Arama sonuçlarınız

1. burakdutar

Facebook ta ne düşünüyorsun yazısı değişenler

birisi facebook durdursun :)
  2. burakdutar

Facebook ta ne düşünüyorsun yazısı değişenler

facebook ta ne düşünüyorsun yazısı değişenler varmı yoksa birisi saldırıyormu ne saçma olmuş yoksa virüs mü
  3. burakdutar

Sony 4.1 Güncellemesi Sorun ve Çözümler Genel Konu

haklısınız beyler psikolojikman etkilendim yüksek sar değeri deyince ister istemez biran da telden uzaklastım :D
  4. burakdutar

ya ben de kullanıyorum 4 ay kadar oldu da bu sar değeri önemlimi araştırdım yüksekmiş sakata gelmiyelim :D
  5. burakdutar

Ios mu android mi?

İos mu android mi bu işletim sistemlerinden hangisi daha iyi buna bir sonuç getiremedim birisine soruyorum ios diyor başkasına soruyorum android diyor ama sonuç olarak hiç bir yere varamadım saygıdeğer arkadaşlar.
  6. burakdutar

xda da okudum 2013 yarılarına doğru çıkabilir araştırdım kaçak jelly bean rom ama bir türlü bulamadım bulsam hemen kuracağım bu arada skybot sola kullanıcımısın bişey sorucam :D
  7. burakdutar

Sony Xperia Sola - Özellikler ve Genel Destek

Jelly bean almayacak ama tasarım harikası :D öyle diyeyim sadece görsellik bakımından kendisine baktırıyor:)
  8. burakdutar

Xperia sola ya root yaptım geri kaldıramıyorum yardım lütfen

aynen tam bir soyguncu hallettim ama tel update olmuyor sahte yazılım yüklü diye onu düzeltemedim :D
  9. burakdutar

xperia sola kullanıcısıyım ama arc s tavsiye ederim tasarımı solaya göre daha güzel
  10. burakdutar

telefoncu 120 tl para istedi ama aksam kendim yaptım çözdüm olayı birtane xperiaspeed.img dosyası buldum onla yaprtım ama rom u kurarken android-info.txt ve android-product.txt diye dosyalar hata veriyor nedenini anlamadım çözdüm olayı sıkıntı kalmadı ama o hatalrı çözemedim
  11. burakdutar

sagol kardesm ama içindeki cash bellek silindi acılmıyor tel rom yüklemem gerk ama yükleyemiyorum
  12. burakdutar

beyler artık rootu aştım tel açılmıyor sony yazısında takılıp kalıyor galiba herşey silindi telin içindeki bu fastboot programınla nasıl kuracağım rom u bi açıklayıcı şekilde anlatırmısınız nerden bulaştım gitti telefon hiç bir yerde bulamadım ya :S yoksa garantiye gitcek bide garanti dışı kaldı...
  13. burakdutar

Root_with_Restore_by_Bin4ry_v9_4 bu programla yaptım ben yaptım root oldu galiba ama ne rom yükleniyor ne birşey güncelemede olmuyor
  14. burakdutar

root olarak bağlandım telefona şimdi güncelleştirme yapamıyorum orjinal olmadığından güncelleştirme olmuyor diyor bu root u kapatmam lazım galiba geri kapatamadım nasıl kapatabilirim
  15. burakdutar

xperia sola ya root yaptım geri kaldıramıyorum yardım lütfen
  16. burakdutar

Sony xperia sola format nasıl atlır

nasıl acıcam peki acıklayabılırmısn
  17. burakdutar

sd kart silme yada fabrika ayarları değil benim demek istediğim hard reset atmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim yani ilk günki haline getirmek istiyorum
  18. burakdutar

acıklayıcı olarak anlatabilirmisin
  19. burakdutar

Sony xperia sola telefon kullanıyorum bu telefonu ilk günkü haline getirmek istiyorum ne yapmam gerekir format nasıl atılır fabrikasyon ayarlarına dönme değil
  20. burakdutar

Android Fabrika Ayarları

Arkadaslar telefona hard format atabilirmiyim ilk aldığım güne ggetirmek istiyorum xperia sola kullanıyorom
  21. burakdutar

Xperia sola fotoğraf sorunu

Ayarı var onun bilmiyoru düzeldimi ama
  22. burakdutar

Xperia U, Go ve Sola İçin ICS Geldi

uygulama kurmadım ben pek ya orjinal aldıgım gıbı duruyor :d whatshap viber felan var işte bencede :) o daha iyi olur
  23. burakdutar

bence bana shiftdelete olarak bir ödül vermelisiniz :D burda ilk yapan benim ama sana da hayırlı olsun biraz kullansan aradaki farkı anlardın bende alalı 3 hafta oldu baya fark var :D
  24. burakdutar

aaaa 5.0 geldi ne oldu ya aramaya mı başladın güncellemeyi :D :D ben sadece güncelleme yaptığım için yaptım hani inanmadın ya ondan ama süper birrşey oldu tel bambaşka birşey oldu
  25. burakdutar

