Arama sonuçlarınız

1. msamci

Davetiye Takas

Bitturk veya hdturk lazim turknova ve turktorrent verebilirim
  2. msamci

Torrent-Ultra.com Davetiye Dağıtımı

[email protected] Teşekkürler :)
  3. msamci

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

[email protected] Teşekkürler :)
  4. msamci

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

Arkadaslar telden yedekleme yaparken hata veriyor en sonunda tamamlandi dedi hard reset attim sonra geri yükledim tum uygulamalar gitmiş duzeltme imkanı varmi
  5. msamci

Msi ge70 ekran kartı değişimi

Labtobumun ekran kartını değiştirebilir miyim.
  6. msamci

cafede indirmeye çalışıyorum %10 da falan tamamlanamıyor diye hata veriyor hard format atmaya çalıştım oda olmuyor galiba servise göndericem pazartesi
  7. msamci

işlem çok yavaş ilerliyor bu normal mi? 4 5 dakikada %1 artıyor
  8. msamci

Teşekkürler Deniyecem sonucunu paylaşirim
  9. msamci

İlk açtığımda güncelleme merkezinden yaklaşık 60mb lik bi güncelleme geldi onun harici bişey yapmadım
  10. msamci

Batarya yüzdesi dahil hiç bişey gözükmüyor aşağıyada inmiyor panel - - - Mesaj Güncellendi - - - Buraya nasil koyuyoruz görüntüyü - - - Mesaj Güncellendi - - - ekran bu şekilde - - - Mesaj Güncellendi - - - 10 kez denersem 3 4 defa kayboluyor tel in kilidini kapatıp açınca düzeliyor
  11. msamci

Arkadaslar istanbul bilişimden aldım d802 kore malı.sorun şu kamera veya galeri den çikinca bildirim paneli kayboluyor garantiye göndericem ama guvenemiyorum siz ne diyorsunuz
  12. msamci

Galaxy S3 4.3 Türkiye Güncellemesi

fabrika ayarlarına dönünce güncellemeyi tekrar yüklemem gerekiyormu
  13. msamci

şu anda sürekli kasıyo telefon. galeriye basıyorum en az 5 saniye bekliyor menü geçişlerinde takılıyor acaba başkabir sorunmu var
  14. msamci

@karaytutaha kasma problemi varmı sende. ben dun yukledim bi sorun yok gibiydi ama şu an aşırı yavaşladı telefon. @arthkas ?
  15. msamci

Dun yukledim guncellemeyi sarj suresi uzadi ama biraz kasma var gibi ram kullanimi 700 den asagi dusmuyor
  16. msamci

17. msamci

18. msamci

İphone 4s alınır mı

Ilgileniyosan bi görüşelim istersen ilanda iletisim bilgilerim mevcut
  19. msamci

İphone 4s alınır mı

cihazı inceledin mi http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-4s-32-gb-beyaz-turkcell-genpa-garantili-tertemiz-147305676/detay
  20. msamci

İphone 4s alınır mı

hocam zaten apple bütün uygulamaları ios 7 üzerine çıkarıyo yani ios 7 yte mecburen geçirmeye çalışıyo bu yüzden ben de ilk başta ios 7 yi yüklemedim fakat sorun olacağını anladığım için ios 7 yi yükledim.zaten makine ios 7 ile gayet hızlı çalışıyor.
  21. msamci

İphone 4s alınır mı

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-iphone-4s-32-gb-beyaz-turkcell-genpa-garantili-tertemiz-147305676/detay renktaş 10 Ay Genpa garantisi devam ediyor 32gb rahat rahat kullanabilirsin faturası ilanda mevcut ilgilenirsen işini fazlasıyla görür. ayrıca belirtilen...
  22. msamci

teşekkürler :laugh:
  23. msamci

24. msamci

Satılık oyun laptopu

satacağım bilgisayar sıfır ayarında pc yi alalı fazla olmadı nakite ihtiyacım olduğu için satıyorum yoksa kesinlikle satmazdım zaten. düşün yani tuşlar yıpranmasın diye pes i bile sürekli kolla oynadım. bi düşün derim
  25. msamci

Satılık oyun laptopu

arkadaşlar işte ilanın linki fiyat sizce nasıl ?1300-1350 gibi satıcam galiba.ben 1900 e almıştım çok iyi baktım pc ye.snki çok düşük fiyata satıyormuşum gibime geliyor. yorumlarınızı bekliyorum:helpsmilie...
  26. msamci

Satılık oyun laptopu

27. msamci

Satılık oyun laptopu

Intel hd4000 gunluk kullanım için dahili şekilde, birde gtx660m var performans için - - - Mesaj Güncellendi - - - #Ben Kenobi #ayhankucuk28 #karacaerc #oslun Laptopu online olarak veya istanbul avrupa yakasında satabilecegim bir yer tavsiyenuz varmı
  28. msamci

Satılık oyun laptopu

arkadaşlar lütfen yardımcı olunn
  29. msamci

Satılık oyun laptopu

Merhabalar*Yaklaşık 5 ay önce aldığım oyun laptopu olan MSI 414XTR bilgisayarımı telefon alacagım için satıyorum.*Bilgisayardan kısaca bahsetmek gerekirse ;*Tam bir oyun canavarı. Bütün güncel oyunları ultra seviyede sorunsuz çalıştırmakta.*Bilgisayarın en beğendiğim özellikleri :*Altın...
  30. msamci

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

[email protected] Bir tanede ben alabilirmiyim
  31. msamci

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

leechturk davetiye kodu gönderir misiniz lütfennn? [email protected]
  32. msamci

