Arama sonuçlarınız

1. R

Akşam Vakti Hız Düşmesi

Dns değiştiriyorum, resetliyorum 10 dakikadır 1 mb inmedi. Donanımda sorun yok sadece akşam 8 gibi 11 - 12ye kadar böyle oluyor. Adil kullanım saçmalığıda değil. 1 mbps tarife. Resimde gördüğünüz 200 mblık dosyanın tamamlanma süresi 28 saat!
  2. R

Cumhuriyet Kupası Fenerbahçe'nin

Fenerbahçe, Sivasspor'un geleneksel olarak düzenlediği Cumhuriyet Kupası'nda rakibini 3-0 mağlup ederek kupanın sahibi oldu. Sivasspor ile Fenerbahçe, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada, Sivasspor Kulübü'nün geleneksel olarak düzenlediği Cumhuriyet Kupası maçında karşılaştı...
  3. R

Fenerbahçe Bombayı Patlattı. Christiano Ronaldo Fenerde

Robinho kartalda ve robinho fenerde konuları çok hoş olduğu için devam ettirmek istedim :D
  4. R

Brightness Ayarlayan Bir Program.

PS, Gimp gibi büyük boyutlu olmasın fazla kullanmıyıcam.
  5. R

Forumun En Güzel Ifadesi?

Sizce en güzel ifade hangisi? Bakalım çoğunluk hangisini seçecek? Benim favorim >> :mrgreen:
  6. R

Okuduğum Bir Mesaj Hâla Yeni Mesajlarda Görünüyor?

Çok detaylı bir sorun değil ve sorunu açıklamaya başlık yetti. Kendi mesajlarımı daha sık görüyorum :mrgreen:
  7. R

T.c. Kimlik Numaram Yanlış Ellerde!

İnternetten tanıştığım ucuz bir kıza Tc kimlik numaramı verdim arkadaşlar? Sorun olur mu hala aklımı kurcalıyor... Bana sürprizi olduğunu söylemişti, bende inanmamıştım sürprizini anca Tc kimlik numaramı verirsem gerçekleştirebileceğini söylemişti. Bende ona in misin cin misin hırlı mısın hırsız...
  8. R

Nerede Jet Uçağı Ve Savaş Helikopteri Görebilirim?

İst/Avrupa yakasındayım. Anadoluya da geçebilirim no problem :D Nereden en yakın şekilde görebilirim?
  9. R

Facebook Arkadaş Ekleme Sorunu

Nereye açacağımı bilemedim. Tanıdıklarımıda tanıdık olmayanlarıda eklerken bu sorunla karşılaşıyorum. Facebookun yeni bir uygulaması mı, yoksa benim profilime kısmende olsa bir kısıtlama mı getirilmiş?
  10. R

Niang Yeni Güiza Olur Mu?

Bir fenerbahçeli olarak Nianga güveniyorum fakat kariyerinin Güiza gibi olacağını düşünüyorum. Kezman mükemmel forvetti, Güiza gol kralıydı, Niang oynadığı üç maçta da gol atamadı ve tek forvet sisteminde o da kaybolacak. Dün değil forvet çoğu zaman orta sahada kanatlarda falan oynadı...
  11. R

Artiz Ne Arar La Pokemonda

:mrgreen: :mrgreen:
  12. R

Can*sıkıcı*klavye*sorunu

sorunum*şu*ki*klavye*tuşları*düzgün*çalışmayıp*farklı*görevler*yapıyor*mesela*e*tuşu*bilgisayarımı f*tuşu*ise*aramayı*açıyor*geçenlerde*de*olmuştu*ancak dil*ve*bölge*ayarları*ile*çözmüştüm*sorun*nedir bunu*bile*yazarken*öldüm*yani
  13. R

Profil olarak kimleri arkadaşlarınıza eklediniz

41 konumun 34'ünün kilitlendiği gibi bu konuda kilitlenmezse buraya yazalım :) ^^
  14. R

İyiki Doğdun Byhck (18)

:) ^^
  15. R

Resident Evil mı? Silent Hill mi?

ben diyorum ki re ;)
  16. R

SDN 5 Yıl Sonra ne olur

konu saçma değil anlatmak istediğimi anlamışsınızdır. siz daha iyi yorumlar yaparsınız zaten ;)
  17. R

