Arama sonuçlarınız

1. 19o3

Dağlıca’da çatışma 8 askerimiz şehit

devlet yönetiyoruz beyler... Şehitlerimize Allah'tan rahmet ailelerine sabırlıklar diliyorum Bize Hakkını Helal Et Mehmetim!
  2. 19o3

One x şarj sorununa kesin çözüm :D 2200+1800 = 4000amper batarya ..

siz bu one x e büyük diyorsunuz :D ben s3 almaya niyetliyim ama boyutu tedirgin ediyor :S herkez gayet kullanışlı diyor ele tam oturuyor diyor arkadaş bir tek benim mi elim küçük anlayamadım ki :D
  3. 19o3

Samsung Galaxy Xtreme S5690 800 Mhz Islemcı - Android 2.3 - 406 TL Deger Mi Sizce ?

istanbul billişimde ilanı var ama stok sorunuz diyor... ne zaman sitelerine eklerler orası bilinmez :)
  4. 19o3

Samsung Galaxy S3 1659 TL !

@El Padrino bende araştırdım da bu paralel ithalatta direk samsungun yetkili bayileri garanti kapmasında bakmıyormuş cihazın onarım bedelini alıp bakılıyormuş. peki ya sizce?
  5. 19o3

Beşiktaş'ta fedakarlık krizi

zaten bi egemen birde fernandes top oynuyor şu takımda..
  6. 19o3

Samsung Galaxy S3 1659 TL !

güzel bir kampanya ama nedense ben güvenemedim :S
  7. 19o3

Samsung Galaxy Xtreme S5690 800 Mhz Islemcı - Android 2.3 - 406 TL Deger Mi Sizce ?

@Fearlees bence evet :)
  8. 19o3

Su altında yumurta kırmak nasıl olur?

denemek lazım acaba yumurtada bir *bnelik olabilir mi :D dondurulması vs gibi?
  9. 19o3

Dikkat civciv çıkabilir :))

seni yaratana kurban olurum ben ya :)
  10. 19o3

Radyo dinliyor musunuz ?

best fm serdar gökalp alem fm zeki kayhan çoşkunla matrax
  11. 19o3

Sizce Samsung Galaxy S3'ünüz Tasarım Olarak Oval Mi Köşelimi Olsun İsterdiniz?

birde şu mavi rengi de Güzel Ülkem Türkiyeme Teşrif etse :) aslında benim merak ettiğim metalik gri rengi internette videolarını gördüm hoş gözüküyor
  12. 19o3

Samsung Galaxy S3 1661 TL!

rica ederim s3 alıcısıysanız simdiden hayırlı olsun ama mavi rengi daha hoş :) onun için ben beklemedeyim Tr ye bakalım ne zaman mavi rengi gelecek mavinin yanında metalik gri rengi de eklenebilir :P
  13. 19o3

evet gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz ben daha geçenlerde vantilatör aldım fazlası vardı eksiği yoktu kurulumu için aradım adamlar tek tek yönlendirdi gönlünüz ferah olsun
  14. 19o3

Adnan Öztürk, Arena'nın kapısını Beşiktaş'a kapattı!

Ahh Ulan Ahh.... Düşmez Kalkmaz Bir Allah... bu durumlara düştük diye görüyorsunuz ya yanılıyorsunuz biz hala Asil Başı Dik Asi Ruhlu Beşiktaşız! Sen Sokakta Oyna, Biz Kaldırımda Destekleriz Seni BEŞİKTAŞ'IM!:wink:
  15. 19o3

hocam şakamı bu :) ben bursalıyım bursa da teknoloji ürünleri denilince akla gelen 2. mağazadır kendisi
  16. 19o3

Bugünden itibaren yurtdışından telefon getiren 100 TL ödeyecek!