[/URL][/IMG]
  26. burakdutar

tamam atayım dur :D
  27. burakdutar

evet ayrıcalık bana geldi :D resimleri atayım mı :D
  28. burakdutar

hayırlı olsun geldi solaya güncelleme :d
  29. burakdutar

solaya güncelleme çıktı diyorlar neden güncelleme almıyor
  30. burakdutar

Android Kullanıcıları Kulübü ## AlımlarAçık ##

xperia sola
  31. burakdutar

benim durduğum yerde teli bilen bile yok :D
  32. burakdutar

Sony Xperia S Jelly Bean Güncellemesi

aynen solaya bende bekliyorum güncelleme
  33. burakdutar

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

34. burakdutar

saçma olmuş bu kadar geç gelmesi
  35. burakdutar

sony xperia sola aldım android 4.0 güncellemesi ne zaman gelir
  36. burakdutar

Office 2013 Prewier nasıl buldunuz?

yüklemede olsa sonuca cok guzel olmus :D
  37. burakdutar

Evet windows 8 için daha uygun görünümlü olmuş dokunnmatik ekranlar rahat kullanıma sahip
  38. burakdutar

Ben kendi bilgisayarıma kurdum gayet kullanışlı geldi ilerleyen zamanlarda çıktığında göreceğiz kullanışlımı değil mi ama görsellik olsun kullanış olsun prewier sürümünden de kendisini belli etmekte...
  39. burakdutar

Photoshop'tan Önce Fotoğraf Sanatı

aynen artık eli fare tutan herkes photoshop yapmaya başladı artık hiç bilmeninde önemi kalmadı nerde o eski zaman ki cs2 ler:D
  40. burakdutar

Microsoft Metro İsmine Ambargo mu Koyuyor?

Dokunmatik ekranlarda çok güzel bir uyum sağlamış tablet pc ler için gayet hoş bir dizayn olarak yapılmış bir arayüzdür.
  41. burakdutar

[ÖRNEK KOD] JQuery ve Animasyon

Ziyaret edilen web sayfalarında animasyonların oluşu,ziyaretçileri çok etkilemektedir.JQuery Framwork'u JQuery le animasyon görüntüleri geliştirmenizi sağlamaktadır ve JQuery Framework'teki en basit konulardan biridir. Show() ve Hide() Metodları Zamana göre görüntüleme ve saklama...
  42. burakdutar

Photoshop'tan Önce Fotoğraf Sanatı

Muhtemelen Photoshop uygulaması, fotoğrafçılıkta veya resimde modern çağın fenomeni olarak algılanıyor. Peki ya 1800'lü yıllarda buna benzer bir şey var... - Fotoğraf icat olduğundan bu yana yüzyılın keşiflerinden ve hatta 'oyun'larından biri olan Photoshop, pek çok fotoğraf sanatçısının...
  43. burakdutar

Windows 8 Kurdum Ati Ekran Kartı Sorunu

Anladım dostum benım biostan kapanmıyor sanırsamda bir kontrol ederim
  44. burakdutar

Windows 8 Kurdum Ati Ekran Kartı Sorunu

Windows 8 İşletim sistemini kurdum ama Ati HD6370M notebook 64 bit işletim sistemi yüklü ama bu driveri buldum ama sorun var gösteriyor İntel ekran kartını görüyor Laptop marka Lenovo G570 yardımcı olursanız sevinirim çift ekran kartı bulunmakta..
  45. burakdutar

iATKOS_S3_version2 windows ortamında dvd nasıl boot edebilirim

İntel
  46. burakdutar

benımksı zaten iso halinde inmiş bulunmakta ama yazdırdım ultraiso ile f8 e basın dedıgınde ekran da donma oluyor onu cozemedım n-md5 degerleri tutuyor bı yrdımcı olursanız sevınırım
  47. burakdutar

Elimdeki iATKOS_S3_version2.iso uzantılı mac sürümünü nasıl dvd ye yazdırabilirim detaylı anlatım
  48. burakdutar

Sql serverda connect to server ile bağlanamıyorum nasıl bağlanabilirim.

sql serverda connect to server ile bağlanamıyorum nasıl bağlanabilirim.Localhost da server üzerinde değil.
  49. burakdutar