Uyanık

http://www.youtube.com/watch?v=zUjMMKuzBPQ
  18. R

Sohbet Başlığı

bu konu inşallah yoktur kilit gelmezse konuşalım
  19. R

Dumanın sitesinde rezalet

oha yani yok artık 13 15 yaşında insanların doldurduğu siteye bakın o.O http://img74.imageshack.us/img74/272/adsz2nw7.jpg açıktan yararlanmış galiba :@ :I buda sitesi edit: resimleri linke çevirdim
  20. R

Sonunda Benim Sitemde Açıldı

arkadaşlar bende forum kuranlar kervanına katıldım forumumuzun değerli üyesi talha funpic'den yaptı, ben hiç anlamıyordum, Allha razı olsun kendisinden üye ismim re_6 olduğu için forumu resident evil forum kurmuş ama böyle bir forum zaten mevcut forumumuz rock/metal üzerine olucak...
  21. R

Avatara Gif (Hareketli resim) koymak

avatara gif koymak mümkün değil galiba ama bazı üyelerde var ??? şu avatarım gif mesela oynamıyor yardım edseniz ^^
  22. R

Bu istatistik de ne oluyor?

burada raporcu'nun en çok konu açan ikinci üye olduğu görünüyor ama profilinde 0 mesajlı görünüyor? resimden okuyamadıysanız istatistikler burada
  23. R

Guns N Roses'dan iki performans

welcome to the jungle http://www.youtube.com/watch?v=mE8MCqkeADQ&feature=related its so easy http://www.youtube.com/watch?v=1rhGAsmENpA
  24. R

Nedir Bu Blue Screen?

arkadaşlar pc bunu yapmayı adet edindi, özellikle oyun oynarken ne olabilir acaba?
  25. R

Ben Farklıyım Çünkü......

ben farklıyım çünkü sdnyi çok seviyorum :P sizde farklıysanız yazın ^^
  26. R

Opeth ile halay çekmeye hazırmısınız?

http://media.imeem.com/m/W8u3TyUYPC/aus=false/
  27. R

DVD İçeriği Boş Görünüyor

arkadaşlar ben bir arkadaşımdan assassin creed oyununu iki dvd halinde aldım, onun pc'sinde dosyalar iso şeklindeydi ama şimdi ben dvd rom'a koyunca boş dvdler görünüyor ama dvdlerin dolu olduğu belli. ne yapmalıyım?
  28. R

+18 Teknik Olarak

yorumum:zuhahahahahaha :} :}
  29. R

Profil Gösterim Sayısı

burda bir üyenin profili kaç göre gösterilmiş o gösteriliyor. bu sistem oyungezer sitesi forumlarında var bu resimide oradan aldım, böyle bir özellik bence fena olmaz ama siz bilirsiniz. ^^
  30. R

Windows Old -SORUN ÇÖZÜLDÜ-

arkadaşlar işletim sistemim xp idi bende harddiski formatlamadan üstüne vista kurdum eski dosyalar windows old'da saklanacak dedi ve c'de windows old dosyasının içinde crysis soldier of fortune payback gibi oyun ve programlar var. windows old dosyalarını defetme şansım var mı...
  31. R

Çok ilginç bir araştırma

İngiliz bilimadamlarının yaptığı araştırmaya bakarmısınız... Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arsaıtramya gröe, kleimleirn hrfalreiinn hnagi srıdaa yzalıdkılraı ömneli dgeliims. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaımyış. Ardakai hfraliren srisai krıaışk oslada ouknyuorumş...
  32. R

30.000.'ci Üyeye Hediye Verecekmisiniz?

evet başlıkda dediğim gibi forum istatistiklerinde 29.970 üye diyor ortalama günlük kayıt 30'un üstünde. elinizi çabuk tutmalısınız düşünuyorsanız ;)
  33. R

Gripin fan

cover ve düet grubu piyasa grubunun dandik fan sitesi yaptığım şey sadece şuydu: gripin'in en sevdiğiniz cover'ı nedir konusuna gripin cover yapmasın eski efsane şarkıları batırmasın yazdım. Mesajıma bu "mesaj kural ihlali yüzünden silinmiştir" yazıp banlamışlar. bunlara da...
  34. R

