Arama sonuçlarınız

1. BGAREPAİR

Casper m762s şarj batarya sorunu help lütfen

Sarj Entegresi Arızalı Olabilir Bu Konuda Yardımcı Olabilirim :)
  2. BGAREPAİR

Lenovo laptopum var bilgisayar çalişiyor ama ekran gelmiyor

MerhabaLar BGA Dediğimiz Kullanıcıların Ekran Kartı Arızalı Olabilir. Bununla İlgili Noteboogu Görmeden Kimse Birşey Diyemez Ama Sorunlar İyi Soğutmamadan Sonra Başlıyor... Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsin. [email protected]
  3. BGAREPAİR

Ekran kartı (lenovo laptop)

Farkındayım Lenovo B560 Serisi Ekran Kartları Cok Cansız
  4. BGAREPAİR

Pilde Ekran Kararması Sorunu

Sağ Alt Kısımda Pil Simgesi Vardır Oraya Birker Tıkla Ekran Parlaklıgını Ayarla Diye Bir Seçenek Karsına Cıkacak Ona Tıklayarak Pilde iken de Sarjda İkende Ayarlarını İstediğin Gibi Değiştirebilirsin. İletişim/Destek: [email protected]
  5. BGAREPAİR

Lenovo z570 ekran sorunu için yardım lütfen

Sorununuzu ve Video'yu Yeni İzledim ...! Aşağıda Belirtilen Problemden Kaynaklanıyor Olabilir..! 1-LCD Veya Led Panelden Anakarta Giden Data Kablosu Vardır.Bu Kablo Kırılmış oLabilir.Bu Kablonun Arızasını Nasıl Anlarsın Paneli Oynattıgında Görüntü Donuyor İse veya Görüntü Çizgi Çizgi...
  6. BGAREPAİR

Bataryasız Laptop Oyun Kaldırır mı?

Batarya Notebook Üzerinden Cıkarıldıgında Notebook İşletim Sistemine veya oyunlara performans düşüklüğüne vs ilgilendirmediği gibi oyunlardada farketmez yeterki dirext uyumlu olsun ekran kartın oyunu desteklesın
  7. BGAREPAİR

Laptop Tuş Takımının Parlaması

Sticker Almanı Tavsiye Edebilirim.. BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR Yazar ve Çizerseniz,Eğer Planlama Yaparsanız Tüm Bunları Siz Yaptığınız Halde En Çok Siz Faydalanırsınız.
  8. BGAREPAİR

Acer aspire 6930 laptopum açılmıyor. resmi içeride ben anlamadım bir de siz bakın

Kablo Sıkışması Dediler Kısmını Anlayamadım Dahada Açabilirmisin Servis Ekran Data Kablosunu Onardımı veya Değiştirdimi Dış Monitöre Görüntü Alamıyorum Diyorsun FN TuşlarınLa Ekrana Geçiş Yapmayı Denedinmi Sabit Disk Arızası Olabilirmi Demişşin Muhtemeli Cok Düşük Kullanıcıların Ekran Kartı...
  9. BGAREPAİR

Asus M50 fan ses problemi

Fan Değişimi Tavsiye Olunur Yedek Parçada www.parcanet.com :)
  10. BGAREPAİR

Samsung r522 xs08tr Biosa yeni işlemci tanıtmak

Üreticinin Sitesine Gir BIOS Update Ve Bıos Programını İndir Deskopdan Bıos Güncelle İşlemcini Tanıyacaktır. BGAPEPAİR
  11. BGAREPAİR

Laptop'uma windows kuramıyorum.

