Arama sonuçlarınız

1. İSS-1

General Mobile Discovery Air Ön İnceleme

İşlemci mimarisi bambaşka Samsung kendi üst düzey işlemcisi ile cihazını çıkardı. Ayrıca Galaxy Alpha SÜPER AMOLED ekran sıradan Amoled ekran değil ;) - - - Mesaj Güncellendi - - - Şirket Hindistan'da üretilen cihazı Türkiye2ye getirip üzerine General Mobile yazısı yazarak kendi tasarlamış...
  2. İSS-1

Sony Vegas Pro 11 Problemi

BBFlashBack Express işini fazlasıyla görür. Sadece video kaydedip yükleyeceksen. Buradan bilgi alabilirsin http://www.bbsoftware.co.uk/BBFlashBack/CompareEditions.aspx Yine Jing kullanabilirsin ( 5 dk çekim süresi vardır)...
  3. İSS-1

Şampuan önerisi ( en az kimyasal içeren hangisi)

NaturVital öneririm :thumbup1: İspanya çıkışlı bir şampuan. Her saç türüne göre çeşitleri var. İnceleyebilirsin : http://naturvital.co.uk/ Piyasa da 30 TL fiyatı vardır.
  4. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Teşekkürler önerin ve düşüncelerin için :)
  5. İSS-1

LG G3 Aldım iptal ettim G2 Aldım ikisi birden geldi

Belki sistemde olan bir hata olabilir sadece G2 kargolanmıştır LG 3 kargolanmayıp sistemde ikiside kargolanmış gözükebilir. Müşteri temsilcileri ile görüşmeniz yararınıza hiç istenmeyen nahoş durumlar oluşabilir. Yapmanız gereken en doğru olay eğer iki ürün gelirse birisini teslim alıp...
  6. İSS-1

LG G3 Aldım iptal ettim G2 Aldım ikisi birden geldi

Paralel İthalat(Grey) garantili olanlar için geçerli o fiyatlar. Resmi distribütör garantili fiyatlar ile karıştırmayalım.
  7. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Önerin için teşekkürler. Ben youtube kanalımda video inceleme yapıyorum o nedenle video işleme açısından bana yeterli olacak bir bilgisayar istiyorum. Oyun oynamayacağım yine belirteyim. Fiyat olarak bunları gördüm AMD işlemcili , bunlardan birisini alsam performans açısından bana yeterli olur...
  8. İSS-1

CAT'in Yeni Akıllı Telefonu S50 Tanıtıldı

Hepsiburada.com üzerinden satışa sunmuşlar; CAT S50 1.750 TL , CAT B15Q 1.450 TL Yok artık demek bile bu fiyata tepkiyi açıklamak için çok tepkisiz kalır o derece yani...
  9. İSS-1

İşte Meizu MX4'ün Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

General Mobile ile nasıl ilişkilendirdiniz anlamak biraz zor, Hindistandan telefonları getirip üzerine GeneralMobile yazısının dışında adamların bi çabası yoktu kullandıkları işlemci evet MediaTek MTK idi ama General Mobile sipariş üzerine getittirip üzerine sadece ismini yazdırdığı cihazlar...
  10. İSS-1

Lenovo Telefonlar Ülkemizde

Çok yüksek fiyattan giriş yaptılar resmen bence ölü doğdu Lenovo. Rekabeti yeniden başlatıyoruz dediler ama bence kendileri için başlamadan bitti bu fiyat politikası ile rekabet etmeleri imkansız, X2 1399 TL ve Z2 1499 TL ile çok zor. Kardeşleri Huawei var G7 ile oldukça başarılı oldular yine o...
  11. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Öneriniz için teşekkürler ama tahmini bütçem 900-1000-1200 TL :)
  12. İSS-1

Nokia Lumia 925 İndirime Girdi

O satılan model kırpılmış modeldi piyasadaki 699 TL olan cihaz değildi. Çift sim, 1 GB RAM, 540p ekranı olan daha ekonomik sürümdü.
  13. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar bu kasa nasıl ? Lenovo H50-55, AMD A8-6500 3.5 GHZ işlemci var Bir süredir AMD işlemci kullanma isteğim var bu kasa da uygun gibi geldi bana, düşünceleriniz nedir ? basbeLası
  14. İSS-1

Asus DSL N10 B1 ADSL Modem Router - Güncellleme (Firmware)

Arkadaşlar çok önemli bir firmware güncellemesi yayınlandı dün itibariyle (12.01.1015), güncelleme numarası (1.0.5.2.) Asus'un sunucularına yapılan bir siber saldırı vardı, bu güncellemeyle birlikte bu açığa karşı , güvenlik sorunu giderilmiş, mutlaka bu güncellemeyi kursun ASUS modem kullanıcıları.
  15. İSS-1

Bu telefon sizce nasıl? thl t6 pro

Cihaz güzele benziyor ama görüntüde öyle , mesela batarya miktarını bilmiyorum ama gerçekte o değerde olmayabilir daha da altında bir performans verebilir. IMEİ + Kayıt ücreti derken sana 450 TL kadar maliyeti olur, cihaz bozulsa elinde kalır, teknik servis sıkıntısı yaşarsın. Gümrükten...
  16. İSS-1

Samsung Kötü Gidişatı Durduramadı!

Öncelikle Samsung açısından bakacak olursak tüketici isteklerine göre değilde kendi isteklerine göre telefon üreterek kendi ayaklarına sıktılar. Ne de olsa biz bunlara ne verirsek alıyorlar diye düşündüler ve kendi içlerinde doyuma ulaşıp rehavete kapıldılar. Cihazlara güncelleme vermeyerek...
  17. İSS-1

AV-Comparatives testinde en yüksek puanı ESET aldı !

Bu test kurluşunun farklı kategorilerde testleri mevcut aşağıdaki resimde de görebileceğiniz üzere, ESET'i zaten yıllardır ön plana çıkaran özelliği '' hafifliği '' sistemlerde kendini hissettirmemesi bu aldığı ödül de bunu doğrular nitelikte '' Performans Ödülü '' kazanmış. Diğer testlerdeki (...
  18. İSS-1

LG Optimus L5 İçin Kitkat Güncellemesi gelir mi ?

2012 yılının vasat cihazlarından bir tanesi çoktan LG fişini çekmiştir bu L5'in, beklenti içinde olmanız gereksiz.
  19. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Arkadaşlar monitör açıldıktan sonra 1-2 saat karartılı bi şekilde çalışıyor daha sonra parlaklığı normale dönüp düzgün şekilde çalışmaya devam ediyor, bunun sebebi ne olabilir ? VGA kablosu mu, monitörün kendidinde mi , ekran kartında mı ? Sanırım monitör artık değiştirmem gerekiyor, video...
  20. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Teşekkürler yardımın için, ben o zaman yine ekran kartını takıyım , bu özelliği kullanayacağım gibi. Çok teşekkür ederim ilgin için. Dediğini yaptım İntel sürücüyü indirdim ama bu sistem bu özellikleri desteklemiyor şeklinde hata verdi. Teşekkürler , iyi forumlar.
  21. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Aynen öyle, İntel Core Duo 2 E4500 - Conrea - Soccet 775 LGA Bu arada o kurduğum sürücüyüde tanımadı titreme ve kayma var ekran da :D Chipset seçimi yapıp öyle mi indireceğim ?
  22. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Cevabın için teşekkürler :) Sanırım bu şekilde olucak ?
  23. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Güncel ? __kadıköyRAP__
  24. İSS-1

Asus zenfone 2 duyuruldu! Işte fiyatlar

Yeni gelecek vergiler ile 799₺ ile gelmesi zor görünüyor. Ki o fiyatla gelirse zaten orta segment çöker :D 2 GB 850₺ 4 GB 950₺ gibi olabilir. Ayrıca bu sefer Z3560 1.8 değil de Z3580 2.2 GHZ işlemcilerle gelmeleri gerekiyor !
  25. İSS-1

Huawei Ascend P7 İncelemesi

Kendi yapımı kullandığı işlemcilerinden kaynaklanan bi sorun sanırım bu tür uyumsuzluklar. Malzeme kalitesi, arayüz gerçekten çok güzel cihazların.
  26. İSS-1

Meizu mx4 - Huawei Ascend G7

Evet, telaffuz edilen fiyat o şekilde.
  27. İSS-1

SDN Ödüllü Yeni Yıl Yarışması Başladı

Sonuçları bekliyoruz ama ben akıllı telefon kullanıp yine de katılanları kınıyorum :) Şimdi ben hediye vericem edebiyatını bıraksınlar en azından o olmayan tanıdıklarına haber verip onlar kendileri katılsın daha güzel olurdu bence.
  28. İSS-1

Evet o firma, bakalım bu sefer düzgün yürütebilecekler mi göreceğiz. Daha kaliteli güvenirliği yüksek şirketlerle çalışmak varken bu tür PERPA şirketlerle giriş yapmalarıda biraz ilginç, sanırım kâr marjından dolayı bu tür firmaları şeçiyor Çinliler.
  29. İSS-1

Meizu MX4 Ocak ayının ortalarında satışa çıkacakmış. Lansman önümüzdeki hafta olabilirmiş, otel seçimi kalmış karar verilince lansman tarihi kesinleşecek. Fiyatlar ; 999 TL ve 1100 TL (16 - 32 GB), Renk farklılıklarından dolayı (Gold - Silver) fiyat farkı olacakmış sanırım. Türkçe dil desteği...
  30. İSS-1

150 liraya kadar kablosuz güçlü modem tavsiyesi

Asus'da iyi bir seçenektir bana göre, bu modemi incele derim : http://www.hepsiburada.com/liste/asus-dsl-n14u-300mbps-4port-torrentbulutvpndlna-adsl2-modem-router/productDetails.aspx?productId=bd501170&categoryId=3009801
  31. İSS-1

1 hafta içinde satılacağı bilgisine nereden ulaştınız ? Eğer sağlamsa bilgi kaynağınız Meizu bekleyin, özellikleri gerçekten harika...
  32. İSS-1

Asus Zenfone 5 Lite - Bim edition

Merhaba arkadaşlar, ASUS Zenfone ailesine Türkiye'de bir üye daha ekledi, Zenfone 5 Lite sürümü olan bu cihaz kırpılmış özellikleri ile dikkat çekiyor. Öncelikle çift sim kart özelliği var, ekran qHD 960x540, İşlemci Z2520 1.2 GHZ, PowerVRSGX 544MP2 (300 MHZ), 2500 mAh Batarya sahip. BİM...
  33. İSS-1

Format atmama rağmen yeni sekmede açılan rahatsızlık veren reklamlar

Sanırım bu modeme TP-Link tekik destek vermiyor garip şekilde kendi ürünleri ama dağıtıcısı ve destekçisi farklı bir firma sanırım. Şimdi eğer Firmware güncellemesi var ise kontrol edin TP-Link sitesinden ve o güncellemeyi yapın. Ayrıca modem üzerinden ACL özelliğini Etkin yapmanız gerekiyor...
  34. İSS-1

Ableton Push İncelemesi

Burada bulabilirsiniz...
  35. İSS-1

700-900 Arası Güncelleme destekli ve iyi kameralı

900 TL aralığında Android sisteminde orta seviye cihazlar var ve bunlar sınırlı Andorid güncellemesi alıyorlar hatta hiç almayanlarda oluyor. Güncelleme konusunda hal böyleyken kamera konusunda da durum pek içaçıcı değil maalesef. Kapanya yakalayabilirsen Sony Xperia ZR sizi tatmin...
  36. İSS-1

KasperSky ile başım dertte !