800 dolar 1400 1450 felan yapıyor yanılmıyorsam 100 daha koy 1550 Türkiyede ki fiyatı 1700 arada 150 Türk Lirası fark oluyor değmez mantıklı olanı Ülkemizden almak olacak gibi duruyor yaptıkları da zaten bu değil mi? yurt dışından telefon getirmenin azda olsa önlenmesi yurt içinden alımı...
  17. 19o3

Aykut Kocaman'dan Türkçe devrimi!

hadi gelsin bir başkası yapsın bakalım şunu Adamsın Be Aykut Hoca
  18. 19o3

evet bende öyle düşündüm ilk gördüğümde s2 nin aynısı tek farkı özellikleri olacaktı tek beklediğim metalik gri renginin aslı astarı nedir eğer gerçekten üretimi gerçekleştirilirse almaya niyetim var oda olmaz ise mavi rengini tercih edeceğim
  19. 19o3

samsung gio dan tek farkı flashı olması alınabilir yanı hoş bi tasarımı var :) ama gene üstüne basa basa söylemek istiyorum ki önerim Motorola Defy Mini XT320 kendi orjinal tanıtım videosu http://www.youtube.com/watch?v=UtU1-bnHDyE inceleme videoları...
  20. 19o3

"Hiç kız arkadaşım olmadı" Rekorun Sahibi Yarışmacı Konuştu!

helal olsun ya azim gayret başarının öyküsü
  21. 19o3

teşekkürler davut bey illa yani bu adamlar bize türkiyeden mi aldırtacak 2 milyara.... türkiyeden alırsam 3 ay beklemek zorundayım o zamana kadar belki birazcık daha düşer ve metalik gri rengi felan türkiyeye gelir :)
  22. 19o3

Telefon tavsiyesi

sen onu bunu boşverde bütçeni 450 470 e ne yap ne et çıkartmaya çalış sana gayet başarılı ve ömürlük telefon alalım su geçirmiyor toz geçirmiyor darbeye dayanaklı en az 5 sene gözün kapalı kullanabileceğin bir telefon Motorola Defy Mini XT320 Bunlarda Tanıtım Videoları...
  23. 19o3

SDN Beşiktaş Kulübü

işin açıkcası bu basındaki kolpa haberlerde egemenin indirime gitmemesini duyduğumda egemene kaynamıştım sende mi para için oynuyorsun şu zor zamanında yanında olmuyorsun demiştim ama yanıldım Adamsın Egemen KORKMAZ!
  24. 19o3

Açıklamanız İçin Teşekkürler Aklımdaki Soru İşaretleri Kalmadı. S3ü İnceledim Baktım Benim mi Elim Küçük Anlam Veremiyorum :)) Büyük Geldi Biraz Ama Her Ne Pahasına Olursa Olsun Almaya Niyetim Var Türkiye den Olmasa da 1 Yada 2 Ay İçerisinde 32 Gb Modelini Belçika dan Getirteceğim O zaman Yani...
  25. 19o3

Alacağınız S3 Sizce Hangisi Olmasını İsterdiniz? Ankete Oyunuzu Verip Hangi Tasarımı Seçtiğinizi Bizimle Paylaşmanızı İstiyoruz Vede Nedenlerinide Bir Kaç Cümle İle Sıralarsanız Daha Sağlıklı Olur :wink: ------------------------------------ Bu Arada Bir Kaç Soru Aklıma Takıldı Neden Türkiye ye...
  26. 19o3

Nalbandian Bir Anlık Öfke Yüzünden Diskalifiye Edildi! (Video)

peh insan bu kadarmı hakim olamaz sinirlerine benim tenis deki idolüm Rafael Nadal :)
  27. 19o3

ShiftDelete.Net Okurlarına Özel İndirim

benim de tam böyle bir ürüne ihtiyacım vardı kullanmış olduğum artık eskimişti tıkanmaya felan başlamıştı manayla değiştiririm 2 tane hedaye çeki de verebilirseniz çok hora geçer :D Tıraş Makinesi
  28. 19o3

Adnan Öztürk, Arena'nın kapısını Beşiktaş'a kapattı!

sadece gülüyorum ya şuan ki beşiktaşımın durumundan ziyade herkez sırt dönüyor düşene bir tekmede onlar vuruyor olsun bu takımın elbet yükselişleri de olacaktır
  29. 19o3

