Arama sonuçlarınız

1. D

Satış ortaklığında satış yapmak için script lazım

Merhaba arkadaşlar, Satış ortaklığı ile tişört, kılıf vs satacağım fakat satış yapmak için script bulamadım, "Al/Buy" butonuna basınca satışın yapılacağı siteye gitmesini istiyorum fakat böyle bir script bulamadım maalesef. Bildiğiniz scriptler var mı bu tarz acaba? Yardımlarınız için...
  2. D

Dizüstü bilgisayarı bataryasız kullanırsam?

Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim. Oyun oynarken çıkarmayı düşünüyorum sadece, umarım bir şey olmaz :)
  3. D

Dizüstü bilgisayarı bataryasız kullanırsam?

Merhaba arkadaşlar, Belki bu soruyu bir çok kez gördünüz fakat ben bir türlü emin olamadım herkes farklı şeyler söylüyor. Dizüstü bilgisayarımı bataryasız full performansda kullanırsam bir sorun olur mu? Elektrik aniden gidince falan bilgisayarda bir sorun oluşur mu? Bazıları hiç bir şey...
  4. D

Diz Üstü bilgisayarımdan ses geliyor.

Öyle yapacağım mecbur hocam ben gide bildiğim yere kadar gittim gerisi riskli iş 10 tl lik sorunu 100tl yapmayayım :) Benim uğraşmamın sebebi servislere vs. güvenmiyorum. Eskiden masa üstümü gönderdim ana kart değişicek dedi değişmeden geldi adam parayıda aldı iş işten geçmişti. 1-2 kez daha...
  5. D

Diz Üstü bilgisayarımdan ses geliyor.

Merhaba arkadaşlar, Bu sabah hiç bir sebep sorun yok 2.5 senedir bir gram sorunu olmayan bilgisayardan ses gelmeye başladı. Büyük ihtimal ile fandan geliyor boşluktan fana torna vida sokup durdurduğumda ses kesiliyor ve yüksek performansta kullanınca çıkıyor ses (Yüksek performansta, söz konusu...
  6. D

Ankrada Tunalı'da Tunalı tabelasının orada "Tunalı'ya Nasıl Giderim" diye sorduk

Adama git de diyemiyoruz 1 dk boyunca konuştu ayak üstü :D - - - Mesaj Güncellendi - - - Değerli fikriniz için teşekkürler. Farkındayız biz de çok iyi olmadı fakat bir yerden başlamak istedik artık :) 2. Videomuz daha iyi olur umarım.
  7. D

Ankrada Tunalı'da Tunalı tabelasının orada "Tunalı'ya Nasıl Giderim" diye sorduk

Merhaba arkadaşlar, Sonunda ilk videomuzu çektik. Fakat kamera ayarlarına bakmamıştık görüntü kalitesi düşük oldu maalesef. Bu seferlik affedin. İlk videomuzun çok iyi olmasını beklemiyorduk ama görüntü kalitesinden de vurgun yemeyi beklemiyorduk Ankara Tunalı'da Tunalı tabelasının orada...
  8. D

Nasıl bir mikrofon kullana biliriz ?

Merhaba, Kısa zaman içinde sokaklarda videolar çekmeyi düşünüyoruz fakat mikrofon sorununu bir türlü çözemedik. Bazı yaka tipi mikrofonlara baktık telefonlara uyumlu değilmiş galiba . Telefonla uyumlu olan veya işimize yarayacak bir mikrofon türü var mıdır acaba ? İlk başta çok masraf yapmak...
  9. D

Şaka ve Eğlence Videolarına Jenerik Müzikleri Nereden Bulabilirim ?

Merhaba, En kısa zaman içerisin de şaka videoları çekmeyi planlıyoruz.http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/396177-ankara-da-saka-videolari-cekecegiz-onerileriniz-neler.html Fakat videonun arkasına koyacak jenerik müzikler bulamadık. Bu müzikleri nereden bulabiliriz ? Not: Müzik videoda...
  10. D

Ankara da şaka videoları çekeceğiz önerileriniz neler ?

Bu tarz şeyler yapacağız ağır şakalar yapmayacağız. Tunalı da fazla dolaşmıyorsanız denk gelmeyiz :)
  11. D

dayak yeme garantili :D
  12. D

Biz sıkmayacağız. Onlar bize sıka bilir manasında :) yanlış anlaşılma olmasın.
  13. D

Biber gazı olabilir :) Yastık savaşında dayak yeme riski baya büyük :D Belki ilerde az tanınca yapılabilir. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
  14. D

Yok ya yemeyiz :D Öyle kızdıracak büyüklükte şakalar değil zaten sonunda kamera şakası diyeceğiz. Kızılay gibi elit yerlerde çekeceğiz zaten.
  15. D

Merhaba, Ankara da şaka videoları çekeceğiz sizlerden de fikir almak istedik. Ne gibi şeyler önerirsiniz ? Ne tür şakalar önerirsiniz ? Kamera falan hazır tek sorun mikrofon ona bir türlü çözüm bulamadık ona da önere bileceğiniz bir yöntem var mı ? Bu cumartesi sorun çıkmaz ise...
  16. D

Süper Kahraman kolyelerini nereden yaptıra bilirim?

Merhaba arkadaşlar, Süper kahraman kolyelerini nereden yaptıra bilirim ? Örneğin Superman S'si gibi logoları yaptırmayı planlıyorum nereden yaptıra bilirim ? Ankara'da oturuyorum bildiğiniz yerler var mı ? Kuyumcular falan yapar mı acaba ?
  17. D

Supernatural 10.Sezona Carry On My Wayward Son İle Giriş !

Merhaba arkadaşlar, Bir çok kişi supernatural dizisini bilir. Carry on my wayward şarkısıda bu dizi ile efsane olmuştur. 10.Sezon 1.Bölüm'e giriş farklı bir şarkıylaydı biz de carry on my wayward şarkısı ile nasıl olur diye düşündük ve yaptık ! Bir çok hayran da girişin carry on my wayward...
  18. D

Ankara Spor Salonu Yardım .

Beyler 3-4 aydır Bulut spor salonuna gidiyorum. Tavsiye derim :)
  19. D

Google Playden oyun aldım banladılar !

Gene aynı cevabı verdiler. Bu kadar dandiklik beklemezdim gameloftdan neyse bir daha almayız olur biter.
  20. D

Aldığıma dair resim istediler attım. Bundan sonra gelen cevap ise şu tarzdı : Sistemimizde bir hata tespit edemedik bundan dolayı maalesef yasaklı kullanıcı olarak kalacaksınız. Bende buna karşılık bu cevabı verdim : Tekrardan merhaba, Cihazım da oyunun hilesine dair hiç bir program...
  21. D

Güncel
  22. D

Merhaba arkadaşlar , Google playden kısa süre önce gangstar vegası satın aldım. Biraz oynadıktan sonra diğer cihazımada yükleyip kayıtlı oyunu atıp ordan devam etmek istedim fakat oyun buga girdi anahtar miktarım 1-2 den birden 1.220.02 civarına fırladı firmaya bunu müşteri destek bölümünden...
  23. D

Android gangstar vegas hatası

Merhaba arkadaşlar , Gangstar vegas oyununu google playden ücretli aldım %20 ye gelene kadar bir sorun yoktu fakat sonra bir hata verdi oyun, ingilizce bir hataydı fakat "modify" kelimesi geçiyordu hatada o zamandan beri oyunu oynarken menüye atıyor yada feci şekilde kasıp oyundan atıyor...
  24. D

Radyodan telefon kazandım sizce gelcekmi ?

Cuma günüde gelmedi bu günde (cumartesi) geliceğini zannetmem bakalım :)
  25. D

Meraktan aldım zaten telefonum var, sonuç ne olacak diye aldım eğer gelirse kardeşime veririm gerek yok derse satarım :)
  26. D

Merhaba arkadaşlar , Geçen ilk arayan kişilere s4 hediye ediyolarlardı bende aramıştım kazandım sadece vergisini ödeyecekmişim telefonun şiparişini verdim 10 gün içinde gelir dediler 10 gün oldu daha gelmedi sizce gelicek mi ? Bu gün firmayı aradım yetkili kişilere bildirildi dedi. Kazandığım...
  27. D

Teleskop önerisi

Merhaba arkadaşlar, Bir den merak sardım bu işe bir tane teleskop edinmek istiyorum fakat pek anlamadığım için sizden yardım istiyorum. Öyle fazla bir şeyler vermeyi planlamıyorum 100tl civarlarında felan yeterli olur diye düşünüyorum. Bu fiyata alabileceğimin en iyisini önerebilirmsiniz...
  28. D

Yöncü hizmette bir numara

Merhaba sevgili arkadaşlar , Yöncü, yoncu.com yani :) Çoğu kişi bu firma güvenilirmi diye soruyor 2-3 gündür bu konulara denk geliyorum . Evet yeterince güvenilir bundan emin olabilirsiniz . Hizmettede 10 numaralar. Hosting ve domain fiyatları gayet de makul . İndirimler de devamlı oluyor...
  29. D

Xbox 360 System Update Stopped Hatası

Teşekkürler bilgileriniz için hocam .
  30. D

Fw yerinde bir şeyi yok onun watch dogs felan açılıyor artık sistem işleyişinde de bir şey yok . Uzun bir süre önce live bağlanırken bağlanmanız için güncelleme yapmanız lazım yoksa bağlanamassınız diyor bende araştırtım bazı kişiler fw gider bazı kişiler gitmez diyordu bende yapmadım . Fakat...
  31. D

Eminmisiniz hocam şimdi her şey normal bir live bağlanmıyor . Bayadır böyle eskiden bağlanıyordu güncelleme gelmiş bende yapmaya korktum yapmadım . Yapayımmi şimdi güncellemeyi ? Hiç bir sorun olmaz değil mi?
  32. D

Çok çok teşekkürler ederim hocam :) live bağlanırken güncelleme istiyor güncellersem fw gidermi acaba ?
  33. D

Tamam hocam hemen deniyorum bakalım :) Fat 32 olması lazım değil mi usb nin
  34. D

Normal güncelleme yapsam olmazmı ? 20 tl ye oyun aldık bir de 30 tl fw verince 50 tl bi oyuna vermiş gibi :/ Ne anladım ben bu fw den şimdi :(
  35. D

Merhaba arkadaşlar , Watch dogs aldım kuruyum dedim güncelleme istiyormuş evet dedim sonra bu hatayı verdi : xbox 360 System Update Stopped Hatası Ne yapmam gerekkiyor ? Fw li xbox
  36. D

Subdomainmi yoksa../forum mu ?

merhaba arkadaşlar , Siteme forum ekleyeceğim fakat bu subdomain ile olmalı yoksa siteadı.com/forum şeklinde mi olmalı dersiniz ? Aynı şekilde blogda yapacağım o nasıl olmalı ? Hangisi daha faydalı olur ? diğerinin zararları nelerdir ?
  37. D

Webmaster sitesi için domain önerebilirmisiniz

Merhaba arkadaşlar, kısa zaman içinde kaliteli bir webmaster sitesi kurmayı planlıyorum adı nasıl olsun ? aklımda 1 tane var güzel fakat uzun 14 harfli Site de seo analizi - site analizi vs. bir çok araç olacak . Forum-Blog olucak . Sitede oyun haberleri , film haberleri , sosyal ağ...
  38. D

PayPal kart onaylamada fazla ücret kesti

iade edildi
  39. D

PayPal kart onaylamada fazla ücret kesti

Merhaba Arkadalar , PayPal'a kartı onaylattım 3Tl ve 2.21 USD kesti 3Tl geri iade edildi fakat 2.21 usd daha duruyor . Üstelik bir de 3 tl keseceğiz sonra iade edeceğiz diyorlardı . Neden böyle olmuştur ? E-mail'de attım fakat anca sabah mesaj gelir .
  40. D

İninal kart nasıl onaylanır ?

