Arama sonuçlarınız

1. <SxA>

Sony Xperia M2 Kılıf

Arkadaşlar geçen hafta aldım bu teli gayet memlunum ancak üstündeki jelatin cebime koyarkek yarısı çıktı hem onu yeniliycem hemde kılıf alıcam ancak suanda hiç bir yerde bulamıyorum mağazalar bu hafta içinde geliceğini söylüyor bekliyimmi yoksa tavsiye ettiğiniz türkiye içerisinide bir site veya...
  2. <SxA>

Ps Plus

Arkadaşlar acaba gelecek ayın ücretsiz oyunları ne olur bir bilginiz varmı
  3. <SxA>

Çok Sıcak Yanıyom

Hocam hava bu aylarda bu kadar sıcaksa yazın biz kesin yanarız Karşılıklı iki cam açık yine banamısın demiyor. Eve bir tane klimada yetmiycek bu gidişle
  4. <SxA>

Otomatik saat

Arkadaşlar telefonumun otomatik tarih ve saat özelliğini etkinleştirdiğimde telefonun saatini 5 dk geri atıyor ancak bilgisayarın ve diğer telefonların saati aynıyken benimki o saatlerden 5 dk geri bunun sebebi nedir ?
  5. <SxA>

Paket tavsiye

Arkadaşlar 8 mbps limitsiz internetimin tahütü bitmek üzere yeni bir pakete geçmek istiyorum tahmini 50-60 civarı mümkünse 8 mbps den hızlı olsun filmleri takılarak izlemek istemiyorum ( herzaman yapmasada arada yapıyor ama onuda ttnet alt yapısına veriyorum ) bu arada bakırköy heyet sokakta...
  6. <SxA>

Flash yardım

Arkadaşlar benim yapmak isdediğim sey su elimde 4 resim var bu resimlerden 1. resmin üstüne geldiğimde diğer 3 resim küçülcek resmin üsteden çıkınca diğer 3 resim eski boyutuna gelicek aynı sey 2. 3. ve 4. resimler içinde geçerli olucak bunu nasıl yapabilirim birde bu resimlerin linkleri olucak...
  7. <SxA>

Playstation 4 Stok

Arkadaşlar playstation 4 stok sorunu ne zaman giderilir internette var ancak internetten almak istemiyorum kendim gidip bizzat almak istiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  8. <SxA>

Anasayfa sorunu

Bende sadece 1. sayfa görüntüleniyor onun haricindeki sayfalar görüntülenmiyor benden kaynaklanıyor olabilirmi ??
  9. <SxA>

Bu oyunları bu pc kaldırırmı ?

Arkadaşlar elimdeki notebook ile ac4 bf4 tarzı oyunlar oynamak istiyorum daha öncesinde bf3 ve ac3 oynamıştım orta grafikte acaba bunlarıda açarmı kasmadan Sistemim Windows 7 x64 4 gb ram Nvidia gt 320m 1gb Şimdiden Teşekkürler
  10. <SxA>

Beğendiğiniz Vinelar

Araştırdımda sanırım bu konu açılmamış ben açim dedim en çok hoşunuza gidein vineları bu başlık altında paylaşalım :D
  11. <SxA>

Xbox 360 alınır mı?

Arkadaşlar yakın zamanda xbox 360 almayı düşünüyorum ama xbox one'ı bekliyimmi bilemiyorum. Eğer xbox 360 alırsam oyun desteği kaç sene devam eder xbox one'ın artıları ne. şimdiden teşekkürler
  12. <SxA>

Philips she7000

Arkadaşlar ben yakında PHILIPS SHE7000 kulaklık almak istiyorum ama bir kaç sorun olucak 1- Telefon ve pc ye uyumlumudr sorunsuz çalışırmı 2- Sesi dışardan duyulurmu 3- Kaç sene sorun çıkartmadan götürür ve kunlanan varsa yorumlarını alabilirmiyim şimdiden herkeze teşekkürler
  13. <SxA>

Xbox 360 tavsiye

Arkadaşalr ben Xbox 360 almayı düşünüyorum kinect li falan bana nerden hangi paketi almamı tavsiye edersiniz
  14. <SxA>

Laptop ekran kartı değiştirme

arkadaşlar elimde hp dv6-2165 laptop var ekran kartını değiştirebilirmiyim şuan içinde nvidia 320m bulunuyor bunu daha üst bir modelle değiştirebilirmyim ve oyunlarda performansı nasıl olur
  15. <SxA>

Sony Xperia P LT22i

Arkadaşlar ben yakınlarda Sony Xperia P almayı düşünüyorum tavsiye ediyormusunuz şikayetli olan varmı
  16. <SxA>

Nokia 5800 wifi sorunu

arkadaşlar elimde nokia 5800 buluyor ancak son iki haftadır wifilerin hiçbirini görmüyor yardım edebilecek biri varmı ? şimdiden teşekkürler
  17. <SxA>

Oyun oynayabileceğim telefon tavsiyesi

arkadaşlar ben çoğunlukta oyun oynayıpçoğunlukla whatsapp faacebook gibi programlar kunlanıcam bana hangi telefonu tavsiye edersiniz kasma yapmadan ne kadar götürür beni birde ebay dan almayı düşünüyorum fiyatları buraya göre ucuz diye tavsiyeleriniz için şimdiden sağolun
  18. <SxA>

Xfire oyun ekleme

arkadaşlar ben xfire'a lol yüklemek istiyorum ancak bunu yaparken hata veriyor bunu nasıl çözebilirim yardım edermisiniz - - - Mesaj Güncellendi - - - yardım edebilecek kimse yokmu ya
  19. <SxA>

Tuhaflık bende mi?

milletin aşk acısı benim laptopun fazla ısınmasından bacağım yanmasının acısı var sorun bendemi onlardamı karar veremedim :confused1:
  20. <SxA>

Philips 192e ayarlama

merhaba arkadaşlar ekranımın ayarını yapmak istiyorıum ancak tuşlara bastığımda kilitli yazısı çıkıyor nasıl kaldırabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  21. <SxA>

Ral Football 2013 hata!!

