİ Mİ5 ORJ EKRAN DOKUNMATİK | Akilliphone.com Yoksa bu mu ?
  47. Tys23

Logan'a Giden Var Mı ?

Efsane serisinin son filmini nasıl buldunuz ? Çok güzel bitti ama keşke o son olmasaydı diyesim geliyor.
  48. Tys23

Deus Ex Dlc'si Kırıldı. ( Skidrow Geri Döndü )

Oyuna yeni bir Dlc eklendi ve uzun zaman sonra ortaya çıkan Skidrow grubu açıklama yaparak Denuvo'nun her anlamda kırıldığını belirterek devamının geleceğine dair açıklamaları var. Kaynak : Reddit ve torrent oyun'dan okuduğumuz başlıklar. Artık denuvo'da bitti. Tüm Denuvolu oyunlar online...
  49. Tys23

Hangi Kulaklık Daha İyi ?

Xiaomi Pro HD Kulakiçi Kulaklık Xiaomi Hybrid HD Metal Piston Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Xiaomi Piston 3 Reddot Kulaklık Buda şuanki kulaklığım SNOPY RAMPAGE PHOENİX MOBİL TELEFON UYUMLU MİKROFONLU KULAK İÇİ KULAKLIK- (MAVİ)
  50. Tys23

Türk Net mi Super Online mı Yoksa Türk Telekom Devam Mı ?

Mayıs'ta Türk Telekom'un sözleşmesi bitiyor şimdiye kadar memnun olmadığım bir yönü yoktu hizmet açısınadan 24 Mbps Vdsl kullanıyorum 100 Gb Akn var 70 lira ödüyorum. Türknet ve Turkcell ile görüştüm 50 Mbps'e kadar destekliyor altyapım ve benmi 24 Mbps paketim ile 23'ü görüyorum. Turkcell 35...
  51. Tys23

Spotify Paket

Spotify'ı günde 8-9 saat kullanıyorum ve paketim 15 gün sonra bitiyor böyle aylık senelik paket alamaz mıyım ? Buda çalma listem :D Yaklaşık 250 tane sürekli dinlediğim şarkı var bunları 15 gün sonra kaybetmenin üzüntüsünü yaşayabilirim.
  52. Tys23

Huawei P10 ve P10 Plus Hakkında

Cihazların donanımı biliniyor ve ön inceleme videolarıda mevcut. Ne düşünüyorsunuz bu cihazlar hakkında. Tasarım bence gayet güzel ve kameralar da süper olmuş alan derinliğini çok iyi yapıyor iki cihazda Samsung , Htc, Xioami ve Apple ne yapacak merak ediyorum
  53. Tys23

Beşiktaş Çarşı'dan Gündeme Dair

54. Tys23

Amd Ryzen Serisi

Ryzen işlemciler çoğu benchmark ve oyun performanslarında İntel'in üst seviye işlemcilerine fark atmış ve aradaki fiyat farkı çok fazla. Alınan skor 3 Mart'a kadar yayınlanmıyacak hiçbir site ve kişi tarafından o yüzden buraya atamıyorum . AMD returns to high-end gaming CPUs with Ryzen 7...
  55. Tys23

Xiaomi Mi 5 TWRP

Özel olarak yapılmış olan bir Toolkit var ancak içindeki sürüm eski idi ben güncel şekilde çalışabilir hale getirdim. Driverlar ve adb sürücüleri tamam ise sadece verilen numaraları girip ilerleyerek yükleyebilirsiniz. Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı
  56. Tys23

Fenerbahçe'de Sorun Nedir ?

2 Senedir harcanan paralar ve başarılar , oynanan oyun gibi diğer faktörler ortada... Sizce sorun nedir ?
  57. Tys23

Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu

FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU KİMDİR? Fırat Yılmaz Çakıroğlu, 1 Ocak 1991'de Konya'nın Akşehir ilçesinde dünyaya geldi. Ege Üniversitesi'nde Ülkü Ocakları temsilciliği yapan Çakıroğlu, Edebiyat Fakültesi'nde Pkk sempatizanı öğrencilerin saldırısında bıçaklanarak şehit oldu. Edebiyat Fakültesi Tarih...
  58. Tys23

Arash feat Helena Pure Love

Bu şarkı çok güzel ancak Spotify'da yok sebebi nedir ?
  59. Tys23

Viessmann Vitodens 200

Apartmanızda böyle bir kazan veya kombi var iki tane son kat olduğumuz için ısınamıyoruz ısınıncada fatura 450 lirayı geçiyor. Tasarruflu kullanım hakkında net bişeyler bulamadım yardımcı olabilecek var mı ?
  60. Tys23

Xiaomi Mi 5c ve Mi 6

Mi 6 Mi 5c Donanımları ile bilgim yok ama Xiaomi sayesinde tanıştığım bir Çinli arkadaş bunları grubumuzda paylaştı kesinlikle bunlar dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum. Mi 5c'in iki farklı versiyonu olabilirmiş.
  61. Tys23

MSI GL62M 7RD-609XTR

NVIDIA GeForce GTX 1050 (Notebook) Bu cihaz Gtx1050 ekran kartını sahip ve fiyatı 3500 lira şahsen asla kaçırmazdım sırf ekran kartı için bile alınır. Her oyunu Full Hd ayarlarda Ultra'da çalıştırabiliyor. Ayrıca işlemci olarak 7. nesil kullanıyor. MSI GL62M 7RD-609XTR Intel Core i5 7300HQ...
  62. Tys23

Recep İvedik 5 Vizyonda

2008 yılında başlayan macera şimdi de devam ediyor. Başarılı bir seri olan Recep İvedik serisi 16 Şubat itibari ile 5. film'i ile karşımızda. Yanındaki ekiple birlikte yarım kalan işini tamamlamak üzere yollara düşen Recep İvedik, çeşitli spor dallarında profesyonel olarak görev alan sporcuları...
  63. Tys23

İstanbul'da Sahte Şampuan Baskını

İstanbul Başakşehir'de düzenlenen operasyonda 24 bin adet sahte şampuan ele geçirildi. Başakşehir’de polis ekipleri, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir adrese sahte şampuan üretimi yapıldığına dair ihbar aldı. Boş deponun kapısının kilidi çilingir yardımıyla açıldı. Baskında satışa...
  64. Tys23

Hulusi Akar'dan El Bab Açıklaması

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Katar gezisi sırasında “Gözümüz aydın, El-Bab operasyonu bitti” dedi. Buna karşın TSK'den El Bab operasyonuna ilişkin çatışma haberleri gelmeye devam ediyor. AKP'ye olan yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesinin yazarı Okan Müderrisoğlu, "El Bab'da işlem...
  65. Tys23

BİM(Büyük İstanbul Marketleri ) Tv Reklamı

Böyle bir reklama denk gelmedim galiba yeni çekilmiş. Bim'den alışveriş yapıyor musunuz ?
  66. Tys23

John Wick Bölüm 2 ( Spoiler İçerebilir )

Film bugün vizyonu girdim ve malesef dublaj olarak yaklaşık 10 dk önce bitirdim film'i. Giden var mıdır benden başka yorumlarınız nelerdir ?
  67. Tys23

Super Bowl Türk Hava Yolları Reklamı

Morgan Freeman ile anlaşılmıştı Super Bowl ile birlikte ilk reklamda yayınlandı. Türk Hava Yolları'nın reklamları bence çok kaliteli oluyor. Siz ne düşünüyorsunuz ?
  68. Tys23

Beşiktaş 0-1 Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası

Hakemin Fenerbahçe lehine sayısız şova imza attığı maçta Fenerbahçe V.Persie'nin golü Beşiktaş'ı eliyerek Çeyrek Final hakkını elde etti. Ligde rakiplerinin altında kalan Fenerbahçe kötü gidişatı ile taraftarlarını üzmüştü. Çıkış maçı olarak görülen maçı hakem ile kazanmayı başaran Fenerbahçe...
  69. Tys23

Battlefield 1'de Korsana Yenik Düştü

Cpy grubu tarafından dün bir mesaj verilmişti. Ardından Battlefield 1 veya Just Cause 3 kıralabilir dendi. Bugün itibari ile Battlefield 1 kırıldı. 49 Gb boyutu olan oyun torrent sitelerinde yerini aldı. Yakında Just Cause 3'de kırılır.
  70. Tys23

Fantastik Canavarlar

J.R Rowling'in yazdığı ve film'e uyarlanan bu film'i yeni izlemem imkanım oldu. Film serisi olarak çıkacak bildiğim kadarı ile ve Harry Potter'ın hikayesinden 70 sene öncesiden başlıyor. İlk film hoşuma gitti ama detaylara inince başka şeylerde istiyorum. İzleyen var mıdır ? Benim gibi Harry...
  71. Tys23

Çevrenizde Ve Ailenizde Sdn Takipçisi Var Mı ?

