Arama sonuçlarınız

1. M

Macbook Fiyatı Düşer mi?

Arkadaşlar macbook air 2020 i5 li modelin fiyatı sizce düşer mi? 30 ekimde yeni macbooklar tanıtılacak. Ne yapsam bilemedim. Şimdi apple sitesinden sipariş versem 8900 tl ye 1 ay sonra geliyor beklemek istemedim açıkcası.
  2. M

Acer Swift 3 ( R3 4300 U ) kullanan var mı?

Yen Yeni oyun oynamıyorum hocam oynayacağım 3-4 oyun var Metin2 Knight Silkroad Valorant Cs go
  3. M

cevabın için teşekkürler neye göre tam olarak? Swiftin performansı bariz şekilde daha fazla görünüyor. Hocam bahsettiğim modele baktınız mı? R3 4300 lü olana ? Acerin birden fazla işlemcili modeli var. Benim bahsettiğimde youtube testlerine bakarsanız sıcaklık gta5 de 60 dereceyi geçmiyor...
  4. M

Arkadaşlar bu laptopu kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Neden bu laptopun Türkçe incelemesi hiç yok? Huaweii Matebook D 14 mü yoksa Swift (r3 4300u) mu? Almalıyım? Isınmaması, ve Fan sesi çok önemli benim için. Bu ikisinin fan sesi kıyası nasıl acaba bilginiz var mı?
  5. M

Huawei Matebook D14 Düşünüyorum

Kulaklık olmadan fan uçacak gibi mi oluyor hocam? Isı nasıl peki? Ve gta da hangi ayarlarda kaç fps alıyorsunuz? Bilgisayarı tavsiye eder misijiz? Ben gta değilde metin2 veya silkroad oynayacağım bu oyunları ortalama 5 saat aralıksız oynarım fan uçacakmış gibi olur mu acaba bu oyunlarda
  6. M

Huawei Matebook D14 Düşünüyorum

Hocam oyun oynuyor musunuz? Oynuyorsanız hangi oyunlar? Hangi ayarda ve kaç saat oynuyorsunuz? Boştayken ve oyundayken Fan sesi nasıl rahatsız ediyor mu? Oyun oynarken ısınıyor mu? 1601054471 Hocam yukarıda yazdığım soruya bakar mısınız?
  7. M

6 bin Bütçe - Metin2, Silkroad Oynatacak Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar merhabalar 6 bin TL bütçem mevcut. Sıfır veya ikinci el laptop satın alacağım. Önceliğim taşıması kolay, şarjı uzun giden ve metin2 veya silkroad tarzı oyunlarda kasma donma yapmayacak. Bir bilgisayar tavsiyesi arıyorum? Öneriniz nedir? Huaweii Matebook D14’e bakıyorum bu aralar bu...
  8. M

Macbook Air early 2015

Arkadaşlar early 2015 model macbook air’a mojave yüklemelimiyim? İnterntte okuduğum kadarıyla sıkıntılıymış mojave , sistem kasar mı? Şarj hızlı biter mi? Isınır mı? Daha önce kullanan var mı?
  9. M

Ekran kartı driveri yükleyince bilgisayar kasıyor

Arkadaşlar bilgisayarım Lenovo y50-70 ekran kartı modelim nvidia gtx 860m , sorunum şu şuanda ekran kartı kurulu değil intel ekran kartıyla çalıştırıyorum kasmadan calısıyor fakat bilgisayara ekran kartının nvidianın driverini yükleyince bilgisayar kasmaya başlıyor.. ekran kartını çalıştıracak...