Arama sonuçlarınız

1. gretna989

Windows 8 - Kullanıcı Girişi Yapamıyorum

Selamlar, Dizüstü bilgisayarıma windows 8 rc sürümünü yükledim, daha doğrusu birkaç defa yükleyip sonra silmek zorunda kaldım. Sistemin ilk açılışlarında problem olmuyor. Sonra sonra kullanıcı girişi yaptığım ekranda takılı kalıyor. Giriş şifremi giriyorum. Tam başlangıç ekranı açılacakken...
  2. gretna989

FSB | Kampanya Paketleri ve Yeni Hizmetlerimiz

FSBNETWORK olarak hosting hizmetlerimizin tanıtımını yapmaktayız. Firmamıza bağlı olan diğer siteleri de konunun alt kısmından inceleyebilirsiniz. ShiftDelete.Net' kullanıcılarını hizmetlerimizi incelemeye davet ediyoruz. İyi çalışmalar. Linux Paket [Standart 1] [+] Disk Alanı 1000 MB [+]...
  3. gretna989

[VB.Net] Dizin Listelemek

Selamlar. Arkadaşlar sınava hazırlanıyorum ama bu konuda takıldım. Yapmak istediğim şey şu: 'ComboBox'da bilgisayarda olan tüm sürücüleri gösterip sürücü seçimine göre ListBox'ta sürücü içinde bulunan dosyaları listelemek.' Yardım edebileceklere şimdiden teşekkür ediyorum.
  4. gretna989

[VB.Net] Timer Kontrolü İle Kayan Yazı Yapmak (Yardım)

Selamlar. Vb.net'te labelleri yukarıdan aşağıya ve sağdan sola kaydırmayı yapamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  5. gretna989

700-800 TL arası laptop

Selamlar.. Arkadaşlar 700-800 TL bütçem var. Dizüstü bilgisayar almak istiyorum ama uygun bir model bulamadım. Markası fark etmez bana bu fiyat aralığında bir dizüstü model önerebilirseniz sevineceğim. Bilgisayar Msn, Internet için kullanılacak, az da olsa oyun oynanacaktır. Dediğim gibi genel...
  6. gretna989

Lockerz davetiye alana Google Wave davetiyesi Bedava!

Merhabalar arkadaşlar. Konuya satış mı yapıyor bu gibi düşüncelerle önyargılı olarak yaklaştığınızı biliyorum. Dedim şu Lockerz'i tanıtırken arkadaşlarımıza bir de Google Wave göndereyim. Bence böylesi iyi oldu. Öhm, öhm, şimdi gelelim konumuza. Arkadaşlar, internet üzerinden hepimiz birşeyler...
  7. gretna989

Doğu Bosphorus - Ayrı Konumdayız E.p

Doğu Bosphorus'un son çıkardığı Ayrı konumdayız adlı albümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Buyrun: İndirin
  8. gretna989

Sıkıştırmada Son Nokta!

Winrar'ın ücretsiz alternatiflerden biri olan 7-Zip 9.07 sürümüne güncellendi. Fakat hala beta'dan kurtulabilmiş değil. Adıyla aynı olan 7z formatını da destekleyen 7-Zip bu formatta gerçekten güçlü sıkıştırmalar yapabiliyor. 7-Zip Tüm windows serilerine uyumlu olmasıyla birlikte Türkçe dilini...
  9. gretna989

Gmailinize Dosya Upload Edin!

Gmail Drive'ın yeni sürümü ile karşınızdayım. Bu program ile bilgisayarınızdan gmail hesabınıza giriş yaparak Google'ın 7 gb olarak vadettiği alanınıza dosyaları yükleyebilirsiniz.. İhtiyacınız olduğunda gmail hesabınıza giriş yaparak tekrar bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Resim: Click for...
  10. gretna989

Pdf Okuyucunuz Foxit Reader!

Adobe reader'dan daha küçük boyutu ile hem hızlı hem kullanışlı olan Foxit Reader'i pdf okuyucunuz olarak tercih etmenizi öneriyorum :) Burdan ücretsiz indirebilirsiniz: http://www.filehippo.com/download_foxit/
  11. gretna989

3D Sunum Hazırlamak (?)

Öncelikler Merhaba... Arkadaşlar benim elimde birkaç tane 3D olarak hazırlanmış mekan resimleri var. Bunların slayt gibi sırayla geçmesini ve 3D resimlerin her tarafının gösterilmesini istiyorum (Mause'ın hareket ettirildiğinde olduğu gibi). Örn: Bu resimler 3D olduğundan fareyi hareket...
  12. gretna989

SDN Logusu Satışta !!

Arkadaşlar adamlar sdn'nin logosunu satıyor :wheelchair: Hemde sadece 35 $'cık :D Alın bakın link: 3D-284, Pixellogo Not: Başlığı biri düzeltsin lütfen :D yanlış yazmışım :)
  13. gretna989

Wireshark - Ağ Analiz Programı

WIRESHARK Eski adı Ethereal olan Wireshark bir ağ analiz uygulamasıdır. Bilgisayarınıza ulaşan paketleri yakalayan uygulama bu paketlerin içeriğini görüntülemenize olanak tanıyor. Wireshark 'ı kullanarak örneğin bir web sitesine bağlanarak bu sitenin ağ kartınıza gönderdiği bağlantı...
  14. gretna989

Windows 7'deki Ses Sorunu

Arkadaşlar Windows 7'de müzik dinlerken, video izlerken vs. yani ses çıkaran bişey yaparken bazen takılmalar oluyor. Nasıl düzeltebiliriz acaba :S Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Kolay gelsin. İyi Forumlar.