Başlıkta belirtmiş olduğum gibi merak ettiğim bir konu Sdn'yi çevrenizde ve ailenizde kimler takip ediyor ? Not : Benim kuzenlerim , abim ve birkaç arkadaşım da Sdn takipçisi
  72. Tys23

Xiaomi Cihazlar Hakkında

Xioami'nin üst düzey cihazlarını kullandım ve üst düzey cihazların yazılımları hakkında az çok bilgi edindim. Öncelikle cihazları hepsiburada,N11, gittigidiyor ve Miui Türkiye sitesinden edinebilirsiniz. Genelde hepsiburada.com'dan satılan cihazlarda Fake rom dediğimiz Çin rom'unun...
  73. Tys23

Resident Evil 7 Korsana Yenik Düştü

Denuvo koruması ile piyasaya çıkan oyun grafik ve hikayesi ile dikkat çekmişti. Denuvo,korumasına sahip olan oyunların kırılmasını aylarca engelledi ancak artık Denuvo da çözüm değil. Cpy grubu tarafından kırılan oyun torrent sitelerinde yerini aldı. Denuvo koruması ve Resident Evil'ın...
  74. Tys23

Çanak Anteni Nasıl Ayarlayabiliriz

Yeni eve taşındık uydu ile ilgilenenler 30'dan Aşağı yapmıyor nasıl kendimiz Çanağı ayarlayabiliriz.
  75. Tys23

Benzin ve Motorin'e Zam

Benzin'e gece yarınsından itibaren 14 Kuruş zam gelecek. Benzin ve motorin fiyatlarına yine zam geliyor. PÜİS yarından itibaren geçerli olmak üzere benzine 14, motorine ise 12 kuruş zam beklediklerini açıkladı. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS), 14 Ocak 2017 tarihinden...
  76. Tys23

Kızılyıldız 75-73 Fenerbahçe

Kızılyıldız-Fenerbahçe: 75-73 (ÖZET) Turkish Airlines Euroleague'de temsilcimiz Fenerbahçe, Kızılyıldız'a deplasmanda 75 -73 mağlup oldu. Bu sonuçla sarı lacivertliler 7. yenilgisini aldı. Karşılaşmaya Kuzmic'in boyalı alandaki sayılarıyla başlayan Kızılyıldız MTS, 2. dakikada 6-2'lik...
  77. Tys23

İspanya Kupası Sevilla-Real Madrid 3-3

İspanya Kral Kupası'nda Sevilla ile Real Madrid karşı karşıya geldi. Real Madrid mücadeleden 3-3 beraberlikle ayrıldı. Bu beraberlik ile Real Madrid, Barcelona'nın 39 maçlık yenilmezlik rekorunu geçerek 40 maça çıkarttı. Benzema 90'da attı 10. dakikada ev sahibi Sevilla, Danilo'nun kendi...
  78. Tys23

Samsung Galaxy S8 Serisi

Tahmini olarak Mart- Nisan gibi tanıtalacak cihaz herhangi üst düzey beklentileriniz var mıdır ? Note 7 faciasından sonra ne bekliyorsunuz ? Ortaya böyle bir tasarım atılmış sizce nasıl olmuş ?
  79. Tys23

Mehmet Uygar Aksu ( M.U.A ) Vol 43

Krize girmelik
  80. Tys23

Kredi Notu Öğrenme

Ücretsiz bir şekilde kredi notunun öğrenmenin yolu yok mu ?
  81. Tys23

The Witcher Serisi

Çok güzel 3 oyunlu bir serimiz vardı ve çok güzel bir son ile bitti :D Sizce yeni oyun gelir mi ? Ne zaman gelir ? Bence 4-5 seneden önce gelmez çünkü böyle bir harita,hikaye ve grafikleri geliştirmek uzun sürer.
  82. Tys23

Amazon'dan Alışveriş

Amazon'dan alışverin yapan arkadaşlar var mı ? Ürünler ortalama kaç günde geliyor ?
  83. Tys23

HP PAVILION GAMING W7R26EA

HP PAVILION GAMING CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB-2TB+128SSD-15.6"-GTX960M 4GB-W10 Şuan indirimde olduğunu gördüğüm cihaz tam bir f/p cihazı bu fiyat aralığında bütçesi olanlar kaçırmasın derim Hp'nin kronik ısınması bu cihazda var mı bilmiyorum ama bu donanım bu fiyata daha bulunamaz.
  84. Tys23

Bir Milyon TL'niz Olsa Ne Yapardınız ?

Başlıkta belirttğim gibi böyle bir paraya şuan sahip olsaydınız yarın ilk ne yapardınız ? Ben direkt özel ev yaptırır ve ona göre döşerim geri kalanada Chevrolet Cruze 2.0 çekerim :D
  85. Tys23

Donald Trump'ın Konuşmasında Bir Türk

86. Tys23

Hızlı ve Öfkeli 8 Fragman

87. Tys23

Mi 5 ile Nasıl Fotolar Çekmeliyim ?

Arkadaşlar Xiaomi Mi5 cihaza sahibim ve bu cihaz Sony IMX298 sensör var ancak yazılımı kötü kameranın nasıl yerleri ve ne gibi detayları çekersem bu sensörün nimetlerinden faydalanırım ?
  88. Tys23

Benzin ve Motorine Zam

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası, benzin ve motorine geceyarısından itibaren 15 kuruş zam beklendiğini açıkladı. Zam sonrasında benzin fiyatları 2,5 yıl sonra yeniden 5 lirayı aşacak. Zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ötv zamlarından sonra şimdi ise yakıt'a zam geldi . Ekonomi...
  89. Tys23

Güncel Laptoplar

Konumuzda Monster'ın cihazlarını sıralayacağız 4 model giriş,orta ve üst düzey için önerilerim olacak. Abra A5 V8.1 15.6" Oyun Bilgisayarı 4000 lira seviyesinde olan bu cihaz Gtx965m 4 Gb Grafik kartına sahip ayrıca Skylake işlemci barındıran cihazda Ddr4 ram ve Ssd bulunmakta bütçesi 4000...
  90. Tys23

Xiaomi Telefonları Sar Değerleri

SAR Werte Xiaomi Buradan bakabilirsiniz. Xiaomi Mi 2 1.37 1.370 ??12 Xiaomi Mi 2A 1.62 1.620 ??13 Xiaomi Mi 2S 1.37 1.370 ??13 Xiaomi Mi 3 0.73 1.100 *14 Xiaomi Mi 4 1.31 1.310 ?14 Xiaomi Mi 4 4G 1.37 1.370 ??15 Xiaomi Mi 4c 1.39 1.390 ??15 Xiaomi Mi 4i 0.86 0.598 1.290 ?15 Xiaomi Mi 5 0.47...
  91. Tys23

Brezilyalı Futbolcuları Taşıyan Uçak Düştü

Brezilyalı futbolcuları taşıyan uçak Kolombiya'da düştü. Brezilya 1. Lig takımı Chapecoenseli futbolcuların da buluntuğu uçakta 81 kişi vardı. Kazadan 6 kişinin kurtulduğu belirtiliyor. Brezilya temsilcisi Chapecoense perşembe günü oynayacağı Copa Sudamericana Final 1. maçı için kente hareket...
  92. Tys23

Cs:Go Ani Fps Düşüşleri

Oyundayken oyun içinde genellikle ani fps düşüşleri oluyor ve oyun donuyor . Son Nvidia sürücüsünden sonra 200-250 Fps 70-80'lere düştü ve fps sabit değil yardım edebilecek var mı ?
  93. Tys23

Windows 10'da Sorun Mu Var ?

Lenovo ideap 310 cihaz var windows 8.1'den 10'yükseltildi ancak cihaz açılırken 20 sn civarı sürüyor yani yavaş kalıyor gibi herhangi ayar yapmak gerekli mi ? Hızlı başlat özelliğimi açıp kapattım bu arada.
  94. Tys23

2000 Liraya Tv Önerisi

2000 liraya kadar Tv arıyorum yardım edebilecek var mı ?
  95. Tys23

Xiaomi Mi5 Deneyimlerim ( Güncel Kalacak )

Mi 32 Gb Gold Cihazı Hepsburada.com'dan aldım ve global beta sürüm yüklü , Evo garantili geldi. Telefonu 12 gündür kullanıyorum ve deneyimlerimi yazmak istiyorum almayı düşünenlere bir fikir sunabilsin. İphone 5s'den Mi5'e geçtim bir fark hissettim mi ? Cevap evet performans , pil ve kamerada...
  96. Tys23

Uygulama ( Apk) Önerisi

Tavsiye ettiğiniz bir uygulama var mı ? Cihazım Xiaomi Mi5.
  97. Tys23

Doctor Strange'i İzleyen Var Mı ?

Film'e gitme fırsatı bulan var mı ?
  98. Tys23

Huzur Veren Melodiler

Bu tarz gibi önerisi olan var mıdır ?
  99. Tys23

Ötv Zamları

Yeni gelecek Ötv( Özel Tüketim Vergisi) zamları hakkında ne düşünüyorsunuz ? Büyük artışlar bekleniyor.
  100. Tys23

Süper Lig'de Hangi Takım Daha İyi Oynuyor

Göze hoş olan sıkılmadığınız ve heyecan oluşturan takımlar sizce hangileri ? Benim yorumum Beşiktaş başı çeker ardından Osmanlı ve Gençlerbirliği hızlı oynuyor. Başakşehir'de bir gol atınca açılıyorlar. Fenerbahçe son günlerde hızlı oynamaya çalışıyor ama ortasaha hala zayıf defans hattı bi...
  101. Tys23

Call Of Duty İnfinite War ve Mw Kırıldı

Oyun piyasaya çıkar çıkmaz Codex, 3dm , Skidrow, Reloaded gibi crack grupları tarafından kırıldı. Denuvo bulunmadığı için hemen kırılan oyunun boyutları Modern Warfare 41 Gb İnfinite War 63 Gb olmak üzere torrent ve upload sitelerine yüklendi. Kırılan oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?
  102. Tys23

Witcher 3 Yardım

Ciri'yi arıyorum ancak oynarken blodd wine görevi ile değişti falan dedi oyuna o dlc'den mi devam edeceğim ? Yoksa velen'e gidip ordan bu devam edecek ?
  103. Tys23

Beyaz Futbol Fenerbahçe'nin Yeni Teknik Direktörü

Gece gece milleti krize soktu adam :D
  104. Tys23

Samsung'dan Uyarı

Yenilenmiş ve eski note 7'lerinizi kapatın uyarısı. Kullanan varsa uyarınız. Samsung rezil oldu iyice
  105. Tys23

