Arama sonuçlarınız

1. efe77

Trend Micro Maximum Security 2.0.1153 (2018)

http://files.trendmicro.com/products/Titanium/12.0/TrendMicro_12.0_HE_32bit.exe http://files.trendmicro.com/products/Titanium/12.0/TrendMicro_12.0_HE_64bit.exe
  2. efe77

Windows 10'da Önyükleme Seçeneklerine (Sistem Açılışına) Güvenli Mod Ekleme

Daha önceki Windows 10'da Masaüstü Bağlam Menüsüne Güvenli Mod Nasıl Eklenir yazımda https://forum.shiftdelete.net/threads/windows-10da-masaustu-baglam-menusune-guvenli-mod-nasil-eklenir.512185/ masaüstünde tek tıkla Güvenli Modu yüklemeyi anlatmıştım. Bu yazımda da Windows 10 PC'nizin...
  3. efe77

Windows 10'da Masaüstü Bağlam Menüsüne Güvenli Mod Nasıl Eklenir

Bilgisayarınızla ilgili bir sorun yaşarsanız, güvenli modda başlatarak sorunu giderebilirsiniz. Güvenli mod, Windows'u en az sayıda sürücü ve hizmetle başlatır. PC'nizi güvenli modda başlattığınızda bir sorun ortaya çıkmazsa, varsayılan ayarları ve temel aygıt sürücülerini ve hizmetleri olası...
  4. efe77

Mesaj Paylaşımlarındaki Sınırlama

15 dakika gibi bir sınırlama var. Bu nedenle bazı önemli mesajarımı bu süre zarfında yetiştiremiyorum ve yayımlanan mesajda noksanlıklar oluyor. Lütfen bu süreyi uzatalım ya da iptal edelim.
  5. efe77

İntel Core İ9'un Sızdırılmış Serisi

Sızdırılmış bir slayt, Intel'in yeni bir Core i9 sürümünün bir parçası olarak 12 çekirdekli bir masaüstü işlemcisini serbest bırakmaya hazırlandığını gösteriyor. Ancak masaüstünde gerçekte 12 çekirdeğe ihtiyaç duyan biri var mı? Veya daha da önemlisi, insanlar 12 çekirdeği ödeyecek mi? İşte...
  6. efe77

Windows Defender'ı Çevrimdışı Kullanarak Kötü Amaçlı Yazılımları Silmek

Çevrimdışı Windows Defender'ı nasıl kullanıyorsunuz? İçerik Oluşturucular Güncelleştirmesinden önce zaten güçlü bir bilgisayar koruma aracı olan Windows Defender, Windows Defender Güvenlik Merkezi'ne dönüştürüldü. Yenilenen uygulama, güncellenmiş özellikleri ile birlikte yeni bir düzen...
  7. efe77

Windows 10 da İnternet Veri Kullanım İstatiğini Sıfırlama

Ülkemizde kotalı veya AKN lı internet uygulamaları nedeniyle özellikle ay sonlarına doğru internet hızımız daha önce 3 şimdi ise 3-64 Mbit/s düşmektedir. 4 Mbit/s - 8 Mbit/s arası artık 3 Mbit/s 8 Mbit/s - 16 Mbit/s arası artık 5 Mbit/s 16 Mbit/s - 24 Mbit/s arası artık 8 Mbit/s 24 Mbit/s - 50...
  8. efe77

İnternet Explorerdeki Edge'yi Aç Butonunu Kaldırma

Son çıkartılan Windows 10 sürümü olan 1703 Creators Update sürümünde İnternet explorer barına EDGE i aç ikonu eklemişler . Bırakın insanlar istedikleri işletim sistemini, istedikleri tarayıcıyı kullansınlar. Registry yöntemi ile pratik olarak hemen kaldırabiliriz ve restart yapmaya da gerek...
  9. efe77

