Arama sonuçlarınız

1. B

Chrome 64 bit skype sorunu

arkadaşlar 64 bitte çalışan chrome yi yükledim ama skype yüklemesi tamamlanmıyor ve de görüntülü konuşma yapamıyorum desteğinizi bekliyorum
  2. B

Skype video görüşmesi

arkadaşlar özür dileyerek yardımınızı bekliyorum.skype den görüntülü konuşma yaparkan sesim karşı tarafa gitmiyor.onların sesi geliyor ama benim sesim gitmiyor herşeyi kontrol ettim sağlam ve açık önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  3. B

Görüntü kesilmesi

arkadaşlar bazen bugünlerde daha sık olmaya başladı liveleak veya youtube den video seyrederken birden amd sürücüsü görüntüyü kesti uyarısını alıyor devam edersemde mavi ekran çıkıyor bilgisayar kendini resetliyor sebebi nedir çaresi nedir yardımcı olursanız sevinirim
  4. B

Başlangıç sayfası "eniyiarama" olmuş, değişmiyor?

ie9 da google giriş sayfasının yerinde 'eniyiarama'diye yazı var seçeneklerdende başlangıç sayfasında o seçili değiştirmede yapılamıyor. arkadaşlar birinci olarak bu bir virüsmüdür nasıl kaldırabiliriz şimdiden cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler
  5. B

Chrome için download helper benzeri programlar?

arkadaşlar firefox ta olduğu gibi dwhelper vb proğram chorome içinde vardır da ben bilmiyorum.bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim
  6. B

Ttnetten yeni tuzak

arkadaşlar ttnet abone sayısını çoğaltmak için çoklu kullanımları takibe alıyor.ama önemli olan ise tesbit ettikleri çoklu kullanımları kendilerine göre ise kaçak kullanımları ilk önce internet bağlantısını kesiyorlar ikinci olarakta abone sahibine çoklu kullanım yapmayacağına dair cezai...
  7. B

Varmı böyle bir dağcı

allah vergisi ne muhteşem bir dağcı
  8. B

Windows 7 üzerinden youtube giriş

arkadaşlar windows 7 üzererinden youtube girmeyi bir kaç yoldan denedim ama olmadı en kolayından bir tarif etsenizde şu meseleyi halledeyim yardımlarınızı bekliyorum kolay gelsin
  9. B

Dvd rom okuma sorunu

arkadaşlar dvd rom yerleştirdiğim dvd veya cd leri görmüyor ama tıkladığım zaman görüyor ve çalıştırıyor görme sorununu nasıl hallederim yardımcı olursanız sevinirim
  10. B

İleti gönderme

arkadaşlar kusuruma bakmayın bir ricam olacak 220 mgb video iletim var msn ile nasıl gönderebilirim beni aydınlatırsanız sevinirim yardımlarınızı bekliyorum
  11. B

İnternet Üzerinden Radyo Dinleyemiyorum

arkadaşlar bilgisardan fazla anlamam ondan dolayı sizden yardım istiyorum kaspersky 9 yükledim eskiden girdiğim sitelerden radyo yayınlarını ve medya playerleri dinliyordum ama şimdi olmuyor nasıl ayarlayabileceğimi anlatabilirseniz sevinirim mozilla için olan ayarlarıda verirseniz sevinirim...
  12. B

yardım ederseniz