Harry Potter'ı Türkler Canlandırsaydı

Efsane seri daha fantastik olmuş
  106. Tys23

Rusya Microsoft'u Bırakıyor

Rusya Devlet Başkanı Putin'in isteğiyle kurumlardan Microsoft'u kaldırarak yerli ürünlere geçme kararı aldı. İlk aşamada Gsm operatörü Rostelecom cihazlarından Outlook'ları silip yerel mailler kurulacak. Rusya böylece vergi ve ürün yükünden kurtulmak istiyor.
  107. Tys23

Samsung'un Çamaşır Makineside Patladı

Samsung'un Amerika ve Uzak Doğu'da sattığı 2011-2016 tarihleri arasında üretilen bazı cihazlarında patlama riski olduğunu doğruladı. Patlama ise Teksas bölgesinde geçmiş. Olaya şahit olanlar bomba gibi bir ses çıkardığını söylemiş.
  108. Tys23

Cs:Go Yeni Güncelleme [29.09.2016] - Sesler Yine Değişti

Sesler değişti. Ak-47 M4a1 M4A4 Famas Galil SG Aug yani çoğu rifle'ın sesi değişti Türkçe anlatım videosu :
  109. Tys23

Turkcell'den İade

Yaklaşık 10 Dk önce şu mesaj geldi " Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından alınan karar ile internet hizmetleri için kullanılan TL'lere ait Özel iletişim Vergisindeki fazla alınan tutar hesabınıza Nisan-Ağustos 2016 dönemi için 154,90 olarak geri yüklenmiştir." Bu mesajı başka alan var mı ?
  110. Tys23

Türk Hava Yollarından Note 7 Uyarısı

Güvenlik gerekçesi neden ile patlaması ilen gündeme gelen Note 7'yi uçakta kapalı tutmaları isteniyor.
  111. Tys23

Kablo Uzunluğunun Hıza Etkisi

Yalın Hiper kullanıyorum ancak modem cihazıma biraz uzak kaldığı için eve gelen telefon kablosuna 20 m ek yaparak odama taşıdım. Hızda çok büyük kayıp yaşar mıyım ?
  112. Tys23

Bilgi Türk Telekom Sayfası

Laptop'dan 4-5 site'ye girince http://bilgi.turktelekom.com.tr/adilkullanimuygulamasi/index.aspx?fid=1 şu siteye yönlendiriyor. Çözümü var mıdır ?
  113. Tys23

İos 10 Ekranı Uyandırma

Telefonu kaldırdığımızda ekranın açılması özelliği sadece 6s ve üst modeller için mi ?
  114. Tys23

Öğrenci Belgesi

Kpss için öğrenci belgesi lazım normalde fakülte'den alıp dekanlıkta onaylatıyorduk. E-devletten aldığım onaylatmam gerek mi yoksa direkt verebilir miyim ?
  115. Tys23

Anakartıma Uygun Donanım

Bu anakart'a uygun bişeyler yapılamaz mı ? @Alecont @Seyhoo
  116. Tys23

Note 7'De Büyük Sorun

Samsung , yeni amiral gemi modeli olan Note 7'leri toplatmayı planlıyor. Güney Kore YonHap haber ajansına göre Samsung küreselde Note 7 cihazları geri çağırmayı planlıyor. Sorun kaynağı olarak ise Note 7'nin şarj olurken patlama olasılığı. Resmi teyit olmadığı konuşuluyor ancak Amerikan...
  117. Tys23

Bilim Dergisi

İos üzerinde bilim konularını takip edebileceğim mümkünse Türkçe dil seçeneği olan dergi veya kitap şeklinde bir öneride bulunur musunuz ?
  118. Tys23

Kılıf Hakkında

İphone 5s cihazıma bir kılıf aldım ancak alt çıkışları sıkıntılıydı bende kestim. Ancak telefonu tuttuğumda alt taraf elimi acıtıyor. Çözümüz nedir ?
  119. Tys23

İphone 5s mi ? S6 mı ?

5s gold cihazıma 10 aylık s6 takas teklifi verdiler sizce ne yapmalıyım ?
  120. Tys23

Ekran Esnemesi

Mayıs ayında cihazımı ekran esnemesinden dolayı Ankara Genpa'ya yolladım ekran değişti geldi ancak sorun bugünlerde yeniden olmaya başladı ekranın sağ tarafına dokununca çıt çıt ses geliyor yukarı çıktıkça boşluğu hissediyorsunuz. Hangi servise göndereyim ? İphone 5s cihazım.
  121. Tys23

Sony Xperia Xa Cihaz Yorumum

Cihazı arkadaşım satın aldı. Samimi arkadaşlarım yeni bir cihaz alınca bir haftalık rica üzerine ben kullanıyorum onlara ise kendi cihazımı veriyorum. Cihaza gelecek olursak ilk eli aldığımda çok etkilendim çünkü çok güzel tasarımı var ancak çervelerde çok boşluk var. Aşağıda ve yukarıda boşluk...
  122. Tys23

Elazığ'da Hain Saldırı

Elazığ'da bombalı araçla saldırı meydana geldi. İl emniyet müdürlüğüne yapılan bombalı araç saldırısının ardından olay yerine çok sayıda ambulans sevkedildi. Saldırıda 3 polis şehit oldu, 170 kişi yaralandı. Yaralananlardan 14'ünün durumunun ağır olduğu belirtildi. Elazığ AK Parti...
  123. Tys23

Geforce 10'lu Laptoplar

Tulpar T7 V7.1.1 17.3" Oyun Bilgisayarı Gtx 1060 Tulpar T7 V8.1 17.3" Oyun Bilgisayarı Gtx1070 Tulpar T7 V9.2 17.3" Oyun Bilgisayarı Gtx1080 Monster Notebook | Monster Performanstır ! Gtx 1080 Sli Mobil Gpu kırpılmamış o yüzden masaüstü ile aynı performans veriyorlar. Ayrıca mobil...
  124. Tys23

Gtx 1xxx Serisi Mobil Kartlar

Yakında piyasaya çıkacak olan kartlar masaüstü versiyonlarından farklı olmayacak. Pascal mimarisi ile üretilen kartlar GP104 Kod adlı gpu işlemcilerini kullanıyor. Vr teknolojisi için hazır olan kartlar bir önceki nesil mobil kartlardan %40'dan fazla performans artışı görülüyor. Güç...
  125. Tys23

Şarj Kablom

İphone 5s kullanıyorum orjinal şarj cihazımın kablosu parçalanmak üzere. Apple değişir mi ? İçindeki tüm bakır teller vb. şeyler kablonun telefona giriş kısmında 2-3 cm kadar gözükyor.
  126. Tys23

Pes 2017'de Beşiktaş Sürprizi

IGN'den alınan bilgilere göre Beşiktaşmız oyunda lisanslı halde bulunacak.
  127. Tys23

2016 Ösys Tercih Sonuçları

Zorlu sınavların ardından 10 Ağustos 2016 İtibari ile yerleştirme sonuçları açıklandı. ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi Sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz.
  128. Tys23

2016 Kpss Başvuruları Başladı

Kamu Personeli Seçme Sınavı ( Ön Lisans ve Ortaöğretim ) 9 Ağustos itibari ile başladı. Başvuru Tarihleri 9-24 Ağustos ( Ücret Ödemek için son gün 25 Ağustos ) Sınav Tarihleri : Ön Lisans 22 Ekim 2016 , Ortaöğretim 23 Ekim 2016 Sınav Ücreti : 55 TL. Başvurular ösym'nin internet sitesi ve...
  129. Tys23

Ping Sorunu

Sadece Cs:Go'da ping sorunum var 200-300 Aşağı inmiyor ne yapmalıyım ?
  130. Tys23

Pes 2017 Barcelona-Atletico Madrid Maçı

Grafikler, kaleciler , şutlar , top fiziği ve çimler güzel duruyor.
  131. Tys23

Provizyonda Beklemesi

5 Gün önce Steam'den Cs:Go aldım. Ancak hala provizyonda bekliyor. Bişey yapmalı mıyım ?
  132. Tys23

Üniversite Değişimi

Fırat Üniversite Kimya Mühendisliği okuyorum. Başka üniversite'te 2 veya 4 yıllık bir bölüme gitsem kredim kesilir mi ?
  133. Tys23

Jailbreak Kullanan Var Mı ?

Yardıma ihtiyacım varda bilgili bir arkadaş yardımcı olabilir ?
  134. Tys23

E72 Orjinal Batarya Nereden Bulabilirim ?

Şirket hattı kullanılacak telefonda bataryası ölü orjinal batarya nereden bulabilirim ?
  135. Tys23

İos 9.3.3 JailBreak Aracı

Pangu tarafından İngilizce versiyonu yayınlandı. PanGu iOS 9.2 - 9.3.3 jailbreak tool - pangu.io
  136. Tys23

Cs:Go'da Silah Düzenlemesi Nasıl Yapılır ?

