Arama sonuçlarınız

1. 19o3

Sizce Samsung Galaxy S3'ünüz Tasarım Olarak Oval Mi Köşelimi Olsun İsterdiniz?

Alacağınız S3 Sizce Hangisi Olmasını İsterdiniz? Ankete Oyunuzu Verip Hangi Tasarımı Seçtiğinizi Bizimle Paylaşmanızı İstiyoruz Vede Nedenlerinide Bir Kaç Cümle İle Sıralarsanız Daha Sağlıklı Olur :wink: ------------------------------------ Bu Arada Bir Kaç Soru Aklıma Takıldı Neden Türkiye ye...
  2. 19o3

Bir Güzellik Yap - Murat Dalkılıç

Bir Güzellik Yap - Murat Dalkılıç
  3. 19o3

Samsung i9100 Galaxy S II + 2 YIL GARANTİLİ 1.189 TL

SAMSUNG İ9100G GALAXY S II Marka / Model Marka Samsung Model Galaxy S2 Diğer model adı Samsung I9100 Form faktör Candybar Renk Black Şebeke GSM şebeke 3G, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA (3G), HSUPA Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100 Bağlantılar Bluetooth v3.0 with HS...
  4. 19o3

Bugün Samsung Galaxy S3'ü İnceledim Vede Kendimce Yorumladım

Hepinize merhabalar bugün akrabamın vasıtası ile beyaz renk s3 inceledim şahsen alacaktım ama kati süretle vaz geçtim nedenleri aşagıda sıraladığım gibidir cihaz dört dörtlük fakat benim görüşümce dizayn ve tasarım olarak -puanda o kadar büyük bir telefon olamaz.. ele alındığı zaman...
  5. 19o3

Samsung Galaxy Gio Android Güncellemesi

merhabalar dün istanbul bilişimden arkadaşıma samsung gio siparişi verdim cihaz bugün eline ulaşmış telefonda konuşmuş olduğu kadarıyla şöyle aktarayım android sürümü 2..3.3 müş pek fazla kullanmayı bilmedigi için iş çıkısından sonra ben güncelleme yapacağım en son sürümü 2.3.3 müdür? eğer...
  6. 19o3

Samsung Galaxy S™ III $199.99!

Merhabalar Ebay.com da gezinirken dikkatimi çekti de bu ürünler orjinalmi değilmi? yani replika felanmı? yoksa yurt dışı satış fiyatları bunlarmı? üzerindeki sprint at&t felanda bizim türkiyedeki telpa genpa gibi birşeymi? Buyrun...
  7. 19o3

Kliksa.com'dan bedavaya Samsung S3 Iphone 4s Ipad New Sahibi Olmak İstermisiniz ?

Hepinize merhabalar bu bahsettiklerime emeğiniz karşılığında sahip olabileceksiniz işte buyrun kanıtı :) oyun oynayarak bu hediyeleri kazanabilirsiniz :) yapmanız gereken tıklamak hepinize bol şans :) Oyun İçin Gerekli Olan Link Ve Kaynak İçin Buradan Devam Edebilirsiniz
  8. 19o3

Forumdaki moderatörün yanlışını yüzüne vurduk diye saçma sapan mevzudan ceza aldık :)

öncelikle hepinize merhabalar konunun kısa özeti seyyah arkadaşımızın açtığıı 2 tane haber konusu kapatılmış bunun üzerine bende yorum yaptım daha sonra benim açmış olduğum konunun başlığı için uyarı verilmiş :)) ben konuyu ne zaman açtım ne zaman ceza almışım bunada bi dikkat edelim ben...
  9. 19o3

İnternet üzerinden video izlerken böyle yeşil bir başlık oluşuyor?

merhabalar bende anlam veremiyorum ama video izlerken felan videonun en üstünde yeşil bir başlık oluşuyor km player de 3d modu felan oluyor indirdiğim filmleri izlerken 3d ye tıkladığımdada buna benzer şeyler oluyordu..
  10. 19o3

Merhabalar Kendi Topladığım Bu Makine Hakkındaki Görüşlerinizi Alabilirmiyim?

Öncelikle Herkeze Merhabalar Kendime Topladığım Bu Makine Hakkında Olumlu Olumsuz Yorumlarınıza Açığım Neden Ati Kullandın Niye Nvdia Değil Gibi Herşeye Cihaz Özelliklerini Kısa Özet Geceyim Performans Testi Ve Donanımsal Özelliklerini Belirten Resimleride Eklemiş Olacağım Daha Detaylı...