Arkadaşlar az önce telefonuma google play'den RF2013 indirdim ancak oyunu açtığımda "bir sorun oluştu ve indirme başarıyla tamamlanamadı.indirmeyi baştan başlatmak istiyormusunun? dengesiz bir ağ, indirme sırasında sorun yaratıyor olabilir. " diye bir hata veriyor evete başıyorum ancak yine aynı...
  22. <SxA>

Lord of the rings

Arkadaşımla beraber oynamak istiyorum hamachi programını denedim ancak hata verdi tavsiye edeceğiniz bir yol veya program varmı
  23. <SxA>

Windows 8 adobe player sourunu

arkadaşlar 2 gündür Windows 8 kunlanıyorum flash player yüklemem lazımmı lazımsa nasıl yüklüycem sebebi facebooktaki resimleri açınca ana sayfanın arkasına geçiyor resimleri tam göremiyorum
  24. <SxA>

Windows 7 format sorunu

iyi akşamlar ben bir siteden aldığım freedos işletim sistemi masaüstü bilgisayarıma windows 7 ultimate 86x kurmaya çalışıyorum ancak strarting windows dedikten sonra bir hata oluşuyor PROCESS1_INITIALIZATION-FAILED hata kodu: STOP:0X0000006B (0XC000003A , 0X00000002 , 0X00000000 , 0X00000000)...
  25. <SxA>

Bu donanıma hangi işletim sistemini kurayım?

arkadaşlar öncelikle hepinize teşekkür ederim en sonunda bir bilgisayar aldım 250 gb harddisk 2 gb ram bulunmakda hangi işletim sistemöini kursam windows 7 ultimate, windows 7 home premium veya windows xp pro mu ben win 7 ultimate 64x kurmayı düşünüyorum bir tafsiyeniz varmı
  26. <SxA>

Gün-Er restorant

Arkadaşlar aranızda daha önce bahçeşehir Gün-Er restoranta kahvaltıya giden varmı servisten memnun kaldınızmı yada bahçeşehir de önerceğiniz bir yer varmı teşşekürler
  27. <SxA>

Köpek alsam mı?

arkadaşlar ben tek çocuğum geçen hafta akçaya gitmiştim orda bir cafenin içinde bir köpek vardı ve çok tatlıydı her akşam gittiğimde köpek beni buluyor bende onu kaşıyorum ve istanbula döndüğümde bir eksiklik fark ettim anneme söyledim ama bakması çok okulunda var bakamayız dedi evim bakırköyde...
  28. <SxA>

Bu donanım uyumlumu

Sapphire HD6670 1GB DDR3 (Directx 11) PCI-E 2.1 DX11 HD3D A...47.300 Puan% 5 indirimHediye Paketi / Notu ekleyin 124,81 TL Seagate Barracuda 500GB 7200RPM SATA 6.0Gb/s Sabit Disk ST5...36.273 Puan% 5 indirimHediye Paketi / Notu ekleyin 136,12 TL Asus M5A97 EVO AMD 970 Socket AM3...
  29. <SxA>

Bu notebook nasıl ?

Sony VAIO VPCEJ3Q1E Notebook 2. nesil Intel Core i5 işlemci ve NVIDIA grafik kartıyla büyük ekranda bilgi işlemin keyfini yaşayın. Akıllı 3D tasarımla yanınızda güzel gözükür. Yüksek çözünürlüklü büyük ekranda film izleyin. Quick WEB ile saniyeler içinde çevrimiçi olun. NVIDIA grafik...
  30. <SxA>

Uyumlu mu ?

Gigabyte GA-MA78LMT-S2 AMD 760G DDR3 1333MHz Soket AM3 Anakart 1 104,55 TL Aerocool Strike-X GT Black 2xKırmızı LED Fanlı Full Siyah Mid Tower Oyuncu Kasası (AE-STRIKEX-GT) 1 138,22 TL Kingston HyperX 8GB (2x4GB) DDR3 1866MHz CL9 Ram KHX1866C9D3K2/8G 1 111,42 TL...
  31. <SxA>

Donanim toplama tavsiyesi

arkadalar benim elimde 10 senelik bir bilgisayar var ve artık çok yavaş çalışıyor ben bir masaüstü bilgisayar toplamayı düşünüyorum sizce güzel bir bilgisayar oyun oynamak için deil win 7 ultimate 32.bit uyumlu ucuz fiyata bir bilgisayar toplamak için masraf kaça çıkar (ne çok dandik nede çok...
  32. <SxA>

Merhaba sdn

merhaba hoş bulduk iyi forumlar yeni üye oldum uzum zamndır sdnyi takip ediyordum arkadaşımın tavsiyesi üzerine rdim siteye iyi forumlar