Arama sonuçlarınız

1. S

Dolandırıcılık,Hırsızlık Soygun tarzı Güzel film

İnception izledim.Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var acil
  2. S

Tablet'i PC'ye bağlayınca

Sa Tabletimi pcYe bağlayınca onun internetini kullanamıyorum ne yapmam lazım.İstediğim uygulamalarımı felan güncellemek Google Play üzerinden. Ne yapmalıyım
  3. S

Galaxy Note 8 Tablet aldım.Sorularım var

Herkese iyi günler; Galaxy Note 8 3G tablete sahibim.Sorularım şunlar ; 1-) İnternette izlediğim videolarda cihazın Android 4.2.1'e sahip olduğu söyleniyor ama bendeki 4.1.2. Güncelleştir'e tıkladığımda güncelleştirme olmadığını söylüyor.Bunu nasıl halledebilirim ? 2-) Android Marketteki...
  4. S

Tablete FlashPlayer

Iyi gunler Galaxy Note 8 tabletime flash player nasil yukleyebilirim ? Int sitelerindeki videolari izlemek icin
  5. S

Modem WiFi şifre değiştirme

Modem wifi şifre değiştirme nasıl yapılır? İyi Akşamlar Airties TTNet modem var.Hem kablo hemde wireless özelliği var.Ancak önceden başkası kullanıyordu ben bunun şifreyi bilmiyorum . Temelden anlatırmısınız nasıl değiştireceğim adım adım . Başlat > Ağ Bağlantılarım tarzında ...
  6. S

Tablet Kaygısı

İyi akşamlar ; Galaxy Note 8 Tablet sipariş etmiş bulunmaktayım.Bayramdan sonra elimde olacak hayırlısıyla. Ancak siparişimi verdikten sonra bazı olumsuz şeyler gözüme çarpmaya başladı. Öncelikle ; - Android Markette tabletler için çok az uygulama var sorunu Eğer telefonlarla oynayabildiğim...
  7. S

Airties 0105 Network Switch Sorun

Selamlar; Aynı modemden 2 pc'ye internet sağlamaya çalışıyoruz.Elimizde Yukardaki modelden var ama biz nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Kısaca anlatabilirseniz veya bir videosu-açıklaması varsa söylerseniz sevinirin. iyi günler
  8. S

İngiliz-Fransız Tarihi

Herkese İyi Günler; Tarih konusunda çok ilgili biriyim.Özellikle Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi tarihinde.Ve incelemediğim eser kalmadı diyebilirim. (İlber Ortaylı,Yavuz Bahadıroğlu,Mustafa Armağan,Halil İnalcık ) ve şimdi bizim Tarihimiz boyunca uzaktan incelediğimiz bu avrupa insanlarının...
  9. S

Instagramdaki En Görgüsüz Ergen

Bu 17 yaşında San Francisco'da yaşayan zengin bir ailenin çocuğu. Aslında gayet normal bir çocuk. Starbucks'ı seviyor. iPhone'ları da. Hemde çok seviyor. Klozetini sadece Pellegrino ile doldurduğunu iddia ediyor. Ellerini de Pellegrino ile yıkıyor. 59,293 kullanıcısına sık sık çok...
  10. S

Bisiklet Tavsiyesi

İyi akşamlar; Haftaiçi bir yurtta yatılı olarak kalıyorum. Hafta sonları kafa dağıtmak,dolaşmak için bir bisiklet almak istiyorum. 400-450 TL arası bütçem var. Bu fiyata var mıdır kaliteli bir şey bilmem ama önerileriniz olursa sevinirim. Tabi bu bisikletin ortalama kalitenin üzerinde...
  11. S

Telefondaki Resimler Pc'de Gözükmüyor

Nokia 500 cep telefonuna sahibim. Fotoğrafı çekiyorum anca Nokia Süite 7.1 programı ile pc ye atmaya çalıştığımda bilgisayar fotoğrafı görmüyor. Galeride var ancak yollayamıyorum. Ne yapmalıyım ? Acil gerekli.
  12. S

Playstation 3 için Televizyon özelliği olmayan Lcd Ekran

İyi akşamlar; Güncel oyunları oynamak için kendime bir Pc toplamayı düşünmekte idim.Bunun için yaklaşık 1100 Tl civarı bir bütçem vardı. Ancak bunun yerine fiyatları neredeyse 400 tl civarı olmuş ve dahada düşecek olan Ps 3 almanın daha mantıklı olduğuna karar verdim.Ancak bunun için şu an ki...
  13. S

Piranha Business Tab 7.0 Sizce ?

http://www.hepsiburada.com/liste/pir...goryId=3008012 Bir kaç gündür arkadaşlarla inceledik ve fiyatına göre özellikleri çok iyi geldi. Ancak dokunmatik hassasiyet konusunda biraz şüpheliyiz.Sonuçta öğrenciyiz.200 tl azpara değil. O reklamlardaki gibi Angry Birds'de bile takılan tabletler...
  14. S

Piranha Business Tab 7.0 Sizce ?

http://www.hepsiburada.com/liste/piranha-business-tab-8gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd300684&categoryId=3008012 Bir kaç gündür arkadaşlarla inceledik ve fiyatına göre özellikleri çok iyi geldi. Ancak dokunmatik hassasiyet konusunda biraz şüpheliyiz.Sonuçta öğrenciyiz.200 tl az para...
  15. S

Bu Nesil Çok Bozuldu Diyen Öğretmenlere...

