Arama sonuçlarınız

1. A

SDN'ye şikayet

Bu site hergün girip teknolojiyi yıllarca ve hergün takip ettiğim biryer... Shiftdelete.net ailesnin geniş olduğunuda biliyorum, çalışanların ve şirket ilerlemesi için maddiyatta önemli haklısınız. Ama unuttuğunuz birşey var, güzelim haberleri mahvediyosunuz. Haberlerin yan tarafındaki reklam...
  2. A

Galaxy S4 KitKat 4.4 ne zaman gelecek?

Arkadaşlar Samsung Galaxy S4'e Kitkat 4.4 nezaman gelecek?
  3. A

Galaxy S4 KitKat 4.4 ne zaman gelecek?

4. A

Ouya oyun konsolu

Arkadaşlar Ouya oyun konsolunu Türkiye'den nasıl temin edebiliriz? Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.
  5. A

WP8 için Nokia Lumia 620 üvey evlatmi?

Windows Phone 8 ve Nokia'ninda içinde bulundugu güncellemelerin çogunda Nokia Lumia 620 bulunmuyor..! Nokia Lumia serisinde en çok satan telefona bukadar az bir destek verilmesi ÜZÜCÜ açikcasi. :huh:
  6. A

Mac mini yardım

Arkadaşlar Mac mini + Magic Mouse + Kablosuz klavye Türkiye'de 2.400 TL. Bu donanımları yurtdışından getirtsem vergilerle felan ne kadar tutar bilgisi olan var mı...?
  7. A

Mİcrosoft MSN Messenger'in fişini çekti

Messenger ile Skype birleşiyor, Messenger emekliye ayrılıyor Artık Messenger hesabınızla Skype'a giriş yapıp tüm Messenger kişilerinizle Skype üzerinden konuşabilir ve mesajlaşabilirsiniz!
  8. A

Ubuntu 12.10 nezaman resmi olarak yüklenecek?

Ubuntu 12.10 nezaman resmi olarak yüklenecek? Haberi olman varmı?
  9. A

TUBİTAK pardus 2011 sürümünün fişini çekti

İlk kararlı sürümünü 21 Ocak 2011'de çıkaran ekip, daha sonra 2011.1 ve 2011.2 ile yoluna devam eden 2011 sürümünün fişini çekiyor. Bu tarihten sonra Pardus 2011 için herhangi bir yazılım güncellemesi yapılmayacak.resmi açıklama bu adreste...
  10. A

Ubuntu kasılıp kitleniyor!!

arkadaşlarHP minibook kullanıyorum Ubuntu video açarken ve yazılım merkezinden program felan ararken önce kasılıyor sayfayı sonra kitliyor sünüm 11.10 ve hapinizdemi aynı acaba?
  11. A

Ubuntu 11.10 (Oneiric Ocelot) depoya yüklendi indirebiliriniz.

Ubuntu 11.10 (Oneiric Ocelot) depoya yüklendi indirebiliriniz:thumbup1: http://cdimage.ubuntu.com/daily-live/current/
  12. A

Saklı Hayatlar

Arkadaşlar Saklı Hayatlar diye bir film var bütün sitelere baktım yok eğer link bulabilirseniz bana atarsanız mutlu olurum:cool:
  13. A

Pardus 2011.1 Duyuruldu!

Pardus geliştiricilerinden Gökçen Eraslan'ın Pardus-Duyuru e-posta listesine düşen mesajı ile duyurulan Pardus 2011.1 sürümü, önceki ara sürümlerdeki geleneği devam ettirerek, soyu tükenmekte olan türlere atfen Dama Dama sürüm ismi ile karşımıza çıkıyor. Pardus 2011 serisinin ilk ara sürümü...
  14. A

TUBiTAK Pardus için eleman ariyor

Pardus Projesi'nde tam ya da yarı zamanlı TÜBİTAK BİLGEM çalışanı olarak görev almak isteyenler için mevcut açık pozisyonlar aşağıdaki gibidir. Bu pozisyonlara başvurmak için detaylı özgeçmişinizi [email protected] adresine göndermeniz gereklidir. Pardus projesi ve Pardus tabanlı kurumsal...
  15. A

Ubuntu 11.04

Ubuntu 11.04 indirilmeye sunulmadi... nezaman sunulacak acaba?:hammer:
  16. A

Youtube'a giremiyorum...

arkadaslar youtube'ye giremiyorum bir sorunmu var acaba?:confused1:
  17. A

Ubuntu 9.10 Karmic Koala artık paylaşımda

Download: Ubuntu 9.10 (x86) 32-bithttp://noncdn.releases.ubuntu.com//karmic/ubuntu-9.10-desktop-i386.iso Download: Ubuntu 9.10 (x64) 64-bithttp://noncdn.releases.ubuntu.com//karmic/ubuntu-9.10-desktop-amd64.iso
  18. A

Facebook Ofisinde Türk Bayrağı

arkadaşlar video izlerken 1:16 ile 1:22 saniyeler arasında facebook ofisinin içerisinde türk bayramızın asılı olduğunu gördüm ve hoşuma gitti :thumbup1: video burada : http://www.youtube.com/watch?v=_D5iNx6qn3c
  19. A

Google'de şok!!

