Arama sonuçlarınız

1. patientia

Discovery Elite İçin KitKat Güncellemesi Yayınlandı

General Mobile ' telefonları Gionee adında bir firmaya ürettirdiği gibi kendi yazılım ekibi de olmadığı için-varsa bile varlığıyla yokluğu bir- açmışlar ağızlarını Gionee cıkartsın güncellemeyi biz de Türkçe'ye çeviririz veririz kafasındalar.
  2. patientia

General Mobile Discovery Root Yapma

@Mehmet.Yildiz nasıl oluyor hocam bu root moot işleri :D :D
  3. patientia

General Moblile Elite İçin Yakında 4.4.2 Güncellemesi Gelebilir.

Gionee'nin maşası olan bir firmadan da güncelleme beklemek hata olurdu sanırım.Güncelleme için Gionee firmasının ağzının içine bakan bir firmadan ben hiçbir şey beklemiyorum.Keşke donanıma kanıp almasaydım diyorum.
  4. patientia

GT Racing 2

Gameloft'un sevilen oyunu GT Racing 'in 2.si Android için yayınlandı . http://www.youtube.com/watch?v=WergJdcg77g&feature=c4-overview&list=UUSo0TqIHMNPOE-NZ2Dwmkpg İndirme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftRAHM&hl=tr
  5. patientia

Xperia S Pc Companion Hatası

Merhaba , ben pc companionda yedekleme hatası alıyorum . Art arda 2-3 kere denedim ancak yedekleme hatası diye bir hata veriyor sürekli , bilgisayarımda yeterli depolama alanı mevcut sizce niye böyle bir hata alıyorum ?
  6. patientia

Bugün Sola İle Çektiğim Güzel Resimler :)

Xperia S'im daha iyi cekiyor :P :P şaka bir yana gayet güzel fotoğraflar :)
  7. patientia

Xperia Z1 mi LG G2 mi ?

Ben geçenlerde nedendir bilmem herhalde eskidi diye Xperia S 'i 30-35 saniye su altına tuttum güzelce yıkadım. Hoparlörü cızırdadı kuruyunca düzeldi eskisinden hiçbir farkı yok bütün özellikleri çalışıyor :D
  8. patientia

LG G2 32 GB Alamazsam LG G2 16 GB mı Yoksa S4 16 GB mı Almalıyım ?

LG G2 al zaten yüklediğin oyunları oynadıktan sonra sıkılıp siliyorsun Xperia S var bende 32 gb hafızanın taş çatlasın 14-15 ini doldurmuşumdur.S4 ten kat kat daha iyi bi cihaz zaten.
  9. patientia

Bir teknoloji market çalışanını tokatlamamak için kendimi zor tuttum

Eğer o teknoloji marketinde çalışan arkadaşlar varsa sözüm meclisten dışarı ancak harbiden bilgili görünen cahil onlar yahu , abes olacak ama sığırlar resmen ben adamın Xperia Z icin çift çekirdek adreno 220 8 mp kamera dedigini gördüm gözümle, teknosa'da kimleri neye göre işe alıyorlar orası...
  10. patientia

Sony Xperia Z1 Video İnceleme

Sonunda geldi inceleme :D Almayı düşünüyorum inşallah
  11. patientia

Lg optimus g önerirmisiniz yada başka bir telefon . ?

1000 lira olsa nasıl alırız 999 olması iyi olmuş :lol:
  12. patientia

Kırmızı HTC One Video İnceleme

Kırmızı One incelemesi değil Xperia Z1 i merak ediyoruz.
  13. patientia

Corning Artık Tamamen Samsung'un

Bunun camı da plastik olur :P Edit: Yazılmış görmedim :D
  14. patientia

Hangi Xperia Modelleri Android 4.3 Alacak?

S'e 4.2 vereydi bari :D
  15. patientia

Arc Squadron: Redux Artık Ücretsiz

Yemedik yemedik Android3 :D http://inciswf.com/jumk93bt.swf
  16. patientia

Arc Squadron: Redux Artık Ücretsiz

Xperia S i neden desteklemezki o.O
  17. patientia

Bana Herşey Yakışır - Cam Kapıya Çarpmak

Sinek gibi yapışmış :D
  18. patientia

4G yerli üretimle gelecek

Ar-Ge'ye ayrılan bütçe(!) ile çıkan cihazlar doğru orantılı olduğu için 4G performansının da 3G kadar mükemmel(!) olacagından şüphe yok :D .Türkiye zaten onlara göre her şeyde 1. bir tek arada karalamaya çalışanlar çıkıyor o kadar . Önce özeleştiri ! Türkiye teknolojinin Afrika'sıdır.
  19. patientia

Bilgisayar Mühendisliği Hangi Üniversite

Konu başlığı açık , okuyan abilerim -varsa ablalarım- şu iyidir burasının eğitimi iyidir dediğiniz üniversiteleri yazarsanız sevinirim.Tabi eğitimden önce kişinin azmi ön planda ancak fikrinizi almak isterim . Aklımdaki üniversiteler Ege Üniversitesi , Marmara Üniversitesi , Karadeniz Teknik...
  20. patientia

Tarikatür!

@android3 yiğit özgür'de serpiştir abi aralara .
  21. patientia

TTnet Ping Rezaleti !

Mercimek alt yapısı.
  22. patientia

Xperia Z1 Mini Ortaya Çıktı

Bu özelliklerde çıkar ve fiyatı 1300 -1500 arası olursa Sony saltanatını kurar :D
  23. patientia

Samsung Galaxy Note 3'ü alanlar ne ile karşılaşıyor?

Şükretmek önemli :D Xperia Sp adreno 320 ve snap s4 pro ile iyi bir telefon ben hala Xperia S :D Ama kameram 12 megapiksel :P
  24. patientia

Samsung Galaxy Note 3'ü alanlar ne ile karşılaşıyor?

Fiyatı düşer Samsunglar biliyorsunuz ki hızlı düşüyor fiyatları , şimdilik yüksek . Tipik bir Samsung eleştirmeni olarak , şahsen bu sefer beğendim :D Ama hala Sony :P
  25. patientia

Xperia Z1 vs Galaxy Note 3 4K video oynatma testi

Z1 ezmiş :D
  26. patientia

Sony Xperia Z / S4 / LG G2 / Htc One - Sizce hangisi?

Z derken Z1 'i kastediyorsan Z1 bence .
  27. patientia

Xperia Z2'nin ilk görüntüsü geldi !

Xperia Z2'nin ilk görüntüsü geldi Sony Xperia Z2'ye ait olduğu iddia edilen bir görüntü yayınlandı. Sony 'nin çiçeği burnunda akıllı telefonu Z1 eskimeden -hatta çıkmadan- Z2 dedikoduları gelmeye başladı. Sony’nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı akıllı telefonu Xperia Z1 daha piyasaya çıkmadan...
  28. patientia

İlk iphone

Benim hiç Iphone'um olmadı amca :unsure: :P :D :D
  29. patientia

Polat Alemdar sigarası üretildi!

Bu sigarayı üreten firma battı.
  30. patientia

Xperia S USB Problemi

Yeni sıfırladım telefonu zaten , google play dışı tek uygulama Asphalt 8 vay vay hain ökkeş :D
  31. patientia

Xperia S USB Problemi

Nabak o zaman :D nasıl temizlenir çamaşır suyu falan dökelim ? (vurmayın tamam :( )
  32. patientia

Nokia, Sony'nin Lensleri ile Dalga Geçti

Nokia'nın çılgın şakaları -.-
  33. patientia

Sony Xperia Z1 mi, LG G2 mi yoksa Samsung Galaxy S4 mü?