Avea numara değişimi

Arkadaslar dosya s3 te dosya yoneticisine attiğım resimler galeride görünmüyor
  33. msamci

Oyun için 2000 tl civarı notebook tavsiyesi

Arkadaslar ilgilenen yokmu yardımcı olun lütfennn
  34. msamci

Oyun için 2000 tl civarı notebook tavsiyesi

http://www.istanbulbilisim.com.tr/g-series-ge60-414xtr-msi-notebook-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,37016.html...
  35. msamci

Oyun oynayabilecegim ısınmayan laptop arıyorum

buda iyi ama ekran kartı paylaşımlı mı değil mi acaba? http://www.hizlial.com/u30.001.1196.0646/asus-n56vz-s4225d-i7-3630qm-2-40ghz-4gb-1tb-2gb-nvidia-gt650m-15-6-fullhd-freedos-notebook?adw=1&gclid=CKGZirOwewlLQCFcZb3god-wIA bu nasıl ekran kartı güçlü ama paylaşımlı ram de 4 sorun olur mu?
  36. msamci

buda iyiymiş peki yukarda söylediğim nasıl bi göz atsana çok az bi fiyat farkı var seninki ile?
  37. msamci

http://www.hepsiburada.com/liste/asus-n56dp-s4024v-amd-a10-4600m-23ghz-8gb-1tb-156-tasinabilir-bilgisayar/productDetails.aspx?productId=bd302008&categoryId=98&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d98%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-max_createddate_pl%26fh_secon...
  38. msamci

çok karamsarsın :D evet ısı sorunu halledilebilir ama sağlam bi makine bulmak lazım.amd A10 işlemci mi yoksa intel i5 mi tercih edersin?
  39. msamci

asus k55vj nin bi kaç farklı modeli var seninki hangisi acaba? sağol değerlendiricem :D
  40. msamci

Max. 2000 tl civarinda kaliteli oyunlari kasmayan ve ayrıca ısınma sorunu olmayan bir leptop ariyorum hangi marka ve model olduguna karar veremedim acil yardım lutfen...
  41. msamci

T10 Telefon Kapağı

@Don Tano kardeş değiştirdinmi kapağı banada lazım
  42. msamci

En son okuduğunuz kitap

bunun üzerine kitap tanımam
  43. msamci

Sherlock Holmes - Korku Vadisi

@kitaptürk romandaki hikayeler parça parça mı
  44. msamci

En son okuduğunuz kitap

45. msamci

Günün Fotoğrafı

46. msamci

Joomla 1.5 ten 2 üzeri sürüme geçiş yapmam için yardımcı olacbilecek varmı

arkadaşlar joomla 2.5 kurulumu hakkında yardımcı olabilecek kimse yokmu
  47. msamci

Günün Esprisi

Birgün bizim Temel Istanbul´a arkadasi Dursun´u ziyarete gitmis. Aksam gec vakitlere kadar oturup sohbet etmisler. Aksam yemeginden sonra Dursun Temel´e demiski. Bak dostum hacen bir ihtiyacun varsa sindi gör. Tuvalete bizim yatak odasindan gidiliyor, yoksa sonra gidemezsin. Temel ise gayet...
  48. msamci

Günün Fotoğrafı

49. msamci

Günün Fotoğrafı

50. msamci

Joomla 1.5 ten 2 üzeri sürüme geçiş yapmam için yardımcı olacbilecek varmı

arkadaşlar joomla 1.5 sürümden 2 üzeri sürüme geçiş yapmak istiyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen yazsın...
  51. msamci

Sd Karttaki dosyaları göremiyorum

klasör seçeneklerinden "korunan işletim sistemi dosyaları gizle" seçeneğinin başındaki tik işaretini kaldırınca gizli dosyalar görünüyor
  52. msamci

Sd Karttaki dosyaları göremiyorum

Arkadaşlar sd kartı kameraya takınca resim-videolar görünüyor ama bilgisayara takınca hiçbir dosya görünmüyor yardımcı olurmusunuz lütfen...
  53. msamci

SDN Hatim Grubu - 2012 - 2. Hatim

bayadır girmiyodum foruma hatimden haberim yoktu bir hatim daha başlatsanız iyi olur hem kadir geceside geliyor
  54. msamci

Günün Fotoğrafı

55. msamci

Günün Sözü

Gökler ağlıyor, biz ağlamışız çok mu? Bize yobaz diyorlar, haberin yok mu? Desinler her ne derse desinler, Allah için yobaz olmuşuz çok mu? Necip Fazıl Kısakürek
  56. msamci

Günün Sözü

İyilik yapmaya devam et..Karşındaki o iyiliğe layık olmasa bile, sen o iyiliğe layıksın
  57. msamci

Günün Fotoğrafı

58. msamci

Günün Sözü

sokağın köşesinde ıslatır yağmur üşüyen ellerinden bihaber çocuk kimbilir ne düşler var gözlerinde sevgiden şefkatten çok uzak çocuk
  59. msamci

Resimli manşet haber modülü

2.5 e geçiş yaparsam ne gibi değişiklikler olur kullandığım şablon falan bozulurmu
  60. msamci

Günün Sözü

“Dünya çok acı çekiyor. Ama kötü insanların şiddetinden değil, iyi insanların sessizliğinden…”
  61. msamci

Resimli manşet haber modülü

arkadaşlar joomla 1.5 için haber sitelerindeki gibi manşet haber modülü arıyorum yardımcı olurmusunuz
  62. msamci

Günün Sözü

Her şey geçmişte kalıyor; ama hiçbir şey geçmiyor...
  63. msamci

Günün Sözü

Her kahkahanda Allah'a teşekkür etmiyorsan, Neden her ağladığında O'na kızıyorsun?
  64. msamci

