Arama sonuçlarınız

1. O

Max. 2300TL ekran kartı tavsiyesi

Lotodan 36bin tl piyango çıktı 2300tl ekran kartı tavsiyesi alabilirmiyim geri kalan parçaları tamamladım 6700tl tuttu onlar ondan 2300tllik gpu lazim
  2. O

Bu Ekran Kartına, bu PSU Yeter mi?

Merhaba Arkadaslar SAPPHIRE HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI nı Almaya karar verdim. Benim PSU : Aerocool 500w +80 Plus Bronze Benim Güç kaynağım Alacağım Bu Ekran Kartına Yetermi? Tüm Sistemim : İşlemci : Amd FX4100 Ana Kart : Asus M5A97 Hard Disk : Seagate 250GB...
  3. O

Toplama Laptop Tavsiyesi?

Laptop Alacağım ama Hazır Almak istemiyorum. kendim toplamak istiyorum erkan kartı hard dişk ve anacard psu felan işte kasayla toplarmısınız? bütçe 1500 lira i7 işlemci olması şart ekran kartıda nvidia 660m olsun
  4. O

Patlayan Monitörüme Hard Disk Tavsiyesi

Patlayan Monitörüm ile hard dkis alacağım arkadaşlar tavsiyelerinizi alabilirmiyim?
  5. O

Ram takviyesi yapacağım faakt bir sorum var?

Ben ram alacam benım ram kingston hyperx genesis ddr3 1600mhz cl9 ram ama ben teknobiyotikten alacam rami benim ramin aynısından yok orda acaba başka bi ram alsam bi sorun çıkarırmı ne önerirsiniz? tavsiyeleriniz varmı 4gb alcam benim şuan ki ramimde 4gb yani 8gb yapcam yetmior 4gb bana :D
  6. O

FX-4100 İşlemcim Hakkında Soru !!!!!

Merhaba, Benim FX-4100 işlemcim var bişey sormak istiyorum ben knight online oynuyorum ve 8 tane açıyorum oyunu yani aynı oyundan (knight online) 8 tane birden açıyorum ve cpu 63 dereceye çıkıyor öyle kalıyor bişey olurmu?
  7. O

Bu İşlemci Soğutucu Benim Ana Kartıma Uyar mı?

Merhabalar, http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/xigmatek-gaia-sd1283-gaia-sd1283-intel-lga77511561366-&-amd-am2am3-islemci-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=51606 Bu linkteki İşlemci soğutucu benim anakartıma uyar mı ve kasama sığar mı? Yada önerebileceğiniz başka bu...
  8. O

Ram İle İlgili Bir Sorum Olacaktı İçeri Girermisiniz?

Merhabalar, Bende Kingston HyperX 4gb 1600mhz Tek Modül Ram Var ve Bu Bana Yeterli Gelmiyor. Bunun için bi 4gb daha ram alacağım. Yani Ramı 8gb yapacağım. Ama Bir Sorum Olacaktı. 1 : Ben Kingston Yerine Mesela GSKILL4GB RIPJAWS 1600MHZ DDR3 CL9 1.5V TEK MODÜL RAM gibi bir marka alıp taksam bi...
  9. O

Sapphire HD 6750 Ekran Kartına Overclock Yapsam Faydası Olur mu?

Merhaba Ustalarım, Sapphire 3 ay önce Sapphire HD 6750 ddr3 1gb 128bit Ekran Kartı almıştım gta 4de medium ayarlarda az az kasılmalar yaşıyorum bunun için ekran kartına overclock yapmak istiyorum hangi programla daha sağlıklı overclock yapabilirim? ve voltaj yükseltmeden kaç mhzye kadar...
  10. O

2+1 Hoparlöre 2 Tane daha Hoparlör ekleyebilirmiyim?

Merhaba Ustalarım, Bende http://www.vatanbilgisayar.com/Hoparl%C3%B6r%20(Speaker)/creative-sbs-a320-sbs-a320-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=48534 Bu Ürün var fakat buna 1+1 hoparlör daha alıp 4+1 yapmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. 1+1 hoparlörlere baktım usb girişli yani...
  11. O

FX-4100 İşlemcim İçin Soğutucu Almayı Düşünüyorum Sizce Gerek Varmı?