MÜNAZARA BAŞLIĞI Bu nesil çok bozuk diyen öğretmenlere ; Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. /M.Kemal Atatürk. _______________________________________________________________ Bunu bir forumda gördüm ve ilgimi dikkatimi çekti. Sonuçta hepimiz bir öğrencilik hayatı...
  16. S

Fast and Furious Dengi/Tarzı Motor filmi

Evet arkadaşlar; Ben baktım ama pek bir şey bulamadım. Bi hoşuma giden Torque oldu. Onun dışında Motor tarzı ( Motor Çetesi,yarışı,) bir film önerinizi bekliyorum. Cips falan her şey hazır film eksik :D
  17. S

İDM 'den Nasıl Kurtulabilirim ?

İyi Akşamlar; İDM'yi indirdim.60 günlük süresi doldu.Şimdi birşey indiremiyorum.Kayıt yapmadınız felan diyor.Kod istiyor. Programı tamamen kaldırıp tekrar indiriyorum yine aynı şey oluyor.Çok acil indirmem gereken videolar var.ne yapabilirim ?
  18. S

Bilgisayarımdan Ses Geliyor

iyi günler; Bilgisayarımdan sürekli zırr gibi bir ses çıkıyor.Ayağımla vurduğumda ses 2-3 saniyeliğine gidiyor :D ama sonra geri geliyor :( Sorun ne olabilir ? Not1 : Bilgisayar 5 yıllık Not2 : Ekran kartı yok
  19. S

Bir Şey keşfettim

İyi Akşamlar ; İnternette dolaşırken http://www.playstore.com burayı gördüm. Ben kesinlikle korsan karşıtı olarak cd'cilerden oyun almam.Bu sitede baktığım kadarıyla oyunlar gerçek fiyatlarına indirimlerle felan satılıyor. Şimdi sorum bu site yasal mıdır ? Oyunları indirdiğimde nasıl aktive...
  20. S

Youtube Yöneticileri

Herkese İyi Akşamlar; Ya arkadaşlar anlamadığım bir olay var.Şimdi bu youtube tarzı sitelerin satış değerleri felan milyonlarla ölçülüyor. Ancak biz bu sitelere bedava giriyoruz,bedava video yüklüyoruz. Peki bu site sahipleri nereden para kazanıyor ? Sadece reklamlar mı ? Çünkü Youtube'da...
  21. S

Bu sistem ne kadar eder

Öncelikle iyi akşamlar ; Bir internet sitesinde hazır toplama pc çeşitleri gördüm.Bir tanesi bütçeme uygundu .Özellikleri aşağıdadır. Özellikler ------------------------------------------------------------------ 1- İşlemci = INTEL E5700, 3.00GHz,800MHz, 2 MB , LGA775,Dual Core İşlemci 2-...
  22. S

70-80 Lira civarı ATI ekran kartı

Herkese iyi akşamlar ; Ekran kartım malesef ki yandı. Şu an ekran kartı olmadan idare ediyorum. 70-80 lira civarı bir ATI ekran kartı tavsiyesi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  23. S

Öğrenci Kasası

Herkese iyi günler; Şuan bende bulunan bilgisayar 6 yıl önce toplama olarak alınmıştı. O zamanlar fiyakalıydı ancak şuan bırakın güncel oyunu 2-3 yıl öncesinin oyunlarında bile kasıyor. Benimde elime geçen para belli . Ve 400 lira felan biriktirebilirim. Bana bu paraya alınabilecek 2-3...
  24. S

Film Arayışım

İyi Günler ; Günlerdir film arıyorum ama istediğim türder pek fazla yok. Belki sizin bildikleriniz vardır. Aradığım filmler bir çocuk vardır.Bu çevresi tarafından dışlanır ama kendine ait bir dünyası vardır.Yanında köpeği yada bir arkadaşıyla bir şeyler başarırlar falan filan. Bu tür film...
  25. S

Hitman Sniper Challenge Sorunu

hsmx.exe giriş noktası bulunamadı diyor. Silip tekrar yükledim yine aynı sorun. Acaba nasıl çözebilirim bu sorunu ?
  26. S

İDM'de Büyük Sorun

İyi günler herkese ; Bi aralar arkadaşlar idm yi almıştım.Yada neyse ben direk sorunu söyleyeyim.Herhangi bir şey indirmek istesem direk idm sahte bir serial ile kaydedildi felan diyor.Bilgisayardan kaldıramıyorum.Program ekle kaldır ekranında adı yok.Pc de ara' dan idm yazıyorum yine bir şey...
  27. S

Komşu komşunun feys'ine muhtaçtır.

https://apps.facebook.com/teknosaturuncusans/?refc=876432d1-ccc8-4ef6-9ec2-1ae23293f16a&sid=605981357 Arkadaşlar tıklayın şansınızı deneyin.Teknosa Facebook kampanyası.3 rozet tutturursanız Hediyeler felan veriyor. Samsung LCD , Klavye mouse seti gibi..
  28. S

Sapık Japonlar

Aşk sevişmeyi bedavaya getirmek için uydurulmuş koca bir yalandır.. diye bir söz de var ama :D
  29. S

Sabri Reyizz

Şutt ve aut :D
  30. S

Bücür Harry

Olaya fransız olanlar için ; http://www.youtube.com/watch?v=odlobT5VURE
  31. S

Symbian Belle Kurma sorunu

Öncelikle herkese iyi akşamlar; Nokia 500 Symbian Anna yüklü telefonuma Belle yüklemek istiyorum.Nokia Süite nin son sürümünü indirdim.Ancak 3.aşamada telefonla bağlantı kesildi diyor durup dururken.Bunu nasıl yapabilirim bilen var mı ? Belle gerçekten çok hoşuma gitti.Ayrıca internet'ten...
  32. S

Aile Film Tavsiye

Şöyle ailece izlenebilecek içinde malum olaylar:devil2: olmayacak bir film arıyorum.