Arama sonuçlarınız

1. Ghost Rider

Zotac gtx560 2gb mi 1 gb mi?

Senin fikrine göre 560 da aynı 560Ti'da. (:
  2. Ghost Rider

Toplama Oyun Bilgisayar Yapımı?

Sana tavsiyem rtsbora arkadaşımızın sistemini almaman. Mümkün mertebe daha iyi bir sistem toplanır 1200TL'ye. Ayrıca FX serisinin 6 çekirdeklerinden öncesi fos. Boş zamanım olunca toplarım bir ane sana.
  3. Ghost Rider

Farkettiysen Direct Cu II ailesinden. OC performansı yüksek ve gücü artırılmış. Sen direk 6970'i aratmışsın (:
  4. Ghost Rider

Kulaklık Tavsiyesi 2012

Hopörleri birbirine bağlayın mis gibi kulaklık:D Şaka bir yana. 30 Lira yerine az daha para biriktir.
  5. Ghost Rider

Hangi sistem daha iyi ?

Pöfff. 2 gündür uyumuyorum. Kafa iyice gitmiş. Kusura bakmayın.
  6. Ghost Rider

Monitörden anlarım diyenler bakabilir mi?

http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/viewsonic-va2248-led-215-va2248-led-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=55493
  7. Ghost Rider

Ekran Kartı Tavsiyesi Yardım ...

Laptopunuz eğer özel üretim veyahut özel bir seriden değilse Upgrade edilemez. Kısacası ekran kartı değiştiremezsin o laptopta.
  8. Ghost Rider

Sizin fikriniz?

Tamda Asus Önerecektim. Hatta aynı laptopu :) Asus al kesinlikle. Ivy Bridge İşlemci , Yeni nesil kepler teknolojili gpu ve de ısınma problemsiz bir laptop alacaksın. Asus'u tek geçerim.
  9. Ghost Rider

Laptop Sitesi

Vatana veyahut Teknobiyotik'e bak.
  10. Ghost Rider

Sony vaio vpcf23z1e 3d hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Medium Ayarlarda full çözünürlük açarsın gibime geliyor. Faka o fiyata o laptopu alma. Monster al. GTX660'lı bilgisayarlar 2500-3000TL civarı.
  11. Ghost Rider

Laptop arıyorum

4Gb ram olacak ve de 2Gb ekran kartı. Birde 1400TL'ye. Mantıklı olun arkadaşlar. O fiyata o o özellikler Desktoplarda zor geliyor. O özellikler için en az 2500Tl gözden çıkaracaksın.
  12. Ghost Rider

7870 O.C http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/sapphire-11199-03-40g-hd7870-oc-edition-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=59895 6970 Direct Cu II...
  13. Ghost Rider

Wii mi yoksa ps3 mü

PS3 her türlü Wii'den üstündür. Gerek oyunlar gerekse donanım yönünden. SSAO ve AA yoktur Wii'de. PS3 3D , SSAO, AA, AF gibi birçok extra ışıklandırma desteğine ve yazılımına sahiptir. Tavsiyem bir an önce takas etmen. PS3'ün bir diğer artı yönü ise aksesuar ve exclusive oyunlar. Oyun...
  14. Ghost Rider

Hangi sistem daha iyi ?

@Liweru alacak olan ben değilim ki :) Arkadaşın bütçesi o kadar bende o fiyata alabileceği en iyi işlemci chipset'ini söyledim.
  15. Ghost Rider

7850 yerine 7870 veyahut 6970 OC alabilirsin. Bence az bir miktar daha koy 7870 Al.
  16. Ghost Rider

Sistem İçin Güç Kaynağı

600W alman makul derecede kafi olur. Ayrıca o fiyata rtsbora kardeşiminde dediği gibi Ivy Bridge ailesinden bir işlemci alman. 3770K işini bir hayli iyi görür.
  17. Ghost Rider

GTX 6 serisi veya HD7 serisinden bir kart almanı tavsiye ederim. Ayrıca GTX560'a vereceğin parayı (Eğer Bütçe Kısıtlıysa) GTX560Ti'a vermen.
  18. Ghost Rider

Bu harici harddisk nasıl sizce?