Merhabalar, FX-4100 İşlemcime, İşlemci Soğutucusu almayı düşünüyorum sizce gerek varmı? İşlemci boşta 30-34 derece arası, yükteyken 48-52 derece arası çalışıyor. Kasam HAF 912 Plus Önde 20cm fan var, yanda 14cm ve arkada 14cm fan var. Şuanki soğutucum işlemciyle gelen soğutucu. Eğer gerek...
  12. O

FX-4100 İşlemci Aldım. Gerisi İçerde Girin.

Arkadaşlar Fx-4100 işlemci almıştım pcyi komple yenilemiştim ve işlemci kutusundayken üzerine termal macun sürülmüş olarak gelmişti bende taktım ve öyle 1 ay kullandım. işlemci yükteyken 55-60 derece arası, boştayken 38-42 derece arası çalışıyordu. bende dedim bunda bi problem var bu işlemci...
  13. O

Güç kaynağı bu sistemi kaldırır mı?

rtsbora abi ben bi psu aldım önceki psuda sorun vardı galiba hani konu açmıştım ya kapanıodu bazı oyunlarda pc onun için. 500w Psu aldım +80 bronz lütfen bak psu kaldırırmı bu pcyi önceki psuda 500wattı Sistemim : Ana Card : Asus M5A97 Processor : Amd FX 4100 Ram : Kingston HyperX 1600 Mhz...
  14. O

Yeni PSU ve Sorunum Hakkında Tavsiyelerinizi Bekliyorum !!

Arkadaşlar benim birde bilgisayarım kapanıyordu bazı oyunları oynarken Bu Oyunları Oynarken PC Kapanmıyor : BF3,,, En Yüksek Ayarda : Lord Of The Rings ME 2,,, En yüksek Ayarda NFS Shift 2 Bu Oyunları Oynarken PC Kendiliğinden Kapanıyor : Yüksek Ayar Dirt Showdown ve Guitar Hero World Tour :D...
  15. O

Bilgisayarımın Sıcaklık Değerleri Sizce Normal mi?

Merhaba Ustalarım. Benim Sistemimin Sıcaklık Değerleri Yük Altındayken Bunlar. Sizce Bu Sıcaklık Değerleri Normal midir? yoksa Çokmu sıcak? Kasam HAF 912 Plus İşlemci FX 4100 Ana Kart Asus M5A97 Ekran Kartı Sapphire Radeon HD 6750 Ayriyetten hiç bir fan takmadım kasaya. Herşey Stok...
  16. O

Amd FX 4100 İşlemciye Hangi Erkan Kartı Darboğaz Yapar :D

Merhaba çok merak ediyorum bu işlemciye hangi erkan kartı darboğaz yapabilir mesela gtx670 dabroğaz yapabilirmi :D yorumlarınızı bekleyorem tşkler anakartımda Asus M5A97
  17. O

Asus M5A97 Ana Kartımdaki Şu Nedir?

Ok işaretiyle gösterdiğim şey nedir? ne işe yarar? şimdiden teşekkürler !
  18. O

CPU-Z Code Name İle İlgili Sorum Olacaktı Lütfen Yardım !!

Merhabalar Üstadlarım, Benim Merak Ettiğim CPU-Z programından işlemcime baktıgımda Zambezi yazıyor fakat internetten işlemcimi araştırdığımda ise Bulldozer yazıyor :S Bu code namenin anlamı nedir yani bunu açıklarsanız sevinirim.. Benim İşlemcimin GPU-Z'deki Görüntüsü ; İnternetten...
  19. O

Bilgisayarım Oyun Oynadığımda Kendi Kendine Kapanıyor Lütfen Yardım

Merhaba Ustalarım, Ben 1 Hafta kadar önce yeni bir sistem topladım ve haf 912 plus kasa aldım. Hiç bir sorun çıkmadı fakat oyun oynadıgımda nedense (Bazen) bilgisayar kendi kendine kapanıyor ve öyle kalıyor bir daha açılmıyor. Güç düğmesine bastıgımda bilgisayarda tık yok açılmıyor ama power...
  20. O

Bu Kasayı Alayım mı?

http://www.teknobiyotik.com/dark-evo-ii-4-kirmizi-led-fanli-full-siyah-seffaf-yan-panelli-atx-oyuncu-kasasi-evo-2.html Bu linkteki kasayı çok beğendim fakat sizlere danışmak istiyorum alsammı fiyatına değermi? Teşekkür ederim önceden buna benzer bi konu açmıştım, yeni konu açtıgım için özür...
  21. O

Maximum 200 TL Kasa Önerilerinizi Alabilirmiyim?

