Arama sonuçlarınız

1. saluhtemuz

Yardım Win 8.1 Klasör Simgelerini Değiştiremiyorum

Merhaba arkadaşlar, kullanıcı dosyalarının içindeki klasörlerin simgelerini değiştirmek istiyorum ama özelleştir sekmesinin altında klasör simgeleri seçeneği olmadığı için değiştiremiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
  2. saluhtemuz

Soru Lenovo G-5070 Klavye Takılması

Arkadaşlar merhaba laptopun klavyesine süpürge tuttuktan sonra oldu sanırım. "<" tuşu basmıyor tuşu çıkarıp baktım bir hasar gözükmüyor, basımı falan da normal. Basmaması sorun değil ama bazı tuşlar bu tuşu tetikliyor ve sürekli basılı kalıyor. Ne yapılabilir ? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. saluhtemuz

Windows 10 Bazı Başlangıç Simgeleri Gözükmüyor

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır böyle bir durum var AppData veya Prefetch klasörlerini sildiğim için olabilir diye düşünüyorum. Sadece 3 simgede bu sorunu yaşıyorum ve görev çubuğunda ise simgeler gözüküyor. Kısayolları başlangıçtan kaldırıp tekrar ekledim. Başlangıç menüsü ayarlarını ve...
  4. saluhtemuz

3000-4000 TL Arası Laptop Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar 3000-4000 TL arası ders için laptop bakıyorum. Görseldeki laptoplardan hangisini önerirsiniz? Başka öneriniz de varsa önerilere açığım. HP 255 G7 HP 15S-FQ2045NT Lenovo V14-ADA 8GB Lenovo V14-ADA 4GB Lenovo V14-ADA 12 GB
  5. saluhtemuz

İnternet hızını arttırmak için ne yapmalıyız ?

Merhaba Çanakkale'de öğrenciyim 2 katlı 8 daireli öğrenci apartmanında kalıyorum modem bulunduğum giriş katta 8 dairede de öğrenci olduğu için internetten memnun değiliz yoğunluk oluyor birazda kırsaldayız altyapı yok internet elektrik hattından geliyormuş. Şimdi ekonomik olarak nasıl bir çözüm...
  6. saluhtemuz

Ekran kartı pes 2013

lenovo 50-70 kullanıyorum pes 2013 yükledim rahat çalıştırır diye düşünüyordum ama ekran kartı yetersiz hatası alıyorum ekran kartım amd readon r5 m230 2gb ekran kartı aygıt yöneticisinde 2 tane gözüküyor diğeri intel'in acaba öncelik intel mi,başka bir sorun mu yoksa ekran kartım cidden...
  7. saluhtemuz

Driver Güncelleme Programları

Merhaba arkadaşlar windows aygıt yöneticisinden baktığımda ilgili driverın güncel olduğunu belirtiyor driver güncelleme programında neredeyse hepsinin eski olduğunu belirtiyor zaten windowsdan ne zaman baksam güncel hangisi doğrudur ? Driver güncelleme programları güvenilir midir ?
  8. saluhtemuz

PC Güvenliği için Öneri

Merhaba arkadaşlar oyun,hotmail vs. hesabı güvenliği için kaspersky tarzı yüksek güvenlik programlarından çok bilgisayarı yormayan minumum düzeyde hangi programları kurmam lazım ? Bilgisayarımda zemana antilogger ve McAfee siteadvisor yüklü bunlar yeterli midir ? Son olarak comodo firewall...
  9. saluhtemuz

Oyunlarda görüntü bozukluğu

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda birkaç tane oyun var önceden çok rahat oynardım fakat bir kaç aydır görüntü bozukluğu yansımlar vs. oluyor ekran kartımdan diye düşünüyorum ama eminde değilim sadece oyunlarda oluyor acaba ekran kartım mı bozuk yoksa donanımsal bişeylerden mi kaynaklanıyor ...
  10. saluhtemuz

Ekran kartı önerileriniz

Merhaba arkadaşlar şuan ki ekran kartım : Sapphire HD 4350 512MB DDR2 PCI-E HDMI sanırım ekran kartım yanmış veya bozulmuş oyunlarda duvarlar ekrana yansıyor,siyah çizgiler beliriyor vs. bende yeni ekran kartı alayım dedim 200 tl param var Anakart ekran kartı genel Önerilerinizi bekliyorum.