Tamam Teşekkürler
  41. D

Öyle bir seçenek bulamadım :) kart işlemlerim var orayada girdim kartı bu kadar mı?
  42. D

Merhaba arkadaşlar, Bu gün ininal kart aldım fakat nasıl onaylatıcam bulamadım nasıl yapabilirim ? Hesap açıp kartı girdim yeterlimi ? Onay işlemi yapınca onaylandığı nasıl anlaşılır ?
  43. D

Flash player ile izlenen videoyu indirme

Merhaba arkadaşlar , İnternette bir film buldum fakat donmadan izleyemiyorum bende indirip izleyecektim fakat indirilmiyor . Nasıl indire bilirim flash player ile gösteriliyor film galiba .
  44. D

Jettamı honda civic elegance mi ?

Günceldir arkadaşlar
  45. D

Jettamı honda civic elegance mi ?

Merhaba arkadaşlar , 2008-2011 arası jetta veya honda civic elegance 2008-2011 Arası . Arabamı yenilemeyi düşünüyorum fakat bunların arasında kaldım . Hangisi sizce nedenleriyle yaza bilir misiniz :) Hangisi önerirsiniz ?
  46. D

R10.net Davetiye Dağıtımı

Bana da göndere bilirmisiniz lütfen . [email protected]
  47. D

r10 davettiye verebilecek

Merhaba arkadaşlar, R10 davettiye verebilecek varmı ?
  48. D

Güncell
  49. D

Merhaba arkadaşlar , En kısa sürede bir spor salonuna gitmeyi düşünüyorum . Esat civarında arıyorum 3 Adet buldum fakat kararsızım hangisi daha iyidir gideniniz bileniniz varsa yardım lütfen öneriliere açığım . 1-k-Centrum 2-Spor MAX 3- Koç spor merkezi Bi de Ulusta buldum fakat sonuçta ulus...
  50. D

xticaret.com berbat ortaklığın adresi !

Merhaba arkadaşlar , xticaret üyeliği aldım 20 Tl'ye üye getirerek komisyon alma yapayım dedim fakat 80 tl lik üye getirdikten sonra ortaklığımı iptal ettiler . İşte bu kadar dandik site adamlarla üyeyi getirdim getirdim iptal ettiler. Bütün komisyonu da iptal ettiler . Hiç bir halta yaradığı...
  51. D

Facebook Beğenme Scripiti İçin Bilgi Verebilirmsiniz

Merhaba arkadaşlar , facebook beğeni sitesi kuracağım fakat şu token işini çözemedim o nasıl oluyor ? Kendi token sistemimizi mi oluşturuyoruz ? Yada başka firmaların hazırladığı tokenlerimi kullanıyoruz ? Eğer başka firmaların tokenlerini kullanıyorsak şu beğenme işlemi nasıl oluyor ...
  52. D

Ben bıktım ttnet bıkmadı

Her ay arıyorum :D belirtiğim şeyleri söyleyip duruyorlar değişen bir şey olmuyor fibernete geçeyim diyorum desteklemiyor diyolar . Ankaranın çankayasını desteklemiyor :p 2-3 sokak ötede arkadaşın evi fiber burda yok ne hikmetse
  53. D

Ben bıktım ttnet bıkmadı

iyi güzelde 1-2 günlük bir şey değil ki 2-3 aydır böyle :( hızımda ilk başta 1mb di hadi 400 olsa tamam alt yapıdan derim fakat sonradan oldu bu
  54. D

Ben bıktım ttnet bıkmadı

hız testi yaptım 7 lerde birşey çıkıyor . herhangi bir dosyada 400 lerde (torrent , film , program vs )
  55. D

Ben bıktım ttnet bıkmadı

Merhaba Arkadaşlar , Bende bir ttnet mağduruyum böyle berbat bir hizmet görmedim :( 8 Mb lik paket aldım 100 veya 150 gb adil kullanım var fakat adil kullanım dolsada dolmasada hız 400kb yukarı çıkmıyor :) İlk aldığım zamanlar 1mb civarlarındaydı 1 ay-2 ay sonra böyle oldu ttnet i arıyorum ...
  56. D

Paypal Para Gönderilmiyor

bilgisi olan yokmu kafayı yicem 3 gündür gönderilmiyor adamlar bekliyor :(
  57. D

Bakiyenizden para konusunda PayPal ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim.,Merhaba, Hesabınızı inceledim ve daha onaylı bir hesaba sahip olmadığınızı görüyorum. Hesabınıza bir kredi kartı ekleyerek onaylayabilirsiniz. Bu ödemeyi tekrar gerçekleştirmeye çalışmadan önce lütfen hesabınızı...
  58. D

Ah bir cevap verseler :( sadece böyle yazıyor ayrıntılı bilgi vermek isterdim bende
  59. D

Bilgisi olan yokmu paypal hakkında arkadaşlar ?
  60. D

Merhaba Arkadaşlar , PayPal Hesabımdan Para Gönderemiyorum Acil Çözmem Lazım Bu Sorunu . Ne Yapabilirim . Parayı Gönder Deyince : Özür dileriz, ancak ödemenizi şimdi gönderemiyoruz Diyor . Acil Yardım Lütfen
  61. D

Üye başına para veren sitelere karşılıklı üye olunur

Merhaba Arkadaşlar , Karşılıklı Referans Linkine Üye Olunur . Pm İle İletişime Geçiniz . Reklam Olmasın Diye Buradan Link Atmıyorum . Siz Benimkine Ben Sizinkine Olacağım . İyi Günler . Umarım Bu Konu Sorun Olmaz . Olursada Özür Dilerim .
  62. D

Hızlı Ve Çok Kolay Bir Şekilde Para Kazanmak İstermisin Paypal Geçerli

İnanmayanlara Kanıt Arkadaşlar . Tabi Bunada Öğeyi Denetle Dersiniz :) 1 Günde Yapılan Kazançtır Bu .
  63. D

Hızlı Ve Çok Kolay Bir Şekilde Para Kazanmak İstermisin Paypal Geçerli

Merhaba Arkadaşlar , İlk 100 pm atan kişiye süper bir para kazanma yöntemi söyleyeceğim fakat bir şartım olacaktır buda 5 dakikanızı almayacak bir şey. 1 günde 40 tl kazanabilirsiniz en kötü Fakat Siteye kayıt için belli bir miktarı elinizden çıkarmanız gerekecek ki bunun 20 katını belki daha...
  64. D

Sitemap Oluşturma Ana Sayfamı Almıyor

Merhaba Arkadaşlar , Twitter Takipçi Kasma Sitesi Yapmıştım Fakat Site Map Oluştururken Bir Türlü Ana Sayfamı Aldıramadım Google Kendi İlerleyen Zamanda Alırmı Veya Nasıl Hallederim Bu Sorunu ? Hadi Google Desteklemiyor Desem Bir Çok Sayfa Var Böyle :/ Not : Siteyi Açalı 1 Hafta Oldu ...
  65. D

Tanıtım Sayfası Oluşturma

Merhaba Arkadaşlar , Twitter Takipci Kasma Sitem Var Fakat Buna Bir Tanıtım Sayfası Yapacağım Fakat Bir Türlü Yapamadım . Bunu Yapabileceğim Bir Site Varmı ? Yada Bunu Google da Nasıl Aratıp Bulabilirim ? xxx.php Şeklinde Girince Çıkcak Tema Felan İstemiyorum Arkadaşlar . - - - Mesaj...
  66. D

Hosting Önerim

Merhaba Arkadaşlar , Pek Fazla Bilinmeyen Bir Hosting/Domain Firması Paylaşacağım Size . Hizmetlerinde Çoook Memnun Kalıyorum Birde Fiyatlarına Göre Özellikleri Fevkalade . Bir Çok Kişi Güzel Ve Kaliteli Hosting Firması Arıyor Bende Size Bu Firmayı Öneriyorum . Gerçekten Özellikleri Muhteşem...
  67. D

Note 3 - S5 - Lg Pro 2 - Xperia Z2 Veya Öneri

Genero Haklısın . :) Zaten Bende Video Çekmem Çook Nadir Video Çekerim Fotoğrafıda Çok Nadir Çekerim . Benim İsteğim Piyasanın En İyi Oyunlarını Oynatsın , Nete Keyif İle Gireyim Vs. Su Geçirmemesi de Çok İyi Oldu :) Atınca Atarız Bi Soğuk Suya Soğur :D En Sevdiğim Yorumda Buydu Bu Konuya Gelen :)
  68. D

Lg Pro 2 Ve Xperia Z2 Türkiye'ye Ne Zaman Gelir Bilgisi Olan Varmı ? Birde Fiyat Aralığı Ne Kadar Olur Sizce ?
  69. D

Tavsiye Ve Yorumlar İçin Çok Teşekkürler . Doğrusu İOS'u Bir Türlü Sevemedim 4s Kullandım Sonra Sıkıldım Bana Göre Değildi Sanki Bi Note 2 Tadını Vermiyordu . Ayrıca Diğer Telefonlara Kıyasla Ekranı Küçük Yapıyor Apple Büyük Olsa Birazcık Daha Belki Güzel Olurdu . Z2 ' ye Birazcık Bakayım...
  70. D

Note 3 Yada S5 Bu İkisinden Hangisini Önerirsiniz ? Nedeni İle Belirtirmisiniz . Bu İkisi Arasında Çok Kalıyorum . Gene Başka Telefonlara da Bakacağım Ama Öncelik Bu İkilide ...
  71. D

Isınma Sorunu En Az Olsun Olursada Olur Yapacak Bir Şey Yok . Isındıktan Sonra Telefon Kasıyor , Elini Terletiyor , Bide O Ara Biri Arasa İyice Sinir Bozuyor Telefon Sıcacık Kulağına Götür İğrenç Oluyor :) Batarya Fazla Sorunda Değil Oyunlarda 7-8 Saat Gitsede Yeter. - - - Mesaj Güncellendi -...
  72. D

Merhaba Arkdaşlar , Telefonumu Bozdum Sonunda :) Yeni Telefon Almayı Planlıyorum Fakat Hangisini Alayım Bilemedim . Piyasada O Kadar Çok Ve Güzel Telefonlar Çıktı ki :turned: Artık Telefon Değişmekten Bıktım :) Şöyle 1.5 - 2 Sene Gitsin Artık Sıkıldım :) Direk Hurdaya Çıkmasın Telefon...
  73. D

Nasıl Bi Hosting Lazım ?

Merhaba Arkadaşlar , Twitter Takipçi Arttırma Sitesi Kurmak İstiyorum Elimde Her Şeyii Var . Fakat Nasıl Bir Hosting Gerekkiyor Onu Bu Site İçin Anlamadım :D Yardımcı Olurmusunuz ? Günde 1000-500 Hit Rahat Alır Gibi 3 Günde Bir 500 Takipçi Düşünüyorum Yada Diğer Seçeneklerim Şunlar : 5 Günde...
  74. D

Sitem Hata Veriyor ?

Bu Konuda Bilgisi Olan Yokmu ? Çözemedim :(
  75. D

Sitem Hata Veriyor ?

Merhaba Arkadaşlar , Bir Twit Takipçi Arttırma Sitesi Kurdum Fakat Admin Paneli Şöyle Bir Hata Veriyor : Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /home/u788200450/public_html/admix21/function.php on line 2 Bu Hatanın Sebebi Nedir Nasıl Düzeltebilirim ?
  76. D

Affiliate marketing (satış ortaklığı) Yapan Siteler ?

Merhaba Arkadaşlar , Affiliate Marketing(Satış Ortaklığı) Yapan Siteler Varmı Türkiyede (xticaret'den başka) ? Satış Başına Komisyon Veren Siteler Satış Ortaklığından Kastım :) İng Siteleri Tercih Ediyoruz Fakat Kargo Süresi Çooook Uzun Sürüyor :) Bildiğiniz Siteler Varmı Bu Tarz ?
  77. D

Joomla E-ticaret Sitesi Yapımı Yardım !!