Appremover programını deneyiniz. Güvenlik programlarını her zaman kendi kaldırma yöneticisi ile sisteminizden kaldırın, üçünçü parti programlar genelde bu tür sorunlar çıkarmaktadır. Diğer seçenek yeniden Kaspersky kurun ve bu sefer Kaspersky kendi kaldırma yöneticisiyle sisteminizden kaldırın.
  37. İSS-1

LG G3 için Android 5.0 İngiltere'de

Türkiye'ye büyük ihtimal 2015 Şubat gibi gelir bence. Bölge ülkelerin sıralaması gözönüne alındığında yine en geç bize gelir. Ama bu aslında ufakta bir avantaj en son sürüm gelirse 5.0.1veya(2) hatalardan en aza indirilmiş kararlı bir güncelleme almış olurlar.
  38. İSS-1

Internet Download Manager (IDM) 0x80004002 ve tarayıcı ilişkilendirme hatası.

Aşağıdaki kaynaklara bakmışmıydınız ? Kaynak 1 - Kaynak 2
  39. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Arkadaşlar tekrardan merhaba :) İnternet üzerinden izleidğim flash videolarda yüksek kalitede izlediğimde sıkıntılar olmaya devam edince bende onboard olarak kullanmaya geçmek istedim. Ekran kartını çıkarıp, onboard bağlantıyı yaptım. VGA çözünürlük olarak windows tanıdı ama sürücü bulamadım...
  40. İSS-1

HTC Desire Eye Türkiye'de Satışta

HTC fiyat politikasını gözden geçirmesi gerekiyor. M8 Metal olması ve amiral gemi diyelim 2200 TL bunun plastik sürümü olan E8 1800 TL ve bu iki cizadan ön kamerası ile ayrılan Desire EYE 1900 TL. Rakipleri ile yarışabilmesi için daha agresif fiyat belirlemesi gerekiyor, mesela E8 1500-1600...
  41. İSS-1

Sosyal medyanın büyük ayıbı

Birde böyleleri var :blink: Ayrıca bu olay daha doğrusu video yeni değil facebook'ta ifşateam adında bir sayfa da 5 ay önce sanırım paylaşılmış bilgiler var ...
  42. İSS-1

Sosyal medyanın büyük ayıbı

Şimdi aynaya bakıp , nasıl bir ahlaki çöküşün içinde olduğumuzu görelim artık. Bu olay günümüzde maalesef sıradanlaşan ve sadece video görüntüleri sızdığı için çepki çeken bir durum oluyor oysaki bu durum kültürel erzoyon yaşayan , dizilerde açık seçik sevişme sahnelerinin beyinlere empoze...
  43. İSS-1

Samsung hala aynı mı

Daha kimse resmi Lollipop 5 güncellemesini almadı Samsung kullanıcılarından . Evet bundan önceki cihazlarda kasma sorunu yaşanmış olabilir ama bu yeniden yaşanacağı anlamına gelmez. Note 4 gerçekten elit bir cihaz bu kesin, Lollipop güncellemesi aldıktan sonra değerlendirmek daha doğru olur...
  44. İSS-1

Güldüren Bedelli Askerlik Capsleri - Foto Galeri

7. resim herşeyi anlatıyor zaten...
  45. İSS-1

Bedelli askerlik çıktı! İşte yaş ve ücreti

Bu olay toplum vicdanını içten içe kanatmıştır. ADALET duygusu bireylerde derin hasarlar açmıştır. Faiz lobisi denilen karşı çıkılan Yahudi lobisine çok güzel bir kıyak yapılmıştır tamda bu kriz ortamında bankalar bu karardan en çok sevinen kesim hiç şüphesiz. Onlara bu üstü örtülü yardım...
  46. İSS-1

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

Cevabın için teşekkürler ama çözdüm :) O diskin üzerine gelip sağ tıklayıp > Sürücü harfi ve Yolu değiştir > Ekle > Sağ Menüden istediği harfi atayınca Disk göründü. İyi forumlar. - - - Mesaj Güncellendi - - - Cevabın için teşekkürler ama çözdüm :) O diskin üzerine gelip sağ tıklayıp >...
  47. İSS-1

Windows 7 Sorun - Çözüm Başlığı

Arkadaşlar bugün Win 7 Pro SP1 sürümünü kurdum ama sanırım kurulumda bir yerde hata yaptım. Sadece C: dizinini biçimlendirdim D: sürücüsüne birşey yapmadım aynen kaldı öyle. Ama şimdi D: sürücüsü yok sadece C: sürücüsü var gözüküyor. D: sürücüsü isimsiz şekilde kalmış öylece. Bu sorunu nasıl...
  48. İSS-1

Orijinal Microsoft Windows Lisansları

Teşekkürler Mehmet, hayrını gör :)
  49. İSS-1

Blackberry passport geldi!!

Bende görmüştüm fiyatını ve çok şaşırmıştım acaba ön şipariş fiyatı mı merak ettim. Ama bu cihaz zaten sokaktaki vatandaşa değil de iş dünyasına hitap eden , yöneticileri hedef alan bir cihaz diye biliyorum.
  50. İSS-1

Bu siteden ders videoları nasıl indirilir?

Bu adımları uygulayacaksın Yetkilendirme Kullan dediğim bölüme kullanıcı adını ve şifreni gir diğer adımlarıda aynen uygula zaten en son aşama da program sitedeki videoları bulup sana gösterecek.
  51. İSS-1

Discovery 2 Mini

Rica ederim, hayırlı olsun şimdiden.
  52. İSS-1

Bu siteden ders videoları nasıl indirilir?

Bu adımları uygularsan videoları siteden bulur ve indirir ;) NOT : Adım 1 'de '' Yetkilendirme Kullan '' bölümünde kullanıcı adını ve şifreni yazmayı unutma o kısmı boş bırakma...
  53. İSS-1

Devler Ligi'nin yeni kanalı belli oldu!

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları, 2015-16 sezonundan itibaren 3 sezon Tivibu ve TRT'den yayınlanacak. TTNET, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarının Türkiye yayın haklarını 2015 - 2016 sezonundan başlayarak 3 sezon için satın aldığını KAP'a açıkladı. Türk Telekom'dan...
  54. İSS-1

Çanlar Tabletler İçin Çalıyor!

Zaten Note 3 - 4 , Asus Zen Phone 6, Huawei Ascend Mate gibi modeller piyasaya sürülünce o tür tablet gereksinimi de ortadan kalkmaya başladı haliyle. Aynı işleri akıllı Phablet telefonlar yapabiliyorken ekstra masrafa gerek yok.
  55. İSS-1

Tamamdır dostum, ben saklıyorum Trend Micro lisanslarını geri dönüş yapma ihtimaline karşılık. İyi satışlar.
  56. İSS-1

CCleaner 5.0 Final Sürümü Yayınlandı

Windows İşletim sistemli bilgisayarlarımızda sıklıkla kullandığımız temizleme aracımız CCleaner 5.00.5050 Final sürümünü yayınladı. Arayüz materyal bir hal almış ve oldukça şık olmuş. Yenilikler için buraya, indirmek için buraya tıklayınız.
  57. İSS-1

Discovery 2 Mini

700 değil o cihazın fiyatı bak en sağlam sitelerden birisinde 599 TL Özellikleri zaten kısıtlı olan bir cihaz 550 TL fiyatı olanlar da var. Bence 100 TL daha koy 699 TL Asus ZenPhone 5 al ;)
  58. İSS-1

Trend Micro İnternet Security 2015 - 1 Yıllık Trust-Port İnternet Security - Total Security 1 Yıllık AVG İS 1 Yıllık Trend-Micro Antivrus 2015 1 Yıllık Windows 8.1 With Update veya Win7 PRO lisans ile takas etmek istersen alabilirim :)
  59. İSS-1

0-500 TL Arası Akıllı Telefonlar

Evet Çinli büyük telefon üreticilerinden Doogee artık Türkiye pazarına girmiş bulunuyor, daha önce İspanya ve İtalya ile Avrupa'da pazara giriş yapan şirket ülkemize de geldi. Cihazları başlangıç ile orta segment karışımı diyebileceğimiz bir konumda. En dikkat çekici özellik '' Arka dokunmatik...
  60. İSS-1

Clean Master Artık Windows İşletim Sistemlerinde

Arkadaşlar Windows işletim sistemi için açılan konuda yine Android sistemindeki Clean Master önplana çıkmış, Windows temizliği için CCleaner kadar başarılı olacaktır zamanla. İlk hali bile çok iyi artıklar bulup temizliyor. Beklentilerimin çok üzerinde çıktı.
  61. İSS-1

Digiturk Alınır mı ?

Futbol keyfinin kalmadığı bir ülke de ve de futbol oynayan takım sayısının bir elin parmaklarını geçmediği futbol ligimizde, kalite çok aşağılarda o kadar fiyat verilir mi ki o vadedilen fiyatlar üzerinden yani tutarı aşan faturaların geldiği yönünde de şikayetlervar çok iyi araştır. Bu Lig...
  62. İSS-1

Windows phone

Evet, gerçekten herkesinde bilgisi olur, güzel bir kıyaslama olur popüler uygulamalar ve oyunlar açısından.
  63. İSS-1

Windows phone

Hangileri mesela ? Tamam geride kabul ama artık uçurum yok. Hangileri yok popüler olup ?
  64. İSS-1

Ekran Kayıt Programı

Neden Crack, kul hakkı gibi konulara girmene ne gerek var. Bak Movavi Video Suite programı ile istediğini yapabilirsin, program ücretlidir ama burada kampanyası var sağ tarafta isim ve mail adresini gir ardından GET Movavi Video Suite tıkla lisansın sana gönderilecek. BBFlashBack Express...
  65. İSS-1

Yaz tatillerinde askerlik yapılacak !

Uzun dönem giden 12 ay yapan askerler yaz-kış yağmur çamur demeden tüm gün emir komuta altında olacak ama kısa dönem askerler sadece yaz aylarında o da boşta olduklarından sözüm ona askerlik yapacaklar yani tatilli askerlik, böyle bir uygulama kamu vicdanında kabul edilemez ki hoş bu haliyle...
  66. İSS-1

Huawei Ascend G7

Huawei G7 ve Mate7 Türkiye’de, İlk Selfie Sneijder ve Veysel’den http://www.youtube.com/watch?v=0hnzGVDeF-U Mate7 Ocak ayında gelecekmiş.
  67. İSS-1

Linux indirmem lazım ama hiç bilmiyorum nolur yardım edin !!!

Hangi Linux sürümünü kullanacağınıza karar veremiyorsanız buradaki canlı sihirbaz yardımıyla size en uygun Linux dağıtımını belirleyebilirsiniz. Sorulara ihtiycınıza göre doğru cevaplar verdiğinizde en uygun sürüm size teklif edilecek ve bu teklifin nedenleri size açıklanacaktır. Bana Linux...
  68. İSS-1

Bütün siteler reklamlı halde !!!

Daha önce buradaki konuda aynı sorunu yaşayan diğer forum üyesinin sorunu sizde de var anlaşılan, konuyu okuyup sorununuzu çözebilirsiniz. Ayrıca reklam engelleyici olarak Ad Muncher öneririm ;)
  69. İSS-1

TTNET Kasım Faturalarına DİKKAT!

Trend Micro :thumbup1:
  70. İSS-1

TTNET Kasım Faturalarına DİKKAT!