Oyuna yeni başladım ancak çok fazla bilgim yok. Silah vb düzenlemesi steam üstünden yapılabilir mi ?
  137. Tys23

İOS 9.2 - 9.3.3 Jailbreak Hazır

PanGu iOS 9.2 - 9.3.3 jailbreak tool - pangu.io Gün içerisinde aracın yayınlaması bekleniyor. Uzun süre sonra gelmesi çok iyi oldu. Araç çıkınca ve şuan stabil değil güncelleme gelince burada anlatım olacak.
  138. Tys23

Oyun Önerisi

200 Lira'ya kadar oyun önerir misiniz ? Herhangi oyun olabilir. Sistemim Gtx950m , İ5 4200H ve 8 Gb ram. Laptobumun çözünürlüğü ise 1366*768.
  139. Tys23

İphone 5s Kılıf

iPhone SE için Deri Kılıf - Siyah Bu kılıfı istiyorum ancak çok pahalı ve 50-60 satan yer bulamadım buna benzer kılıf önerir misiniz ? Bu kılıfı kullanan var mı ?
  140. Tys23

Yazıcı Tavsiyesi

Samsung SL-M2070W Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Laser Yazıcı Fiyatı Linkteki ürün nasıldır ? 400'e kadar bunun gibi birşey önerebilir misiniz ?
  141. Tys23

Kredi Kartı Borcu

Kredi kartı borcumu 1 ay gec ödesem ne kadar faiz gelir ? 250 lira olan borca ne kadar faiz gelir ?
  142. Tys23

Müzik Önerisi

Apple music kullanıyorum ancak dışarda iken veri paketim yetmiyor bu yüzden telefonuma atmak istiyorum. Ne tür müzikler listeyebilir veya önerirsiniz ?
  143. Tys23

Yaz Okulu

Şuan yaz okuluna bugün başladık acaba 1 haftalığına gitmesem nolur ? Devam hakkı nasıl hesaplanıyor yaz okulunda.
  144. Tys23

Call Of Duty Modern Warfare Remastered

Efsane fps oyunlarından olan Call Of Duty Modern Warfare yenilenmiş haliyle karşımıza çıkıyor. Captain Price efsanesini birde böyle görün.
  145. Tys23

Fransa'da Saldırı

Fransa'ta ulusal gün kutlamalarında bir kamyon kullanılarak gerçekleştiren saldırıda 80 kişi öldü 47'si ağır 100 yaralı olduğu belirtiliyor. Kamyonun vatandaşları 2 km boyunca ezdiği belirtiliyor ayrıca saldırganın etrafı taradığı belirtiliyor. Saldırgan 31 yaşında Tunus vatandaşı.
  146. Tys23

İphone 6 Suya Düştü

İphone 6 suya düştü sadece mikrofon çalışmıyor ve fatura yok nasıl yapabiliriz ? Hoparlörde ses gidiyor ama karşı tarafa.
  147. Tys23

Neden ?

Neden konu açarken içerik üretmek yerine sürekli alıntılar yapıyoruz ki ? Kolaya kaçmak değil mi ? Başka nasıl gelişecek ki forumumuz ?
  148. Tys23

İtunes'den Yedeği Geri Yükleme

İtunes üzerinden yedekleme yaptım ardından tekrar hiçbirşeyi silmeden geri yükle yaptım 1.5-2 saat oldu devam ediyor. Hala 1 saat kaldı diyor ne yapayım ?
  149. Tys23

Bir Uygulama Arıyorum

Yardımcı olabilecek birileri kesinlikle vardır. Resim arka plan silmek için kullanabileceğimiz uygulama var mı ?
  150. Tys23

Kullanım Sürem Kötü Mü ?

Arkadaşlar iphone 5s kullanıyorum ve minumum 12-13 saat'te bir şarj'a takıyorum ve cihazı 3 Ekim 2015'De almıştım ve o günden bugüne 515 şarj cihazı şarj etmişim. Sizin süreleriniz nasıl ?
  151. Tys23

Windows 10 Kullananlar Bakabilir Mi ?

Geçmek istiyorum ancak ilk geçtiğim zamanlarda mavi ekran hatası alıyordum. Geçmek için sebep var mıdır ?
  152. Tys23

İos 10 Beta 2 Çıktı

Geliştiriciler için İos 10 Beta 2 çıkmış durumda. Halka açık olan " Public Beta" bugün veya hafta içinde gelmesi bekleniyor. Bu sürümde İos 10 ile yenilenen tüm araçlar ve anismasyonlardaki hatalar giderildi. Kaynak : Apple issues iOS 10 beta 2 for iPhone and iPad developer testing
  153. Tys23

Rahatlatıcı Etkili Hafif Parfüm Önerisi

212 Vip kullanıyorum ancak ağır ve kokunun açılması zaman alıyor. Ağır olduğu için de baş ağrısı yapıyor. Dp gibi yerlerde bulabileceğim ne önerirsiniz ? Hugo Boss Orange nasıldır ?
  154. Tys23

Spotify mı ? Apple Music mi ?

Hangisini tavsiye edersiniz ? Apple Music ilk 3 ay ücretsiz Spotify ise 3 ay premium 1 lira
  155. Tys23

Mobil Tarafta Safari'nin Gücü

3-4 Günlük S6 Edge+ ve Chrome , kendi tarayıcısı ve İphone 5s Safari ve Chrome deneyimimi anlatmak istiyorum. Öncelikle bence hiçbir tarayıcı Safari kadar hızlı ve işlevsel olamaz mobil tarafta. Chrome kasılmalar donmalar ve yavaşlık iki cihazımda da mevcut ancak chrome sekmeleri ve istediğim...
  156. Tys23

Ne Yapabilirim

Boyum 1.80 kilom 83 . Nerdeyse hergün hasta olmadığım günler 10 km yürüyorum ve basket oynuyorum. Ancak kilo veremiyorum. Göbek bayağı ilerde artık ne yapabilirim. Spor'a Temmuz sonuna kadar başlıyayamam. @memogoren
  157. Tys23

İphone 7 Konsept Tasarım

Süper olmuş.
  158. Tys23

Format Atma Veya Yeni Sistem Yükleme

1- Öncelikle elimizde minumum 8 Gb belleğe sahip bir flash bellek olması gerek. Kuracağımız sistemi iso dosyası şeklinde indirmemiz gerek. Bu yüzden en güncel sistem olan windows 10 Windows 10 Bu siteden iso oluşturan bir araç indirmemiz gerekiyor. Windows 8.1 en güncel sürüm...
  159. Tys23

Modem Kablosuz Hız Ayarlama

Fenasi yazan cihaz benim laptobum sürekli bu hıza düşüyor ve ne çok ağır oluyor nasıl düzeltebilirim ?
  160. Tys23

Discovery Elite Rom

Arkadaşlar cihaz için rom arıyorum stabil çalışan veya bu cihaza ne yapayım ki bi tık hızlansın. Telefon abimin arkadaşının. Root atayım mı ?
  161. Tys23

Sorun Bende Mi ?

Bakam her ders başarısızlığından sonra psikopat oluyor etrafa saldırıyor pc'yi telefonu parçalarım diyor 2 telefon 1 pc parçalandı. Lys sorularına bakmıyorum diye fıttırdı gine çıktı dışarı küfürler savurarak. Sizce ne yapayım ?
  162. Tys23

300 Liraya Ortaokul Öğrencisi İçin Tablet

300 lira gibi para biriktirmiş. Alınmaz dedim ama zorluyor 300 liraya Samsung'un tırt cihazlarından başka bulamadım. Tabletlerden de pek fazla anlamam. Yardımcı olabilecek var mı ?
  163. Tys23

Türk Telekom Genel Sorun Mu ?

Elazığ'da Türk Telekom kullanıcıların çoğu hız problemi yaşıyor. 10 dk aralıklarla kopuyor net :D Tib tarafafından kısmi bloklana gelmiş.
  164. Tys23

Steam İade

1 Haziran'da Cs:Go aldım 2 119 dk oynadım veri iade ettim aynı gün iade kabul edildi ancak 13 gün oldu para hala yatmadı. Ne yapabilirim ?
  165. Tys23

İos 10 Hakkında ( İphone 5s Kullanıldı )

2 saat sonra deneyimlerimi yazabilirim :)
  166. Tys23

İphone 5s Ağ Kesilmesi Sorunu

İos 9.3.2 kullanıyorum ve Lte kullanınca ağ kesiliyor gidiyor gelmiyor kapatıp açana kadar. Sim kartta sorun yok daha yeni bir sim kart restore ettim ancak düzelmedi. Ne yapabilirim.
  167. Tys23

Euro 2016'ya İthafen

2002 Dünya Kupası Dönüşü Milli Takıma Eşlik Eden Türk F-16'lar Duygulanıp gözyaşı dökmeyen bizden değildir.
  168. Tys23

Beşiktaş 2016-2017 Formaları

%90 Bu tasarımlar olacak. Bordo olan alternatif forma çizgili olan deplasman siyah ise ev.
  169. Tys23

Basketbol Topu Önerisi

Nike baller var ancak top yamuldu :D Şutörüm hafif olması önemli sürekli tek başıma çalıştığım için lazım oluyor. Anlayan varsa yardımcı olabilir mi ?
  170. Tys23

Asus'un F/P Bilgisayarları ( Giriş Seviyesi Oyuncu Kartları )

Asus son 2-3 senede ülkemize fiyat/performans cihazı denilecebilecek cihazlarını sunmaya devam ediyor. En çok bilinen Asus X550Jk ardından güncellemiş verisyonu olan Asus X550Jx ve şu günlerde de yavaş yavaş kullanıcıların tercihi olan Asus X550Vx. X550Jk modeli 1500-2200 aralığında Gtx850m...
  171. Tys23

Portekiz - Estonya Maçında Quaresma Şov - Video

EURO 2016 öncesindeki son hazırlık maçında Lizbon'da Estonya'yı konuk eden Portekiz, adeta gövde gösterisi yaptı. Portekiz'in 7-0 kazandığı karşılaşmada Ricardo Quaresma şov vardı! Beşiktaşlı futbolcu mücadelede 2 gol, 2 asistle oynadı. 10 Haziran'da başlayacak olan EURO 2016'da F Grubu'nda...
  172. Tys23

Unutamadığınız Oyunlar

Forumda arayıp bulamadığım bir konu'ya değinmek istedim. Unutamadığınız oyun var mı ? Senaryo olarak sizi duygulandıran veya sizde iz bırakan unutamadığınız oyunları belirtir misiniz ?
  173. Tys23

Watch Dogs 2

Yeni videolar gelmeye devam ediyor. Karakter ile ilgili video Buda Oynanış
  174. Tys23

İOS 10

Arkadaşlar twitter'da İos 10'un iphone 4 gelebileceği konuşuluyor. Bence gelmez ama bu hesaplar büyük hesaplar ve keşke 4 ios'u alsa derdim.
  175. Tys23

Elazığ İçin Çal

Memleketimden böyle bi güzel birşey gelmiş. Umarım sizlerde beğenirsiniz.
  176. Tys23

Hayrettin İngilizce

:D Çok Süper
  177. Tys23

İphone 5s'in Gücü

2013'ün Eylül ayında çıkmış bir cihaz 1000-1700 arası çoğu cihazdan daha performanslı. İphone 5s'in kullanıcılara göre kötü yanı pil ve ekran boyutu. Apple'ın bu uzun ömürlülüğü'nü neye bağlıyorsunuz ?
  178. Tys23

Forum'da Ne Kadar Vakit Geçiyorsunuz ?