Herkese Merhaba Direk konuya giricem :) Ben e-ticaret sitesi yapmayı düşünüyorum. Birkaç gündür deniyorum ama bir noktada hata yaptığım için bir türlü olmadı. Şimdi...Ja Mesolite II temasını indirdim. İndirdiğim dosya direk ftp ye dosyası. Bunları siteye attım. Siteye girince joomla kurma...
  78. D

Genç Çıraklar Filmi Kısa Film. Yorumlama Ve Özet

Bende Böyle Bir Sorun Olmuyor . Çıkış Yaptım . Çerezleride Sildim Sorun Sizden Kaynaklı Galiba Buda İzlesene Sitesinden Buyurun :) http://www.izlesene.com/video/genc-ciraklar-filmi-kisa-film-yorumlama-ve-ozet/7174002...
  79. D

Engel Yok :) Geliştire Geliştire Gideceğiz Eğer Güzel Bulursanız :) Konuştuğum Yerlerde Ses Kısacaktım da Öylede Videoda Kopukluk Olur Dedim Yapmadım . Biraz Karışık Oldu Farkındayım :) Konuştuğum Yerlerin Arasına Film'in Orjinal Trailerlarını Koymayı Planlıyorum .Yeni Film'i Konu Alırsak . :)
  80. D

https://vimeo.com/84613647 Buradan İzleye Bilirsiniz :) Daha Başka Sitelerede Ekliyorum :) Eğer Güzel Bir Fikir İse Bunu Geliştirerek Devam Edeceğiz Yok Gereksiz Gücel Değilse Fazla Üstünde Durmayacağız . Yorumlarınızı Eksik Etmezseniz Sevinirim . :)
  81. D

Kusura Bakmayın O Sahneyi Kaldırıp Yeniden Yükleyeceğim Birazdan
  82. D

Merhaba Arkadaşlar , Genç Çıraklar Fiminin Kısa Filmini Hazırladık Üstelik Kendi Yorumumuza Kattık . Eğer Severseniz Bu İşi Dahada Geliştireceğiz. Bu Daha İlk :) Filmin Komik , Eğlenceli , Güzel Gördüğümüz Yerleri Topladık . http://www.youtube.com/watch?v=_oykMktkouA
  83. D

Linux Server Kurulumu

Merhaba Arkadaşlar , Hosting Firmalarından Sıkıldım Çoğu Firmayla Anlaşamadık Bende Kendi Serverimi Kurmak İstiyorum . Fakat Tam Bir Bilgim Yok Nerden Nasıl Başlaya Bilirim ? Linux Server Kurmak İstiyorum Nasıl Kurabilirim ? Bilgisayarımın Özellikleri Yeterlidir . Google'de Aradımda Doğru...
  84. D

Note2 kayıt yeri degistirme

Bilen yokmu arkadaşlar :(
  85. D

Note2 kayıt yeri degistirme

Merhaba arkadaşlar Note 2 kullanıyorum fakat bir türlü kayıt yeri degistirme yerini bulamadım hafıza kartı yapmak istiyorum kayıt yerini nereden nasıl yapabilirim ?
  86. D

Root'lu Telefon Açılış Değişmiyor

Bu Uygulama Nasıl Kullanılıyor ?
  87. D

Kaliteli Host Siteleri

Bu Site Ve Bu Site Nasıl Güvenilirmidir ?
  88. D

Bir Türlü Olmuyor Açılış :( Root Tools Programı İlede Denedim Olmadı :/
  89. D

Kaliteli Host Siteleri

Arkadaşlar Bayi Hostingi Sadece Firmalar , Şirketler Mi Kullanabiliyor ? Yoksa Bireysel Olarak Kullanabiliyormuyum ? Kullanabiliyorsam 1'den Daha Fazla Siteyi Bu Hosting'de Barındıra Bilirmiyim ?
  90. D

Bu Dosyaları İndire Bileceğim Bildiğiniz Site Varmı Acaba ?
  91. D

Kaliteli Host Siteleri

Mybb Kullanıyorum . Ayrıca Yakında Joomla Kullanarakta Site Açacağım . Natro Ve Özkula da Listemde Ama Daha İyilerinide Bulabilirim Diye Ümit Ediyorum :)
  92. D

Ayarlar Zaten Böyle :p Bir Şey Olmuyor Ama :(
  93. D

Kaliteli Host Siteleri

Bu Site Değilmi ? Paketler Çok İyi Güvenilir Bir Site Değilmi ? Güvenilirden Kastım : Cpu Limiti Veya Her Hangi Bir Sorun Yaşamam Değilmi ?
  94. D

644 Yapmıyorum Nasıl Yapılıyor ? :) Bir Sürü Siteye Girdim Öyle Bir Şey Yazmıyordu :ohmy:
  95. D

Bilgisi Olan Kimse Yokmu :)
  96. D

Kaliteli Host Siteleri

2-3 Bin Hit Alan Siteler İçin O Kadar Gerek Yok :) Zaten O Adamlar Bence Cpu'yu Bahane Ettiler . Hit Çok Dediler Hallettik Bir Şekilde Onu Bu Seferde Eklentiler Çok Yoruyor Sistemi Dediler . Dandik Dandik İş Yapıyorlar . Ozkula İyi Gibi Gözüküyor Seçeneklerim Arasına Ekledim Teşekkürler :)
  97. D

Kaliteli Host Siteleri

Merhaba Arkadaşlar , Yakında 2 Adet Alan Adı Ve 4 Adet Hosting Alacağım Ama Almak İçin Güzel Bir Yer Bulamadım Sizin Önerileriniz Hangi Siteler ? Not : Diğer Firmamız Cpu Yüzünden Sıkıntı Çıkarmışlardı . Cpu Aştık Diye Siteyi Hizmete Kapattılar Bir Dahada Açmadılar (Hiç Bir Uyarı Veya Haber...
  98. D

Merhaba Arkadaşlar , S3 Root'lu Telefonum Bulunmaktadır . Açılışını Değiştirmek İstiyorum Ama Bir Türlü Değişmiyor . En Son Buraya Yazmaya Karar Verdim :) Root Explorer İle Yapmayı Denedim Başarısız Oldu Bir Kaç Şey Daha Denedim Onlarda da Olmadı Ne Yapabilirim Başka ? Yardımlarınız İçin...
  99. D

Bc.vc link kısalt gelmiyor

Merhaba Arkadaşlar , Link Kısaltarak Reklam Vermek İçin Üye Oldum T.C Kimlik Adresi Felan Verdim Ama Ana Sayfada Felan Link Kısalt Gözükmüyor Nedendir ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Konu Halledilmiştir :)
  100. D

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Teşekkürler :))
  101. D

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Merhaba Arkadaşlar , Bu Şarkının Adı Nedir Acaba Söylermisiniz Aradım Aradım Bulamadım İsmi :( Iron Man'de de Çalıyordu Galiba .:) http://www.youtube.com/watch?v=yHQ0k1SJHMs&feature=youtu.be
  102. D

Android telefon için ekran içi video çekme programı

onada baktım ama bir türlü aktaramadım öyle bir seçenek yok ://
  103. D

Kaç Gündür Bi Video Çeken Program Bulamadım Kafayı Yicem :// Telefonun Görüntüsünü Pc'ye Aktarsamda Olur Öylede Çekerimde Öyle Bir Program Varmı Ki :))
  104. D

root yok sorun orda :/
  105. D

Merhaba arkadaşlar, Android telefon için ekran içi video çekme programı arıyorum ama bulamadım programı oyun videosu çekmek için kullanıcam hangi programı öneririsiniz ?
  106. D

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Cinematic Türkçe Dublaj Trailer

Yorumunuz İçin Teşekkürler Daha 2-3 Dublaj Yaptık Ve Geliştirmeye Çalışıyoruz Zamanla Gelişicez Bir Anda Olucak Diye Bir Şey Yok :) Zaten Buraya Video'nun Kötü Yanlarını Söyleyinki Biz Düzeltmeye Çalışalım Diye Burda Konu Açtım :) Bir Türlü Doğru Programı Bulamadık :(
  107. D

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Cinematic Türkçe Dublaj Trailer

World of Warcraft: Wrath of the Lich King Cinematic Türkçe Dublaj Trailer Merhaba Arkadaşlar , Bu Sefer World of Warcraft: Wrath of the Lich King Cinematic Türkçe Dublaj Trailer 'ı Hazırladık Bunu Nasıl Buldunuz ? http://www.youtube.com/watch?v=aWe457cJcGM&feature=youtu.be
  108. D

Call Of Duty Ghosts Türkçe Dublaj Trailer

Merhaba Arkadaşlar , Call Of Duty Ghosts Türkçe Dublaj Trailer :) http://www.youtube.com/watch?v=Pm9L2uD_myE
  109. D

Batman Arkham Origins İnceleme

Teşekkürler :) Buradada Videolusu Vardı :)) http://forum.shiftdelete.net/oyun-incelemeleri/344545-batman-arkham-origins-inceleme.html
  110. D

7 yıllık bilgisayar hakkında ?

Açar :) Ama Şuan Güncel Olan Oyunların Bazılarını Düşük Ayarda Açar Hepsini Açmaz . Bazende Kasar . Zorlarsan Pc Pert Olur Ama :D
  111. D

Ghosts'un Hikaye Modu Ne Kadar Sürecek?

Oyun Çıktığı An Nete Düştü :D Çoook Kısa Oluyor Böyle Güzel Oyunlar :( Oynamaya Kıyamıyosun :( Hele Crysis Serisi
  112. D

Toplama Bir Site 10 Numara

Reklam Değil Sadece Fikirlerinizi Almak İstedim :) Reklam Yapmak İstesem Bütün Bilindik Sitelere Konu Açarım Sadece Burda Açılmış Bir Konu :) İmlecide Ben Değiştirmedim Diğer Admin Değiştirdi :D O Kadar Değiştirme Saçma Dedimde Nafile :p Para Kazanmak Değil Zaten Amaç :)
  113. D

Kötü Yönlerini Felan Belirtirseniz Arkadaşlar Daha İyi Yaparız O Yüzden Size Soruyorum :)) Nasıl Olmuş ?
  114. D

mexeforum.com Yaptık Siteyi Artık Temasını Felanda Düzenledik :)) Şimdi Nasıl Olmuş :)
  115. D

Hosting Ve Alan Adı Değiştikten Sonra

Merhaba Arkadaşlar , Bedava Domain Ve Hostingi Bırakıp Paralıya Geçtim . Eski Veritabanını Yeni Hostingi Atıyorum Sorun Oluşuyor Sorunlar ; Sayfada Bir Yerin Üstüne Gelince Hala Eski Alan Adının URL'si Geliyor (Tıklamıyorum Sadece Üstüne Geliyorum) Bir Konuya Tıklayıncada URL Gözükmüyor...
  116. D

Zamunda +18 şeyler indirmek suç mu?

Ceza Var Ama Hiç Uygulandığını Görmedim :) Zaten Bi Ceza Uygulasalar Türkiyedeki Sitelerin %95'i Kapanır :D
  117. D

Dnsbilisim guvenilir mi?

Hic kullanan biri olmadimi arkadaslar :)) acil bi bilgi :)
  118. D

Dnsbilisim guvenilir mi?