Başka Bir Windows CD İle Denemeni Tavsiye Ederim BGAREPAİR
  12. BGAREPAİR

Asus Eee Pc 1005HA Touchpad Kilit ve FN+F2 Sorunu ACİL YARDIM

HOTKEY Driver'ını kurarsan Sorunun Çözülecektir. BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR
  13. BGAREPAİR

Laptopa Dökülen Su Sorunsalı

:D Evet Çalışacak
  14. BGAREPAİR

Laptopa Dökülen Su Sorunsalı

Tavsiyem Notebook Anakartını Sök İşlemçi Ram Modem Wireless Vs. Cıkar Mini Fırında 5 Dkka Beklet Şaka Değil :) BGAREPAİR
  15. BGAREPAİR

Fn tuşu çalışmıyor

hotkey Driverını Güncellersen Sorun Düzelecektir.
  16. BGAREPAİR

Monitörde ışık var görüntü yok !!!!!!!

Merhabalar Kısaca Arıza Nedenleri Anlatacağım. LCD Panel Florosan Patlak Olabilir. LCD PANEL DEĞİŞİM VAKTİ GELMİŞ OLABİLİR. Data Kablo Oksitlenme Yapmış veya Kırılma Ypmış Olabilir. İnverter Arızalanmış Olabilir. Kısaca Arızaları Bunlardır.İleri Düzeydeki Teknik Servisleri Ziyaret Etmesi Söz...
  17. BGAREPAİR

Laptobum kafayı yedi ne kadar hızlı o kadar iyi :D

Recovery Dosyası Silinmedi İse Recovery Managerdan Sistemi Tekrar Eski Haline Dönüştürebilirsin (:
  18. BGAREPAİR

Çektiğim fotolaru bulamıyorum

:D Gerçekten Şaka Gibi Print Screen İle Aldığın Her Kareyi Painte yapıştırıp kaydetmen sonra yeni bir fotoya gecmen gerekti diğerleri uçtu sanırım
  19. BGAREPAİR

Ses Aygıtı Yok

Driver PackSolution Yardımcı Olacaktır.
  20. BGAREPAİR

Bilgisayarım geç açılıyor ?!

Hayır Zararı Olmaz Rica Ederim
  21. BGAREPAİR

Bilgisayarım geç açılıyor ?!

Merhabalar Notebooktaki yedeklerinizi alın ve recovery manager yapabilirsiniz hplerde f11 tuşu diye biliyorum
  22. BGAREPAİR

Windows 7 Bootmgr Dikkat?

benim notebookum olsa zaten alırdım Windows lisansı ama müşterimin olduğu için bir şey sölemek zor oluyor.
  23. BGAREPAİR

Windows 7 Bootmgr Dikkat?

Öncelikle Herkeze Merhabalar. DELL PP33L Modelinde Bir Notebook Var Ürünümüzün Arkasında Lisans Kod Numarası Yok Windows 7 Yüklüyoruz Düzgün Bir Şekilde Daha Sonra CRACK İçin Etkinleştirme Yaptıgımda Makina Kendini Sıfırlıyor ve Yeniden Başlatınca Windows Ekranı Değilde BOOTMGR...
  24. BGAREPAİR

Laptop Bios Guclemek Istiyorum Arkadaslar

Bios güncelleme için farkli programlara ihtiyac yok.üreticinin sitesinden marka ve model gir bios update programini indir bu kadar bgarepair-ümit damar
  25. BGAREPAİR

Toshiba Laptop Sorunu

Evet Malesef Amd Notebookların Korkulu Rüyası (:
  26. BGAREPAİR

Fan da sorun var

parçanet.com a bakabilirsin BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR
  27. BGAREPAİR

Ekranda Titreme ve Yatay Yeşil Çizgiler

Merhabalar.Notebooklarda Ekran Kartı Driverinin Yüklenememesi Veya Güncellenememesinin Sorunları BGA Chipin Altındaki Ayaklardan Kopmalar Olmasıdır.Bu Sorun Isıtılarakda Giderilir Chip Değişimindede Değişebilir.Yalnız Dış Çıkıştan Monitöre Geçmeyi Dene Aynı Sorun Devam Ediyor İse Muhtemelen...
  28. BGAREPAİR