Ben ders çalışmadığım zaman 8-10 saat arası çalıştığım zaman 1-2 saat. Sizler ? Görüşlerinizi belirtirseniz çok güzel olur.
  179. Tys23

ShiftDelete.Net İle Ne Zaman Tanıştınız ?

Hep merak ettiğim bir konuya değinmek istiyorum. Sdn ile ne zaman tanıştınız ve forum'a neden katılmak istediniz.
  180. Tys23

Modem Tavsiyeleri 2016

Bu başlık altında belirli fiyat seviyelerinde kullanıcıları tarafından beğenilen ve donanım olarakta iyi özelliklere sahip bazı modemleri ele alacağız. Bütçesi 50-100 TL arası olanlar için ; 1- TP-LINK TD-W8961N 300Mbps N Kablosuz 4-Port 2x5dBi Antenli WPS ADSL2+ Modem/Router/AP Bu...
  181. Tys23

Ele Geçirildik !!!

Buna bir çözüm yok mu acaba ?
  182. Tys23

Apple Sunucuları Sorun Yaşıyor...

Yaklaşık 1-2 saattir ""itunes store unable to process purchases" Adlı sorun baş göstermektedir. Sorun Apple tarafından kaynaklanmaktır. Sorun sadece Türkiye kaynaklı da olabilir.
  183. Tys23

Gif Sorunu

Arkadaşlar forumda avatar'ı değiştirmeye çalışıyorum ancak sürekli 30 Kb sınırına takılıyorum. Ölçüleri küçültsem bu sefer olmuyor ne yapabiliriz.
  184. Tys23

Ebay.com'dan Nasıl Alışveriş Yapılır ? ( En Uygun Fiyatlar)

Bildiğiniz gibi ülkemizde çoğu şey yurtdışına oranla daha pahalı ve bu olay biraz can sıkıcı. Her ürün için aynı şey söylenemez. Bu konuda günlük hayatta kullandığımız ürünleri yurtdışından nasıl daha ucuz'a alırız buna değineceğiz. Tabi satın alma'nın yanı sıra bazı istisnalar var. Bu...
  185. Tys23

Mouse'da Sorun Mu Var ?

Logitech M705 kullanıyorum. Ayrıca microsoft wireless 800 klavye+mouse'da var. Logitech 2 tane pil ile çalışıyor diğer mouse 1 tane ile. Logitech şu günlerde teklemeye başladı gerçi 1.5 senedir pilleri değişmedim. Az önce tek pilini değiştim microsoft'tan çıkarıp düzelmedi donmaya devam etti...
  186. Tys23

Skoda Rapid

Arkadaşlar cruze vardı sattık. Rapid'e bakıyoruz 2.eli çok önemli değil satılıp satılmaması bi şekilde alıcı buluyoruz. Nasıl araba sizce ? Yakıt'da önemli değil.
  187. Tys23

Asus X550VX F/P Olabilir .

Asus X550Vx model kodlu laptop'ı yeni gördüm. Asus X550Jk ve Asus X550Jx'den sonra bi f/p pc daha gelmiş ülkemize. Asus X550jx'in işlemci ve panel'i upgrade edilmiş hali. Panel çözünürlüğü aynı ancak parlaklık seviyesi daha fazla imiş. Ayrıca DDR4 ramlere sahip. ASUS X550VX-XX147D 12GB...
  188. Tys23

İphone 5s İçin VR

İphone 5s Vr gözlük var mıdır ? Ayrıca var ise cihaz bunu kaldırabilir mi ?
  189. Tys23

Planlı Eskime (Planned Obsolescence )

Bu olay uzun zamandır var ancak yeni araştırma fırsatım oldu. Konu'yu özet geçmek daha iyi olur. Planlı eskime endüstriyel tasarımda kullanılan bir strateji ve yöntem olup ürünün daha uzun süre kullanılabilecekken belirli ve ayarlanmış bir kullanım ömrünün ardından işlevini yitirmesi olarak...
  190. Tys23

Geleceğiniz İçin Planınız Nedir ?

Bu konuyu açmaktı ana sebebim benim birtakım korkularım var gelecek ile ilgili acaba bu olay sadece bende mi var yoksa gelecek kaygısı olan çok mu ? 1- En büyük gelecek kaygım iş 2- Okul'un durumu ve Aile'nin buna bakış açısı 3- Özgüven ve Tembellik geleceğe bakış açımı engelliyor benim.
  191. Tys23

Isınan Laptobum

Asus X550Jk modeli laptobum var ancak boşta bence yüksek değerlere sahip. Sizce ne yapılmalı ? 2014 Kasım'da aldım cihazı
  192. Tys23

Final'e Giremeyip Bütünlemeye Girmek

Arkadaşlar sabah 9:30 'daki sınavı unuttum ve gidemedim. Büt'e girebilir miyim ? Fırat üniversitesindeyim.
  193. Tys23

Facebook'a Dair Sorunum Nedir ?

Facebook'ta yükleme barı durana kadar sayfayı indiremiyorum bu sorun sadece Facebook'ta oluyor nasıl çözebilirim.
  194. Tys23

Windows 10'a Yükseltmeli Miyim ?

Arkadaşlar Windows 10 kullandım memnundum da performanstan ama oyunlar olsun ayrıca sürekli gelen mavi ekran hatası canımı sıktı sizce ne yapmalıyım ?
  195. Tys23

Windows'lu Macbook

Sırf oyun ve ssd olduğu için bi şekilde windows yükleyen gördüm bugün. Sizce doğru karar mı ?
  196. Tys23

Sorun Matematik mi ? :D

Matematiği üniversite'de yapamıyorum sırf bu ders yüzünden 2'den ders alamıyacağım ? Kafam basmıyor. Ne yapabilirim ? 4-5 saattir formülleri yazıyorum soru çözüyorum ama soru gelince pufff :D Yarın final var 70 almam lazım ama hayatımda 70 almadım :D
  197. Tys23

Dizüstü Bilgisayar'da En Çok Neye Önem Verirsiniz ?

Konu altında kullandığınız veya almak istediğiniz laptop'da en çok neye önem verirsiniz ? Ne sıklıkla bakım yaparsınız ?
  198. Tys23

İphoneların Geleceğini Nasıl Görüyorsunuz ?

Arkadaşlar fikri olan ve yorum yapmak isteyen varsa beklerim. Bence Tim Cook yerine yeniliği seven birinin gelmesi lazım. 4s-5s-6s bunlar firmanın göz bebekleri sizce 7'de 6 gibi sıkıntılı mı olacak 7s'mi beklicez yoksa tam tersi mi ?
  199. Tys23

Apple Müzik Aboneliği

Hala 3 aylık deneme olayını kullanmadım. Kullanmak istiyorum ve bazı bilgilere ihtiyac duyuyorum. Abone olurken kart bilgisi var mıdır ? 3 ay sonunda ne olucak ? Nasıl iptal edebilirim ? İptal edersem deneme sürecindeki müzükler kalıcak mı ?
  200. Tys23

Kanallarda Frame Düşmesi

Arkadaşlar uydu'nun kablosunu değiştik kanallarda frame düşmesi oldu ağır hareket ediyorlar. 4-5 Kanalda oluyor. Sizce ne yapayım
  201. Tys23

Oyun İçin Dizüstü Bilgisayarlar

Konumuzda Nvidia Gtx 960m ve daha üst gpu'lu dizüstü bilgisayarları ele alacağız. Oyun bilgisayarlarında bence İntel işlemci ve Nvidia ekran kartı şeçimleri yapılmalıdır. Nvidia kartlarına önem veren bir firma minimum 4-5 yıl yazılımı güncellenen ekran kartlarına sahip. Kas gücü fazla...
  202. Tys23

Ayakkabı Önerisi

Arkadaşlar artık rahat olmayan ve sürekli sorunlu çıkan ayakkabılar'dan bıktım. Ayrıca üzülerek söylüyorum ayak kokusu olayı'da var. Maksimum 300 lira'ya çıkabilirim. Koşu ayakkabıları kadar rahat ve ferah ve sağlık yönünden iyi olan önerebileceğiniz ayakkabı var mıdır ?
  203. Tys23

Nasıl Bir Rehber İsterseniz ?

Önerilerinize göre uygun rehberi hazırlayabilirim arkadaşlar. Önerilerinizi bekliyorum.
  204. Tys23

Kilo Vermek İçin Ne Yapabilirim ?