Günün Fotoğrafı

65. msamci

Günün Sözü

66. msamci

Günün Sözü

67. msamci

Günün Sözü

"Ya günahlarımız alnımıza yazılsaydı... ? "
  68. msamci

Günün Sözü

Demiri demirle dövdüler, biri sıcak biri soğuktu.. İnsanı insanla kırdılar, biri aç biri toktu...
  69. msamci

Günün Fotoğrafı

70. msamci

Günün Sözü

71. msamci

Günün Fotoğrafı

72. msamci

Günün Sözü

"Hayatta iki şeyden korkarım, bir ALLAH'tan bir de Allah'tan korkmayandan..."
  73. msamci

Günün Sözü

Cahil kişi gülün güzelliğini görmez, gider dikene takılır.. - Hz. Mevlana
  74. msamci

Günün Sözü

Biz insana, anne ve babasına güzel muamele etmesini emrettik. Zira annesi onu nice zahmetlerle karnında taşımış ve nice güçlüklerle doğurmuştur. Ahkaf Sûresi, 46/15-16
  75. msamci

Düşün dur bakalım...?

kesinlikle 20
  76. msamci

Günün Sözü

açılmıyor
  77. msamci

Günün Sözü

"Şikayet ettiğiniz yaşam, belki de başkasının hayalidir."
  78. msamci

Günün Sözü

Vicdanların bile dilsiz kaldigi an!!!
  79. msamci

Günün Sözü

siyaset olacağı hiç aklıma gelmedi ama uyardığın için saol kardeşim deatmania kaldırabilirmisin son eklediğimi
  80. msamci

Günün Sözü

Az olanı vermekten utanma, Çünkü vermemek ondan daha azdır." -Hz. Ali
  81. msamci

Günün Sözü

Unutma! Kendini yalnız hissettiğin kadar yalnızsın, Ve güçlü hissettiğin kadar güçlü. Kendini güzel hissettiğin kadar güzelsin, İşte budur hayat işte budur yaşamak...
  82. msamci

Trabzonspor ile G.Saray arasında yüksek gerilim

Fanatikten okudum Büyük takım olmak başka bir şey, büyük takımı yönetebilmek başka bir şey... Konuyu uzatmadan ve dağıtmadan ele alalım. Trabzonspor büyük bir kulüp, çok da büyük bir camia. Tarihiyle, başarılarıyla ve Türk Futbolu’na kazandırdığı unutulmaz futbolcularıyla. Fakat son yıllarda o...
  83. msamci

Günün Sözü

‎''İnsan'' Olduğunuzu hatırlayın. Geriye kalan herşeyi unutsanız da olur...!
  84. msamci

Soru En son hangi filmi izlediniz?

korpe Karargaht arkadaşlar cennetin krallığı nasıl bir film müslümanlar falan var ama izlememi tavsiye edermisiniz (yani müslümanları nasıl gösteriyorlar o filmde)
  85. msamci

Günün Sözü

Koca fedakarlık...:crying:
  86. msamci

Çocukken hangimiz istemedik ki

çocukken bilmiyordum ki bunların varlığını yada varmıydı ki acaba
  87. msamci

Günün Fotoğrafı

88. msamci

Günün Sözü

Kime sorsan; "Önemli olan insanın iç güzelliğidir” der. Ama insanoğlu işte Dışını beğenmediği birinin içini merak etmez!… (...?)
  89. msamci

Günün Sözü

Varsın güneş batmış olsun; artık her şey bitti dememelisin inan bana, gözlerinle geceyi aydınlatabilirsin.
  90. msamci

SDN Galatasaray Kulübü

hamit ilk antrenmanına çıktı http://www.facebook.com/photo.php?v=383708468350366
  91. msamci

SDN Galatasaray Kulübü

Herkese günaydın Hayırlı Cumalar
  92. msamci

Çalgı Çengi 2 Teaser

bu fragman deilmiş çalgı çengi de yer almayan sahneymiş daha çalgı çengi 2 filmini çekimleri başlamamış
  93. msamci

Günün Sözü

Unuttun mu Ey can.. Dinle bak ne buyuruyor RAHMAN.. سْـــــــــــــــــــــ ـم&#1616...
  94. msamci

Günün Sözü

Sen yoksun ya.... Ya Ömer (R.a)... Adalete hasret kaldık...!
  95. msamci

Günün Sözü

gerçekten çok güzel bir söz
  96. msamci

Günün Sözü

97. msamci

HDMI Kablo Ses Sorunu ?? [Çözüldü]

şimdi kablonun bir ucunu ekran kartına bağlıyorum diğer ucunu plazma tv ye bağlıyorum ama ses aktarımı yapmıyor leptop tan bağlayınca sesi aktarıyor acaba ana karttan mı bağlamam gerekiyor kabloyu öyle gerekiyorsa ankartta hdmı girişi yok
  98. msamci

Günün Fıkrası

99. msamci

Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede Filminin Çekimlerine Başlandı

çekimler bitti arkadaşlar :)
  100. msamci

Günün Sözü

101. msamci

SDN Fenerbahçe Kulübü

İşte Türk Futbolu
  102. msamci

Günün Sözü

103. msamci

Tahribat.com Davetiyesi

korpe varsa bi tanede bana gönderirmisin kardeşim [email protected]
  104. msamci

SDN Galatasaray Kulübü

grip oldum ya fenayım
  105. msamci

FSM köprüsü girişinde trafikte beklemekten sıkılan sürücüler, takım kurup futbol maçı

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/fsm-koprusu-uzerinde-futbol
  106. msamci

