Arama sonuçlarınız

1. RedVenom

Psikiyatrist Önerisi? (İzmir)

Merhaba arkadaşlar, özet olarak şöyle geçeyim bir kız meselesi oldu aradan bayan zaman geçti onu unutamıyorum ve onun haricinde sevdiğim insanlar ilgili anılarımı unutur oldum,isimlerini unutur oldum ve 2 kelime biraraya getirip mantıklı cümle kuramaz oldum.Mantıklı düşünemez konuşamaz...
  2. RedVenom

Monitöre görüntü gelmiyor!

Merhaba arkdaşlar dün dışarıya çıkmadan pcyi kapatmıştım eve geldim power düğmesine bastım kasa çalışıyor ama görüntü yok. 2-3 defa denedim görüntü gelmedi daha sonra kasayı uzun zamandır temizlemiyordum hem temizleyeyim hem ram lerin yerin değiştireyim dedim belki düzelir diye bir şekilde...
  3. RedVenom

Tişört arıyorum.

Arkadaşlar merhaba 7-10 gün içerisinde yakın bir arkadaşımın doğum günü kendisi leyla ile mecnun hayranı kendisi 'neeemiş' kelimesini çok sevdiği için bende daha önce bir sitede görmüştüm alacaktım ama stoklardan kaldırmışlar.Bu tişörtü bulabileceğim veya yaptırabileceğim bir yer var mı?
  4. RedVenom

Muhabbet Sorunu

Herhangi bir arkadaşla kız veya erkek bir yerde otururken,yürürken veya otobüste sanki kendimi konuşma mecburiyetinde hissediyorum.Biraz konuşuyoruz sonra tıkanıyoruz,sacmalıyorum laf olsun torba dolsun hesabı.Sessizlik oluncada öyle mal mal duruyoz soğukluk oluyormuş gibi hissediyorum bu...
  5. RedVenom

3 Adet TurkTorrent - 5 Adet Bitturk Davetiye

Elimde 3 adet turktorrent ve 5 adet bitturk davetiyesi var isteyenlere yardımcı olabilirim.
  6. RedVenom

Gönül Meseleleri

merhaba arkadaşlar, üniversitede okumaktayım belli bir arkadaş grubumuz var 10 kişi kadar kızda o arkadaş gurubumuzun içinden. kıza gecen sene mart ayında acıldım, kız kabul etmedi bu süre içerisinde 2 gün kadar konusmamıştık daha sonra yeniden konusmaya başladık bütün yaz sürekli telefonda...