Arama sonuçlarınız

1. C

İğne Korkusu Tarihe Karışıyor

Ben bundan bile korkarım:D geberecek gibi olsam dahi aşı olmam :D lisede bayılıyordum iğneden:D trafik kazası geçirdiğimdede damar yolu açtırmadıydım :D narkoz verip açmışlardı:D:D:D:D bana ters aga. ne şurup, ne hap ne iğne kesinlikle evime sokmam :)
  2. C

Akciğerdeki canlı balık şok etti

Bulunmaz hint balığı:D
  3. C

Powerway MP3 Player Speaker Özellikli 9.90TL

batarya türü ne oluyor bunlarda bilen varmı? mesela AAA size 1.2V(Ni-Cd) falan mı oluyor? 5 saat bana biraz az gelir almak istediğimde:=)
  4. C

Bülent Ersoy Tecavüze Uğradı!

Hadi nefes alsın yeter diyenler var, tamamda bu kadarına yuh derim:D git maymuna saldır. onlarda hiç değilse dişi-erkek belli :D:D:D:D
  5. C

Chrome Yazıların Değişim Sorunu

dün elektrikler yoktu 12den sonra giremedim:=) nasipse bu gece deniyecem bikaç öfnek foto atacam
  6. C

Aklıma bişeyler takılıyor, Tamam ben eski sürümleride yükledim denedim olmuyor. Acaba eski sürüm yükledikten sonra otomatik güncelliyor mu ki, belki son sürüm güncelleme bnde ters tepki yapıyor, otomatik güncelliyorsa sorun çözülmüyormuş gibi görünüyor olabilir:S eğer böyle bi otomatik...
  7. C

hmm tamam aksam eve gidince atayım buraya. bu arada eski sürüm chrome yükledim, antivirüsümü dahi değiştirdim:=) defalarca tarattım pcyi, arkadasın dediği programı kurup, chrom yükledim sonrada kayıt defterindeki bütün girdileriyle birlikte komple sildim. eski sürüm yükledim tekrar...
  8. C

url istiyo :D klasörün yolunumu yapıştıracam oraya :D
  9. C

foto nereden yüklenecek buraya ya illa başka bi siteye yükleyip ordan mı url vermek gerekiyo ne kadar saçma bişey ya :S
  10. C

TTNET Fatura

ahı ahı ahı :D bu güzeldi kırk yılda bir iyilik yapmış oda seni bulmuş:D bidahaki aya 200TL patlatmasın yok kdv yok gecikme zammı bilmemne :D:D:D geçmiş olsun pek hayra alamet değil .D:D
  11. C

Söyle Rahatla

Baklava çekti canım :D nerden girdim bu konuya anlamadım D:D::D
  12. C

En iyi temizlik programı?

hacı konuyu hortlatıyım. Al eline camsili, bide bez kökten gir :D:D:D pırıl pırıl :D şaka biyana bu programlar gerçekten ne kadar işe yarıyor. sonuçta bu işlevi bilgisayarıma girip cye sağ tıkla, diski temizle diyincede geliyo aynı seçenekler :=) ekstrada bikaç daha seçenek var tabi yok demiyorum:)
  13. C

ISO programı olarak ne kullanıyorsunuz

son 4 yorum iyi hortlatmış konuyu :D :D bende 2 ay hortlatayım bari :=) Poweriso derim, 2. seçenek ise Ultraiso :D
  14. C

evet malesef 5 farklı hesapta denedim fakat sonuç hesinde aynı önerdiğin programıda deniyeyim. denemekten zarar gelmez bu şekilde bulacaz zaten yolu:( yıllardır chrom dan şaşmadığım için bi garip geliyo diğer tarayıcılar. akşam eve gidince deniyecez artık kaçarı yok zaten sileli 4 gün oldu...
  15. C

google ana sayfasında google chrom edininden indirdim; https://www.google.com/chrome/index.html?hl=tr&brand=CHMB&utm_campaign=tr&utm_source=tr-ha-emea-tr-sk&utm_medium=ha şu ekrandan yani:D hangi sürüm bilmiyorum şuan şirketteyim google chrome istiyorum çünkü mozilla da iexplorer da tema olarak...
  16. C

arkadaş olmuyor işte. bu kadar basit ama çözüme rastlayamadım?? kodlamadandır diyende oldu boyutundan diyende oldu çerezlerdendir diyende oldu, şimdi sende normal yazıtipi yap diyosun, o zaten olmadı, Times New Roman kullanıyorum, yazıtipi normal, %100 de yapsam %300de yapsam %20 de yapsam...
  17. C

o da çözüm değil. o sadece yazıları büyültüyor. Benim sorunum daha farklı işte:) akşam ss atarım durum daha net anlaşılır
  18. C

Merhaba arkadaşlar. profilimdende gördüğünüz gibi forumda çok yeniyim. 2 hafta kadar önce bir sorunla karşılaştım vede problemimi çözebilmiş değilim. Sorunumu şöyle açıklıyayım; Bilgisayarımda google chrome kullanmaktaydım. Facebooka da bu tarayıcı ile girmekteydim. Abim facebookta dolaşırken...
  19. C

AMD Athlon FX Buldozer Guinness Dünya Rekoru

Ya boşverin arkadaşlar. Tutupta sıvı azotmu helyummu alacaz. Bunlar sadece test, Fiyatına göre en iyi performansı veren tabiki amd ama işlemci olarak bakacak olursak tabiki intel. Ve bu durum 3-5 sene daha gider bence. İntel yada amd taraftarı değilim. Ama görünen köy klavuz istemez. Kimsede...
  20. C

W7 yazılım sahteciliğinden nasıl kurtulurum,lütfen yardım edin

Banada dün oldu. Bilgisayarı açık bıraktıydım gece sabah kalktım baktım aha yazılım sahte dedi :D tekrar crackledim düzeldi:D Foruma az önce üye oldum ilk mesajım sana :=)