Avira Türkiye uyarıyı paylaşmıştı. Bu tarz durumlar için linkleri tam olarak gösteren tarayıcı eklentileri kullanılabilir. Yine antivirus şirketlerinin tarayıcılara entegre edip bir eklenti olarak sundukları web sayfası tarama eklenti araçlarınıda kullanabilirler.
  71. İSS-1

HSBC Türkiye'ye Siber Saldırı Yapıldı

HSBC Türkiye'nin kredi kartı ve banka kartı sistemlerine yapılan siber saldırı sonucu 2.7 milyon kullanıcının bilgilerinin çalındığı öğrenildi. HSBC Türkiye'ye siber saldırı yapıldı ve banka müşterilerilerine ait kart ve kartın bağlı bulunduğu hesap numarası...
  72. İSS-1

Silinemeyen Virüs mü bu?

Kullandığınız modem ile alakalı bir sorun gibi duruyor. Xyzel ve TP-Link kullanıyorsanız bu modemlerin bazı versiyonlarında açık var o nedenle bu tür sorunlar yaşanabiliyor. DNS adresinizi modem üzerinden değiştirin Comodo DNS (8.26.56.26 - 8.20.247.20) kullanın. Ve modeminizi resetleyin...
  73. İSS-1

Desire Eye İle Xperia Z3'ü Karşılaştırdık

HTC Desire EYE bildiğim kadarıyla Uluslararası pazara sunulmayıp sadece uzak doğu pazası için çıkarıldı. Yani Sony Resmi olarak ülkemizden alabilirken Desire EYE ancak tanıdıklarımıza getittirebileğiz sanıırm.
  74. İSS-1

Vestel Venüs Serisi

Sen teknoloji şirketiyim diye ortaya çıkacaksın yeni ürün piyasaya süreceksin hem donanımın 4 yıl öncesinin olacak hem de ülkende ürettiğin halde fiyatını etmeyecek etiketler koyacaksın ve de bataryanda made in china yazacak ve %62 yerli olacak ? Ben %62 yerli oranına inanmıyorum eğer gerçekten...
  75. İSS-1

Samsung Galaxy G710 Grand 2 Mi Yoksa S4 mini?

Grand 2 de bildirim ışığı yok. 8 GB alan var. 1.5 GB RAM ve 8 MP kamera , özçekim 1.9 MP kamera. Snapdragon 400 işlemci var. Bence Mini modellerinden uzak durmanı öneririm. Ve de bu iki cihazda yüksek ihtimal uzun soluklu bir güncelleme almaz. Bence LG G2 bakmanı öneririm. Hem güncelleme, hem...
  76. İSS-1

Comodo Chromium Secure Private Internet Browser İnceleme

Dünyaca ünlü siber güvenlik şirketi Comodo'nun Chromium tabanlı yüksek güvenlik seçenekleri sunan en yeni tarayıcısının incelemesi. Farklı tarzda bir internet tarayıcısı arayan ve güvenliğine önem verenler için ücretsiz harika bir seçenek...
  77. İSS-1

Chrome kare kare çıkan reklam sorunu

Hiç eklenti ile uğraşma direkt buradaki programı kur ve reklamları unut ;)
  78. İSS-1

Arama motoru koruyucu

Bu tür istenmeyen durumlar için SpywareBlaster kullan, sorunu kökten çözmüş olursun. Tarayıcılara bağışıklık uygulayarak o tür açıkları kapatır ve veritabanındaki milyonlarca site ile seni zararlı sitelerden gelecek kötü sürprizlere karşı korur. İndirmek için tıklayınız... Kurulumdan sonra...
  79. İSS-1

LG G3 Beat Kutusundan Çıkıyor

Sistem özellikleri : Android 4.4.2 - RAM : 1 GB ROM : 8 GB (SD KArt 64 GB) - Snapdragon 400 İşlemci , HD İPS ekran var. Cihazın kodu sanırım LG D723TR burası önemli çünkü Avrupa sürümünün kodu LG D722. Ülkemize özel bir ROM ile geliyor sanırım. Lazer otofokus özelliği ve Knock Code artı 2540...
  80. İSS-1

Pc sustainer adw virüsü kaldirilmiyor yardim!!!

Tarayıcılarını hangilerini kullanıyorsan Chrome, Firefox Resetle. Daha sonra eklentiler bölümüne bak ve bu PC Sustair ile ilgili tüm eklentileri kaldır. Daha sonra buradan AdWCleaner programını indir(Açılan sayfada sol bölümde '' Download now '' tıkla) Ardından buradan MalwareByes programını...
  81. İSS-1

Samsung Galaxy A5 ve Galaxy A3 Duyuruldu

Samsung ilk Android piyasasına çıktığında '' rakipsizdi '' Galaxy serisi ile müthiş bir pazar liderliğine yükseldilerki halen de lider durumdalar. Ama ne zamanki HTC , LG, Sony elle tutulur başarılı cihaz yapmaya başladırlar ve de orta segmentte de diğer Çinli üreticiler ortaya çıkıp başarılıda...
  82. İSS-1

Clean Master Artık Windows İşletim Sistemlerinde

Merhaba arkadaşlar Android sisteminde aşina olduğumuz sistem temizleyici Clean Master artık PC içinde yeni bir sürüm çıkartmış durumda. Windows sisteminizdeki artık dosyaları temizlemek için bu programı kullanabilirsiniz. Ücretsizdir. İndirmek için tıklayınız...
  83. İSS-1

Samsung Galaxy Alpha İncelemesi

Benim güzelim ülkemin klasik bilgi sahibi olmayıp fikir sahibi olan yurttaşlarım, teknolojiyi çöldeki susuz kalmış bedevi gibi gören vatandaşım ! Daha eline alıp kullanmadan, sadece donanımsal verilerle teknoloji mühendisliği yapanlar gerçekten çok gülünç oluyorsunuz. Bir defa burada kullanılan...
  84. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Önerin için teşekkürler ama okul bitti benim , maalesef o projeden yararlanamıyorum öğrenci olmadığım için. PC neredeyse 6 yıllık benim eskidi emektar, idare ediyor ama ben yinede değiştirme amacındayım, ufaktan araştırma yapıp yenileme amacındayım.
  85. İSS-1

Ad Muncher Artık ÜCRETSİZ !

Bu program bütün Web tarayıcıları ile çalışır. Safari, İE, Pale Moon, Chrome, Maxthon, Nescape vb. Arka planda çalışarak işini yapar.
  86. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Cevabın için teşekkür ederim :) Toplama PC'lerde en büyük sorun işletim sistemi sanırım. Benim baktığım modellerde Win 8.1 ile gelenler vardı birazda o nedenle o tür marka tercihim oldu açıkçası. Daha önce bahsettiğim gibi oyunlarla işim yok ama ileride bi heves olurda oynamak istediğimde de...
  87. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

İlgin için teşekkür ederim, toplama PC soğuk bakma nedneim garanti olayı kafamı kurcalıyor. Mesela HP veya Casper alınsa ileride sorun olsa götüreceğim bir yer olur.
  88. İSS-1

800 tl ye kadar telefon önerisi....

Discovery artık devri bitti o telefona 650-700 ASLA verilez. Zaten şirket Kitkat vericem deyip herşeyi eline yüzüne bulaştırdı ki 2-3 model çıkardılar bu telefon onlar içinde bitti. Discovery 2 ve Elit üzerine yoğunlaştılar. Kısacası hiç aklına getirme Discovery. 700 TL Asus ZenPhone 5 en ideal...
  89. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Bu sistemler nasıl arkadaşlar ? Bu zamana kadar hep Casper alındı ve İntel işlemciydi. AMD daha çok kullanmak istediğim işlemci ama pek sürümleri ile ilgili bilgim yok. Mesela İntel i5 ve i7 en gözdeleri iken AMD de durum nedir ? AMD işlemci FX-770 K HP >...
  90. İSS-1

Celp Dönemi Hakkında

Burada yabancı şube de işlemlerin görülür, zaten yine senin kütüğün nereye kayıtlı ise o askerlik şubesine de bilgi gider. Senin kütüğün Tokat/Turhal değil mi ?
  91. İSS-1

Htc m8 sms sılme problem

Sanırım kullandığınız klavyeden kaynaklı bir durum. Son mesajlarınızı kaydediyor , boş metin çıkması gerekirken doğru mu anladım ?
  92. İSS-1

Celp Dönemi Hakkında

Bu konuyu askerlik şuben ile görüş 0356 275 10 11 (Turhal) Daha detaylı bilgi alırsın ;)
  93. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Arkadaşlar kafamı kurcalayan birkaç soru var sizlerinde fikirlerini almak isterim. Malum benim işlemci eski haliyle donanımda öyle, en son geçen yıl Samsung DVD-R ve RAM takviyesi yapmıştım ki bu zamana kadar götürdü sorunsuz ama artık ufaktan sorunlar başladı gibi. Ben bu işlemci ve donanım...
  94. İSS-1

Belki çoğuna abartı gelecek ama ben ASLA bir mükayese kabul etmem. Bu program bu işin piri , ne desek yetersiz kalır, kur reklamlı sayfalarda dolaşmaya başla farkı zaten bizzat deneyimlemiş olacaksın. O açılan saçma sapan pop-up flash pencereleri, sayfalardaki gereksiz onlarca banner nasıl bitip...
  95. İSS-1

İnternet çekeceğim hangisi?

Cevap 1 - 25 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 75 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir. 10 Mbps’e kadar sınırsız fiber İnternet download/indirme AKN’si 50 GB, upload/yükleme AKN’si 50 GB’tır. Upload/yükleme hızı 5 Mbps’tir Ay...
  96. İSS-1

Alanının en iyi reklam engelleyici uygulamalarından olan Admuncher artık ücretsiz. Bence artık AD Block ve benzeri eklentilere veda edin ve bu muteşem filtreleme özelliği de bulanan reklam engelleyiciye terfi edin, asla pişman olmayacaksınız !
  97. İSS-1

T50 güncelleme

Bu cihazın bir operatör cihazı olduğunu unutmayın. Mutlaka cihaziçi güncelleme gelir iyileştirmeler ama Android sürüm yükseltme gelir mi büyük muamma ki bence gelmez :) Bu cihaz kâr amacıyla çıktı ve satış rakamlarına bakılırsa iyi tepkilerde aldı ama bugüne kadar bu cihaz telefonlarının ölü...
  98. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Önerin için teşekkürler benim emektara biraz bakım lazım , bu değişiklik biraz iyi gelir sanırım.
  99. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

Merhaba arkadaşlar :) Benim İntel Core 2 Duo E 4500 işlemcili Sapphire ATİ Radeon X1550 256 MB 90 nm bir ekran kartım var. Yeni bir ekran kartı almak istiyorum ama benim öyle oyunlarla işim olmuyor bazen arada Rescue Team 2 gibi oyunlar oynuyorum, kısacası bana ucuz sistemle uyumlu çalışacak...
  100. İSS-1

Ekran Kartı Önerisi

101. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Ağ Destekli Güvenli Modda > ÇAlıştır komutuna CMD yazıp MS Dos komut satırını açıp> C:windows/system32/restore yazıp daha sonra alt satırada > rstrui yazıp enter yapınca sistem geri yükleme yaparak sorunu çözdüm. Masaüstü geldi görüntü. Teşekkürler tüm cevaplar için, tekrar sorun yaşarsam...
  102. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Maalesef o bölümler içinde pasif durumda Ağ destekli güvenli modda değişmiyor.
  103. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