S4 bana kalırsa Samsung'a hayal kırıklığı yaşattı. S3 gibi bir ilgi bekledi fakat aynı ilgiyi göremedi , arkadaşlara katılıyorum S4 ü ele . Bana kalırsa G2 'nin sadece IPS ekran avantajı var , geri kalan her şey için Xperia Z1 :dirol:
  34. patientia

Xperia S USB Problemi

Merhaba arkadaşlar, Xperia S 'i bilgisayara bağlıyorum -USB portundan mı kaynaklı telefondan mı anlayamadım- bilgisayarın bilgisayarım kısmı kilitleniyordu,usb kablosunu çıkarınca her şey eski haline dönüyordu bir de internetim kablosuz oldugu için usb wireless adaptör kullanıyorum.Yine telefonu...
  35. patientia

LG G2, Sony Xperia Z1'den daha mı iyi?

Lg hep sıkıntı Sony'ye yasla sırtını keyfine bak :cool:
  36. patientia

Recovery Mod'da Screenshot alma.

Bak hele bak bak bak :D :D
  37. patientia

Sony Xperia Honami( Z1 ) Özellikler Sorunlar ve Çözümler Genel Başlık

bence 2000 TL'yi aşmaz.
  38. patientia

Düşünceleriniz neler ? Sizce ne eksikti ne olmadı veya 4 4 lük bir cihaz mı ? android3 anket eklemeyi bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim abi :D Olmuş ya da olmamış . Olmuşsa sizce nesi iyi olmamışsa sizce eksiği ne ?
  39. patientia

Recovery Mod'da Screenshot alma.

yok abi denemedim elimi eteğimi cektim bu işlerden :P tövbe ettim :DD:
  40. patientia

Niye eksisozluk'ten nefret ediliyor?

İnci gibi samimi olmadığı için + inciyi geçtim yapma tavırlar içerisine giriyorlar.Aslında öyle değiller.
  41. patientia

2.El Xperia SP yardımm

İyiye satmışsın çok düşük verir normalde telefoncular.
  42. patientia

Satılık Xperia İon Lt28h

Sen Xperia Sp'ye de 300 lira diyen adam degil misin :D
  43. patientia

İlk Apple ürününüz hangisi?

İpad3 :( o kadar sonra sattım zaten :D
  44. patientia

öyle bişey yapsınlar sony de çalışayım :D
  45. patientia

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Böyle güzel duvar kağıtlarını nereden buluyorsunuz acaba :) ? Programın adını alabilir miyim :D
  46. patientia

Sony XPERIA LT28h ION Hk.

Nexus 4 ideal bence , 200 tl fark var sadece .
  47. patientia

Asphalt 8: Airborne WP'ye Geliyor

Xperia S 'te Adreno 220 var orta ayarda gayet akıcı oynuyorum hiçbir sıkıntı yok, yüksek seçeneği kapalı zaten :D Open Gl 3.0 destekleyen telefonlarda açık sanırım.
  48. patientia

Xperia S, SL ve Acro S'e Yeni Güncelleme

Bence güncelleme politikası dogru nasıl dogru böyle ara güncellemelerle iyileştirme yapmaları gayet güzel şahsen Xperia S için 4.3 ü vereceklerini düşünüyorum.Yazan iyileştirmelerin hepsi gelmiş cok daha stabil oldu ve pil ömrü gerçekten uzadı.
  49. patientia

Asphalt 8: Airborne Mükemmel Şarj Canavarı!

Xperia S te gayet akıcı oynuyorum :D 7'den kat kat iyi sıkıcı degil en azından 7 gibi , tabi open gl3.0 desteklese tadından yenmezdi ama ihtiyarladı bizim telefon :P
  50. patientia

Max 800 TL'ye telefon tavsiyesi

Xperia S
  51. patientia

Honami'deki G-Lens'in Görseli Paylaşıldı

HTC diğer modelinde maksimum ne kullanacak ? Samsung kendi işlemcisini üretiyor belki 16 çekirdek kullanır orasını bilemem ancak HTC işlemcisini Qualcomm'dan tedarik ediyor ki bu yıl içinde yeni bir işlemci modeli cıkacagını sanmıyorum,Ayrıca Xperia Z diğer cihazlardan biraz daha düşük...
  52. patientia

Yeni Xperia S güncellemesi (6.2.B.1.96) Geldi Geliyor...

nereden yüklediniz yahu :D bu sony beni mi kandırıklıyor :D
  53. patientia

Xperia L Aldım

Elinde eskisin güle güle kullan :D
  54. patientia

Yeni Xperia S güncellemesi (6.2.B.1.96) Geldi Geliyor...

Hard türkçe :D
  55. patientia

Sony Xperia S Ve 3 Saatte Dolan Şarj ?

Benimkine de nazar deydirdin :D bozuldu şarj aleti :D
  56. patientia

Nexus 4 mü, S3 mü, Xperia SP mi ? ? ? (kararsızlıktan öldüm !!!)

Nexus 4 al güncelleme olarak kafan rahat etsin open gl 3.0 de destekliyor oh mis :)
  57. patientia

Seviyorum Galiba...

Arkadaşımın kardeşi gibi :D Altı üstü kuzeniymiş yahu :D
  58. patientia

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

59. patientia

Ekmekte bile alkol var!

Ateş gören körüğüyle gelmiş.
  60. patientia

[APK] Yeni Xperia Media Uygulamaları (Honami)

Gereksiz :P
  61. patientia

Xperia S Antutu Testi

Bende çok sordum bu soruları android3 e telefonun kerneli ve romu farklıdır kesinlikle yoksa resmi kernel ve romla bu puan imkansız Xperia S İle mal ortada yani :D tutup karpuzu karpuzken kavun diye satamazsın
  62. patientia

Sony Xperia S JellyBean 4.1.2 (6.2.B.0.211) için Root Yapma ve CWM Recovery Yükleme

Bize verilen resmi güncelleme. 200 arkadaşım nerden bulalım biz 211 i bir link ver hele :D android3 - - - Mesaj Güncellendi - - - Bize verilen resmi güncelleme. 200 arkadaşım nerden bulalım biz 211 i bir link ver hele :D android3
  63. patientia

Sony Experia Z açılmama Sorunu . Yardımn Lütfen.

Update Centerdan yazılım onarma yapmışsın. Düzelmiş :D
  64. patientia

Xperia Honami'nin Test Sonuçları Çıktı

Yırtmış atmış,tokatlamış :D
  65. patientia

LG Optimus G Pro Kutudan Çıkıyor!

Fiyatına göre gayet iyi bence , şahsen Note 2 alacağıma bunu alırım.
  66. patientia

Galaxy S2'ye Yeni Güncelleme Gelmeyebilir!

Vermesin S2 ye bu kadar yeter :D Vermez herhalde .
  67. patientia

Xperia ion oyunda kasıyor

Optimizasyon sorunu vardır belki o.O
  68. patientia

Ekşi sözlük ve inci sözlük Hacklendi Videosu[28 Temmuz 2013]

İnci açık pompaya devam :D :D El kaide eklemiş :P Bu arada nickler de Mmorpg oyunlardan kaçmış gibi :D
  69. patientia

Nokia Lumia 1020 Almak için 41 Neden

Almak için 41 almamak için 141 neden :D :D
  70. patientia

Xperia Sp Fiyatı Ne zaman 1000 TL Altına Düşer

Firmayı aradım yarın düşüreceklermiş :P Xperia S bile hala 1000 lira , rtgrlndr'a katılıyorum Samsung gibi ani değer kayıpları yaşamıyor.
  71. patientia

Android 'de hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Maxthon ve dolphin kullanıyorum ama siteleri nereden masaüstü görünümünde göreceğimi bulamadım :D
  72. patientia

LYS 2013 Tercih Sonuçları Açıklandı

Namık Kemal de B.mühendisliği varmıymış yahu o.o
  73. patientia

Sony, Android 4.3 Güncellemesinde Hızlı Olacak

Arkadaşlar 4.1 Jelly Bean yüklü cihazlara direk 4.3 gelecek ve bu cihazlar : S, P,İon,Acro S ve 4.1 olanlar bana büyük ihtimalle son güncellemeleri olur gibime ggeliyor. Android 5.0 ı da S İon Acro S e verirse adamsın Sony :D android3
  74. patientia

OpenGL 3.0'ı Hangi GPU'lar Destekliyor?

