Arama sonuçlarınız

1. TayfunYilmaz

Kulaklik tavsiyesi ama ilginç bi isteğim var

arkadaşlar benim laptopta mikrofon girişi yok ama kulakiçi kulaklıklar var ya tek girişli olanlar onları takınca hem kulakligi hemde mikrofonu kullanabiliyorum.. şimdi ben normal kulaklik almak istiyorum 50 tl falan çok fazla para vermek istemiyom ama sadece tek jak girişi olcak.. baya bi aradım...
  2. TayfunYilmaz

Notebook tamirinde basima gelen dolandirilma olayi..

Bundan 3 ay önce notebookun fan i bozuldu tamir olsun diye bi gumuskaya iletisime verdim onlarda bilgisayarofisi die bi yere yolluyorlar fan degisimi icin benden 135 tl aldilar netten baktim lenovog570 fanlari 35 tl neyse buna ragmen fani degisirmeyip tamir edip bana getirmisler.. Neyse 2bucuk...
  3. TayfunYilmaz

Amd ekran karti mavi ekran problemi

Arkadaşlar amd ekran kartım var bugüne kadar arada bi hata veriyor ama ekran gidip geliyor sonra devam ediyordum kullanmaya... dünden beri problemi çok büyük amd ekran kartını seçince mavi ekran hatasi veriyor ve bir daha pc açilmiyor sürekli kendini yeniden başlatiyor durmadan.... Format...
  4. TayfunYilmaz

Knight online dolandiriciligi ntt game yaziklar olsun

5 yıl önce oyunu bırakmiştim yeni server açildi dediler arkadaşlarla konuştuk anlaştik dedim nede olsa sevdigimiz oyun geri dönelim oyuna başladik item dizmek için ben 1200 cash çektim... pussdan item aldik bunlari pazarda satıp item dizecektim nede olsa şuan bütün itemler ucuz neyse biz aldik...
  5. TayfunYilmaz

Bi müşteri hizmetlerinin beni azarlamadigi kalmişti...

Durumu kısaca özetleyeyim son 6 aydır 1 megabit internet kullanıyorum normalde 8 megabite kadar destekliyor artık tak etti canıma dedim müşteri hizmetlerini arayayim 3 gündür telefon ediyorum internet hızımı 4 megabite çıkartıyorlar sonra akşam 17:45 gibi internetim kopuyor geldiginde 1 megabite...
  6. TayfunYilmaz

İnternet var Telefon yok

Arkadaşlar 2 gündür internetim çok yavaşti dedim ttneti bi arayayim telefonu bi kaldirdim telefon yok :) Siplenteri degiştirdim yeni kablolari degiştirdim ama telefon gelmedi .... Hatta gelen hat kablosunu direk telefona bagladim telefon gene yok acaba telefonmu bozuldu birde telefonun...
  7. TayfunYilmaz

Notebook Fan Sorunu Çok Acilll !!!

Arkadaşlar lenovo g570 notebook kullaniyorum bundan 2 hafta önce fanım durup dururken çok yüksek ses çıkarmaya başladi ve bilgisayar deli gibi titreşim yaymaya başladi sonra bu böyle 1-2 gün devam etti kullanirken ilk açtigimda herhangi bi sorun yok ama biraz sarsıldıgında hemen tekrar titremeye...
  8. TayfunYilmaz

Lenovo 570 BlueToot İlgili soru

arkadaşlar ben telefondan bilgisayarima müzik yollayabiliyorum ama pc den telefona yollamayi bi türlü beceremedim nasil yollayabilecem
  9. TayfunYilmaz

Lenovo G570 Cd Rom Driver

CD rom un driveri olurmu bilmiyorum ama ben drivera ne koyarsam koyam cd dvd okumuyor yardimci olabilrcek varmi...
  10. TayfunYilmaz

Prtsc İle fotograf çekme

arkadaşlar fotograf çekiyom yapiştirdigimda çektigim yer yapişiyor hiç bir sorun yok buraya kadar ama daha sonra resmi kaydet deyince altinca ve kenarlarinda siyah bi ekran çıkıyor
  11. TayfunYilmaz

Ram destegi:::::