ShiftDelete.Net Okurlarına Özel İndirim

11 Mayıs 2005
  30. 19o3

Bir Güzellik Yap - Murat Dalkılıç

Bir Güzellik Yap - Murat Dalkılıç
  31. 19o3

Bugün Samsung Galaxy S3'ü İnceledim Vede Kendimce Yorumladım

hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileğimle işin kötü yani türkiyedeki mağazalarda şuan sadece beyaz rengi var.. teknosa ve teknolojix de gördüklerim onlardı bana söyledikleri ise darty ve media markt bimeksdeki ürünlerde beyazmış
  32. 19o3

Samsung i9100 Galaxy S II + 2 YIL GARANTİLİ 1.189 TL

SAMSUNG İ9100G GALAXY S II Marka / Model Marka Samsung Model Galaxy S2 Diğer model adı Samsung I9100 Form faktör Candybar Renk Black Şebeke GSM şebeke 3G, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA (3G), HSUPA Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100 Bağlantılar Bluetooth v3.0 with HS...
  33. 19o3

Xperia ARc Güncellemede Sorun !!!!

şöyle izah edeyim ben de neo kullanıcısıyım herhangi bir sorunla karşılaşmadım fakat ilk güncelleme yapmaya kalkarsan aynı problemden müzdarip olduğumu söyleye bilirim daha sonradan sırasıyla söyledigim gibi işlemleri uyguladım problem ortdan kalktı sinyal problemi söyle oluşmakta bulunduğum...
  34. 19o3

Facebook.com

ben kullanıyorum ama sadece okey batak bilardo icin :) arada da bu caps felan bakınıyorum gerçekten adamlar rahatsız nereden bulup bulup çıkartıyorlar anlamıyorm :D
  35. 19o3

Kulaklık

benim bahsettiğim modeli yaklaşık 4.5 5 ay kadar kullandım daha sonra bir arkadaşımın ısrarı üzerine hediye etmek zorunda kalmıştım :) gerçekten kullanışlı vede muzik dinlerken oyun oynarken ses tonları güzel geliyor bass durumu da sağlıklı kulağın ağırmaz rahat bir şekilde kullanabilirsin...
  36. 19o3

Yeni dövmem ( Diablo 3 )

ahh ahh yazık etmişsin yiğenim kendine ya benimde böyle bir b*k yemem olmuştu sonucun da yaptırırken vermediğim paraları sildirirken vermiştim :/ şuan halende az da olsa izleri var yaptırırken acı veriyor ama onun mutluluğu insana hissettirmezken sildirirken tırmalıyon paşam :sneaky2:
  37. 19o3

Fan mı soğutucu almalıyım ?

benim görüşümce önce cihazın içini açıp temizlemelisin kompresör yardımı ile ekran kartını iyice tozdan arındır tüm parçalarınına hava tut gözle görülebilir toz parçaları kalmasın işte mavi ekran hatası harddisk hatası olabilir düşüncesindeyim
  38. 19o3

Sony Ericsson xperia neo v alamayı düşünüyorum

atrixin tek kötü yanı Android OS, v2.2 (Froyo) olması
  39. 19o3

Sony Ericsson xperia neo v alamayı düşünüyorum

bir sony kullanıcısı olarak gözünüz kapalı alabilirsiniz diyorum piyasadaki çoğu marka androidin 2.3.6 sürümünü kullandırırken kullanıcılarına sony bu işin çok üstünde sürdüyor :) senin alacağın cihazdada 2.3.3 yada 2,3,6 olması gerek ama aldığın gibi 2 tane güncelleme görecek telefonun şuan...
  40. 19o3

Kulaklık

benim sana tavsiyem Budur Güle Güle Kullan
  41. 19o3

Xperia Active Test ! :)

sony kendini aşmış :)))) adamlara telefon üretin deniliyor ama adamlar tank üretiyor :D
  42. 19o3

Xperia mini sinyal sorunu

bende de sinyal sorunu mevcut bulunduğum ve oturduğum semtte vodafone 3g çekim gücü maximum 2.sinyal aradım konuştum arızanın giderileceği söylendi fakat sonradan tekrar aradım sonuç nedir ne değildir diye bana söylenen bu sene içerisindeki yatırımları arasına eklenmişiz de falan filan...
  43. 19o3