Merhaba arkadaslar Dnsbilisim.net guvenilir kaliteli bir sitemidir arkadaslar ? Host ve domain alabilirimde ordan? Hizmeti felan guzel ve guvenilirdir deyilmi
  119. D

Hosting Hakkında Bilgi Ve Tavsiye (Soru)

Teşekkürler Büyük İhtimalle Alıcam Linux 1 'i :) En Fazla Kaç Hit'e Kadar Dayanır Bu Host ? Host Dayanmadığı Zaman Ne Oluyor Birde Cpu Hatasımı ? Birde Bu Mybb Destekliyormu ?
  120. D

Windows Olucak Arkadaşlar Yazmamışım :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Günde 100-200 Kişi Oluyor Küçük Bir Site Yeni Kurduk :) Mysql Kullanıyorum Hangisini Tavsiye Edersiniz ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Php Kullanıyorum Sitemde Linux Almam Gerekkiyor Diymi ?
  121. D

Merhaba Arkadaşlar, Hosting Almayı Planlıyorum 10-15 Tl'lik Bir Şey Fazla Büyük İyi Bir Şey Lazım Değil Çünkü :) 10-15 Tl Lik Alınca CPU Limiti Hatası Çıkarmı Ücretsizlerdeki Gibi ? Onu Nasıl Anlarım ? Sizin Tavsiyeleriniz Nelerdir Hosting İçin 10-15 Tl Felan Vermeyi Planlıyorum .
  122. D

Batman Arkham Origins İnceleme

Merhaba Arkadaşlar , Batman Originis Türkçe Olarak İnceleme HD 24 Dk http://www.youtube.com/watch?v=eWB0DPBHOJk&feature=player_detailpage
  123. D

Oyunlar İçin Ekran Videosu Çekme Programı

Baya Bi Karıştırdımda Olmadı Fraps la Bişiler Yaptım Güzel Oldu Boyutunuda Düşürdüm Upload Ediyorum Şuan :)
  124. D

Orjinal Yaptım Ses Kaydı Yapmıyor Video Çekerken :/
  125. D

Action Ses Kaydı Yapmadı :/ Orjinal mi olması lazım ?
  126. D

Bir Fayda Etmedi :) Kayıt Edip Etmediğinide Anlamıyorum Frapsın Nasıl Anlayabilirim ?
  127. D

Video İçin Kısa Açılış Videosu Yapmak

Sağol :) İntroymuş Adı :p
  128. D

Batman arkham originsi cekiyorum Formatini degistirmeyi deniycem duser o zaman buyuk ihtimal
  129. D

Yardimci olabilecek yokmu arkadaslar :(
  130. D

6'yı Kurdum Ben Siyah Ekranda Kaldı Birde 5' i Kurayım Fraps'ıda Çözemedim f9 a basıyorum kayt etmiyor :p bir şeyler kayıt ettim fark etmeden 30sn 'lik Videoya 345mb Dedi - - - Mesaj Güncellendi - - - Fraps Yaptım Güzel Oldu Ama 1Dk'lık Bir Videoya 500Mb Diyor Onu Nasıl Çözücem :) - - -...
  131. D

Oda Siyah Ekranda Kaldı :) Fraps'a Bakayım Şimdi
  132. D

Merhaba Arkadaşlar , Oyunlar İçin Ekran Videosu Çekme Programı Arıyorum Bir Kaç Program Denedim Ama Olmadı Oyuna Girince Hiç Bir Fonksiyon Çalışmadı Camtasiada , Hyper Cam 3 Denedim Oda Oyunu Çekmiyor Oyuna Girince Siyah Bir Ekranda Kalıyor , Freez Screen Video Capture Denedim Oda Aynı Sorunu...
  133. D

Sitemi Ne Yapmalıyım

mysql kullanıyorum
  134. D

Merhaba Arkadaşlar , http://www.youtube.com/watch?v=l3b0SqQNWHY&feature=youtu.be Böyle Bir Kısa Açılış Videosunu Nasıl Yapabilirim ? Bunu Camtasia Diye Bir Programdan Aldım Herkez Kullana Bilir. Benim Kendim Yapıcağım Ve Benim Sitem İçin Kullanabileceğim Bir Kısa Açılış Videosu Lazım Bu...
  135. D

Sitemi Ne Yapmalıyım

Merhaba Arkadaşlar , Küçük Boyutta Bir Sitem Var . Forum Sitesi, Küçük Dublajlar Yapıyoruz , Oyunlar Ve Filmler Ekliyoruz(Bütün İndirme Linklerini , Bilgileri Sitede Topluyoruz , Yabancı Sitelerden Ve Türk Sitelerinden ) , Oyun- Mod Kurulumu Videolu Anlatım Yapıyoruz . Şuan 294 Kişi Var...
  136. D

Türkiye'nin yeni sosyal paylaşım sitesi: Gunble.com !

Facebook'u Geride Bırakmak İstiyor Diye Bir İfade Gördüm Üye Olmak İçin Tıkladım Facebook İle Bağlan Çıktı :D Çok Geride Bir Site Daha Çok Zamanı Var Facebook'u Geçmesi Biraz Zor Ama İmkansız Diye Bir Şey Yoktur . Türkiy'ede Popüler Bir Site Olabilir
  137. D

Ps Vita

Vita Almayı Düşünüyorumda Her Oyuna O Kadar Para Vermem :p Ama Marketinde Bedava Oyunlar Oluyor Onlardan Geçinirim Sevdeiğim Oyunlarıda Alırım Diyorumda Kararsızım :/ Kırılsa İyiydi Niye Kırılmamış Bu :D :D psp 2000-3000 'ler Eskide Kaldı Gibi :/ Boşa Para Vermek Gibi Bişey 2000 Ve 3000'ler...
  138. D

Hala PS3 Alınır Mı?

Ps4 Çıksında Ps3 Alalım Diyenler Var :D Ps 2 Oyunları Desteği Bile Sürüyor Şuan :) Electro World'e Sıfır Ps2 Gördüm Bu Gün Hatta :D 1080p Destekliyor 3d 'de Destekler Diye Biliyorumda Hiç Denemedim :D
  139. D

Kırık Xbox'a Kinect

Merhaba Arkadaşlar , Xbox'a Kinect Almayı Düşünüyorum Ama Xbox'um Kırık(Fw'li) Durumda . Kinectli Oyunları Sorunsuz Açar Ve Kinect İle Normal Bir Şekilde Oynarım Diymi Bir Sorun Olmaz Fw Birde Kinectli Oyunlar Fw'li Xbox İçin Satılıyor Değilmi Satılıyorsa Bulmam Zor Olurmu ?
  140. D

Crysis 2'den 3'e

Canım Sıkıldıkça İzliyorum :D Çok iyi Bu Crysis <3
  141. D

Crysis 2'den 3'e

Merhaba Arkadaşlar , Bu Video'da Benim Hazırladığım Crysis 2 Ve 3 Kısa Özet Videoları Var . Crysis'da Daha Önce , Crysis 2 Sonu , Crysis 3 Başlayış , Crysis 3 Son Bölümlerini İçeriyor Ayrıca Arka Planda Crysis Müzikleride Bu Videoda Bize Eşlik Ediyor . NOT : Ağır Spoilerlar Vardır 2 Ve 3'ü...
  142. D

Youtube Teklif Hakkı Almamak

Merhaba Arkadaşlar, Youtubeye Geçen Bir Video Yükledim (Merlin İle İlgili) Ama Telif Hakkı Nedeniyle Engellendi Bu Engeli Nasıl Kaldırabilirim Veya Ne Yaparsam Engel Gider Videoyu Yayınlamam İçin Kimlerden Nasıl İzin Almam Lazım ? Crysis İle Bir Video Hazırladım Şimdide Onunda Telif Hakkı...
  143. D

Gta5 açılmıyor

Dosya Yüklendikten Sonra Ne Kadar Bekledin ? Bende Hiç Bir Sorun Olmamıştı Ben Dosya Kurulurken Film'e Dalmışım 1-2 Saat Aklıma Gelince Baktığımda da 2. Cd'yi Takın Diyordu . :) Birde Farklı Bir Depolama Cihazına Yükle. Cd'yide Bi Temizle Bi Üfür :D
  144. D

Need For Speed: Rivals Sistem Gereksinimleri Açıklandı

İyi İyi Bunuda Kurtardık :D Ama Xbox'da Oynamak Varken Pc'de Oynamam :p Belki Pc'de Tadı Nasıl Diye Bakarım Baktım Güzel İkisindende Devam :D Bu Oyun Güzel Olucak Gibi Bakalım ...
  145. D

İphone 5 - Lg G2-Xperia Z-Galaxy s4 Hangisi ?

Bu Gün Gittim G2'ye Baktım Çok Güzel Bir Telefon Çok Seri Ve Kullanımı Çok Kolay Çok Beğendim Büyük İhtimal İle Ondan Alabilirim 32 Gb 'nı bekliyorum İnş Bayramdan Sonra Felan Alırım ...
  146. D

Bütçe Sorun Değil Sevdiğim Bir Telefonu Alayımda :) İphone 5 Boyut Açısından Güzel Geliyor Lg g2 Biraz Büyük Aslında Güzel Bir Boyutu Var Alışkınımda Büyük Ekrana Note 2 Kullanıyorum'da Çok Göze Çarpıyor Büyük Telefonlar Ondan Rahatsız Oluyorum Bende :) O Yüzden İphone 5'e Biraz Daha Sıcak...
  147. D

Xperia Z'yi Eledim :) Lg G2 İyi Güzelde Büyük Biraz Öğrenci Adamız Büyük Olmasa Her Yönü İle Alına Bilecek Bir Telefon :) Bu Androidlerin Hemde Sağ Solu Belli Olmuyor 3-4 Ay Önce Bir Telefon Alıyorum 2.000Tl Ye Bu Gün 1.400Tl 'ye Düşüyor Bir Kötü Yanıda O Var :( İphonelarda Öyle Değil Onun +...
  148. D

Merhaba Arkadaşlar , Bu Bayram Sonundan Sonra Telefon Almayı Planlıyorum İphone 5 Lg G2 Xperia Z Galaxy 4 Hangisini Almalıyım Kararsız Kaldım Aradığım Özellikler ; Öncelikle Fifa 14 - Asphalt 8 Gibi Oyunları Çalıştırıcak , Marketinde Gelişmiş (Güzel) Oyunlar Ve Uygulamalar Olcak ...
  149. D

Saatlerim

:) Kusura Bakma İyi Anlamda Söylediysen :) Bi Gülücük Koysaydın Sonuna Daha İyi Olurduda Neyse :) Çoğu Kişi Saçma Saçma Yorumlar Yapınca Kötü Niyetle Bir Yorum Sandım Seninkinide Özür Dilerim Tekrar :( Gittikçe Büyütürsün Benimde Başladığımda 1 Saat'im Vardı :) İlk Saatlerim Ordaki Beyaz Ve...
  150. D

Joomla Tema Nasıl Kurulur ?

Herkese Merhaba, Ben joomla ile site kurdum. Pek bir bilgim yok. Alışveriş sitesi yapıcam. Virtuemart eklentisini kurdum. Şimdi istediğim bir tema var indirdim. Ama bir çok dosya var nasıl kurabilirim. Fotoğrafını da atıyım. tpl_it_theshop2.zip i, tpl_it_theshop2 klasörüne çıkardım içinde...
  151. D

Site hit programı (JinglingSinemafi.) %100 çalışmakta denendi siteniz binlerce hit al

Resim Yüklenmemişti Kusura Bakmayın İşe Yarıyomu Gerçekten Çok Garip :D
  152. D

Site hit programı (JinglingSinemafi.) %100 çalışmakta denendi siteniz binlerce hit al

Meraktan Soruyorum Bu Nasıl Kullanılıyo :D :D :D
  153. D

Saatlerim

Doğru Söze Ne Denir :)
  154. D

Saatlerim

Saol :)Böyle Yorumlar Yapın :) 10 Yorumdan 4'ü Ego Tatmin Ediyor Oluyor Bunlarında Amacı Post Kasmak :D İnsanın Hevesini Kırıyorlar . - - - Mesaj Güncellendi - - - Ben Saatlerimi Ve Telefonumu Göstermek İçin Konuyu Açmadım Lütfen Yazdıklarımı Okuyarak Yorum Yapın. Tamam Saatlerimi Gösterdim...
  155. D

Saatlerim

2.Sayfadaki Fotoğraflar Gece Çekimi :) (Lamba Açık :D ) 1. Sayfadakiler Sabah :)
  156. D

Saatlerim

Valla Ben Hepsini Mağzalarından Alıyorum Orda Çakma Satmıyolarsa Orjinal :D Emporio Armani Saatlerini İnternet Üzerinden Aldım Sadece Ama Onlarda Bilindik Siteler Çakma Olduğunu Düşünmüyorum. 3-4 Tane Orjinal Olmayan Saat Var Sadece Orda (Şimdi Bunada Ego Derler :) ) Onlarıda Bilinçlı Aldım...
  157. D