Dell İnspiron N5110 ses sorunu

Sound Driverini Güncellerseniz Muhtelemen Düzelecektir veya Teknik Servise Gösterebilirsiniz BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR Yazar ve Çizerseniz,Eğer Planlama Yaparsanız Tüm Bunları Siz Yaptığınız Halde En Çok Siz Faydalanırsınız.
  29. BGAREPAİR

Sony vaio klavye sorunu

Merhabalar. Sorunun Klavyedenmi Oyundanmı oldugunu anlamak için ilk önce klavyenızın tam calıstıgına emin olun yeni bir notebook da olsa hata olabilir.Oyunu Güncelleyin.Windows uyumluluguna Göz Atın.Olmadı Oyunun Control Ayarlarından Değiştirme Yapın Eğer Yine Donuyorsa Oyundandır.Direcxt...
  30. BGAREPAİR

Aşırı ısınma

Merhaba. Isınma Problemleri Neden Olur Çözümleri Nelerdir ve Nelere Dikkat EdilmelidiR? 1-Kullandığınız Notebooka Uzun Süre Bakımını yapmadan Halı Üzerinde Veya Yatak İçinde Kullandığınızda Notebook Isınmaları Başlar 2-Notebook'ta Oyun Oynamak Bu En Önemli Etkendir ve Oyun Oynadığınızda...
  31. BGAREPAİR

Laptop 'a ram takma ?

Casper İçin Masrafa Değmez Asus Veya Dell Olsaydı Belki Tamam da Bence Değmez Yinede Senin Tercihin BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR Yazar ve Çizerseniz,Eğer Planlama Yaparsanız Tüm Bunları Siz Yaptığınız Halde En Çok Siz Faydalanırsınız.
  32. BGAREPAİR

Toshiba Laptop Sorunu

Marka Ve Modellerine Bakmadım Ama İntel İşlemci Tercih Ederim (: BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR Yazar ve Çizerseniz,Eğer Planlama Yaparsanız Tüm Bunları Siz Yaptığınız Halde En Çok Siz Faydalanırsınız.
  33. BGAREPAİR

Hp DV6725et Laptop Ekran sorunu

Nvidia Ekran Kartı Kullanıyorsunuz Ekranda Görüntü Gelmiyor.Çizikler Oluşuyor veya dediğiniz gibi olaylar BGA chipinden kaynaklanır İleri Düzey Teknik Servis Olan Bir yere Gidip BGA Değişimi Yapılması Gerek.İsterseniz Size Yardımcı Olabilirim
  34. BGAREPAİR

İşletim Sistemi, Casper!

Driver Konusunda Sıkıntıları Olan Arkadaşlar "DRİVER PACK SOLUTİONS Kullanabilirler.%99 Olumlu Yanıt Alıp Driverlarını Hem Güncelleyip Hemde Kurubiliyorsunuz. BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR
  35. BGAREPAİR

Dell Inspiron 1520 Performans Sorunu

Üreticiler Herzaman Orjinal Adaptörleri Tavsiye Ederler.Sana Şöyle Söyliyeyim Notebookun Girişi Örneğin 19V 3.42 A Adaptörün 19 V olmalı Amper 3.42 den düşük olursa performansın düşer fazla ise herhangi bi etki yapmaz yardımcı olabildiysem ne mutlu BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR
  36. BGAREPAİR

Laptop Ekran Sorunu

Rica Ederim Hertürlü Problemlerinizle Sizlerin Yardımına Koşmak Benim İçin Çok Güzel.
  37. BGAREPAİR

Laptop Şarj Sorunu

%90 Şarj Entegresi Bozuk Olabilir.
  38. BGAREPAİR

Asus ultrabook

Evet Sana Asus Tercih Edebilirim Ama Ultrabook Değil Şu Modele Göz Atarsan Sevinirim ASUS K52F-İ5 İŞLEMCİLİ
  39. BGAREPAİR