Sony Ericsson Android 4.0 Güncellemesi

sony i bu yüzden seviyorum yazılım olarak gerçekten başarılı vede hatalarını geç de olsa telefi etmesini biliyor 4.0.4 tadından yenmiyor :)
  44. 19o3

bahsettiğim gibi alacaktım ama benim için büyük geldi elime alıp incelediğimde felan duruşu kibar ama işte..
  45. 19o3

bende neo var nişanlımda ise arc s evet bahsettiğim gibi bende o hatayı alıyordum sonradan companionu kaldırdım ve tekrar yükledim bu işlemler gerçekleşirken bu arada bende telefonu fabrika ayarlarına geri döndürdüm ve hafıza kartımı biçimlendirmiştim
  46. 19o3

Sony Xperia Neo Android 4.0 Şarj Sorunu...

yok yok bence sorun yaratma 2. bir ihtimal güncelleme yaparken ya bir bağlantı kopması yada başka birşey olmuşturçünkü o kadar az gitmesinin imkanı yok benim ilk iki şarjımdan sonra problem ortadan kalkmıştı bence sizinde öyle olacaktır
  47. 19o3

Xperia neo

bende katılıyorum garantisi var sonuçta birde teşhir ürünleri çok fazla kurcalatmıyorlar genelde başınızda ve etrafınızda dolaşan yetkilier olduğu için detaylı bir inceleme fırsatınız olmuyor şayet teşhir değilde kapalı kutusu istiyorum kutusunu ilk ben açmak istiyorum diyorsan :) orası ayrı o...
  48. 19o3

allah allah ya ben kendimde neo kullanıcısıyım test ettim sadece aramalar ve şu 3 gün içerisindeki kandil için mesaj attım ve şarj durumu %21lerde ekran parlaklığım %50 yani diyeceğim o ki bende normal bir kullanımda 3 gün gidiyor güncel olarak haber okuyup video klip izlersem 1.5 gün çok...
  49. 19o3

merhabalar hocam 4.0.4 güncellemesi için mi geçerli bu söyledikleriniz? şayet bende böyle bir problem iştigal etmemekte..
  50. 19o3

bende de benzer durum vardı kendimce böyle bir yola başvurmuştum sorun ortadan kalkmıştı sağlıklı bir şekilde 4.0.4'e geçiş yapmıştım:)
  51. 19o3

İnternetten ucuza satış yaptı, ‘Allah bize, biz size’ mesajı atıp kaçtı

vay arkadaş ne kadar ş*refsizce bir durum :hammer: her sitede indirim var dendiğinde 3 5 kuruş ucuz alıcam diye güvenmemek gerek benim kendimce güvenerek alışveriş yaptığım siteler şunlardır gittigidiyor hepsiburada hızlıal yurt dışından alışverişlerimde sadece ebayı tercih ediyorum ne yani...
  52. 19o3

bilgisayarındaki companionu kaldır cihazınında hafıza kartı ve sim kartını cıkart fabrika ayarlarına geri döndür daha sonra tekrar companionu yükle ve güncelemeni yapabilirsin benim sana tavsiyem hafıza kartınıda biçimlendir
  53. 19o3

Motorola Defy Mini mi yoksa Samsung Galaxy Gio S5660 mı?

benım gorusumce motorola samsungdan daha sağlam cihaz üretiyor ömürlük kullanırsın ama güncelleştirmeleri konusunda aynı durum söz konusu degil :P Benim Tavsiyem Motorola Defy Mini
  54. 19o3

aslında ttelefon elinizde yokmuş hissi veriyor ama boyutunun büyüklüğünü sevemedim :S su sony xperia s serisi gibi biraz daha ufak modelini yapsalar daha hoş olur :P
  55. 19o3

Harici depolama için disk tavsiyesi

valla hocam allah razı olsun ben bile 1tb almayı düşünüyordum 270tl e kararım değişti hemde toshiba verş yazım hızıda güzel fiyatı ise 199,00 TL KDV Dahil ..
  56. 19o3