Önerilerinizi bekliyom. Hergün düzenli koşumu yaparım ve akşamları 2-3 basketbol oynarım. Günde minimum 10 km yürüyorum. 1.78 boyum 82 kg'yum göbek baya ileride.
  205. Tys23

Forum'daki Sorun Nedir ?

Xenforno'ya geçidikten 2-3 hafta sonra başlıyan ve bende hala devam eden birkaç sorun var. Sizlerde de varsa yardımcı olur musunuz ? 1 - Cevap gönderince bayağı bi bekletiyor ve bazen göndermiyor. 2- Bekledikten sonra bir daha basıyorum cevapla butonuna bu sefer 2 kere gidiyor cevap. 3- Forum'a...
  206. Tys23

Tech İnside

Sdn altında çalışan bir şirket mi yoksa aynı bünye'de farklı ofislerde çalışan bir teknoloji sitesi mi ?
  207. Tys23

Dizüstü Bilgisayar Alma Rehberi

Rehberim madde madde şeklindedir. İlerideki resimli şekilde güncellenecektir. Bütçeye göre dikkat alınması rica olunur :) Madde'lerde belirlediğim bütçe Maks. 3000 TL'dir. Kendi bireysel görüşlerimdir. 1 - Bütçe belirlenir veya bellidir. 2 - Asus,Lenovo,Dell,Acer veHp markalarına bakılmalıdır...
  208. Tys23

Chrome'un Mobil Taraftaki Sıkıntısı Nedir ?

Arkadaşlar şimdiye kadar amiral gemi tabir edilen telefonları , alt seviye telefonları ios un tüm cihazlarını kullandım ama bendeki şanssızlıktan mıdır bilmem ne zaman Chrome kullansam hep donuyor bişeyler oluyor. Sorun nedir acaba ?
  209. Tys23

3000-5000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

Bu kategoride çok fazla cihaz olduğu için en çok satılan ve en çok konuşulan laptopları ele alacağım. Monster laptoplar mağazalarda satılmadığı için burada yer almamaktadır. 1- Apple Macbook Air İşlemci : İntel Core i5 Grafik Birimi : Paylaşımlı Bellek : 4 GB DDR3 Kapasite : 256 GB SSD...
  210. Tys23

Pesgalaxy 2016 Patch 2.00

-Kış Transferleri -Bundesliga 2.lig takımlarının formaları,kramponları,takımları yüzleri -Swicth'den ligleri değiştirme -Amerikan ligi MLS takımları,logoları,formaları - Dlc 3.00 İçerisinde -Avrupa takımları ve Avrupa Ülkeleri Kadroları Güncellendi. -Avrupa takımlarının ve Ülkelerinin forma...
  211. Tys23

2000-3000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

1- Dell Inspiron 5559 İşlemci : İntel Core i7 6500U Grafik Birimi : AMD R5 M335 Bellek : 8 GB DDR3 Kapasite : 1 TB Malzeme Kalitesi : Alüminyum Fiyat Aralığı : 2100-2500 TL 2-Toshiba Satellite L50-B-278 İşlemci : İntel Core i5 5200U Grafik Birimi : AMD Radeon R7 M260 Bellek : 8 GB DDR3...
  212. Tys23

1500-2000 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

1- Dell Inspiron 5559 İşlemci : İntel Core İ5 6200U Grafik Birimi : AMD Radeon R5 M330 2 GB Bellek : 8 GB DDR3 Kapasite : 1 TB Malzeme Kalitesi : Alüminyum Fiyat Aralığı : 1800-2000 TL 2-Lenovo Yoga 500 İşlemci : Intel Core i3 5005U Grafik Birimi : Paylaşımlı Bellek : 4 GB DDR 3 Kapasite ...
  213. Tys23

Cihazıma ne olur?

"Cihazın ekran sol üst kısmında esneme oynama arızası görüldü şarj ve kapanma arızaları görülmedi “bu sorun ekranın değiştirilmesiyle giderilebilir. işleme iphone'unuzu applecare onarım merkezi'ne göndererek devam edeceğiz, burada apple, ekranın değiştirilip değiştirilemeyeceğine karar verecek.”...
  214. Tys23

1000-1500 Lira Arası Dizüstü Bilgisayarlar

1-Acer E5-573 İşlemci : İntel i5 4210u 1.7 GHz Turbo İle 2.7 GHz Grafik Birimi : İntel Paylaşımsız Grafik Kartı Kapasite : 500 GB Bellek : 4 GB DDR3 Malzeme Kalitesi : Sert Plastik Fiyat Aralığı : 1350-1500 TL İşletim Sistemi : Freedos , Windows 10 Yorum : Şık bir cihaz office ve internet...
  215. Tys23

Call Of Duty Infinite Warfare

Olmamış ama 2.58'den sonrası beni ilgilendiriyor.
  216. Tys23

Yeni Call Of Duty

Call Of Duty Resmi Sayfasından Canlı Yayın Gerçekleştirdi. Düşmanını Tanı başlıkla canlı yayında yeni oyundan video paylaşıldı. "make no mistake we will rip you from the history books every last trace of you gone. you will know loss, we will be the archetechs of your pain we will build...
  217. Tys23

Koşarken Zorlanma

Arkadaşlar her sabah 6-7 arası koşu yolunda 1.5 km 2 tur koşup 2 tur yürüyorum ancak ilk koşudan sonra sağ bacağım iptal oluyor neredeyse ayrıca nefesimi nasıl açabilirim. İyice göbek bağladık eritmem lazım :D
  218. Tys23

Genpa mı Başarı Teknik Servis Mi Yoksa Diğerleri

İphone 5s cihazımı ekranındaki oynamadan dolayı garantiye yollamak istiyorum hangi servise yolluyayım ?
  219. Tys23

Kargom Kayıp

Merhaba arkadaşlar @pesimist Caner abi'ye bir kargo yolladım nisan 4'te ama kargo yok ortalıkta ne yapmalyım ?
  220. Tys23

Sizce Ne Yapayım :D

Direkt konuya girecem kredi kartına 110 harcama yaptım bu ay hesapta 150 lira para var ayrıca ayın 6 sından 270 ayın 15 inde 250 yatacak 230 da verecem 100 lira'da ayrı bi yere sizce ne yapmalıyım ?
  221. Tys23

Garanti

Arkadaşlar iphone 5s kullanıyorum. Günlük etkisi olmayan ama aklımda olan 2-3 sorunu var. Sizce garantiye göndersem değişim veya onarım yapılır mı ? Cihazı tahta zemine ekran üstüne sert şekilde düştü ekran sol üst köşe bastırınca çıt çıt ses geliyor ama görüntüde sorun yok ve ayrıca bazen...
  222. Tys23

Yükseltme Ve Yedekleme

Arkadaşlar Jb İçin 9.2.1 de kalıyordum ancak sıkıldım ve bir kaç uygulamada sıkıntı var dfu ile ipsw dosyasını indirdim. yedek alıcam ancak sürüm yükseldiği için yedeği yükliyemiyecem ve uygulamaları nasıl yedeklerim .
  223. Tys23

Turkcell Çöktü

Elazığ'da Turkcell gitti. Şebeke var ama internet yok.
  224. Tys23

Beşiktaş-Bursaspor Vodafone Arena Açılış Maçı

Beşiktaş'ta Rhodolfo hariç eksik yok ve Kasımpaşa yenilgisi ateşler takımı 4-1 skor bekliyorum.
  225. Tys23

İos 9.3.1 Yayınlandı.

Safari ve diğer uygulamalardaki hatalar giderilmiştir
  226. Tys23

Grand Prime Lollipop

Babamın kuıllandığı telefona Haziran 2015'te gelmesini beklediğim update şuan geldi. Ancak G530F için yayınlandı inidiryorum atacam ama Türkçe dil desteği var mıdır ? Tayland romu çünkü.
  227. Tys23

Krampon Önerisi

Arkadaşlar halısahalarda ayakkabı kiralamaktan gına geldi pislik zaten paso ayaklarımı ağrıtıyor. Maksimum 250 liraya şekilli şukullu sağlam krampon önerisi olan var mı ? Eski kaleciyim bu arada.
  228. Tys23

Ekran Koruyucu Önerisi

Retina ekranı öldürmeyen ve parmak izi çok tutmayan parlak jelatin var mıdır ? Kaliteli ?
  229. Tys23

YGS Sonrası

Bu sene 3. kez girdim ilk sene Kimya Müh girmiştim. Ancak sağlık alanına girmek istiyorum son sınavda iyidi sorularada bakınca iyi gözüküyor ancak beklentimin aldında gelirse artık kaldıramam ailem de bu durumlarda inanılmaz davranıyorlar. Ne yapmalıyım ?
  230. Tys23

Sdn Elazığ

Hakkı reyiz az önce gelecem dedim ama trol heralde bilgilendirme yaparsanız @Troy :D
  231. Tys23

Google Sorunu

1 Saattir Google ve bağlantılı sitelerde büyük sorun var bizzat Telekom'dan da öğrendim. 1 saat içinde 5-6 kez kopmalar yaşadım bu arada. Aynı sorunu yaşayanlar varsa yazabilirler.
  232. Tys23

Windows 10 "Page fault nonpaged area" Hatası

Utorrent'den bişeyler indirmeye çalıştığımda sürekli windows 10'da bu hatayı alıyorum. Sorun ne olabilir.
  233. Tys23

Kılıf Önerisi

Artık yanlış kılıf seçimlerimden sıkıldım. Silikon bazlı yumuşak şık kılıf önerir misiniz ? Spigen iPhone 5C Case Neo Hybrid Infinity White SGP10509 şu kılıf nasıldır ?
  234. Tys23