Tüm Donanım Notebook Bileşenleri Sorunlarınızda Yardımcı Olabilirim

Tüm Arkadaşlarımızın Sorunlarına Yardımcı Olabilirim İyi Forumlar BGAREPAİR-ÜMİT DAMAR Yazar ve Çizerseniz,Eğer Planlama Yaparsanız Tüm Bunları Siz Yaptığınız Halde En Çok Siz Faydalanırsınız.
  40. BGAREPAİR

Dell 5110

Sdn ShifDelete.net Forum Sitesinde Okuduğum Arızalara Göre Dell 5110 Marka Notebook'un Güney Chipinde Sorun Olduğu Anlaşılıyor. Güney Köprüsü WLAN HDD USB RAM.. Gibi Bileşenleri Kontrol Eder Sana Tavsiyem Notebook'una Windows 7 32 Bit Versiyonunu Kurman Olucak Dahada Olmadıysa BIOS UPDATE Öneririm
  41. BGAREPAİR

Anakartım şase yapmış, yardım ederseniz sevinirim...

Bence Güç Kaynağının Tamirini Yapılırsa Tamirini Yaptır.İşletim Sistemi Çökmüş Olabilir. Tabi Herşeyi Servis Yapsa Daha Düzgün Ve Kararlı Olur Tercih Gene Senin
  42. BGAREPAİR

Dell inspron n5110 ekran karti sorunu

Üreticinin Sitesinden Modelin Son Bıos Versiyonunu Kurup Bir Denersen Muhtemelen Çözülecektir.
  43. BGAREPAİR

Ekran kartı mı Ram mi

Ram Bellek Değişimi Sonrası Bilgisayarında Aşırı Yenilenme Beklemeyiniz.Ram Bellek makinanızı hızlandırmaz biraz daha rahat calısmasını sağlar bir işlem yapabiliyorsanız bunu katına cıkarabilirsiniz ancak işlemci değişiminde sisteminiz hızlanacaktır. iyi forumlar
  44. BGAREPAİR

Acil Yazıcı Sorunu !!!

Kartuşun Arızalı Değişimi Tavsiye Olunur.
  45. BGAREPAİR

Bilgisayar donuyor açılmıyor

Model Marka Yazarsan Yardımcı Olabilirim veya Üreticinin Sitesinden BIOS Update tavsiye ederim
  46. BGAREPAİR

Ekran Kartım Fazla mı Isınıyor

Arkadaşlar İşletim Sistemi 32-64 BİT İşlemci 64 bit çalışırken ekran kartı 128 bit calısıyor ısınma dogaldır.
  47. BGAREPAİR

MSI Ekran Kartı Değişimi

Ekran Kartı Değiştirilir Sorun Değil Ama Onboard ise Arttıramazsınız Harici İse Üreticinin Sitesinden Destekleyen Kartlara Bakın Teşekkürler
  48. BGAREPAİR

Hdd password sorunu

Hiren Boot's CD Den Passwordu Kırabilirsin
  49. BGAREPAİR

Fan bozukmu

HP Fabrikasında Sorun Yok Üreticinin Sitesinden Güncel BIOS Programını İndirip Sisteme Kurarsan Problemin Ortadan Kalkacaktır.
  50. BGAREPAİR

HP PAVİLİON DV6000 laptop fan yardımı

İşlemcide Sorun Olabilir Isınmanın Sonucu İşlemci Bozulmus oLabilir
  51. BGAREPAİR

Windows xp pil sorunu kafayi yicem yardim

BIOS Pilini Değiştirirseniz Sorun Çözülecektir.
  52. BGAREPAİR

HP Isınma Problemini Giderme

Notebook Isınma Çözümü İçin Elinizde Termal Macun ve Termal Padlar Olması Gerekir Termal Macun veya Padsız Notebookunuzu Calıstırmayın Ve Her 7 Ayda Bir Notebookunuzn Fan Ve Metal Soğutucusunu Temizleyin ve Son Olarak Üreticisinin Sitesinden BIOS UPDATE Yapabilrsiniz %90 Sorun Çözülecektir.
  53. BGAREPAİR

Hp fan sesi ve ısınma sorunu.