@clients, o yöntemi dnedim ama açılmamıştı. @sosyalli2 Ram de çıkarttım ama olmamıştı. Arkadaşlar benim ekran kartı Ati Radeon x1550 yeni bir kart alsam aşağıdaki gibi benim sistemde uyumlu çalışır mı acaba ? Vista 32 Bit sistem. Mesela bu kart
  104. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Hayır son 1 yıldır hiç format atmadım. Daha yüksek çözünürlüklü bir monitör ile deneme imkanım yok maalesef. LCD Casper 900W 19'' monitör modeli.
  105. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Evet yine ağ destekli güvenli moddan yazıyorum. Normal açılıyor PC windows oturum açma sesi de geliyor ama ondan sonra tam masaüstü görüntü gelecek tam o sırada görüntü gelmiyor No Signal diyor. Acaba VGA kablo ve diğer kabloda mı sorun var çözemedim ?
  106. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Maalesef Onboard geçince 2-3 saat sonra Mavi Ekran hatası verdi ve PC açılmadı. Sürekli resetledi :/
  107. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Teşekkürler deniyorum hemen. - - - Mesaj Güncellendi - - - Sorun çözüldü, teşekkürler yardımın için basbeLası :) Sanırım sorunsuz bi müdedet götürür artık.
  108. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Cevabınız için teşekkürler. Bende iki tane monitör girişi(mavi olan) bölüm var diğerini iptal etmek için BİOS üzerinden ayar yapmam gerekiyor mu acaba ? Donanım konusunda tecrübem pek yok :)
  109. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

Merhaba arkadaşlar, iyi pazarlar diliyorum. Bugün öğleden sonra monitör ile ilgili sorun oluştu. Normal PC açılıyor monitör de açılıyor ama en son masaüstüne geldiğinde No Signal hatası alıyorum masaüstü ekranı gelmiyor. Kabloları çıkarttım yerlerini değiştirdim, kompresörler ile PC temizliği...
  110. İSS-1

Monitör No Signal Hatası

111. İSS-1

HTC Desire Eye İnceleme Videosu

Bu sefer plastik bir yapıda çıkacağı için daha önceki metal yapıdan kaynaklanan fiyat yüksekliği olmayacaktır bence. 1800 TL civarı olursa iyi bir tercih sebebi olur.
  112. İSS-1

Windows 8 neden pahalı ?

64 BİT İşletim sisteminde uyumlu program bulma sıkıntısı yaşayabilirsin. Linux kullanmayı deneseniz ? Hem ücretsiz hemde desteği de oldukça iyidir. İlla windows tercihiniz ise 32 BİT kullanmanızı öneririm.
  113. İSS-1

0-500 TL Arası Akıllı Telefonlar

Victor P1 , bu listede olmalı mutlaka ;)
  114. İSS-1

Vestel Venüs Serisi

Teknolojiden biraz uzak ve donanımsal olarak bilgi sahibi olmayan kitle hemen milliyetçilik duyguları ile '' yerli telefon '' damgasıyla ilgi gösterebilir amma velakin az çok Android ve donanım bilgisi olanlar cihazların '' yetersiz bir işlemci yongası ve RAM kullandığını çok iyi bilirler...
  115. İSS-1

Modem sürekli kendini resetliyor

Burada 2011 yılına ait Firmware güncel sürümü var. Ama TTnet verdiği modemse kilitli gelmiş olabilir. Burada kullanıcılar çözümler üretmiş bir bakın.
  116. İSS-1

Öncelikle sorun çözülmüş, geçmiş olsun. Ama tam modem sürümünü yazarsanız daha iyi yardımcı olmaya çalışırız; VMG3312-B10A gibi. Hangi sürüm olduğunu bilmek önemli olan.
  117. İSS-1

Firmware güncellemesi yapmayı deneyin, eğer yapmadıysanız ?
  118. İSS-1

Android L İlk Size Gelsin

Bu haber resmen tüketiciyi yanıltmaya yönelik algı oluşturmaya yönelik bir haber. Sizler Google ile mi görüştünüz L sürümünün Nexus 4 telefonlara da verileceğinden bu kadar emin konuşuyorsunuz ? 2012 yılında piyasaya sürülmüş ve 18 aylık garanti güncelleme süresini aşmış bir cihaza daha ne...
  119. İSS-1

Kore Mali S5 Moto G S3 Mini Discovery Hangisi

Seninkisi Ferrari görünümlü Murat 131 olmuş resmen :D Replika, Çakma türü cihazlardan uzak durun, hem paranız gidiyor hem de sağlığınız ! Birde bunlara 800-900 TL veriyorsunuz, pes yani. SAR değerleri konusunda bilinçsizlik had safha da !
  120. İSS-1

Bu iki telefondan hangisi?

Öncelikle bende kesinlikle operatör telefonu alınmasını istemem, köküne kadar karşıyım. Ama T50 ile Turkcell bu sefer olmuş dedirtiyor. Yani T11 1930 yıllarının teknolojisini temsil ediyorsa T50 günümüzün ihtiyaçlarına fazlasıyla karşılık veriyor. Mükayese bile edilemez , o derece yani :)...
  121. İSS-1

İki Telefon Tavsiyesi

1000-1200 bandında LG G2 - Nexus 5 - Samsung S4 Active - General Mobile Elite - Lite. 700-800 bandında Zopo 980+ - General Mobile 2 - BlacBerry Z10. Sanctuary
  122. İSS-1

İki Telefon Tavsiyesi

Aradığınız özellikler neler ? Resim çekmeyi sever misininz ? Oyun oynamayı, internette gezinmeyi ? Haliyle cevabınız evet olacaktır ama işte kamerası iyi olup oyun performansı tatmin etmeyenler var, kamera kötü olup internet ve oyunu çok iyi olanlar var. Önceliğiniz kamera ise Nokia Lumia...
  123. İSS-1

Murat Göğebakan vefat etti

Allah(c.c) rahmet eylesin. Âmin
  124. İSS-1

Kickass.to engellenmiş!!!

125. İSS-1

General Mobile Discovery 2 Pil ömrü

Yoğun kullanımda wifi açık, 3G açık, oyun (1 saat), konuşma (2 saat) 1 günü çıkartmaması gayet doğal. Wifi + konuşma + oyun ile 1 günü kurtarır yüksek ihtimal.
  126. İSS-1

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazan Bayramımız mübarek olsun, hayırlı bayramlar :)
  127. İSS-1

General Mobile Discovery 2 Elimizde! VİDEO

Bu telefonun özellikleri, donanım ve fiyat bakımından bence rakibi ZOPO ZP980+ T50 RAM üzerinde kırpma yapmadan 2 GB getirseydi telefonu (Alcatel) daha çok tutulurdu. T50 pek rakip gibi görünmüyor bana...
  128. İSS-1

Tavsiyeniz hangisi?

Fotoğraf ile az çok haşır neşir olursan Android dünyasında Sony Z2 öneririm. Ama daha iyi fotoğraf kalitesi ve güncelleme desteği için Windows Phone Nokia Lumia 1020 derim şahsen ;)
  129. İSS-1

İnternette çıkan saçma sapan reklamlar!

Birkaç ekran görüntüsü koyar mısınız ? Bir de mümkünse görev yöneticinizin tüm kullanıcıların işlemlerini gösteren bir ekran görüntüsü.
  130. İSS-1

Amazon Fire Phone Hakkında Her Şey

1500-1700 TL arasında olabilir :)
  131. İSS-1

Amazon Fire Phone Hakkında Her Şey

Snapdragon 800 işlemci ile geliyor, kamera çeşitliliği ve farklı bir Android deneyimi için oldukça heyecan verici.
  132. İSS-1

Izet Hajrovic Galatasaray'da

Kendisini mazideki isimlere yazabiliriz... http://forum.shiftdelete.net/galatasaray/375620-hajrovic-galatasaray%27dan-4-6-milyon-euro-istiyor.html
  133. İSS-1

Galatasaray için Thomas Tuchel iddiası!

Kaynak Kolpa olunca (habertürk) he he deyip geçmek lazım. Alman basının da bizim bu haberi kaynak göstermeyip kendi bilgileri ile haberler çıkarsa o zaman ciddiyet kazanır. Ben şahsen istemem, bu süreçte daha tecrübeli, oyuncuların daha fazla saygı duyacağı birisi gelmeli. Galatasaray'daki...
  134. İSS-1

Windows8de Desteklenmeyen program çalıştırmak

Sizin hesaplarınız elinizden alınabilir, boşaltılabilir siz hâlâ neyin derdindesiniz ? Olayın boyutunu kavrayamadınız sanırım. Norton uyarı vermemesi o dosyanın temiz olduğu anlamına gelmez tam tersi Norton'un bu tür programlara karşı ne kadar savunmasız olduğunu gösterir. Çok acil sistem...
  135. İSS-1

General Mobile Discovery Quadro 4 Duyruldu

Sayın Abim öncelikle hürmetlerimi sunarım :) SnapDragon işlemcilerin batarya performansı ile MTK işlemcilerin batarya performansı elbette bir değil. İyi optimize edilmiş ise 2000 mAh batarya da iyi iş çıkarabilir. Batarya'nın değeri büyük olması çok uzun süreli gideceği anlamına gelmez. İyi...
  136. İSS-1

BERAT Kandiliniz Mübarek olsun

Kardeşlik ve Huzur dilekleriyle karşıladığımız Berat Kandilimiz Mübarek Olsun.
  137. İSS-1

İnternet explorer 9 adres çubuğundaki sabit adres çubuğu

Burada anlatılanları yapmış mıydın ?
  138. İSS-1

Kaspersky AV 2013

Başlat - Çalıştır - Regedit yazıp enter yapın ve Bu Kayıt Kütüğü Yolunu [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\KasperskyLabs\LicStorage] bulup keyi görebilirisniz sanırım...
  139. İSS-1

IMEI uçtu

Hayırlısı artık :)
  140. İSS-1

IMEI uçtu

BADA kullanıyor sanırım. XDA forumuna bakmış mıydın ?
  141. İSS-1

IMEI uçtu

Dostum şuradaki linke bir bak istersen. Bu kodlarla ulaştığın alanlarda değişiklik yapmak mümkün. Dosya yöneticisi yada bir Android Manager programın yok mu ? - - - Mesaj Güncellendi - - - Dostum şuradaki linke bir bak istersen. Bu kodlarla ulaştığın alanlarda değişiklik yapmak mümkün. Dosya...
  142. İSS-1

General Mobile Discovery 2 Özellikler, Fiyat, İnceleme

Dediğiniz model 999 TL Discovery Quadro özellikler itibari ile 600-650 TL bandında olan bir telefon ama Türk tüketicilere özel 999 TL, tabii yersen !
  143. İSS-1

IMEI uçtu

O sürümde Samsung İşlemcisi varmış (Exynos 4412 Quad). Senin Rom'dan ziyade İMEİ klasörünü bulman gerekiyor sanırım.
  144. İSS-1

IMEI uçtu

Eğer SnapDragon işlemci varsa, İMEİ Klonlama başarılı olmayabilir...
  145. İSS-1

IMEI uçtu

Mühendislik kodu, telefonun esrarlı yönlerini çözmene yardımcı olur. Telefonun derinliklerine nüfuz edersin :wink:
  146. İSS-1

bılgısayar kendı kendını kullanıyor

Keylogger bulaşmış olabilir. Hangi programları kullandınız bilmiyorum ama Zemana deneyin. HitmanPRO deneyin.
  147. İSS-1

Tunceli dağları bayanlara emanet

Vurmak demek illa öldürmek demek değildir; vücudunun herhangi bir yerine ateş edilip, o küstah, şahsiyetsiz hareketin önüne geçilmeliydi. Çocukları böyle aşağılık şekilde kullanıp amaçlarına ulaşanların ileride daha vahim ki bu bayrağı indirme teşebbüsünden daha ne ağır olabilir o tartışılır ...
  148. İSS-1

Üyelerimizden djvietnam trafik kazası geçirdi.