Günün Fotoğrafı

1000
  107. msamci

Format attıktan sonraki gerekli sürücüler nasıl bulunur ? (Driver CD'si yok )

bilgisayardaki driver ları otomatik bulup yükleyen bir program var diye biliyorum
  108. msamci

FSM köprüsü girişinde trafikte beklemekten sıkılan sürücüler, takım kurup futbol maçı

FSM köprüsü girişinde trafikte beklemekten sıkılan sürücüler, takım kurup futbol maçı yapmaya başladılar. İstanbul Büyükşehir Belediyesi trafik operatörü Murat Kazanasmaz bugün Fatih Sultan Mehmet Köprüsü üzerinde yaşanan ilginç olayı Twitter'da paylaştı: "FSM gişeler sonrası dubalarla...
  109. msamci

HDMI Kablo Ses Sorunu ?? [Çözüldü]

Xpress iZozzy arkadaşlar hdmı kabloyla ilgili benimde bir sorunm var şimdi kablonun bir ucunu ekran kartına bağlıyorum diğer ucunu plazma tv ye bağlıyorum ama ses aktarımı yapmıyor leptop tan bağlayınca sesi aktarıyor acaba ana karttan mı bağlamam gerekiyor kabloyu
  110. msamci

Windows 7'yi USB'den kurun!

ultra iso da ıso 9660 etiketi bulunamadı diye hata veriyor
  111. msamci

Win7 kurulum dosyası

torrent sitelerine uye olup indirebilirsin kardesim
  112. msamci

Usbmi nasil boot edebilirim

Windows 7 USB DVD Download Tool programi yukledm ama iso dosyasini secp next e basnca yukardaki hatayi veriyor kusura bakma bilgisayar bozuk oldugu icin biraz karistirdm konuyu
  113. msamci

1 Terabaytlık Hard Disk Alacağım

HXD7U1TGL 2 5 1TB SİYAH HDD
  114. msamci

fiyatı çok fazla bunun ya 200 tl yi geçmesn
  115. msamci

ama bu 500gb bu 1 tb fiyatı aynı
  116. msamci

http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/hard_disk/1469/125420355/lg_hxd7u1tgl_2_5_1tb_siyah_hdd bu kafama yattı bunu almayı düşünüyorum sen ne dersin
  117. msamci

leptopta kullancm dosyalarn yedeğini almak için falan ilk başta 1tb demiştim ama 750 gb falan işmi görür burda tavsiye edilenlere baktım 250 tl dn aşağı yok fiyatlar normalmi korpe bugün almayı düşünüyorum ama bi türlü karar veremedm
  118. msamci

marka olarak sen neyi önerirsin kardeşm, WD nasıl bu konuda wd öneren çok oldu sende almışın galiba mesajlarda gördüm memnunmusun
  119. msamci

hard diskin ne parçası olacak ki kalite olarak kötü galiba
  120. msamci

usb3 port normal usb girişi değilmi, farklımı oluyor
  121. msamci

@dadaist , @ALPARS™ ,@online destek ;@rtsbora ,@korpe @checkirge http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/hard_disk/1469/125420324/toshiba_e05a064pau2ew_c_store_art3_2_5_640_gb_beyaz_hdd...
  122. msamci

Günün Karikatürü

123. msamci

Günün Sözü

124. msamci

Günün Sözü

Huzur içinde yenen yavan ekmek, endişe içindeki ziyafetten iyidir…” - Aisopos
  125. msamci

SDN Fenerbahçe Kulübü

126. msamci

Günün Sözü

gelirse gelir gelmesse kendi bilir :)
  127. msamci

Günün Fıkrası

güzel :D
  128. msamci

SDN Galatasaray Kulübü

günaydın arkadaşlar.
  129. msamci

SDN Fenerbahçe Kulübü

günaydın. hayırlı cumalar :)
  130. msamci

Gülümseten diyaloglar

niye yıkıldn anlamadm
  131. msamci

Gülümseten diyaloglar

tepekent42 arkadaşmdanda bi açıklama bekliyorum
  132. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

tepekent42
  133. msamci

Gülümseten diyaloglar

tamam da benimle bi alakası yok o capsın o lafı açıklyack olsam konuda açıklardm
  134. msamci

Gülümseten diyaloglar

ben onu demiyorum ki tepekent42 nickli arkadaşın paylaştığı resmi diyorum
  135. msamci

Gülümseten diyaloglar

bu ne. espriyi anlamadm galiba anlayan söyleyebilirmi yada anlayan varmı
  136. msamci

Günün Sözü

türkçesimi tövbe tövbe
  137. msamci

250 Adet TrTeaM.NeT Davetiye Dağıtılacaktır !!

saol teşekkürler
  138. msamci

Günün Sözü

Men Gale Ene Fehüve Dana
  139. msamci

250 Adet TrTeaM.NeT Davetiye Dağıtılacaktır !!

bitanede ben alabilirmiym mail: [email protected]
  140. msamci

Günün Sözü

"Allah'ı Seven Sevilmeye Layık Olur." - Mehmet Akif Ersoy-
  141. msamci

'Oğlum Bak Git' sınav sorusu oldu!

güzel bir taktik :)
  142. msamci

SDN Galatasaray Kulübü

günaydınn...
  143. msamci

120 Metre Yükseklikten Yere Çakıldı, Ölmedi

öldürmeyen ALLAH öldürmüyor işte
  144. msamci

İnternetim çok yavaş

aynı sorun bendede vardı ben adsl müşteri hizmetlerini aradım oradan bişeyler yaptılar modemi falan kapatıp açtırdılar sonra hızı normale döndü. aradıktan sonra hemen farkediyosun zaten internetin hızını bide 50gb kotayı aşınca hızı düşüyor wireles in şifresini kırmış olabilirler burdan kota...
  145. msamci

