Arama sonuçlarınız

1. W

Kasaya 2 ekran bağlayınca görüntü birinden gidiyor

Öncelikle herkese merhaba . Bir tane 144 hz samsung monitörüme kasadan display kablo ile bağlantı yapıyorum görüntü sorunsuz geliyor fakat Hdmi ile tvye bağladığımda görüntü gidip geliyor ve ardından tvde ki bağlantı kopuyor ve amd ekran kartının yazılımı pcden siliniyor . Böyle bir sorun...
  2. W

laptop tavsiye

Bir kaç gündür araştırıyorum 1,2 seçenek arasında kalmıştım fakat stoklar tükendi casper 770 ve monster a5 v15 düşünüyordum fakat stokları tükendi bugün şöyle bir cihaza denk geldim...
  3. W

Rx560x li laptop mu gt 1050 mi

Asus FX505DD-BQ114 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD GTX1050 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar Asus FX505DD-BQ114 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 256GB SSD GTX1050 Fiyatı Acer Nitro AN515-43 AMD Ryzen 5 3550H 8GB 512GB SSD RX560X Linux 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q5XEY.00C Acer Nitro...
  4. W

2013 model macbook pro alınır mı

merhaba arkadaşlar 1 ay içerisinde laptop alcam MACBOOK PRO MD101TU/A CORE İ5 2.5GHZ-4GB-500GB-13.3-INTEL NOTEBOOK BILGISAYAR bunu almayı düşünüyorum sizce günümüz şartlarını yakalar mı oyun pek oynamıyorum bi cs:go bide arada lol atıyorım görüşlerinizi bekliyorum
  5. W

apple ve mouse hakkında

merhaba arkadaşlar bi sorum olacak ama biraz komik olabilir konu apple olunca tabi insanın aklına böyle şeyler geliyor 1 2 hafta içinde macbook almayı planlıyorum sorun şu macbook herhangi bir mouse ile çalışır mı yoksa apple mı olmak zorunda iyi forumlar
  6. W

1300 tl lol oynatacak pc önerisi acil

başlıktada belirttiğim gibi lol rahat oynatabilecek bilgisayar lazım kardeşim için aklımda ASUS K31AD-TR006S INTEL CORE İ3 4160 3.6 GHZ 4 GB 1 TB 1 GB NVIDIA GT710 WIN8.1 - Vatan Bilgisayar var öerilerinizi bekliyorumiyi forumlar
  7. W

Z2 mi M4 Aqua mı

yeni telefon alacam arkadaşlar sizce sz mi m4 aqua z2 nin suya dayanıklılığı m4 aqua kadar iymi telefonu evkurdan alacam onun için bu telefonları düşünüyorum evkurda z3c olsa onu alırım
  8. W

Z3 mü 5s mi

arkadaşlar sizce z3 mü almalıyım yoksa 5s mi
  9. W

Yenilenmiş iphone 5 alınır mı

merhaba arkdaşlar media markt da veya gitti gidiyorda yenilenmiş iphone 5 satıyolar sizce alınır mı alan arkadaşlar var mıbi yardım ederseni sevinirim iyi forumlar
  10. W

1000-2000 arası oyun için laptop tavsiyesi

merhaba arkadaşlar bilgisayarım tamamen öldü bende laptop almaya karar verdim fiyat 2000 tl ama değecekse 2200 felanda olabilir. aradığım özellikler çabuk ısınmasın yani oyuna girdim 10 dk sonra cayır cayır yanmasın oyunların çoğunu orta ayarda oynayabilim genelde league of legends oynicam bide...
  11. W

Lenovo z5070

merhaba arkadaşlar lenovo z5070 almayı düşünüyorum bu laptop'u kullanan varmı kullanıcı yorumlarınızı alabilir miyim ...
  12. W

Lenovo z5070

13. W

Telefon seçiminde yardım çok kararsız kaldım

Merhaba arkadaşlar bu ayın sonuna doğru telefon almayı düşünüyorum aklımda 3 model var siz hangisini önerirsiniz Sony xperia go Htc desire x nokia lumia 520 bi yardım ederseniz çok sevinirim İyi forumlar
  14. W

Overclok ve oyun icin intel islemci mi amd islemci mi?

