Arama sonuçlarınız

1. A

Asus notebooka ssd takmak garantiyi bozar mı?

Slm beyler Cuma günü vatandan asus n550jv-cn217h notebook ve samsung 840 evo 250gb ssd aldım orada ssdyi siz takar mısınız diye sorduğumda garanti dışı kalır üstlenemeyiz isterseniz servise yollar orada taktırabiliriz dediler bugün aradığımda çizgi elektronik mh temsilcisi bir bayan böyle bir...
  2. A

Windows 8 dvd alacağım hangisini almalıyım?

Merhaba şu an win7 ultimate crackli şekilde kullanıyorum orjinal kullanmak istiyorum artık o yüzden dvd almaya karar verdim fakat birkaç çeşidi var hangisi işime yararsa önerir misiniz win7 deki ultimate haricinde kısıtlamalar vardı kısıtlı olmaması tercihimdir ama fiyatı da uçuk olmamalı link...
  3. A

Asus ya da zotac gtx690 güç kaynağım kaldırır mı?

Slm arkadaşlar 2. el 1600 e faturasız asus gtx690 1900 e 2 aylık vatan faturalı asus gtx690 buldum bunlardan birini almak istiyorum hali hazırda 670 almak istiyordum fakat stok sorunu bulunmakta ve 680 fiyatları da malum onu alacakken madem bunu alayım dedim elimde şu kasayla birlikte gelen güç...
  4. A

3770k mı 3570k mı almalıyım?

Elimde intel i7 3770k işlemci ve asus gtx670 DC2T ekran kartı vardı kaşındım ve sattım ben mimarlık okuyorum yeni başladım çevremdeki birkaç tanıdığım render 3ds max autocad programlarını öğrenip kendimi geliştirirsem üniversitede okurken bile iş alabileceğimi söyledi erkenden işe atılmak benim...
  5. A

Windows başlangıç ekranında reset ve ekranda pembe çizgiler???

Mrb arkadaslar 1.5 ay oldu pc yi toplayalı 4bin tl civarında masraf yaptım gel gelelim 2 gündür bıktırdı beni neyse asıl konu su windows orijinal değil uyarısı geldi bende netten rastgele bir crack indirip kurdum orijinale gecti ama oyun oynarken ekran kapanıp açıldı birka kez önemsemedim sonra...
  6. A

Windows yükleniyor ekranından sonra resetlenip duruyor

Arkadaşlar 1 tb seagate sata 3 64 mb önbellekli harddiskim var bilgisayarı toplayalı 1.5 ay oldu hiç sorun yoktu windows 7 crack zamanı geldi netten birkaç yazılım indirip yükledim gerçekten düzeldi fakat ondan sonra windows açılış ekranına gelip resetlenmeye başladı sistem açılmıyor format...
  7. A

Lg 21.5" W2243S-PF GENİŞ EKRAN LCD MONİTÖR gölgelenme

Slm arkadaşlar asus gtx670 ekran kartıma idareten indirimde olduğu için bu monitörü aldım ekran kartında analog giriş olmadığı için bir ucu dvi bir ucu analog kablo ile kasaya bağladım fakat hangi ayarı yaparsam yapayım yazıların altındaki gölge yazıyla bitişik olacağına ileride çıkıyor ve...
  8. A

Fps oyun+film için monitör tavsiyesi bütçe 1.300 tl

Slm arkadaşlar üniversite hazırlıktayım zaman bol harcamak lazım sistem topladım bir tek monitör eksik kaldı aslında lg lcd 22 inç analog girişli bir monitör aldım fakat yazıların gölgesi kayıyor bu da beni resmen soğuttu ailemi ikna ettim yeni bir monitör alacağım fps oyun performansı iyi olan...
  9. A

İdareten monitör tavsiyesi max bütçe 300 tl

Slm arkadaşlar nette her siteyi karış karış gezerek kasamı toparladım fakat monitöre 300 lira gibi bir bütçem kaldı bu civarda oyun+film için en iyi hangi panelli monitör varsa önerebilir misiniz sistemimin önemli parçaları şöyle intel i7 3770k işlemci asus gtx670 2gb ddr5 ekran kartı msi z77a...
  10. A

