Arama sonuçlarınız

1. B

Aynı fiyatta ROG B550-E mi, TUF X570-PRO Wifi mi?

Wifi olması tercihim çünkü
  2. B

Teşekkür ederim fırsat kolluyoz işte ne yapalım. Model bakıyorum düşmesini bekliyorum kasayı ramlari falan alalı 3 ay oldu. B550-E 1900 liraydı 3 ay önce almadığıma pişman oldum şimdi 2200 lira bandında
  3. B

3700x i 2450 TL ye aldım amazondan
  4. B

Merhaba arkadaşlar yeni sistem topluyorum, Ryzen 3700x işlemci aldım. 3200mhz 2x8GB ram aldım. ekran kartları pahalı olduğu için bekliyorum. Sıra anakartta aynı fiyatta olduğu için kararsız kaldım. Sizce ROG B550-E mi, TUF X570-PRO Wifi mi almalıyım. İleriyi düşünerek almak istiyorum 2-3 sene...
  5. B

Dreamweawer Phonegap sorunu

mobil programlama için dreamweawer phonegap kullanmak istiyorum ancak bir türlü bağlantı kuramadım. Android için key girip devam diyorum "bazı sunucu sorunları yaşıyoruz lütfen sonra deneyiniz" yazıyor. bu hata neden çıkıyor? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  6. B

iPhone 5 'imi Note II ile takas etmelimiyim sizce?

bana bedava iphone verseler satar samsung alırım. bence sende yapmalısın seçim senin
  7. B

CRT ve 3D

arkadaşlar jeodezi mühendisliği son sınıf öğrencisiyim fotogrametrik çalışma için fotograflardan 3D görüş alabileceğim bir monitör almak istiyorum. ancak çok masraflı olmasını istemiyorum. okulumuzda kullandığımız bilgisayarlar crt monitörlü. bende ikinci el bir crt monitör almak istiyorum...
  8. B

Asus TF101G

http://www.tekzen.com.tr/Product/2095773/asus-tf101g-1b060a-1gb-16gb-and-32-gps ilgili tableti alacağım görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. iyi forumlar
  9. B

Evotab X8-HD ile 3G Modem Kullandık

samsung tabletler destekliyor mu? onlarla ilgili bilgi verebilir misiniz ?
  10. B

Harici diskin yarısı kayboldu

denedim sürücü harfini değiştirmeyi olmadı dediğiniz programlada yapamadım. başka bir yolu yokmudur o dosyaları içinden çekebileceğim
  11. B

Harici diskin yarısı kayboldu

herkese iyi forumlar harici disk üzerinden format atmaya çalışırken wintoflash isimli programı kullanıyordum yanlış birşey yaptım ve 1tb lık harici diskim 418 gb olarak görünüyor ve içi boş. içinde 100gb a yakın önemli dosyalarım vardı biçimlendirme yapmak istemiyorum. disk yöneticisinde...
  12. B

Ucuz tablet PC önerisi

öncelikle herkese iyi forumlar. bir tablet bilgisayar almayı düşünüyorum bütçem 200-250 TL civarı çok özellikli bişey olmasına gerek yok sadece web deneyimi güzel olsun 3G desteği olsun (OTG ile de olabilir) yeterlidir. ekran çözünürlüğü oyun performansı benim için çok da önemli değil. Ancak...
  13. B

"12/12/12 Hatıralar Unutulmaz" Atkısı GSStore’da

almayana tekme tokat valla :))
  14. B

Htc one x plus mi ? Iphone 5 mi? Note 2 mi? Veya önereceğiniz bir başka telefon ?

git bi tane bilgisayar al daha çok işine yarayacağından eminim :)))
  15. B

Vodafone'un iPhone 5 Teklifleri Belli Oldu!

milletin yemeye ekmeği yok bazılarıda milyarlar döküyo telefonlara... allah içimizdeki bu açgözlülüğü doyursun.
  16. B

Windows 7 64 Bit ile NetCAD

kendi bilgisayarıma sayısız deneme yapmama rağmen kuramadım ama arkadaşımın bilgisayarına kurdum kafayı yicem ya :D
  17. B

DLNA ve All Share İncelemesi

DLNA destekli smart tv de word powerpoint gibi dosyaları görüntüleyebilir miyiz? kablosuz özelliği kullanarak tabiki
  18. B

Avea numara değişimi

numaram abimin üzerine kayıtlı 18 yaşından önce alamadığım için. 5 yıldır kullanıyorum bi sorun olduğunda abimi aramaktan bıktım numaramı kendi adıma geçirmek istiyorum avea 38 lira para istiyor. bunun başka bir yol yordamı varmıdır acaba ?
  19. B

Facebookdaki gibi bildirim gelsin

forumun en üst kısmına bir bölüm açılıp kimin en son hangi konuya yorum yazdığını gösteren bir sistem konulabilir. ve buda anlık mesajlaşma gibi sürekli güncellenen bir sistem gibi olabilir. facebooktan tek farkı benim konuma yorum yazıldığı zaman bu iletinin sadece bana değil bütün...
  20. B

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

forumda sadece cep telefonu ve bilgisayarla ilgili şeyler var bence TV, müzik sinema sistemleri, yazıcı, tarayıcı, modem vs gibi ürünlerle de ilgili bir bölüm olması gerekir.
  21. B

İOS u Android e nasıl dönüştürebilirim?

:) hadi ya el mahkûm yani desenize :)) iostan allah sakındırsın valla bence :))
  22. B

İOS u Android e nasıl dönüştürebilirim?

Öncelikle herkese iyi forumlar. Benim sorum İOS işletim sistemli Taiwan dan gelen çakma bir iphone um var (MT 6235 tabanlı) ancak ben ios işletim sisteminden memnun değilim acaba bu telefona android yüklemek mümkün mü mümkünse nasıl yapabilirim? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.