Söyle Rahatla

finix kim :)
  146. msamci

Pilotların naaşları tespit edildi

Suriye tarafından düşürülen Türk savaş jetinin pilotlarının naaşları denizin dibinde tespit edildi. TSK'dan yapılan açıklamada 2 pilotun şehit olduğu belirtildi. Genelkurmay Başkanlığı, Suriye tarafından düşürülen askeri uçağın pilotlarının naaşlarının denizin dibinde tespit edildiğini, gemiye...
  147. msamci

Komik değil acayip !!!

beyin bedava... :)
  148. msamci

Günün Sözü

Kalabalıkta namuslu takılanların Tenhada performansları göz kamaştırıyor. - Küçük İskender
  149. msamci

Berat Kandiliniz Mübarek Olsun :)

Allah razı olsun..
  150. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

http://www.dailymotion.com/video/xed65n_kana-kyrmyzy-rengi-veren-madde-viyn_fun
  151. msamci

Türksat 3a ayarlama

kanal arama yaparken uyduyu türksat değilde başka birini seç mesela hotbird gibi
  152. msamci

Tnt out, Atv in !

daha hangi kanalda olduğu açıklanmadı belli değil yani :D
  153. msamci

Söyle Rahatla

154. msamci

Rıdvan Dilmen'den düşündüren çelişki !...

burda tartışılan fenerbahçe değil ki rıdvan dilmenin sözünden dönüşü
  155. msamci

2.0 çok yavaş mı oluyor
  156. msamci

Usb2.0 ne demek. yani ne anlama geliyor
  157. msamci

SDN Galatasaray Kulübü

günaydınn...
  158. msamci

bu nasıl arkadaşlar
  159. msamci

Ben zaten leptop kullanyorum isim icabi leptopun yeri sabit deil. Birde bilgsayari satacak olursam dosyalari almam gerekir dahili hdd alsam ugrastirir. cantada leptopla birlkte tasiyabilecgm kadar oldn yete
  160. msamci

anladm kardeş saolasn senin bir tavsiyen varmı
  161. msamci

Günün Esprisi

162. msamci

2.5 model ne oluyor ben anlamam veri aktarma hızı falanmı??
  163. msamci

Günün Esprisi

İhtiyar doktora gider ve sorar: - Bu ayağım neden ağrıyor doktor bey? Doktor bakar ve; + Yaşlılıktan efendim.. - Salak salak konuşma doktor! Diğeri de aynı yaşta, o niye ağrımıyor :)))
  164. msamci

fiyatı ne kadar http://www.bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=WDBACW0010HBK
  165. msamci

kardeş biraz küçük olsa daha iyi olur baktımda 1kilo 170 gram biraz kaba olur çantada falan taşıma açısından
  166. msamci

arkadaşlar 1 terabaytlık bi harddisk alıcam ama piyasasını pek bilmiyorum marka ve fiyat konusunda bi öneriniz varmı??
  167. msamci

Bu müziğin adını bilen varmı????

http://youtu.be/oowWnNygqcE arkadaşlar müziğin ismini bilen varsa yazabilirmi??? shazam dan aradım ama bulamadım
  168. msamci

iPhone 5'i dünyadan önce Türkiye'ye sundular

bundan bi tanede ben alıyım (arog) :)
  169. msamci

kardeş bende de var bitane onuda aldırırmısn
  170. msamci

ben yazdm gnderdm ama biz iphone5 satmıyorz iphone5G satyoruz diy ecevap geldi sen yenisin galiba
  171. msamci

asıl çetebaşı SDN zaten
  172. msamci

getirip satanlarda bilmiyorlarmş çakma olduğunu :)
  173. msamci

haberim olsaydı alırdm bi tane havam olurdu (!) :D
  174. msamci

görünümüde çok zarif(!) :)
  175. msamci

Apple'ın bundan haberi yok! Çin'den kaçak olarak getirdikleri, akıllı cep telefonlarını klonlayarak iki ayrı televizyon kanalı üzerinden satan 6 kişilik şebeke çökertildi. Yapılan operasyonda, eski ceptelefonlarına ait İMEİ numaralarıyla klonlanmış 14 bin 566 adet kaçakcep telefonu ele...
  176. msamci

Günün Sözü

Paranın Satın Alamayacağı Şeyler Vardır...
  177. msamci

Aslan Assaidi

http://tr.wikipedia.org/wiki/Oussama_Assaidi vikipedii de bulunduğu takım galatasaray yazıyor arkadaşlar 28 Haziran 2012'de Galatasaray ile anlaştı diye yazıyo
  178. msamci

Günün Sözü

çok güzel ya
  179. msamci

Günün Sözü

ÇOK HOŞUMA GİTTİ OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM... ESKİDEN Çember çevrilir, Su musluktan içilir, Ağaçlara tırmanılırdı. Bebekler bezden, Silahlar tahtadan, Resimler kömür karasından yapılırdı. Kızlara ninelerinin,erkeklere dedelerinin İsimleri konulur, Saatli maarif okunurdu. Komşuda pişen Bize...
  180. msamci

Aslan Assaidi

aynen öyle
  181. msamci

Film tavsiyesi

182. msamci

Aslan Assaidi

Galatasaray, Dany ve Umut Bulut'un ardından 3. transferini gerçekleştirdi. Sarı kırmızılı takım daha önce İstanbul'a getirdiği Oussama Assaidi ve Faslı orta saha oyuncusunun kulübü Heerenveen'le her konuda anlaştı... kaynak: http://spor.mynet.com/haber/aslan-assaidi/51513
  183. msamci