Sosyal Medyalar Engellendi

Facebook,twitter engelledi. Bence iyi oldu . Birçok görüntü ve provake şeyler umarım kaldırılır.
  235. Tys23

Jelatinlerdeki Sıkıntım

Arkadaşlar resimde çizdiğim yerler her jelatin aldığımda böyle oluyor. Hava baloncuğu değil de farklı bişey jelatin kalitesizliğinden mi yoksa neyden son taktığım jelatinde addison markaydı ne önerirsiniz uyuz oluyorum bu olaya
  236. Tys23

İphone 7

Arkadaşlar bu kadar akıllı cihaz tanıtıldıktan sonra beklentiniz arttı mı İphone 7 için ? Steve reyis vefat etmeseydi kesinlikle Iphone 7 acayip birşey olurdu ancak şuan nasıl olur tam çıkaramıyorum. Sizce nasıl olur ? Bence Apple bu sene garip bi yenilik getirecek ayrıca kamera tarafında...
  237. Tys23

Clash Of Clans Facebook Sorunu

Merhaba arkadaşlar İOS cihazımla kullandığım hesabımı sattım. Gmail hesabımı sattığım kişiye verdim yani. Ancak sorunum şu ki sattığım hesabım şuan kullandığım Facebook hesabıma bağlı yeni apple kimliği ile Game Center ile giriş yaptım ki sıfırdan başlıyayım, sıfırdan başladım oyuna fakat oyuna...
  238. Tys23

Ygs Başvuru

Merhaba Arkadaşlar Gece Gece aklıma bişey takıldı Kimya mühendisliği 1.sınıf okuyorum bölümümü ilk hedef olarak hemşirelik ile değiştirmek için ygs ye başvurdum fakat başvururken mezun olduğunuz liseyi seçiyorsunuz bunu seçmeyenler okul puanından yararlanamıyor mu ? Diploma puanım 70 benim ben...
  239. Tys23

Yeni Numara

Yardımcı olabilecek var mı bilmiyorum da 10 senedir kullandığım numarayı artık kullanmak istemiyorum ancak bahis siteleri,ösym,facebook vb çok yerde kayıtlı ne tür sorunlar ile karşılaşırım.
  240. Tys23

Fırat Üniversitesi Teknokent

Burada güzel projeler çıktı şuan 2 proje chiago'da sunuma gitti. Bosch firması ve Hint yazılım şirketi ile ortaklık var.
  241. Tys23

5S için Ekran Koruyucu Önerisi

İphone 5s kullanıyorum çakma bi can koruyucu kullanıyorum 1 ayda boşluklar ve kristalleşme başladı yan taraflarında bildiğiniz home tuşu etrafı boşluk olan bi kaliteli cam koruyucu var mı ? İphone kullanan arkadaşlar bilirler kalın jelatin takılınca home tuşu biraz aşağı kalmış gibi oluyor onun...
  242. Tys23

Ssd Mi ? Depolama Mı ?

Asus X550JK model laptop kullanıyorum. Ssd mi yoksa 1 tb 5400 rpm mi alsam kararsız kaldım. Ssd alırsam şuan içinde bulunan hdd'yi dvd slotuna taksam sorun çıkar mı ?
  243. Tys23

SDN Hakkında

Yaklaşık 1 Aydır youtube kanalında tüm videoları izledim ve geride kalan arkadaşları ortamımı tanımama ve tanışmama rağmen özledim. Psikopatım mı bilmiyorum ama Sdn bir ihtiyaç oldu benim için 2006 beri takip edip 2012 yılında internet erişimime rahat ulaşmam ile birlikte neredeyse hergün...
  244. Tys23

Yeni Tasarım

Forum yeni tasarıma ne zaman geçiyor. Reyisler bilgi verir misiniz ? @Troy @pesimist
  245. Tys23

Site Engellemek

Üniversitenin otosmasyonuna girmeyi nasıl engelleyebilirim. Hsot dosyasından olmuyor çok denedim başka ne önerebilirsiniz ?
  246. Tys23

LG G3 Marshmallow nasıl yüklerim

Stock rom'u nasıl yüklerim model d855 modeli .
  247. Tys23

SDN Forum

Son 1 haftadır sitedeki çoğu kişi 502 Bad Gateway hatasını alıyor. İlgilenseniz artık reyis @Troy @pesimist
  248. Tys23

Hepsiburada.com İndirim Kuponu

30 liralık kupon var sınır limit 150 fiyat 15 lira.
  249. Tys23

Foruma Neler Oluyor

2 gündür çoğu arkadaş gibi 502 Hatası alıyoruz. Sorun ne zaman halledilir acaba ?
  250. Tys23

Modem Ayarları Nasıl Olmalı ?

Airties 5650 vdls2 modem var. Kablosuz ağları hangi ayarlarda kullanmam lazım. 802.11 b/g/n modunda torrentde upload 2.6 görüyorum ancak 802.11n de o durum olmuyor. Ayrıca daha hızlı sayfalar için ayarlar ne olmalı acaba ? Kanal ayarları mHz ayarları ve hız ayarları. Hızlara sınır koyabiliyor...
  251. Tys23

İos 9.3 Public Beta Çıktı Mı ?

Public Beta çıkmadı heralde. Ayrıca itunes'den nasıl yüklerim 9.3'ü ?
  252. Tys23

Aydınlatmalı Kablosuz Klavye Önerisi

Maksimum bütçe 200-250 Aydınlatmalı özelleştirilebilir kablosuz klavye arıyorum.
  253. Tys23

SDN Yarışma

[/URL][/IMG] Şöyle bi mesaj aldım arkadaşlar :D Fake değil mi heyecanladım. Şu General Mobile çekilişi yarışması heralde. - - - Mesaj Güncellendi - - - Yetkili abiler bir bakarsa
  254. Tys23

İos 9.2 Jalibreak çıktı mı ?

Taig ın sitesinde indirme linki var anlayan yetkili abiler bir bakarsa güzel olur.
  255. Tys23

Pes 2016 Patch

Pesgalaxy ve Extreme'den başka güzel patch var mı ? İkisinide kullandım sürekli hata veriyolar.
  256. Tys23

Sizce Ne Yapmalıyım ?

Beyler Kimya Müh 1.sınıfım 1 senede hazırlık okudum. Ama vizeler aşırı kötü 10 20 10 şeklinde çok soğudum okuldan ne yapmalıyım ? Ailemde aşırı derece sinirlenir bu notlara intihar noktasına geldim.
  257. Tys23

Cayma Bedeli

Kaç aydır kullandığımı bilmediğim vodafone son zamanlarda cihazdan kaynaklı olduğunu sanmadığım(iphone 5s) internet ağırlık en çok bulunduğum yerlerde çekmeme gibi sorunlar var. Turkcell geçsem cayma bedeli ne kadar ödüyeceğim nasıl öğrenirim ? Ayrıca 4g için sizce beklemeli miyim ?
  258. Tys23

Ram Önerisi

Casper CN.TKI-4200B Intel Core i5 4200M Notebook - kliksa.com bu pc için 4gb ram bakıyorum yardımcı olur musunuz ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Beyler acil :D
  259. Tys23

Kablosuz Köprü Oluşturma

Airties 5650 ve Airties 5442 var. Çekim gücü benim odamda iyi ancak diğer odalarda sıkıntılı 5650 modemin menzili 5442 ile nasıl genişletirim ?
  260. Tys23

İphone sinyal simgesini eski haline getirme

Arkadaşlar şu dBm olayını yaptım nasıl geri dönebilirim ?
  261. Tys23

Acil Yardım

Telefonun yazılım çöktü ne yapmalıyım ? 200 lira masraf istediler ? Yazılımsal mı bu olay ? [/URL][/IMG]
  262. Tys23

BMW Mi ? Mercedes Mi ? Audi mi ? Neden ?

Çevremde arkadaşlarım genelde c serisindeki amg ler var ama ben bmw daha çok seviyorum ama onlar mercedes ayrı bi hasta. Bence BMW çünkü çok şekil duruşu var çok atak verdiği haz üst düzey ? Sizce hangisi ? Bu arada toplumda şöyle bişey var mercedes komfor uzun ömürlülük bmw spor haz audi...
  263. Tys23

Vodafone Hediye

Bugün şu kazanç olayı vardı ondan 2 gb kırmızı tarifeden net kazandım :D 6 GB netim oldu 500 mb hediye zaten her hafta yapıyom lte bi geleydi iyidi i5s 3g'de sürünüyor
  264. Tys23

Uygulama Tavsiyesi

Herhangi konuda ücretsiz uygulama tavsiyesi var mı telefonda sadece whatsapp clash of clans var önerebileceğiniz tavsiye edeceğiniz var mı cihaz 5s
  265. Tys23

Acil Yardım

Arkadaşlar elimde s3 var arkadaş dedim rom at ama spot olduğunu söylemedi cihazın bende blake rom attım imei uçtu. Philz Touch yüklü cihazda nasıl imei atarım veya nasıl kurtalır bu cihaz ?
  266. Tys23

Mesh Ayarlama

Airties 5650 Vdsl modemim ve Airties 5442 Adsl modemim var mesh yapma ihtiyacım var ama bir türlü halledemedim. Kanallar aynı şifreler WPA2 türünden aynı şifreler ıdlar farklı ve Airties 5442'de DHCP'i de kapattım ve AP bul dedim buldu ekledim ancak olmuyor. Yardım bekliyorum.
  267. Tys23

250 TL'ye Kadar Hipernet'i Kaldırabilecek Modem

Ultranet 16 mbps 35 mbps hipernete geçtim ancak modemim adsl destekliyor. ( Airties 5442 access point olarak kullanabilir miyim ? ) Airties 5650 nasıldır ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Dostlar acil cevap bekliyorum :D
  268. Tys23

İphone 5s

Animasyonlar kapandı heralde tak diye giriyor sorun mu var ?
  269. Tys23

Fiber

1 Aydır sıkıntı yaşıyor bizim apartman internette eylül ayında 4-5 gün aralıklarla günlerce kesiliyordu. Aradım bugün normal hattınız 8 mbps destekliyor dediler eylülde sonra bugün hipernete geçebilirsiniz dediler. Bugün 10 m ileride telefon kabloların geçtiği yolu kazıp uzunca bi turuncu kablo...
  270. Tys23

Wifi ve Hücresel Veri'deki Aşırı Yavaşlık

Başlıkta belirttiğim gibi ikiside çok yavaş wifi uygulamalarda yavaş mobil veri ise hem uygulama hem tarayıcıda çok yavaş nasıl çözebilirim ?.
  271. Tys23

İOS 9.0.2'ye Geri Dönme

Dün ios 9.1 beta 4 kurdum çok daha hızlı oldu ancak hücresel veri daha açılmadı. Nasıl temiz şekilde dönerim ?
  272. Tys23

İphone 5s kaç sene gider ?