Xperia S ' te de yok saçmalık :D değil ama şimdi bu adreno 225 li telefonlara android 4.3 gelmeyecek anlamına mı geliyor ?
  75. patientia

Sony Xperia Z Ultra Launcher Yayınlandı.

Evet güzel ve hızlı.
  76. patientia

Üniversite kaygısı şimdiden başladı.

İşimiz zor gerçekten. android3 senin de yorumunu alalım yakışıklı :D bu arada Empatik düz lisedeyim benim eğitim durumu biraz karışık baba mesleğinden dolayı :D
  77. patientia

Sony Xperia Z Ultra Walkman Uygulaması

Telefonunuzun rootlu olması gerekmekte.Root yaptıktan sonra Root Explorer adlı programla System/app klasörüne ulaşabilirsiniz.
  78. patientia

Üniversite kaygısı şimdiden başladı.

Bende lise son sınıftayım Gemi makineleri işletmeme müh. ya da Bilgisayar müh. düşünüyorum-2 si zıt kutuplar farkındayım- sınava giren bütün yakınlarım ve okul hocalarım Ygs'ye o kadar ağırlık verme önemli olan Lys diyorlar. Gerçekten de öyle çünkü Ygs ye ağırlık verenlerin çoğu 2 sınavda da...
  79. patientia

Xperia S 6.2.B.0.211 nasıl yüklerim güncelleme daha gelmedi

Bende ki 200 müş :P
  80. patientia

Xperia S 6.2.B.0.211 nasıl yüklerim güncelleme daha gelmedi

ben 3 aydır kullanıyorum daha gelmedi mi size :D
  81. patientia

82. patientia

Xperia sp vs nexus4

Xperia Sp tabii ki.
  83. patientia

Xperia Honami, 20 Megapiksel Olacak

Bu sefer Sony : Bu sefer gerçekten oldu :D
  84. patientia

Galaxy S4 LTE-A Sevkiyatı Ne Durumda?

Batarya 13 megapikselse tamam ya :D
  85. patientia

Xperia S Batarya Sorunu

Aleti mi :D
  86. patientia

Xperia S Batarya Sorunu

Abi sorun şarj eden alette sanırım çünkü usb girişli general mobile şarj aleti ile denedim şarj etti. android3
  87. patientia

Xperia S Batarya Sorunu

Telefondaki girişli başka bir şarj aletim maalesef yok , stock rom cözümünü deneyebilirim :s
  88. patientia

Xperia S Batarya Sorunu

Merhaba arkadaşlar, Benim problemim;Xperia S'imi şarja takıyorum.Şarj oluyor gözüküyor her şey iyi hoş , ancak o da ne :ohmy: şarj olacağı yerde şarjı sürekli azalıyor. Ayrıca şarjı %25-%30 arasında iken işe yarayacağını düşünüp hard reset (Başlat butonu + Ses açma tuşu ) attığımda batarya...
  89. patientia

Sizce s4 mini mi s3 mü?

S3 tabi ki.
  90. patientia

Sony Battery Stamina Mode Nedir?

Sorun şu ki Xperia S 4.1.2 JB güncellemesiyle Stamina mod gelmedi.Bilmediğiniz bir şeyi paylaşmasaydınız keşke .Sadece uzatılmış bekleme modu diye bir zımbırtı geldi.Aynı şey Xperia P için geçerli mi bilemem.
  91. patientia

Sony Xperia S 32GB - İthalatçı Firma Garantili mi Alayım? YARDIM

Ben hepsiburada.com 'dan aldım Xperia S 'i . Netcell garantili ithalatçı firma netcell , şu ana kadar telefonda bir sıkıntı yaşamadım.Ama mantıklı olan Sony garantili almak. Bana kalırsa hiç takılma böyle şeylere , direk hepsiburada'dan siparişini ver :D
  92. patientia

Genel Af Çıkartılsın!!!

Af çıkmasın , kendi istekleriyle gidenler elbet döner.Ancak ortalığı galeyana getirenlerin gitmesi gerek artık.
  93. patientia

Xperia S Hakkında bilgi istiyoruym acill

Ben oyun performansını beğeniyorum.Androidde olan oyunların hepsini oynuyorum.Ama 45nm ile üretildiği için ısınma şimdiki telefonlara göre biraz daha fazla .Ben hepsiburada'dan aldım,gayet memnunum bir sıkıntı çıkmadı yaklaşık 1.5 yıl oldu alalı tıkır tıkır calısıyor :D
  94. patientia

The Çapulcu

Hemen tartışmayı başlatmışlar. Adı üstünde OYUN.
  95. patientia

Xperia z sorunu

Açılıp kapanma sorunu bende de oldu ancak bootloader kilidi vb şeyler açıktı onu da Android 4.0 flashlayarak düzeltmiştim.Eğer garantiden gelirse büyük ihtimalle eski sürüme döndürülmüş olarak gelir çünkü başıma başka Sony telefonda gelmişti.
  96. patientia

Honami Klavye 2011 Serilerine Portlandı !

2012 yok mu yahu :D :D
  97. patientia

Sony Xperia S JellyBean 4.1.2 (6.2.B.0.211) için Root Yapma ve CWM Recovery Yükleme

android3 bl yi manuel açıyoruz o zaman rootu bugün denerim. Tişikirlir sipirmin
  98. patientia

Sony Xperia Z Ultra Hakkında Her Şey

Ben beğendim .
  99. patientia

Sony Xperia Z Ultra'nın resimleri yayınlandı

Japon üretici Sony’nin yakın zamanda tanıtacağı Sony Xperia Z Ultra aynı zamanda Xperia ZU ismi ile de anılan akıllı phablet telefonunun ilk kez gerçek bir görüntüsü yayınlandı.Yeni yayınlanan görüntülerde Sony Xperia Z Ultra’da kalem kullanıldığı görülüyor. Bu kadar büyük bir telefonda zaten...
  100. patientia

Samsung Galaxy Active Ön İnceleme

Xperia Z bana göre suya ve toza dayanıklıların arasında en iyisi .(Bana göre)
  101. patientia

Telefonu yere düşürdüm yardım

102. patientia

Kulaklık Önerisi

Cx 200 gayet güzel . Yalnız buradaki vatanda var mıdır bilmem :D Tekirdağ'da nedense teknoloji marketleri bakkal gibi :D Bi doğru düzgün teknosa var :)
  103. patientia

HTC Desire C Bootloader Unlock - Root Yapma - CWM - Kernel - Rom Yükleme

okumadım ama güzeldir herhalde :D :D
  104. patientia

HTC Desire C Bootloader Unlock - Root Yapma - CWM - Kernel - Rom Yükleme

yapma mod adayı aquess1999 :D :D
  105. patientia

Need for Speed Rivals, Ferrari oynanış görüntüleri

Gayet güzel .
  106. patientia

Kulaklık Önerisi

Teşekkürler :D Öğrenciyim maalesef kart ile alamam -babamı tanıyorsam bir kulaklık için o da en fazla 50 lira verir- o nedenle elden veya kapıda ödemeli almam daha mantıklı :D
  107. patientia

Kulaklık Önerisi

Kulaklık almayı planlıyorum önceliğim Sony veya Sennheiser benim düşündüğüm modeller : Sony MDRPQ3Y...
  108. patientia

Tivibu Ev abonesi oldum [Detaylı İnceleme ve Fotoğraflar]

Teşekkürler biz de bugün geçtik tivibuya :D 2 ay deneme süresi en yüksek pakette bitince 3 lü pakete geçmeyi düşünüyoruz :D
  109. patientia

Sony Xperia Z Ultra Ortaya Çıktı!