Film tavsiyesi

film farketmez hd indireblecğm bir site lazım da
  184. msamci

Film tavsiyesi

hangisitedn indiriyosn hd olarak paylaşrmısn :)
  185. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

186. msamci

Günün Karikatürü

187. msamci

Günün Sözü

188. msamci

bir konuya cevap yaznca nasl geri silebliyorz şimdi yanlşlkla yazdmda silemedğm için buraya düzelterek yazdm
  189. msamci

Film tavsiyesi

arkadaşlar bi film önerisi olan varmı savaş olabilir aksiyon olabilir. yalnız filmin başrolndeki oyuncular zenci olmasın yanlış anlamayn izlyemyorm. zencileri sevmedğmdn deil :) bide dövüş filmi olmasn
  190. msamci

arkadaşlar bi film önerisi olan varmı savaş olabilir aksiyon olabilir. yalnız filmin başrolndeki oyuncular zenci olmasın yanlış anlamayn izlyemyorm zencileri sevmedğmdn deil yani :)
  191. msamci

Günün Sözü

192. msamci

Günün Sözü

Sütten çıkınca bütün kaşıklar aktır. Önemli olan, içinden çıktığın sütü ak bırakmaktır. Hz. Mevlana
  193. msamci

iOS 6 Beta 2 Yayımlandı

iphone 4 de kuruluyormu
  194. msamci

Günün Sözü

Sükût, sana vakar kazandırır ve seni özür dileme zahmetinden kurtarır. Hz. Ali (r.a)
  195. msamci

Günün Sözü

"Leyla" diyen yüreğin "Mevla" demedikçe vuslata eremezsin...!!!
  196. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

http://www.youtube.com/watch?v=J1G0kFeMBSI&feature=player_embedded#! konuyla alakası yok ama bence videoyu izleyin... :)
  197. msamci

Bugün Ne Yaptınız ?

---------:)
  198. msamci

Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde

UEFA Disiplin Kurulunda olmak kaydıyla şu an itibariyle Fenerbahçe Kulübünün UEFA karşılaşmalarına katılabilmesine izin verilmiştir yazıyor.Yani Disiplin Kararı Daha Açıklanmadı. Ceza Verilme Olasılığı Ne Azalmış Ne De Artmış Durumda Kesin Birşey Yok ama inşallah bi ceza almadan çıkar bu işten... :)
  199. msamci

Banka Hesabı açıcam hangisini önerirsiniz?

ben akbanktan açtırdım öğrenci isen ücret almıyor değilsen galiba 50 tl ücreti vardı
  200. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

201. msamci

Film tavsiyesi

saol kardeş ilgin için teşekkrler
  202. msamci

Tavsiye Kitaplarınız

arkadaşlar bana bir kitap önerirmisinz ben okuyabileceğm bir kitap bulamadm bazı kitaaplara başlıyorum ama bitirmeden bırakıyorum başladğm kitaplarn çoğunu sıkıcı geldiği için bıraktm bana akıcı sıkmayan sürükleyici bir kitap önerirmisinz ;) cengiz aytmatov un gün olur asra bedel diye bi kitabı...
  203. msamci

Film tavsiyesi

bir zamanlar anadoluda deilde tepenin ardı diye film var onu bulamadım internette bilgin varmı acaba
  204. msamci

Film tavsiyesi

arkadaşlar festival filmleri ne zaman yayınlanır acaba bilgisi olan varmı???
  205. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

206. msamci

Günün Esprisi

KESİNLİKLE OKUYUNN ;) Tarihte ilk kez Kars’a ayna gitmiş ! Adamın biri aynayı görüp eline almış… Daha önce hiç kendini görmediği için ölen kardeşine benzetmiş karşısındakini. - Adam:- Ey gidi gardaşımm, seni bi daha görmek nasipte varmış! - Aynayı eve götürüp sarılıp uyumuş kardeşine… - Karısı...
  207. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

208. msamci

Galatasaray Kamp Yeri Belli Oldu

Galatasaray sezon öncesi kampı yine Almanya'da yapacak. Sarı-kırmızılı ekip kamp programında 29 Temmuz'da Allianz Arena'da Hertha Berlin ile bir hazırlık maçı yapacak.
  209. msamci

Günün Karikatürü

210. msamci

Günün Esprisi

Mahkemde hakim, Temel’e sormuş:Kiminle evlisin? Bizum kariylan! Hakim sinirlenmiş:E, heralde, sen hiç erkekle evlenen duydun mu? Duydum tabi , nasıl duymam!.. Kimmiş? Bizum kari …. :):)
  211. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

212. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

213. msamci

yayınlanmaz daha derken keçmi yayınlanır
  214. msamci

arkadaşlar tepenin ardı diye türk yapımı bir film var altın lale ödülü falan almış am türkiyede vizyona girdimi acaba??????
  215. msamci

Tepenin Ardı altın lale

arkadaşlar tepenin ardı diye fil var altın lale ödülü almış ben izlemek için internetten baktm ama bişey bulamadm vizyona girdimi? Acaba bi bilgisi olan varmı bu konudda http://www.f5haber.com/ntv-msnbc/altin-lale-tepenin-ardi-na-haberi-2900458/
  216. msamci

Rooney: Biz Türkiye gördük!

maçlar ne zaman başlıyor bi bilgin varmı
  217. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

218. msamci

Günün Esprisi

219. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

aynen heryerde aynı espri
  220. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

221. msamci

Günün Fıkrası

222. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

uçan adam SABRİİİİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  223. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