Merhaba Sistemin Son Bıos Versiyonu İndirip Kurarsanız Sorun Birazda Olsa Çözülecektir.Ayriyeten Isınma Problemi Yaşayan Arkadaşlar İşlemcinin Ekran Kartının ve Kuzey Köprüsünün Üzerlerini Termal Pad veya Macunlarla kaplayabilirler Böyle Bir Deneyin.Dikkat İşlemciye Asla Termal Padle Müdahale...
  54. BGAREPAİR

Leptobumda internet bağlantısı kopma sorunu..

Sistemi Tamamen Farklı Bir İşletim Sistemiyle Güncelleştirmeyi Denedinizmi?
  55. BGAREPAİR

Şarja takınca neden fan hızlanır ?

Merhaba Bunun ElektrikLe Alakası Olamaz BIOS UPDATE YAPARAK FAN KONTROLU DÜZELTEBİLİRSİN.
  56. BGAREPAİR

Ekran kartı yardım

Harici ve Onboard Dediğimiz Modeller Var Eğer Anakartın Ekran Kartı ONBOARD İse Değişimi Mümkündür Ama Asla Arttıramazsınız. Harici İse Yükseltebildiğiniz Yere Kadar Yükseltebilirsiniz Bunu Öğrenmek İçin Üreticinin Sitesini Ziyaret Etmenizi Tavsiye Ederim Harici ve Onboard Dediğimiz Modeller...
  57. BGAREPAİR

HP G62 Klavye Sorunu

Bios update veya windows yüklemeni tavsiye ederim
  58. BGAREPAİR

Toshiba c660 ekranın üstünede beyaz yatay çizgiler çıkıyor

Panelin Arızalanmış Olabilir veya Panel ile Anakartı Bağlayan Görüntü Kablosu Kırık Olabilir.
  59. BGAREPAİR

Acer 5820TG Pil Sorunu

Arkadaşlar Bunun 2 Türlü Sebebi Vardır. 1-Bataryanın Ömrünün Dolmuş Olması 2-Şarj Konnektörü Dediğimiz Devrenın Arızalanmış Olması Bazı Notebook Modellerinde Şarj Konnektörü Bulunamayabiliyor.
  60. BGAREPAİR

Laptop pilli mi kullanmak?

Notebook Bataryaları Kullansanızda Kullanmasanızda Üretimden 6-7 Ay Sonra Süreleri Azalıcaktır.Üretilen Yeni Nesil Notebooklarda Dikkat Ederseniz Batarya Garantisi 7 Aydır.Bataryanız Takılı Olursa Daha Güzel Olur Batarya Tamamen Dolduktan Sonra Zaten Taktıgınız Adaptör Devre Dışı Kalıcaktır Siz...
  61. BGAREPAİR

İşletim Sistemi, Casper!

Bu Özelliklerde Rahatlıkla Windows 7 Professionel Kullanabilirsin
  62. BGAREPAİR

Laptop Ekran Sorunu

Merhaba O Modelde Hatırladığım Kadarı VGA Cıkısı Değilde DVI Cıkısı Var Dış Monitöre Bağla Görüntü Düzgün Geliyorsa Panel Aynı İse Kullanıcıların Ekran Kartı Dediği BGA CHİPİN ALTINDAKİ AYAKLAR KOPMUŞTUR BGA ONARIMI VEYA DEĞİŞİMİNİ TAVSİYE EDERİM %90 İHTİMAL BGA CHİP ARIZALI
  63. BGAREPAİR