Bence gayet güzel :) samsungtan iyi olduğu kesin.
  110. patientia

Efes Pilsen'in internet sitesi kapatıldı!

Alkol zevk için içilir yahu.Uyuşturucu gibi bağımlılık yapmaz.Kendisi evinde şarap içmeyi biliyor ama.
  111. patientia

Galaxy S4 I9505 aldım

İyi yapmışsınız.Hayırlı olsun güle güle kullanın :)
  112. patientia

Kaçırdıysam mazur görün. 12 Ay taahhütle 39 lira bu 12 ay bittikten sonra kaç lira üzerinden devam ediyor bu paket acaba?
  113. patientia

HTC One Ödüle Doymuyor

Kasa açıklığı dışında bir sorununu duymadım Htc One'ın. Ancak S4 bir muamma çok memnun da olan var lanet olsun diyen de.
  114. patientia

HTC One Ödüle Doymuyor

Mayıs ayında 1.2 milyon adet HTC One satışı gerçekleştiren HTC, ödüllere doymuyor. GSMA’nın (Mobil İletişim Derneği için Küresel Sistem) “En İyi Yeni Mobil Cihaz veya Tablet” Ödülünü kazanan şirket, Taipei’de düzenlenen Computex 2013 fuarında “Tasarım ve İnovasyon” Altın Madalya Ödülünün de...
  115. patientia

Asphalt 8 Yolları Ağlatmaya Geliyor!

Çıkınca Xperia S 'e yüklerim.Çalıştırır belki yadigar :P
  116. patientia

Moderatör Alımı Başladı.. Son Gün 19.06 Çarşamba !!

Hayırlısı... :)
  117. patientia

Xperia S vs Xperia SP

Gerçekten değer cünkü S ve Sp arasında dağlar kadar fark var. Snapdragon S3 kullanıyor S ancak SP Snap S4 pro'yu kullanıyor.SP tam bir fiyat/performans ürünü.Bataryası,Cpu ve Gpu su,ekranı en büyük farkları.SP almanı öneririm. S |SP Adreno 220 |Adreno 320 Snap S3 |Snapdragon S4...
  118. patientia

Galaxy S3 için Güncelleme Ertelendi!

:laugh::laugh::laugh:
  119. patientia

Söyle Rahatla

Tekkeyi bekleyen çorbayı içer.
  120. patientia

Otomobil fiyatına güvercin!

Gördüm ben bu güvercini :D Çok güzel , iyi fiyata satmış :D
  121. patientia

Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

Haline şükret gerçi bize de geldi ama 3 ay oyaladı bizi Sony sonunda aldık 4.1.2 yi 4.2.2 meçhul :D
  122. patientia

Galaxy S4'ü aldım

Söyledi kaçırmışsınız :D siyah
  123. patientia

Galaxy S4'ü aldım

Gerçekten ha belli kişiler olmasa Sony bölümü Sahra Çölü gibi kalacak :D :D Saat 12 yi geçti alemlere akmaya başladın bakıyorum :P
  124. patientia

Söyle Rahatla

Dul Kadının Oğlu
  125. patientia

Twıtter.com Yorumsuz!

Bu adamlar tam bir çılgın :D Kafalarında deli sorular :D
  126. patientia

Galaxy S4'ü aldım

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın :) Darısı diğerlerinin başına android3 :P :D
  127. patientia

En son okuduğunuz kitap

128. patientia

Söyle Rahatla

Kitabımı bitirdim hınzır bakamadım ondan :D
  129. patientia

Ben de çok duydum memnun olanları .Bu ay içinde geçiyoruz sanırım :D Digiturk illetinden kurtuldugumuza seviniyorum.
  130. patientia

Sizce xperia z de enbüyük eksiklik nedir?

Ben de Sony'i severim.Xperia üst modellerde piksel yoğunluğu gayet muntazam.Bu çoğu telefonda böyle artık ancak TFT panelin dezavantajı görüş açılarında sıkıntı yaratıyor .Fakat telefona yan bakmıyoruz sonuçta .Her zaman söylerim Sony zevk ve tasarım için alınır :) Seviyorum Sony'i :D
  131. patientia

Xperia Ion için Jellybean 4.1.2 İki Hafta İçerisinde Duyurulabilir!

Hadi yaşadın yakışıklı :D
  132. patientia

Yaşınızı bilmeksizin hürmeten üslubuma dikkat ediyorsam lütfen siz de dikkat edin. Anlamadıysanız bu sizin sorununuz ben ekran çözünürlüğüne bir şey demedim Full Hd ekranda Snap S4 pro zorlanıyor dedim.İşlemciyi kast ettim. İyi ki okumanız var.
  133. patientia

Tuğçe Kazaz: Namaz kılıyorum oruç tutuyorum

Sen müslümansan ben kereste ustasıyım :D :D
  134. patientia

Snapdragon S4 pro Full Hd ekranda zorlanıyor.Bir de o ekrandaki tuşlar.Mesela Xperia SP gayet kararlı cünkü HD ekrana Snapdragon S4 pro yetiyor. - - - Mesaj Güncellendi - - - Samsung Amoled ekranı tercih ediyor renkler daha canlı ve gözalıcı. Sony her telefonda TFT ekrandan vazgeçmedi bi türlü...
  135. patientia

Beats Kulaklık Alıcam Öneriler

Mert Ahmet'e katılıyorum.Sennheiser dedin mi akan sular durur.
  136. patientia

Galaxy s4 mü Iphone 5 mi

Samsung Türkiye çalışanı detected :D
  137. patientia

Tablet Pc Tavsiyesi NOTE 10.1 mi İpad 4.nesil mi ?

İpad 4 tabii ki.
  138. patientia

Sony Xperia Z (C6603) için Yeni Güncelleme Çıktı!

Sony Tr Xperia Z ye Sony Avrupa ise Xperia ZR ye odaklanmış durumda dediğin gibi :D Hep bize dik gidiyosun Sony!!!11!!1! :D
  139. patientia

Harman Kardon CL kulaklık, 540 TL eder mi?

Veririm paşa paşa 80 lira alırım bi Sennheiser :D
  140. patientia

Sony Xperia SP mi Galaxy S3 mü

hepsiburada güvenilir Xperia S 'imi vb teknolojik ürünleri oradan aldım sorun yaşamadım.
  141. patientia

Beyaz SP daha şık durur kendini belli eder.
  142. patientia

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Hahahaaahah :DSD:d:D ne güldüm ya :D
  143. patientia

Galaxy s4 mü Iphone 5 mi

Sadece konuşmak için alanlardansın sanırım :D Oyun önemli bir unsur bence
  144. patientia

SBS yarın son kez yapılacak!

İlk sbsye girenlerdenim.Lanet olsun :D Bi bizi vurdu zaten bu SBS .
  145. patientia

Kepeğe karşı doğal çözüm

Hergün yıkamak da zararlı sanırım . Sarımsak yağı ve yumurta duymuştum ben yumurta akı cok iyi geliyormuş.Kokusu da var bu işin :D
  146. patientia

Kadın Pedi ve Askerlik

İnternette özel botlar da var sanırım,babam aldı oradan biliyorum.Vatkayı duymuştum ancak kadın pedini ilk defa duyuyorum ilginç :D
  147. patientia

Sony Xperia Z (C6603) için Yeni Güncelleme Çıktı!

S çıkalı 1 yıl oldu namıssızlar :(
  148. patientia

Nokia EOS'un Görüntüleri Sızdı!

önü aynı zaten :D 920 ile
  149. patientia

Gangstar Vegas Yayınlandı

iOS için deseydiniz heyecanlandım android diye :D
  150. patientia

Nokia EOS'un Görüntüleri Sızdı!