Acil şifalar, çok geçmiş olsun.
  149. İSS-1

Amerikalılar Müslümanlar Hakkında Ne Düşünüyor...

Müslüman müslümana kendi kitabına yaradanına, onun elçisine küfür ediyor , bunu sadece diğer inanışlar olarak görmemek gerek... Müslümanın müslümana inanışına saygısı yokki...
  150. İSS-1

Utorrent indirmiyor!!! Acil

Kap kaç yaptıysan İP tabanlı bir bloklama yemiş olabilirsin...
  151. İSS-1

Lg g2 işimi görürmü ve güncellemeyi kesermi ?

Güncelleme olayında karıştırılan birşeyler var gibi. Cihaziçi olan cihazın kamera, dokunmatik algılama vs. gibi konularda verilen güncelleme var birde sürüm yükseltme olan (4.1.2 - 4.4.2) gibi güncellemeler var. LG mutlaka cihazda kullanıma yönelik kronik sorunlar oluşturan durumlar olursa...
  152. İSS-1

Arkadaşlar Korkmaya Başladım

Git en iyisi tekno marketleri dolaş, önünde bir buçuk aylık zamanın var. Parmakla heryerini , altından gir üstünden çık , aklına gelen bütün yöntemleri gerçekleştirmeye çalış. Böylece tepkime sürelerini, ekranın parlaklık seviyesini, görüş açısını , eldeki ağırlığını birebir yaşamış olursun...
  153. İSS-1

Blackberry z3

Fotoğraf için Z3 pek alınası görünmüyor gibi 5 MP kamera konulmuş. Yine 540x960 çözünürlüklü 5'' ekran ve SnapDragon 400 işlemci grafik birimi olarak da Adreno 320 konulmuş, 2500 mAh değiştirilemeyen bir batarya var. Henüz çok taze bir cihaz , nereden almayı düşünüyorsunuz ?
  154. İSS-1

Galaxy S5 Satışlarında Büyük Düşüş!

Sadece sağlık alanında yenilik sunup, diğer konularda pek ilerleme kaydedemediler, tüketici istekleri konusunda. Ve en önemlisi artık Samsung Android dünyasında tek başına değil. LG iyi çıkış yakaladı keza Sony az çok iyi gidiyor.
  155. İSS-1

S3 google play sorunu

Google Play Store en son sürümü... HendrixinGıtarı
  156. İSS-1

HTC Windows Phone 8X 649 Lira!

Diğer sitelerde 850-900 arası seyrediyor ama HB hatırı sayılır bir indirime gitmiş. Benimde ilgimi çekti. 1 GB RAM var ve 8.1 güncellemesi ve yine Microsoft'un açıkladığı uzun süre güncelleme desteği ile müthiş bir fırsat olarak görünüyor. Kamerası oldukça iyi olsa gerek.
  157. İSS-1

Game Capture

Hepsiburada.com da vardı ama aradığın markalar mı bilemem. erkags
  158. İSS-1

Game Capture

Yerli tekno marketlerde yok mu ? Online alışveriş sitelerinde de vardır mutlaka.
  159. İSS-1

Lütfen biri ubuntuya nasıl java kurulacağını anlatabilirmi bana

Burada var baktın mı bilmiyorum. Diğer kaynaklar ; 1. - 2.
  160. İSS-1

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

SnapDragon 400 ve Adreno 320 ile Moto G her türlü oyunu rahatlıkla çalıştırır. MTK işlemcilerin vasat sayılabilecek MTK6589 türevi var General Mobile Discovery'de. İşlemciler açısından kıyas kabul etmez bir fark var.
  161. İSS-1

Hızlı ve kale gbi bir pc niz olsun

Disk birleştirme en önelli olanıdır. Ayrıca derinlemesine Windows Temizliği için >> http://forum.shiftdelete.net/egitim-videolari/373816-windows-sisteminizi-derinlemesine-temizleyin-privacy-eraser-free-2-a.html. Disk birleştirir haftada 2-3 gün ve Windows temiz tutarsanız, genel itibariyle iyi...
  162. İSS-1

AVAST ! Forum Bölümü Saldırıya Uğradı

Çek Cumhuriyeti çıkışlı dünyaca ünlü güvenlik şirketi AVAST ALWIL son kullanıcılara yönelik destek sağladığı forum bölümü https://forum.avast.com/ siber saldırıya uğradı. Forum halen kapalı...
  163. İSS-1

Tixati Torrent Nedir Nasıl Kullanılır ?

Kullanan arkadaşlar bu başlık altında görüşlerini paylaşırsa güzel olur, kullanmayıp merak eden arkadaşlar da bilgi edinirler.
  164. İSS-1

Windows Sisteminizi Derinlemesine Temizleyin - Privacy Eraser FREE 2

Comodo FİREWALL , Trend Micro Antivirus ve Antispyware biro sorun oluşturmaz. Güvenlik duvarı Comodo o , ilgin için teşekkürler :)
  165. İSS-1

Vista gibi derken ? 3 GB RAM var gayet iyi çalışıyor. Comodo ve Trend Micro da sisteme öyle yük bindirmiyorlar.
  166. İSS-1

LG G3'e Metal Pahalı Geldi

Kullanıcı zaten kapak ve çeşitli kılıflar kullanarak, telefonunu korumaya çalışıyor. Çoğu için telefonunun performansı önemli. Kendileri için ekstra masraf ve bununda son kullanıcıya yansıtıldığını düşünürsek, daha yüksek fiyat etiketi demek oluyor. Ama LG G3 ile yine rakipleri ile arasında en...
  167. İSS-1

Cyberghost VPN 1 senelik ucretsiz kampanyasi

Ben de denedim Almanya sorun çıkardı ama İsviçre sorunsuz ve gayet hızlı bir hız sundu.
  168. İSS-1

Kullanmış olduğunuz bilgisayarımızda gün içinde sayısız işlemler yapıyoruz, bu da haliyle Windows sistemimizde kayıt ediliyor ve zamanla bu alanlar temizlenmediğinde yavaşlayan ve sorunlar üreten bir sistem haline dönüşüyor. Ayrıca internette geziniyor arkamızda izler de bırakıyoruz bu da...
  169. İSS-1

YouTube'a Erişim Tekrardan Serbest

KApalı olduğu sürece giremeyen kullanıcılar için hayırlı olsun. Forumda açılan diğer konularda buraya bağlansa iyi olur, 2-3 tane daha açıldığına dair başka konu var.
  170. İSS-1

Cyberghost VPN 1 senelik ucretsiz kampanyasi

İnternet Servis Sağlayıcınız tarafından engellenmiş olabilir diyor. Birde programı '' yönetici olarak '' çalıştırmayı deneyin.
  171. İSS-1

Kablolu modemden kablosuz internet kullanimi

Foruma hoş geldiniz :) Modeminiz zaten kablosuz bir modem. Kablosuz şifrenizi iyi oluşturduğunuz sürece (WPA2) seçin, sizin dışınızda izinsiz ağınıza girişleri önlemiş olursunuz.
  172. İSS-1

Kesinlikle bu cihaz 1000 TL etmez sakın ha öyle bir hataya düşmeyin ! 1000 TL varsa gidin Nexus 4-5 , Samsung S4 Active, LG G PRO LİTE alın . . . Henüz Türkiye pazarına yeni giren G700 var Huawei G700 ve 2 GB RAM var ve 750 TL !
  173. İSS-1

MUYAP Kapandı !

174. İSS-1

İnternetime bağlananları nasıl görebilirim ?

3 ay öncesinin konusu , son durum nedir bilmiyorum ama burada kesin ve kalıcı yöntem MAC adresi ile erişime izin vermek. Bağlanmasını istediğiniz Akıllı telefon ve Tabletleriniz var ise modem arayüzünden bu cihazların MAC adreslerini girip bunlar dışındaki cihazların bağlanmasını...
  175. İSS-1

Kablolu bağlantı sorunu

Bi ihtimal ağda engellenme ve kişi sınırlaması getirilmişte olabilir...
  176. İSS-1

Türkiye Geneli İnternet Hızları Nasıl ? Herkes Hız Değerlerini Paylaşıyor

Evet kotalarda yenilendikten, vanalar açıldıktan sonra şimdi herkes güncel değerlerini yazabilir :D
  177. İSS-1

Turkcell T50 Elimizde! VİDEO

1 GB RAM ve 16 GB ROM ile oldukça iyi bence. Kamera 16 MP ön kamera 2 MP. SnapDragon 400 işlemci. 720*1080 ekran ve 1080 P video kaydı. Benki operatör telefonlarına karşıyım bu sefer olmuş :thumbup1: Piyasadaki MTK işlemcili rakiplerine bakıldığında ve o telefonların arkasındaki firmalara...
  178. İSS-1

Bazılarımız için müjde!

Bu başlıkta da paylaşırsan güzel olur ;
  179. İSS-1

Türkiye Geneli İnternet Hızları Nasıl ? Herkes Hız Değerlerini Paylaşıyor

Merhaba arkadaşlar, bu başlıkta internet servis sağlayıcımızdan almış olduğumuz internet hızlarımızı İndirme(download) - Yükleme(upload) paylaşalım. Türkiye genelinde de kimler ne hızları alabiliyor, böylece görmüş oluruz. İnternet hız testimizi buradan yapıyoruz >>...
  180. İSS-1

Bazılarımız için müjde!

Kardeşlerim, hız sorunlarını yaşayanlar hangi il ve ilçe'den bağlandıklarını da söylese daha güzel olur bence. Hadi biz İstanbul'dayız pek sıkıntı olmuyor diğer şehirlere göre keyif gıcır ama diğer yerlerde kaç acaba ?
  181. İSS-1

AYM'den Flaş YouTube Kararı!

Açıldı galiba, çünkü sadece https:// ile girerken şimdi sadece www.youtube.com uzantısı ile de giriyor.
  182. İSS-1

Bazılarımız için müjde!

Mevcut abone çağrı merkezini arayıp ekstra 2 TL karşılığında 16 Mbps hıza geçebiliyor söz tabii, sözde diyorum çoğu abone yine desteklemediği için 4-8-10 Mbps sabitlenecektir.
  183. İSS-1

Hız Değişikliği Hakkında Merak Edilenler!

AKK hakkında haber metninde cevaplamışlar aslında 2013 kişi başı 32 GB , 2014 ilk çeyreği 38 GB. Yani kendilerini bi nevi haklı çıkaran bir istatistik ortaya koymuşlar. Genel itibariyle zaten '' çoğu kullanıcı '' 50 GB veri bile indir(e)miyorken bunlar kendi bakış açılarından noktayı koymuşlar.
  184. İSS-1

İnternet Gerçekten Ucuzlayacak mı?