İnternetin bir numaralı arama motoru Google'ın kurucuları arasında yer alan ve akıl hocası olarak bilinen Rajeev Motwani, evindeki yüzme havuzunda ölü bulundu. Aynı zamanda Amerika'da Stanford Üniversitesi'nde profesör olan Rajeev Motwani (47) geçen cuma akşamı evinde öğrencilerine parti verdi...
  20. A

CeDiyez

visual Studio ile ilgili çpk güzel paylaşımlar yapabileceğiniz Beta aşamasında olan bir site biz MCPD grubu olarak yaptık desteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar şimdiden teşekür ederiz.
  21. A

IE8'den 2 Özel Sürüm

Microsoft Almanya Internet Explorer 8'in iki özel sürümünü yayımladı: Uygun bir başlangıç sayfası, web dilimleri ve hızlandırıcılar gibi ön yüklü özellikler sayesinde yeni Internet Explorer'ın özel sürümleri çocuklar ve gençler için tamamen yeni bir sörf keyfi sunacak. 14-18 yaş arasındaki...
  22. A

Google'dan işletim sistemi

Google’ın merakla beklenen işletim sistemi projesi ilk meyvesini verdi. Karşınızda Google Cyborg… Google, Android ile akıllı telefonlara ve netbook’lara girdikten sonra şimdi de masaüstü bilgisayarlara yönelmek istiyor. Firma tarafından yapılan bir sunum Cyborg olarak...
  23. A

Google'dan işletim sistemi

Amesfa Not : İçerik Silinmiştir.
  24. A

Windows 7 server

arkadaşlar wsus 3.0'da güncelleme ararken windows 7 server'inda güncellemelerine gösterdi, windows 7 server'in prerelease sürümü varmı? varsa bana link atabilirmisiniz. :)
  25. A

windows 7 server

26. A

facebook yeni sayfa stili

arkadaşlar bugün facebook'umu açtığım zaman yeni ekran görüntüsünle karşılaştım ve açıkcasını söylemekse hoşuma gitmedi. Başka kullanan oldumu acaba? vede eskiki haline nasıl getirebiliriz? :)
  27. A

Logoyu merak ettim..??

arkadaşlar aşağıdaki fotoğrafta sitenin logosunu gördüm gibi cebit fuarından çekmiş Shiftdelete ekibi http://fotogaleri.shiftdelete.net/v/CeBIT+2009+Almanya/IMG_6555.JPG.html
  28. A

Çanakkale'den gizli kalmış fotoğraflar

arkadaşlar gerçek gerçek bilek savaşı bunlardan olsa gerek paylaşmak istedim http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/yeni/goster.asp?prm=0,533424&id=1&galeriid=5477#galeriStart
  29. A

Sabit telefonda "sabit ücret"e son

Türk Telekom’un abonelerinden almakta olduğu “sabit ücret"in alınmasının hukuki olmadığına karar verilerek; Türk Telekom’un 2007 yılından bu yana aldığı tüm parayı yasal faizi ile beraber ödenmesine karar verildi. Nevşehir 2. Asliye Hukuk Mahkemesi, Türk Telekom’un...
  30. A

Android: Google OS Eee PC'ye yüklendi

Artık gerçek oldu: Meraklıları Google Android'i cep telefonlarının dışına çıkarmayı başardı... Google, Android'in sadece cep telefonları için geliştirilmediğini sıkça belirtmişti. Hatta daha önceden yayımladığımız bir haber bunu doğrular nitelikteydi. Şimdiyse bir blog yazarı işletim sistemini...
  31. A

Google'ın yeni projelerine siz karar verin

Google sizden proje önerileri bekliyor. Kabul edilen projeler karşılığında "müthiş" bir ödül de var! Küresel krizin etkisini tüm sektörler ve tüm firmalar hissederken, Google'ın etkilenmemesi mümkün değil. Muhtemelen bu yüzden Google yeni projelerini çalıştırdığı mühendisler yerine...
  32. A

Microsoft'tan yeni bir Vista sitesi daha

İnternet üzerinde oldukça beğenilen Yahoo Answers, kullanıcıların herhangi bir konuda takıldıkları soruları, diğer kullanıcılara sormalarına olanak veren bir site. Microsoft da Yahoo Answers'e benzer bir site hazırladı. Fakat sitenin farkı, genel konular hakkında değil, sadece Windows Vista...
  33. A

Microsoft'tan yeni bir Vista sitesi daha

34. A

Gizli Windows 7 özellikleri su yüzüne çıktı

Bir programcı, geliştirdiği araç sayesinde Windows 7'nin gizli özelliklerini su yüzüne çıkardı. Blue Badget isimli araç, Windows 7'nin gizli hazinelerini kullanıcılara sunuyor. Bir programcı, Windows 7'nin alpha sürümünü kullanan kullanıcılarından saklanan henüz tamamlanmamış bazı gizli...
  35. A

Yahoo karar değiştirdi

36. A

Yahoo karar değiştirdi

Amerikan internet grubu Yahoo’nun Başkanı Jery Yang, firmalarının, dünyanın en büyük yazılım firması Microsoft tarafından satın alınması gerektiğini söyledi.ABD’nin San Francisco kentinde düzenlenen Web 2.0 zirvesine katılan Yang, burada verdiği bir demeçte, bu yılın başında...
  37. A

Skype Portal buraya

skype Portalı buraya Portal admin skype adres : finikeli_alica