İki Sıfır Biter Diyorum Gol Yok

aslında spiker de anlıyor da ona da malzeme çıksın diye uğraşıyor :-)
  57. 19o3

Xperia U Turkcell Oyun,Uygulama Desteği

benim için gerekli :) ben sadece sizi bilgilendirmek istedim orası işin çok ayrı boyutu root ederek herşey mümkün ama root taraftarı olan android kullanıcısı değilim :P
  58. 19o3

özellik olarak kesinlikte toz kondurmam ama boyutu çok buyuk samsung note gibi
  59. 19o3

Hepinize merhabalar bugün akrabamın vasıtası ile beyaz renk s3 inceledim şahsen alacaktım ama kati süretle vaz geçtim nedenleri aşagıda sıraladığım gibidir cihaz dört dörtlük fakat benim görüşümce dizayn ve tasarım olarak -puanda o kadar büyük bir telefon olamaz.. ele alındığı zaman...
  60. 19o3

radyoda yok cihazda :)
  61. 19o3

Sabah ezanı 01.36’da okundu!

ama şimdi hoca da saate bir kere de olsa bakması gerekli diye düşünüyorum.
  62. 19o3

hacı abi alacağın huawei marka Ascend D Quad XL model olan cihazında flash desteği yok haberin olsun
  63. 19o3

2012 yılının otomobilini seçiyoruz !!

ben oyumu opel amperadan yana kullanıyorum :)
  64. 19o3

Led tv seçimi

benim seçimim lg olurdu :) kontrast oranları ve parlaklık canlılığı ile göze ve gönüle hitap ediyor
  65. 19o3

Kablosuz Mouse Nasıl Yapılır?

gittim geldim gittim geldim :angry:
  66. 19o3

Erkeğin küpe takmasını nasıl karşılıyorsunuz?

2008 den bu yana bu konuya ilk defa yorum yapma gayretini göstermiş olduğunuz için sizi canı yürekten tebrik ediyorum
  67. 19o3

Samsung Galaxy Gio Android Güncellemesi

merhabalar dün istanbul bilişimden arkadaşıma samsung gio siparişi verdim cihaz bugün eline ulaşmış telefonda konuşmuş olduğu kadarıyla şöyle aktarayım android sürümü 2..3.3 müş pek fazla kullanmayı bilmedigi için iş çıkısından sonra ben güncelleme yapacağım en son sürümü 2.3.3 müdür? eğer...
  68. 19o3

Laptopa harddisk takmak [Çözüldü]

memleket nere :) geleyim yapayım bi bardakta sıcak çayını içer kalkarım :)
  69. 19o3

Antensiz TV - " Türkiye'nin Antensiz Çeken Televizyonu" Versiyon 1.0.0.6

bilgisayarınızda net framework 3.5 SP1 yüklümü?
  70. 19o3

Opera 12.00 Build 1467 Final

@Militarist onu bunu geçtimde bayet başarılı bir kullanıcı avatarı olmuş .d
  71. 19o3

Sony Play Station-3 588 TL !

katılıyorum ben bir ürün satın alıcam beni arayıp geri isteyecekler he ? babayı :D anladınız gerisini ama bende @trnc katılıyorm hızlı al.comdan almam gg ve hepsiburada daha sağlıklı ve güvenilir siteler konuya gelince ps4'ün geleceğinin habercisi bence bu fiyatların bu kadar düşürülmesinin
  72. 19o3

Termal macun sürmek zorunlumu ?

ama senin yerinde olsam ben ihmal etmezdim en az 4 5 ayda bir genel bakım yaparken değiştirmeni öneriyorum sürmediğin zaman işlemcinin daha fazla ısındığını göreceksin :)
  73. 19o3

Inception gerçek oldu

e yok artık :) ben inanmıyorum bunun olabileceğine
  74. 19o3

ben belçikadan getirtmeyi düşünüyorumda birseyler duydum 2 yıl alcagımız ülkenin mi firmanın mı ne hattını kullanmak zorundaymısız felan? bilginiz varmı yada gümrükten gecirirken felan ne kadar vergi ödeniyor?
  75. 19o3

Samsung Galaxy S™ III $199.99!