Ekran sorunu

Panelinde Bir Arıza Olabilir VGA Cıkısına Bağlayıp Bilgisayarını Başlat Dış Monitörde Görüntü varsa Panelde Arıza Vardır En Güvenilir Teknik Servise Başvurabilirsin
  64. BGAREPAİR

ASUS K53SJ-SX028R Ekran Kartı ve Ram Yükseltme

Mainborda Yapışık Bir Vaziyette BGA Dediğimiz Ekran Kartı CHİPleri Değiştirilebilir Fakat Arttırılamaz Ram Bellekleri Slotlarında Boş Yer Varsa Desteklediği Yere Kadar Arttırabılırsın BGAREPAİR
  65. BGAREPAİR

Oyunlarda ekranda çizikler, bozukluklar (bazen BlueScreen)

Windowsun otomatik kurduğu driverda hiç bir problem yok Windowsun kendı kurduğu driverı değilde notebookun sitesınden driverini indirip kurarsın sorunun çözülecektir .
  66. BGAREPAİR

Hp dv5000 fan sorunu

Merhaba Bildiğim Bir Site Var Orada Tüm Notebook Parçalarını bulabılırsın (: http://www.parcanet.com.tr
  67. BGAREPAİR

Hp ısınma ve kapanma sorunu önerileriniz nedir???

Notebook Soğutucusunu USB Olarak Değilde Dıştan Prize Takılan Çeşidinde Almakta Fayda Var. HP Notebookların Genelinde Isınma Problemi vardır.Notebook düzeyindeki bilgisayarlarda oyunlar sisteme ciddi zararlar verebilir.Sana Tawsıyem Notebook Fan Temizliği Yap Termal Pad Ve Termal Macunları...
  68. BGAREPAİR

Klavye Sorunu

Aşağıdaki Adımları İzlersen Sonuca Varabilirsin: 1-Bilgisayarına Farklı Bir İşletim Sistemi Yükleyip Deneyebilirsin. 2-Asus.support sitesine girip bıos update programını yükleyip sürümün en son güncel bıosunu indirip kur. 3-Notebook'un Arkasındaki Pini Çıkar Ve Alkolle Temizle. 4-Klavye...
  69. BGAREPAİR

Dell n5110 B63F45 windows 7 yükleme sorunu

Merhaba Arkadaşlar Öncellikle Kendi Başıma Gelen Bir Problemi Söliyim Müşterimiz Yeni bir notebook aldı windows 7 yükledik bilgisayar logo da kaldı herşeyi denedik sorunu bir türlü çözemedik en son orjinal olan veya sonradan cracklı olan bir windows cd ile denedik olumlu yanıt aldık muhtemelen...
  70. BGAREPAİR

Dell İnspiron 1564 aşırı ısınma sorunu!

Merhaba Isınma Problemı Fabrika Çıkışlı Bir Problem Değil Müşteri Kaynaklı Bir Problemdir.Notebooku Alıp Kullanıp Hele Yüksek Çözünürlüklü Oyun Aşırı Yüklenme Gibi Kullanıcının Kendı Yaptığı Hataları Fabrikalarda Aramamak Lazım Öncellikle Teknık Servis İle İlgili Az Çok Bilgin Var İse...
  71. BGAREPAİR

Bilgisayarınızdaki Kopya Dosyaları Bulun. Hemde En iyisi ile!

Merhaba Aktivasyon Kodu Derken İşletim Sisteminin mi Normal Programlarınmı Teşekkürker
  72. BGAREPAİR

Acer Aspire 5920 Ekran Kartı&bluetooth Sorunu

Merhaba Snopy80 Arıza Sebene Yardımcı Olmak İçin Foruma Kayıt Oldum Acer Aspire 5920 Modelinde Ekran Kartının Üzerinde Chip'in bacakları kopmuş oluyor.Bga Onarımı Yapan Teknik Servislere Götürüm İnceletirsen Muhtemelen Sorunun Çözülecektir veya BIOS UPDATE YAPARAK Bir Dene Teşekkür ederim (: