Arama sonuçlarınız

1. nescafe1

Galaxy tab 2 10.1 wifi- güncelleme sorunu

guncelleme geldigini duydum ama hala bastigimda guncelleme mevcut degil diyor. ne yapmam gerekir bilmiyorum. :/
  2. nescafe1

Laptop İşlemcimi Değiştirmek İstiyorum Ama

Daha önce bu casper laptop'a 4 gb ram taktım kendim almıştım ve şuan da birçok parçasını söküp çıkardım,ısınmayı önlemek için altında ki kapakta açık durumda.. neyse sorun şu ben hangi işlemcileri takarım bir türlü aklım almadı, daha önce bana yazıcıoğlunda birisi i3 kabul eder dedi ama hangi...
  3. nescafe1

+3000rpm laptop soğutucu!?

--Forumda da baktım malesef göremedim hep normal üfleyen hattan esinti bile oluşturmayan soğutucular gördüm fakat oyun oynayan için biraz daha fazlası olmalı. --Daha geçen gün vatan ve gold'a gittim fakat hepsi dandik ürünler. Adama diyorum ki bu tek fan nasıl soğutucu anlamadım hava mı veriyor...
  4. nescafe1

Laptop 'a ram takma ?

arkadaşlar laptop'um da şuanda 2gb ddr3 ram var ve ben bunu max. seviyeye çıkarmak istiyorum artık kaç kaldırırsa. Şuana kadar laptoparda parça değişimi hakkında pek birsey duymadım ama denemek istiyorum yoksa pc değiştirecem. casper marka ve win 7 ,64 bit ultimate şimdiden teşekkürler.