Arama sonuçlarınız

1. G

Tivibu kullananlar memnun mu?

Bandırmada oturuyorum ve yakın bir zamanda tivibu altyapısı geldi. Şuanda merkezi digiturk yayını yapılıyor bizde. Ama görüntü kalitesi çok iyi değil. Tivibu çok cazip geliyor, kullananlardan yorumlarını bekliyorum. Kanalları iyi mi, filmleri iyi mi? bir de internet üzerinden yayın yapması...
  2. G

3D Smart Tv Hangi Marka ve Modeli Tavsiye Edersiniz?

ben LG'nin 42LW5500 aldım. çok memnunum. 7 tane de gözlük verdiler yanında. samsungunki de iyiydi ancak samsungun gözlükleri çok pahalı ve aktif olduğu için (yani pilli) titreşime neden olabiliyormuş. bizimkiler bildiğin plastik ama sıkıntı yaşamadım şuana kadar
  3. G

Sigara ve içkiye rekor zam geliyor!!

çok sıkı bir sigara karşıtı olarak aslında zam konusu içten içe hoşuma gidiyor...ama gerçeklere bakacak olursak bu zamlar dolayısıyla insanlar kaçak sigra ve alkole daha çok yönelecekler maalesef. Önemli olan zamlarla caydırmaya çalışmak yerine eğitimle bu işin önüne geçmek. Ayrıca kapalı...
  4. G

Türkiyenin Şok Eden KÜRTAJ RAPORU

bu çok hassas bir konu. aslında her anne adayı bu kararı çok ciddi bir zorunluluktan dolayı veriyordur diye tahmin ediyorum. Kürtajı bir doğum kontrol yöntemi olarak kullananlara diyecek bir lafım yok maalesef. Kürtaj yasaklansın dersek bu sefer istenmeyen çocuklar sağlıksız koşullarda...
  5. G

6 Taksitli Alışverişte 1 Taksit Hediye

aslında TEB'in kampanyalarını beğeniyorum, bir ara indirimli dergi kampanyasını duymuştum sanırım hala devam ediyormuş, bir dergi okuyucusu olarak cazip geldi. zaman zaman yemeksepetinde kampanya da yaptığını biliyorum. bir de haftasonu sinema ve tiyatro biletini %50 indirimli alma kampanyası...
  6. G

Bu Okulda Facebook Kullanmak Yasak

Dikkat dağıtıyor olması olabilir mi?
  7. G

Okulda öğretmene Google yasak

Neden böyle bir şey yapma gereği duymuş acaba MEB, enteresan...
  8. G

Kaspersky 2012 Antivirüs Programı %30 İndirimle!

Paylaşım için çok teşekkürler, tam da virüs tarama programımı değiştirmek üzereydim :)
  9. G

Benim çok fazla kredi kartım yok, o yüzden avantajlı gelmişti, sizce dezavantajları nelerdir?
  10. G

iyi bir kampanyaymış valla. Ben 360 liraya navigasyon cihazı beğenmiştim, onu şimdi 6 taksitle alırsam 60 lira bonus kazanacağım. hemen teb kredi kartı başvurusunda bulunayım. hemen verirler umarım. internet üzerinden başvuru yapılıyordur herhalde değil mi?