İŞLEMCİ: Intel Core i3-2350M İşlemci (3M Cache, 2.30 GHz) İŞLEMCİ TÜRÜ :Intel Core i3 RAM: 4GB DDR3 1333Mhz, 2 Adet bellek yuvası, Azami 8Gb bellek desteği SABİT DİSK: 500 GB 5400 rpm SATA HDD OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer İŞLETİM SİSTEMİ: Microsoft Windows 7 Home Basic Tr-İng EKRAN KARTI...
  12. TayfunYilmaz

Sizce ne yapmaliyim....

beyler bende İşlemci Intel(R) Core(TM) i3-2350M CPU @ 2.30GHz 6,7 5,0 En düşük puanla belirlenir Bellek (RAM) 4,00 GB 7,2 Grafikler AMD Radeon HD 6370M 5,0 Oyun grafikleri 2787 MB Toplam kullanılabilir grafik belleği 6,2 Birincil sabit disk 358GB Boş (Toplam 422GB) bu...
  13. TayfunYilmaz

Ekran kartı Tavsiyesi

Bileşen Ayrıntılar Alt puan Taban puan İşlemci Intel(R) Core(TM) i3-2350M CPU @ 2.30GHz 6,7 5,0 En düşük puanla belirlenir Bellek (RAM) 4,00 GB 7,2 Grafikler AMD Radeon HD 6370M 5,0 Oyun grafikleri 2787 MB Toplam kullanılabilir grafik belleği 6,2 Birincil sabit disk 363GB Boş...
  14. TayfunYilmaz

Shiftdelete.net ne oluyor böyle ?

yaa beyler bizim siteye ne oluyor böyle forumda gezerken şak diye reklam çıkıyor video oynamaya başliyor başlarim oril bi diş fırçasina Adminler lütfen düzeltin bunu....
  15. TayfunYilmaz

İsraile karşı müthiş bi siber savaş başladı...

Dünyada Anonymous , Türkiyede Red Hack başta olmak üzere birçok hacker grubu gazzenin işgalinden bu yana yaklaşik 10 bin israil sitesini hackledi bunlarin arasinda israildeki bankalarda ve devlet siteleri var Özellikle Anonymous bütün datalari silmeyi başarmiş bulunmaktadir en sonra elime geçen...
  16. TayfunYilmaz

Beyler touch da ve fn tuşlarinda sıkıntı var

touch da yukari aşagi gitmeye yariyan bi çizgi varya o çalişmiyor birde fn tuşlarini çaliştirdigimde görseller çalişmiyor ne yapmam gerekli
  17. TayfunYilmaz

Star Wars 7 geliyooooooor :)

Lukas filmi satin alan Disney filmin 7.bolumunu 2015 de vizyona gireceni.acikladi.. Disneyi sevmem ama insallah 8 ve ustunude cekerler :) Bu arada yeni ogrendimki filmin 8 ve 9. bolumleride 3 er yil ara ile cekilcekmis keske baska bisi isteseydim :)
  18. TayfunYilmaz

Lenovo Onekey Recovery 7.0 İlk deneyimim :)

Beyler driver ve virüs problemleri ile boguşurken elim yanlişlikla onekey tuşuna çarptı ve macera başladi :) Yaklaşik 15 dk boyunca karanlik yollardan geçtim ve sonunda işigi gördüm :) Neyse işin muhabbeti bi yana gerçekten güzel bi özelliklik 15 dk da format attım orjinal windows u yüklüyor...
  19. TayfunYilmaz

Lenovo OneKey Recovery 7.0

beyler bende böle bi programvar bilgi sahibi olan varmi dosyalari yedekliyor onu görüyorum ufakda bi tuş var pc nin üstünde benim merak ettigim acaba ben dosyalari yedeklesem ve windows çökse ben o tuşa basarak windowsu kurtarabilirmiyim ?
  20. TayfunYilmaz

Nspmain.exe hatası..

arkadaşlar nspmain.exe hatasını aliyorum biri bana virüs atmiş nasil kurturabilirim ?
  21. TayfunYilmaz