Baslikta da belirttiğim gibi overclok ve oyun pc si için amd mi yoksa intel islemcimi daha iyi olur intel ise hangi model amd ise hangi model bi yardım ederseniz cok mutlu olurum intel de 4670k mi daha iyi yoksa 3570k mi Not i5 islemciler icin sorum (K.b tabletten actim konuyu)
  15. W

Fotoğraf Makineleri Rehberi

Merhaba Arkadaşlar sizlere fotoğraf makineleri ve parçaları hakkında bilgilendireceğim ayrıca hangi tür fotoğraf makinelerini kimler veya ne için kullanılacanıda anlatacağım önce teknik bilgilerden başlıyacağım Makinelerin Başlıca Öğeleri 1. Netleme Sistemi : A. Helikoid Sistem: Netlemeyi...
  16. W

Oyuncu pc si için işlemci

Merhaba arkadaşlar forumda dolaşırken dikkat ettimde oyuncu pc si için hep amd fx serisi önerilmiş amd nin yeni nesil a10 a8 işlemcileri olmazmı eksileri + ları neler bi anlatırsanız sevinirim Şimdiden Teşekkürler İyi Forumlar...
  17. W

Orta seviyenin üstü Oyuncu bilgisayarı(Sadece Kasa

Merhaba arkadaşlar bi süredir anakart, işlemci, ekrankartı ram vs. gibi bilgisayar bileşenleri üzerinde araştırmalar yapıyorum bunun üzerine orta seviye ile üst seviye ye yakın bir bilgisayar topladım (teorik olarak :D) bunları sizlere paylaşmak istedim Öncelikle kasadan başlamak istiyorum...
  18. W

Led tv önerisi 1500-2300 TL arası

Arkadaşlar 1 ay içinde televizyon alacağım fiyat aralığım 1500-2300 arası biraz esnek olabilir istediğim özellikler smart 3d hz si yüksek 42'' ile 46'' olabilir wifi usb girişi (heralde smart tv lerde var bu girişler var heralde) kamera olabilir ana olmasada sorun olmaz samsung f 7000 modelini...
  19. W

Telefon Tavsiyesi (fiyat önem yok)

Merhaba arkadaşlar yakınlarda telefon almayı düşünüyorum şimdiden araştırmaya karar verdim Ben sağlam şarj ı uzun giden performansı yüksek kaliteli ses alabileceğim bi telefon arıyorum müzik ve oyunla çok uğraşırım bunun yanında kamerasınında iyi olmaı lazım bide samsung almayı düşünmüyorum ama...
  20. W

Oyuncu faresi önerisi

merhaba arkadaşlar ben kablosuz fare kullanıyorum fakat hem pil yönünden hemde arada takılmalarından dolayı değiştirmeye karar verdim kablolu oyuncu faresi almayı dusunuyorum fiyat aralığım 50-100 arası aklimda logitech g300 ve a4 tech x7 modeli var onerilerinizi bekliyorum simdiden tesekkurler
  21. W

Bilgisayarım Açılmıyor

Merhaba arkadaslar bu sabah pc yi actigimda ana acilis sayfasinda yani bot menüye fln girdiğimiz sayfada takıldığını farkettim yaklaşık 10dk dır bole bekliyorum halada açılmadı açılış sayfasında en son yazan şey Memory Runs at Single Channel Detecting IDE drivers... Dün aksam enson...
  22. W

Yeni Ekran Kartı Alacağım Önerileriniz

Merhaba Arkadaşlar Yeni Ekran Kartı Almayı Düşünüyorum Bunun için Yardımınıza İhtiyacım Var Önce Sistem Özelliklerim İntel Core2 Quad CPU Q9300 @2500GHZ 2.33GHZ Ram 2GB 64Bit İşletim Sitemi var. Şuan Kullandığım Ekran Kartı nVİda GeForce 8500GT 512 mb Bütçem en fazla 200 tl zorlasam belki 210...
  23. W

Yeni Ekran Kartı Alacağım Yardım !!!!

Merhaba Arkadaşlar Yeni Ekran Kartı Almayı Düşünüyorum Bunun için Yardımınıza İhtiyacım Var Önce Sistem Özelliklerim İntel Core2 Quad CPU Q9300 @2500GHZ 2.33GHZ Ram 2GB 64Bit İşletim Sitemi var. Şuan Kullandığım Ekran Kartı nVİda GeForce 8500GT 512 mb Bütçem en fazla 200 tl zorlasam belki 210...