Arama sonuçlarınız

1. burakdutar

Facebook ta ne düşünüyorsun yazısı değişenler

facebook ta ne düşünüyorsun yazısı değişenler varmı yoksa birisi saldırıyormu ne saçma olmuş yoksa virüs mü
  2. burakdutar

Xperia sola ya root yaptım geri kaldıramıyorum yardım lütfen

xperia sola ya root yaptım geri kaldıramıyorum yardım lütfen
  3. burakdutar

Sony xperia sola format nasıl atlır

Sony xperia sola telefon kullanıyorum bu telefonu ilk günkü haline getirmek istiyorum ne yapmam gerekir format nasıl atılır fabrikasyon ayarlarına dönme değil
  4. burakdutar

Office 2013 Prewier nasıl buldunuz?

Ben kendi bilgisayarıma kurdum gayet kullanışlı geldi ilerleyen zamanlarda çıktığında göreceğiz kullanışlımı değil mi ama görsellik olsun kullanış olsun prewier sürümünden de kendisini belli etmekte...
  5. burakdutar

[ÖRNEK KOD] JQuery ve Animasyon

Ziyaret edilen web sayfalarında animasyonların oluşu,ziyaretçileri çok etkilemektedir.JQuery Framwork'u JQuery le animasyon görüntüleri geliştirmenizi sağlamaktadır ve JQuery Framework'teki en basit konulardan biridir. Show() ve Hide() Metodları Zamana göre görüntüleme ve saklama...
  6. burakdutar

Photoshop'tan Önce Fotoğraf Sanatı

Muhtemelen Photoshop uygulaması, fotoğrafçılıkta veya resimde modern çağın fenomeni olarak algılanıyor. Peki ya 1800'lü yıllarda buna benzer bir şey var... - Fotoğraf icat olduğundan bu yana yüzyılın keşiflerinden ve hatta 'oyun'larından biri olan Photoshop, pek çok fotoğraf sanatçısının...
  7. burakdutar

Windows 8 Kurdum Ati Ekran Kartı Sorunu

Windows 8 İşletim sistemini kurdum ama Ati HD6370M notebook 64 bit işletim sistemi yüklü ama bu driveri buldum ama sorun var gösteriyor İntel ekran kartını görüyor Laptop marka Lenovo G570 yardımcı olursanız sevinirim çift ekran kartı bulunmakta..
  8. burakdutar

iATKOS_S3_version2 windows ortamında dvd nasıl boot edebilirim

Elimdeki iATKOS_S3_version2.iso uzantılı mac sürümünü nasıl dvd ye yazdırabilirim detaylı anlatım
  9. burakdutar

Sql serverda connect to server ile bağlanamıyorum nasıl bağlanabilirim.

sql serverda connect to server ile bağlanamıyorum nasıl bağlanabilirim.Localhost da server üzerinde değil.
  10. burakdutar

Access 2007 ayrıntılı bilgi

access 2007 çalışacam bir site varmı bana a'dan z'ye herşeyi öğretecek.sql dili olacak
  11. burakdutar

XAMPP 1.7.4 ve Adobe Dreamweaver CS3 birbirine bağlama ve çalıştırma acil yardım

XAMPP 1.7.4 ve Adobe Dreamweaver CS3 birbirine bağlama ve çalıştırma hakkında bilgiye ihtiyacım var yada nerden çalışabilirim...
  12. burakdutar

Subdomaine wordpress kurma

subdomaine wordpress kurma nasıl gerçekleştirilir bir tane veritabanı var..
  13. burakdutar

Lenovo G570 MacOSX kurmak istiyorum ?

bilgisayarıma mac os işletim sistemi kurmak istiyorum nasıl yaparım vede nerden bulurum işletim sistemini bilenler anlatabilirmi... Marka & Model Lenovo G570 Dizüstü Bilgisayar İşletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Basic İşlemci türü Intel® Core™ i5-2410M (2.30GHz, 3MB) 3M Cache...
  14. burakdutar

Chrome de sapıttı son zamanlar da...

Chorme kullanıyrdum artık kullanamaz oldum :) nedenini anlamadım gayet memnun dum ama ne olduysa açtığımda çift pencere acıyor kapatmaya çalıştığımda kapanmıyor hata veriyor hangi tarayıcıyı kullansak artık :unsure:
  15. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

500 gb toshiba 7200 rpm taşınabilir hdd herangi bir sebebten dolayı çalışmıyor nedenini anlamadım.. Kabından çıkartıp kendi laptobuma taktığımda bios ta görünmekte ama format atmaya çalıştığımda önyükleme gerçekleşiyor ama format işlemene başlamıyor artık içindekileride önemsemiyorum hdd...
  16. burakdutar

Fujifilm finepix s2950 aldım sizce nasıl...?

fujifilm finepix s2950 aldım güzel makina gibi duruyor gayet kullanışlıda sizce nasıl bir foto makinası...
  17. burakdutar

C++ ve Microsoft Office Access 2007 Anlayanlar yardım...

C++ ve Microsoft Office Access 2007 anlayanlar bu iki programı nasıl öğrenebilirim yüksek seviyede...