Arama sonuçlarınız

1. A

Sütaş Karikatürler Şubat 2008

gerçekten çok iyiler yha paylaşım için teşekkürler
  2. A

Gözle çalışan iPod

kardeşim bir günde göz kaç bin kez kırpılıyor eğer alet bozulursa bi şarkıyı 1 saniyeden fazla dinleyemeyiz saten japonyadan tamirinide zor yaparız elimizde patlar:D
  3. A

PlayStation 3 süper bilgisayara dönüştü

Kendimi bu kadar kasacağıma bir oyun alıp onu yüklerdim... :D
  4. A

Kişisel sitem yayında

usta galiba lise 4sün yaptığın çalışmaya elbet saygı duyarım ama daha o kadar iyi bir site değil ben bilgisayar bölümü öğrencisiyim programlama okumaya başlayacam seneye ama web tasarım hakkında azda olsa bişeyler bilirim ilk önce şunu demek istiyorum sonuç olarak kişisel bir internet sayfası...
  5. A

Vodafone Buna Çok Kızacak -Güncel Yaşamdan

tam rezillik yha faka tbu sayede daha çok ilgi çekmiş oldu:D
  6. A

Metres :)

Para için şerefini terk ediyor...böyle bir kadınla evlenilirmi bea...
  7. A

Kim Engellemiş?

Önce insan uzun zaman sonra bir kız onu ekledi diye seviniyor sonrasınra ise slm yazıyorsunuz benim işim çıktı bilgisayardan kalkıyorum ama .... (fark etmz bu bölüm)sitesine gel diyor. O zmn bütün hayallerim suya düşüyor bide şu otomatik msjı düzeltsinler pc başından kalkıyom diyor şu siteye...
  8. A

Osmanlı Devleti Tanıtım Programı

ya bu rapidshare sitesine ben biraz kılım indirme olayları bu site linkleri üzerinde veriliyor karmaşık değilmiş gibi görünsede karmaşıık.Bunların indirme linklerini daha iyi bir siteden(ve türkçe olan bi siteden olursa daha iyi olur) yapılırsa daha çok kullanıcıya ulaşabileceğini düşünüyorum
  9. A

Çocuklarınızı Koruyun -Naomi Internet & Web Adult Filter 3.2.90

çok teşekkür ederim ama aklıma bişey takıldı sormak istiyorum bu kadar düşük megabytli bir program özellikleri az olduğu için böyle düşük kapasiteli.Peki böyle programlar ne kadar etkili olabiliyor?(genel olarak söylüyorum çünkü bana göre özellik bakımından çok ii bir programın kapasiteside daha...
  10. A

Gidiyorum...

eline yüreğine sağık...
  11. A

Alex'i de Montajladılar :)))

işte alex bu futbol haricinde her yerde mükemmel(futboldadda iyi şaka yaptım sadece:D)
  12. A

Acı Gerçek :D

bende anlamadım acı ne yha:D
  13. A

Böyle Yapacaksınız(japonya)

farklı olmuş yyha:D
  14. A

Tavuk diyip geçmeyin

harika yha:D
  15. A

CEZA '' Sert söz yumruklaşmaktan iyidir '' ( Röportaj 18 Şubat 2008 )

Ben türkçe rap denince aklıma hemen sagopa kajmer gelir ve şu bilgiyide eklemek istiyorum cezanın en çok saten ilgi çeken şarkısı albümü neyim varki adlı parça ve bu parçanın bulunduğu albümüydü ve bu parçayı sagopa kajmer ile düet yaparak oluşturdu arajmanlarını sagopa kajmer yaptı.Yani ne...
  16. A

Sevgilim Yok... Çünküü...

sevgilim yok öünkü tek aşkım ADS(AdanaDemirSpor)
  17. A

Hangi Spor Sitesi Daha Güzel

bende sporx ten takip ediyorum fakat site güncellenmesine rağmen eksikliği çok bu yüzden bazı yönlerden eksikliği var...
  18. A

Babamı dinliyorum

valla ya bune insanı koparıyo:d:d:d
  19. A

Komik diologlar bakmadan geçme...

-aa ayşe boş msj atmış -hadi ya ne yazmış? ben buna koptum...
  20. A

Kadın dırdırı!

ama o kadında ne konuşuyo öyle yha:d adam haklı...
  21. A

Tarkan 'yusuf yusuf' söyledi =)

tarkan bundan bir sene önce 270 bin dolar için özbekistana gitti yok canım daha neler türkiyede bile normal bir sanatçılar bu fiyatı alıyor tarkan milyonlar ile oynuyor özbekistana bu fiyatla bence gitmez...
  22. A

7 yaşındaki kız bir köpekle evlendirildi

Hindistanda bunlar normal adam şanslı olmak için köpekle evleniyor, öbürü iyi biri olmak için kuşla nişanlanıyo felan...herkesin yediği ineğe tapan bir milletten ne beklersiiniz ki?
  23. A

Kamerasız Chat İn Zararları

ya hiç bişey yazmayıp sizi okumak çok zevkli ya :d siz yazışın yazışın durmayın :d
  24. A

Türkçenin evrimi...

evet :D
  25. A

Sevilla taraftara aşık oldu!

ben bir galatasaraylı olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim türkiyenin en iyi taraftarı beşiktaşın çarşı grubu sonra ultrAslan öbürünü hepiniz biliyorsunuz...:D
  26. A