Access 2007 ayrıntılı bilgi

access 2007 çalışacam bir site varmı bana a'dan z'ye herşeyi öğretecek.sql dili olacak
  50. burakdutar

XAMPP 1.7.4 ve Adobe Dreamweaver CS3 birbirine bağlama ve çalıştırma acil yardım

evet doğruttur halletim sorunu :D
  51. burakdutar

XAMPP 1.7.4 ve Adobe Dreamweaver CS3 birbirine bağlama ve çalıştırma acil yardım

XAMPP 1.7.4 ve Adobe Dreamweaver CS3 birbirine bağlama ve çalıştırma hakkında bilgiye ihtiyacım var yada nerden çalışabilirim...
  52. burakdutar

Subdomaine wordpress kurma

subdomaine wordpress kurma nasıl gerçekleştirilir bir tane veritabanı var..
  53. burakdutar

Lenovo G570 MacOSX kurmak istiyorum ?

nereden karşılaştıracagım onu bilmıyorum kı :) ama baya denedı olmadı bu seferde f8 e basın kısmında donma oluyor sabaha kadar kaldı aynı sorun var hdd bıcımlendırdım mac formatı yaptım yıne olmadı :S
  54. burakdutar

şimdi iso yu yazdırdım ben dvd ye yine aynı hata oldu yeniden başlatıyor sorun iso dosyasında olabilrmi...
  55. burakdutar

tamm yaptım şimdi :D takıldıgım yer olursa sorarım teşekür ederim ilgilendiğiniz için :)
  56. burakdutar

anladım kodları yazdım ama 700 mb olusturuyor bende anlamadım :S ya ben de sorun ya pcde
  57. burakdutar

sagol şimdi yaptım iso ama dosya boyutu 700 mb kadar oldu yazdırayım mı doğrumudur:S
  58. burakdutar

ya seni yakalamışken ben şimdi dvd ye yazdırdım transmac ile boot ettım hersey buraya kadar guzel sonra başlattım bios ayarlarını ahcı da da her ısındede denedım başladıgına boot f8 e basın demekte iATKOS_L2 amblemı geldıgınde oraya geldıgınde pc yenıden baslıyor ne yapmam gerekır.. acil yardım :(
  59. burakdutar

Chrome de sapıttı son zamanlar da...

sagol şimdi mozilla kullanıyorum begendım tesekkurler :)
  60. burakdutar

bi beceremedim şunu ya .d
  61. burakdutar

tamam sağoasın kardesım ya cok sevınirim ilgilenirse :P
  62. burakdutar

ben indirdm flasha boot ettım şimdi acil yardım pc ye nasıl kuracağım resimli anatım yaparmısınız :)
  63. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

sağol
  64. burakdutar

aynen öyle ie kullanalım bali onu kulanıyorum da şimdi mozilla baya güzel :D
  65. burakdutar

Günaha girmek İstemeyenler için dev arşiv oluşturuyoruz

o da doğruda adobe ürünleri var mesala dersini görüyorum onlar ne olacak peki :D
  66. burakdutar

C++ ve Microsoft Office Access 2007 Anlayanlar yardım...

o kaynakları bir de ben özelden alabilirmiyim indireyim hele :D
  67. burakdutar

Günaha girmek İstemeyenler için dev arşiv oluşturuyoruz

program kaçakcılığı yasak suçtur .d ama mecbur bırakıyoar napalım :D
  68. burakdutar

Host ve Domain Sağlayıcılar [Anket]

www.sistemhost.com dan hesabım bulunmakta güzel yer... natroda alınabilecek güze bir site
  69. burakdutar

yeni olduğunuzu için derken :) teşekürler :)
  70. burakdutar

sağolasın maziye dönüş :D
  71. burakdutar

flash var evet mevcut....
  72. burakdutar

torrent olabilir mac sürümü farketmz diye öyle yazdım :)) ama nasıl kurulur bilgisayara daha önceden de indirimiştim ama kuramadım..
  73. burakdutar

bilgisayarıma mac os işletim sistemi kurmak istiyorum nasıl yaparım vede nerden bulurum işletim sistemini bilenler anlatabilirmi... Marka & Model Lenovo G570 Dizüstü Bilgisayar İşletim Sistemi Orijinal Windows® 7 Home Basic İşlemci türü Intel® Core™ i5-2410M (2.30GHz, 3MB) 3M Cache...
  74. burakdutar

benimkisi mac sürümü değil ya :D
  75. burakdutar

bu şekilde iki sekme değil benimkisi alta ayrı ayrı iki simge olarak acılıyor şimdi kaldırdım chrome aynı şey olurmu bilmiyorum artık
  76. burakdutar