Saatlerim

Ne Alaka ? Topu Topu Bir Tane Zevkimiz Var Oda Hastalıkmı Oluyor ? Lütfen Bi Yorum Yaparken Düşünün .(post Kasmak İçin Atılmış Bir Yorum Zaten ) Tekrar Belirtmek İsterimki EGO İle Alakası Yoktur Nerden Çıkartıyorsunuz Anlamadım ki Eğer Gerçekten Eğer Ego Tatmin Etmek İsteseydim Burada Hepsinin...
  158. D

Saatlerim

Her İkiside İşte :D Biraz Ondan Biraz Bundan Hessabı :) Saatleri Seviyorum Ya :D
  159. D

Saatlerim

Gezerken Güzel Gördüklerimi Alıyorum Orjinal Olup Olmaması Önemli Değil Zevkime Uysun Yeter Öyle Bir Marka Takıntım Yok :) Ama Orjinal Saatleri Almaya Özen Gösteriyorum Onlar Her Bakımdan Daha İyi ...%90'ı Orjinal Şuan ...
  160. D

Saatlerim

Biraz Daha Çektim Akşam Görüşüyle Anca Bu Kadar Oldu Pazar Günü Gündüz Çekerim Birde :) (Hepsini Fotoğraf Olarak Atmımcağım Link Olarakta Atıcağım .)Yavaş Yavaş Ekliyorum Eklemediklerimi :D - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu Arada Fotoğrafların Çekildiği Cihaz Note 2 'dir Yine :) - - - Mesaj...
  161. D

Saatlerim

Gelecekte Antika Olacak Bunların Hepsi :)) Ama Amacım Öyle Antika Olması Felan Değil Ben Seviyorum Saatleri Kimisi Araba Sever Kimisi Bilgisayar Kimisi Telefon ...Ben Saat Seviyorum Ayrıca Bunların Hiçbiri Ego Tatmin Etmek Değil. Hepsi Birer Zevk Meselesi .Benim İçin Kol Saat'i SADECE Saat'i...
  162. D

Saatlerim

Fotoğrafların Fotoğraf Makinesi İle Değil Note 2 Kamerası İle Çekildiğini Belirtmek İstedim Artı Bir Vurgulama Yoktur Onda Yani ... - - - Mesaj Güncellendi - - - Onlar Favori Saatlerim Zaten :)) Haftada En Az 2 Kere Takarım :D
  163. D

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Riddick Seyretcektim Türkçe Dublajı Yokmuş Ank/Panorada :/ O Yüzden Çılgın Hırsız 2'yi Seyrettim :))
  164. D

Saatlerim

Merhaba Arkadaşlar , Note 2 Telefonum İle Çektiğim Saatlerim Bu Fotoğraflar Çoook Hoşuma Gidiyor :) Sizlede Paylaşmak İstedim ... Saatlerin Hepsi Bana Aittir , Note 2 Telefon'u İle Çekilmiştir ... 1-2 Ay Öncesinde Çekmiş Olduğum Bir Fotoğraf Şimdi Daha Fazla Saatim Var Ama Çekmedim Onları Bi...
  165. D

Xbox 360 ilgili fikir

Tabi ki Yeterli Pc'ler Kadar İddialı Grafikleri Olmasada Yeterince İyi Bir Grafiği Var . Pc'de İddialı Grafiklerde Oynamak İçinde Baya Bir Para Bayman Lazım Hiç Gerek Yok Onada 360 Yeter İstersen Biraz Bekle Xbox 720 Veya Ps4 Al Onlardada İddialı Grafikler Var ...Oyunlar Ne Kadar Olur Bilinmez...
  166. D

Telefon Tavsiyesi Hangisini Almalıyım ?

Kamera Önemli Değil Kamerası Dandik Olsada Olur :D - - - Mesaj Güncellendi - - - Biliyorum Az Biraz Z1'i Baktım Şimdi Aklıma Geldi Tasarımı Ve Toz Ve Suya Dayanıklı Olması Fevkalade Ama Arkasında Home Tuşu Varmış Diye Duydum Buda Çok Kötü Oyun Oynarken Direk Menüye Atarsa Veyada Gezerken...
  167. D

Note 2'den İphone 5 'e Rahat Geçerim Dediğim Gibi S3'de Kullanıyorum Arada Ama Hiç İos Kullanmadım Daha O Yüzden Emin Değilim G2 İyi Gibi 32 Gb Ne Zaman Türkiyede Çıkar ? Dediğim Gibi Acelem Yok 1 Ay İçerinde Karar Verip Alıcam ... HTC One'da Baktım Ama g2 Varken One Bakılmaz Doğrusu :))) G2'nin...
  168. D

Bende Note 3 Taraftarıyım Ama Ekran Büyüklüğünden Almıyorum Gerçekten Göze Çok Çarpıyor Ayrıca En Ufak Düşmede Direk Ekran Hasar Alıyor Testlerde :/ G2 , Galaxy 4 , iphone 5 Bunlardan Birini Alıcam Gibi En Çok G2'yi Tavsiye Ettiler Şu Ana Kadar...
  169. D

Lg g2 Ve İphone 5 Düşünüyorum Şuan :) Öğrenci Adamız Note 3'ü Öğrenciye Yakıştıramıyorum Ekran Bakımından Felan :) Note 2 Gene Asil Duruyordu Seviyorum Hala Ama İnsan Sıkılıyor . Lg g2 ve İphone 5 Farkları Tam Olarak Neler ? Sanırım g2 de 13mp 5'de 8mp Ve Boyut Farkları Tek Fark Bunlar Galiba ...
  170. D

Çok Küçük Geleceğini Zannetmiyorum Kardeşimin Telefonu S3 Onla Sıkıldıkça Değiştiriyoruz Fazla Bir Sorun Olmuyor s3 Ekranı Kadar Olsada Yeter :) G2 Nasıl Bir Telefon ki :) İos Hiç Kullanmadım Daha , İphone 5 Almaya Çıktım Note 2 Aldım Geldim :D İphone Yeni Güncelleme Gelince Facebook'a Felan...
  171. D

Belki Sorum Çok Saçma Ama Genede Sorucam :) İos Ve Play Storede Aynı Anda Çıkıyor Oyunlar Diymi ? Birde Fifa 14 - Asphalt 8 Gibi Sağlam , Gelişmiş Oyunlar İos'tada Var Diymi ?
  172. D

Haklısın Note 3 Çok İyi Çıktığı İlk Gün Almayı Düşündüm Gittim Baktım Ekranı Gerçekten Bu Sefer Büyük Olmuş O Yüzden Almaktan Vazgeçtim :/
  173. D

Merhaba Arkadaşlar , Note 2 Kullanıyorum Ama Sıkıldım Artık :) Yeni Bir Telefon Bakıyorum Önceliklerim ve Aralarında Kaldıklarım Şunlar ; İphone 5 İphone 4s Galaxy s4 Note 3 ( Ekranı Aşırı Derecede Büyük Bunu Almayı Pek Planlamıyorum Ama Genede Belli Olmaz ) Htc One (Güzel Telefon Deniliyor...
  174. D

Xbox 360 Live Güncellemesi

Konu Güncel Bilen Biri Varsa Yanıt Verebilirmi ? Sistem Güncellemesimi Oluyor Bu ? Öyleyse Gidiyor Diye Yanıt Almıştımda Ne Kadar Doğru Oda Bilmiyorum ...
  175. D

Xbox 360 Live Güncellemesi

Merhaba Arkadaşlar , Xbox'u İnternete Bağladığımda Xbox Live Yeni Bir Sistem Güncellemesi Var Diyor İndirmek İstiyormusunuz ? Eğer İndirmesseniz Xbox Live Bağlanamassınız Diyor . Bu Güncellemeyi Yapınca FW Gidermi ? Bütün Sorum Bu Güncellemesini Yapınca FW İşe Yaramazmı Artık ?
  176. D

Ps Vita

xbox var :) maksat eğlenceyi her daim yanımda taşımak :))
  177. D

Ps Vita

Merhaba Arkadaşlar ... Ps Vita Almayı Planlıyorum Ama Hakkında Tam Bir Bilgim Yok :/ Bunu Alınca Kırdırma Gibi Bir İşlem Uygulaya Biliyormuyuz ? İlla Orjinal Oyunmu Alıcaz ? Yanında Aldığımız 8gb Hafıza Kartları Sade Ps Storeden İnen Oyunlarımı Çalıştırıyor Yoksa Herhangi Bir Yerden İçine Oyun...
  178. D

İlk Xbox'ım Olacak Yardımcı Olurmusunuz

Yeni Nesil Konsollar Çıkıcak İstersen Onu Bekle Yok İstemem Diyorsan Fw'li Sağlam Bir Xbox Al 500-550 Tl Felan Birde Kinect Al 200Tl'ye Tamam İşte :)) Kinect'i Almak Zorunda Değilsin O Zevk Meselesi :) Xbox'u Orjinal Kullancaksan Alma Derim Oyunları Pahalı Ps3'te 100Tl Olan Bi Oyun Xbox'da 180Tl :))
  179. D

PlayStation 3 mü Xbox 360 mı?

Anlatılan Ve Çıkan Haberlere Göre Şuan Ps4 Satılır Gibi Xbox Bu Sefer Olmadı Gibi Xbox 360'daki Kumandanın Rahatlığı Bunda Olmayacakmış Ps4'ün Grafiği İşlemcisi vs. Daha İyi Olacakmış Diyorlar Bakalım Eğer Xbox Son Anda Güzel Bir Şey Ekleyip İyi Bir Çıkış Yaparsa Her Şey Tersine Dönebilir Genede...
  180. D

Dizüstü Kablosuz İnternet Sorunu

Merhaba Arkadaşlar , Diz Üstü Bilgisayarımı Şarj'a Takınca İnternet Çok Az Çekiyor Şarj'dan Çıkarınca Normal Hızına Geri Dönüyor Ne Olmuş Bu Bilgisayara Yav :D Hiç böyle Bir Sorunla Karşılaşmadım İyice Saçmaladı Benim Dizüstü Bunun Çözümü Nedir :)
  181. D

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

Merhaba Arkadaşlar , Başlıkta Belirttiğim Gibi Bir Hisse Sened'i- Borsa -Yatırım Oyunu Tarzı Bir Oyun Arıyorum . Mümkünse Bilgisayara İnip Oynansın İnternet Üzerinden Olsada Olur Ama Önceliğim Pc'ye İndirip Oynama . Gelecekte Böyle İşlere Girişeceğim İçin Arıyorum Biraz Öğreniyim Şu İşi :)
  182. D

Android internet Sorunu

25 Tl'yi Boşa Çöpe Atıyorum 1 Gb Sınırsız İnternet Alınca 5Tl'ye Twitter + Face Sınırsız Oda Yetiyor . Benim Yöntemin Konuşma + mesaj +faceydi konuşmayı almayınca bu sefer bütün zincir bozuldu :D Bunları Alınca Tl Ne Kadar Kaldı Bakmıyordum Bile . Bunun Bi Çözümü Yoksa Ya 25 Tl Vercem Yada Aynı...
  183. D

Android internet Sorunu

Yardımcı Olabilecek Yokmu :/
  184. D

Android internet Sorunu

Merhaba Arkadaşlar , S3 Kullanıyorum Facebook Paketim Var Sınırsız Ama Mobil Veriyi Açtığım Anda Takır Takır Tlciklerimi Yiyor Telefon Bunu Engellemenin Bir Yolu Varmıdır ? Mesela Sadece İnterneti Facebook Görsün Diğer Hiç Bir Uygulama Görmesin Yada Başka Bir Yolu Varmı ? 25Tl Yüklettim Dün...
  185. D

Xbox Hdd (Harici)

Merhaba Arkadaşlar , Xbox 360 'a Harici Bir Hdd Alıcam Ama Xbox İçin Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ? Neye Göre Almalıym ?
  186. D

Xbox 360 Güncelleme Yapınca Fw Gidermi?