Sorudan başka herşeyi cevaplamış. Yani kısaca ben ülkenin hepsini kendime bağlayamadım ki daha ne ucuzlaması durun bi hele şu internetle tanışamayanlarda bi bizi görsün ondan sonra zaten yıl olur 2018 . . .
  185. İSS-1

İnceleme: LG L90

İşlemci : Qualcomm MSM8226 Snapdragon 400 Çekirdek Birimi : Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 Grafik Birimi : Adreno 305 Fiyat olarak , sanırım bu tabiri kullanırsak abes kaçmaz; resmen uçmuşlar... 150-200 TL daha verilerek en üst sınıfı G2 alınabiliyorken bu L90 bu özellikleri ile de asla...
  186. İSS-1

İstanbul'un Fethinin 561. Yılı Kutlu Olsun

Sizin gibiler için Hz. Mevlâna ne güzel söylemiş ; Eli Görmeyen Kişi Yazıyı Kalem Yazdı Sanır,Allah'ın Kudretini Görmeyen Kişi, Meyveyi Ağaç Yaptı Sanır.. Hazreti Mevlana Yine senin gibiler için Hz. Ömer (Rh.) ne güzel söylemiş ; Hz. Ömer’in meşhur sözünü herkes bilir “İnandığı gibi...
  187. İSS-1

Seni idrak edemediğin; o gavurlar kendi hristiyanlık misyonerlikleri gereği ve o halkları ezmek için bunu masum göstermeye çalışırken; Benim CEDDİM İSLAM ve Adalet için bunu yapmıştır ! Kimseninde canına isteyerek kıyılmamıştır; rehinelere bakabilirsin. Ne malları ne de canları kıyılmamıştır...
  188. İSS-1

Benim CEDDİM ne ŞANLI ne YÜCEDİR !..
  189. İSS-1

LG G3'ün Fiyatı Kesinleşti!

LG G2 ile sadık müşteri profilini oluşturduğuna inanıyorum. O nedenle çıkarttıkları cihaz özellik olarak zaten rakipleriyle aynı hatta daha iyi yanları da mevcut. 32 GB versiyonu için 2000 TL verilir.
  190. İSS-1

Bilgisayar kendi kendine kapanıyor

sisteminizde hangi işletim sistemi var ? Hangi antivirüs kurulu ? Ve de hangi programlarla tarama yaptınız ?
  191. İSS-1

kimsenin bi fikri yok mu

Ben işletim sistemini bilmen gerekiyor derken sürüm numarasını değil ta kendisini iyice bilmelisin demek istedim. Android de bir uygulamayı tamamiyle kapatamazsın. Android nedir ? Uygulamaları nasıl bir çekirdekle çalışır bir araştır bence.
  192. İSS-1

LG G3 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Karar verilmiş işte o şekilde piyasaya çıkarılacak :) Ve 128 GB kadar MicroSD kart desteği var G2 versiyonunda olmayan bir özellikti MicroSd kart girişi.
  193. İSS-1

kimsenin bi fikri yok mu

Kullandığın işletim sistemini bilmen gerekiyor. Google Android bir Microsoft değil. O uygulamalar kapanmaz. Ancak ROOT ile daha derin müdahale edebilirsin ama o elindeki cihaz ROOT da kaldırmaya bilir.
  194. İSS-1

LG G3 Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

32 GB versiyonu 3 GB RAM ile gelecek. 16 GB versiyonu 2 GB RAM ve fiyat olarak G2 ile yakın olacak.
  195. İSS-1

Bedava SMS Atma Programı İstediğiniz Numaraya Sınırsız SMS Atın 2013

ücretsiz keriz datası toplama volume 2 :D
  196. İSS-1

İyi bir site ne kadar kazandırır?

Bu ne tür içerik sunacağınıza bağlı. Ve de ilk açılan bir sitenin ilk başlarda 4-5 ay zaten pek bir yoğun trafiği olmayabilir. 10 Bin ziyaretçi sizin sunacağınız içerik ve onun kalitesi ile orantılı olur. Site popüler oldukça reklam verende artmaya başlar, böylece geliriniz de yükselir...
  197. İSS-1

Flash Player Virüsü / Zararlı Yazılımı

WARNING! Your Flash Player may be out of date.Please upgrade to continue uyarısının sebebi ADSL modeminizdeki güvenlik açığıdır. Adsl modeminiz ZYXEL firmware kullanıyorsa bu açıktan etkilenmeniz söz konusu. Örneğin Türkiyede çok kullanılan TP link marka adsl modemlerin bazılarında bir...
  198. İSS-1

Hala Discovery Alınır mı?

Kaça alacaksın bilmiyorum ama +50 TL daha ödeyebileceğini hesap et, kronik şarj soketi sorunu için :D Ve de bence artık alınmaz onun devri geçen yıldı ve bitti...
  199. İSS-1

TTNET Hipernet aldım

Size bu konuda en sağlıklı bilgiyi TTNET verecektir. 444 0 375 bir arayın.
  200. İSS-1

Modem Alıyoruz Arkadaşlar

Evet, fiber destekli bir modem .
  201. İSS-1

Modemden anlayan arkadaşlar bakabilirmi?

AlicanSaritas bütçeniz ne kadar ? Ben Asus öneririm size ;)
  202. İSS-1

Modem Alıyoruz Arkadaşlar

Asus kullanıcısı olarak (N10 B1) Asus öneririm. Bakmış olduğunuz modelde gayet iyi bir tercih olacaktır. Hızınız nedir ? Sadece siz mi kullanacaksınız ?
  203. İSS-1

6.5 büyüklüğündeki deprem üç bölgeyi salladı!

Bölgede olan depremi hisseden herkese çok geçmiş olsun. Ama bir kez daha anlaşıldıki bu GSM şirketleri milleti şöğüşleyip en iyi benim zırvalamalarından vazgeçip artık kazandıklarını tekrar o insanların yararına yatırım yapmaları gerekiyor ! Bu tür durumlarda hepsi devredışı kalıyor, kabul...
  204. İSS-1

TTNET e geçmeyi düşünüyorum

Çeşitli servis sağlayıcılar var ama siz hangi Bölge de şehirdesiniz ? Ona göre o bölgeden kullanıcı arkadaşların fikrini alın, sonuçta her şehrin, semtin, yerin altyapısı bir değil.
  205. İSS-1

Mevlüt Erdinç'in menajeri Galatasaray için geliyor!

Türkiye'de bu yabancı sınırlaması olduğu sürece bu yüksek fiyatlar devam eder. Mevlüt için çok da fazla değil aslında bir lejyoner ve ortalamanın üstü bir performansı var. Bizim direkt Şampiyonlar Ligine gidecek olmamız en büyük avantaj, Mevlüt bu arena da olmak isteyecektir.
  206. İSS-1

Konulardaki yeni mesajları sayfa yenilemeden görebileceksiniz!

10 yıl önce 256 Kbps internet hızı ile dolaştığımız günler geldi aklıma:D
  207. İSS-1

Konulardaki yeni mesajları sayfa yenilemeden görebileceksiniz!

Forum felaket yavaşladı...
  208. İSS-1

İnternet Hızım 16 mbps ama

TTnet ile görüşün, sanırım hattınızı 8 Mbps sabitlemişler ama görünen 16 Mbps alabilirsiniz ve sunulan da 12 Mbps.
  209. İSS-1

Dark evo p60 alayımmı ?

Ben X5 16 GB almanı öneririm. Malum önümüz yaz 1080 FULL HD ekranı ile gündüzleri rahatça ekranı kullanırsın gölgelik aramazsın ;) Ayrıca MTK 6589T, 4 çekirdekli oldukça iyi bir işlemci var. 13 MP kamera. Bence X5 düşünmelisin ;)
  210. İSS-1

Modem konsol modül değeri olarak ne kullanıyorsunuz ? DSL2+ , Plus vs ? Ayrıca modem değerlerinizi paylaşır mısınız; SNR , uplod ve download değerlerinizi bir görelim ?
  211. İSS-1

Reklam virüsümü yedim?

AdwCleaner sorununu çözecektir, buradan indirebilirsin. Ayrıca AVAST! Browser Cleaner indir tarat. Geçmiş olsun ;)
  212. İSS-1

Hangi servis sağlayıcıyı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bu hızlar konusunda kullanılan tabir 16 mbps kadar yani sizin hızınız 16 mbps olabilir ama illa direkt 16 alacaksınız diye bir kaide yok hattınız ne kadar desteklerse ve santrala yakınlığınız ne kadar iyi ise o kadar hız verilir.
  213. İSS-1

Galatasaray'a dev sponsorlar!

Samsung bir dünya devi. Teknolojiye yön veren Uzak Doğu ülkerinin gözbebeği konumunda olan bir marka. GazProm'da Rusların gözbebeği ama son yıllarda Rusya'da ve etrafındaki karışıklıklar ortada, Samsung daha iyi bir tercih gibime geliyor. Hem marka algısı hemde ülkemizdeki konumu itibariyle...
  214. İSS-1

Moto G almalımıyım

Arkadaşımız vazgeçmiş şimdi Nexus 5 veya LG G2 alacakmış (: Konu kilit :D
  215. İSS-1

Huawei ascend p6 düşünceleriniz?

Bence iyi. Zaten karşılaştırma yapıp sorsan çoğu kişi Nexus 4 tercih eder.
  216. İSS-1

Huawei ascend p6 düşünceleriniz?

İleride elden çıkarmaya çalıştığında piyasası düşük olur. Ayrıca işlemcisi ile ilgili de olumsuz yorumlar vardı ama Huawei bir güncelleme ile sorunu gidermeye çalışmıştı. Anladığım kadarıyla orta halli bir kullanıcısınız 1000 TL çıkıyorsanız Nexus öneririm. Para kolay kazanılmıyor, alınca en...
  217. İSS-1

Youtube de video açılmıyor

Güncel ...
  218. İSS-1

Youtube de video açılmıyor

Merhaba arkadaşlar Siteye youtube üzerinden yüklenen videolar site sayfasında boş beyaz bir alan olarak görülüyor (bağlantı sıfırlandı) ve Youtube'ye normal tarayıcıdan bağlanmak istediğimde 2-3 dakika sonra bağlantı sıfırlandı hatası diyor.Ne yapmalıyım? Chrome, Comodo İD, İE, Opera hepsinde...
  219. İSS-1

Dns,ip değiştiremiyorum.

Geçmiş olsun, iyi forumlar :)
  220. İSS-1

6 ay bedava Bitdefender Internet Security 2014

32 BİT Bitdefender İnternet Security >>> Türkçe 64 BİT Bitdefender İnternet Security >>>Türkçe NOT : Güncelleme önceliği İngilizce sürümündedir. Türkçe güncellemelerin yayınlanması biraz daha geçtir.
  221. İSS-1

Dns,ip değiştiremiyorum.

Sisteminize bir zararlı bulaşmış yüksek ihtimalle. MalwareBytes programını indirip, sistem taraması gerçekleştirin. Sorun çözülecektir.
  222. İSS-1

Videoya filigran logo - yazı ekleme

Buradan bakıp, yapabilirsiniz :)
  223. İSS-1

Dolandırıldım Ne yapmam Gerek?

Öncelikle geçmiş olsun. Ama hiç sanmıyorum para iadesi yapacaklarını. Senin elindeki sözüm ona yanlış gönderilen kargodaki telefonu iade et yoksa paranı alamazsında diyebilirler ki bu tip karakterdekilerinde yapacağı budur. Yani onlarca konu açılıyor, haber bültenlerinde uyarılar ikazlar...
  224. İSS-1

İyi bir akıllı telefon mu alınmalı? yoksa orta bir telefon ve fotoğraf makinası mı?

