Arama sonuçlarınız

1. HuGoRiSuS

Eti cici bebedeki çocuğun şimdiki hali

Süper Yaaaa...
  2. HuGoRiSuS

Değişik Bir Tecrübe:Beni'mi aldırdım

Kesinlikle Öyle Dediğim Gibi Boynundan Yukardakiler Daha Tehlikeliymiş Allah Korusun Kanser Riski Bile Doğabiliyomuş Ben'den...
  3. HuGoRiSuS

Burger King & Mc Donald's

Burger King Tabikide King Seçim :)))
  4. HuGoRiSuS

Değişik Bir Tecrübe:Beni'mi aldırdım

Benim de Bir zamanlar alnımda ben vardı ve zamanla üstünde siğil çıktı. Boynunun üstünde çıkan ben tehlikeli oluyomuş biraz büyüdükten sonra doktora gittim orayı dondurdular ve krem verdiler. zamanla geçer dediler bigün kendiliğinden düştü ne acı ne başka bişey....
  5. HuGoRiSuS

Bir kıza nasıl açılırsın ?

Bunu Anca Ergen Birinin Buraya Yazabileceğini düşünürsek sanırım Mantı​klı Bişi Yazmışım...
  6. HuGoRiSuS

Bir kıza nasıl açılırsın ?

Aga İşin Püf Noktası Facede Gizli Facesini Bul Ekle Eminim Kabul Eder. Kabul Ettikten Sonra Yavaşça Konuşmaya Başla Hemen Atlama Muhabbet Baktın Koyulaştı Konuya Gir Gitsin Baktın Kız Oralı Değil Başkasını Ekle Olmadı Başkası Elbet Tutar :)))
  7. HuGoRiSuS

Günün Sözü

Çamur mu Sürmek İstiyorsun Başkasının Duygularına Önce Senin Ellerin Kirlenecek....
  8. HuGoRiSuS

SDN Twitter Kullananlar Buraya ! ...

Takip Eden Takip Edilir... https://twitter.com/#!/HuGoRiSuS - - - Updated - - - Takip Eden Takip Edilir... https://twitter.com/#!/HuGoRiSuS
  9. HuGoRiSuS

En son okuduğunuz kitap

Aklından Bir Tut...
  10. HuGoRiSuS

Pepee Konseri 10 Haziran’da Turkcell Kuruçeşme Arena’da

İki Ekmek Aldım Eve Gidiyoruummm... Hadi SDN Pepee Konserine Hepberaber :)))
  11. HuGoRiSuS

En son hangi diziyi seyrettiniz?

yaaa valla yaaa ama haziranın 3'ünde geliyormuş fragmanı çıktı bile...
  12. HuGoRiSuS

En son hangi diziyi seyrettiniz?

Son Zamanların en Hit Dizisi Bence Touch Kesinlikle İzlenmeli Henüz İlk Sezon 9 Bölüm Oynadı... Teen Wolf'da süper Haziranın 3'ünde 2.Sezon Başlıyor...