Arama sonuçlarınız

1. uNerreicht

iPhone3GS ! hakkında.. Tavsiyeleriniz

Arkadaşlar bugünden itibaren S3'ü sattım .. Büyük olduğundan dolayı sıkıntı çıkarıyordu .. Gidip 2 adet 3GS Sipariş verdim .. İphone 4'ün kasasını sevmiyorum .. 2 telefon bana 1100 liraya patladı .. Birisi 16 GB diğeri 32 Gb özel üretim'di galiba.. Telefonları yarın alacağım sizce uygunmudur ?
  2. uNerreicht

Samsung Galaxy S3 Sim kartı sorunu

Telefonun çakıl taşı rengi bugün elime geçti güzel bir telefon ancak sim kartı sorunu var .. Micro sim kart oluyormuş bu sim kartı nereden temin edebilirim bilen arkadaşlar yazabilirmi ?
  3. uNerreicht

Galaxy S3 Hakkında

Geçenlerde Türkcell Bayisine gidip iphone4S yada Galaxy S3 Alacaktım , Son kararımı verip Galaxy S3 Aldım .. Çarşamba Gidip alıcam ..Sizce iyi yaptım mı ? Düşünceler nedir ?
  4. uNerreicht

Windows 8 Sorunları

1 Gün önce bu siteden windows 8 i indirdim kurdum .. İlk başta güzel ama sonradan windows 7 yi mumla aradım .. :S birde Masaüstünde altta şöyle bir yazı çıkıyor... Lütfen yardım edin eğer böyle bir ihtimal varsa windows7'ye nasıl geri alacağım ?
  5. uNerreicht

Fiber dediğin böyle olur

Evimin yanında otel açılmış kablosuzları şifresiz bi giriyim dedim iyiki girmişim :D
  6. uNerreicht

Parçalarımın Sıcaklığı Çok Yüksek , Ne Yapmalıyım ? Kasa İçi Soğutma Önerileri ..

Merhaba Arkadaşlar . Parçalarınızın Sıcaklığı Çok Yüksekse Yapmanız Gerekenler İçin Adım Adım İlerleyelim .. Önemli ! Öncelikle Burayı Okuyunuz .. Parçalarınız Ne Kadar İyi Olursa Olsun Onlara Yeterince Soğutma ve Hava Akımı Sağlamazsanız Parçalarınız Zamanla Çalışma Sıcaklığının Üstüne...
  7. uNerreicht

Dizüstü Bilgisayar Temizlik Rehberi

Dizüstü bilgisayarlar gün geçtikçe hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Günlük kullanımda masaüstü bilgisayarlar kadar performans sergileyen bu cihazların asıl amacı taşınabilirlik. Gerektiği zaman çantamıza atarak istediğimiz yerde çalışmalarımıza devam edebiliyoruz. Ulaşım...
  8. uNerreicht

Bilgisayar Parçaların Sıcaklığını Öğrenmek

Merhaba Arkadaşlar . Parçalarınızın Sıcaklığını Öğrenmeniz İçin Adım Adım İlerleyelim .. Parçalarınızın Sıcaklığını Öğrenmek İçin Gerekli Program , [ Hardware Sensors Monitor ] İndirmek İçin Tıklayınız 1. Anakartınızın Sıcaklığı 2. İşlemcinizin Sıcaklığı 3. Harddiskinizin Sıcaklığı 4...
  9. uNerreicht

SDN Postbit Önerisi

Bunun gibi postbit koyulabilir ( Tabi burada abartılmış ) :) Daha az 1-2 seçenek eklenebilir sadece .. postbitte Aldığı beğeni açtığı konu sayısı olabilir ..
  10. uNerreicht

Maxthon Hakkında [Tarayıcı]

Dün öylesine gezinirken gördüm gerçekten harika bi tarayıcı , Bundan önce Chrome kullanıyorum fakat daha hızlı .. Bazı özellikleri şöyle . Kolay Sörf Gezinmenin Akıllıca Yolu Tarayıcı Sekmelerini Sanata Dönüştürdük -- Güçlü Bir Sanata Tüm tarayıcıların sekmeleri vardır. Ama Maxthon'un...
  11. uNerreicht

Vodafone Gençlere Özel Kampanya

Vodafone 20 TL Karşılığı Heryöne 2000 Dakika + 5000 SMS Veriyor ! Numarasını 31 Mayıs'a kadar Özgür Genç'e taşıyanlar ayda 20TL'ye HER YÖNE 2.000 DK'ya kadar konuşup,HER YÖNE 5.000 SMS kazanıyor. Yapman gereken FreeZone Katla Kazan ve FreeZone Her Yöne 5.000 SMS kampanyalarına katılmak...
  12. uNerreicht

SDN Vip Üyelik

Herkez para vererek V.i.p Üyelik alsın bunun içinde şu gibi özellikler olsun bence Reklamsız gezme Kullanıcı adı altında kayan yazı Mesajlarda Kalın Yazı Yazabilme Kullanıcı adını renkli yapabilme Gibi çeşitli özellikler olabilir..
  13. uNerreicht

Merhaba

İyi Günler Forumunuza yeni üye oldum , Güzel bir ortam zaten öncedende biliyordum bu forumu ancak sadece yararlanıyordum , :) Adım Ali Ankarada Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Genetik bölümünde okuyorum 19 Yaşındayım Grafiğe ilgim var , Daha önce sitelerim oldu şuanda Mybb altyapılı bir forum...
  14. uNerreicht

Photoshop Çalışmalarım

Umarım beğenirsiniz. Genellikle kullanıcı adım Artemis'dir . uNerreicht'i yeni kullanmaya başladım.
  15. uNerreicht

SDN Logo Çalışmam [24.05.12]

Biraz önce yaptım , yorumlarınız değerli .. :yes: Ve küçük oldu galiba . :)