Nokia'nın kafasında deli sorular. :D
  151. patientia

Yeni nesil ürünlerine sanki daha hızlı davranıyor :D
  152. patientia

Oscar Cardozo Fenerbahçe'de!

Fenerbahçeli olarak Fenerbahçe'nin transfer politikasını anlamıyorum.Young Boys ile maç yaptıktan sonra Bienvenu için harekete geçtiler.Şimdi de Benfica'dan Cardozo daha genç oyunculara yönelmeli , ha kötü bir transfer mi değil. Transfer bile gerçekleşmemiş :D
  153. patientia

Sony geç de olsa güncelleme veriyor ancak ürün cok kaliteli ekran HD oldugu için S4 pro çift cekirdekle cok iyi optimize olmuş ben SP'de sorun yaşayacagını düşünmüyorum.İnternetten elbet görüyosundur S3 birçok sorun çıkarabiliyor,ilginç ilginç sorunlar.Bu yüzden SP derim.Dersen ki bana...
  154. patientia

Xperia SP tam bir fiyat performans ürünü.
  155. patientia

Xperia (2012) Cihazlar için Stamina Modu Yükleme

Abi yüklenmiyor ki zaten :D ben rom kurarken o kadar uğraşmadıım :D
  156. patientia

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

Yazık ki benimle yaşıtsın.Merak etme tam tersi olmaz.O gün geldiğinde hepinizin gözlerindeki perdeler inecek ancak ülke elden gitmiş olacak! Bu güne kadar gerek yaşıtlarıma gerek büyüklerime üslûbuma dikkat ederek konuşmaya çalıştım. Umarım çizgimden çıkmam, 17 yaşında beynin yıkanmış...
  157. patientia

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

10 yıl hatta 7-8 yıl sonra göreceksiniz Ak Parti'yi ve bakanları o zaman körü körüne Ak Parti'yi savunanlar çok pişman olacak.O gün gelip bu ülkeyi bıraktıklarında isterse Ak Parti'yi babam dahi - ki hayatında öyle bir hainlik yapmaz - desteklemiş olsun. Darağacına kendi ellerimle asacağım.Ak...
  158. patientia

Biraz abes olabilir mazur görün lütfen ama Sony "Yapacağın işe .....".
  159. patientia

android3 abi senin verdiğin link kırık bende xda kini indirdim gerekli dosyaları gerekli yerlere attım o anda baktım system uı fıxed yazıyor onu da indirdim attım system /app e izinleri ayarladım sürekli sistem arayüzü durdu hatası aldım en sonunda sürekli reset atmaya başladı detaylı anlatıma...
  160. patientia

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=xpxd3pZAVHI
  161. patientia

android3 abi dosyaları gerekli yere attım sistem arayüzü durdu dedi sürekli . Adam forumda System UI fıxed demiş indirdim onu ama ne yapacağımı bilmiyorum acil yardım et :D ayarlar cubugu falan hiçbir şey yok ayarlar ikonu yok :s
  162. patientia

Hatalar bazen yalnız kalmaniza neden olur

Gerisi sana kalmış haksız da diyemiyorum kız haklı.Artık affettirmeye çalışacaksın kendini dediğim gibi sevdiği şeylerin üzerine oyna.Yani sevdiği şeyleri yap.
  163. patientia

Xperia Z ön camı çizildi fiyatı ne kadar?

ben ön tarafta var diye biliyorum arka kısmı cam diye duymuştum .
  164. patientia

Burk.Clik zaten Y ona karşı içinde duygular beslediğini biliyor lise 1 den. Peki o ne dedi senin dediklerine karşılık olarak ?
  165. patientia

Dediğim gibi o ekran koruyucu takma kafana koskoca dragontrail ekran var Z de hiçbir şey olmaz :)
  166. patientia

İşte buna bir anlık gaflet diyoruz . Merak etme her şey düzelir gerek 1 ayda gerek 1 yılda ancak geçmişe bakıp bunu hatırlaması sana karşı güvensizliğini tetikler.
  167. patientia

Mesajdan çok yüz yüze konuşmaya çalışmalısın.
  168. patientia

Hatalı olduğunu kabul ediyosun bu güzel . Yaşıtız bu arada ama ne bileyim tercihlerin çok yanlış geldi kendimi senin yerine koyunca.Sonuçta 3 yıldır konuştuğun Y anladığım kadarıyla hep yanında olmaya çalışmış vb. Bu durumu düzeltmen cok zaman alabilir.Affetmesi için yapacakların basit . Sevdiği...
  169. patientia

root attım cwm yükledim sızdırma romu indiriyorum bi kere :D
  170. patientia

Floyd, servetine servet kattı!

Mavi giyen adamlar :dirol: sakin olun abilerim :D
  171. patientia

o çizilen ekran değil Sony'nin fabrikada bastıgı ekran koruyucu dragontrailin çizilmesi imkansız :D
  172. patientia

Neyse ben yapıp anlatıcam size :D Root atıyor gözüküyor supersu gelmiyor o.o
  173. patientia

abi ben şuan 4.0.4 yükledim ona root atıcam attıktan sonra sızdırma rom ftf şeklinde olsa flaşlasam root kalkar mı ?
  174. patientia

Xperia S'e verilen 4.1.2 resmi güncelleme de stamina mod yok maalesef o yüzden eksiklikler böyle gideriliyor fakat resmi roma yüklenmediği için sızıntı 4.1.2 yüklememiz gerekli. - - - Mesaj Güncellendi - - - kolum kırık paylaşsan linkini n'olur yani :D
  175. patientia

Telefon rootlu değil yakışıklı :D şimdi 4.0.4 e çekip root atıp en son sızdırmayı yükleyeceğim böylece o da rootlu olacak sonra bu karın ağrısını kurucam evet bunun için malzemelerimiz: Bir adet 4.0.4 rootlu rom Bir adet deoxed (sızdırma) 4.1.2 jelly bean rom :D paylaşırsanız sayın modum en son...
  176. patientia

Abim canım abim :D nerede buluruz o dediğini :P :D
  177. patientia

Sony xperia z alayım mı?

Oooh ooh biz öğrenciyiz fakiriz hala S te sürünelim :P :D
  178. patientia

Türkçe Olimpiyatları 2013

Sorma yahu ben gidicem yanına :D evimin hanımı yapıcam onu :P :D evli ama olsun :D
  179. patientia

Türkçe Olimpiyatları 2013

Terkos Hasan'a katılıyorum.Kardeşlik vb şeylere karnım tok bakış açısıyla yaklaştım hep ve öyle yaklaşmaya devam edicem sanırım. Özet:Tanzanya'nın Bağları
  180. patientia

Resmi rom var ona root atıp yüklesem neler gelebilir başıma :D
  181. patientia

Sony xperia z alayım mı?

telefoncu musun mübarek :D birgün nexus birgün ion birgün z :D
  182. patientia

Xperia S için yeni Jelly Bean yazılım sertifikalı [6.2.B.0.211]

Ben bu konu hakkında email attım Sony'e bana güncellemenin geliş süresinin operatörlere göre değişiklik gösterdiğini söylediler bende dedim öyle saçmalık mı olur siz veriyorsunuz sonuçta güncellemeyi operatörler vermiyor dedim.Operatörünüzle görüşün gibi saçma bir cevap aldım. Sana tavsiyem...
  183. patientia

En fazla 1000 TL'ye telefon önerisi

S3 hem android 5.0 ı da alacak rahat edersin :)
  184. patientia

En kullanışlı telefon öneri.

iOS ta belli bir yerden sonra sıkıyor açıkçası . Android bir telefona yönelmeni öneririm nacizane benim fikrim bu.S4 hakkında çok öven ve çok eleştiren var . Beklemek en iyisi ama nereye kadar :D
  185. patientia

Xperia S için yeni Jelly Bean yazılım sertifikalı [6.2.B.0.211]

6.2.B.200 üzerindeki hatalar giderilecekmiş
  186. patientia

Samsung, Galaxy S4 Active'i Duyurdu

Bir Xperia ZR değil :)
  187. patientia

Xperia S Jelly Bean Güncellemesi

Olabilir 6.A.2.55 global romunu yüklersen güncelleyebilirsin pc companion ile android3 yardımcı olabilir
  188. patientia

IPhone'a biber gazı püskürtme aparatı!