Bileniniz Yokmu Kaç Gündür Güncelleme Yapmadım :D
  187. D

GVZ Komut Anlar Açılmıyor

Denedim Uyumluluğu Olmadı Bakayım Bi Siteye - - - Mesaj Güncellendi - - - Bir Şey Olduğu Yok Windows 7 Geri Dönüyorum Windows 8 İyileşti Diye Yüklemiştim ...Hala Sorunları Var . :( Teşekkürler Genede Yardımın İçin
  188. D

GVZ Komut Anlar Açılmıyor

Merhaba Arkadaşlar , Gvz Komut Anlar Programını İndirim Yükledim Şifre İstiyor Şifreyi Yazıyorum Tamam Diyorum Ama Öyle Kalıyor Hiç Bir Değişiklik Felan Olmuyor . Hata'da Vermiyor Program Tamam Diyorum Bekliyorum Bi Daha Tamam Diyorum Böyle Gidiyor Bişey Olduğu Yok Windows 7 Kullanırken Hiç...
  189. D

Xbox LIVE'dan FIFA 14 Demo indirememe

Evet Sadece Gold Üyelere Özel :)
  190. D

The Bling Ring Filmi Türkçe Alt Yazı

Merhaba Arkadaşlar , The Bling Ring Filmi Türkçe Alt Yazı http://yadi.sk/d/-ENSVMGR8uEMb Rar Şifresi Açıklamada Yazılıdır Reklam Olmasın . NOT : SRT Dosyasıdır İçinde Açıklamalar Yazılıdır .
  191. D

AntiVirüs Programı Yazma

Tamam anladım sanırım sağol Shit Happens
  192. D

AntiVirüs Programı Yazma

Hayır hesap makinesi filan kolay iş onları yapabiliyorum zaten. Daha çok olduğunuda biliyorum. Benim amacım neler yapmam gerektiğini öğrenmek. C++ dilini öğrendikten sonra programı nasıl görselleştiricem. Neler öğrenmem, neler yapmam gerek onu bilmek istiyorum.
  193. D

AntiVirüs Programı Yazma

C++ Dili Biliyorum Az Çok Dev C++ Programı Var Ama Komut Dosyası Açıyor O Orda Tıkandım İşte Komut Dosyası Açıyor Nasıl Bunu Şekillendiricem , Tema Ekliycem Vb..
  194. D

AntiVirüs Programı Yazma

Merhaba Arkadaşlar , Eset , Norton , Avast Gibi Virüs Programları Hangi Program Kullanılarak Nasıl Yazılıyor ? Oyunu Felan Yazmayı Anladımda Virüs Programını Bir Türlü Çözemedim Prof Bir Virüs Programı Yazmak İçin Hangi Programlar Lazım ?
  195. D

PS3'mü kaça satabilrim ?

Ne 1300'ü :D :D :D :D Bende Biliyorum Bunun Piyasasını Enn Fazla 1300Tl . Hatta Geçen Gün Sordum Fiyatına 40GB Kırılmış 2 Orjinal Konsollu 550 Tl.
  196. D

PS3'mü kaça satabilrim ?

Oyuncuya Göre Değişir Ama Kırılan Bir Ps3 Asla Eski Performansı Vermez Ve Online Oyun Oynatmaz Diye Biliyorum Ondan Fiyatı Düşük Olabiliyor .
  197. D

Alın size xbox!

Ps3'de Sanki Hiç Korsan Yok :) Yıl 2013 Bunlar Eskidi Artık İkiside Çok Rahatlıkla Kırılıyor Süper Slim Modeller Hariç . Hemde Oyunları Türkçe Dublaj Yaptılarda Bizmi Orjinal Almadık Crysis Serisinin Hepsi Var Bende Orjinal Olarak :) Oyunlar Ne Zaman Türkçe Dublaj Olmaya Başlar Türkiyede...
  198. D

Pegasus'ta hava parası!

Artık Pegasusu Sevmiyorum Zaten Çok Saçmaladı Thy Güzeldir :D
  199. D

Dünyanın ilk Ultra hd tvsi

İsterse x2 Ultra Olsun Yayınların Öyle Bir Özelliği Yok :)) Sadece Oyun Konsollarında Kullanılabilir ki Onuda Firma Yaparsa :D
  200. D

Sizce Psvita mı PSP mi

Vita Al 1 Sene Sonra Psp Çöp .Vitaya Fazla Oyun Yok Şuan Ama Piyasadaki Oyunları Al Onlar Seni Baya Götürür Yeni Oyunlar Çıkar O Arada .
  201. D

PS3 mü Xbox mu?

Online Oynamıcaksan Xbox Diye Takmış Millet Hiç Bir Şey Bilmeden . Korsan Oynamayı Tercih Ediceksen Xbox Diyorum Ben . Ban Yok Online Oyun Keyfi Tam Gaz Devam Ayda 8Tl Vericeksin Birde Live Üyeliği İçin. Xbox İçin Süper Fw'ler Var Piyasada Onlardan Yaptır Bansız Fw'ler Tam Gaz Oyun Keyfine...
  202. D

Xbox one mı playstation 4 mü ?

Bence İkiside Çıkınca 1 Ay Felan Bekle Sonra Hangisinin Daha İyi Olduğu Anlaşılır . Belki Xbox'da 3k Hatası Olcak Gene Ps'da İse Sarı Işık Tarzı Hatalar Olabilir Bu Duruma Göre Al Derim.
  203. D

Xbox 360 Saints Row 3 Oyun Sorunu

Kayıtlı Oyunda Hasar Olabilir Bi Oyuna Yeniden Başla Ve Dene Eğer Bunda Sorun Yoksa Cd'de Bir Sorun Olabilir Bunların Hiiç Birinde Sorun Yoksa Büyük İhtimal Okuycu Bozuluyor Olabilir ...
  204. D

Xbox 360 Slim'i Tüplü Tv'ye Bağlama

Xbox'un Orjinal Kutu İçeriğinde Av Kablosu Felan Hep Varmış Bilmiyordum Alınca Öğrendim Ama Hiç Takmadım Daha Paketinde :D
  205. D

Alın size xbox!

Sony Baktıki Xbox Türkiyedede Yayılmaya Başladı Herkes Yavaş Yavaş Xbox'un Daha İyi Oldugunu Anladı Bu Sony'de İşe Bi El Attı Tr Oyunlar Çıkararak. Ama Microsoft'un Gelecekte Daha Çok Tr Oyun Çıkarıp Çıkarmayacağını Nerden Biliyorsun Birden Bir Patlama Olabilir . Microsoft Xbox'ın Türkiye...
  206. D

Sizce hangisi daha yakışıklı?

İkiside Çok Benziyor Slim Modelleri Felan Çıkmaya Başlayınca Aradaki Fark Hızlı Artıcak Bakalım :) Bu Modellerde Hangi Sorunlar Çıkıcak Çok Merak Ediyorum :D Xbox'ın Klasik 3k Hatası Ps'nin Sarı Işığı Bunda Neler Olcak Bakalım :D 2-3 Yıl Bunlar Alınmaz :D Şuanın Tasarımını Göze Alırsak Ps4 Daha...
  207. D

Neden Xbox?

Oyun Satan Bir Yere Git Bulursun :) 10tl Fiyatları Ankarada Oturuyorsan İn Tunalıya Dolu Satan Yer Başka Bir Şehirdeyse Bilindik Yerlere İn Oyunculara Sor .Kesin 3-5 Tane Çıkar
  208. D

PS3'mü kaça satabilrim ?

Slim Kırılmayansa 450-550 Gibi Bir Fiyat Normal Kırılansa 350-450 Gibi Bir Fiyat
  209. D

Format sonrası kurulması gereken programlar

Chrome Bittorrent İdm Camtasia Winrar Deamon Tools Ekran Kartı Güncellemesi :D
  210. D

Neden Xbox?

Dediğin Gibi Bir Söylenti :)) Alışırsan One Koluda Güzel Olabilir Ama Şuan Tasarım Açısından Ve Kullanım Açısından 360 Kumandası Çok Güzel :)
  211. D

Bu Bilgisayarlar Ne Kadar Eder ?

Merhaba Arkadaşlar , Evde Yatan Dandik Bilgisayarlarımı İyice Eskimeden Elden Çıkarmak İstiyorum Eğer 300-400 Tl Gibi Bir Fiyat Çıkarsa Bunlardan Satıcağım Eğer Çıkmazsa Yedek Parça Olarak Kullanmaya Devam Edicem :) Parça Parça Satmakmı Daha Karlı Olur Toplu Satmakmı Öncelikle ? Parça...
  212. D

Sizce İyi Fiyatamı Almışım ?

Ben 1.300'e Ondan Daha İyi Dizüstü Aldım Biraz Kazık Yemişsin :p
  213. D

Bilgisayar Açılmıyor

Psu ve 3-5 Parça Değiştirdim Bu Seferde Açılırken Bir Hata Veriyo Bir Şey Eksik Diyoduda Unuttum :/ Birazdan Bakıcam Tekrar
  214. D

Bilgisayar Açılmıyor

Ama 1-2 Saniye Pc Çalışırımı Yada Klavyede Farede Işıklar Yanıp Sönermi ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Birşey Yok :p
  215. D

Neden Xbox?

Bi Kere Xbox Kral Olduğu İçin :D Ne Kadar Doğru Bilmiyorum Ama Xbox'un Grafiği Azda Olsa Ps3 Geçmiş Ve Bu Dünyada Kesin Olarak Kanıtlanmış Bir Şey Diye Okudum Bazı Yerlerde Ne Kadar Doğru Ama Bilmiyorum :) Birde Xbox'u Kırdrmak 30Tl Civarında Eğer Lüks Bansız Bir Şekilde Kırdıracaksan Biraz...
  216. D

xbox 360 nts ve pal oyunlar

Öncelikle Aracade Ve Slim Farkı ; Slim Daha Küçüktür Daha Az Yer Kaplar Arcade İse Biraz Daha Büyük Birde O Modellerde Az'da Olsa 3k Isınma Sorunu Oluyor Diye Biliyorum Ama Bir Kasa Var Adını Unuttum Araştırırsan Bulursun Isınma Sorunu Olmayan Kasalar Yani Onlardan Alırsan Sorun Olmaz. Birde...
  217. D

Kablosuz gamepad mi ? kablolu mu ?

Kablosuz Güzel Oluyor :)
  218. D

Bilgisayar Açılmıyor

Merhaba Arkadaşlar , Bilgisayarımda Oyun Oynuyordum Ve Birden Aniden Kapandı Bende Ellemedim Bir Kaç Saat Sonra Geldim Düğmeye Bastım Ama Açılmadı 1sn bir Ses Çıkıyor Fan Dönme Sesi Ama 1 sn :) Sonrası Yok Bide Arkadaki Güç Kesma Düğmesini Kapatıp Açınca Fare Ve Klavyenin Işığı Yanıp Sönüyor...
  219. D

Ps3 mü? iyi bir bilgisayar mı?

Benimde Kuzenimde Var Bende Sadece Ps3 İçin Yapılmış Türkçe Oyunları Oynuyorum Onlarda :D Ama Xbox'un Verdiği Tat İle Oynayamıyorum :P
  220. D

Boot Mananger Hatası

2 şekildede bağladım birinde hdd'yi hiç görmüyor diğerinde hata işte :p
  221. D

Boot Mananger Hatası

ikiside aynı kablo ile bağlı
  222. D

Boot Mananger Hatası

şuan bios görüyor dvd-rom'u hatayı düzelttim ama pc görmüyor :/
  223. D

Boot Mananger Hatası

Evet İDE Kablosu İle Bağlılar
  224. D

Dizsüsü Bilgisayırı masaüstüne bağlayıp internete girmek

Saol :) Ben İyi Yol Buldum :D Zaten Çok Az Kullanıyom Masaüstüyü :)
  225. D

Boot Mananger Hatası

Merhaba Arkadaşlar , Masaüstü bilgisayarıma dvd-rom bağladım jumper ayarı yaptım bios'ta sonunda gördü hdd ve dvd-romu ama bilgisayar açılırken boot mananger hatası Status:0xc00000e9 Info an unexpected I/O error has occured." ------ diyor ne anlama geliyor bu hata ? dvd-romda bi problem...
  226. D

Bu bir yarışma değil, kumar

kumarbazlar ailecek kararmı alıyor :D hemde kazansalar yarışmacılar mutlu kayp ederlerse ihtiyacı olanlar mutlu oluyor . kayp edilen eşyalar ihtiyacı olanlara veriliyor ...
  227. D

Telefonu Modem Yaptım :D :D telefondan wifi açıyorum telefonuda pc ye taktımmı tamam :D hatta bi tane programla bu pcyi kablosuz modem gibi gösteriyorum telefonu bağlıyorum daha hızlı oluyor
  228. D

Xbox Aldım Hemen Jtag yaptırayım mı?