Sata3 anakart sata2 hdd destekler mi?

arkadaşlar msi z77a-gd55 anakart alacağım hdd fiyatları normale dönmeye başladı birkaç ay elimdeki sata2 hdd ile devam etmek istiyorum sizce bu anakart sata2 hdd destekler mi?
  11. A

Usb 3.0 ssd destekli pencereli kasa önerisi

arkadaşlar başlıkta yazdım ama siz soğutması iyi olan asus gtx670 ve msi z77a gd 55 anakartı alabilecek bir kasa önerirseniz iyi olur psulu olması daha da iyi olur ne kadar watt gerekiyorsa siz bilirsiniz ona göre tavsiye edersiniz illa pencereli olacak diye bir şey yok
  12. A

Şu sisteme monitör anakart vs tavsiyeleriniz

Kasa 1 x Cooler Master HAF RC-912 Plus Performans Kasası197,39 TL Güç Kaynağı 1 x Seasonic M12II 80+ Plus Bronze 750W Aktif PFC Modüler Güç Kaynağı 261,25 TL İşlemci 1 x INTEL Core i7-3770K LGA 1155 8MB 3.5GHz Dört Çekirdekli 22nm İşlemci (Ivy Bridge) 767,61 TL Ekran Kartı 1...
  13. A

Zotac gtx560 2gb mi 1 gb mi?

Arkadaşlar zotac marka gtx560 1 gb ekran kartı 252dolar 2 gb olanı 225 dolar farkı anlayamadım 1 gb olan neden pahalı bilmiyorum sanırım fan sayısı çift olduğu için hangisini önerirsiniz bf3 gibi oyunları full ayarda oynamak istiyorum bu kartlar olmazsa intel 3770k işlemcili msi z77 gd65 model...
  14. A

Hangi monitör ? ya da tavsiye

http://www.hepsiburada.com/liste/acer-s232hlcbid-23-2ms-analogdvihdmi-full-hd-wide-screen-led-monitor/productDetails.aspx?productId=bd57075&categoryId=3002879#Yorumlar http://www.teknobiyotik.com/donanim/monitor/samsung-s24b350h-24-2ms-full-hd-wide-screen-led-monitor.html...
  15. A

Sapphire hd 6850 ekran kartı idareten öneren var mı?

Slm arkadaşlar malum okul bitiyor oyun zamanı sapphire hd 6850 2gb 256 bit ddr5 ekran kartı buldum arkadaşımın çalıştığı yerden 420 liraya tekabül ediyor almamı önerir misiniz +sı -si nelerdir içimden geçen kart gigabyte gtx670 o.c'ydi ama hala piyasada referans tasarım var yakında gelecek mi...
  16. A

Az toz çeken kasa önerileriniz

Slm arkadaşlar sistemime çok toz giriyor sık sık temizlemem gerekiyor eminim bu tozlar sistemin performansını da düşürüyordur sizden içerisine çok az toz giren ama soğutması da güzel olan bir kasa tavsiyesi istiyorum 650-750w psu'lu olabilir ya da psu'suz + ayrıyeten psu alabilirim şimdiden...
  17. A

Zotac gtx680 uygun mu?

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/zotac-zt-60103-10p-gtx680-gddr5-4gb-256bit-nvida-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=60393 Beyler toptancıdan denk getirebilirsem almayı düşünüyorum da i5 2500k işlemcili sisteme aşırı mı olur aynı sitede lg 3d monitörde de...
  18. A

Bu sistemde abartıya kaçan ya da uyumsuz olan parçaları söyler misiniz?

Kasa1 x Cooler Master RC 692 GX 650W 80+ Plus Bronz Güç Kaynaklı Bilgisayar Kasası ( CM 690 II ) 334,55 TL+KDVİşlemci1 x INTEL Core i7-3770K LGA 1155 8MB 3.5GHz Dört Çekirdekli 22nm İşlemci (Ivy Bridge) 788,54 TL+KDVİşlemci Soğutucu1 x Akasa Venom Voodoo 2x12cm PWM Fanlı Intel(LGA2011) /...