Cuk!
  189. patientia

HTC'den One ve One X'e Android 4.2.2

One x ve One x+ ya gelen son güncelleme. - - - Mesaj Güncellendi - - - Ctrl C > Ctrl V :D
  190. patientia

Xperia S 4.1.2 [6.2.B.0.200] Sızdırma Rom ?

Resmi güncellemeden bahsediyorsanız stamina mod yok.
  191. patientia

Xperia S, Xperia SL ve Xperia acro S için Jellybean 4.1.2 Güncellemesi Başladı!

resmi rom değil :P :D
  192. patientia

resmi yükleyememiş :DASADD
  193. patientia

mod stamına olarak gelmedi ama ekran kapandığında arkadaki şeyleri durduran bişey gelmiş güç tasarrufu yok ortada o.o
  194. patientia

Dark Avenger Oynayanlar..

oynamıyorum çok şey kaybettim mi ? :D
  195. patientia

Hızlı ve Öfkeli 6 - 2013

Bugün gittim filme tabi ki beğendim :D abartı olsa da film sonuçta .
  196. patientia

Xperia Z Takılmalar oluyor Bilen baksın lütfen

Ayarlar > Yedekle ve sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla pc companion dan yedek almayı unutma.
  197. patientia

Sony Xperia SL ve Acro S'e Jelly Bean

Xperia S jelly bean güncellemesi Türkiye ye geleli 2 gün oldu dün gece güncelledim.Çok iyi oldu çok da iyi oldu. :D Samsung ta S2 yi bu ay güncelledi pek fark göremiyorum güncelleme politikalarında Tek sorun Sony'nin kesin tarih vermemesi.
  198. patientia

Kıskandırdığını düşündü RESMİ güncelleme bu. (ALAMADI) :D
  199. patientia

SP Tabi ki :)
  200. patientia

Bakayım ben de alayım güncellememi :D - - - Mesaj Güncellendi - - - So, on *the* topic - can confirm the JB 4.1 rollout for Xperia S, SL & acro S is starting today (ion to follow). ion yavaş gelsin diyor haha :D @android3 - - - Mesaj Güncellendi - - - @android3 öhöm
  201. patientia

Xperia Ion JellyBean 4.1.2 Romu Sızdı - Hemen İndirin!

Evet :P şu an bir xperia sp'm olsun isterdim :D
  202. patientia

Kolu kırdım telefon blsi açık rootlu sızıntı romlu kaldı öyle :D
  203. patientia

Kolum kırık benim sakatım ben :crying:
  204. patientia

1- hasanistanda nexus4 var :D 2- bizim sızdırılalı 1,5 ay oldu ion rağbet görmediği için daha yeni sızmış :D :D
  205. patientia

Xperia S 4.1.2 [6.2.B.0.200] Sızdırma Rom ?

Diğer rom.ile hiçbir farkı yok :)
  206. patientia

Ankara metrosunda öpüşme eylemi

Ah be taşınmasaydık Ankara'dan :D
  207. patientia

Sony Mobile Destek Sayfasında Xperia S için Güncel Firmware 6.2.A.0.200 Görünüyor!

Vatan' ın sitesinde okudum haziran'a sarkabilirmiş.
  208. patientia

Fenerbahçe, Ziegler ile yollarını ayırdı!

Oh be çok iyi oldu.Ayağında top tutamıyordu.
  209. patientia

Sony Xperia S JellyBean 4.1.2 Yükleme - Detaylı Anlatım

1080 p çalışıyor Sorun yok.
  210. patientia

Bir haftadır Sudanlıdan mail geliyor

kendini acındırmış yalvarmış :D Taklacı Sudanlı Detected :P
  211. patientia

Bankaya mektup göndericem parayı talep etmek için ailemi kaybettim bu bana cok acı veriyor.Sana güveniyorum,londradaki bankaya mektup yollayacakmış galiba,para transferinden bahsetmiş Türkiye'ye gezi bahanesiyle gelicekmiş bu kadar anladım :D
  212. patientia

Türkiyenin En Büyük Taso Koleksiyonu (Alınık/Satılık Tasolar)

Keşke çarpıştırmasaydım :D :D kumarda kaybettim satardım şimdi tüh :D
  213. patientia

Şey gibi olmuş bu oyunu bırakıcam sana güvenebilir miyim ? şimdi ilk sen yere at sana güvenmem için :P İnşallah mutlu sonla sonlanır :D
  214. patientia

Reserved. :D Aman taklaya gelme de :D 5 milyon dolar 2,5 paylaşsanız 1.5 'unu bankaya atsan iyi faiz verir :D :D
  215. patientia

Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirebileceksiniz !..

Ben seviyorum anlamlı :D
  216. patientia

Quaresma, Aslan oluyor

Q7 mi para için oynamaz ? Adamı gözünüzde büyütmeyin lütfen BJK'nin yaşadığı mali kriz sonucunda BJK'nin teklif ettiği ücreti kabul etmedi.Fernandes kabul etti oynadı.Kabul etmediği için oynayamadı,bence yollanması BJK adına hayırlıydı.
  217. patientia

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=RUmOeNdLqjI Tavsiye ederim :)
  218. patientia

Xperia Z ile en çok keyif aldığınız oyunlar ( xperia Serileri'de olabilirl )

Xperia S te Subway Surf gayet.güzel görüntü kalitesi ve akıcı. Vector.Shadowgun Deadzone,Granny Smith ,Ravensword2, Epoch ,CSR racing temple run, smash it bu kadar sanırım :D Telefon : Xperia S
  219. patientia

Sony xperia Z Kısayol tuşları yok olmuyor

Aaaa aldınız mı ? :D Nasıl görüşlerinizi paylaşın lütfen hocam :)
  220. patientia

Xperia ion jelly bean da sızdı

ne çektin be android3 ion için sızıntı jelly bean rom çıkacak da yükleyecem diye didindin durdun :P :D Yazzzıık
  221. patientia

HTC One X vs SAMSUNG N7100 Note 2

Note 2 de aynı :D plastik ay pardon polikarbon :D :D
  222. patientia

HTC One X vs SAMSUNG N7100 Note 2

iphone 5 al kafan rahat olsun :)
  223. patientia

Fenerbahçe tribünlerinde "muzlu" ırkçılık

Galatasaraylılar doluşmuş.Madem Reyhanlı'daki patlamayı söylemeyi biliyorsunuz Galatasaray kutlama yapmayacaktı hani? Sırf provoke etmek için statda kutlama yaptılar.Galatasaraylı taraftarların bıçakladığı gencin suçu ne.? Herkes görmek istediği yerden bakıyor. Objektif olun .
  224. patientia

Xperia SP 'nin Fiyatı Belli Oldu !

İlk duyurulduğunu gördüğümde yorumum şu şekilde olmuştu ''Xperia S in güncellenmiş hali '' gerçekten öyle :D Alttaki ledi vb çok hoş. Xperia S Pro gibi bir şey olmuş :D
  225. patientia

Ekşisözlük'ten Peygamberimize çok ağır hakaretler!