Merhabalar Ebay.com da gezinirken dikkatimi çekti de bu ürünler orjinalmi değilmi? yani replika felanmı? yoksa yurt dışı satış fiyatları bunlarmı? üzerindeki sprint at&t felanda bizim türkiyedeki telpa genpa gibi birşeymi? Buyrun...
  76. 19o3

Apple, Galaxy S3'ü Yasaklatabilecek mi?

@TheAnonymous Türk vatandaşısın elin gevurunun hackerinin kullandığı ismi kullanıyorsun ^^ turkhackteam var ken ayyıldız tim var ken bunlara özenmen ne kadar yanlış birşey adam senin devletinin milletinin internetine sitelerine saldırıyor sende onun ismini taşıyorsun ^^
  77. 19o3

İki Sıfır Biter Diyorum Gol Yok

:lol:
  78. 19o3

Apple, Galaxy S3'ü Yasaklatabilecek mi?

yazık ya altı üstü benzer özellikleri kullanıyor diye ilk once ıphonede oldugu için çirkeflik yapıyorlar s3 benim görüşümce dünyadaki en akıllı telefon kriteri içinde adamlar gerçekten telefon yapmış
  79. 19o3

Adil Kullanım Kotası Kalktı mı?

akk sınırı kaç 25 gb mi?
  80. 19o3

2013 model Bmw 7 serisi karşınızda !

5,20 ye göre biraz daha uzun kasa olarak sanki makyajında da bariz farklılıklar yok aslında
  81. 19o3

Kliksa.com'dan bedavaya Samsung S3 Iphone 4s Ipad New Sahibi Olmak İstermisiniz ?

Hepinize merhabalar bu bahsettiklerime emeğiniz karşılığında sahip olabileceksiniz işte buyrun kanıtı :) oyun oynayarak bu hediyeleri kazanabilirsiniz :) yapmanız gereken tıklamak hepinize bol şans :) Oyun İçin Gerekli Olan Link Ve Kaynak İçin Buradan Devam Edebilirsiniz
  82. 19o3

Samsung s2 ve fiyatı

hayırlı olsun güle güle kullanman dileğim ile ama s3 varken s2 almak biraz yanlış olmuş tabi renkler ve zevkler tartışılmaz ama hani illa türkiyeden almak zorunda değildin yurt dışındaki akrabaların var ise getirte bilirdin şuan itibari ile ben öyle düşünüyorum şahsen yurt dışında s3 200 dolar...
  83. 19o3

Samsung Galaxy S3 mü HTC One X mi?

şuan biraz hayal ettim de lafı gevelemekten başka birşey çıkmaz ortaya diye düşünüyorum Ahan Tamda Üzerine Geldi Vallahi:mrgreen: http://www.youtube.com/watch?v=rMpazeRHxzA
  84. 19o3

Samsung Galaxy S3 mü HTC One X mi?

nankörlüğün lüzumu yok adam ben 4 4 lük insanım anlattıklarımı da 0 hata ile anlatıyorum demiyor ki sonuçta oda insan hatasız kul olmaz emeğe saygı be kardeşim... ayıp yani sonuçta senin eline telefon gelmeden tanıma fırsatı sunuyor artılarını eksilerini kendi görüşünce paylaşıyor
  85. 19o3

Galaxy s3 renk degisikligi by samsung

arka kapak siyahı andırıyorken ön panelin arkayla bağlantısı mavi gibi sanki
  86. 19o3

2200 tl yaptığım bilgisayar

@rtsbora hocam sen varya adamın kara köküsün valla bak :) konu arkadaşa ait ama takip ediiyorumda her pc tavsiyesi istendiğinde özellikle davet edilmeniz hoş birşey nerde bi muhtaç insan yardım bekleyen orada sen şu forumda takip ettiğim ve hatırı sayılır derecede benimsediğim insanlardan...
  87. 19o3

Forumdaki moderatörün yanlışını yüzüne vurduk diye saçma sapan mevzudan ceza aldık :)

