Arama sonuçlarınız

1. berklann

C++ Basamak Seçimi Yardım

Selamlar c++ da okul ile ilgili bir ödevi yapıyorum ancak şöyle bir yerde takıldım; 11 haneli bir sayı giricem bu sayının ilk iki ve son iki basamağını almam gerek örn; 15032210008----> 15 ve 08 i elde etmem gerek ancak yapamadım daha yeniyim. Şimdiden teşekkürler.
  2. berklann

Note 4 galeri problemi

Merhabalar yurtdışından galaxy not 4 aldım şu ana kadar bir problem yaşamadım ancak fotoğraf çektikten sonra özellikle de ön kamera ile yaptığım çekimlerden sonra fotoğrafı görmek istediğimde fotoğraf ciddi anlamda geç açılıyor snapdragon 805 işlemcili modeli kullanıyorum aynı sorunu yaşayan...
  3. berklann

İphone 5 Kasa ve Garanti

Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce 2. el bir iphone 5 16 gb black aldım. Fatura tarihi 20.01.2014 yani 2 ay felan kullanılmış. 1390 tlye aldım telefonu ancak bugün farkettim ki ses açma ve kapama tuşlarının ordan bi yamukluk var çok belli olmuyor ancak var. Apple almamın nedeni değişim...
  4. berklann

Samsung np-550p5c-s05tr-gold vip protect rezilliği

Merhabalar SDN takipçileri. 05.01.2013 tarihinde Gold mağazasından aldığım SAMSUNG NP-550P5C-S05TR cihazıma satın alım sırasında satış elemanı bana VİP PROTECT denen kasgo paketinden bahsetti ve 202,54TL vererek satın aldım. 01.01.2014 tarihinde cihazımı bazı sorunlarından dolayı kasgoya vermek...
  5. berklann

[Satılık] Logitech X-530

apartmanda kullanamıyorum o sebeple satıyorum ayrıntılı bilgi için ; http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-x-530-tertemiz-aciliyetten-124729251/detay
  6. berklann

Aşırı Ping ve Lag Sorunu

Merhaba arkadaşlar ben Samsung NP-550P5C-S05TR bilgisayar sahibiyim internet olarakta TTNET Net Limitsiz Paketi kullanmaktayım Speed Net test sonu Gördüğünüz gibi hızım bu ancak ping çok yüksek en basitinden Counter-Strike 1.6 Online oynarken bile 30-40 saniyede bir ping 599 699 felan oluyor...
  7. berklann

KVK Dolandırıcılıkta Baya Gelişmiş

Merhabalar sizlere başımdan geçen bir hadiseyi anlatmak istedim. Başlıktan da anlayacağınız gibi başrol KVK E-72 model telefonum vardı. Hediye olarak Galaxy S2 gelince E-72 arkadaşıma hediye etmek istedim. Ancak kulaklık girişi çalışmıyordu ve ekranın sol kısmında sağ kısmına göre renk çok...
  8. berklann

MSI GE60-414XTR Notebook--SAMSUNG NP550P5C

Merhaba arkadaşlar bu iki bilgisayar arasında kaldım. Daha öğrenciliğim bitmediği için okulda kullanacağım bir model arıyorum ancak oyun oynamayı da aşırı derecede seven biriyim Msi mouse+çanta hediyesiyle ve oyuncu tasarımıyla beni kendine çekerken okuduğum kasa kalitesi ile ilgili şikayetler...
  9. berklann

Galaxy SII Multi-Window

Shiftdelete.net de gördüğüm galaxys2 icin multiwindow konusundan indirdigim dosyayi rootsuz 4.1.2 test surumu yuklu telefonuma kurdum ancak dogru olarak calismiyor kenardaki cubuktan (menuden) uygulamayi sectigim zaman tam ekran olarak aciliyor. Easy method yazili linkten indirdim rar dosyasini...
  10. berklann

Galaxy S2 Usb Board Sorunu

Öncelikle selam arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce hollandadan aldığım s2 telefonumda geldiğinde 4.0.3 yüklüydür ve halende o yüklü hiçbir root rom vb. işleme maruz bırakmadım. ancak yaklaşık 2 gün önce cihazım sarjdayken ekrana bir uyarı geldi 'Şarj duraklatıldı. Voltaj çok yüksek.' hatayla ilk defa...
  11. berklann

Galaxy SII vs Huawei Ascend P1

Başlıktanda anlaşılacağı gibi iki telefon arasında kaldım. Samsung'a Huawei'den daha çok güveniyorum ancak 1.5Ghz işlemci ve Gpusunun methi bana Huawei'yi düşündürüyor. Sizdende öneri almak istiyorum.