Resim çıktısı alamıyorum

aynı sorun bende de oldu format attım düzelmişti yada yazıcıya ait bütün programları kaldır.. ozman da düzelebilir birde öyle dene bakalım :)
  77. burakdutar

Chorme kullanıyrdum artık kullanamaz oldum :) nedenini anlamadım gayet memnun dum ama ne olduysa açtığımda çift pencere acıyor kapatmaya çalıştığımda kapanmıyor hata veriyor hangi tarayıcıyı kullansak artık :unsure:
  78. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

şimdi yapıyprum kılldıskle tarama ii gidiyor gibi ama uzun sürecek baya...
  79. burakdutar

Fujifilm finepix s2950 aldım sizce nasıl...?

teşekürler yardımcı olabileceğin bir konu olırsa sölerim tabikide :)
  80. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

Wd alıcam alırsam
  81. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

walla bimiyorum artık ilk mi son mu yoksa ortamı bilmiyorum şimdi yeni oyuncak bulmaya gitmeyelim tabi ;) hdd ler altından pahalı :)
  82. burakdutar

Wamp Server Kurulumu

en iyi server programı xamp var wamp serverda güzel bir program yani ikisinide kullanabilirsin... İkisininde çalışma mantığı aynı zaten nasıl kullanılacağına gelince ise gayet kolay bir program..
  83. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

bakalım öneriler için sağolda daha öncede aynısını yaptı nasıl düzeldiğini hatırlamıyorum yine böyle bir programla yapmıştım inşallah düzelir ümidiyle :):)
  84. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

garantisi yok 2 sene odu yada geçti hatırlamıyorum bilgisayarımın yöneticisinden baktım oraya girdiğimde takılıyor. Kulağıma dayamaya gerek yok normalde de geliyor o ses yani gelirkende çalışıyordu :)
  85. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

peki detaylı olarak anatırmısın bir tane program var geçen sene kulanmıştım hdd serialini yazıyorduk programa ve 1 2 gün civarı sürüyorduda birde beni hdd badsector cok oluşmuş galiba ya düştü yada üstüne birşey konulup arasındaki boşluk kapatılır gibi odu galiba
  86. burakdutar

Microsoft'tan Windows 8 Müjdesi

29 TL windows 8 kullanacağız bedava bence home basic 64-bit orjinal var çok uygun fiyata.:) ;)
  87. burakdutar

Bozuk hdd Yardım...

500 gb toshiba 7200 rpm taşınabilir hdd herangi bir sebebten dolayı çalışmıyor nedenini anlamadım.. Kabından çıkartıp kendi laptobuma taktığımda bios ta görünmekte ama format atmaya çalıştığımda önyükleme gerçekleşiyor ama format işlemene başlamıyor artık içindekileride önemsemiyorum hdd...
  88. burakdutar

algoritmayı bir iki sene de çözersem c++ öğrenirim artık ama sıkı çalışmam lazım sonuçta bilgisayar programcısı adayı olacağız :)
  89. burakdutar

teşekür ederim hepinize sınavar bitse çekimlere gideceğim ozaman sorumun cevabını net şekilde bulurum herade profesyonel şekilde kullanmaya başlarız artık :) ;)
  90. burakdutar

anladım elime algoritmayı geliştiriyorum diye bir kitap var bana yardımcı olabilir mi peki
  91. burakdutar

fujifilm finepix s2950 aldım güzel makina gibi duruyor gayet kullanışlıda sizce nasıl bir foto makinası...
  92. burakdutar

teşekkürler bundan sonra amacım sizlerin arasına girebilmek orta düzeyde yada yüksek düzeyde olsa öğrenip geliştirmek zaten.. sonucta hepimiz meslektaşız geliştirmemiz lazım kendimizi :) sorum oldukça yazarım yardımcı olduğun için teşekkürler :))
  93. burakdutar

Nefes al-ver, telefonun şarj olsun

şimdi elektrik var zaten kim kullanır bunu şahsen nefesimizi neden harcayalım amaç büyük ihtiyaçlarda :) elektirik üretmekte:)
  94. burakdutar

haklısınız da benim bu yaz bunları ana dilim gibi öğrenmem gerekiyor bilgisayar programcılığı 1. sınıf öğrencisiyim yoksa derslerden geçemiycem bunları baya bi kapsamlı olarak öğrenmem gerekiyor ;) sql öğreneceğim zaten :) yazılım üstüne sıfırım donanım da uzmanımdır pic kodlama devre tasarımı...
  95. burakdutar

C++ ve Microsoft Office Access 2007 anlayanlar bu iki programı nasıl öğrenebilirim yüksek seviyede...