224. msamci

1 adet bana gönderimisin:blushing: [email protected]
  225. msamci

Arena-tr Davetiye Dağıtımı

1 adet ben alabilirmiyim:blushing: [email protected] teşekkürler...
  226. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

227. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

dikkatli bakın... anlayan????? :)
  228. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

229. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

230. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

bu resim bisikletin sağlam olduğunumu gösteriyo yoksa arabanın çürük olduğunumu :) arabanın markası ne daha bn yeniym kuralları blmyrm ilk defa forum sitesine üye oldm kusura bakma
  231. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

yoo niye zorunda olasınız ki :)
  232. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

bu resim hakknda bi yorum yapın
  233. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

234. msamci

Günün Fıkrası

Paralar benim oldu Temel banka soymak suçundan yargılanıyormuş, son celsede hakim delil yetersizliğinden Temel'in tahliyesine karar vermiş. Temel bunu duyunca çok sevinmiş ve bağırarak hakime; - Gözünü sevdiğimin hakim bey, yani şimdi bu paralar benim oldu değil mi?, der.
  235. msamci

Uturk.biz Davetiye Dağıtımı

teşekkürler
  236. msamci

Umut Bulut Galatasaray'da

kesin bişey yok galiba fanatik hala vermedi fotomaçla ntvspor geldi diyo ama görüşmelere başlandığını borsaya bildirdiğini yazıyor
  237. msamci

Umut Bulut Galatasaray'da

hayırlı olsun inş. devamı gelir
  238. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

239. msamci

En son hangi diziyi seyrettiniz?

240. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

241. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

242. msamci

Uturk.biz Davetiye Dağıtımı

1 tanede ben alabilermiym [email protected]:blushing:
  243. msamci

Arena-tr Davetiye Dağıtımı

varsa 1 adet ben alabilirmiyim:blush: [email protected] tşkr.
  244. msamci

Turkdepo.biz Davetiye dağıtımı yapıyorum arkadaşlar

zzz
  245. msamci

SDN Galatasaray Kulübü

Benide yazz
  246. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

247. msamci

Söyle Rahatla

inş. galatasaray hamit i alır
  248. msamci

Win7 formattan sonra"windows old"

. . . tamam şimdi gördüm formatı daha önce formata tıklamadan direk next e basıp başlatıyodum formatı. teşekkürler:rolleyes:
  249. msamci

Günün Karikatürü

:D
  250. msamci

ama sürücüyü seçtikten sonra biçimlendir seçeneği yok galiba yada ben görmemişimdir
  251. msamci

biçimlendirmeyi formattan öncemi yapmalıyım tşkler arkadaşlar fazlasıyla yardımcı oldunuz çok sağlun
  252. msamci

kardeş çok saol ya
  253. msamci

slm arkadaşlar ben win7 format atıyorum ama formattan sonra c sürücüsünde "windows old" diye bir klasör açılıyor ve formattan önceki belgelerin hepsi oraya gidiyor baya bi yer kaplıyor silmeye çalışıyorum ama içinde sistem dosyalarıda olduğu için çoğunu silemiyorum bunun olmaması için ne...
  254. msamci

taşıyıcı3 (transporter)JASON STATHAM!!!
  255. msamci

Günün Fıkrası

Demiyorum Can annesini akşam yemeğine davet etmiş. Annesi yemek sırasında oğlunun ev arkadaşının ne kadar çekici olduğunu düşünmeden edememiş. Sorduğunda oğlundan, "Anneciğim Ayşe ile aramızda inan hiçbir şey yok. Biz sadece ev arkadaşıyız?" cevabını almış. Bir hafta kadar sonra Ayşe Can'a...
  256. msamci

Windows 8 full surum

:dil:ne oldu yemiyomu:biggrin:
  257. msamci

Windows 8 full surum

arkadaşlar windows 8 yükledim ama demo tam sürüm nasıl crack yaparım????
  258. msamci

Dany Galatasaray'da!

gereksiz bir transfer
  259. msamci

Merhabalar

hoşgeldin
  260. msamci

SDN Forum Kardeşliği

mehmet şamcı msamci
  261. msamci

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

resimler silinmiş
  262. msamci

En ilginç Bilgiler :)

Dünyanın bir numaralı domuz üreticisi ve tüketicisi Çinliler... Bir cam kırıldığında, ufalanan parçalar saatte üç bin millik bir hızla etrafa saçılır.
  263. msamci

İlginç resimler

Google Maps'i açın. (maps.google.com) 2) 47.110579,9.227568 << Bunu arama kısmına yapıştırıp koordinatları arayın. 3) Karşınıza çıkan yeşil oka tıklayın ve street view görünümüne geçin. 4) Gökyüzüne bakın, melek ve şeytanı göreceksiniz. 5) Bunu Gerçek Görceksiniz. ! ben denedim gerçekten görünüyo
  264. msamci

Blackberry Porche Design 4.500 TL !

4.500.000 liralik ne özelliği var ki bu telefonun
  265. msamci

Herkese merhabalar !

:wink:merhaba:wink:
  266. msamci

Günün Fıkrası

Şimdi geldim Temel binanın altıncı katından düşmüştü. Hemen etrafını bir kalabalık sardı. Yoldan geçen biri kalabalığı yardı ve yaralı Temel'e sordu: "Ne oldu?" Temel zorlukla cevap verdi: "Vallahi bilmiyorum, ben de şimdi geldim."
  267. msamci

Günün Esprisi

Şimdi geldim Temel binanın altıncı katından düşmüştü. Hemen etrafını bir kalabalık sardı. Yoldan geçen biri kalabalığı yardı ve yaralı Temel'e sordu: "Ne oldu?" Temel zorlukla cevap verdi: "Vallahi bilmiyorum, ben de şimdi geldim."
  268. msamci

Gülmekten çatlatan fıkra...!