Seagate 2011 İlk çeyrekten itibaren gerçekten kalitesini bozu. Sana tavsiyem Elements SE alman. Kendim kullanıyorum gerçekten performaslı ve sessiz. Ayrıca WD hizmeti Seagate hizmetine fark atacak derecede ilerledi. Bire bir ürün değişim yapıyorlar en ufak hata oldu mu.
  19. Ghost Rider

Hangi sistem daha iyi ?

800-900 Liraya I7 3770K alırsın keyfine bakarsın. OC performansı ve IVY Bridge olması da cabası (:
  20. Ghost Rider

Sistem Yorumları

Çift Çekirdek, 512MB ekran kartı ve de 2. El. Tavsiye etmem. 1000TL'ye I5'li 8GB ramli sıfır sistem toplarız sana. Yanlış yaparsın.
  21. Ghost Rider

Gt650m vs Hd7690m

Monster Almanı şiddetle öneririm. 2500TL'ye iyi bir donanım konfigüre edebilirsin.
  22. Ghost Rider

Hangi İşlemci Daha iyi Karar Veremedim ?

X6 işlemciler daha I5'i zor geçerken sen tutmuş I7 diye soruyorsun (: i7 al.
  23. Ghost Rider

I3 işlemciyi söküp i5/i7 takilabilirmi?{notebook}

Notebook'unuzun Upgrade özelliği varsa takılabilir yoksa takılamaz diye biliyorum.
  24. Ghost Rider

Ekran kartı ve PSU tavsiyesi

Yapabileceğin tek şey 50 lira daha biriktirip GTS450 falan almak olacaktır. Yada indirim bekleyip 6850'de alabilirsin.
  25. Ghost Rider

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Donanım bölümüne "Rehberler" adlı bir kategori açılmalı. Hatta mümkün olursa her forum başlığına açılmalı.
  26. Ghost Rider

Ekran Kartı Seçimindeki Ana Etkenler ve Püf Noktalar (SDN ÖZEL)

Katılıyorum üstat. Bariz bir fark olmaz. Fakat uyumluluk açısından takdir edersin ki 2side aynı firmadan olduğu için daha yüksek uyumluluk sağlar.
  27. Ghost Rider

Notebook Seçimindeki Ana Etkenler ; F/P Ürünler ve Oyun Laptopları (SDN ÖZEL REHBER)

Arkadaşlar öncelikle bu rehberi açma amacım sitedeki tonlarca gereksiz konunun önüne geçmek. F/P ürünleri ve Oyun Laptopları gibi bir çok başlık altında, birçok markayı inceleyeceğim bu konuda. Ve birazcık olsun sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. İÇİNDEKİLER -Notebook Seçimindeki Ana...
  28. Ghost Rider

Bir sistem toplamak istiyorum

Konuya bak; http://forum.shiftdelete.net/donanim-tavsiyesi/262097-ekran-karti-secimindeki-ana-etkenler-ve-puf-noktalar-sdn-ozel.html
  29. Ghost Rider

Az para kıy 25 TL kadar git Vatandan HD4850 al. Ayrıca şu konuya bakmanı tavsiye ederim. http://forum.shiftdelete.net/donanim-tavsiyesi/262097-ekran-karti-secimindeki-ana-etkenler-ve-puf-noktalar-sdn-ozel.html
  30. Ghost Rider

Maximum 200 TL Kasa Önerilerinizi Alabilirmiyim?

Şuna bir bak derim; http://www.vatanbilgisayar.com/bilgisayar-kasasi/zalman-z11-plus-z11-plus-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=59189
  31. Ghost Rider

Yeni parçalar mı ? Yeni PC mi ?