Oyun müzik yok günde 4-5 facebook twitter a girerim 2 günde bir defa şarja taktım 4 sene kullanabilir miyim ?
  273. Tys23

Recovery Uçtu.

CMW flashlıyordum flashladı tamam yazdı baktım recovery uçmuş odin ile kies de görmüyor. Driverlar yüklü fabrika ayarlarına çekim dedim sadece download mod açılıyor. Ne yapmalıyım ?
  274. Tys23

Until Dawn'a Benzer Oyun Önerisi

Başlıktaki gibi o oyuna benzer oyun arıyorum pc için. Öncelikli o oyun gibi olsun yoksada grafikleri iyi olsun yeter gtx880m sli var oynatsın yeter.
  275. Tys23

Farklı Rom Atma

G530FQ cihazı kullanıyorum. Lollipop gelecek ancak tarih belli değil 1-2 ay ancak. G530FZ için lollipop çıktı. İki cihazda'da herşey aynı donanım olarak o romu atsam brick olur en fazla diye düşünüyom. Yeniden stock a dönebilir miyim ?
  276. Tys23

24 Saat Oldu İnternetim Hala Kesik

Dün 12,1 gibi öğlen vakti kesildi tüm apartmanın herkesin 2-3 saate geldi ancak benim 24 saat oldu hala kesik aradım küfür ettim güya arıza kaydı oluşturmuşlar ekipler kontrol ediyormuş. Ne yapmalıyım sizce ?
  277. Tys23

50 Tl'ye kadar Hissiyatı güzel Gamepad Önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi öneri bekliyorum. Ayrıca tuşları ps3-ps4 gamepadları gibi olursa sevinirim. Kontorland kullanıyodum gece pes atamıyodum tık tık basınca ses geliyor.
  278. Tys23

Iğdır'da polis servis aracına bombalı saldırı: 14 şehit

Iğdır'da Polis servisine saldırı... ğdır'dan Nahcivan'a açılan Dilucu Sınır Kapısı'nda görev yapan polisleri götüren servis minibüsüne PKK'lı teröristler bombalı saldırıda bulundu. Saldırıda şehit olan polislerin sayısı 14'e yükseldi, yaralılar bulunduğu bildirildi. Bölgede saldırı sonrası...
  279. Tys23

120 Liraya Kadar Uydu Alıcısı Tavsiyesi

Beko B32-LCE 0B HD LCD TV (32 inch - 82 Ekran) | B32LCE0B HD LCD TV (32 inch - 82 Ekran) 4 senelik bu tv var hd ready hd açabiliyor mu ? Scart girişinden uydu bağlı şuan hdmı ile taksam hd kanalları izliyebilirim eğer izliyebilirsem uydu alıcısı önerir misiniz ?
  280. Tys23

Foruma ve Anasayfa'ya Ne Oluyor

Son bi haftadır anasayfadaki forum başlıkları aynı açılan konuları göremiyorum ve forum değişmiş foruma girince normalde sağ tarafta güncel açılmış konuları görürdük şimdi yok forum hızlanmış ama ulaşım zorlaşmış gibi umarım düzeltilir.
  281. Tys23

Z5 Compact Türkiye Fiyatı Ne Olur

Normalde z3c alacaktım bu aralar ancak hem dolar hem yeni telefon hemde benim durumum yüzünden bu iş Kasım veya Ocak ayına kaldı. Fiyatı 1800 altında olur mu ?
  282. Tys23

Modem Değerleri

[/URL][/IMG] Modem değerlerim nasıl ?
  283. Tys23

1500 Liraya Kadar Samsung Hariç Telefon

Maksimum 1500 liraya alabileceğim incelik,kamera,performans ve güncelleme olayı benim için çok önemli ne önerirsiniz. G3 hariç bide çok kötü bir telefon o.
  284. Tys23

400-500 Tl'ye Kadar Sağlam Bisiklet Önerisi

Arkadaşlar 500 e kadar alabilirim taksitle ne önerirsiniz ?
  285. Tys23

Grand Prime Lollipop Aldı.

Sonunda beklenen güncelleme gelmeye başladı. İlk önce Sprint ve T-Mobile modelleri 5.1.1 ile geldi ardından Bugün G530H çift sim modeline Rusyada güncelleme başladı. G530F içinde bi an önce gelse yüklesem. [Firmware Download] Samsung Galaxy Grand Prime (SM-G530H) Official Android 5.0.2 Lollipop...
  286. Tys23

Root'tan Sonra Yazan Yazı

RECOVERY IS NOT SEANDROID ENFORCING Set Warranty Bit : recovery Böyle uyarı çıktı sonra resetledi ve açıldı root oldu ancak kafama takıldı nedir bu ? Recovery mi uçtu acaba ?
  287. Tys23

Asus X550JK için Ac Destekli Wireless Kart Önerisi

Arkadaşlar 40-50 liraya yurt dışından Ac destekli şuan kullandığım Broadcom'dan iyi bi wireless kart önerir misiniz ?
  288. Tys23

Ebay,Amazon Veya Aliexpress'den Kulak İçi Kulaklık Tavsiyesi

Maksimum 10-12 Lira Ayırabilirim. Ocak ayına kadar idare etse yeter beni ve renk seçeneği olursa sevinirim. Önerebilecek var mı ?
  289. Tys23

Pes 2016 Gamescom Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=nGZDAUqLr7E Süper olmuş bence :D
  290. Tys23

Türkiye'deki En İyi Taraftar Grubu Size Hangisi?

Cevaplarınızı Bekliyorum. Bence Çarşı grubu. Çoğu arkadaşımda besteler yüzünden Beşiktaşlı olmuştur.
  291. Tys23

Garanti Tamirat Süresi

Arkadaşlar 20.06.2015 tarihinde yeni aldığım formamı garantiye gönderdim. Adam 30 iş günü gelmezse sıfırını verecez dedi. 4 ağustos'ta 30 iş doluyor o zamana kadar gelmezse sıfır verecez dediler ancak internette cumartesi günlerinin iş günü olduğu ve tamirat süresinin maksimum 20 iş günü olduğu...
  292. Tys23

Grand Prime Güncelleme Detayları

Merhaba Arkadaşlar, Az önce 106 mb boyutunda bir güncelleme geldi detaylara bakamadan yaptım. Detaylara nasıl bakabilirim ? Neler güncellenmiş merak ettim.
  293. Tys23

Windows 10 Kayıt Dosyaları Nerede

Windows 10 oyun saveleri nereye gidiyor ? Ben bulamadım. Normalde Belgelerimde olur ama bulamadım. GTA V ve Pes 2015 savelerini eski haline getirecem bulamıyorum.
  294. Tys23

Ebay Para İadesi

Ebayden aldığım ürün itiraz sonrası para iadesi 9 gün önce gerçekleşti. Ancak hala iade bana ulaşmadı. Ayrıca ben ödememi Paypal'dan değil Ziraat Master kart ile yaptım. Ne yapabilirim ?
  295. Tys23

Windows 10 Hd Graphics 4600 Driver

Driver'ı bulamadım sitede windows updateden yapın diyor nasıl yapılıyor bilmiyorum ve aygıt yöneticisinde kurulu gözüküyor ama sağ tık yaptığımda win 8 deki gibi intel grafik özellikleri gelmiyor. Çözüm nedir ?
  296. Tys23

Windows 10 Çıktı Mı ?

Arkadaşlar heryerde build 10240 sürümünün RTM olduğu yazıyor ve çoğu kişide sağ altta bulunan yapı numarası kalkmış. Doğru mu ?
  297. Tys23

Ebayden Yanlış Alınan Ürün

White New Genuine Samsung 2A Galaxy S4 Wall Charger Adapter USB Cable | eBay Linteki cihazı aldım ancak Au yani bizimkinden farklı çıkışlıymış.Ne yapabilirim acil yardım edecek var mı ?
  298. Tys23

Knox Sayacı Sıfırlama

Cihaza Root atmayı düşünüyorum ancak Knox artacakmış ve garanti dışı kalacakmış ne yapmalıyım ? Ayrıca root dosyası var mı cihazım için (G530FQ)
  299. Tys23

Ebayden Kulaklık Almak

IN EAR Piston Earphones Headset Headphones FOR Xiaomi M2 M1S M2S M3 M2A M1 Youth | eBay Bu linkteki orjinal mi çakma mı ? En fazla 20 TL'ye kaliteli bişey önerir misiniz ?