İntel konusunda bilgisi olanlar yardim lütfen

Arkadaşlar müzik dinlerken durup dururken sag altttan intel rapid teknolojisin üst üste 2 disk diye yada buna yakın bi uyari çıkıyor ve ses ler cızırtılı gelmeye başliyor sonra pc e reset atinca düzeliyor ama çok canimı sıkmaya başladi 2 gündür pc yi açarken sürekli cpu deli gibi artiyordu bi...
  22. TayfunYilmaz

Fan konusunda çok acil yardim

Öncelikle konu yanliş bi yerde ise özür dilerim.. Arkadaşlar notebook u alali sadece 7 ay oldu yaklaşik 1 hafta öncesine kadar sıfır sorun ile çalişiyordu ve bir anda fandan acayip ses gelmeye başladi dedim herhalde çok ısındı ondan sonra kapattim ve ertesi gün tekrar açtim ve ses devam...
  23. TayfunYilmaz

İllumunati.org/ hacklendi

beyler böyle bi haber var girip baktim sanirim hacklenmiş daha geniş bilgi sahibi olan varmi http://www.illumunati.org/
  24. TayfunYilmaz

Saçma Sapan Yerlerde CPU artıyor

arkadaşlar benim 2.pc de intel core i3-2350m 4 gb ram var 1 gb ati hd 6370m ekran karti var çogu oyunu oynarken CPU düşük seviyelerde seyrederken son 3 4 gündür google chrome yi açinca cpu yüzde 40 yüzde 50 oluyor diyer tarayicilarda böyle bi sorun yok neden olabilir görev yöneticisinden...
  25. TayfunYilmaz

Fifa2010.exe çalışmayı durdurdu hatası

Arkadaşlar fifa2010 indirdim kurdum razor u crackide attim oyunada girdim hiçbir sıkıntı yoktu hatta ilk maçi otomatik yaptirdim dedim 2.maçi ben yapam oyuna girdim başla dedim ve bu hatayi aldim ne yaptiysam düzeltemedim sistemim 64bit intel core i3-2350m 4 gb ram + 1 gb amd 6370m ekran...
  26. TayfunYilmaz

Fantastis Film Tavsiyesi lütfen

Arkadaşlar ben tam fantastik+ film tutkunuyum şöyle büyülü egzotik fantastik ya anladiniz beni bu tarz film tavsiyesi bekliyorum....
  27. TayfunYilmaz

Windows uygulama hatasi destek

Bu hata önemlimi nasil düzeltebilirim güncellemeleri sürekli yapiyorum
  28. TayfunYilmaz

İnternet Explorer Çalısmayı Durdurdu Hatası

NASİL DÜZELTEBİLİRİM
  29. TayfunYilmaz

Win7 kopya Yazaılım Uyarısı

arkadaşlar bende win7 home basic var orjinal yazilim ama arada bir sag altta bu lazilim kopyasi orjinal deildir yaziyor acaba neden böle bişi yaziyor bilen birisi yardimci olabilirmi
  30. TayfunYilmaz

Battle of the immortals introduction id

arkadaşlar ben oyunu oynamak istiyorum ama inrtoduction id diye bişi var internette araştırdım her kafadan bi id çıkıyor hiç biri olmuyor acaba bunu para ilemi alıcaz bilgisi olan varmı ?
  31. TayfunYilmaz

Cabal onlinemi yoksa Rappelz

Beyler ben online oyuna başlayacagım efegi bol ekşını bol şekil grafik olarak iyi ve türkçe oyun arıyorum bu 2 sini buldum hangisi daha iyi yada bildiginiz türkçe grafik bakımından iyi oyun varmı
  32. TayfunYilmaz

CPU kullanımı çok artıyor

arkadaşlar bende onboard intel ve ati ekran kartı var inteli iptal edip atiyi kullanınca hiçbir şey açmadan bile cpu kullanımı yüzde 90 a ulaşıyor ekran kartım güncel
  33. TayfunYilmaz

Ekran karti ile ilgili bir soru

ARKADAŞLAR BENİM PC DE intel hd 3000 VE 1 GB amd 6370m sizce hangisini kullanmalıyım intel ram den yiyor ama amd yi kullanıncada sanki ekran koyulaşıyor kalite düşüyor sizin tavsiyeleriniz nelerdir bu arada intel core i3-2350m 4 gb işlemcim var