Microsoft Hesabı olmadan Windows 10'u yükleyin

Benim bir Microsoft Hesabım yok. Bir Microsoft Hesabı istemiyorum. Bir Microsoft Hesabıma ihtiyacım yok. Ya da Microsoft hesabım olmadan windows 10 yüklemek istiyorum. Windows 10 kurmaya başladınız ve aşağıdaki yönergeye geldiğinizde; Yeni hesap oluşturun üzerine tıklayın. Sonra gelen...
  10. efe77

Windows 10 v.1703 RS2 de Masaüstü Sağ Tık Menüsüne Denetim Masası (icon lu) Ekleme

Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Control Panel] [HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Control Panel\command] @="rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL" "Icon"="imageres.dll,-27" Download .reg file: Win 10 Version 1703 Add traditional...
  11. efe77

Windows 10 Creators Güncelleştirmesi Windows 7 ve 8.1 Ürün Anahtarlarıyla Etkinleştirilebilir

Yeni yayımlanan Windows 10 Creators Güncelleştirmesi, geçen Ağustos ayında yayınlanan Yıldönümü Güncelleştirmesinde olduğu gibi, Windows 7, 8 ve 8.1 ürün anahtarı ile kolayca etkinleştirilebilir. Temel olarak, bu, Windows 10 Creators Güncelleştirmesini temiz yüklediğinizde ve bilgisayarınız...
  12. efe77

Windows 10 Build 15063 Version 1703 (Updated March 2017) RS2 MSDN

Windows 10 Build 15063 Version 1703 (Updated March 2017) RS2 MSDN Download Linkleri: Tüm Resmi İSO lar https://pastebin.com/7LDrFe0e VEYA Microsoft Windows and Office ISO Download Tool https://www.heidoc.net/php/Windows%20ISO%20Downloader.exe Windows 10 Build 15063 Version 1703 Tüm...
  13. efe77

Windows 10 Creators Güncelleme Değişikliği

Windows 10 Creators Güncelleme Değişiklik Günlüğü - Yenilikler? Windows 10 Creators Güncellemesi 11 Nisan'dan itibaren sunulmaya başlanacak. Windows 10 Creators Update v 1703'te görüleceği tüm değişiklikleri bilmek isteyen kullanıcılar için bu yazı anlam ifade eder. Şimdi bir göz atalım...
  14. efe77

Younited 1 yıllık Bulut Depolama Hizmeti (200 GB)

Younited, F-Secure güvenlik uzmanları tarafından hazırlanmış olup "güvenli" ve "özel" bulut depolama hizmeti sunmaktadır. Her türlü dosyalarınızı (fotoğraflar, videolar, belgeler, müzikler, vb.) yedekleme/paylaşma imkanı sağlamaktadır.. Bulut depolama alanınıza ulaşımınız tek bir cihazla...
  15. efe77

Ofis Pro Plus 2013 SP1 VL 32&64 bit arıyorum

Orijinal MSDN dosyasından convert edilmiş Ofis Pro Plus 2013 SP1 VL 32&64 bit arıyorum. Netten bazılarını indirdim lakin kurulum hatası verdiler. MS Toolkit ile ben de convert ettim yine kurulumda error çıktı. Kurulum hatası vermeyen ve MSDN orjinalli dosyadan convert edilmiş Ofis Pro PLus 2013...
  16. efe77

Windows 8.1 de İkinci Kullanıcı Profili Açma Sorunu

Kendime Administrator olarak hesap açtıktan sonra ikinci kullanıcı Profilini Çocuk hesabı olarak açtım. Sistem açılışında sadece benim hesap adım var. İkinci açtığım hesap açılış ekranında gözükmüyor. Kullanıcı klasöründe de görünmüyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
  17. efe77

[Kampanya] Aiseesoft iTunes Backup Genius 2.1.0 |24 saat|

Aiseesoft iTunes Backup Genius, profesyonel bir iTunes yedekleme ve kurtarma yazılımıdır. iPhone 5/4S/4/3GS/3G/1 de dâhil tüm iOS cihazları için yedek oluşturabilir. iTunes, iPad 4/2/1, iPad mini ve iPad, iPod touch 5/4, vb. gibi Apple cihazları için uygulamalarınızı ve içeriklerinizi...