Arama sonuçlarınız

1. V

2500-3000TL arası pc önerisi

lBLacK Ama dediğim gibi i5le i7 arasında 200-300 tl fark ediyor. Oda en fazla 2800 değil 3100 verım.100tl fazla verip daha sağlam bir sisteme kim hayır derki.:) Zaten para şuan belli değil en az 2500e kurcam en fazlada 3500 kurabilirim. Ama 3500 üstüne çıkabilceğimi sanmıyorum. Birazda 3500...
  2. V

berinark ekran kartı falan çok iyi ama önerdiğiniz bilgisayarlardaki işlemci hep i5 oluyor bildim kadarıyla i5le i7 arasında pek bi fark yok çünkü çıkış aralıklarında çok bir fark yok ama i7 bana daha iyi olur gibi geliyor sizce de öyle değilmi? i7le i5 arasında çokta bir fiyat aralığı yok çünkü...
  3. V

lBLacK Ssd çok gereklimi sizce? Gerekliyse windowsu nasıl kurcam ona ben pc hdd ve ssd yi ayrı görürm. Bu soruyu şuyüzden soruyarım benim laptopta 64gb ssd var ve hddle birleşik yapmışlar. Öylemi yapılıyor pcmi öyle görüyor bilmiyorum ama araştırdığıma göre ssdye windows yüklenmiş pc 10sn açılıp...
  4. V

Webkurum teşekürler güzel bir sistem gibi biraz daha kontrol edim ama bu arada teknobiyotik siteden dediğiniz anakarta baktım ama 2tane çıkıyor hangisi önerdiğiniz onu anlayamadım birde fiyatlar değişmiş sitede sanırım.:) dahada pahalı olmus.
  5. V

lBLacK monitör mevcur klavye,mouse,ses sistemide. Kasa ve kasanın içindeki parçalar eksik.:) ram,ekran kartı vb gibi
  6. V

Bütçe 2500-3000tl başlıktada belirttiğim gibi. Kullanım amacı:Oyun ve program. Oyunları tabikide en yüksek ayarlarda oynamak istiyorum. Kullanıcağım programlar corel draw,photoshop tarzı çizim programları ve mühendislik hesaplamalar için matlab tarzı programlar kullanacağım. Çevre ürünler dahil...
  7. V

Windows 8 ile ilgili sorularım..

Fubiku birçok videosunu izledim.Ama nedense cesaret edip laptopuma yükleyemiyorum.
  8. V

ShareX

gerçekten çok iyi saol.
  9. V

En iyi İngilizce Eğitim Seti

tarık_07 güzel bir siteye benziyor bir göz atim.:)
  10. V

Wamp Server Kurulumu

Yararlı bir paylaşım olmuş teşekürler.
  11. V

Photoshop ile Wallpaper Nasıl Yapılır?

Çok iyi yha saol
  12. V

Müzikten Sesi Ayırma [ResimLi Anlatım]

teşekürler.:)
  13. V

Lenovo Laptop !

Dizüstülerde lenova en iyi 3e çok rahat girer bence.:)
  14. V

Ubuntu harika!

Birşey sorcam bu ubuntuda çizim programları çalışıyormu corel draw gibi?
  15. V

Birkaç basit PHP sorusu

Aslında hep klasik tarz sorular olduğu için çok fazla soru çeşidi yok bu konularda benim bir arkadaşta bu dersleri alıyordu ordan biliyorum.
  16. V

Django İle Tanışma

Gerçektende güzel paylaşım saol.
  17. V

Windows 8 ile ilgili sorularım..

windows 8i daha kurmadım pcye ama biraz araştırdım iyi birşeye benziyor Fubiku sen kurduğuna göre yeni özelliklerinden biraz bahseder misin?
  18. V

İnternet Hızım Düştü İyice Canımı Sıkmaya Başladı!

süperonline kraldır.:)
  19. V

Hangi işlemci daha iyi sizce

aquess1999 Dediğiniz modellere de baktım fakat pek iyi yorumlar okumadım intel 2000 serileri 20 dereceye cıkarken 3000 serileri yani ıvyler 40 dereceyi buluyormuş ısınma sorunu var sanırım biraz daha araştırim ama pek iyi gözükmedi bana.:) Amd sanırım çok daha uygun ve dayanıklı bir sistem...
  20. V

anladım fiyat olarak diğerlerinden neden daha ucuz onun sebebini ben anlayamadım. işlemci hızı ve ön bellek hızı yüksek olmasına rağmen diğer iki intelden fiyat olarak daha uygun eski model falan mı? İncelemesine falan baktım kafama yattı ama biraz daha araştırcam 3820yi.
  21. V

Bu konuda bilgi verebilecek kimse yok mu?
  22. V

Yeni bilgisayar zamanı geldi bu yüzden parça araştırmaya başladım şuan işlemcilere bakıyorum ama sizede bir danışmak istedim. Öncelikle şunu belirtim dizcem bilgisayarda oyun oynamak istiyorum ama program falanda kullanıcam tabiki bu yüzden sanırım amd işlemci değil inteli tercih etmeliyim. Ama...