Galatasaray - Bayer 04 Leverkusen UEFA 3.Tur Rövanş Maçı

biz burada çıldırıyoruz...
  27. A

Turk.net ve TNN.Net satld! te yeni patron ve sitelerin gelecek planlar.

yani artık adsl var sabancı haklı bir satış yapmış...
  28. A

Travian.com

yine siz iyimişsiniz benim abim bu oyunu 1 2 senedir oynuyo çocuğun psikolojik problemleri ortaya çıktı çünkü 2 sene oynuyorsun sonra bir birlik geliyor mancınıkla sizi yok ediyor hiç tavsiye edeceğim bir site veya oyun değildir...
  29. A

Kaplumbaga ve Adamları B)

dövecek gibiler:d
  30. A

En popüler ilk 5 siteniz

sporx webaslan ingilizceforum shiftdelete adanaspor elektroblog
  31. A

Tarife Yumurtlayan Tavuğun Sonu :)

ya bu tarifeler turkcellin daha önceden tutmamış olan tarifelerin yeniden halka sunulması ben böyle düşünüyorum...
  32. A

Netlog

Siteye ben bu yazıları okumadan önce abim üye oldu ve 9 tane kız buldu yani bence netlog sitesi tamamen kaşarların ve sanal alem delikanlılarının mekanı...5 para etmez...
  33. A

Kadınların Anlaşılmaz Durumları!

gerçekten gerçekleri anlatan hoş bir yazı...
  34. A

Deli'ye tepki geldi

Ne olursa olsun mor ve ötesi çok güzel bir şarkı yaptı o yarışmayı gidip birinci onuncu olması hiç önemli dğeil örneğin yarışmayı kuran ispanyollar fransızlar felan her sene yarışmaya bakın son 10 da hep yarışmayı kuranlar var adamlar önemsemir biz niye bu kadar önemsiyoruz?grubumuz gider...
  35. A

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Ben pek yabancı flim izleme yanlısı değilim bu yüzden türk flimerini izlerim türk flimleri arasında en iyi olanı ve 10 yıl geçsede unutlmayacak olanı 'babam ve oğlum'dur.Kadrosunda çok yıldız olduğu için tek tek anlatmaya gerek yok ama çağan ırmak mükemmel bir flim çekmişti şuan da...
  36. A

Semum(Gala)

Semum flimine dabbeye göre daha çok para harcandı hem kadro yapası hemde reklam bakımından hergün en çok izlenen flim dizilerde kenarda semumun küçük bir tanıtımı yapılıyor.Bu dabbede olsaydı o zamanda bu kadar ses getirirdi bence...
  37. A

120

Özge ÖZBERKin oynadığı hiç bir flim kötü değildidr kesin gidin:P
  38. A

Tüm Zamanların En Kötü 50 Filmi

en kötüler listesinde 5türk flimi var ve 4 ünde mehmet ali erbil oynuyor bu normaldir fakat hababam sınıfı serileri kötü seçilmiş bunu anlamadım hatta yayınladığı senelerde çok kişi izlemişti ve fiyatları 6-7 ytlden 15,2 ytlye düşürmüştüler gelirini de yararlı bir işe bağışlamıştıydılar
  39. A

'Recep İvedik' Filminin Galası Yapıldı

Bu flim gençliğin 90 dakika gerçek hayattan uzaklaşıp komedi ve kahkanın içinde bir dünyanın içerisinde olmasını sağlayacak.Gerçekten çok ilgi görecek.
  40. A

İşsizlik oranı yüzde 10,1

Pek onaylmasamda Türkiye için bazı yabancı ülkeler yeni projeler sunuyor bu projelerden şuan iki tanesine olumlu yönde bakılıyor biri norveçe 100.000 işçi gönderme buda aile faktörünüde kattıkmı en azından 250,000 vatandaşımızın Norveçe gitmesi demektir bu işçi sıkıntısını bizim açımızdan...
  41. A

Yan Gelip Yatmaya İngilizler İsyan Etti

Ne olursa olsun adam akıllı bunun farkında olmamaz lazım :D ama tabi yaptığı da ayıp yapmaması lazım...:D
  42. A

Vay beeee hem müslüman hem laik olunmazmış yazıklar olsun !!

Seçim zamanında her parti başkanın küçük belgeselleri yapıldı ve bu videolar orada da verildi ve üzerine tartışıldı fakat şu sonuçlar çıktı insanlar yaşam ilerdedikçe bazı ideolojik düşünceleri değişir ve bunları doğru yolla birleştirirler.İşte bu sonuç şuan ki başbakanımızın eskiden yapmış...
  43. A

Aysel Gürel Vefat Etti

Kendisini yaşım dolayısıyla pek tanımıyorum ama bütün sevenlerine başsağlığı diliyorum.Allah rahmet eylesin...
  44. A

Kadınlara özel halk otobüsü

Eğer bir ülke kendi içerisinde böyle bir yasa uyguluyorsa bu ülke kendi insanlarının terbiyesiz, ahlaksız ve hiçde modern olmayan insanalrdan oluştuğunun farkındadır ama ne olursa olsun böyle bir uygulama ülkeyi küçültücü bir uygulamadır(daha demin dediğim sıfatlardan dolayı)