Merhaba Üstadlar. Ben Kasa Alacağım. Şuanki kasama şuanki sistemim biraz ayıp kaçıyor :) Bütçem 200TL. Kasa Powersız olsun 500w powerim var, Kasanın yan kapağında fan olmasını istiyorum ve Oyun Kasası Olsun Soğuk Olsun. Ana Kartım : ASUS M5A97 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ (O.C.) USB 3.0...
  22. O

Ustalarım !!! Bu Sisteme Windows 7 Kaç Bit Yüklersem Performansı İyi Olur? !!!

Sistemim : İşlemci : AMDFX X4 4100 SOKET AM3+ 3.6GHZ 12MB CACHE 32NM İŞLEMCI AnaKart : ASUS M5A97 AMD 970/SB950 AM3+DDR3 2133MHZ (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 ANAKART Ram : KINGSTON 4GB HYPERX GENESIS DDR3 1600MHZ CL9 TEK MODÜL RAM Ekran Kartı : SAPPHIRE HD6750 GDDR3 1GB 128BIT AMD RADEON DX11 EKRAN...
  23. O

Hard Diske Başka Bilgisayardan Windows Yükleyip.... Acil Yardım Lütfen :(

Hard Diske Başka Bilgisayardan Windows Yükleyip Kendi Bilgisayarıma Taksam Windows Açılırmı? Lütfen yardım Dvd bozuk benim başka bilgisayara bu hard diski takıp windowsu yükleyip, hard diski çıkarıp kendi bilgisayarıma takınca windows açılırmı? Lütfen yardım dvd bozuk benim dvdyi sök kendi pcne...
  24. O

CrossFire hakkında Sorularım olucaktı Lütfen Yardım.

Merhaba Ustalarım, CrossFire hakkında pek fazla bilgim olmadıgı için size şu soruları soracağım özellikle @rtsbora bey ilgilenirse sevinirim :yes: Sistem Bilgilerim ; İşlemci : AMDFX X4 4100 SOKET AM3+ 3.6GHZ 12MB CACHE 32NM İŞLEMCI AnaKart : ASUS M5A97 AMD 970/SB950 AM3+DDR3 2133MHZ (O.C.)...
  25. O

Topladıgım Sistem Nasıl?

Merhabalar, İşlemci : AMDFX X4 4100 SOKET AM3+ 3.6GHZ 12MB CACHE 32NM İŞLEMCI AnaKart : ASUSM5A97 AMD 970/SB950 AM3+DDR3 2133MHZ (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 ANAKART Ram : KINGSTON 4GB HYPERX GENESIS DDR3 1600MHZ CL9 TEK MODÜL RAM Ekran Kartı : SAPPHIRE HD6750 GDDR3 1GB 128BIT AMD RADEON DX11 EKRAN...
  26. O

Ram Önerileriniz?

Merhaba İyi akşamlar arkadaşlar, http://www.vatanbilgisayar.com/asus-m5a97-m5a97-amd-970sb950-am3+-ddr3-2133mhz-(oc)-usb-30-sata-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=55742 Buradaki anakartı aldım ve ram konusunda size danışmak istiyorum bu anakarta bana en iyi ram i önerebilirmisiniz? Bütçe ...
  27. O

FX-4100 İşlemci için AnaKart aldım, Nasıl ?

Öncelikle Selamun Aleyküm. Bilgisaraycımın tavsiyesine uyup Yeni Ana Kart Aldım. Ana Kart bu : http://www.vatanbilgisayar.com/asus-m5a97-m5a97-amd-970sb950-am3+-ddr3-2133mhz-(oc)-usb-30-sata-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=55742 Sorularım şu : 1. FX-4100 İşlemciye Uyumlumu? 2. Orta Düzey...