Eğer sadece Android düşünüyorsanız Samsung Zoom veya HTC One modellerine bakabilirsiniz. Ama bunlarda da sadece telefon içinde kalan fotoğraflar sizin işinize yarayacaktır. Telefonunuzdan çekip PC aktardığınız da fotolarda mutlaka kalite kaybı olur. Eğer Windows Phone serisi düşünürseniz Nokia...
  225. İSS-1

[YENİ] GM Discovery QUADRO

Bu cihaza 1000 TL fiyat etiket vermek demek cahillikle eşdeğerdir... General Mobile , General Mobile Discovery ile ucuz telefon satıp tatmin olduktan sonra , akıl tutulması yaşıyorlar. Kendilerini elit marka seviyesinde görmeye başladı garipler. Çinden getirip üstüne isim basıp sonrada böyle...
  226. İSS-1

Öğrencilere Ücretsiz Microsoft Yazılımları - Dreamspark

Helal yoldan kullanmak varken, ahirette neden Bill Gates yakama yapışıp onunla uğraşıyım kul hakkı için ;) Neden virüslerle uğraşmak zorunda kalıyım crack, patch kullanarak ? Bana yasal gerekli, teşekkürler :)
  227. İSS-1

Videoya filigran logo - yazı ekleme

Wondershare Video Converter PRO ve Ultimate programı ile yapabilirsiniz.
  228. İSS-1

Tixati Torrent Nedir Nasıl Kullanılır ?

http://www.youtube.com/watch?v=35PxK1nS-sM&list=UUGlwVS9XFKLWy1kUFF4bDag Son dönemin popüler Torrent istemcisi Tixati detaylı incelemesi. Ücretsizdir, reklam ve casus yazılım barındırmaz. Yasal olan her türlü dosyayı hızlı bir şekilde torrent ortamında indirebilirsiniz.
  229. İSS-1

Soma'da büyük felaket: 301 madenci hayatını kaybetti!

Bu kadar kansızlık olmaz ! Sorumlular, ihmaller neyse bulunması lazım bu kesin... Ama bu şehit kardeşlerimiz üzerinden soysuzluk yapmaya , pislikler yapmaya kimse cüret edemez !!!
  230. İSS-1

Soma'da büyük felaket: 301 madenci hayatını kaybetti!

Acımız büyük, milletimizin başı sağolsun ve yaşamını yitiren kardeşlerimizin mekanı cennet olsun. (Âmin)
  231. İSS-1

Türkiye ağlıyor!!! Shiftdelete.net 'in umrunda bile değil !!!!

Anasayfayı kastetmiş ve logo da bir yas ifadesinin eklenmesini anlatmaya çalışmış...
  232. İSS-1

Xperia Z2 Türkiye'ye Geliyor!

LG G3 ayın 27'sinde tanıtılacak ve Haziran'da büyük ihtimal satışa çıkar, iyi bir rekabet olacaktır. Ama şu Sony çerçeve politikası yok mu ! Anlamak zor gerçekten , çok şekilsiz yapıyor cihazı. LG G2 de olduğu gibi G3 telefonunda da çerçevelerle rakiplerine daha rekabete başlamadan 1-0 öne...
  233. İSS-1

Galatasaray ve Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi aşkına!

BJK taraftarı o kadar alıştıki rakiplerine oranla zayıf kadrolar kurulup çok erkenden lig yarışından kopmalara, artık hep bi bahane arıyorlar. Kendi dünyalarında kendilerince bir avuntu. Neden Bursaspor'u 1-0 yendikleri maçtan sonra Ersan kırmızı kartla atılmıştı tepkilerini göstermediler...
  234. İSS-1

Öğrencilere Ücretsiz Microsoft Yazılımları - Dreamspark

Arkadaşlar acaba elinde fazladan Windows 8 yasal lisansı olan var mı yada alabilecek olan :)
  235. İSS-1

Hediye Kartıyla Taksitli Telefona Son!

Teknoloji cahillerinin bilinçsizce gözleri dönmüşcesine saldırıp her modele ödeyemeyecekleri fiyatlar ile cihaz alıp dara düşüp kötü durumlara gelmesinin önüne geçildiği ve gösteriş budalası ahmakların önüne bir set çekildiği için fevkalade bir karar...
  236. İSS-1

SDN Galatasaray Kulübü

237. İSS-1

Bisiklet Jant Teli Örme

Bu videolara bak o zaman :)
  238. İSS-1

Bisiklet Jant Teli Örme

Şuraya bir bak ;)
  239. İSS-1

L925 Mi L930

Kesinlikle Lumia 930 tercih etmelisiniz. Oldukça üstün bir cihaz. İşlemci olarak Snapdragon 800 ile geliyor. 2 GB Ram, 32 GB ROM, 20 MP Kamera, 2420 mAh batarya ile Lumia Windows Phone ailesinde oldukça iyi bir yere sahip olacaktır. Harika özellikleri var. Ve 1600 TL çok iyi bir fiyat bu...
  240. İSS-1

Galatasaray ve Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi aşkına!

30 metre mesafede neyin barajı ? Kalede Onur var ki uzaktan şutlarda ne kadar iyi bir kaleci olduğu ortada. Sizin gibilerin yaptığı öküzün altından buzağı aramak. Bizim mağlup olduğumuz hafta FB ile evinizde berabere kalıp sevineceğinize yenseydiniz , böyle komplo teorilerine gerek yok ;)...
  241. İSS-1

İşlemci MTK6589T düzeltelim. Piyasadaki Zen, Dark, EVO ve Motorola G gibi rakiplerini düşündüğümüzde 600-650 bandında gelmesi lazım bu cihazın. Batarya oldukça iyi görünüyor ama bunda diğer bileşenlerinde nasıl optimize edileceği önemli.
  242. İSS-1

Windows XP sorun

Sistem özellikleriniz nedir donanım , işlemci olarak ?
  243. İSS-1

Bilgisayarım Kendi Kendine Upload/Download yapıyor Yardım !!!

O tür yazılan zararlılar kolay kolay sistemden silinmezler. Çünkü bu virüsü yazan mutlaka göstereceği tepkiyle kullanıcınında temizlemek için birşeyler yapacağını önceden bilir. Ona göre de tedbirini alır ki zaten kim kime bedavaya birşey verir... Yapacağın en doğru iş orijinal bir İSO dosyası...
  244. İSS-1

Comodo Mu, Norton Mu?

Ücretsiz olup , bu kadar geniş özellikler sunan bir koruma paketi yoktur; Comodo bu alanda tek. Hem antivirüs hem de firewall + hips içeriyor ve de diğer paralı sürümlerden daha kapsamlı güvenlik sağladığı su götürmez bir gerçek. Comodo'nun içerisinde ayrıca sanallaştırma teknolojisi var...
  245. İSS-1

Turkcell 3g Vınn Dns Değişimi Nasıl Yapılıyor ?

Burada anlatılmış bir bak istersen.
  246. İSS-1

Midesinden kol saati çıktı

Psikolojik bi vakka gibi duruyor. O tür şeylere karşı bi çekicilik ve emme veya tadıp yutma isteği var gibi...
  247. İSS-1

Bilgisayarım Kendi Kendine Upload/Download yapıyor Yardım !!!

Windows 8 orjinal mi ? Kms Activator kullandıysan ondan kaynaklanıyordur...
  248. İSS-1

Samsung Galaxy S3 İçin Resmi Açıklama!

Gözden kaçmasın 4G olan ülkelerde güncelleme sunulacak, bizim ülkemizdeki gibi 3G olan ülkelere sunulmayacak. Yani en başta Amerika pazarında güncelleme konusunda itibar kaybetmeyeceklerdir. Bizler gibi gelişmekte olan pazarlar için 3G sürümü artık sürüm güncellemesi almayacak. Bu birazda...
  249. İSS-1

General Mobile Discovery Alacağımda Fikirleriniz?

Bu cihaz miladını doldurdu boşuna para vermiş olursun. Biraz daha biriktir daha iyi fiyat performans telefonları çıkacak çin menşeli. Ayrıca Motorola G de 700 TL en iyi cihaz alacaksan onu al ;)
  250. İSS-1

Windows 8 Kurulumu

Windows 7 cihazlarından yükseltme yapmak için Microsoft'un bir kampanyasıydı, şimdi geçerli değil. O zaman kampanya halinde 30 TL sadece yükseltme sürümü yükleniyordu o kadar. DVD şeklindeki bir sürüm değildi. Sadece yükseltme sürümüydü ve fiyatıda 30 TL idi.
  251. İSS-1

Disk Kullanımı %100

Kaspersky Rescue Kit deneyebilirsiniz, İSO dosyasını indirip boş bir CD yazdırıp daha sonra Boot edip o şekilde bir tarama gerçekleştirebilirsiniz. Burada resimli anlatımı var dene istersen. Ayrıca aşağıdaki araçları '' güvenli kip '' taramak şartıyla indirip sistemini tarat. 1 - Emergency KİT...
  252. İSS-1

Disk Kullanımı %100

Öncelikle geçmiş olsun. O zaman hiç boşuna uğraşmayın, vakit kaybı olur. Zararlı bulaşmış ve farklı davranışlar sergileyerek sistemde aktif halde çalışıyordur. Size önerim Linux dağıtımlarından bir tanesini kullanmanız.
  253. İSS-1

Disk Kullanımı %100

İşletim sisteminiz orjinal mi ? Etkinleştirmek için karanlık taraflardan birşeyler kullandınız mı (loader, patch vb. ) ?
  254. İSS-1

Galaxy S3'e Kitkat Gelmiyor!

4.3 verilmiş zaten daha da verilmez büyük ihtimal. Verilmez diyoruz bunlar bizim ülkemizide kapsayan belirli bölgeler için Amerika hariç onlara verirler yüksek ihtimal. Hem donanım farkı var hemde iPhone karşı müşteri memnuniyeti ve onları ayrıcalıklı kılmak isteyeceklerdir. Samsung Galaxy S3...
  255. İSS-1

General mobile discovery elite çıkar çıkmaz almak iyimi ?

En başta söylemekte yarar var; elektronik işi şans işidir. İlk parti cihazlarda yeterli testler yapılmasına rağmen yine de ufak tefek sorunlar çıkabilir ama bu kesin her cihazda böyle olacak anlamına gelmez. Evet daha ileriki sürümü Snapdragon 800ac işlemcili olacak.
  256. İSS-1

Süper Lig'de hangi takımlar küme düşer?

İlk düşen takım M.Antalyaspor oldu. Hak ettiler hiçbir şey oynamıyorlar, evlerinde 1-0 öne geçtikleri maçta 2-1 yenildiler. Kayserispor da düştü ! Eskişehirspor'u 4-1 deplasmanda yenmelerine rağmen matematiksel olarak şansları kalmadı, K.Erciyesspor yenince düştüler... - - - Mesaj...
  257. İSS-1

Pilin değiştirilemediğini de belirtelim...
  258. İSS-1

Cevabı basit, Çin çıkışlı olduğu için çoğu firma Meditek MTK kullanıyor onların yonga setinde de 4.2.2 mimarisi ile uygun. Bu yılın 2. çeyreğinde büyük ihtimal 4.3 ile çıkarmaya başlarlar o da 2 yıl gider :D
  259. İSS-1

Xperia Z2 Satışa Çıktı!