Çilekeş - akrep (yeni klip)

buyrun çilekeşin ikinci albümünden ilk videosu http://www.dreamtv.com.tr/videolar/194
  35. R

Senin yerin..

arkadaşlar site iki aylık. şubatta açıldı ben ilk üyelerindenim, geyet güzel ve yeterli bir site.. gelin üye olun hareketlendirin orayı. yorumlarınızı bekliyorum ;) konu silme olmadığı için kişisel irademle kaldırdım
  36. R

Tepkimizi koymamız lazım

şu tavuğ'a tecavüz haberinden sonra sinirlerim bozuldu ve bu avatarı kullanmaya karar verdim.. bu saçmalıklara tepkiniz varsa söyleyin, ama dikkatlice..
  37. R

Kullanıcı hesabı resimini nasıl alabilirim -SORUN ÇÖZÜLDÜ-

windows kullanıcı hesabı resimlerinden birini nasıl alabilirim
  38. R

E - postalar hakkında

arkadaşlar inş. doğru yere açmışımdır fazla vakit kaybetmeden sorularıma geçiyim: 1.e posta hesabı nereden açılır ve ne ile kullanılır(outlook vs.) 2.pop3 falan diyolar onlar nedir 3.ben e posta olarak msn kullanıyorum sizce ne kullanmalıyım 4.birde bazen bana e - posta ile arkadaşlarımın kişi...
  39. R

Sizde yaptınız mı?

arkadaşlar oturun sandalyeye alın elinize sopa gibi bir şey dizde doğru yeri bulursanız bacağınız hop diye kendini ileri atıyor çok eğlenceli ben yapabiliyorum ;D ;D
  40. R

Mor ve ötesi fan sitesi

www.morveotesifan.com mor ve ötesini seviyorsanız iyi bir site
  41. R

Mor ve ötesi fan

arkadaşlar mor ve ötesi fanları için forum. kesinlikle makaraya izin vermiyorlar. ama düzenli ve iyi bilgiler barındırıyor. :) http://www.morveotesifan.com/forum/ not: shiftdeleteye teşekkür ediyorum. bu sayede çoğu site daha çok tanınma imkanı buluyor
  42. R

Playstationtürk

arkadaşlar ps'ye özel mükemmel bir site. forumuda düzenli ve gayet iyi. bende bugün kayıt oldum. gerçekten çok hoş bir site :) http://www.playstationturk.com/index.html
  43. R

Öcüüü

;D :D ;D
  44. R

Forumda nasıl şarkı dinletirim?

evet çok açık ama internete nasıl şarkı yükleyebilirim? dinlemeniz için
  45. R

İtiraf ediyorum

:( ben museyim galatasaraylılar sizden de özür diliyorum :(
  46. R

Forum yapmak istiyorum

arkadaşlar başlıkda da belirttiğim gibi ama hiç bilgim yok. nasıl yapılır? iddaalı ve yükselme hedefi olan bir forum kurmak istiyorum smf tabanlı. birde kotalıyım bi şey olur mu?
  47. R

Msn hesapları ile ilgili küçük bir soru

acaba msn adresi silme var mı? üyelik silme gibi. girmezsin olur biter diyebilirsiniz ama ben yinede merek ediyorum :) ;)
  48. R

Format Atmak Hakkında

arkadaşlar 1 saat içinde pc mi vista yapacağım sorularımı cevaplarmısınız? 1. vista cdsi(üstünde ürün kurtarma yazıyor) ultımate yada normal mod kurmak istiyorum home olmasın yani mümkün mü? 2. cd yi boot yapın diyordu direkman bilgisayarım - d sürücüsünden - açsam olmaz mı? 3.diyelim vistayı...
  49. R

Forum tam ekran olmaz mı?

bazen özelliklede resimlerde kaydırma çubuğu çıkıyor tam ekran olsa daha iyi olmaz mı?
  50. R

Neden SDN

ben; hem bilgi hem paylaşım hemde makara var ortam iyi diye not:inşallah vardı diyip kilitlenmez. nasıl bulayım arayıp dimi? :D
  51. R

Şarkı önerileriniz

Arkadaşlar bana Rock, Metal ve Punk olmak şartıyla şarkı önerebilirmisiniz? Bayağ Grup biliyorum ama biraz daha biliyim ;D