Arama sonuçlarınız

1. magicxxL

Çarpım tablosu cok zor

http://www.youtube.com/watch?v=_Na5c7cMGYI Kendinden o kadar emin ki bir an ben mi yanlış biliyorum dedim :)
  2. magicxxL

Mahmut TUNCER - Sabunu koydum leğene :D

http://youtu.be/pxu2-VvN4Ek iyi kopmalar
  3. magicxxL

OpenOffice Satırı belli bir hücreye kadar Koşullu biçimlendirme

Arkadaşlar kısaca amacım satırı koşullu biçimlendirme ekli resimde yapmak istediklerim ve tablo yer alıyor değerli yardımlarınızı bekliyorum...
  4. magicxxL

Command & Conquer : Red Alert 2 - Yuri's Reveng|Win7 Hamachi Ayarları Hakkında Yardım

Arkadaşlar merhaba, İşletim sistemim windows7 hamachi üzerinden arkadaşımla multiplayer Red Alert oynamak istiyoruz ancak hamachi ayarlarını nasıl yapmamız gerektiği konusunda yardımlarınıza ihtiyacımız var. Yardımları dokunan herkese şimdiden teşekkürler...
  5. magicxxL

Toshiba Satellite Pro PS610E açılmıyor

Laptopu şarja bağladım güç ışığı 1-2 sn. kadar yeşil yandı ve power düğmesine bastım. fakat fanlar dönmedi ve bilgisayar açılmadı. Daha sonra şarj ışığının turuncu olarak uzun aralıklarla yanıp söndüğünü farkettim. Pili çıkararak da deneme yaptım fakat sonuç yine aynı oldu. şarj ışığının uzun...
  6. magicxxL

Nvidia geforce4 420 go 16 mb toshiba driver hk.

arkadaşlar selamlar sevgiler, toshiba satellite pro serisine ait laptopa güncel ekran kartı sürücüsünü kurmak istiyorum. Toshibanın kendi sitesinde bulunanı yükledim ancak ben nvidia nın sitesindekinin daha güncel olabileceğini düşündüğüm için nvidianın sitesinden kurmak istiyorum. Yalnız...
  7. magicxxL

SDN bugün neden çok yavaş

Gerekse forum gerekse anasayfa neden bu kadar yavaş anasayfa yine bir nebzede forum çook çook çok yavaş. Sizlerde durum nedir? Hız testi yaptım net hızı normal değerlde çıktı.
  8. magicxxL

327. Dönem (Nisan 2009) KD. ve YD. Subay Adayları

Benden başka 327.dönem kimse var mı arkadaşlar :)
  9. magicxxL

Soliter yardım

Arkadaşlar soruldu mu bilmiyorum soliter diye arattım çıkmadı bende yeni konu açmak zorunda kaldım aradım taradım hiç bir yerde aradığım soliteri bulamadım ücretsiz güzel windows xp nin ki gibi soliter oyunu arıyorum yardımcı olursanız sevinirim ilgi ve alakanızdan ötürü şimdiden çok teşekkür...