Piyasaya çıkan rakiplerine göre daha üstün bir cihaz sunuyorlar, 2200 TL psikolojik bir sınır olur. Ama hepimiz hemfikiriz bu cihazlar İphone İOS - Android - Windowsphone bu paraları hak eden yani gerçekte fiyatları bu olmaması gereken bir konumdalar. Bu ürünlerin hiçbiri bu kadar para etmez...
  260. İSS-1

Cihaz 16 GB Hafıza ile geliyor (ROM) , kullanıcıya da 12 GB gibi bir alan kalır. 1 GB RAM olması biraz hayal kırıklığı ama fiyat olarak konumlandıracakları yeri düşünürsek fiyatınında aşağı seviyelerde 700-750-799 arası olması muhtemel. İşlemci : Mediatek MT6589T - Quad-core 1.5 GHz Grafik...
  261. İSS-1

LG G3 Görüntülendi

Suya ve toza dayanıklı olursa haliyle fiyatıda artar, cepler için tuzlanır :D
  262. İSS-1

LG G pro lite mı nexus 5 mi?

Bu hangi Garanti ile aldığınıza bağlı. LG Türkiye garantili mi ?
  263. İSS-1

1 Mayıs 2014 Regaib Kandili | Regaib Kandili'nde neler yapılmalı?

REGAİB KANDİLİ'miz mübarek olsun, hayırlı kandiller :)
  264. İSS-1

ESET Smart Security 7 2014 Nisan ayının güncel 59 türeviyle savaşı [VIDEO]

Günümüzde, günlük binlerce zararlı piyasaya sürülürken ve bir o kadarı da keşfedilmemişken 59 tane bir kıstas oluşturmaz. Ama emek harcamışsınız tebrikler.
  265. İSS-1

İnternet Sayfaları Görüntülenemiyor

Buradan MalwareBytes programını indirip (Download now tıklayın) sistem taraması yaptırın. Sorun çözülecektir. Gereksiz bir eklenti araç çubuğu toolbar bazen bu tür olumsuzluklar yapabiliyor.
  266. İSS-1

HTC M8 Ace'in Özellikleri Sızdı

Daha ucuz olacak dedikleri sanırım 2200 ya da 2000 TL'cik olacaktır :D
  267. İSS-1

Liverpool 0-2 Chelsea - Video, Maçın Özeti, Golleri | 27 Nisan 2014 Pazar

Liverpool bu stresi, baskıyı kaldıramadı gibi. Maçtan önce idmanda kavga çıkması bunun bir göstergesi. Ayrıca Chelsea kalecisi amcamız Mark Schwarzer, Avustralyalı kaleci amcamız diyorum çünkü 41 yaşında kendisi. Ne toplar çıkarmış öyle müthiş gerçekten.
  268. İSS-1

S3'ten Iphone 5C'ye Geçmek İstiyorum Sizce Nasıl Olur ?

S3 Samsung'un Galaksi serisinin bugünlere gelmesinde en büyük payı olan cihazı. S5 çıkmasına rağmen halen ortalama bir kullanıcıyı tatmin edebilir. Öncelikle Android mimari yapısı itibariyle cihaz 1 GB RAM ve İşlemcisi ile ''eski'' bir delikanlı oldu. En büyük sorunda kendi arayüzü TouchWiz...
  269. İSS-1

General Mobile Discovery Elite & Elite Lite Kullananlar Kulübü

Bu zaten bilinen birşeydi Türkiye'deki Note 3 ve S4 akıllı telefonlar Samsung'un kendi işlemcisi [Exynos ] ile getirmişti. Yurtdışındakiler S800 işlemci barındırıyordu. - - - Mesaj Güncellendi - - - 16 GB 8 GB'ı mı sistem tarafından kullanılıyor ? Emin misiniz ? En fazla 4 GB kullanıp...
  270. İSS-1

SB Elazığspor 0-1 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golü | 27 Nisan 2014 Pazar

Uzun aradan sonra ligde deplasmanda hemde düşmeme mücadelesi veren bir takıma karşı kazanmamız güzel. Ama 10 kişi kalan rakibe karşıda pozisyon verip , bunalmak yakışmadı bize. Muslera da sakatlandı, inşallah ciddi birşeyi yoktur. Kupa şampiyonluğu ve Lig 2.liği bi nebze olsa bu yılki...
  271. İSS-1

2013/2014 Sezonu Şampiyonu Fenerbahçe! | Fenerbahçe 0-0 Ç.Rizespor -Video,Maçın Özeti

Tebrikler Fenerbahçe. Gün sizlerinn, eğlenin doyasıya...
  272. İSS-1

Hangisini alayım? İphone 4 , S4 Mini , S3

Bu saydığın telefonların miladı doldu, boşuna 1000 TL civarında bir harcama yapma, yazık olur. Nexus 4 veya GM Elite Lite çok iyi tercihler olur. Donanım, Performans, güncelleme, kamera gibi çok daha iyi seçenekler sunuyorlar.
  273. İSS-1

HTC One mı,Sony Z1 Compact mı?

Haziran veya Temmuz da zaten LG G3 çıkmış olur. Bu seferde onu kafana takarsın doğal olarak. HTC One-Sony Z1 C arasında dayanıklılık, kamera ve daha güncel donanıma sahip olduğu için ve de güncelleme açısından HTC One göre daha uzun süre alacağı düşünüldüğünde Z1 C tercih edilmesi gerekir.
  274. İSS-1

Sony xperia Z almak mantıklı mı?

Xperia Z serinin ilk telefonu üstüne Z1 ve Z2 çıktı. Güncelleme konusunda Sony uzun süre üstünde durmayacaktır. z1 daha öncelikli olur. 2-3 yıl düşünüyorsan Z1 Compact düşünmeni öneririm ki 2-3 yıl gibi bir hedef koymak akıllı telefon sektörünün hızla geliştiği bir dönemde pek gerçekçi olmaz...
  275. İSS-1

Profil resmine hareketli resim koyma

Çok teşekkürler.
  276. İSS-1

Güncel...
  277. İSS-1

Forum saati olarak hangisi seçilmeli profil zaman ayarlarından?
  278. İSS-1

Ücretsiz Anti Virüs Önerir Misiniz?

Comodo İnternet Security ;)
  279. İSS-1

Dns ayarları kısmına giremiyorum

Ağ Bağdaştırıcısını güncelledin mi? Vermiş olduğum linkten sürücüyü indirip kurdun mu ?
  280. İSS-1

Son olarak buradan dosyayı indirin (Atheros AR9002WB and Windows 7).AĞ Bağdaştırıcınızı güncellemeyi deneyelim. Detaylı bilgi için tıklayın...
  281. İSS-1

Bu adımları uygulayın...
  282. İSS-1

Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz ; Vista, W7- W8 ?
  283. İSS-1

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Şirket açısından hem kendi üretici olmadıkları hem de cihazlarının işlemci mimarisi açısından KİTKAT güncellemesi gelmesi zor gözüküyor. İlk başlarda gelecek deniyordu ama bu kendi ellerinde olan birşey değil bunuda bildikleri için yoğun talebin devam etmesi ve de kararsız kesimi ikna etmek için...
  284. İSS-1

General Mobile Discovery Android 4.4.2

Daha yeni Elite ve Lite sürümleri 4.2.2 ile geliyor, o cihazlara 4.4 KİTKAT gelmeden bu cihaza Kitkat vermezler. 1-2 ay daha sarkıtırlar güncelleme olayını...
  285. İSS-1

Gmd orjinal şarz aleti yerine bunu kullansam olur mu ?

Telefonların şarj cihazlarının özellikleri kullanım klavuzunda ve Şarj aletinin üzerinde yazar. Hızlı şarj nedeniyle batarya ömründe kısalma olabilirmiş...
  286. İSS-1

Orjinal windows 7 ultimate 64 bit türkçe

Evet , orjinal saf dosyaları bulmalısınız. Kesinlikle ondan sonra da etkinleştirme için Patch tarzı crack işlemleri uygulamayın. Orginal legal (yasal ) lisans anahtarı bulmaya çalışın...
  287. İSS-1

Orjinal windows 7 ultimate 64 bit türkçe

Elbette kendilerine bir arka kapı(backdoors) yapıp oradan istedikleri bilgileri kendilerine çekebilirler. Ve bunu o kadar iyi yaparlarki kullandığınız güvenlik programlarınden kendilerini çok iyi gizleyebilirler. O nedenle hep uyarıyoruz, Crack ile etkinleştirilmiş işletim sistemleri...
  288. İSS-1

Philips'ten Dev Pilli Akıllı Telefon!

Bende de Xenium w832 modeli var 2400 MAh batarya ile iyi gidiyor. Ama Philips de bence Snapdragon işlemcili kendine ait bir model piyasaya sürmeli. Hep Çin menşeli firmalarla orta veya giriş seviyesi cihazlara yöneldiler.
  289. İSS-1

Viber engelleme nasıl yapılır?

Sen önce bir konu tarihine bak özür dile ;) 2013 yılında açılmış ve o zamanki halinde bu özellik yoktu. Daha sonra güncelleme ile eklenmiş 2014 yılında...
  290. İSS-1

Bilgisayarın İnternet Sınırlı Erişim sorunu

Ağ Bağdaştıcısını kaldırıp yeniden yükle ve güncelleme olup olmadığına bir bak.
  291. İSS-1

Cübbeli Ahmet Hoca televizyon kuruyor

Oldukça sevindirici bir haber. Toplumumuzun bilmediği, öğrenip merak ettiği konular üzerine çok derin bir fayda sağlayacağına eminim. Ve anlatılanların birebir uygulamasıda yapılacaktır TV de böylece öğrenmek daha kolay olacaktır. Her daim video veya onun çıktığı saatlerde izleme imkanı...
  292. İSS-1

Bedava SMS Sitesi

Sahtekarlık için birebir bir ortam. Ayrıca data toplamak içinde iyi bir av. Bir mesaj atarsınız sonra günde yüzlerce kampanya mesajı gelir hiç bilmediğiniz yerlerden...
  293. İSS-1

Acil arkadaşlar nasıl kullanıcam şunu

RC Model Helikopter Tekno HD olarak Videolarda aratırsan bulursun, açılıyor ama sanırım sen DNS kullanmıyorsun.
  294. İSS-1

iPhone 6 4.000 TL Ön Sipariş Fiyatıyla Gelecek (Tahmindir)

Rambo'nun 3700 dediği olay sanırım Darty önsipariş İphone 5S 16 GB 3.199.00 TL'den göstermesiydi.
  295. İSS-1

Acil arkadaşlar nasıl kullanıcam şunu

Bu video işini görür sanırım http://www.youtube.com/watch?v=kmMSve4gM58
  296. İSS-1

USB için virüs temizleme programı

USB Guard,tam aradığınız program...
  297. İSS-1

Hangi Virüs Programını İndireyim

Virüs veri tabanındaysa bulur neden bulmasın :) Comodo zararlı teşhisinde kendini çok geliştirdi. bayağı ilerlediler. Sistemde virüs olduğunu düşünüyorsan sadece antivirus yeterli olmaz mutlaka Firewall(güvenlik duvarı) kullanmanda gerekir. O nedenle sana Comodo önerdim. Ve mutlaka...
  298. İSS-1

Hangi Virüs Programını İndireyim

O zaman içerisinde Sanallaştırma teknolojisi barındıran ve ücretsiz olup harika özellikleri içinde barındıran, Comodo İnternet Security öneririm. Eğer para verip alacaksan G-DATA İnternet Security veya Emsisoft Antimalware... Sakın antivirüslerde crack ve serial olayına girme makineyi...