Büyük Birlik Partisi (BBP) İzmir İl Başkanı Ahmet Bereket, bir internet sitesinde Hz. Muhammed'e (sav) hakaret edildiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu. 'http://eksisozluk.com' adresli site hakkında kamu davası açılmasını ve sitenin kapatılmasını isteyen Bereket, "Ekşi Sözlük...
  226. patientia

64 gblık sürüm ülkemizde var mı bilmiyorum gerçi olmasa da bir şey değişmez ama XZ de yaptığı hatayı bunda yapmadı Sony bence 4.6 hd ekranda 1700 mhz S4 pro işlemci gayet verimli olur diye düşünüyorum.Bir de S3 ün sorunlarını göz önüne aldığımızda alınabilir gibi :D S3'e olan ilgi azaldı bence...
  227. patientia

Galaxy S4'ün kenarı çatlamaya elverişli mi?

Tolga Cem 'in yaşadığı bir şey bu. Harita gibi çizilmiş,bunları bilmek için S4'üm olmasına gerek yok :) Akıllı özellikler batarya'nın uzun süreli dayanmasında sıkıntı yaratır.Bu arada ukalalık olarak algılamayın lütfen öyle algılandıysam özür dilerim :)
  228. patientia

Evet arkadaşlar fiyatı belli olmuş çok şaşırdım.Hepsiburada KDV DAHİL 1248 TL DEN Satışa başlamış bence özellikleri bakımından gayet uygun...
  229. patientia

Tolga Cem 'in twitter hesabındaki konuşmayı gördüm . 1 hafta içinde harita gibi çizilmiş telefon . Zaten şarj nedeniyle akıllı özelliklerin çoğunu kullanamıyorsunuz bile.
  230. patientia

Galaxy S4'te keşfedilen bu "tasarım sorunu", yakında çok fazla şikayet alacak gibi görünüyor! 2.000 TL'ye yakın para ödediğimiz akıllı telefonlarımıza çoğumuz gözü gibi bakıyor ve onlara zarar gelmemesi için kılıf, ekran koruyucu veya çeşitli kapaklardan faydalanıyor. Peki ya yeni aldığınız...
  231. patientia

Sony Z ile piyasayı yokladı bence :P
  232. patientia

Sony'nin alevlenen akıllı telefon kamerası rekabetini Honami adlı iddialı bir model ile devam ettireceğine dair sık sık gündeme iddialar geliyor. Hergün yenileri eklenen bu iddialarla Honami modelinin de yavaş yavaş donanım özelliklerinin ortaya çıkmaya başladığı görülüyor. Yeni gelen...
  233. patientia

Sony'nin Yeni Amiral Gemisi "Dogo" Göründü!

Biz sımimiyiz ;););9;));9;) :D :D :P
  234. patientia

Cinsiyet değiştiren mafya babası

Sen merakını gidermişsin demek ki :D
  235. patientia

haber yapıldı android3
  236. patientia

Aynı gibi gözükse de 5 inç ekranda Snap 600 ün daha iyi çalıştığı su götürmez bir gerçek.Ah Sony Vah Sony :D
  237. patientia

Sony'ye Qualcomm yamuk mu yapıyor , yoksa Sony mi üşengeç anlamadım Snapdragon 600 800 duyuruldu S4 Pro'lu telefon cıkarttı.Şimdi de 600'lü telefon cıkartacak e o zaman Z 'yi neden 600 le cıkartmadın be adam demezler mi ? Önden görünüşü Arkadan görünüşü
  238. patientia

program donmuyor sizin telefonu kapatıp ses açma tuşuna basmanızı bekliyor basarken usbye bağlayacaksınız telefonda mavi ışık yandığında bırakınca Bootloader kilidinin açıldıgını bildirecek program.
  239. patientia

Rusya'dan şok çağrı : Türkiye'ye gitmeyin

Yazık adamlara yıllardır sıcak denizlere inemiyorlar :P :D
  240. patientia

Xperia Arc-Arc S 4.1.2 Rom [Hız İsteyen Buraya Gelsin :)]

S için yok mu hacı abi :P
  241. patientia

Xperia SP'nin Fiyatı!

1400 ideal olur bence.
  242. patientia

Sony Xperia Z kullanıcıları kulübü [Şimdi Türkiye'de]

Aynen öyle.
  243. patientia

Türk Antivirüs Fiyaskosu

Atlamadan okudum ve cok basit hatalar gördüğümüz gibi halkımız cahil olduktan sonra kandıracak olan çok.
  244. patientia

Ben de bu olayı anlamıyorum Micro SD'ye oyun atılamıyor işte , nedir bu Micro SD desteği istemeleri 64 gb veya 32 gb dahili gelsin bu iş bitsin bence.
  245. patientia

Beklemede kalın :P
  246. patientia

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

One X zaten bana göre HTC için bir hüsran oldu birçok sorun çıktı S3 çok beğenildi ama 1 ay sonra başladılar sorun sorun diye en kararlı model S2 oldu.Ama özellikleri yine de düşüktü o yüzden diyorum Sony alın diye :P :P :D :D Bakın tek derdim güncelleme :D Zaten onu da sızan jb ile kapattım oh...
  247. patientia

SDN Bardağım! :(

özelden adresi veriyırım yıkışıklı ;);899,9;);
  248. patientia

Nazar çıkmış nazar :devil2:
  249. patientia

Kilit ekranında whatsapp bildirimleri?

aykutyenihan whatsapp>ayarlar>bildirimler>mesaj bildirimleri>açılır pencere bildirimi > açılır pencereleri her zaman göster,ve ya ekran kapalıyken acıkken vb şeklinde ayarlama yapabiliyorsunuz.
  250. patientia

HTC, Rakibi Galaxy S4'ü Değerlendirdi!

Aynen katılıyorum dediklerinize.Samsung yeni telefon cıkardıktan sonra telefonun bir eskisinde değişik hatalar olmaya başlıyor.Yazılım güncellemesi ayağına bozuyorlar telefonu :D :D
  251. patientia

Elletmeseydin herkese bardağını :P
  252. patientia

Samsung s3 alıyorum ancak kullanmayı bilenlerden öneriler bekliyorum

android3 sana gerekli yardımı yapar bence :)
  253. patientia

Hangi telefonu alayım?

o zaman Z yi incele beğenirsen alabilirsin her şey onda :) yaKup34
  254. patientia

YENİ Xperia S full çalışan Jelly Bean 6.2.B.0.197 Sızdırıldı!

U'ya port etmişler olmamış adamlar haklıymış ama Sola işini hala kimse çözemedi :D
  255. patientia

Hangi telefonu alayım?

XZ tabii ki :) One da olabilir One ile Xperia Z arasında karar vermeni öneririm.
  256. patientia

Xperia Z mi Note II mi?

İnşallah beğenerek kullanırsınız diyeyim bari :)
  257. patientia

Söyle Rahatla

Böyle sisteme kafamı sokayım.
  258. patientia

Xperia Z mi Note II mi?

Verdiniz ama pişman olacaksınız bence :D Note 2 cünkü cok hantal yeni jenerasyonlardan almaya çalışırdım One ile Z arasında seçim yapardım sağlık olsun :D
  259. patientia

Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

:ASD:AS:D:D çok iyi ya :D
  260. patientia

Çin malı S3 aldım hayattan bezdim

Özenmedim değil hani öyle bir anlattınız ki :D
  261. patientia

spybot ben kaptıysam bu işleri sen de başarabilirsin hocam :D :D (başaramadı) :D:D
  262. patientia

Htc One mi Galaxy S4 mü?