öncelikle hepinize merhabalar konunun kısa özeti seyyah arkadaşımızın açtığıı 2 tane haber konusu kapatılmış bunun üzerine bende yorum yaptım daha sonra benim açmış olduğum konunun başlığı için uyarı verilmiş :)) ben konuyu ne zaman açtım ne zaman ceza almışım bunada bi dikkat edelim ben...
  88. 19o3

REDFOKS, Mc_rain, sadece öğrenmek istiyorum!

ne kadar saçma bir gerekçe sunuyorsunuz ya gerçekten trajikomik ADI ÜSTÜNDE Gündem (Dünya/Türkiye) Diğer ülkelerin haberlerini paylaşması eklemesi zaten olması gereken birşey mr rain'in anlaşılan dünya denilen kavramın ne anlama geldiğinden bi haber... şimdi de benim bu yazdıklarımı...
  89. 19o3

Ön Konsolunu En Çok Sevdiğiniz Araba?

birisi civic arkadaşların paylaşmış olduğu gibi ama favorim fiesta
  90. 19o3

İnternet üzerinden video izlerken böyle yeşil bir başlık oluşuyor?

merhabalar bende anlam veremiyorum ama video izlerken felan videonun en üstünde yeşil bir başlık oluşuyor km player de 3d modu felan oluyor indirdiğim filmleri izlerken 3d ye tıkladığımdada buna benzer şeyler oluyordu..
  91. 19o3

Brazzers Kurumsal Bir Şirketmi ?

Orayı Yıkaaaarlar :D http://www.youtube.com/watch?v=a8rCm7xttPY
  92. 19o3

USB Çevirici 0,23$ - Tırnak Makası 0,01$ - Everybuying.com

iyi güzelde 7 dolarlık bir ürün alacaktım kargosu ıvırı zıvırı 23.78USD denk geliyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu
  93. 19o3

S3 Türkiye'de 6 katı fiyatına satılacak

Merhabalar Renktaşım şunu belirtmek isterim ki yanlış düşünüyorsun kanaatindeyim ben soğan patates satıyorum diye 3310 mu kullanacağım? elin İtalyanı Ferrari üretiyor diye s3 mü alması gerek? telefon ve iletişim bir ihtiyaç evet ama bunun modernleştirilerek kullanıcılara sunulması gayet hoş...
  94. 19o3

S3 Türkiye'de 6 katı fiyatına satılacak

ben belçikadan getirtmeyi düşünüyorum orada yaşayanınız edeniniz varmı net bri fiyat konusunda?
  95. 19o3

Samsung Gt-I9100g Galaxy S II E %13 İndirim

forumu takıp ettim de alabildiniz mi cihazı?
  96. 19o3

Erdal Bakkal'a edilen tüm beddualar !

çanak antenin ters dönsün erdal :P
  97. 19o3

Monitör tavsiyesi

bence http://www.vatanbilgisayar.com/aoc-e2243fws-215-e2243fws-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=51906
  98. 19o3

Sosis Bağımlısı Adam

can boğazdan gelir yesin :)
  99. 19o3

Merhabalar Kendi Topladığım Bu Makine Hakkındaki Görüşlerinizi Alabilirmiyim?

teşekkürler peki kafanızdaki bu makineye ait toplanabilecek fiyat nedir? aslında asus degilde gigabyte am3 düsünüyordum biraz araştırdım fiyat farkı beni enterese etmişti :) sonradan bende asusun bu anakartında karar kılmıştım :) peki sizede sormak istiyorum sizce bu cihaz ne kadara mal...
  100. 19o3

Oldu Teşekkürler :) gülmekten yerlere yatarsınız :)

pehh :) redbull reklamı gibi olmuş :D adam vermiş ayarı :D
  101. 19o3

Merhabalar Kendi Topladığım Bu Makine Hakkındaki Görüşlerinizi Alabilirmiyim?

Öncelikle Herkeze Merhabalar Kendime Topladığım Bu Makine Hakkında Olumlu Olumsuz Yorumlarınıza Açığım Neden Ati Kullandın Niye Nvdia Değil Gibi Herşeye Cihaz Özelliklerini Kısa Özet Geceyim Performans Testi Ve Donanımsal Özelliklerini Belirten Resimleride Eklemiş Olacağım Daha Detaylı...