Bütçe ne kadar? Bence yeni parçalar al.
  32. Ghost Rider

Ekran Kartı Seçimindeki Ana Etkenler ve Püf Noktalar (SDN ÖZEL)

Arkadaşlar hemen hemen tüm konularda ekran kartı tavsiyesi isteniliyor. Bu rehber ekran kartı hakkında bilebileceğiniz tüm bilgileri kolay bir şekilde anlamanızı sağlayacak. İÇİNDEKİLER 1- Ekran Kartlarındaki GTX-HD gibi Terimlerin Anlamları 2- Bütçeleri Göre Ekran Kartı Tavsiyesi 3- Ekran...
  33. Ghost Rider

BF3 Orta ayarda 150 Liraya açacak bir kart tanımıyorum piyasada. 50 TL artırabilirseniz yani 200TL bir bütçe ayarlarsanız GTS250 veyahut GTS450 Alabilirsiniz.
  34. Ghost Rider

Ustalarım !!! Bu Sisteme Windows 7 Kaç Bit Yüklersem Performansı İyi Olur? !!!

Windows 7 Home Premium 64 Bit kullan.
  35. Ghost Rider

Bir sistem toplamak istiyorum

Öncelikle hangi tabanlı bir işlemci istiyorsun? AMD mi Intel mi?
  36. Ghost Rider

En fazla 500 TL'lik PC

500 Liraya çok zor dediğin sistemi toplamak.
  37. Ghost Rider

Amd islemci ile nvida ekran kartı uyumu ?

Eğer grafik tabanlı bir donanım istiyorsan (Profesyonel isen) Xeon işlemci alman gerekir.
  38. Ghost Rider

2500-3000TL arası oyunları high ayarlarda açabilecek donanım tavsiyesi verirmisiniz ?

AMD tabanlı mı yoksa İntel tabanlı mı istiyorsun?
  39. Ghost Rider

Donanım tavsiyesi

400TL'ye adam akıllı pek oyun sistemi kuramazsın. 500TL yapabilirsen sana BF3'ü orta ayarda açacak sistem yazabilirim.
  40. Ghost Rider

Bütçe ne kadar ?
  41. Ghost Rider

Nasıl bir ram almalıyım?

1 veyahut 2 gb alabilirsin.
  42. Ghost Rider

Western Digital Elements SE 1TB Hakkında

Arkadaşlar WD Elements SE 1Tb'ın Kopyalama Hızı ne kadar? 15GB ne kadar hızla kopyalıyor? NOT: USB 2.0'da soruyorum bu soruları.
  43. Ghost Rider

Seagate FreeAgent Go Flex 1.5 TB Hakkında Sorular (Kullanan Varsa Lütfen Baksın)

Çok yavaş yahu. Neyse arkadaşlar teşekkürler.
  44. Ghost Rider

Seagate FreeAgent Go Flex 1.5 TB Hakkında Sorular (Kullanan Varsa Lütfen Baksın)

11-12 MB/s ile mi kopyalıyor? Çok az yahu. Mesela 20 GB ne kadar kopyalar.
  45. Ghost Rider

Arkadaşlar konu hit almış fakat kimse cevap yazmamış. Flood yaptığımın farkındayım lakin lütfen maruz görün.
  46. Ghost Rider

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

Arkadaşlar Öncelikle Bilgisayar Bölümü açılmalı ki bu gerçekten çok büyük bir artı kazandıracaktır. HDD, Ekran Kartı, Anakart gibi parçalarda alt kategori olarak eklenmeli.
  47. Ghost Rider

Arkadaşlar yaz tatilinde harici disk almayı düşünüyorum. 1.5TB 2.5" olan tek hdd Seagate FreeAgent Goflex gözüküyor. Kullanan varmı tavsiye edermisiniz? Sorularım Şöyle; -Kaç MB Yazma Hızına Sahip (USB 2.0'da) -Isınma Problemi Varmı? -Tavsiye Edermisiniz? Ayrıca bu hdd'nin 5 dakika sonra eğer...
  48. Ghost Rider

Captchaları %100 otomatik giren Jdownloader Onaylı Yerli yazılım

Teşekkürler kardeşim.