Neye göre kime göre üstün ? Bana kalırsa da One hepsinin üstünde.Artık akıllı telefonlar donanım olarak hemen hemen eşit özellikte o üstün bu üstün yorumunu sadece tasarım manasında yapmalıyız ve kasa kalitesi .
  263. patientia

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=49Kh1mS4Fhs
  264. patientia

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Samsung bir şey beğenilince kusturana kadar aynı tasarımda devam ettiriyor.Kötü kötü kötü , hiçbir zaman bir HTC,Sony,Apple gibi önemseyerek isteyerek yapmayacaklar işlerini.Nerden kıssam ucuzlatsam maliyeti düşürüp kârı artırsam planlarını yapmaya devam edecek.
  265. patientia

Android 5, HTC One X'e gelmeyebilir

Özet : Her ne kadar HTC'nin resmi bir açıklaması olmasa da firmaların satış politikası böyle hepsi aynı Apple hariç.Gerçi Apple da İphone 4 e ios6 yı verse ne olacak iphone 5 i etkileyen yenilikler olduğu sürece.Aralarında bir Sony hepsini İCS'ye güncelledi.Dünyanın düzeni böyle . S3'ün de 5 ten...
  266. patientia

sağolun sizi de bekleriz :D
  267. patientia

android3 saygılarımla :D :D
  268. patientia

Ftf değil zip şeklinde cwmden kuruluyor kurdum çok stabil çok güzel olmuş clear audio falan bariz artırıyor ses kalitesini android 4 teki hantal yapı yok.Özet olarak çok güzel olmuş android3 İona altın semer takmışlar ion yine bildiğin ezik ion :D bu arada kamerayı yazmayı unutmuşum kamera...
  269. patientia

Sen mi açtın açık mı yollandı :P Sen açtıysan aşmışsın demektir bazı şeyleri :D Hocam yüklemeye kalkarsan flashtooldan yükleniyor haberin olsun :) spybot
  270. patientia

Android ''Vazgeçemediğin 5 Uygulama''

Facebook Granny Smith CSR Racing Pocket Soccer(Arkadaşlarla) Backgrounds HD , android dünyasında bulunan,yüklü olan ve oynamadıgım oyunlar :D
  271. patientia

Demektir de bunu yüklemen için Bootloader'ın açık olması lazım yakışılı ;) :P :D
  272. patientia

Hadi yükleyek :D :D android3 noldu yakışıklı ? ion nerde ha :D :D
  273. patientia

Android 5, HTC One X'e gelmeyebilir

HTC'nin 2012 amiral gemisi One X, yakın zamanda Android 4.2 güncellemesine kavuşacak. Ancak yeni raporlar, cebin gelecekte Android 5.0'a yükseltilmeyeceğini söylüyor. GottaBeMobile'ın HTC'deki "güvenilir" kaynağına göre Android 4.2.2 "Jelly Bean", One X'e Sense 5.0'ı getirecek ancak bu...
  274. patientia

Samsung Galaxy S4 Ön İnceleme

''Yapamamışlar , olmamış.'' Ne tasarım ne başka bir şey hiçbir şey yok körü körüne savunmanın mantığı yok bunun kaderi de S3 gibi olacak . 5-6 ay sonra fiyat çok büyük derecede düşecek . HTC , LG , Sony ilerlerken Samsung ve Apple birbirlerinin başlarını yemeye devam edecekler.Samsungun yolu yol...
  275. patientia

Fenerbahçe 1-0 Benfica - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç

Mehmet Topalın eksikliğini farketmeyiz bir işe yaramıyor zaten boşa para. Valencia o paraya sattıktan sonra göbek atmıştır zaten iyi oldu sarı kart cezasına düşmesi.Salih daha çok iş yapıyor ondan.
  276. patientia

Fenerbahçe 1-0 Benfica - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç

Takım olarak çok iyiydik ancak Fenerbahçeye sol kanat şart ziegler'in yerine, direkleri bombaladık ama maçın sonucunda tabiri caizse sidik zoruyla yendik. Mehmet topal zaten ayağında top tutamıyor.Salihin bu maçta performansı kötüydü hakem Fenerbahçe aleyhine pek karar vermedi sırp mırp ama...
  277. patientia

Nexus 4 vs Galaxy S3

Herkese padfone2 demek kolay hamza :D :D İnşallah tercihin mutlu eder seni :D
  278. patientia

S3 mini şarj sorunu

Bu tür akıllı telefonların bataryaları yeni tür bataryalardandır sık sık şarj etmeniz gerekir şarj seviyesi %15-%10'un altına düşürmeniz telefonun bataryasının zararına olur.Sık sık şarj ederseniz bataryanın daha fazla kullanım süresi sunduğunu göreceksiniz ayrıca günde en az bir kere...
  279. patientia

Call of Duty: Ghosts Sızdırıldı

Crysis 3 gibi olmasın sonra fıstık gibi ekran kartlarıyla monitörleri yalamayalım.
  280. patientia

Google Play Store'un Yeni Arayüzü Görüldü

Baktım bana geleceği yok kendim yükledim Xperia S :D:D - - - Mesaj Güncellendi - - - Baktım bana geleceği yok kendim yükledim Xperia S :D:D
  281. patientia

Nexus 4 vs Galaxy S3

asus padfone 2 bak istersen süper dermişim hahahaha :D :D :D S3 eskidi artık samsung Android 5.0 dan sonrasını vermez gibime geliyor. Nexus 4 senin için yapılmış ;) :)
  282. patientia

Slim rom güzel duruyor performans alıyor musun abi ? Bir de resmin linkini atar mısın yakışıklı :P
  283. patientia

Kart Biçimlendirmesi ve CPU

Hafıza kartındaki dosyalar gider rom gitmez diye biliyorum.Ancak hafıza kartındaki rom setupları gider sadece rom'a bir şey olmaz.Rom'un en kararlı çalıştığı seçenek ondemand'dı yanılmıyorsam android3 gerekli bilgiyi sana verir :D
  284. patientia

Xperia P ve Xperia Go için JellyBean Güncellemesi Dağıtılmaya Başlandı

S nerde la sony alooo ?
  285. patientia

5. kattan böyle düştü!

Uyuşturucu kullanmış olduğu söyleniyor hareketlerinden cıkarılabilir.Bağımlıymış galiba .
  286. patientia

Xperia S’e Jelly Bean için resmi tarih açıklandı!

4.2.2 den umutlu değilim verirler mi o.O
  287. patientia

Iphone 5 alacağım yardım lütfen !

Beyazda siyaha oranla pek belli olmuyor.Ancak Siyah'ın karizması ayrı ;) :D
  288. patientia

Xperia S’e Jelly Bean için resmi tarih açıklandı!

Sony merakla beklenen güncelleme için sonunda resmi bir tarih belirledi. Xperia S kullanıcıları için Jelly Bean güncellemesi deyim yerindeyse yılan hikayesine döndü. Sony cephesinden defalarca konuya ilişkin açıklama yapılmasına rağmen bir türlü resmi tarih verilmemiş ve kullanıcılar cephesinde...
  289. patientia

Sony Xperia P, Go ve E dual için Jelly Bean Bu Hafta Çıkıyor!

Samsung daha S2 ye jelly bean vermedi en azından sony bir veriyor pir veriyor.:D
  290. patientia

Dediğiniz gibi internet cok yanıltıyor ve bazı kendini bilmezler -sözüm meclisten dışarı- yüzünden insanlar yorumlara aldanıp madur olabiliyor.
  291. patientia

L9 Güncelleme

ilk S'e gelecek :D :D
  292. patientia

L9 Güncelleme

Yakalandın falan :P :D
  293. patientia

Xperia S Root Yapma - Bootloader Unlock - CWM - Rom yükleme

Herhangi bir operatöre başvurdun mu ? Onlar hallediyor genelde
  294. patientia

L9 Güncelleme

Duy bunları Sony duy ! :D
  295. patientia

Bayern Münih - Barcelona | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1.Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Gönlüm Münihten yana :D
  296. patientia

S4 ü çıkar çıkmaz almak mı yoksa beklemek mi?

5-6 ay sonra 1500 e bulursun.
  297. patientia

Xperia Z de nedense öyle olmuş Xperia S te Z 'ye nazaran başarılı sonuclar alınıyordu.