Banlamayan Jtagler Var Piyasada Onlardan Yaptır . Benim Xbox'da Bansız Fw Var 10 Numara Fw Yaptırmanı Öneririm Ben ... Birde Bazı Yerdlerde Duydum jtag veya fw yaptırdıktan sonra 1 hafta bekle öyle aç interneti risk az oluyormuş . ne kadar doğru bilmiyorum ama :p
  229. D

Bu bir yarışma değil, kumar

Yarışmacıları Zorlayan Yoktu Ki Zaten -,-
  230. D

Merhaba Arkadaşlar , Dizüstü bilgisayarımla internete wirless ile bağanıyorum masaüstü pc'de wirless yok acaba dizüstüyü bir şekilde modem gibi kullana bilirmiyim ? xbox 360'da Olduğu gibi ethernet kablosunun bir ucunu dizüstüye bir ucunu xbox'a bağlayınca interneti görüyodu pc'de denedimde...
  231. D

Gülme Garantili Videolar

Merhaba Arkadaşlar 10 Numara 5 Yıldız Bir Video 5dakika gülmeniz garanti :D http://www.youtube.com/watch?v=OIRdb_HGgVM
  232. D

Saints Row 4

Valla Oyunmu Filmmi Gibi Sorular Gördüm Hep Bir Sürü Arkadaşımada Tavsiye Ettim Öyle Oyun Adımı Olur Felan Dediler :/ :/ Ondan Bu Konuyu Açma Gereği Duydum :p
  233. D

Saints Row 4

Merhaba Arkadaşlar , Bu Oyun Fazla Bilinmemekte Türkiyede Böyle Bi Oyunun Bilinmemeside Çok Tuhaf Bende Bir Tanıtmak İstedim . Oyun Gta'ya Benziyor Ama Hareketleri , Dövüş Taktikleri , Silahlar 10 Kat Üst Düzeyde . Gta Gibi Bir Oyun Olmasada Çok İyi Bir Oyun . En Sevdiğim Yanları İse ...
  234. D

Oynadığım Bağzı Oyunlar Açılmayacakmı Şimdi ? Birde Rhg İşlemi Olmaz Diyorlar Doğrumu ?
  235. D

Arkadaşlar Bilen Yokmu ? Acil Xbox Live Üyeliği Boşa Gidiyor :p
  236. D

Merhaba Arkadaşlar , Xbox'un Yeni Acemi Bir Kullanıcıyım . Şu anda Xboxumda Son Sürüm Fw Var (öyle biliyorum ama tam olarak öğrene bileceğim bir yol varmı ) Xbox'dan Banı Yok . Açınca Güncelleme İstiyor Xbox . Bu Güncellemeyi Yaparsam Fw'e Bişey Olurmu Bişey Olmazsa Liveda Ban Yermiyim ?
  237. D

Alışırsın :)) Bende 1 Ay Önce Aldım Aralarında Çok Kaldım Ps3 Ve Xbox'un Ama Xbox Aldım Birazcık Bile Pişman Değilim :)) Genede Tercih Meselesi :)
  238. D

Gta 4 Hulk Mod'u Kurulumu Videol'u Anlatım

Merhaba Arkadaşlar , Geçenlerde Iron Man Mod Kurulumunun Videolu Anlatımını Paylaşmıştım Bu da Hulk Mod'u Videolu Anlatımı . Çok Güzel Bir Mod Denemelisiniz . http://www.youtube.com/watch?v=cm1Wcp61h7w
  239. D

Xbox 360 İçin Monitör

Merhaba Arkadaşlar .. Xbox 360 İçin Bi Tane Monitör Almayı Planlıyorum . Ama Nasıl Bir Monitör Alayım Karasız Kaldım . Xbox 360 Hangisi Çalıştırır Hangisi Çalıştırmaz , Hangisi İyi Çalıştırır ? Bilmediğim İçin Size Soruyorum Sırf Xbox İçin Alıcağım İçin En Fazla 150 Tl Vermeyi Düşünüyorum ...
  240. D

İkisinden Birini Kullandınmıda ? Herkesin Zevki Farklıdır Ayrıca Bence Konsol Oyunlar İçin Muhteşem Bir Platform ... Oyun Çıkınca Ne Kasma Derdi Vaar . Ne Bilgisayarım Açarmı Derdi Var . Ayrıca Oyunlar İlk Olarak Konsollara Çıkıyor Pc'lere 2-3 Ay Sonra Felan Çıkıyor ...
  241. D

Bende Şuan 2000Tl'lik Bir Pc Var Birde Xbox 360 . Xbox 360 Oyunlar İçin Çok Güzel Pc'yi Artık Sadece Face İçin Kullanıyorum :p Sana Tavsiyem Bi Tane Xbox 360 Al Korsan Oyun Oynucaksan . Birde Kinect Al Tatından Yenmez . Xbox 360 250 Gb Slimler 600'e Felan Kırık Satarlar . PS3'e Göre Konsolu...
  242. D

Xbox 360 slim internet sorunu

Kendi Başıma Hallettim . Sorunu Çözdüm .
  243. D

Biraz Uğraştım Şimdide Lıve Hatası Veriyor . Bir El Atın Şu İşe
  244. D

Adil Kullanım Kotası Yalanı

Birde Bakım Yapıyorz Bahanesine Hızımı 20Kp'ye Düşürüyorlar ...
  245. D

Nedense Artık Öylede Olmuyor :(( Arkadaşlar Bi El Atın Şu Konuya Yav Xbox Liveden Yararlanamadım Bi
  246. D

Modemi Ta Dibine Soktum Daha Xbox Live Bağlanırken Hata Veriyor . internet Kablosunun Bi Ucunu Pc'ye Bi Ucunu Xbox'a Taktım Öyle Giriyor Ama :/ Modemdemi Sıkıntı Var ?
  247. D

Merhaba, Xbox 360 Slim Aldım Ama İnternete Bağlayamıyorum Bir Türlü . Bağlantıyı Test Et Diyorum Ağ Oluyor İnternet Oluyor Xbox Live' Olmuyor Hep Orda Kalıyor . İnternetde Ara Sıra Oluyor (Modemi Kapatıp Açınca Kesin Oluyor ) Nasıl Bağlayabilirim Sorun Nedir Arkadaşlar ?
  248. D

Ps3 Hdd'ye Oyun Atmak İçin İşlem Lazım mı?

Almadım Zaten Alırsam Diye :)) Biraz daha araştırtırm xbox 360 alıcam .
  249. D

Xbox 360 Kinect

Kinect'i Alıcağım Yer Hazır 200'e Alıcam Ama Desteklermi Bütün Xboxlar Ona Göre Alıcam :)
  250. D

Xbox 360 Kinect

Merhaba Arkadaşlar Xbox 360 Slim Alıcağım Kinect Alıcam Birde Sıkılrsam Ama Alıcağım Cihaz Kinect'i Desteklermi ? Bütün Xbox'lar Destekliyor Deyilmi Kinect'i ? Şimdi Alıp Ortada Kalmayım Ona Göre Alıyım ..
  251. D

Şükür Durumda Sıkıntı Yok Ama Ben Akıllıca Bulmuyorum 100Tl Olan Oyuna 5Tl Verip Almak Varken .. Zaten Sevdiğim Hak Eden Oyunları Alıyorum Firma Kazansın Biraz da Diye ... Sevmediklerimi Almıyorum Online Oynamam Ben Zaten O Senin Zevkin Arkadaşım Ben Sevmiyorum Online .. - - - Mesaj...
  252. D

Alma Kardeşim Al Diyenmi Var Zorla O Senin Matntığn 5Tl'lik Oyuna 100Tl Vermek ^^ Ayrıca Sen 100Tl Verip 5 Oyun Alırsın 500Tl Ps3'de 500 desek 1000 Bunu O Fiyata Satamazsın En Fazla Satıcağın 600 Felan . Kırılmış Ps3'lerde 600-500'e Satılıyor Hiç Gerek Yok . Zaten Ben Çok Beğendiğim Oyunları...
  253. D

Grand Theft Auto V - Hangi Konsol ?

Bence Hangisini Daha İyi Oynaya biliyorsan Onla Yaparsın . Elin Hangisine Alışkınsa Artık :) Grafik Felan Dersen İkiside Aynı Xbox 360 'da Biraz Daha Parlaklık Var Sadece Öyle Kayda Değer Bir Grafik Farkı Yok . Genede Xbox 360 Daha İyi Bana Göre Grafik Olarak Çok Fark Yok Ama (Belkide Böyle...
  254. D

Merhaba Arkadaşlar .. Orjinal Ps3 Alacağım Hiç Bir İşlem Görmemiş Orjinalliğini Bozmadan (Cfw Felan Yaptırmadan) Hdd'sine Oyun Atma Ve ya Attırma Şansım Varmı ? Eğer Olmuyorsa Öyle Cfw Yaptırıp Atsam Olurmu ? Aynı Şey Xbox 360 İçinde Geçerli . Jtag Yaptırdıktan Sonra Fw Lazımmı Birde ? Yoksa...
  255. D

Evimdeki Lcd ,Yazlıkığınki Tüplü 1 Ay Felan Orda Kalıcağım Sıkılmamak İçin Lazım ... NOT: Lütfen Post Kasmak İçin Gereksiz Yorum Atmayın :/ - - - Mesaj Güncellendi - - - Birde Ps3 İçin Lazımmı Herhangi Bir Aparat Onun İçinde Lazımsa Onuda Yazaramısınız :)
  256. D

Merhaba Arkadaşlar .. Elimde Bir Tüplü Tv Var Lcd''ler Çıkmadan Önce Çıkan Modellerden Av Yeri Felan Var Yane Görüntü Kaliteside İyi . Buna Xbox 360'ı Nasıl Bağlarım Aparatı Nedir ? Hepsiburada.com'dan Link Atarmısınız . Yada Aparatın Adını Yazarmısınız Birde Alırken Garanti Olsun Diye Resim :)
  257. D

Ps3 Hdd'sine oyun atmak

Merhaba Arkadaşlar , Ps3 Alıcağım 320 Gb Orjinal Halinde Ama Hdd'ye Oyun Atmak Ve ya Attırmak İçin Her hangi Bir İşlem Gerekkirmi ?(Yane Sürüm Düşürme Gibi Kopya Oyun Oynamak İçin Yaptıkları) Biraz Seri Cevaplarsanız Yarın Alıcam Ona Göre
  258. D

Niko'nun Gta 5'e Tepkisi :)

Buyurun Arkadaşlar Nikonun Gta 5'e Verdiği Dramatik Tepki Süper Olmuş :D http://youtu.be/TYAuUdNm4Ig
  259. D

Kaliteli Video Dublajlama

Anladım. Fakat ben dizin dediğiniz remove group seçeneğini bulamadım Tamam buldum sanırım :)
  260. D

2. dediğinizi tam anlayamadım
  261. D

Sağolun şimdi denicem
  262. D

Şimdi baktımda internetten. camtasia studio video çekme programı bunla o işlem yapılıyomu
  263. D

Peki filmlerin dublajını yaparken filan nasıl yapıyolar. o şekilde yapsak bizde bilen varmı nasıl yapıldığını
  264. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Arkadaşlar Jtagli Xbox Alacağım Hazır Ama Fw'yok Pc'den Hdd'ye Kopyaladığım Oyunu Açarmı ?
  265. D