269. msamci

En Iyi Türk Torrent Sitesi

:thumbup1:http://www.torrentdiyari.com/ arkadaşlar davetiye kodu istemeyen torrent sitesi siteye yeni üye oldum güzel görünüyor:thumbup:
  270. msamci

Türkiyenin İlk Üyeliksiz Download Sitesi

:thumbup1:http://www.torrentdiyari.com/ arkadaşlar davetiye kodu istemeyen torrent sitesi siteye yeni üye oldum güzel görünüyor:thumbup:
  271. msamci

Günün Esprisi

:unsure:Her insanın, hayatı boyunca uyurken ortalama yedi böcek yuttuğunu biliyor muydunuz???&#8203;:crying:
  272. msamci

:unsure:Her insanın, hayatı boyunca uyurken ortalama yedi böcek yuttuğunu biliyor muydunuz???&#8203;:crying:
  273. msamci

Günün Komik Fotoğrafları

274. msamci

Günün Fıkrası

275. msamci

En ilginç Bilgiler :)

276. msamci

Pes şut vurma, frikik kullanma taktikleri

ben klavyeden oynuyorum youtube da klavye anlatımı yok ben frikik kullanırken (klavye ile)Q+E ile 2. adamı çağırıyorum sonra Q+A yada C+A ile vuruyorum etkili vuruşlar yapıyor şut vururkende şuta bastıktan sonra ara pası tuşuna basılı tutuyorum hızlı ve düzgün şut vuruyor
  277. msamci

gerektiği nedirİ???????
  278. msamci

Pes 2012 Şut Yaması Daha Hızlı Ve Düzgün Şut Çekme [ Denendi ]

http://forum.shiftdelete.net/pes-pro-evolution-soccer/261603-pes-sut-vurma-frikik-kullanma-taktikleri.html#post2306075
  279. msamci

PES 2012 Yüz Yapma

http://forum.shiftdelete.net/pes-pro-evolution-soccer/261603-pes-sut-vurma-frikik-kullanma-taktikleri.html#post2306075
  280. msamci

Pes 2013 Oyun İçi TamKontrol Tanıtım Videosu

281. msamci

Pes 2012 Transfer Yaması [YENİ]

282. msamci

peste nasıl düzgün şu ve frikik kullanılır
  283. msamci

Günün Fıkrası

284. msamci

Günün Esprisi

285. msamci

SENİNKİYLE BENİMKİ Dul ve bir çocuğu olan erkekle dul ve bir çocuğu olan kadın evlenmiş. Bir cocukları olmus neyse bir gun keratalar kavgaya tutusmuslar. Kadın bagırmış bey bey koş koş bizim cocuklar kavgaya tutuştular demiş, adamda kimle kim kavga ediyor demiş kadın da Seninkiyle benimki...
  286. msamci

Günün Esprisi

SENİNKİYLE BENİMKİ Dul ve bir çocuğu olan erkekle dul ve bir çocuğu olan kadın evlenmiş. Bir cocukları olmus neyse bir gun keratalar kavgaya tutusmuslar. Kadın bagırmış bey bey koş koş bizim cocuklar kavgaya tutuştular demiş, adamda kimle kim kavga ediyor demiş kadın da Seninkiyle benimki...
  287. msamci

Günün Esprisi

Temel, kahveden çıkınca kapının önünde bir saatlik bir gecikme için park cezası yazan trafik polisiyle burun buruna gelir; "Yazma şu cezayı memur bey" der. Polis onu umursamadan ceza yazmaya devam edince onun bir işgüzar olduğunu söyler. Polis Temel'e şöyle bir bakıp, "Aşınmış lastikler" için...
  288. msamci

Günün Fıkrası

Temel, kahveden çıkınca kapının önünde bir saatlik bir gecikme için park cezası yazan trafik polisiyle burun buruna gelir; "Yazma şu cezayı memur bey" der. Polis onu umursamadan ceza yazmaya devam edince onun bir işgüzar olduğunu söyler. Polis Temel'e şöyle bir bakıp, "Aşınmış lastikler" için...
  289. msamci

:DTemel, kahveden çıkınca kapının önünde bir saatlik bir gecikme için park cezası yazan trafik polisiyle burun buruna gelir; "Yazma şu cezayı memur bey" der. Polis onu umursamadan ceza yazmaya devam edince onun bir işgüzar olduğunu söyler. Polis Temel'e şöyle bir bakıp, "Aşınmış lastikler" için...
  290. msamci

kardeş bnde bişey anlamadım ama yeni üye oldum birisine mesaj gönderecektm 15 mesajı doldurmam gerekiyormuş msn.com dan aldım
  291. msamci

Davetiye Takas

bittürk davetiye ihtiyacım var yardım lütfen
  292. msamci

Türkiyenin İlk Üyeliksiz Download Sitesi

torrent sitesi deil dimi bu site
  293. msamci

son durak 5 mükemmel film
  294. msamci

Suskunlar 14. Bölüm Fragmanı

arkadaşlar ben perşembe günleri işimden dolayı izleme fırsatı bulamıyorum internetten yüksek kalitede izleyebileceğim bir site varmı acaba bu arada paylaşım için teşekkürler
  295. msamci

Kurtlar Vadisi Pusu 7 Haziran'da!

arkadaşlar ben perşembe günleri işimden dolayı izleme fırsatı bulamıyorum internetten yüksek kalitede izleyebileceğim bir site varmı acaba
  296. msamci

Youtube videolarını Mp3 olarak indirin

http://www.ixconverter.net/ rakipsiz mp3 mp4 divx...