Merhaba Arkadaşlar , Arkadaşlarla Dublaj Yapmaya Karar Verdik Oyun Fragmanlarına. Çeviriyi Yaptık Ama Nasıl Ekleyebilirisz Videoya . Videoda ingilizce konuşma sesi var. Biz bu ingilizce konuşmayı silip kendi yaptığımız türkçe konuşmayı yani dublajı eklemek istiyoruz ama bu sırada arkaplandaki...
  266. D

Nvidia Denetim Masası Sorunu (Oyunu Yüksek Performansta Açma)

Merhaba Arkadaşlar , Gta 4 ' ü Yüksek Ekran Kartı İle Aç Diyorum Ve Şu Hatayı Alıyorum (Ekran Kartım Nvidia 525 GeForce Driveri Güncel )
  267. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

250 Gb Xbox 360 Kırıdırılmış Jtag'li Almayı Düşünüyorum Arkadaşlar . Araştırdım İnternet Üzerinde İndirme Dosyası Var Ama Hep Ölü Türkçe Oyunların Ama Satan Yerler Var Oralardan Alırım . Slim Modellerde 3 k Sorunu Nerdeysede Hiç Görülmüyormuş
  268. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

xboxda türkçe oyum yokmu şimdi crysis 3 ü tr ses ile bulamammı ? bide sorularıma cevap lütfen kafayı yicem :/
  269. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

xbox ps3e göre grafikleri daha iyiymiş performans olarak bu onaylanmış bir şeymiş galiba öyle okudum araştırma yaparken, bi şu sorularıma yanıt verirmisiniz
  270. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Nasıl Beni İlgilendirmez ? Pc Mantığı İle Yaklaşmıyorum Zaten İyi Oku Ps3 Ve Xbox'da Aynı Performans Varmıdır . Grafikleri Aynımıdır ? -,- 3k sorununu araştırdım . ısınma, parça hatalarından felan oluyormuş çoook sıkla oluyormu bu ? birde slim modelde olmuyormu ? ps3 te böyle sorunlar varmı...
  271. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Xbox'da Crysis 3 Türkçe yokmu ? Ps3 Kırdımasıda Sorun Oluyormuş O Kadar Parada Vermem Bi Oyun İçin Gta 5 186 Tl Felandı Bi Yerde . 10 tl Verip Oynamak Yada İndirip Cd'ye Atıp Oynamak Varken 186 Tl Vermem :) Şu Sorularıma Hala Cevap Alamadım ; Performansları İkisininde Aynımı Grafikleri , Hızı...
  272. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Saol Kincet'i Bulmuştumda jtag'i Bulamamıştım İlla 250Gb 'mı Olması Lazım ? Jtag Yapmassak Hardiske Oyun Atamıyormuyuz (Kopya Oyun) ? Birde Şu 3k Sorunu Nedir ? Slim Modellerde Nadir Oluyormuş Anlaşılan Doğrumu?
  273. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Birde bu xboxlarda 3k sorunu varmış ne dir o slim modellerinde yok diyorlar doğrumu
  274. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Kinect ve Jtag Ne İşe Yarıyor Ki Bilsem :D
  275. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Xbox Daha Cazip Geliyor Banada Ps3 İle Aynı Performanstalar Deyilmi xbox 360. Birde şu kinectis ne bi açıklarsanız :p Yane xbox 360 'da Gta 5 'i Aynı Grafikte Açar Ps3 'te Aynı Grafik'te Açar ?
  276. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Birde Arcade Modelde Kırdırmada Sorun Yaşayanlar Olmuş Ama Slim Modellerde Hiç Bir Sorun Yokmuş Gerçekten Öylemi ? Arcade Sorunlu Bir Modelmi - - - Mesaj Güncellendi - - - Birde Bunların Arasında Elite Varmış Bu Modellerde Sadece Boyut Farkımı Var ? Yoksa Performansıda Etkiliyormu ?
  277. D

Ps3 Kırdırılır mı?

zaten sırf gta 5 ve crysis 3 için istiyorum :D ama alıncada bayaaaa bi oyun alırım . xbox almaya karar verdimde hala kafamda soru işaretleri var .arcade , slim modelleri felan varmış hangisini tercih edersiniz . Ne farkları vardır birde ? Arcade Modelinde Bir Çok Sorun Yaşan Olmuş Gerçekten...
  278. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Kinect Ne Yarıyor ki ? Yane Modelden Modele Değişien Bir Şey Yok Aynı Performans Hepsinde ? Slimde Kırıdırmada Bir Şey Olmaz Deyilmi Yada Diğer Modellerde Bir Sorun Çıkarmaz Kırdırırken ?
  279. D

Ps3 Kırdırılır mı?

Arkadaşlar Xbox Açar Dediler Birazda Araştırdım xbox 360 alacağım ama arcade , slim modelleri felan varmış hangisini tercih edersiniz . Ne farkları vardır birde ?
  280. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Arkadaşlar Xbox Açar Dediler Birazda Araştırdım xbox 360 alacağım ama arcade , slim modelleri felan varmış hangisini tercih edersiniz . Ne farkları vardır birde ?
  281. D

Ps3 Kırdırılır mı?

3xxx veya 2xxx serisi gta 5 ,crysis 3 'de herhangi bir sıkıntı olmadan açılıyormu ?
  282. D

Ps3 'mü Xbox'mu Alayım

Merhaba Arkadaşlar , Ps3 Yada Xbox Almayı Düşünüyor Aldığım Ürün Kesinlikle Crysis 3 , Gta 5 Gibi Oyunları Çalıştırmalı . Ayrıca Kopya , Sahte Oyunlarıda Çalıştırmalı . Bu Özelliklere Dayanarak Hangisini Tercih Edersiniz ? (En Kötü Kırdırılmalı veya çip takılmalı yani kısaca sahte , kopya...
  283. D

Ps3 Kırdırılır mı?

Kopya Oyun Çalıştıramıyormuyuz Yani :/ Bazı Yerlerde Kırdırıp Açarsın Bazı Yerlerde Açamazsın Diyor :/ - - - Mesaj Güncellendi - - - Birde Oyun Yüklemesi Diye Bir Şey Varmış . Onu Oyun Satan Yerelere Götürüp HDD 'yemi Attırıyoruz ? Birde Fiyatı Nedir Bunun ? - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  284. D

Xbox 360 Ve Ps3 sizce yolun sonuna geldimi ?

Ps2'ye Bile 2013 - 2014 Oyunları Çıkıyor Fazla Olmasa Bile Bunlarada Bi 3-4 Yıl Daha Çıkar Rahat
  285. D

Ps3 Kırdırılır mı?

Merhaba Arkadaşlar Ps3 Almayı Düşünüyorum Bu Aralar Kafayı Taktım Ama Ps3 Kırdırılırmı Ona Göre Alıcam Yoksa Bir Oyuna 100Tl Vermem :) Çünkü Ben 3-5 Oyunla Duramam . En Az 20 Tane Felan Olacak :dirol: Yeni Çıkan Oyunlarıda 100 Tl'den Almaya Kalksam 2000 Tl Ediyor O Kadar Para Vermeyide Anlamlı...
  286. D

zaten orası 100-200 olsa .com'a geçerdik :D
  287. D

Tak Kullan Wireless ( Usb Bağlanan)

Merhaba Arkadaşlar , Masaüstü Bir Bilgisayarım Var Ama İnterneti Yok Onun Kabloyu Uzatmakla Felanda Uğraşmak İstemiyorum Her Yer Kablo Oluyor Wirles'ide Yok. Acaba Buna Harici Wirles Bağlaya Bilirmiyim ? Usb Girişi İle Hepsi Burada'dan Bakıyorum Şu Anda da Sizde Öneri Yapabilirmsiniz . Ayrıca...
  288. D

Evet Arkadaşlar Site O Günden Bugüne Şuanda Kendini İyiiice Bir Toparladı .Sitenin Amacı Bulabildiği Bütün Altarnetifleri Sitelerden Toplayıp Birleştirmektir .Host Bedava Evet Ama Normalde Paralı Bir Yerden Sonra Deneme Süresi Bitiyor O Zaman Alıcaz Ayrıca Bedava Almamızın Amacı Acaba...
  289. D

Guitar Hero Gitarı Piranha Legend Üst Beş Tuş Sorunu

Anlayan Yokmu Arkadaşlar Yada Alıp Böyle Bi Sorun Yaşayan Ona Göre Zaman Geçmeden Göndereyim Geri
  290. D

Php , c++ vb öğrenme

Google Amcaya Sorar Bulursak Satan Bir Mağza Alırız :D
  291. D

Guitar Hero Gitarı Piranha Legend Üst Beş Tuş Sorunu

Merhaba Arkadaşlar , http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-legend-ps3-pc-ps2-wii-uyumlu-kablosuz-elektro-oyun-gitari/productDetails.aspx?productId=oyunpir982762&categoryId=1200698 Linkindeki Ürünü Aldım Ama 10 Tuştan Sadece Aşağıdaki 5 Tuş Çalışıyor Üst Beş Tuşu Nasıl Aktif Edebilirim Pc'ye...
  292. D

Guitar Hero Gitarı

Saol Aldım Ürünü Elimde Şuan Ama Üst Beş Tuş Diye Tuşları Varya Onları Çalışmıyor Yada Ben Çalıştıramıyorum Onun Hakkında Bi Yardımcı Olabilirmisin Teknik Arızaysa Geri Göndereyim Ayrıca Gitarın Aktif Olduğunu Gösteren Işıklarda Yanmıyor . Bütün Modlarda Denedim Pc'de Hiçbirinde çalışmadı Büyük...
  293. D

Guitar Hero Gitarı

Merhaba Arkadaşlar , Guitar Hero Gitarı Alacağım Kafamda Şu var Adamlar Bedavaya Dağıtıyor http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=1200698&Productid=oyunpir982762 Bunu Almayı Düşünüyor Ama Kafama Şu Sorular Takıldı ; Alınca Bütün GH Oyunlarında Çalışırmı ? Birde...
  294. D

Windows 7 Ses Efekti Ekleme

Merhaba Arkadaşlar , Ben Bilgisayarım Bütün Ses Efektlerini Değiştirdim Ama Bende Kendi Ses Efektlerimi Eklemek İstiyorum Örneğin; Belgelerimi Felan Açıncada Ses Çıkarsın İstiyorum. Böyle Bir Şey Yapma İmkanım Varmı ?
  295. D

Herhangi Bir Resmi Yuvarlak İçine Almak

Aynen Bunu Yapmaya Çalışyorum Bir İnceleyim - - - Mesaj Güncellendi - - - Peki Bunun Adıdamı Maskelemeye Giriyor Videolu Anlatım Bulabilirsem Çok İyi Olur - - - Mesaj Güncellendi - - - Anlamaya Başladımda Şu Yazıları Arka Planı Felan Olmadan Nasıl Koparıyorsun Bi Yapamadım Bi Koparamadım...
  296. D

Tamam Yapıyorum Ama Hepsi Sığmıyor Yuvarlağa .Neyse O Fazla Önemli Değil Sığmasada Olur Ama Sığsa Daha Güzel Olurdu :/ Onu Bulurum Kullana Kullana - - - Mesaj Güncellendi - - - Bu Tarz Bir Şey Oluyorda Yandaki Beyazlıklar Bozuyor
  297. D

Siteye Reklam Eklmek

Öyle Birşey Google Rekalm Rehberinde'de Yazıyodu Bende Anlamadım Ondan Buraya Yazdım Da Bakıyım Bi Yarın
  298. D

Hosting Değiştirme

Saol Bilgin İçin Arkadaşlar Biraz Riske Girerek Taşıdık Hostu Sapa Sağlam Şuanda
  299. D

Siteye Reklam Eklmek

Merhaba Arkadaşlar, Siteme Google Reklamı Aldım Bir Kod Verdi O Kodu Nereye Atıcağım ? Mybb Kullanıyorum .
  300. D

Pek İşe Yaramıyor O Yada Ben Yapamıyorum :/